>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Czechy Tipsport extraliga 2017/2018

Status
Zamknięty.
filipeq 284

filipeq

Użytkownik
Ciężka kolejka do wytypowania, ostatnio miałem pakować się w Liberec z Mladą bo kurs był bardzo wysoki, ale można powiedzieć, że troszkę mi się zaspało ???? . Robiąc dziś AKO pograłem mecze z prawie każdej ligi hokejowej, ale czeską totalnie odpuściłem. Od 6 do 12 miejsca jeszcze wszystko się może zdarzyć. W puli zostało 7 zespołów dla których przeznaczone są:
- jeden ćwierćfinał
- cztery 1/8 playoff
- dwie playout
Myślę, że nie ma co dogłębnie analizować, tylko grać na tych co mają większą motywację i pulę do zgarnięcia.
SPARTA @2.25/lvbet, kometa obniżyła loty, ostatnie 5 meczy to 4 porażki i win ze słabym na wyjazdach Zlinem. Gospodarze balansują nad playout. Po prostu Sparta Must Win.
Wynik: 3:3 , sieroty gola straciły w ostatnich sekundach... a żeby do playout spadli
REMIS Litvinov - Zlin @4.30 / LVBET , tu bez analizy wjeżdzam w remis, Litvinov się wzmocnił trzema dobrymi grajkami, może w końcu się przełamią. Zlin niby ma o co grać, ale na wyjazdach grają padakę i może akurat będziemy świadkiem dogrywki.
Wynik: 3:3 ✅✅✅
Liberca ✅nie tykam mimo że są w świetnej formie, w końcu kiedyś się potknąć muszą, a mają mocnego rywala podobnie jak Ołomuniec✅. Pardubice ✅i Chomutov ✅też mają ciężkie mecze więc myślę że Praga ma największe szanse i to wykorzysta aby podskoczyć w tabeli. W końcu mają 3 punkty do cwiercfinalow, a zarazem 3 punkty do spadku ???? nie wiem co bardziej ich zmotywuje. Pominąłem jeszcze Mladę, ✅ale tu może być różnie...niby faworyt jest tylko jeden, a może pojadą na motywacji.
 
1 461

123pro123

Użytkownik
Ja tym razem zagram tak:
Jihlava - Pardubice zwyciestwo 2 @1.80⛔
Uwazam, ze Dynamo dzis tego nie przegra, mimo iz Dukla ostatnio spisuje sie bardzo przyzwoicie. Goscie jednak maja o co grac, zas gospodarze raczej juz powinni cwiczyc pewne warianty przed play out. Nie wiem czy dadza rade w 60 minutach dlatego wybieram opcje z dgrywka lub karnymi
Litvinov - Zlin zwyciestwo 2 @1.78✅
Tutaj rowniez nie wierze w gospodarzy. Goscie na wyjazadach slabo, ale Litvinov wciaz bardzo kiepsko. Na stawianie na gosci przekonuje mnie podobnie jak w powyzszym meczu mozliwosc gry o cos. Gospodarze w slabej kondycji psychicznej i kazdy punkt bedzie dla nch sukcesem dlatego wlasnie stawiam na 2, ale z opcja zwyciestwa po remisie w 60 minutach
Pilzno - Mlada liczba bramek +5,5 @2.24⛔
Tutaj gram na liczbe goli gdyz boje sie troche grac na gospodarzy. Goscie wciaz jeszcze niepewni gdzie znajda sie na koniec sezonu zasadniczego wiec maja o co grac. Gospodarze natomiast moga wyjsc na luzie. Mysle ze bramek tutaj nie braknie
Vitkovice - Chomutov podwojna szansa 0-0 @1.96⛔
Gospodarze ostatnio nieco slabiej niz nas przyzwyczaili. Goscie w walce o czesciowe uratowanie sezonu i uniknięcie play out. Mysle ze czeka nas ciekawy mecz ze wskazaniem na remis. Sprobuje wiec podwojna szanse
Hr. Kralove - Olomouc 1/-6.5 @2.14✅
Mysle ze gospodarze poradza sobie i jak nas zdazyli przyzwyczaic nie beda zbytnio forsowac tempa. Wygrana ale z niewielka liczba bramek jest prawdopodobna. Mysle ze goscie nie beda w stanie urwac pkt wiceliderowi
Liberec (-1.5) - Trzyniec 1 @3.25⛔
Liberec w swietnej formie po odpadnieciu w LM. mysle ze dzis nie pozostawia wiele miejsca ekipie gosci i odniosa pewne zwycięstwo co ostatnio weszlo im w nawyk. Probuje z handi gdyz nie wyklucza to meczu na styku i bramki do pustaka
Sparta - Kometa podwojna szansa 0-0 @1.88✅
Zupelnie nie mialem pomyslu na ten mecz wiec probuje podwojna szanse na remis. Mysle ze obie ekipy skupia sie na defensywie. Dla Sparty kolejny mecz o wszystko. Kometa ostatnio nieco zgasla i przeplata dobre mecze z gorszymi. Mysle ze determinacja gospodarzy pozwoli dzis zdobyc pkt, chocby po dogrywce. A jako ze Kometa czesto remisuje pierwsze tercje to w razie czego ta podwojna szansa
Pozdrawiam i powodzenia
Jeszcze tylko na punktujacych i znow wszyscy +0.5
Pardubice - Sykora P. @1.67⛔
Litvinov - Lukes F. @1.82✅
Zlin - Bukarts Rob. @1.55✅
Pilzno - Mertl T. @1.45⛔
Vitkovice - Kveton D. @1.70▶zwrot
Chomutov - Vondrka M. @1.67✅
Hradec Kr. - Cerveny R. @1.65⛔
Olomouc - Skladany F. @2.40⛔
Liberec - Bakos M. @1.65⛔
Sparta - Buchtele J. @1.80⛔
Kometa - Hruska J. @2.00⛔
 
ocelovyfanda 424

ocelovyfanda

Użytkownik
A żeby tak dziś przypadkiem Litvinov nie przerwał serii 11 porażek ze Zlinem ;) Verva to bardzo nielubiany rywal przez Baranów, więc kto wie kto wie. Vitkovice rzeczywiście spuściły z tonu i również uważam, ze to za wysokie miejsce jak na ten zespół i raczej kwestią czasu było, że &quot;spuchną&quot;. Piraci walczą o życie i mogą rzeczywiście zaskoczyć w Ostravie. Trzyniec ostatnio pokazał, ze jak się dobrze zaatakuje od początku to Vitky się gubią. Hradec powinien spobie poradzić, jak i lider z Pilzna raczej nie da podskoczyć Mladej, która ostatnio ani sztycha nie zrobiła z Libercem. Z Libercem, który idzie jak burza - 5 wygranych z rzędu z niesamowitym bilansem bramkowym, dziś goszczą Stalowników z czterema zwycięstwami, ktoś dziś straci łądną serię. Obawiam się, ze Ocelari, bo na ogół z Libercem notują kiepskie wyniki, aczkolwiek na ten moment są najlepszym zespołem na wyjazdach, a czy Liberec jest w stanie ciągle wygrywać? Zobaczymy, będzie myślę obfity w bramki mecz. Dukla z Dynamem lubią postrzelać między sobą, dziś też myślę minimum 4 bramki będą, stawiałbym jednak z lekkim wskazaniem na gości z Pardubic. W szlagierze Sparta jest wg mnie w stanie pokonać mistrza, który notuje ostatnio słabe wyjazdy, o Sparcie pisałem w niedzielę i myślę, że mają po prostu argumenty ku wygranej, zwłąszcza, ze balansują na granicy utrzymania, barażu o play off a nawet samego play off, a przecież dla Sparty gra o utrzymanie to byłby jakiś kataklizm i nikt w klubie nie dopuszcza takiej wpadki.
 
ocelovyfanda 424

ocelovyfanda

Użytkownik
&quot;Dziękuję&quot; Piratom zadanie ciała w Ostravie i położenie takiego pięknego kuponu.....
https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=Mzk5MDE4NDMwNjIyMDgwMDo64XUPz0p71r58KR8%3D&amp;amp;kind=MAIN
A na dokładkę jeszcze indywidualnie jeden z Piratów
https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=Mzk5MDM4NDMwNjIzOTkwMDo6pGOE0cj57yyVwWk%3D&amp;amp;kind=MAIN
Gdybym miał te kuponu fizycznie na papierze a nie w necie to chyba bym je zjadł heh...
Komuś może coś weszło? Pozdrawiam ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
filipeq 284

filipeq

Użytkownik
Prawdę mówiąc jestem zawiedziony wynikami Sparty. Odrobili wynik na 3:2 i dali sobie w ostatnich sekundach to wygarnąć... Tak z ciekawości zobaczyłem sobie bramkę w dogrywce i to już jest konkretna żenada co oni zrobili... Gościa zostawili samopas który kija zgubił o ile dobrze widziałem ???? Ciężko im trochę będzie bo dwa najbliższe mecze to Hradec i Liberec gdzie raczej faworytami to oni nie będą. Potem też ciężka gierka z Ołomuńcem i dopiero dwa łatwe mecze które pewnie wygrają czyli Mlada i Zlin u siebie. No i ostatni mecz z Chomutovem na wyjeździe, możliwe że to będzie to decydujące o to kto powalczy w playoff a kto w playout
 
1 461

123pro123

Użytkownik
Dzis zamkniecie okna transferowego, ciekawe czy beda jakies ruchy kadrowe w ekipach z Czech?
Poki co Vitkovice pozyskuja z Medvescaka Samsona Mahboda, ktorego pamietam jeszcze z polskiej ligi. Swietna technika i zmysl napastnika mysle ze moze byc ciekawym wzmocnieniem. Na pewno sprobuje na jego brameczke lub punkty cos zagrac jesli wystapi juz w piatek ????
 
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
Siemka ????
Jaromir Jagr w szeregach Ocelari :eek: Fajnie,że ikona hokeja zagra dla Trinca. Nie da ukryć,że to już gracz jedną nogą na hokejowej emeryturze. Jednak jego doświadczenie i umiejętności na pewno zaprocentują w drużynie Trinca ????
Sporo ciekawych opcji na jutro. Ja to widzę tak ;) :
Zlin - Olomouc / under 5,5 z dogrywką @ 1.46 fortuna
Eberle (kb-) @ 1.53. ostatnio szpetna kontuzja, musiał zjechać do szatni...
HK - Sparta / x @ 2.02
Tutaj muszę zaznaczyć,że Sparta mimo kolejnej porażki wyglądała w meczu bardzo dobrze. Z Kometą w strzałach było 43 -19 i znowu czegoś zabrakło. Wiem,że HK to solidna obrona,ale Sparta w końcu wypali.
Vrana (kb+) @ 1.90 ,gra w formacji z Repikiem i Buchtele, bardzo aktywny,tak jak i Cernoch
Jihlava - Kometa @ 1.70
Necas (kb+) 1.65, ma chłopak charakter,wrócił po przerwie i wydaje się być mocnym ogniwem Mistrzów. Holik gol @ 3.80 ,świeże wzmocnienie,już w pierwszym meczu Komety świetnie się zgrał z drużyną,miał swoje szanse,grał przewagi

Pardubice / x
- Pilzno @ 1.65
Rolinek (kb+) 1.80 ,doświadczenie i solidna gra w przewagach
Pilzno ma tak mocną pozycję lidera,że testuje młodziaków. Mertl jedzie na Olimpiade i razem z Gulasem ich ice time głównie w przewagach. Grają teraz mniej niż standardowo i można spodziewać się ich (kb -1.5)
Fortuna wrzuciła nam nowe opcje na punktacje kanadyjską ????
Z tego co widzę, nie zagra Marcinko i Kvapil. W takiej sytuacji (kb+) Bakos @ 1.65, Lakatos @ 2.00, Petruzalek @ 1.58. Może warto też coś wrzucić na gol Kovarcika @ 7.00, Chmielewskiego @ 6.00
Jestem ciekaw waszych komentarzy, weryfikacja trwa ;)

edit: Masakryczny ⛔
Pozdrawiam
 
1 461

123pro123

Użytkownik
Hm a skad info o Jagrze w Trzyncu? Bo ja z kolei mam info o Jagrze, ale w Kladnie. Nawet specjalnie Benatky nad Jizerou rozegraja mecz w Libercu bo wiecej publiki wejdzie. Jesli natomiast Kladno odpadnie w walce o Ekstralige to Jaro moze przeniesc sie do Ocelari. Na ten moment jednak jest w Kladnie
 
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
Hm a skad info o Jagrze w Trzyncu? Bo ja z kolei mam info o Jagrze, ale w Kladnie. Nawet specjalnie Benatky nad Jizerou rozegraja mecz w Libercu bo wiecej publiki wejdzie. Jesli natomiast Kladno odpadnie w walce o Ekstralige to Jaro moze przeniesc sie do Ocelari. Na ten moment jednak jest w Kladnie
Racja. Kwestia przyszłości. Oby trafił do Trinca ;)
Tak jeszcze na jutro:
Cachotsky @ 1.75
Tomasek @ 2.11
 
jinx 4,5K

jinx

Użytkownik
Ciekawa kolejka, każdy gra o coś. Więc ja tylko tak for fun:

Trzyniec (-3.5) - Litvinov 1 2.9 ⛔

Niezłe jaja będą, jeśli ostatnio punktujący z trudnymi rywalami gospodarze stracą jakiekolwiek punkty z będącymi bez zwycięstwa od 12 meczy gośćmi.
Kurs na hc -2.5 1.95. Tę opcję chyba wybiorę w dublu ⛔ z
Jihlava - Brno 2 1.75
 
filipeq 284

filipeq

Użytkownik
Wg. mnie stawianie tej Ekstraligi ostatnio to trochę wróżenie z fusów, więc ostatnio przerzucam się na ligę Fińską, Niemiecką czy Austriacką co możecie ujrzeć w typach dnia ????
Aczkolwiek zawsze warto dodać coś od siebie. Sparta Praga ma wyjazd do H.K i pewnie wszyscy prawidłowo przewidują wygraną gospodarzy, ale ja zawsze doszukuje się drugiego dna. Prażanie ostatnio grali można powiedzieć że dobrze, nie bardzo dobrze bo punkty frajersko stracili, ale dzisiaj mam nadzieję nie załamią się i powalczą o komplecik. Mountfield nie jest aż tak bardzo pod ścianą jak Sparta mająca dwa punkty do playout. Oczywiście gospodarze walczą o drugie miejsce z Trzyńcem, ale pewnie im nikt głów nie pourywa za dzisiejszą porażkę, a goście są w sytuacji fatalnej, a jakiśtam potencjał na top6 mają. Spodziewam się z pewnością undera 5.5 bramek, będzie to mecz walki i raczej dużo bramek nie będzie. Jak dzisiaj Sparta nie wygra to w następnej kolejce mają jeszcze ciężej bo grają na Libercu. Spróbuję zagrać:
SPARTA WYGRA ORAZ -5.5 BRAMKI @4.70 / Fortuna
Do tego meczu dorzucam Kometę Brno, powinna ograć Jihlavę. Brno może jeszcze podskoczyć dwa miejsca no i oczywiście mają dużo lepszą pakę w stosunku do gospodarzy.
KOMETA BRNO @1.73 / Fortuna

Zlin z Ołomuńcem walczą o top6, drużyny bardzo podobne pod względem statystyki, mecz będzie mocno na styku. Typuje remis do pierwszej tercji albo do końca meczu.
ZLIN - OŁOMUNIEC PODWÓJNA SZANSA 0-0 @1.83 / Fortuna
 
1 461

123pro123

Użytkownik
Na 6 kolejek przed końcem w czeskiej Ekstralidze (niektóre drużyny mają jakieś tam zaległości, więc w ich przypadku będzie to nawet 7 spotkań) wciąż wiemy, że niewiele wiemy. Sprawę lidera mamy w zasadzie już rozwiązaną, bo nie wierzę, aby Pilzno miało roztrwonić 10-punktową przewagę. Kwestię drugiego miejsca najpewniej rozstrzygną między sobą HK Mountfield i Ocelari, które na dziś dzieli 3 punkty. Możliwe, choć mniej prawdopodobne, że pościg zorganizuje sobie ktoś z duetu Vitkovice - Kometa, ale ich strata do drugiego miejsca do już 7 pkt. Prawdziwy thriller rozegra się zapewne pomiędzy pozycjami 6-12, które dzieli różnica zaledwie 6 punktów! Odstające nieco od tej stawki dwie ostatnie Dukla Jihlava i LItvinov pewnie stoczą jeszcze bój o to kto zajmie przedostatnią pozycję, ale na tę chwilę więcej szans daję beniaminkowi i nie chodzi mi o te 4 punkty przewagi jaką posiadają nad Vervą, ale o formę jaką obydwie drużyny prezentują na tym etapie.
W ostatnich dniach okienka transferowego dokonało się kilka wymian między zespołami, choć w mojej ocenie nikt jakiegoś super interesu nie ubił. Wzmocniła się z kolei znów Sparta, która pozyskała dwóch defensorów z KHL (Kulda z Kunlun i Voracek ze Slovana) na czym z kolei skorzystała Mlada i ściągnęła z Pragi do siebie Nedomlela, któremu w związku z tymi ruchami kadrowymi przybyło konkurentów na jego pozycji. Ciekawego w mojej ocenie wzmocnienia dokonały też Vitkovice - chodzi konkretnie o Sammy&#39;ego Mahboda. Rzadko zdarza się, aby ktoś z polskiej ligi odszedł do rosyjskiej VHL i radził sobie tam zupełnie przyzwoicie. Po sezonie w Torosie przeniósł się na drugi stopień rozgrywek do Finlandii gdzie reprezentował barwy Espoo Blues, a w następnym sezonie zakotwiczył już w będącym wówczas w KHL Medvescaku Zagrzeb. KHL Samson nie zwojował, a z Medvescakiem zaczął ten sezon w EBEL, stąd też trafił do VItkovic gdzie mam nadzieję, pokaże trochę dobrego hokeja, a uwierzcie mi tego zawodnika da się lubić oglądać. Największym beneficjentem tego okienka mogą się jednak okazać Stalownicy, których ma szansę wzmocnić prawdziwa legenda czeskiego hokeja - Jaromir Jagr. Oddać jednak trzeba, że Jagr jest nękany przez kontuzje a w Trzyńcu znajdzie się tylko wtedy kiedy jego Kladno przegra bój o Ekstraligę, ponadto jest to zawodnik mający już na karku 45 wiosen, a w zasadzie za niecałe 2 tygodnie 46, więc ciężko prognozować na ile poza ogromnym medialnym szumem będzie to faktycznie mega wzmocnienie ofensywy Stalowników.
Pora przejść do dzisiejszej kolejki, a w niej myślę, że możemy spodziewać się kilku niespodzianek:
Ocelari - Litvinov 1/+4.5 @1.73✅
Pokrycie linii 4.5 wydaje się być dziś najniższym wymiarem kary jaki Stalownicy mogą wymierzyć czerwonej latarni ligi. Mecz, który ani przez moment nie powinien być poza kontrolą gospodarzy, którzy takie mecze powinni wygrywać bez problemu jeśli chcą naprawdę wyprzedzić HK.
Dodatkowo proponuję zagranie
Zlin - Olomouc podwójna szansa 1-1 @1.62✅
Mecz sąsiadów w tabeli, którzy mają na swoich kontach taką samą liczbę punktów (65). Wydaje mi się, że dziś gospodarze w większym uporem będą dążyć do zdobycia pełnej puli. Zwłaszcza, że terminarz ich nie rozpieszcza i następnie czekają ich ciężkie wyjazdowe mecze przeciwko HK Mountfield i Ocelari. Powinni więc dziś z pełnym animuszem powalczyć o punkty. Dodatkowym plusem dla nich jest słaba forma wyjazdowa Ołomuńca, który w tym roku wszystkie swoje wyjazdowe potyczki przegrał
Chomutov - Liberec podwójna szansa 0-0 @1.84✅
Chomutov 3 od końca, choć ze stratą wspomnianych 6 punktów do 6 Olomunca. Liberec ostatnio zastopowany w swojej szaleńczej serii wysokich i pewnych zwycięstw, równie wysoko i pewnie uległ u siebie Ocelari. Stawiam podwójną szansę na remis gdyż wydaje mi się, że Pirati będą walczyć do upadłego w tych ostatnich kolejkach o punkty, natomiast Libercowi również ich potrzeba, gdyż wciąż nie mogą być pewni występu w Playoff (póki co są ostatnią ekipą która łapie się na baraże o pozycje 7-8. Dodatkowo 2 ostatnie spotkanie między obiema ekipami kończyły się po 60 minutach remisami, co podnosi wiarygodność i prawdopodobieństwo tego właśnie typu.
Dukla - Kometa 10 @2.11✅
H2H zdecydowanie na korzyść gości, pozycja w tabeli również na ich korzyść, więc... ja przekornie znów spróbuję zagrać na zwycięstwo Dukli bądź remis. Udała im się sztuka zremisowania z Kometą i to w Brnie podczas ostatniego spotkania obu ekip, dlaczego więc mieliby tego dziś nie powtórzyć. Odkąd zobaczyłem ten mecz w ofercie i kurs na gospodarzy z remisem wiedziałem, że to będzie mój typ, czy słuszny zobaczymy przed 20
Mlada Boleslav - Vitkovice obie strzelą 2+ @1.70✅
Więcej szans daję tutaj gościom i to na nich pierwotnie chciałem grać. Jednak Mlada ma o co walczyć i to oni mogą być tutaj bardziej zdeterminowani w boju o 3 punkty. Pokazali to zresztą w ostatniej kolejce gdy ograli Pilzno, które już raczej czeka by dograć ten sezon bez kontuzji. Myślę, że obie ekipy stać tutaj na to, aby mieć po 2 trafienia w swoim dorobku.
Pardubice - Pilzno liczba bramek +5.5 @2.08⛔
Zastanawiałem się czy nie zagrać tutaj na wygraną gospodarzy przy równoczesnym zabezpieczeniu zwrotem w przypadku remisu. Ostatecznie jednak Pilznianie mogą być trochę podrażnieni ostatnią porażką i pokazać, że nie zamierzają wszystkiego przegrać. Obie ekipy lubią sobie trochę postrzelać, gospodarze dodatkowo czasem zapominają w tym strzelaniu i pilnowaniu defensywy. Pilzno nawet jeśli wyjdzie na luzie to niewykluczone, że właśnie ten luz pozwoli im zagrać fajny hokej. Myślę, że przy odrobinie szczęścia możemy być świadkami 6 bramek w tym spotkaniu.
Hradec Kralove - Sparta 1 @1.93✅
Gospodarze muszą odpierać ataki Ocelari, które dziś najpewniej bez problemów poradzi sobie z Litvinovem. Myślę, że w dzisiejszym spotkaniu to oni będą górą, choć zadanie będą mieli niełatwe bo Sparta dość solidnie wzmocniła defensywę w ostatnich chwilach okienka transferowego. Należy jednak oddać, że gospodarze to mądra i poukładana ekipa i ciężka do ogrania zwłaszcza na swoim lodzie. Spodziewam się trudnego boju, ale ostatecznie jednak zwycięstwa gospodarzy
Kanadyjka:
Trzyniec - Ruzicka M. +1.5 @2.54⛔
Zlin - Bukarts Ro. +0.5 @1.50✅
Chomutov - Vondrka M. +0.5 @1.63⛔
Jihlava - Cachotsky T. +0.5 @1.75✅
Vitkovice - Olesz R. +0.5 @1,67⛔
Pardubice - Treille S. +0.5 @2.08⛔
Sparta - Buchtele J. [email protected]✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
1 461

123pro123

Użytkownik
Jutro wydaje mi się, że możemy spodziewać się kolejki dla gospodarzy.
Litvinov - Mlada Boleslav 10 @1.70✅
Wydaje mi się, że każda seria się kiedyś kończy. Mam wrażenie, że Litvinov dosyć już przegrał. Walecznie zaprezentowali się przeciwko faworyzowanemu Trzyncowi i gospodarze wcale nie tak latwo sobie z nimi poradzili. Myślę, że są w stanie zrobić jutro punkty na Mladej.
Liberec - Sparta 1 @2.17⛔
Tutaj mamy spotkanie ekip, które potrzebują punktów, aby nie dac stracic sie do dolnej czesci tabeli, ktora zawalczy o utrzymanie się w lidze. Liberec jest u siebie mocny i wydaje mi się nie powinien mieć problemów z pokonaniem Sparty. Ponadto po dwoch ostatnich spotkaniach zakonczonych porazka beda chcieli za wszelka cene wrocic na sciezke zwyciestw. Nie zdziwi mnie pewne i wysokie zwyciestwo Tygrysow.
Pilzno - Chomutov 1/+4.5 @2.03⛔
Lider tabeli powoli zaczyna trwonic uzbierana przewage. Aby zbyt szybko ona nie stopniala do zera powinien ten mecz wygrac. Piraci pewnie beda probowac zawalczyc o punkty widzac slabsza forme lidera. Niestety wydaje mi sie, ze Piratow nie bedzie jutro stac na walke z Pilznem, choc wspolnie licze na to ze uzbieraja te 5 bramek
Vitkovice - Jihlava 1/+4.5 @2.08⛔
Gospodarze maja w zasiegu Ocelari, do ktorego traca 4 pkt. Po ostatniej kolejce zyskali takze 3punktowa przewage nad Kometa. Ich sytuacja w tabeli jest dobra. Goscie w dobrej formie, ale mysle ze po wielkim zwyciestwie wlasnie nad Kometa jutro przyjdzie troche slabszy mecz. Zmeczenie powinno sie dac we znaki. Vitkovice w dobrej formie strzeleckiej i nie powinni miec problemów z wygraniem tego meczu.
HK - Zlin 1 @1.66✅
Wicelider poczul z pewnoscia ze moze jeszcze namieszac i skonczyc sezon na szczcycie tabeli, ale do tego potrzeba zwyciestw. Mysle, ze jutro ograja u siebie Zlin. Nie spodziewam sie tutaj wielu bramek, ale skormnego zwyciestwa gospodarzy tak jak nas do tego zdazyli przyzwyczaic.
Kometa - Pardubice 1 @1.66✅
Mysle ze mistrz Czech jutro bedzie chcial zmazac plame po ostatniej porazce w Jihlavie. Dlatego tez goscie w bardzo trudnym polozeniu, bo trafi im sie rozjuszona Kometa. Mysle ze pewne zwyciestwo gospodarzy nikogo nie zdziwi.
Olomouc - Trzyniec 10 @1.64⛔
Aby jutrzejszej tradycji stalo sie zadosc to w ostatnim meczu tej kolejki rowniez stawiam na gospodarzy, choc wspierajac sie remisem tak jak w przypadku Litvinova. Gospodarze wyjda na lod z pewnoscia po komplet punktow, a ze potrafia go zdobyc w meczu z Ocelari to juz udowodnili. W obecnej sytuacji gdy wciaz walcza o play off bardzo prawdopodobne jest ich zwyciestwo
Pozdrawiam i powodzenia
No i faktycznie kolejka pod gospodarzy choc nie do konca tak jak to sobie rozpisalem. Sprobujemy jutro, choc moze byc kolejka cudow i dziwow ;)
 
ocelovyfanda 424

ocelovyfanda

Użytkownik
Ja dziś bez konkretnych typów, nie mam jakoś weny po urodzinach ????
Ale przemyślenia owszem i podobnie jak 123pro123 uważam, że Litvinov może dzisiaj odpalić. Zarówno jeśli chodzi o to, ze kazda seria musi się skońćzyć, jak i po obserwacjach z meczu w Trzyńcu, gdzie na prawde podobał mi się ten zespół, swoje okazje miał i gdyby prowadzili po pierwszej tercji 3:0 z Ocelari, nikt nie powinien być zdziwiony. Może zabrakło szczęścia, może zimnej krwi, nie wiem, ale pokazali się z dobre strony i zasługują by w końcu wygrać. Taka seria 13 porażek to chyba głównie kwestia głowy, mentalności niż braku umiejętności. A Mlada Boleslav to nie jest top, sami walczą o byt, to ekipa które może zagrać swietny mecz z liderem, a później się zbłaźnić. Z Vitkami też prowadzili a stracili mecz.
Dyskutowałbym właśnie o meczu Vitkovic, które są po pozytywnie nastawiajacym odwróceniu losu meczu w Mladej i goszczą dziś Duklę. Owszem Ostrawianie mają jak najbardziej papiery na wygranie tego meczu, walczą o zapewnienie playoff, ale....Dukla dwukrotnie w tym sezonie ograła Vitkovice a w ostatniej ich potyczce polegli dopiero po dogrywce, a wtedy Vitkovice były na większej fali niż teraz. Bardzo podoba mi się bramkarz Dukli, młodziutki Korenar, który zrobił na mnie świetne wrażenie gdy wskoczył z ławki w Trzyńcu przy stanie 3:0 i bronił rewelacyjnie i dziwiło mnie czemu on nie jest klubową &quot;1&quot;. Teraz &quot;vynuloval&quot; mistrza z Brna. Może to być główny atut Dukli dzisiaj. Mecz w Trzyńcu zawalony w pierwszej tercji, trzy ciosy, nie było co zbierać, gdyby nie to - kto wie, a później 5 dobrych spotkań Dukli, cztery wygrane, to nie są jakieś dwa przypadkowo uciłane zwycięstwa tylko widać progres i ze ekipa jeszcze chce i mam możliwość walki. Nie skreślałbym ich dzisiaj.
Kometa zaś może mieć problemy z Pardubicami, które zaskakująco wysoko się doczłapały lub docwałowały trzymajac się motywu Wielkiej Pardubickiej ???? Już w tym sezonie Dynamo zaskoczyło mistrza na jego lodzie.
Liberec owszem ma atuty by pokonać Spartę, która wciąż w kratkę, zwłaszcza grając u siebie. Boję się jednak że Sparta akurat dziś może zaskoczyć, a w ostatnim czasie raczej Liberec jej &quot;leży&quot;
 
ocelovyfanda 424

ocelovyfanda

Użytkownik
Liberec i Sparta to drużyny, które ostatnio chodzą mi po główie pod kontem kandydatów do odegrania &quot;czarnego konia&quot; w decydujących posezonowych bojach. Obie ekipy mają bardzo duży potencjał, Liberec to pokazuje ostatnio, zwłaszcza u siebie, poprawił obronę w porównaniu z początkiem sezonu, własna tafla im bardzo sprzyja. Sparta ciągle się wzmacnia i to nie byle kim, wracają zawodnicy, którzy znają już ten klub, kwestia poukładania tego a czas teraz będzie w przerwie olimpijskiej. Obie ekipy zarówno uciekają jak i gonią, a moim zdaniem są w stanie spróbować dogonić Zlin czy Pardubice i powalczyć o bezpośredni play off. Nawet jeśli nie to są zawsze baraże a tutaj dochodzę do głównego punktu moich przemyśleń...
Dały mi do myślenia słowa czeskiego komentatora w telewizji na transmisji derbów hutniczych i myślę, że owy komentator ma sporo racji i taki scenariusz ma prawo bytu. Otóż zauważył on, że nadchodząca przerwa na olimpiadę, moze sporo zmienić. Przede wszystkim może być ona zgubna dla ekip z &quot;6&quot; które mają pewny play off. A dlaczego? A dlatego, ze po olimpiadzie zostają 3 mecze. Ekipy będą musiały znowu wskoczyc w rytm meczowy. O ile ekipom które zagrają baraże dojdzie 3-5 meczy w ramach właśnie predkolo, tak pierwsza szóstka zagra te 3 mecze sezonu zasadniczego i znów będzie czekała tydzień lub więcej na rywala z barażu i swoją kolej. Nie grasz dobre dwa tygodnie, wracasz na 3 mecze, znów czekasz....Nie jest to komfortowe.Dlatego czuję, ze ktoś z barażu może zaskoczyć w tym roku i wpaść na tzw &quot;rozegraniu&quot;. Już rok temu Chomutov przegrywajac z Mladą 0:2 na mecze, wygrał 3:2 i z rozpędu po walce ale jednak odprawił faworyzowany Trzyniec.Myślę, ze taka przerwa olimpijska moze pomóc takiej Sparcie poukładać wzmocniony skład,a później ewentulne baraże pozwolą się rozegrać, tak samo Liberec. Biorąc pod uwagę potencjał obu ekip w barażach są wstanie pokonać Zlin, Olomouc, PArdubice, czy Mladą lub Chomutov, bo ciężko wyrokować kto w końcu utrzyma/zdobędzie miejsca 6-10
Co Wy myślicie? ????
 
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
Siemka ????
No to mamy ostatnią kolejkę przed olimpijską przerwą. Ja jutro zagram na bramki
Chomotov - Litvinov / over 5.5 @ 2.25 fortuna ✅
Mam wrażenie,że zobaczymy otwarty mecz. Obie drużyny sporo strzelają i sporo tracą. Piraci w meczu z Pilznem wrzucili 4 gole,ale przegrali mecz w 3 tercji. Potrafią grać ofensywnie i szybko,jednak jak przeciwnik pozwala...Litvinov bardzo poprawił swoją grę ofensywną i tempo, ale sporo goli tracą. W bramce przyzwoicie broni Kantor, jest dobry presing w osłabieniach, walczą i nie oddają meczy. Do końca starają się zadawać ciosy,co pokazali ostatnio z Mladą i Trincem. Ogólnie w ostatnich 5 meczch wyjazdowych Litvinova zawsze pokryty był over 5,5. kb+ Vondrka @ 1.63 , Hubl @ 1.75
Vitkovice - Kometa / under 5.5 @ 1.70 fortuna ✅
Drużyny na styku w tabeli. Potrafią grać wyrachowany, taktyczny hokej. Myślę,że zobaczymy mecz gol za gol,ale jednak bardziej defesywny
Liczę na rewanż Ocelari z Beranami. Ostatni mecz tych ekip,to był dla mnie chyba najgorszy mecz tego sezonu (0-1). Ogólnie Ocelari mają problem ze Zlinem. Mam nadzieję,że jutro ich rozjadą! edit: Berani są zmorą Ocelari w tym sezonie...Mam nadzieje,że nie spotkają się w play off :confused:
Wisi na fortunie w kb+ Cachotsky @ 4.10 ⛔, ktoś coś wie w tym temacie? Czemu taki dziwny kurs? Może trzeba korzystać ;) Na oficjalnej stronie Dukli nie znalazłem żadnych info. Jihlava gra u siebie i nie jest bez szans,a to ich czołowy grajek kb+ 28 (10 /18).edit: Hehe. W trakcie pisania posta już skorygowali na 1.87,także już nie ważne, ale ja złapałem za drobne ;)
https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=Mzk5MDI4NDM2NzI3NTEwMDp3ly+VLpxqeOLoazM=&amp;kind=MAIN
Jihlava (over 1.5) - Pilzno @ 1.56 ⛔ / Jihlava się przestraszyła lidera! Grali 14 min w power play i nie strzelili gola :confused:
Mlada Boleslav - HK / x @ 1.51 ✅
Troncinsky kb+ @ 2.06 ⛔
Pozdrawiam ????
 
1 461

123pro123

Użytkownik
Ja jutro bez bramek ale z podporkami
Trzyniec - Zlin 1 @1.67⛔
Mysle ze gospodarze beda chcieli godnie zakonczyc ten etap gier przed przerwa olimpijska i przed swoja publika zanotuja wygrana. Obojetnie w jakim rozmiarze, ale mysle ze nie bedzie tutaj problemu z ich kompletem punktow. Niemal w tym samym czasie final LM o ktory sie otarli, wiec mysle ze to będzie dla nich takie zwyciestwo na pocieszenie.
Chomutov - Litvinov 1 @1.71⛔
Goscie co prawda sie rozkręcaja, ale mysle ze na przerwe olimpijska zejda z porazka. Gospodarze potrzebuja punktów i powoli systematycznie je zbieraja. Mysle ze mozemy spodziewac sie bramek. Ostatnio zbyt luzno podeszli do 3 tercji prowadzac w Pilznie 4-1 i to sie zemscilo gdyz glupio stracili pewne punkty. Mam nadzieje ze wnioski zostaly z tego wyciągnięte i dzis pelna koncentracja przez 60 minut
Jihlava - Pilzno 10 @1.85⛔
Lider przyjezdza na trudny teren, bowiem beniaminek notuje ostatnio swietna serie. Maja troche zbyt duza strate punktowa by myslec o odrobieniu strat i szans na PO i byc moze to im sluzy bo ich gra wyglada zdecydowanie lepiej. Goscie traca wypracowana ogromna przewage i wydaje mi sie ze to ich frustruje, ale nie potrafia na to nic poradzic, choc ich pogon za Piratami najwyzszej klasy podczas ostatniego starcia. Dzis jednak mysle ze nie wygraja tutaj w regulaminowym czasie
Mlada - HK 02 @1.51✅
Do Mladej z kolei przyjezdza Mountfield, bedacy na pozycji wicelidera. Wydaje se ze dzisiejsi goscie niczym rekin poczuli krew i juz dzis beda chcieli zniwelowac kolejna czesc przewagi, ktora jeszcze posiada nad nimi Pilzno. W razie czego z opcja remisu
Vitkovice - Kometa 1 @2.10⛔
Tutaj stawiam na gospodarzy po swietnym, jak na stopien ryzyka, kursie. Oczywiscie goscie to mistrz Czech, jednak zdarzaja im sie przestoje, zwlaszcza w delegacjach z silnymi ekipami. Za taka wlasnie nalezy uznac gospodarzy. Ofensywny hokej i dobrze nastawione celowniki powinny dac im dzis komplet punktów.
Pardubice - Liberec 02 @1.51⛔
Mimo calej sympatii do gospodarzy, zagram dzis bardziej ku gosciom, gdyz wydaje mi sie ich hokej bardziej poukladany na ten moment. Mieli swietny moment gdy odrobili naprawde sporo punktow i przesuneli sie w gore tabeli, ostatnio zastopowani przez Trzyniec i dopiero lub chociaz po dogrywce pokonali Sparte bo rowniez mogli nie zdobyc ani punktu w tamtym meczu. Dzis mysle ze nie powinni tego przegrac
Pozdrawiam i powodzenia
Dramat. Dobrze ze teraz przerwa ???? widzimy sie po IO
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom