>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Dyskusje nt. zlotu

al_capone 29K

al_capone

Gangster
Również melduję się już w domu.
Jest co wspominać ???? &quot;wygramy każdy mecz&quot;
Ogólnie idę w kimę, później szersza relacja.
Dzięki wielkie wszystkim za przybycie ????
MVP - chyba jedna Suchar ???? choć wczoraj Kanas zagrał all in ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Oj grubo było,ekipa zgrana,dobra zabawa.Rudy murzyn chyba będzie MVP.
Tak na szybko, jutro dopiero więcej szczegółów.Betsson nie zawiódł ,pojawił się na Zlocie.

P.S.Kolejność przypadkowa.

1.Chodźcie śmiało jest nas mało.
2.Ja jestem Rambo ,a mój brat to Bambo.
3.Rudy Murzyn.
4.Skrętosut.
5.Umyj sobie uszy .....
6.Jeszcze Polska nie zginęła.
7.Fon do Antka...
8.Po wuj Ci ten telefon,weź go .....
????
Trzeba chyba powalczyć o prawa autorskie ????
Dodatkowo z ostatniego dnia:
9. Ecik się zna na Twoich jajcach
10. &quot;Anglia, Francja i Hiszpania też&quot; - tu nie mam pewności ale postawą jest TEŻ ????


Chyba cały Śląsk już u siebie. Zanzi jeszcze musi chwilę powalczyć ale też powinien się szybko zameldować.
Trasa do Krakowa bez kłopotu. Mustang się spisał znakomicie. Potem już trochę wolniej i goręcej ale daliśmy radę.
Teraz czas na odpoczynek
 
kanas 400

kanas

"Gram grubo"
Dobra, dojechałem. Póki co nie jestem w stanie zbytnio co kolwiek ogarnać, idem prysznic wziąc etc etc. Co by nie było to wrzucam ino hymn: http://www.megaupload.com/?d=MAODPEBO
Fotki jutro z rana ogarne, z tego co widze może z 20-25 nie bedzie rozmazanych.

Tak czy siak dziękować za zlot, później tu większy opis wstawie ;)
 
agent00typer 468

agent00typer

Użytkownik
Ja dopiero teraz wróciłem ????

wymęczyła mnie droga z Krakowa do Dębicy, pociąg jechał 50km/h w porywach do 55 :p

Kanas pomyśl o karierze piosenkarza ????

Było zajebiście, dzięki wszystkim ????
 
unicaja 7K

unicaja

Użytkownik
Też już na miejscu, baa już po kąpieli i browarku. Podróż szybka i komfortowa, pan kierowca sympatyczny bo mimo ścisku w busie zdołaliśmy się jednak zmieścić choć koło &#39;różowych dziuni&#39; nie chciał się zatrzymać ????
Na szybko to tyle bo trzeba ogarnąć DPŚ. Podziękowania dla M-O za organizację i żebyśmy za rok też się spotkali ????.
 
diuq85 354

diuq85

Użytkownik
Również dotarłem do domowej kwatery, ostatni etap podróży fatalny... Strasznie gorąco w busie było, człowiek się pocił jak w saunie. Ale co tam, ważne są wspomnienia i zajebisty weekend z Wami drodzy Zlotowcy ????
Dzięki Unicaja za towarzystwo i wspaniałe trunki procentowe, dzięki Agent00typer. Mam nadzieję, że wytrzymaliście moje towarzystwo w domku:smile:
Dziękuje przede wszystkim Marcinowi za organizację, starym znajomym za przybycie oraz wszystkim tym których mogłem poznać, do zobaczenia za rok (oby)
 
kanas 400

kanas

"Gram grubo"
O hehe Widzę podpisu pod nickiem się doczekałem ???? ???? Co do MVP to suchy jak najbardziej ???? Ale przynajmniej walczyłem hehe ???? Tak czy inaczej generalnie szkoda że nie ma możliwości by tak się na tydzien czasu zebrać w kupę ???? Szkoda że te 3 dni tak szybko zleciały ;/
 
zanziba 99

zanziba

Użytkownik
Oj grubo było,ekipa zgrana,dobra zabawa.Rudy murzyn chyba będzie MVP.
Tak na szybko, jutro dopiero więcej szczegółów.Betsson nie zawiódł ,pojawił się na Zlocie.

P.S.Kolejność przypadkowa.

1.Chodźcie śmiało jest nas mało.
2.Ja jestem Rambo ,a mój brat to Bambo.
3.Rudy Murzyn.
4.Skrętosut.
5.Umyj sobie uszy .....
6.Jeszcze Polska nie zginęła.
7.Fon do Antka...
8.Po wuj Ci ten telefon,weź go .....
Foxik, ale czemu zapomniałeś o telefonie do pana trenera Antoniego Piechniczka ???? ?
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
19:13 rambo zostawiając w stolicy Bambo melduje się na miejscu. P.S Pani z radomia ? Gdzie można tutaj dobrze zjeść ? Chcesz w dziób ? Ale nas jest 30stuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu hahahaha kapitalny zlot, super ludzie, ogólnie impreza super, i te &#39;&#39; granie grubo&#39;&#39; też spoko, polecam każdemu za rok Kanas organzuje we Władywostoku :grin:
 
snajper 322

snajper

Forum VIP
Snajper właśnie dotarł po kilku przesiadkach do domu. Zaraz edycja posta i opisze
Na początku oczywiście podziękowania dla Marcina, który wszystko zajebiście ogarnął ???? Następnie dla kukli, Zanziby za wspólną podróż na zlot no i wspólna noc z Sucharem, sorry Rudym Murzynem i MadAngelem, wspomnienia na zawsze (ej, a jak kukla poszedł nad jezioro? To co idziemy po niego? Pier*** idziemy spac) ????
Ogólnie strasznie pozytywnie i dużo by opisywać. Fajnie było poznać Was w &#39;realu&quot;, niektórzy mnie zaskoczyli ????
A tekst &quot;Na chu* Ci ten telefon...&quot; ciężko będzie przebić przez najbliższe lata.
PS: No i oczywiście debel F1 (kukla Snajper) rozwalał wszystkich w pingla, dzięki DRS i dyfuzorowi ????
 
pokerface 69

pokerface

Użytkownik
Snajper właśnie dotarł po kilku przesiadkach do domu. Zaraz edycja posta i opisze
Na początku oczywiście podziękowania dla Marcina, który wszystko zajebiście ogarnął ???? Następnie dla kukli, Zanziby za wspólną podróż na zlot no i wspólna noc z Sucharem, sorry Rudym Murzynem i MadAngelem, wspomnienia na zawsze (ej, a jak kukla poszedł nad jezioro? To co idziemy po niego? Pier*** idziemy spac) ????
Ogólnie strasznie pozytywnie i dużo by opisywać. Fajnie było poznać Was w &#39;realu&quot;, niektórzy mnie zaskoczyli ????
A tekst &quot;Na chu* Ci ten telefon...&quot; ciężko będzie przebić przez najbliższe lata.
PS: No i oczywiście debel F1 (kukla Snajper) rozwalał wszystkich w pingla, dzięki DRS i dyfuzorowi ????
Z ostatnim zdaniem się z wiadomych względów nie mogę zgodzić, więcej na ten temat może powiedzieć Kaszub ????
A Kto wygrywał singla ? :razz:
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Z ostatnim zdaniem się z wiadomych względów nie mogę zgodzić, więcej na ten temat może powiedzieć Kaszub ????
A Kto wygrywał singla ? :razz:
Deblowo to oczywiście, że f1 miażdżyło.
Tylko raz Oderki poszalały... no ale jak tu pokonać Admina :|
W singlu dostałeś fory bo ja na jednej nodze grałem. W Darta już nie trzeba było biegać i było bez kłopotów.
Swoją drogą teraz ostre leczenie bo kostka po powrocie już całkowicie niesprawna i nawet do kibla ciężko dojść a co dopiero biegać i grać w kosza ????



I pamiętajcie...
zawsze odbierajcie telefon od żony :cool:
 
Do góry Bottom