>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Drużynowy Puchar Świata 2013

C 407

cekaem

Użytkownik
Szukam jakiś zakładów na króla czeskiej Markety Nickiego Pedersena i wpadło mi w oko coś takiego:
Nicki Pedersen powyżej 12 pkt 2.50 Bet 365
Nicki Pedersen dokładnie 12 pkt 7.50
Zawodnicy nie mają zbyt często okazji do ścigania na Markecie dlatego pod lupę wziąłem wyniki osiągane w GP. Tam Nicki od wielu wielu lat jeździ naprawdę kapitalnie. Jarek Hampel twierdzi , że nigdy nie wie jaki tam tor zastanie , jaki organizatorzy przygotują na dane zawody stąd jego wyniki w ostatnim czasie znacznie się tam pogorszyły. Pedersenowi jak widać i na twardym i pod koło jeździ się tam dobrze. Przytoczę tutaj jego ostatnie wyniki z praskiej Markety w cyklu GP.
2013:3 miejsce ( upadek w finale)
2012: 1 miejsce
2011: 6 miejsce
2010: 2 miejsce
2009: ns
2008: 1 miejsce
2007: 1 miejsce
Każdy oczywiście wie jak nieporównywalnie lepsza obsada jest w GP a jaka będzie dzisiaj. Nicki ma w zasadzie jeden bardzo ciężki bieg 16 gdzie ma za rywali Hampela i Warda. Resztę powinien wygrać albo stracić myślę góra punkcik. Jak wiemy nominowane już nie są rozgrywane według zdobyczy punktowych , także nie mamy obawy o to , że może stracić większą ilość punktów w tymże biegu. Podsumowując kurs mnie na niego bardzo zadowala i myślę , że ma sporą szansę powodzenia. Podpieram się zakładem na dokładną ilość punktów.
Pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
J 3,9K

jacques

Forum VIP
@ O(M)
Jacy wszyscy? Jacy wszyscy. Ja też uważam, że Polska reprezentacja będzie dziś miała bardzo ciężko i to nawet nie tyle w walce o złoto, co nawet o sreberko. Cieślak zrobił głupotę i brak Golloba będzie dziś mega odczuwalny.
Zacznijmy od tego, że tor będzie nieco inny na półfinał. Podejrzewam, że znacznie bardziej twardy. Raz, że pogoda (zapowiadane opady) wymusi takie przygotowanie toru, a dwa że Czesi na każdym innym nie zdobyliby nawet 10 pkt. Popatrzcie jak jeździli Franc i Dryml w tegorocznym turnieju na Markecie, a jak taki Jozek śmigał rok temu, gdy było twardo. Wnioski nasuwają się same.
Teraz tak. Polacy tj. Hampel, Dudek i Janowski aktualnie w klubach też jeżdżą na betonie, ale raz że Kasprzak na takim torze straci 50% swojej wartości a dwa że możemy też potracić mnóstwo punktów na Czechach czy Doyle&#39;u czy Woodwardzie, bo w przypadku przegranego startu trudno będzie liczyć na ich błąd. A tacy Duńczycy, którzy też może takiej nawierzchni nie preferują będą chyba jeszcze trudniejsi dla nas, bo przecież to głównie startowcy. Półfinałem i barażem nie ma się za bardzo co sugerować. Taki Ward w każdej stawce pojedzie na podobnym poziomie, a Polacy w finale stracą. Pytanie co z Batchelorem, który jest obecnie szybki ale zwłaszcza w barażu potracił sporo punktów przez jakieś głupie akcje. Jak dziś nie będzie się tak spinał, to spokojnie może też z dwucyfrówkę walnąć. Także zakładając, że Kasprzak nie będzie dziś fruwał tak jak podczas teogorcznego GP to spodziewam się równej walki z Australią o 2 miejsce. Do finałowej serii może nawet Duńczycy będą w zasięgu, ale jednak w końcówce nie będzie komu przechylić szalę na naszą korzyść. Obym się mylił.
A teraz krótko typersko:
Jarosław Hampel powyżej 11 pkt @ 1,80 Bet365 ✅ 12 nie spękał i zrobił overek w 5 startach mimo 1 zerka ...
Tutaj dla mnie nie ma innej opcji. Mały się napina, że to teraz jego kadra i on jest jej liderem, więc każdy wynik poniżej 12 pkt będzie kompromitacją kapitana. Według mnie nie ma innej opcji niż to że pojedzie 6 razy, więc spokojnie powinien średnio po dwójeczce przywozić.
Do tego popieram typy na Nickiego. Dzik zazwyczaj bardzo dobrze się czuje na tym obiekcie, w kadrze nie zawodzi także nic tylko pobierać.
Ogólnie to śmieszna sprawa z parą Franc - Dryml. Różne buki, mają/miały innego faworyta. Dla mnie Jozek powinien tutaj lepiej zapunktować ale kursy np. w betsafe są śmiesze. Bądź, co bądź Ales bardzie doświadczony i objeżdżony w takiej stawce. Franc wystrzelił podczas zeszłorocznego GP, no i w test meczu Polska-Czechy też się lepiej prezentował.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
yetz 18

yetz

Użytkownik
Kenneth Bjerre - Troy Batchelor 1 @ 1.86 Betsafe ✅✅ 11 - 11 Betsafe nie liczy jokera

U Duńczyka widać progres w ostatnich występach. 11 + 2 w Bydgoszczy przed dwoma tygodniami. W 2. półfinale w Kings Lynn zaliczył tylko jedną wpadkę i ukonczył zawody z dorobkiem 11 punktów. Natomiast Kangur jeździ w kratkę. Potrafi wykręcić świetny wynik, żeby za kilka dni pojechać przeciętnie. Ostatnio jego występy to baraż w Pradze ( gdzie miał takie tuzy żużla jak Manzares, Gieruckis) 7 punktów. W 1. półfinale pod Jasną Górą zdobył 12 punktów, w naszej rodzimej lidze z Zieloną Górą 9+1. Co potwierdza moją teze o dużych wachaniach jego formy. Stawiam na duńską solidność zamiast australijską przebojowość;)
 
jurasicbart 167

jurasicbart

Użytkownik
Chyba najlepszymi typami na dzis beda handicapy na
Dania(-6) Australia 1 @1.90 bet365✅
Polska (-3) Australia 1@ 2.00 bet365✅
warto dorzucic podporke na rowno za grosze @12 bet365
Dunczycy bezapelacyjnie najlepszy w tej chwili zespol, Australia pokazala w barazu, ze ma 1 zawodnika, ktory nie zawiedzie co do reszty to mozna sie spodziewac wszystkiego, jak Troy pojedzie duzo lepiej niz w barazu( w co watpie bo ma dzis silniejszych rywali) to moze byc niebezpiecznie z tym handi. Polacy nie wszyscy pewnie wytrzymaja cisnienie i punkty pogubia, glownie nasza mlodziez, bo jest na kim.
Handicapy na Czechow (+18)⛔ jak najbardziej przeciwko Australi ktora powinna uciulac tu ze 30pkt, pewnie pojda jokery z obu stron to jedyne czego sie mozna obawiac. Punktow do podzialu 120 dodac jokery, zwyciezca w granicach 40 nie wiecej mysle, Czesi powinni te 15 minimum zrobic, zostaje 65 maks do podzialu pomiedzy Australie i Polakow ???? .Australia over 34?Nie chce mi sie w to jakos specjalnie uwierzyc nawet z jokerem, warto wiec
under 34 za 1.83 ✅z podporka na rowno @13 bet365
 
K 12

kichu-71640

Użytkownik
Z oferty Betsson, chyba najlepszą opcją będzie:
Najlepszy z Duńczyków:
Nicki Pedersen 1,70 -⛔ pechowy defekt, ale dzięki temu nasi mistrzami.. ????
Tak jak pisano wyżej, Marketa mu leży, w GP świetne wyniki, do tego można go lubić lub nie ale swoje zawsze zrobi. Nie zdziwię się jak koło kompletu się zakręci. Jedyny bieg na którym wg. mnie może zgubić punkty to ten z Wardem i Hampelem.
Iversen swoje zrobi ale tu handicap toru w stronę Pedersena.
Bjerre i Jensen nie powinni zagrozić.
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Australia-Czechy(+18,5) 2 @ 1,86 Betsafe⛔ - Ales Dryml, a nie reprezentacja, to powinno sie nazywac...
Zakladam, ze Aussie zrobia cos w okolicach 30pkt, a nawet troche mniej, a wg. bukow to by znaczylo, ze Czesi mieliby zrobic w okolicach 10pkt, co juz jest smieszne jak dla mnie. Taki Ales Dryml, to dzisiaj dyche moze zrobic spokojnie, do tego Franc czy Lukas Dryml to wyjadacze wiec tez jakies oczka moga dorzucic, a mlody Milik fajnie pomyka w kolejnych zawodac i nie zdziwi mnie jak zrobi jakies niespodzianki. Tobet daje +16,5 na gospodarzy, a to i tak moim zdaniem za duzo wiec to powinno siasc bez wiekszych problemow, bo ja bym tutaj dal maksymalnie jakies 12...
 
P 72

picenty

Użytkownik
Jarosław Hampel - Darcy Ward 2 2.00 Fortuna
Ciekawie zapowiada się dzisiejszy finał DPŚ w Pradze. Dwie drużyny powinny dzisiaj walczyć o złoty medal, a mianowicie Dania i Polska. Brąz prawdopodobnie przypadnie Australii, a ostatnie miejsce zajmą gospodarze. Przejdźmy, jednak do tej pary. Hampel po &quot;rezygnacji&quot; Golloba ze startów w reprezentacji, automatycznie stał się jej liderem. Po drugiej stronie staje niekwestionowany lider &quot;Kangurów&quot;, Darcy Ward. Jest to jeden z najbardziej utalentowanych żużlowców świata. Jeśli Australijczycy mają powalczyć o coś więcej niż brąz to &quot;Darky&quot; musi wspiąć się na maksimum swoich umiejętności. A ma je naprawdę spore. Wierzę, że to zrobi.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
MJ Jensen -2,5 - Józef Frans 1 @ 1,25 ✅
Ward -2,5 - Janowski 1 @ 1,35 ⛔
Dania -0,5 - Polska 1 @ 1,45 ⛔
AKO: 2,44 Sportingbet

Frans co bieg mocny Duńczyk, 3/4 mocnych Polaków chociaż patrząc na jego umiejętności to zawsze mocny Polak i zawsze mocny Australijczyk. Nie wiem gdzie on ma te punkty zdobywać. MJJ nie ma żadnego biegu ze swoimi kumplami także przegrywać może z Wardem, Hampelem i ewentualnie KK. Ok 10-11 punktów zdobędzie, Frans max 4.
Ward będzie dziabał u Australijczyków do tego 1 bieg więcej z Jokera. Leciutko zrobi ten handicap. On z Dunami będzie wygrywał, Janowski nie.
Dania ma 4 mocnych zawodników, na Markecie raczej wszyscy dobrze się czują. Polacy nie mają 100% pewniaków bo nawet Hampel będzie przegrywał. Janowski to PATOL. KK i Dudek raczej 2 aniżeli 3 będą wozili.
No i mam pograne też przed spadkami Dania wygra DPŚ po @1,91 ⛔ w Williamhillu
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
remisiek 48

remisiek

Użytkownik
Polska - Dania 2.80 Betsafe ✅✅✅
Australia Total Points under 34.5 1.55 Sportingbet ✅
Piekny typ jak dla mnie. W półfinale 34, w barażu 36 ..... Ktoś może napisać, ze tendencja zwyżkowa. Ja tak nie myślę. Ok Ward pojedzie swoje i pewnie 6 razy ale nagłe przebudzenie Batchellora wg mnie nie nastąpi. Będzie punktował, ale rywali ma dzisiaj mega trudnych w każdym biegu. Woodward i Doyle jak zrobią połowę z tego co w barażu to będzie dobrze.
Kasprzak - Bjerre 1.81 Betsafe ⛔
Powiem szczerze, ze Kenio mnie zaskakuje mocno, ale dzisiaj mam nadzieje pojedzie na swoim sezonowym poziomie - 3 biegi udane w miare i dwa zera. Zawody zupełnie inne niż w półfinale w Anglii, przeciwnicy trudniejsi, nie będzie miał łatwo. Krzysiu, aktualnie druga strzelba reprezentacji, udany występ w majowym GP w Pradze. Do tego wierzę bardzo mocno w Polaków, a jeśli tak ma być to KK musi dzisiaj solidnie zapunktować.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Australia vs Czechy (+18.0) @ 1,73 Betsson
Buki chyba ostro pogięło z takim handi na Czechów. Czesi nie jechali ani w półfinale ani w barażu ale jadą takim samym składem jak w 2012 na DPŚ. Australia wtedy jechała w tym samym półfinale co właśnie Czechy, Kangury wtedy wygrały ten półfinał z przewagą 15 punktów nad Czechami ale... Australia jechała wtedy w składzie Crump, Holder, Batchelor i Watt. Z tamtego składu został tylko Batchelor i doszedł Ward który na pewno dzisiaj zdobędzie sporo punktów ale jest jeszcze Doyle i Woodward którzy dzisiaj na pewno razem nie zdobędą nawet połowy tych punktów które mógłby zdobyć sam Holder. Także skład kompletnie inny i oprócz Ward&#39;a nie ma tam jakiegoś klasowego zawodnika, a wtedy to był skład który składał się z samych gwiazd. Czesi jechali wtedy w takim samym składzie co dziś. W barażu zdobyli 19 punktów gdzie jechała Polska i Dania czyli podobnie jak dziś więc wcale nie mało. Dwa lata wcześniej w słabszym składzie zdobyli w półfinale DPŚ 20 punktów, dziś jeśli tyle zdobędą to bez problemów wygrają przy takim handi z Australią bo nie oszukujmy się, w takim składzie Australia nie ma co marzyć o więcej niż 3 miejscu i wcale się nie zdziwię jeśli nawet dzisiaj przegrają z Czechami bo choć nie mają w składzie takiego zawodnika jak Ward to mają wyrównany zespół i jadą u siebie. Warto też dodać że przecież w pierwszym półfinale Australia miała przewagę nad Rosją 20 punktów a przecież Rosjanie jechali o wiele słabszym składem niż dzisiaj Czesi. Nawet w barażu który wygrała Australia mieli nad czwartą Łotwą zaledwie 7 punktów straty a nie powiedziałbym że Czesi są słabi od Łotyszy, nawet Amerykanie do końca walczyli o wygraną mimo że tam jechał tak naprawdę tylko Hancock.
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
Dania (-24) - Czechy 1 @ 2,1 bet365 ✅ 41-12

Myślę że Czesi nie zdobędą więcej niż 15 punktów dziś, co oznacza że Duńczycy aby pokryć to handi będą potrzebowali zdobyć te 40 oczek. Jest co całkiem możliwe. Po prostu 4x10. Nicki w formie, nawet zaczyna walczyć na dystansie, więc silniki sprawują się co raz lepiej. PUK i MJJ to także raczej pewni zawodnicy, najcięższa sprawa może być z Bjerre. Tor będzie pewnie raczej twardy a to niekoniecznie będzie działać pozytywnie na występ Kenia.
Czesi będą outsiderem dzisiejszego finału. Pewnie znowu tylko jeden z naszych sąsiadów zaskoczy i zdobędzie te 8-9 punktów. W poprzednim roku na DPŚ raz był to Ales Dryml (15 punktów w półfinale) a raz Franc (11 w finale). Jednak dziś nie wydaje mi się żeby któryś z Czechów zbliżył się do dwucyfrowej liczby punktów. No bo na kim mieliby robić punkty? Jedynie może na Doyle&#39;u albo na Woodwardzie. Oczywiście może zdarzyć się jakiś słabszy start innych zawodników ale na dystansie można powalczyć.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
akselek 552

akselek

Użytkownik
Dania DMŚ @ 1.50 Unibet
Nie widzę dziś zbytnio innej możliwości niżeli wygranej Duńczyków. Bardzo pewnie zaprezentowali się w King&#39;s Lynn dominując nad resztą rywali. W swoim składzie nie posiadają dziur, w przeciwieństwie do innych reprezentacji, które mogłyby innym zagrozić w odniesieniu dziś sukcesu. Dwójkę Jepsen i Bjerre oceniam wyżej niż Janowski i Dudek. Polska, aby mogła zagrozić Duńczykom musiałaby nie tracić punktów właśnie za ich sprawą, a co do ich dobrej postawy nie jestem przekonany w dniu dzisiejszym. Dlatego nie pozostaje nic innego niż wygrana Danii w dzisiejszych zawodach.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Będę jednym z tych co napiszą tutaj żeby zapodać później link w innym miejscu :p Bjerre - Dudek peffa Bjerre -0.5 pkt @1,85 Sportingbet
Dudek całkiem nieźle wszedł do składu w Częstochowie, gdyby nie defekt na pierwszym miejscu to byłoby jeszcze lepiej. Ale wydaje się tutaj, że to Patryk obok Maćka będzie najsłabszym ogniwem naszej ekipy. Keniu w tej stawce powinien wykręcić ok. 8-10 pkt. Z kolei Patryk na moje max. co może liczyć to 6-8, i to przy dobrych wiatrach.
grajcie śmiało... peffka jakich mało :cool:

/słaba analiza i typ kradziony...;D
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
@4,75 na Australię z Polską ⛔ w Expekcie to value w uj. Australia ma Warda który będzie wygrywał na luzaku z Duńczykami, my takiego zawodnika nie mamy. Hampel niby ok ale to nie jest ten sam Hampel co nawet dwa lata temu który walczył, Batchelor w barażu pojechał słabo ale poznał ten tor i może odpowiednio wyciągnie wnioski. Porównując go do KK to lekka przewaga Polaków. Dalej Woodward i Doyle to wydaje mi się że wypadną lepiej niż Dudek i GWIAZDOR Janowski. Po takim kursie aż żal nie spróbować.
 
stanior 1,7K

stanior

Użytkownik
Ales Dryml - Lukas Dryml @1 1.50 Tobet ✅ tak jak mówiłem bez najmniejszego problemu 7-1
Dla mnie ten kurs to duża lokata biorąc pod uwagę że Lukas wraca po kontuzji i zdaje się że nie objechał jeszcze nawet meczu , za to Ales objeżdżony w Grudziądzu , Belle Vue i Czechach . Topinka z pewnością przegotuje na dzisiejszy wieczór mega beton co będzie premiowało startowców jakim nie wątpliwie jest Ales , które nawiasem mówiąc powinien z Francem być liderami Czeskiej reprezentacji w dniu dzisiejszym.
 
Do góry Bottom