>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Dyskusje o Ekstraklasie - kontuzje, ciekawostki, transfery.

Status
Zamknięty.
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Na kuponie został mi wlasnie mecz Lecha, obstawiłem w Toto-Mix, chyba kurs mam po prostu odliczyć i mogę zgłaszać się po wygrana? Nie zauważyłem terminu meczu, na który spotkanie zostało przełożone... Ktos jest w podobnej sytuacji, bo nie jestem pewny?
Będzie zwrot, ale może być taka sytuacja, że nie wypłacą Ci kasy już jutro, bo muszą w systemie wprowadzić, że za to spotkanie zwrot, a z kolei żeby zaliczyć zdarzenie za zwrot nie może być rozegrane w ciągu bodajże 48h, więc może być sytuacja, kiedy kasę wypłacisz za kilka dni. Chociaż w praktyce to może wygląda inaczej ;)
 
S 0

savis

Użytkownik
Pasieka to trener typowo wioskowy. W Arce, gdzie była spora presja i miał wsparcie jednego z największych kapitalistów w kraju sobie nie radził, teraz w Krakowie, gdy sytuacja była podobna również nic nie zdziałał. Powinien tułać się po Niecieczach, Bełchatowach czy innych Ząbkach, a wielkie miasta zostawić wielkim trenerom :grin:
A już całkiem serio mówiąc... Nie wiem, w czym młody, perspektywiczny trener który już udowodnił swój fach jest gorszy od łysiejącego tetryka, który poza latami spędzonymi za zachodnią granicą i pracą z hoho-wie-kim nie może się praktycznie niczym pochwalić? Ostatnie miesiące Kafarskiego w Lechii to była męka niemiłosierna, przyznaję. Ale moim zdaniem to było zwykłe zmęczenie materiału. Najlepszym wyborem w sytuacji Cracovii - oprócz Probiera ;) - był właśnie Kafar, już prędzej on utrzyma EK przy Kałuży niż Pasieka.
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Bardzo &quot;ciekawa&quot; wiadomość dotycząca Górnika Zabrze.
Jak to już skomentował artsik
Tak jakby Górnik miał mało problemów.
Katowicka policja zatrzymała trzech znanych piłkarzy Górnika Zabrze. W znanym lokalu Lorneta z Meduzą wszczęli oni awanturę oraz pobili kilku klientów. Uciekając rzucali kuflami i butelkami.

Do zdarzenia doszło w niedzielę ok. godz. 5 w popularnym katowickim klubie Lorneta z Meduzą. &quot;Gazeta&quot; dotarła do świadka, który widział przebieg incydentu.
- Wszystko zaczęło się, kiedy do lokalu weszło trzech młodych mężczyzn. Kiedy zamówili piwo, siedzący przy stoliku trzej inni klienci zaczęli w agresywny sposób dopytywać się, na co się gapią i czy chcą w ryja - mówi świadek. Z ustaleń policji wynika, że przy stoliku siedzieli: Aleksander K., pomocnik Górnika Zabrze, bramkarz Łukasz S. oraz rezerwowy pomocnik Michał S. - Byli wulgarni, padały wyzwiska, ewidentnie dążyli do zwarcia - opowiada świadek.
Jeden z przybyłych do lokalu mężczyzn powiedział piłkarzom, że on i jego koledzy nie chcą żadnej awantury i zaproponował, iż postawi im po piwie. To jeszcze bardziej rozłościło zawodników, którzy ponownie zaczęli wyzywać gości. - Po chwili jeden z piłkarzy rzucił kuflem lub butelką, która rozbiła się na głowie jednego ze stojących przy barze mężczyzn - mówi świadek. Wtedy doszło do ogólnej szamotaniny, a obsługa zaczęła wzywać ochronę i policję.
Uciekający z lokalu piłkarze rzucali kuflami i butelkami, rozbili szybę i zniszczyli monitor komputera. Po krótkim pościgu zostali zatrzymani przez policję i straż miejską. Mieli od 1,5 do 1,7 promila w wydychanym powietrzu.
- Zatrzymani są przesłuchiwani przez naszych ludzi, odpowiedzą za udział w bójce - mówi komisarz Jacek Pytel, rzecznik prasowy komendy miejskiej w Katowicach. Piłkarzom grozi do 3 lat więzienia.
Władze klubu od nas dowiedziały się o zatrzymaniu piłkarzy. - Zarząd nie komentuje tej sprawy. Na razie nie znamy żadnych szczegółów wydarzenia - mówi rzecznik klubu Jerzy Mucha. W sobotnim meczu Ekstraklasy Górnik zremisował w Zabrzu z Lechią Gdańsk 2:2.
W najbliższą sobotę Górnik gra ważny ligowy mecz z ŁKS Łódź u siebie. Bramkarz S. bronił we wszystkich, poza jednym, meczach Ekstraklasy w tym sezonie. To zawodnik, który jest obserwowany przez zagranicznych menedżerów i jego ewentualny transfer ma być dużym zastrzykiem finansowym dla budżetu Górnika.
źródło: http://katowice.gazeta.pl/katowice/1,35063,11327378,Pilkarze_Gornika_wszczeli_burde_w_Lornecie_z_Meduza.html

&quot;Michał S.&quot; oczywiście nie jest piłkarzem Górnika a bratem bramkarza ;)
Dla nieświadomych - wzbogaciłem informację o przydatne linki.

To BARDZO poważne osłabienie dla Górnika.
Powstanie spora luka w wyjściowym składzie a i morale po takim epizodzie nie będzie właściwie.
Ciekawe jakie konsekwencje czekają samych zawodników...

Ze strony bukmacherskiej - przestrzegam przed stawianiem na Górnika! Możliwe, że ŁKS będzie miał kolejną szansę na wygraną.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
nicolante 149

nicolante

Użytkownik
mam pytanie,jest jaki strona uwas gdzie mozna zobaczyc oslabenie druzyne extraklasa i 1 liga i tez kto bede pasowac za zlota kartka albo dla czerwona ?
 
mati777 6

mati777

Użytkownik
Na wniosek trenera Michała Probierza i za zgodą zarządu Wisły Kraków Patryk Małecki został przywrócony do treningów z pierwszą drużyną Białej Gwiazdy. Zawodnik zajęcia z zespołem prowadzonym przez trenera Michała Probierza rozpocznie już dziś - poinformowała wisla.krakow.pl
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Na wniosek trenera Michała Probierza i za zgodą zarządu Wisły Kraków Patryk Małecki został przywrócony do treningów z pierwszą drużyną Białej Gwiazdy. Zawodnik zajęcia z zespołem prowadzonym przez trenera Michała Probierza rozpocznie już dziś - poinformowała wisla.krakow.pl
... Czyli Patryk uznał, że nie opanuje jednak j. angielskiego albo, że przed występami w lidze angielskiej musi jednak (po)trenować?
Na pewno przyda się Drużynie a Probierz nie da sobie skakać po głowie.
Ina rzecz, że zmiana decyzji Zarządu i to w tak banalnie krótkim czasie, jest nie tylko antywychowawcza ale i niepoważna (biorąc pod uwagę tak poważne &quot;ciało&quot; ???? , jakim jest Zarząd Spółki).
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Decydent zarządu prezes Basałaj odpowiedzialny za wszystkie decyzje w tym klubie już nie pracuje w Wiśle od tygodnia, a patrząc na kolejne urazy w kadrze wiślaków jest to bardzo dobra decyzja.Po co go sprzedawać za marne grosze, jak od przyszłego sezonu ma zrobić się bardziej Polsko, dobrych rodaków jak a lekarstwo.Niech podpiszą z nim kontrakt jak z resztą, chłop się ustabilizuje i zrobi mniej impulsywny.
A co do tych bzdet co Patryk uznał, to nie wiem czy wiesz ale to nie Małecki sobie tylko Basałaj podjął decyzje o karze, a potem jego sprzedaży.Małecki zawsze chciał i chce grać w Wiśle.Jedyne o co mu chodziło to podpisanie takiego kontraktu jaki ma większość szrotu nic wnoszącego do tej drużyny, więc polecam sobie o danie spokoju w kierunku Małeckiego, bo tu na forum o takich rzeczach wypada poważnie rozmawiać.A to że ktoś się tam obraża i ma grymas na Małeckiego, to tylko jego urojony problem i kogo to obchodzi? Czy z krzywą miną czy z kiełbasą w pysku..nie ma różnicy.
 
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
Dobra, dobra, nie zwalaj wszystkiego na Basałaja, bo gdy Moskal chciał Małeckiego przywrócić, to ten wielce obrażony, że za szybko go zdjął ze Standardem (????) nie chciał go przeprosić. Ja rozumiem frustracje, że jakieś gamonie z jakiejś Kenii czy innego Hondurasu zarabiają więcej hajsu od niego, ale zamiast zachowywać się jak dziecko, należałoby coś wnieść do drużyny i pokazać, że jemu ten kontrakt ZA MILION DOLARÓW się należy. A tak ja nie pamietam dobrego spotkania tego zawodnika, a on fochy stroi, CO TO NIE ON. Trochę powagi.
Czekam oczywiście na kolejne wyskoki, bez nich sie nie obędzie.
 
bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
MAłecki sie niczego nie nauczy co prawda jak jakiegos focha przystroi to u Probierza grac nie bedzie ale co z tego. Wpuscic go było na ostatnie mecze sezonu aby w Championship wiedzieli ze jeszcze biegac umie i sprzedac.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
=TommyTSW;2769123][...]
...Coś tam chyba napisałeś (?) o &quot;parówkach&quot; i wycofałeś. I dobrze ????
Gdyby nie oni, to stadion oprócz &quot;C&quot; byłby zwyczajnie pusty. Poza tym, każdy w pewnym wieku staje się piknikiem (rodzina, dzieci). Polecam film pt. &quot;Latające świnie&quot; ...
... a co do Patryka ...
[...] więc polecam sobie o danie spokoju w kierunku Małeckiego, bo tu na forum o takich rzeczach wypada poważnie rozmawiać.
Rozmawiam jak najbardziej poważnie a Twoje polecenie zostaw proszę jeśli możesz, dla siebie.
Chciałbym, żeby Patryk pozostał w Wiśle ale nie obchodzi mnie kto, jak, dlaczego, podjął, chciał podjąć, nie chciał podjąć, Patryk chce zostać, nie chce zostać, chce wyjechać, nie chce wyjechać ...
Zachował się jak szczeniak i to nie poraz pierwszy. Kara musi być, ponieważ jest on tylko trybikiem wielkiego Klubu z wielką tradycją a nie &quot;bożkiem&quot;. Musi to zrozumieć. To Klub i jego dobro są najwyższą wartością a Patryk Malecki musi pracować dla dobra wspólnego. Nawet za tak niewielkie (ilu z Was nota bene wygrywa po 30 k miesięcznie ;)) pieniądze.
Doceniam to, ze Malecki na boisku zostawia serducho. Doceniam jego zewnętrzną identyfikację z Wisłą (wielkiego tatuażu z H. Reymanem nie robi się na chwilę). Za tymi oznakami, musi jednak iść zachowanie takie, o którym mówił właśnie płk. Henryk Reyman, i które na pewno znasz.
Dziesiątki lat kibicuję mojemu Klubowi i niejedno widziałem.
Zarząd podjął decyzję i skoro podjął taką decyzję to powinien się tej decyzji trzymać, chociażby dlatego aby nie narazić się na śmieszność. (I właśnie w moich oczach się na nią naraził).
W innym wypadku to faktycznie - jak już nieraz bywało - piłkarze w konsekwencji będą rządzić swoimi pracodawcami i zwalniać trenerów.
Patrykowi kończy się kontrakt. Kocha Wisłę? Jeśli kocha to bez problemu może poczekać. Poza boiskiem.
Ponadto uważam, że należy temu chłopakowi pomoc. Od strony psychologicznej także. Zarząd podjął decyzję odsunięcia Patryka od składu, ale za żadne skarby nie wolno było odsuwać tergo chłopaka od wiślackiego życia! Od kolegów, od drużyny (to nie jest jednoznaczne z odsunięciem od treningów i meczów).
Liczę na trenera Probierza, zwłaszcza, że teraz Patryk będzie (już jest) z powrotem w składzie I Drużyny.
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Dobra, dobra, nie zwalaj wszystkiego na Basałaja, bo gdy Moskal chciał Małeckiego przywrócić, to ten wielce obrażony, że za szybko go zdjął ze Standardem nie chciał go przeprosić. Ja rozumiem frustracje, że jakieś gamonie z jakiejś Kenii czy innego Hondurasu zarabiają więcej hajsu od niego, ale zamiast zachowywać się jak dziecko, należałoby coś wnieść do drużyny i pokazać, że jemu ten kontrakt ZA MILION DOLARÓW się należy. A tak ja nie pamietam dobrego spotkania tego zawodnika, a on fochy stroi, CO TO NIE ON. Trochę powagi.
Kiedy go chciał Moskal przywrócić? Moskal powiedział jedynie że go nie skreśla i jest gotowy pomóc Małeckiemu.Basałaj w klubie wydawał wyroki, Moskal miał taką pozycję że miał *ch*a* do gadania, funkcjonował w klubie na łaskach Basałaja, czyli powinien się cieszyć że w ogóle trenuje Wisłę bo miał to robić tylko przez chwilę.
Gdy Cupiał zatrudnił Probierza relacje w klubie się nieco zmieniły, nie było jak za Moskala Trener&gt;Prezes tylko Trener&gt;Właściciel.
Basałaj przestał cokolwiek znaczyć, wszystkie jego decyzje mogły być podważone przez Probierza jednym sms-em do Cupiała.Pierwszą było jego zatrudnienie za plecami prezesa, a potem wypowiedzi Probierza z kim i czy będzie rozmawiał na temat przywrócenia Małeckiego, potem złożył dymisję dwa miesiące przed końcem kontraktu, bo nie chciał robić za piórko na dużym wietrze.Z jakiej okazji ktoś ma kontynuować politykę Basałąja względem Małeckiego?O Umiejętnościach czy się przyda czy nie dyskutować nie będę bo swoje wiem i zdania nie zmienię.
Gdyby nie oni, to stadion oprócz &quot;C&quot; byłby zwyczajnie pusty. Poza tym, każdy w pewnym wieku staje się piknikiem (rodzina, dzieci). Polecam film pt. &quot;Latające świnie&quot; ...
przecież jest już od dawna pusty, w większości osoby co karnet kupiły to chodzą.
Dziesiątki lat kibicuję mojemu Klubowi i niejedno widziałem.
Przecież ja nie jestem też z pokolenia Cupiała zaczarowany świetnością Wisły, na mecze jeszcze w drugiej lidze chodziłem, tuż po awansie w wieku 15-lat musiałem kity rodzicom żenić żeby jechać na Wyjazd jak Wisła na Reymonta od Rakowa 0-3 w tyłek dostawała, a na C dokładnie X to chodziłem chwile po tym okresie i to jeszcze na stare przy parku.
Patrykowi kończy się kontrakt. Kocha Wisłę? Jeśli kocha to bez problemu może poczekać. Poza boiskiem.
Małecki ma kontrakt do czerwca 2014
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
=TommyTSW;2769251][...]
Przecież ja nie jestem też z pokolenia Cupiała zaczarowany świetnością Wisły, na mecze jeszcze w drugiej lidze chodziłem, tuż po awansie w wieku 15-lat musiałem kity rodzicom żenić żeby jechać na Wyjazd jak Wisła na Reymonta od Rakowa 0-3 w tyłek dostawała, a na C dokładnie X to chodziłem chwile po tym okresie i to jeszcze na stare przy parku. [...]
Nie o licytację tu chodzi ale ja też miałem okazję zaliczyć II ligę. Już w latach 80-tych. Były miłe wyjazdy do Tarnowa i pozostałe niezbyt miłe :grin: a na Hutniku siedzieli tylko Wiślacy ;)
[...] Małecki ma kontrakt do czerwca 2014
Sądziłem, że wygasa mu w tym roku w czerwcu ... No ale jak tak, to obydwie Strony mają wiele czasu aby usiąść spokojnie i porozmawiać na temat ewentualnych zmian w kontrakcie (dot. wynagrodzenia).
 
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
@TommyTSW - Ok. Zacznijmy od początku. Do meczu ze Standardem wszystko gra. W 57 minucie Małecki zostaje zdjęty z boiska przez Moskala, nie podaje mu reki, kopie w jakieś bandy czy coś takiego. Miał w klubie stawić się, żeby się wytłumaczyć przed trenerem. Nie przyjechał, przez co wykluczył się z meczu z Zagłębiem Lubin. Następnie gdy Moskal w szatni przy całej drużynie, powiedział Patrykowi by ten wszystkich przeprosił, ten powiedział: - Drużynę mogę przeprosić, ale trenera nie!. To jest koniec historii. Gdzie tutaj jest działanie Basałaja ? I czy twoim zdaniem kara dla Małeckiego była niezasłużona ? W końcu obraził Kazimierza, za którego &quot;ruszenie&quot; się ginie :] Chyba, ze &quot;Mały&quot; już jest większą legendą.
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Małecki zachował się jak debil i na karę zasłużył, ale nadana jak dla mnie była zbyt ostra i na pewno żadnej ze stron nie posłużyła.Ograniczanie dostępu do normalnych treningów to jakiś lincz nie kara.
Rola Basałaja w tym taka że to on zadecydował o tej karze, mógł go wywalić i byłby spokój, wolał utrzeć mu nosa i sprzedać za parę srebrników.
Obecne osoby mające głos w klubie mogą mieć trochę inne podejście do sprawy od byłego prezesa, a Cupiał wkroczył do akcji i robi za zarząd.To chyba dobrze że ważne słowo w kwestii piłkarza ma trener a nie urzędas.
Co do spiny Małego z Moskalem to sam Kazek nie widzi żadnego problemu, więc gdzie je mam widzieć.Pismaki zresztą też dobrze potrafią temat podkręcać.
 
mati777 6

mati777

Użytkownik
Prawda jest taka , że siłą chceili Go wypchnąc na te testy. On sam chciał zostać w Polsce i najchętniej w Wisle. Dobrze , że Trener Probierz nie dał się Zarządowi bo szczerze mówiąc to oni są od czegoś innego. Trener powinien decydować czy zawodnik jest przydatny druzynie. Małecki ma swój charaktererek ale jest lepszy od Kirmów Nunezow i tym podobnych. Tylko niech zajmie sie grą i troche ogarnie ;)

Szykuje sie rewolucja kadrowa w Lechu. Podobno mają zatrudnić na stanowisku szkoleniowca Wiktora Gonczarenke. Prowadził Bate Borysów. Z tą drużyna grał 2 razy w Lidze Mistrzów. Znany jest z twardej ręki. Nie wiem czy to dobrze bo mieliśmy już w Polsce trenera o takim podejsciu a mianowicie Dana Petrescu ;P jak to sie skonczylo każdy wie ????
 
B 2K

borek149

Użytkownik

Trzy miesiące przerwy Siergieja Kriwca


Siergiej Kriwiec przejdzie jutro zabieg, który wyłączy go z treningów na trzy miesiące. Białorusin w meczu ze Śląskiem Wrocław w jednym ze starć z rywalem doznał urazu więzadeł w lewym barku.

- Zawodnik wymaga niestety natychmiastowej operacji - powiedział dr Witold Dudziński z kliniki Rehasport. Pomocnik Lecha Poznań był jak dotąd podstawowym piłkarzem swojej drużyny i zagrał w 21 meczach T-Mobile Ekstraklasy.
 
B 2K

borek149

Użytkownik
Jacek Zieliński zwolniony z Polonii​


Trener Jacek Zieliński został dzisiaj zwolniony z funkcji trenera Polonii Warszawa. Decyzję o odwołaniu szkoleniowca podjął zarząd klubu - informuje &quot;Przegląd Sportowy&quot;.

W ostatnim spotkaniu pod wodzą Zielińskiego warszawianie przegrali na wyjeździe 0-3 z Koroną Kielce.

Jacek Zieliński trenerem Polonii był od 23 marca 2011 roku. Funkcję tę objął po Piotrze Stokowcu. Wśród kandydatów na następce Zielińskiego wymienia się Jurija Szatałowa i Czesława Michniewicza.


źródło: Przegląd Sportowy
 
lewandowski 127

lewandowski

Użytkownik


Czesław Michniewicz został w środę nowym trenerem Polonii Warszawa! Umowa na razie obowiązuje do końca tego sezonu.

42-letni szkoleniowiec do pracy na Konwiktorskiej przymierzany był już na początku marca. Po dwóch porażkach z rzędu Józef Wojciechowski zastanawiał się nad zmianą trenera i dzwonił wówczas do &quot;polskiego Mourinho&quot;. Wtedy ostatecznie do zmiany nie doszło.

Wojciechowski wrócił jednak do tematu po poniedziałkowej porażce z Koroną Kielce 0:3. Sam przyznał, że kandydatów do zastąpienia Jacka Zielińskiego jest dwóch: Michniewicz i Jurij Szatałow. Ostatecznie wybrał tego pierwszego.

Polonia zajmuje w lidze 5. lokatę. Do lidera Legii Warszawa traci sześć punktów.


wp.pl​
 
ckkuman 21

ckkuman

Użytkownik
Najbardziej śmieszne i nie zrozumiale jest to, ze zamiast dać szanse nowym to wybiera sie tych samych dziadów (dla mnie), nie wyjdzie parę meczy to spoko, damy innego &quot;nowego&quot; a &quot;stary&quot; posiedzi pare tygodni na bezrobociu aż inny klub będzie miał 3-4 porażki z rzędu i sięgnie sie po &quot;nowa nadzieje&quot;
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom