>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Dyskusje nt. zlotu

pokerface 69

pokerface

Użytkownik
Deblowo to oczywiście, że f1 miażdżyło.
Tylko raz Oderki poszalały... no ale jak tu pokonać Admina :|
W singlu dostałeś fory bo ja na jednej nodze grałem. W Darta już nie trzeba było biegać i było bez kłopotów.
Swoją drogą teraz ostre leczenie bo kostka po powrocie już całkowicie niesprawna i nawet do kibla ciężko dojść a co dopiero biegać i grać w kosza ????

Pamiętaj też że w darcie miałeś dobre podejście pod strita ????
Nie zapominajmy o foksiku, wymiatał w pingla :cool:

I pamiętajcie...
zawsze odbierajcie telefon od żony :cool:
Pamiętaj też że w darcie miałeś dobre podejście pod strita ????
Nie zapominajmy o foksiku, wymiatał w pingla :cool:
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Pamiętaj też że w darcie miałeś dobre podejście pod strita ????

Nie zapominajmy o foksiku, wymiatał w pingla :cool:

No racja ,pokazałem młodzieży jak się grywa i wygrywa. Jak się nie mylę tylko raz przegrałem ,reszta win,nawet ze stanu 2-8 wyszedłem na 9-8 ,no nie PokerFace?Chcieli mnie zamęczyć przy stole ,ale nie dałem się.
 
pokerface 69

pokerface

Użytkownik
No racja ,pokazałem młodzieży jak się grywa i wygrywa. Jak się nie mylę tylko raz przegrałem ,reszta win,nawet ze stanu 2-8 wyszedłem na 9-8 ,no nie PokerFace?Chcieli mnie zamęczyć przy stole ,ale nie dałem się.
Dokładnie w meczach 3:1 (4:1 ? ) po tyłku dostałem. Piłka była zaczarowana, jak można było przegrać mecz z stanu 2:8 ? Do następnego zlotu postaram się zdobyć więcej doświadczenia, ureguluje nerwy, wtedy bilans zwycięstw będzie na moją korzyść ????
Gdybyś został mielibyśmy okazje pokazać drużynie resoraków jak się gra debla, dream team byłby :wink:
 
szalikowiec 176

szalikowiec

Użytkownik
No racja ,pokazałem młodzieży jak się grywa i wygrywa. Jak się nie mylę tylko raz przegrałem ,reszta win,nawet ze stanu 2-8 wyszedłem na 9-8 ,no nie PokerFace?Chcieli mnie zamęczyć przy stole ,ale nie dałem się.
Nie żebym się chwalił, ale tam 1 albo 2 moje zwycięstwa to były jakoś:razz: O porażkach nie mówię, bo były spowodowane powrotem kontuzji nadgarstka, która nie pozwoliła mi na karierę profesjonalną.:;/:


:cool:
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
suchoparek 1,8K

suchoparek

Użytkownik
Mamy jedno zdjęcie grupowe (piątek,wieczorem).
Nie pamietam,kto je robił.
Bardzo prosze o przesłanie na PW
Z góry dziękuje
edit:
Po powrocie do ośrodka nastąpiła również częściowa asymilacja z chłopakami z forum bukmacherskiego. Mimo, że goście okazali się całkiem w porządku, to jednak nie udało nam się ich przeciągnąć na „jasną stronę mocy”. Na koniec wspólnie odśpiewaliśmy co myślimy o PZPN
 
bam14 7,4K

bam14

Forum VIP
Radom +przyjaciele, jak zwykle z przygodami, tym razem w drodze powrotnej. Najpierw próba ataku chamów na nas, na szczęście bez historii, a później ... pomylona droga i nerwowa sytuacja, bo pociąg za 3 minuty, a do dworca jak się okazało minut 15. Łapane samochody na odludziu - bezskutecznie. Ostatni dom, w tle hektary pola, nagle poruszenie - wyjeżdża rodzinka samochodem. Naprędce babcia poproszona o wyjście, wnusię też &#39;wygoniliśmy&#39;, dobra kobieta z synem podrzuca nas na dworzec (pewnie weselej byłoby nie zdążyć, ale wtedy do śmiechu nam nie było). Z tego miejsca pozdrawiam Panią !
mały off top, ot ciekawostka taka.

Jeśli chodzi o sam zlot, to podbijam foxa.
Oj grubo było,ekipa zgrana,dobra zabawa.Rudy murzyn chyba będzie MVP.

P.S.Kolejność przypadkowa.

1.Chodźcie śmiało jest nas mało.
2.Ja jestem Rambo ,a mój brat to Bambo.
3.Rudy Murzyn.
4.Skrętosut.
5.Umyj sobie uszy .....
6.Jeszcze Polska nie zginęła.
7.Fon do Antka...
8.Po wuj Ci ten telefon,weź go .....
Było grubo, była ekipa, była dobra zabawa. Będzie sporo pozytywnych wspomnień. Masa historii, które nie sposób na raz ogarnąć. Niektóre Fox wymienił.
Foxik zapomniałeś dodać jeszcze ,, Pzpn pzpn j***&#39;&#39; &amp; Sto Lat sto lat ;D
było śpiewane i wychodziło zajebiście. &#39;PZPN&#39; hitem, ale hymn Foxa, to też niesamowita historia :grin: Nie można zapomnieć o petardzie barowej - czyli &#39;pokaż cycki&#39;. &#39;Prośba&#39; nieudana, barmanka się spina, ale akcja zdecydowanie na plus.
PZPN, PZPN...
A kto wygrał kategorię najlepiej przyjmujący? Oczywiście alkohol. :cool:
:cool:

19:13 rambo zostawiając w stolicy Bambo
Duet filmowy, czyli Rambo i Bambo ******* system, beka toczona, wszystko na wesoło ????
Avatar jednego z gwiazdorów cały czas rozwesela !

Dobra beka również z &#39;pojedynków na Wimbledonie&#39; czy nocnej akcji na grillaszka. Pokój trzydziesty się uśmieje. No może poza &#39;Kaszebe&#39;, który pewnie spał ... nie no, bankowo spał ????
Było piątkowe &#39;narzucanie&#39; Foxa. Tzn narzucali ludzie, on odbijał bądź nie. W każdym razie krykiet ogarniany.
Spięć na linii fb-alkohol było mnóstwo i to jest temat na dłuższy wywód.
Kilka razy pojawia się słynne K.O.
Było obuwie nie do zdarcia, Suchy o dziwo bez odcisków ? ????
Były znajome mordeczki, które ubarwiły pobyt.

można pisać i pisać ...


Dziękuje wszystkim za wspólna zabawę i do zobaczenia za rok !

ps bardzo proszę o podrzucenie zdjęć czy filmów na PW.

 
Otrzymane punkty reputacji: +12
pokerface 69

pokerface

Użytkownik
przecież miał dobre podejście pod strita ????
Epic tekst, będzie beka do następnego zlotu.
Pisać do Ecika, fotki dobrej jakości, na drugiej grupowej Tedowi się zjechało, no cóż ????
e/
Snajper na focie z Kukla jest przyczajony jak pedobear ????
 
bambo 103

bambo

Użytkownik
zanziba podeslij mi na pw te fotki, ja jak narazie nie moge do nikogo pw wysylac :c
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
kanas 400

kanas

"Gram grubo"
Hehe spokojnie ???? Co do tobetu to w koncu mi nie dał bonusa ???? ale za flaszkę mnie przywiózł do domu więc jak najbardziej podziękowania dla tego mistrza ???? Musze jeszcze raz plik wrzucić bo poprzedni serw okazał się płatny ... i na inny teraz zdjęcia przezucam. 18% póki co 7 min do końca.
 
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
Hehe spokojnie ???? Co do tobetu to w koncu mi nie dał bonusa ???? ale za flaszkę mnie przywiózł do domu więc jak najbardziej podziękowania dla tego mistrza ???? Musze jeszcze raz plik wrzucić bo poprzedni serw okazał się płatny ... i na inny teraz zdjęcia przezucam. 18% póki co 7 min do końca.
Panie Tobet ja również poproszę fotki na majla ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kanas 400

kanas

"Gram grubo"
Kilku osobą już wysłałem, jednakże mogę tylko 1 msg na minute wysłać. Więc pisać do mnie na gadu kto chce foty ????

Tam się nie martwcie. Każdy kto do mnie na gadu napiszę i tak jest srogo windykowany ze wspomnień ze zlotu ???? Co by do obcej osoby fotki nie poszły ????

Oderka Ty mi napisz tytuł piosenki co masz w aucie jako pierwszą ustawione ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
Do góry Bottom