>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Drużynowy Puchar Świata 2013

hiro 83,4K

hiro

Użytkownik
Australia czy Wielka Brytania w finale? Łotwa i USA nie mają większych szans. Popatrzmy jak jeździły oba faworyzowane zespoły w półfinałach:
W. Brytania - 35 - Tai Woffinden 18 (3,2,6!,2,2,3), Chris Harris 12 (2,2,2,1,3,2), Craig Cook 4 (1,1,0,2), Edward Kennett 1 (0,-,1,-,0);
Australia - 34 - Darcy Ward - 14, Troy Batchelor - 12, Jason Doyle - 7, Davey Watt - 1
Dzisiaj w ekipie z Wysp Craiga Cooke’a i Edwarda Kenneta mają zastąpić Ben Barker oraz Lewis Bridger, a w ekipie z Australii za Watt&#39;a pojedzie Dakoty Northa. Wszystko rozstrzygnie się pomiędzy zawodnikami: Doyle&amp;North v. Barker&amp;Bridger. Nie sugeruję się jednopunktowym większym dorobkiem punktowym w półfinale, ale myślę, że można delikatnie spróbować na Brytyjczyków ich zwycięstwo.
Wielka Brytania win @ 2,38 bwin
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Lotwa-USA 1 @ 1,72
Greg Hancock-Chris Harris 1 @ 1,25
AKO: 2,15 Tobet

Takiego oto dubla przed momentem pogralem na baraz, czy jak kto woli race-off w Pradze. W pierwszej parze postawilem na Lotyszy, ktorzy maja trzech zawodnikow do jazdy. Lebiediew tak slabo jak w Czewie nie pojedzie, a licze ze Kostia i Max zrobia mniej wiecej tyle punktow, co wlasnie pod Jasna Gora. Generalnie od tej trojki bym liczyl jakies 25pkt i mysle, ze jest to do zrobienia, bo wygrywac moga nie tylko z Amerykanami poza Hancockiem ale takiego Northa i Doyle&#39;a w ekipie Australii oraz Bridgera i Barkera w zespole Wlk.Brytanii sa w stanie pokonac. U Amerykanow jedynie Hancock pewniak i on tutaj lupnie kolo 18pkt ale Wells i Fisher za duzo to nie zrobia, a Manzares dzisiaj maksymalnie 2 biegi i pewnie dwie sliwki przywiezie. Moze nie wysoko ale Lotysze jednak majac trojke zawodnikow sprostaja Amerykanom, ktorzy maja jednego zawodnika ale na wysokim poziomie.
I wlasnie w drugiej parze gram na Hancocka, ktory dzisiaj 6 razy na torze sie pojawi i to bankowo. W reprezentacji nie bedzie sie chlop oszczedzal, tym bardziej, ze bedzie mial po dzisiejszych zawodach kilka dni przerwy. Harris powinien byc druga strzelba Brytoli ale ile zrobi, to ciezko powiedziec aczkolwie wg. mnie to bedzie w okolicach 10pkt i nic wiecej.
 
funias 691

funias

Użytkownik
SWC Race Off (Zwycięzca) Typ: Australia 1,60 Tobet ✅ ✅ ✅
Mamy po dwa pewne punkty w każdej ekipie. Bynajmniej tak wydaje się na pierwszy rzut oka. Po jednej stronie Darcy Ward i Troy Batchelor po drugiej Chris Harris i Tai Woffinden. Na torze w King&#39;s Lynn dwójka brytyjczyków punktowała bardzo solidnie. O ile można spodziewać się, że Tai pojedzie na podobnym dobrym poziomie, o tyle nie mam pewności czy Bomber powtórzy tak dobry wynik. Na obcych mu torach potrafi zawodzić, nie jest takim wszechstronnym zawodnikiem. Sądzę, że dwójka Ward i Batch jest w stanie zrobić więcej punktów niż dwójka liderów ekipy Angielskiej. Barker i Bridger to wielka niewiadoma, ale nie spodziewam się wielkich fajerwerków po tych rajderach. W Australii mamy Northa i Doyla, który pokazał się z dobrej strony w półfinale. Stawiam na Australię. Moim zdaniem Brytyjczycy wyciągneli maksimum u siebie, ale na torze w Pradze będzie im już trudniej o punkty.
Powodzenia.
Edit: Kangury postawiły jednak na Woodwarda. Nie zmienia to jednak mojego typu ????
 
W 13

wsl90

Użytkownik
BET365 wystawił ofertę z cameronem woodwardem. Są jakieś oficjalne informacje, że to właśnie on dzisiaj pojedzie?
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
No z tymi składami to jest jakiś żart.Na oficjalnej stronie SWC nie ma żadnych składów na baraż.Na speedwayupdates wrzucili takie coś:
USA
1. Ryan Fisher -
2. Greg Hancock -
3. Gino Manzares -
4. Ricky Wells -
Latvia
1. Kjastas Puodzuks -
2. Maksim Bogdanovs -
3. Wiaczeslaw Gieruckis -
4. Andrzej Lebedev -
Great Britain
1. Chris Harris -
2. Tai Woffinden -
3. Ben Barker -
4. Lewis Bridger -
Australia
1. Davey Watt -
2. Jason Doyle -
3. Troy Batchelor -
4. Darcy Ward -
Wiadomo,że Watt nie jedzie.Albo North albo Woodward.SB jak wrzuci ofertę to się wyjaśni,bo oni w tym sezonie się nie mylą z takimi akcjami.To jest kpina żeby na 6 godzin przed zawodami nie było wiadomo kto jedzie i jaki jest układ zawodników w danej drużynie-a to jest też kluczowe w typowaniu,kto trafi na jakie pola i jakich będzie miał rywali..
----------
@lolnik
chłopie zejdź ze słońca może,przecie to było napisane z ironią że Watt jechał rewelacyjnie..
 
lolnik 473

lolnik

Użytkownik
Za rewelacyjnie spisujące się w ostatnim czasie Dejwiego Watta pojedzie Dackota North.
Co ty za pierdzieluchy mi tu wciskasz, skoro w barażu Davey Watt zdobył... 1 punkt.
Darcy Ward zdobył 14, Troy Batchelor 12, a Jason Doyle 7.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
J 3,9K

jacques

Forum VIP
D.Ward-G.Hancock 1 @ 2,35
A.Lebiediew-K.Poudzuks 1 @ 1,70
T.Batchelor - Ch. Harris 1 @ 1,85

AKO @ 7,39 WZB Milenium (6,50 po podatku)

Nie mam kompletnie przekonania do tego tripla, zwłaszcza do tej pierwszej pary ale kursy po prostu zmuszają do grania (zobaczcie co daje na te pary betsson). Ward w WZB po lepszym kursie (liczą 5 biegów) niż w betssonie.

Jednak Australijczyk będzie miał łatwiejsze biegi niż Jankes. Z kolei po Troyu spodziewam się dziś bardzo dobrej jazdy. Postawa Lebiediewa to zagadka, podobnie jak przygotowanie toru w Pradze ale po takim kursie spróbuje.
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Co ty za pierdzieluchy mi tu wciskasz, skoro w barażu Davey Watt zdobył... 1 punkt.
Darcy Ward zdobył 14, Troy Batchelor 12, a Jason Doyle 7.
:grin::grin::grin:
hehe a faktycznie patrz zdobył tylko 1 pkt...;):grin:
Kolego nie bierz wszystkiego dosłownie;)

Hancock - Batchelor 1 1,34✅
Woffinden - Harris 1 1,17✅
Hancock - Harris 1 1,20✅
Łotwa - USA 1 1,58 USA-Frajerzy⛔


Kurs 2,97 Betsson


Dziwne chyba że mozna to była zagrać na 1 kuponie ale mi pasuje
Hancock dzisiaj 6 startow w tym Joker więc pewnie ok 16-18pkt przywiezie. Batchelor dzisiaj 5 startów i ok 11-13pkt pewnie. Harris dzisiaj nie powinien już tak dobrze zapunktować jak w Anglii a po drugie gdzie On do Grega
Tajski lider swoich i jeśli ktoś ma jechać Jokera to będzie to napewno On więc start więcej się szykuje ewentualnie a przy takiej samej ilości biegów też powinno wejść gładko.
Na koniec Łotysze którzy mają 3 zawodników punktujących i każdy z Nich liczę że jakieś 7-9pkt dowiezie na koniec zawodów więc wychodzi tu jakieś 25oczek.
USA wiadomo Greg tak jak pisałem ale dalej to Wells czy Fisher nie powinni dzisiaj za wiele zdobyć i z Łotyszami mam nadzieję bezpośrednie pojedynki będą przegrywać. Pewnie przewaga nie będzie jakaś ogromna ale te 4-7oczek powinno być. Świetny kupon jednym słowem
 
grycu 1,9K

grycu

Użytkownik
Nie mam kompletnie przekonania do tego tripla, zwłaszcza do tej pierwszej pary ale kursy po prostu zmuszają do grania (zobaczcie co daje na te pary Betsson). Ward w WZB po lepszym kursie (liczą 5 biegów) niż w betssonie.

Jednak Australijczyk będzie miał łatwiejsze biegi niż Jankes. Z kolei po Troyu spodziewam się dziś bardzo dobrej jazdy. Postawa Lebiediewa to zagadka, podobnie jak przygotowanie toru w Pradze ale po takim kursie spróbuje.
Wszystko fajnie tylko pamiętaj, że w Milenium liczą też punkty z jokera. A Hancock bankowo dzisiaj pojedzie z podwójnej rezerwy. Ward raczej nie, bo ciężko mi uwierzyć, że Australia będzie dzisiaj tracić 6 punktów do WB.
@ Troy Batchelor 1.65 - Chris Harris ⛔
Stawiam tutaj zdecydowanie na Troya. Australijczyk żadnym terminatorem nie jest, ale ten sezon jak na siebie ma bardzo dobry i solidnie punktuje na wszystkich frontach. Dzisiaj Troy razem z Wardem powinni poprowadzić Australię do finału. Harris nie przekonuje. Nawet na własnych śmieciach pomimo 11 pkt jeździł bezbarwnie i był wolny jak mucha w smole. Ogólnie Maciek z klanu z roku na rok coraz słabszy.
@ Maksim Bogdanow 2.25 - Andrzej Lebiediew ✅
Dla mnie spore value. Jeszcze przed rozpoczęciem SWC bym tego zdecydowanie nie stawiał, bo Lebiediew na papierze jest najmocniejszym punktem ekipy łotewskiej, a Bogdanow ten sezon ma bardzo słaby. W Częstochowie to jednak bardziej doświadczony Maksim wypadł lepiej i przede wszystkim miał bardzo dobre starty co na Markecie ma zawsze ogromne znaczenie.
Tobet
 
K 46

karny

Użytkownik
Co do Lebiediewa to ciekawi mnie jego postawa dzisiaj, ostatnio w Częstochowie wyglądał tragicznie - praktycznie bez wygranych startów a nawet jeżeli się taki zdarzył to pozycję tracił na pierwszym łuku. Jeżeli tor będzie jak na praskim GP (nudno twardo sucho) to będzie on zbliżony do tego co widzieliśmy w Częstochowie. Jakoś nie widzę nikogo z ekipy WB, oprócz Taia, kto by miał powalczyć z Australią w takich warunkach. Darky i Troy powinni załatwić sprawę.
 
F 79

fafa-87435

Użytkownik
T.Batchelor - Ch.Harris 1 1.70 @Fortuna

To może być decydująca para, jeżeli chodzi o zwycięstwo w barażu. Faworytem jest Australia i w tej parze również za faworyta uznaję Batchelora. &quot;Bomber&quot; jest strasznie chimerycznym zawodnikiem. W półfinale co prawda pojechał dobrze i zdobył 12 pkt. Jednak Brytyjczycy jeździli na swoim torze, a jak wiadomo w przypadku Harrisa, ma to duże znaczenie, gdyż najgroźniejszy jest on właśnie na brytyjskich torach. Troy również zdobył 12 pkt. w półfinale, ale wydaję się on być bardziej pewnym zawodnikiem, przy Chrisie. Dodatkowo Harris nigdy nie szalał na Markecie w 2011 roku podczas GP zdobył 3 pkt. i zajął 14 miejsce, a rok później uplasował się na 12 pozycji.
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Co do Lebiediewa to ciekawi mnie jego postawa dzisiaj, ostatnio w Częstochowie wyglądał tragicznie - praktycznie bez wygranych startów a nawet jeżeli się taki zdarzył to pozycję tracił na pierwszym łuku. Jeżeli tor będzie jak na praskim GP (nudno twardo sucho) to będzie on zbliżony do tego co widzieliśmy w Częstochowie. Jakoś nie widzę nikogo z ekipy WB, oprócz Taia, kto by miał powalczyć z Australią w takich warunkach. Darky i Troy powinni załatwić sprawę.
Na SF był wywiad z Andrzejem,który przyznał że po ostatnim serwisie jego sprzęt jedzie słabiej: http://www.sportowefakty.pl/zuzel/370991/w-przyszlosci-bedziemy-walczyc-o-medale-rozmowa-z-andrzejem-lebiediewem-reprezen
 
majkel92 271

majkel92

Użytkownik
Na SF był wywiad z Andrzejem,który przyznał że po ostatnim serwisie jego sprzęt jedzie słabiej: http://www.sportowefakty.pl/zuzel/370991/w-przyszlosci-bedziemy-walczyc-o-medale-rozmowa-z-andrzejem-lebiediewem-reprezen
To myślę że warto się zainteresować zakładem z bet365
Lebiediew - Harris(+1,5) 2 1,40
Skoro Łotysz ma problemy sprzętowe to będzie startował jak w Polsce w niedzielę to szanse będzie miał jedynie z Manzaresem, a Harris druga siła swojej ekipy, więc te 10 powinien przywieść, wystarczy że 5 razy będzie drugi, a pewnie coś też wygra. A Łotysz ?, szczerze wątpię że będzie miał dwucyfrówkę Nie wiem niestety z kim jedzie, bo stąd może taki dziwny zakład zaproponował na Bet365 , bo ja bym wystawił handicap dodatni ale na Łotysza.
 
remisiek 48

remisiek

Użytkownik
Już wcześniej pograłem dubla w betsafe:
Ward - Batchelor 1 1.31 ✅
Hancock - Harris 1.20 ✅
W sportingbet wybrałem coś takiego:
Australia - Łotwa(+16.5) 1.35 ✅
Barker - Bogdanovs 1.85 ✅
Co tutaj się może zmienić od półfinału w Częstochowie? Na pewno to że Ward i Batchelor nie pojadą biegu więcej, a to mi idealnie pasuje bo Łotysze na pewno skorzystają z Jokera. Dużo zależeć będzie od drugiej lini ale Łotysze a w zasadzie trójka z nich może spokojnie powalczyć z Doylem i Dakotą. W Czewie było -7, a dzisiaj mamy +16.5 dla Łotwy i to gram.
Bogdanovs był liderem Łotyszy w pierwszym półfinale. Mimo tego, że nie jechał jako Joker zdobył w sześciu startach 11 pkt. Jeśli dzisiaj pojedzie podobnie to o typ jestem spokojny bo uważam, że Barkera nie stac na taki wynik. Do tego wydaje mi się że 6 startów dzisiaj czeka Bogdanovsa, a przy słabszym występie Barkera może on zostać zastąpiony przez kolegę z zespołu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
X 283

xpiccolox

Użytkownik
Hancock dzisiaj 6 startow w tym Joker więc pewnie ok 16-18pkt przywiezie. Batchelor dzisiaj 5 startów i ok 11-13pkt pewnie.
Wszystko ładnie pięknie, tylko że Betsson nie uwzględnia jokerów, punkty z jokera liczy normalnie a więc 3-2-1-0. Nie wprowadzaj więc ludzi w błąd.
 
majkel92 271

majkel92

Użytkownik
Wszystko ładnie pięknie, tylko że Betsson nie uwzględnia jokerów, punkty z jokera liczy normalnie a więc 3-2-1-0. Nie wprowadzaj więc ludzi w błąd.
Ja sądzę że Raduli chodziło o to że Greg będzie miał 6 startów w tym ten 6 start jako Joker, a patrząc na 2 półfinał jest on w stanie nawet te 16-18 punktów przywieźć jak się spręży, oczywiście licząc 3-2-1-0 ???? Tam wygrał 3 biegi a uzbierał 13 punkty (nie licząc jokera), a tu?, tu nie ma Duńczyków ????
Potem do usunięcia
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Wszystko ładnie pięknie, tylko że Betsson nie uwzględnia jokerów, punkty z jokera liczy normalnie a więc 3-2-1-0. Nie wprowadzaj więc ludzi w błąd.
Kolego nie denerwuj się bo Ci żyłka pierdząca pęknie. A czy w 6 starach nie jest w stanie zdobyć tych 16pkt?! Wiem że nie liczone sa pkt z Jokera ale napisałem informacyjnie że będzie miał taki start bo jak ktoś zagra dodatnie handi na USA to może ta informacja mu sie przydać.
Odnośnie typy nic to kompletnie nie zmienia Hancock i tak faworytem.
I nigdzie nikogo nie wprowadziłem błąd.
Proponuje żebyś samemu też napisał jakieś analizy a nie tylko czepiał się słów chyba że tylko na tyle Cie stac?? Najłatwiej krytykować. Brak słów.
 
Do góry Bottom