>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Drużynowy Puchar Świata 2013

S 202

szymontom

Użytkownik
C.Harris (-0.5)-A.Lebedev 7-5✅
typ.1
kurs.1,65
buk.SportingBet
Analiza.
Dzisiaj baraze w Pradze i o final beda walczyly dwie ekipy...Australia i Wielka Brytania.O trzecia lokate powalcza Lotysze z Amerykanami...Jesli o final walcza Angole z Kangurami to w ekipe Wielkiej Brytani wynik musza pociagnac Woffinden i wlasnie Harris.Wiadomo,ze pewnie beda taktyczne i jokery i ,ze to Harris zapewne sie zalapie na jeden bieg wiecej...A Lebedev w Czestochowie mial byc liderem i pojechal slabiutko,wiec czemu teraz przy silniejszej osadzie mial by zdobyc wiecej punktow...Czytalem,ze narzekal ,ze sprzet juz nie spisuje sie tak dobrze i to bylo widac w Czestochowie.Harris jest himeryczny,ale watpie,ze by dzisiaj nie zdobyl oczko wiecej niz Lotysz.Jak dla mnie warte grania...
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
Bomber Harris powyżej 8 @ 1,5 Bet365 ⛔ 7

Teoretycznie baraż powinien być łatwiejszy dla Bombera niż półfinał w KL. W Anglii zrobił 12 punktów w sześciu startach, dziś całkiem możliwe że ponownie odjedzie tyle biegów. Nie ma Duńczyków, a przypomnę że w półfinale tylko w jednym na sześć biegów przyjechał przed Duńczykiem, było to w 16. biegu i tym zawodnikiem był Nicki Pedersen (który startując z czwartego pola spóźnił start a później został wypchnięty przez Fishera na zewnętrzną). Wśród Australijczyków oczywiście ciężko będzie Bomberowi wyprzedzić Warda, ale już z pozostałą trójką może jak najbardziej wygrać. Z Łotyszami nie powinien mieć większego problemu, choć nie wykluczam że jak ze startu Poudżuks czy Lebediev wyjdzie dobrze to na praskim torze ciężko będzie Chrisowi ich wyprzedzać. W USA to wiadomo kto, ale resztę ekipy amerykańskiej powinien połknąć.
Tak więc liczę na podobny punktowy występ Harrisa jak w półfinale i myślę że te 9 punktów jest spokojnie w stanie przywieźć nawet w pięciu startach. Kurs co prawda nie najwyższy ale linia także do wysokich nie należy.
 
x_design 450

x_design

Użytkownik
Statystyki pól startowych z barażu:

Co do finału:
- Australijczycy mogą mieć potężny handicap związany z czwartkowym zapoznaniem się z torem. Argument &#39;wytarty&#39; przy okazji dpś, jednak kurs @15 na Aussie to jak dla mnie zdecydowanie za dużo,
- pamiętajcie - KK nigdy nie zawiódł w zawodach dpś! ???? Jest w optymalnej dyspozycji, w mojej ocenie będzie jutro lepszy od Małego.​
 
vde 119

vde

Użytkownik
Garść typów od VDE z okazji Finału Drużynowego Pucharu Świata 2013:

20/07/2013 19:00

SWC 2013 - Finał w Pradze : Zwycięzca meczu Dania 1,49 @ betsson

Duńczycy prezentują bardzo wyrównany poziom, mają dwóch liderów, w przeciwieństwie do pozostałych drużyn (Iversen, Pedersen). K. Bjerre i M.J. Jepsen jeżdżą na wysokim poziomie, i trudno uznać ich za drugą linię, gdyż w każdej chwili jest spora szansa, że jeden z tej dwójki przejmie pozycję lidera drużyny i zdobędzie bardzo dużo punktów. Jedyną reprezentacją, która może zagrozić Danii jest Polska, jednak na każdej pozycji zawodnik Polski wydaje się słabszy od duńskiego odpowiednika, w najlepszym razie prezentuje podobną formę:

N. Pedersen - Hampel [Pedersen od dłuższego czasu prezentuje równą formę, jest bardzo szybki i trudno będzie dorównać mu w Pradze, gdzie szybkie starty mogą być jego atutem. Hampel czasami nie wytrzymuje presji]

Iversen - Kasprzak [Porównywalni zawodnicy, ponieważ Iversen zjechał z formą w dół. Jednak potencjał Iversena jest duży wyższy niż Kasprzaka, któremu zdarają się wpadki. Nie jest to pewny punkt zespołu.

Jepsen Jensen - Dudek [Trudno tu wskazać lepsze ogniwo, zawodnicy bardzo porównywalni, z minimalnym wskazaniem na Duńczyka, ponieważ ma większe doświadczenie w zawodach rangi mistrzowskiej]

K. Bjerre - Janowski [Bjerre przezwyciężył kryzys, a Janowski w ostatnich tygodniach miał problemy ze swoim sprzętem. Janowski jest pod dużą presją, gdyż ewentualne jego niepowodzenie nie przejdzie bez echa. Według mnie obecność w kadrze mocno naciągana. Duńczyk raczej ustabilizował formę, która powinna dać około 8 pkt w finale, co może okazać się kluczowe dla zwycięstwa Duńczyków. Zdecydowanie najlepszy z najsłabszych zawodników z wszystkich ekip.

Australia nie ma prawa zagrozić Danii i Polsce. W ich składzie jedynie Darcy Ward może powalczyć o wyższe zdobycze punktowe. Troy Batchelor mizernie zaprezentował się podczas czwartkowego RaceOff i nie zanosi się na radykalną poprawę.

Czesi znajdą się poza podium ponieważ oprócz Alesa Drymla i Josefa Franca nie są w stanie zdobyć więcej niż 25 pkt. Żaden z zawodników, nawet w przypadku korzystania z Jokera nie jest w stanie zdobyć 6! punktów co mogłoby podreperować wynik punktowy.

SUPERTYP: Dania wygra różnicą co najmniej 6. punktów
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
Czechy powyżej 14 @ 1.83
Bet365
bardzo przyjemny kurs i linia, baraż pokazał, że tor pozwala na równą walkę, nie trzeba przypominać heroicznych bojów Franca w Pradze podczas GP. Do tego trzeba dodać możliwość zastosowania jokera także powinno być bardzo spokojnie, bo wychodzi poniżej punktu na bieg, a nie wątpie że Drymlowie czy Franc będą zdolni do wygrania któregoś biegu. Zamiast pakować się w handicapy warto zagrać w ten sposób póki kurs korzystny.
 
looker29 0

looker29

Użytkownik
Polska (-3 pkt) - Australia 1 @ 1.95
Bet365
Myślę, że też ciekawa propozycja.. w półfinale -14 dla Polski .. nie sądzę, by tu sytuacja diametralnie się różniła. Polacy będą walczyć z duńczykami o 1 miejsce, aussies mają raczej zagwarantowane trzecie. Jedzie u nich właściwie tylko Darcie i Batchelor. Zarówno Woodward jak i Doyle równie dobrze mogą zdobyć te 7-8 oczek jak i zamknąć się w max 3. Dodatkowo dzisiaj może zdażyć się sytuacja, że będziemy korzystać z Jokera więc łatwiej będzie odskoczyć. NIe ma co przeceniać tego, że Australia w barażu zapoznała się z torem. Polacy znają Pragę z GP i to nie powinno być znaczące handi.
Szczerze mówiąc oczekiwałem handi w okolicach -5-6 pkt i takie też bym brał..
Polecam, póki trzymają się kursy. Na razie tylko Bet365 wrzucił ofertę..
 
garet 47

garet

Użytkownik
Dania (-6) - Australia b365 2.00


Wszyscy widzieliśmy siłę Aussies w półfinale i barażu...a raczej bezsilność. Dania mocna jak diabli, 4 pewne ogniwa i bez problemu odjadą na dystansie 20 biegów Kangurom na 10 i więcej punktów, a co dopiero 7, nawet joker Warda ich nie uratuje.
Typ kolegi wyżej też popieram.
 
cibeles 969

cibeles

Użytkownik
Nicki - Iversen 1 za 1,85 w milenium

Nicki lubi tor w Pradze i powinien dziś zakręcić się koło kompletu. W rozegranym w maju SGP dołożył PUKOWI 11 - 7 zaliczając upadek w finale. Forma Iversena ostatnio nie jest najlepsza, często jeździ w kratkę. Silniki jakby traciły moc wraz z postępem sezonu. PUK Dobrze pojechał w półfinale, ale walczył praktycznie na swoim domowym torze. Do tego numer jeden na plechach. Duńczycy powalczą dziś o złoto, sądzę, że Nicki pociągnie ich na sam szczyt. Jedyny minus , to obsada 16 biegu, gdzie Nicki jedzie z Jarkiem i Darcim.

Każdy decyduje sam - mnie kurs satysfakcjonuje i pobieram
 
S 3,8K

scrobek

Użytkownik
Nicki Pedersen(+1) - Jarosław Hampel 1 1,85 Fortuna

Fortuna sprawiła prezent na dzisiaj. Nie jest liczony Joker, liczy się tylko pięć startów, więc nic tylko brać. W ostatnich zawodach na Markecie Nicki po kontuzji zdobył 11 punktów, a Jarek 8 punktów. Dodatkowo Bjerre, Iversen, Jensen wydają się być bardziej wymagającymi rywalami niż Dudek, Janowski oraz Kasprzak.
Typ 8/10
 
K 12

kichu-71640

Użytkownik
Również jak powyżej polecam te dwa typy, wydaję mi się że Australia dzisiaj jednak będzie 3, tak jak wcześniej pisałem zawczasu warto było zrobić coś a&#39;la surebeta na Polaków i Duńczyków.✅
Dania, wiadomo wyrównany skład, niedawno Bjerre przyznał w wywiadzie że dobrze mu się w Pradze jeździ, zresztą wyniki (w GP)miał nienajgorsze, co prawda teraz trochę dołuje, ale jeżeli starty mu będą wychodzić to luki w składzie nie będzie. Jensen młoda krew napewno powalczy, a Nicki na Markecie też niezłe wyniki zawsze miał (2007,2008 i 2012 wygrał GP). No i Iversen niby zniżka formy ale w półfinale pokazał że jest mocnym ogniwem.
Co do Polaków, Hampel zrobi dzisiaj sporo, Kasprzak w finałach nie zawodzi(pokazał to poprzednio), Janowski i Dudek to trochę niewiadoma na Markecie, ale na Australijczyków powinno starczyć.
Obstawiam że dzisiaj będzie wszystko zależeć od startu(przynajmniej na początku), twarde sprzęgło i do mety, nie padało więc pod koło raczej nie będzie na co niestety liczyli Hampel i Kasprzak.

Polska (-3 pkt)
- Australia 1 @ 1.95 ✅
Dania (-6pkt) - Australia 1 2.00 ✅
Bet365
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Australia poniżej 34 pkt @1,83 Bet365✅✅ 33 pkt,izi haha;) 4/10

Australia w barażu zrobiła 36 punktów,a za rywali mieli nie całe ekipy tylko Hancocka,Woofindena,Harrisa i Poudżuksa.Dziś rywalizować będą z 4 świetnych Duńczyków,z mocną mimo wszystko Polską-Hampel i Kasprzak to dla 3 z 4 Kangurów jest za wysoka półka na każdym torze świata,a i Dudek z Janowskim powinni robić każdego z nich poza Wardem.Do tego Czesi u których ciężko wytypować najmocniejszy punkt,ale na pewno któryś z nich trafi dziś ze sprzętem i będzie urywał punkty takiemu Doyle&#39;owi czy Woodward&#39;owi.Obawiam się tylko że joker ze strony Australii może spowodować pewną nerwowość co do tego undera,ale myślę że 1,5 zawodnika(Ward+Batch) nie są w stanie zrobić 34 oczek na tak ciężkich rywalach.

Kenneth Bjerre powyżej 9 pkt @2,10 Bet365✅✅11 pkt 2/10

Kenio jest cały czas niedoceniany przez bukmacherów,a widać że zdecydowanie dogadał się ze sprzętem i potrafi wygrywać biegi tak jak 3-4 sezony temu.Ten tor mu będzie odpowiadał,co prawda w ostatnim swoim GP Czech zrobił zero-ale to w swoim fatalnym sezonie.Wcześniej zdobywał 9 i 12 pkt,a sami wiecie że w GP w każdym biegu masz 3 mega ciężkich rywali.Duńczyk zaczyna zawody z 4 pola,więc na początek będzie ciężko.Później 2,1 i 3 pole.W pierwszych dwóch będzie się ścigał z Hampelem i Wardem-i z nimi ma prawo przegrać.Później w 10.biegu jedzie z pola A a obok będą Dudek,Milik i Doyle.Zakładam tu wygraną Kenia.W 15.biegu też powalczyć powinien o 3 pkt z Kasprzakiem,A.Drymlem i Woodwardem.10 pkt jest w zasięgu Kennetha jak najbardziej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
S 202

szymontom

Użytkownik
Dyscyplina.Żużel - Międzynarodowe - Puchar Świata
Spotkanie.Dania-Polska(+3)
Typ.1
Kurs.2,10
Bukmacher.Bet365
Data.20.07.2013 g.19.00

Analiza.
Dzisiaj wieczorem final w Pradze i jak dla mnie tylko jeden mozliwy zwyciezca-Dania.Mega silna paka Nicki Pedersen,Kenneth Bjerre,Niels Kristian Iversen i mlody Michael Jepsen Jensen.Praktycznie zespol bez slabych ogniw...A Polska bez Golloba,ale za to z Janowskim i Dudkiem,ktorzy w Ekstralidze nawet maja wpadki i nie sa w mega formie.A gdzie jazda przeciwko tak wymagajacym rywalom...Reszta to Hampel i Kasprzak ale to raczej slabsi zawodnicy od Pedersena i Iversena...Do tego w super formie Bjerre i Jensen ktorzy lepiej wygladaja od naszej drugiej linii...Ja jestem pelny obaw o wystep Kasprzaka,Dudka i Janowskiego...no ,ale trener twierdzi,ze podolaja...Niestety,jak dla mnie,pewna wygrana w turnieju Dunczykow minimum kilkoma punktami...Polecam.
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Polska-Australia(+3,5) 1 @ 2,00 Tobet✅
Dania-Australia(+7,5) 1 @ 2,00 Tobet⛔ - Pedersen zawalil defektem...

Wiem, ze w B365 sa inne linie wiec od razu nie piszcie mi o tym, bo gram tutaj i tyle. Polacy maja dwoch liderow w osobach KK i Hampela, ktorzy powinni zrobic okolo 25pkt, jesli nie bedzie jokera, a jesli bedzie to wiadomo, ze wiecej. Dudek i Janowski to mysle jakies kolejne 15pkt, a przynajmniej ja bym to tak typowal mniej wiecej. Tak wiec +/- wychodzi mi okolo 40pkt, a jakos nie wierze by Australia miala uzbierac wiecej jak 30 dzisiaj. Ward zrobi swoje ale co dalej? Batch srednio wyglada, a Doyle i Woodward to fajni zawodnicy ale jednak w finale moze byc im ciezko zrobic wiecej jak 10-12pkt razem. Z kolei Dania podobnie jak Polska, ma dwoch liderow czyli Nickiego i Puka, a do tego jest MJJ i nieobliczalny Kenio, ktory jednak mimo wszystko lepiej wyglada od dwoch najslabszych ogniw Aussie. Dlatego tez ciezko mi uwierzyc by mieli nie pokonac kangurow roznica 8pkt.
Josef Franc-Ales Dryml 2 @ 2,40 Tobet✅
Ales swietnie wyglada w I lidze i ogolnie to jest w niezlej formie. Zatem dziwi mnie kurs na tego zawodnika. Buki dalej wierza, ze Franc po tym ubieglorocznym wystepie w GP Pragi, bedzie tam krolowal, a juz tegoroczne GP to zweryfikowalo. Dla mnie kursy powinny byc odwrocone nawet, a zatem mega value po stronie Drymla.
Jaroslaw Hampel-Krzysztof Kasprzak 2 @ 3,20 Tobet⛔
Dla mnie bet 50/50 wiec taki kurs na KK warto sprobowac. Obaj w formie, ale to KK w tegorocznym GP pokazal sie tam z dobrej strony i licze ze swoje dzisiaj przywiezie. Nie wiadomo jak ze zmianami dzisiaj ale mozliwe, ze ani jeden, ani drugi nie dostanie taktykow, a moga obaj wiec ilosc startow dzisiaj mniej wiecej rowna byc powinna.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Wszyscy dziś zgodni, co do tego, że Polska przed Kangurami i ładują hand 3.5 po 1.90, to ja jednak się wyłamuję i twierdzę, że nie warto.
W półfinale było to jakieś 6.5, ale...
1.był to &quot;polski&quot; półfinał
2.wątpię, ażeby 2.raz z rzędu zarówno Magic i Dudek pojechali na db/bdb poziomie.
3.Nie ma Watta, więc parę oczek przybędzie Kangurom.
Ja tu widzę bardzo wyrównany finał, popierając przy okazji Feekusowy over Czechów, bo linia niziutka, a skoro ma być równo, to może decydować jakiś joker, słabsza forma jednego z &quot;następców Golloba&quot; i w typie Polska - Australia 2 @ 4.60 Fortuna dostrzegam value ;)
4.75 Expekt
 
X 283

xpiccolox

Użytkownik
Moim zdaniem o finał powalczą Dania i Polska. Trzecia będzie Australia, na końcu Czesi. Nie widzę szans dla Australii jakoby mieli o złoto powalczyć, bo też i nie ma kim. Tam jest tylko Ward. Nawet Batchelor zawodzi, bo to co wyprawiał w Czewie oraz w Pradze to woła o pomstę do nieba. Under 34 pkt w przypadku Australii popieram w 100%.
Jeśli chodzi o kluczowe pytanie: Dania czy Polska? To myślę że jest to typ no bet, ale jak już mam grać to tylko na Polaków. Nie widzę sensu grania na Dunów po kursie 1,40. Argumenty że Janowskiemu czy Dudkowi może się przytrafić słabszy dzień do mnie nie przemawiają, bo przecież równie dobrze tak się może stać w przypadku Bjerre czy Jensena. Przecież Bjerre nie ma kompletnie ustabilizowanej formy, jeździ totalnie w kratkę, potrafi 3 biegi wygrać a w kolejnych przywieźć dwie śliwki. Iversen jak dla mnei też spuścił trochę z tonu czy to w lidze polskiej czy to w GP. W Kings Lynn pojechał, ale jakich on tam rywali miał? Myślę że można próbować grać Kasprzaka jako najlepiej punktującego Polaka, on w DPŚ NIGDY nie zawodził, a w Pradze jechać potrafi. Mam pograne ponadto na Polaków po kursie 2,75 i zobaczymy co się będzie działo.
Nie wiem też czy taka linia na Czechów jest do grania. Bo tak się zastanawiam kto i na kim by miał te punkty u Czechów robić. Dla mnie to jest gorsza drużyna niż USA, gdzie był zdecydowany lider w postaci Hancocka, a tutaj go nie ma. Czesi będą mieli problem z pokonaniem Woodwarda czy Doyla, a co dopiero mówić że mieliby punktować na Polakach czy Duńczykach, a jeśli ta linia ma być pokryta to tak musi się stać.
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
Bjerre -0.5 v Dudek @ 1.85
sportingbet
bardzo pozytywne zaskoczenie, Dudka nie widzę dziś w wiodącej roli... Znajomość toru bez rewelacji, debiutant. Bjerre w dobrej dyspozycji, dla mnie kurs i handi miodzio.

w sts 1.4 na Duńczyka.
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
funias 691

funias

Użytkownik
Drużynowy Puchar Świata 2013 (Best Czech Rider) Ales Dryml 2,70 Tobet ✅ ✅ ✅
Tak jak kolega wyżej napisał Ales Dryml bardzo dobrze prezentuje się w pierwszej lidze. Jest to zawodnik doświadczony, bardzo objeżdżony i w mojej opinii obecnie najlepsze ogniwo reprezentacji Czech. Kurs moim zdaniem nieco zawyżony więc ryzykuje. Nie jest to łatwy i pewny typ, ale kurs kusi.
 
lysy-16140 268

lysy-16140

Użytkownik
Bjerre -0.5 v Dudek @ 1.85
sportingbet
bardzo pozytywne zaskoczenie, Dudka nie widzę dziś w wiodącej roli... Znajomość toru bez rewelacji, debiutant. Bjerre w dobrej dyspozycji, dla mnie kurs i handi miodzio.
spore value, bo gdzie javki mają śmigać jak nie w Czechach ???? a tak na poważnie w Pradze, decydować zapewne będą starty tak jak to było w barażu, bo i to jedyna szansa gospodarzy na jakiekolwiek punkty, Kenio zaczyna łapać dobrą formę i jak wszyscy wiemy słynie on z bardzo dobrych startów
 
emil1702 380

emil1702

Użytkownik
Ales Dryml - Lukas Dryml 7:1 ✅ łatwizna
1.60 | tobet | 5/10
Para braci, w której faworytem będzie Ales. Starszy z rodzeństwa jest obecnie Indywidualnym Mistrzem Europy oraz z powodzeniem ściga się na torach I ligi, reprezentując tam GKM Grudziądz. Jego średnia biegopunktowa wynosi 2.03, jest bardziej doświadczony od swojego brata, który nie startuje w żadnym polskim klubie.
Przyjrzyjmy się ich występom w meczach ligowych w Czechach. Drymlowie reprezentują tam Zlatą Prilbe i podczas meczu w Pradzewywalczyli po 7 oczek, Ales w 4 biegach, a Lukas w 5. W meczu na własnym torze w Pardubicach o wiele lepiej spisał się Ales, zdobywając 9 oczek w porównaniu do 6 Lukasa. Natomiast starszy z nich słabszy występ zanotował w Mseno, gdzie wywalczył 5 punktów, a Lukas 9.
Myślę, że w finale Drużynowego Pucharu Świata więcej oczek wywalczy starszy z braci, za którym przemawia doświadczenie, może pojechać także jako joker, czyli otrzyma jeden start więcej, dodatkowo bardzo ważny, więc mobilizacja wzrośnie do 200%.
 
W 66

warchlak

Użytkownik
Nicki Pedersen(+1) - Jarosław Hampel 1 1,85 Fortuna

Fortuna sprawiła prezent na dzisiaj. Nie jest liczony Joker, liczy się tylko pięć startów, więc nic tylko brać. W ostatnich zawodach na Markecie Nicki po kontuzji zdobył 11 punktów, a Jarek 8 punktów. Dodatkowo Bjerre, Iversen, Jensen wydają się być bardziej wymagającymi rywalami niż Dudek, Janowski oraz Kasprzak.
Typ 8/10
żaden prezent - co najwyżej typ warty uwagi... nauczcie się, że prezentów nie ma, bo jakby były to 95% graczy nie byłaby w plecy...
a jak już Ci się podoba typ na Nickiego w parze z Jarkiem to taki sts ma Nickiego przy kursie 2 ???? tylko, że to nie jest żadna atrakcja, bo co z tego, że jokery się nie liczą jak Cieślak puści Jarka w jakimś słabym biegu? nawet takie łatwe 3 pkt to sporo.
takie biegi jak 10 i 13 to idealna okazja na puszczenie Jarka za 3 pkt, a w innych do Nickiego wcale nie musi tracić
w stsie jest z tego co mi się wydaje tylko 5 pierwszych - jak w każdym naziemnym ????
ale w parze Nicki-Jarek to i tak Jarek ma przewagę, bo będzie przez Cieślaka puszczony w 10/13, a tam to nie ma z kim przegrać ????
także ta para to taka 50/50 będzie i obaj panowie będą mieć zbliżoną ilość punktów - jak dla kogoś to jest prezentem to spoko
 
Do góry Bottom