>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • W sobotę koejna gala Clout MMA, z tej okazji zapraszamy na
    CLOUT MMA 5: AJ Challenge [8.06.2024] w puli nagród 250zł od Fortuny + punkty reputacji!
    Nie masz konta w Fortunie? Założysz je w kilka minut TUTAJ!
    Typy w konkursie oddajemy do 8 czerwca do godz. 18:59.

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Dyskusje o Ekstraklasie - kontuzje, ciekawostki, transfery.

Status
Zamknięty.
flamaster 875

flamaster

Forum VIP
Masz rację. W głównym obiegu są wciąż ci sami trenerzy, którzy tylko zmieniają kluby po kilkumiesięcznych wakacjach. Rzadko zdarza się by jakiś klub bardziej się wysilił i znalazł nową twarz jak chociażby ostatnio Robert Maaskant w Wiśle Kraków lub postawił na młodego szkoleniowca. Chociaż ostatnio swoją szanse dostał Moskal a także Rumak czy Hajto. Jednak wydaje się, że są oni (Kazimierz Moskal już był) tylko tymczasowi a gdy jakieś &quot;znane&quot; nazwisko będzie wolne lub zainteresowane pracą to przy pierwszej lepszej okazji (kilku słabszych występach) nastąpi zmiana szkoleniowca. Uważam, że nie jest to dobra polityka klubów.
 
mateuszz1111 27

mateuszz1111

Użytkownik
Moim zdaniem bardzo dużo zależy tutaj od właściela klubu. Ponieważ Polonia warto jest zaznczyć, że pod wodzą Bakero radzili sobie dobrze bodajże mieli trzecie miejsce w tabeli i tak doszło do zmiany trenera bo dla Wojciechowskiego nie spodował sie skład jaki wystawia. Później było to samo. Obecnie Polonia ma spore szanse na ligę Europy i doszło do zmiany trenera a po takich zmianach jak dobrze wiadomo ciężko poznać szybko zespól. A przeciez do konca sezonu pozostalo jeszcze niewiele. Moim zdaniem do Poloni nie pojdzie zaden dobry trener bo wie co go czeka 3-4 slabsze mecze i &quot;wypad&quot;. A przecież czytałem ostatnio, ze nie dojdzie do zmiany trenera w Polonii. Caly Pan Wojciechowski
 
B 2K

borek149

Użytkownik
Śląsk w dramatycznej sytuacji !

Śląsk Wrocław jest w dramatycznej sytuacji finansowej. Na dzisiaj w budżecie klubu nie ma ani złotówki. Ogłosili to dzisiaj Włodzimierz Patalas, sekretarz miasta i wiceprezydent Michał Janicki.

Patalas i Janicki są członkami rady nadzorczej Śląska Wrocław. Dzisiaj spotkali się z przedstawicielami drugiego większościowego właściciela, Zygmunta Solorza. Na spotkaniu obie strony nie doszły do porozumienia i okazało się, że klub nie dostanie potrzebnych mu pieniędzy.

- Chcieliśmy od poniedziałku przelać na konto Śląska 12 mln zł. Zostaliśmy jednak przyblokowani. Nasi partnerzy nie chcieli się na to zgodzić, bo wówczas miasto przejęłoby większościową kontrolę nad klubem - tłumaczył Włodzimierz Patalas, który dodawał - Dziś sytuacja klubu jest dramatyczna, w budżecie nie ma ani złotówki. Trudno mi powiedzieć, co będzie dalej, ale nie wyobrażam sobie, żeby Śląsk nie dokończył tego sezonu.

Przedstawiciele miasta nie wykluczyli, że to koniec ich współpracy z Zygmuntem Solorzem.
 
W 606

wanderlei

Użytkownik
W sprawie Małeckiego, pytanie należałoby zadać z drugiej strony: Ciekawe który kibic Legii chciałby &quot;wielkiego ????????&quot; Wiślaka w swojej ulubionej drużynie. Całe szczęście, że dziś 1 kwietnia, bo zapewne rozgorzałaby wielka walka kibiców na forach ???? .
W życiowej formie by go nie chcieli a co dopiero teraz jak potyka sie o własne nogi ????
Kiedyś się zastanawiałem czy ta cała otoczka z jego zawieszeniem to nie była lekko medialna nawijka bo w ostatnim czasie mało się o nim i o Wiśle pisało ...
Nie znam całej sytuacji dokładnie ale np Radović też trenerowi ręki nie podał i nie było o tym wcale głosno.A taki Małecki miał podbijać Championship , później słyszałem że miałby zagrać w drużynie futsalowej Wisły i takie tam...
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
W życiowej formie by go nie chcieli a co dopiero teraz jak potyka sie o własne nogi ????
Kiedyś się zastanawiałem czy ta cała otoczka z jego zawieszeniem to nie była lekko medialna nawijka bo w ostatnim czasie mało się o nim i o Wiśle pisało ...
Nie znam całej sytuacji dokładnie ale np Radović też trenerowi ręki nie podał i nie było o tym wcale głosno.A taki Małecki miał podbijać Championship , później słyszałem że miałby zagrać w drużynie futsalowej Wisły i takie tam...
Fakt, jednak Małecki nie tylko nie podał ręki trenerowi, ale również nagadywał na niego w szatni, a to już całkowicie inna sprawa. Może i trener nie był z najwyższej półki, ale to w końcu on prowadzi drużynę i trzeba do każdego czuć respekt. Cóż... Małecki tego nie potrafi.
Z innej beczki, najlepsza była informacja, że Małecki już podpisał kontrakt z Middlesbrough, jednak jak się później okazało - nie zagra tam, gdyż nie zna języka angielskiego ????.

Pewnie tak samo jak Małecki chciałby grać w Legii.Pokazał eLke, to nie farmazon
Zawodnicy są różni: lepsi i gorsi ale Małecki ? ???? Co on takiego osiągnął? Najbardziej rozwala to, że tak strasznie afiszuje się tym, że jest wielkim Wiślakiem, jednak coraz więcej wpisów nawet na forum kibiców Białej Gwiazdy, że nie chcą mieć z nim nic wspólnego ???? . A na jego miejscu nie pokazywałbym odwróconej (L), bo grać z przewagą 2 zawodników ponad 30 min i nie potrafić strzelić gola to jest rzeczywiście sztuka ???? ????.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
W 606

wanderlei

Użytkownik
TommyTSW to zdjęcie tylko pokazuje jakim on jest pustym człowiekiem ????
Małecki jak dla mnie to jest taki Marcin Najman Polskiej ligi piłki noznej ????
Gra mu się od jakiegoś roku nie klei (o ile kiedyś wogóle się kleiła) to trzeba zwracać na siebie uwage w inny (pajacowaty) sposób.
Mam nadzieję że komisja ligi zajmie się tymi gestami i odpowiednio go nagrodzi.
Rzepek on był na Championship za mały ???? (170 cm)
Swoją drogą chyba zawsze tak jest że Ci niżsi którzy mogą mniej zawsze dużo fuczą a na mało ich stać ????
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Za mały to on jest nawet w polskiej lidze. Majewski wczoraj pokazał, że jeśli Polak chce to potrafi ???? . Pozostaje nam tylko czekać na kolejne wybryki &quot;Silnego ???? ????&quot; w krakowskiej Wiśle, bo myślę, że jest to nieuniknione. Teraz na 100% Małecki uważa się za nieśmiertelnego - przecież przywrócili go do drużyny, ale zapewne już niedługo się przejedzie i będzie to wspaniała informacja ???? .
 
W 606

wanderlei

Użytkownik
Teraz na 100% Małecki uważa się za nieśmiertelnego - przecież przywrócili go do drużyny, ale zapewne już niedługo się przejedzie i będzie to wspaniała informacja ???? .
Eee nie ma mu co życzyć źle , to też człowiek , fakt że jest upośledzony no ale i tacy się rodzą , jak takiemu będziemy życzyć źle to nam chluby nie przyniesie - za takich trzeba się modlić i im pomagać ????
Co się tak uczepiliście Maleckiego? To Wasz jakiś problem jest może? :smile:
Chcemy tylko żeby było o nim coś napisane.
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Afiszuje przywiązanie do barw, nie że jest wielkim Wiślakiem, umiejętności to już odmienny wątek.Lepszy kiepski Małecki zawsze zapieprzający, niż 3/4 zmanierowanych grajków w obecnej kadrze z Kirmem na czele co w życiu serca w boisko nie włoży, w dupie ma nawet że lata jest w Polsce a dukać nawet nie umie (efekt mamy w tabeli)
Kibice z forum o którym piszesz nie różnią się niczym, od większości tych tutaj Realu i Barcy.Wiadome że macie Gula na Małeckiego, też by mnie trzęsło.
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Afiszuje przywiązanie do barw, nie że jest wielkim Wiślakiem, umiejętności to już odmienny wątek.Lepszy kiepski Małecki zawsze zapieprzający, niż 3/4 zmanierowanych grajków w obecnej kadrze z Kirmem na czele co w życiu serca w boisko nie włoży, w dupie ma nawet że lata jest w Polsce a dukać nawet nie umie (efekt mamy w tabeli)
Kibice z forum o którym piszesz nie różnią się niczym, od większości tych tutaj Realu i Barcy.Wiadome że macie Gula na Małeckiego, też by mnie trzęsło.
No z tym to akurat się zgodzę również w 100%. Kirm zawsze przestraszony wybiega na boisko i tylko kilka akcji na mecz być może mu wyjdzie. Jednak, żeby nie było, że jestem wielkim kibicem Legii, który nienawidzi innych drużyn, to napiszę, że akurat sprowadzenie do stołecznej ekipy Nacho Novo już w tym momencie wydaje się być olbrzymim błędem. Wiele mówiło się o tym, że z Ljuboją będą same problemy, jest to zawodnik, którego trudno nauczyć prawidłowego zachowania w drużynie, jednak jak się okazało potrafi jeszcze pokazać na co tak naprawdę go stać i do tego, co najważniejsze dla napastnika, jest skuteczny. Nacho Novo ? Wspaniała kariera w Glasgow Rangers, prawdziwa ikona tej drużyny, jednak jak każdy zawodnik wspaniałe lata kariery ma już za sobą. Potwierdził to chociażby &quot;występując&quot; w Sportingu Gijon, gdzie większość meczów przesiedział na ławce rezerwowych. Od razu nasnuwa się pytanie: jaki sens miało sprowadzenie tego zawodnika ? Sprzedaż koszulek wzrośnie ? Na pewno tak, jednak dlaczego nie lepiej dać szansy kolejnym młodym zawodnikom, aby nadal się rozwijali tak jak chociażby Wolski ? Kilka meczów w pierwszym składzie i teraz jest podstawowym zawodnikiem Legii. W szkółce młodzieżowej znajduje się kilku zawodników, którzy zasługują chociaż na to, aby spróbowali swoich sił w pierwszej drużynie. Novo niczego wielkiego nie pokazuje, a z pewnością nie to, czego oczekiwali od niego włodarze warszawskiej ekipy. &quot;Beret&quot; już teraz może sobie pluć w brodę, bo klub z pewnością płaci olbrzymie kwoty za kontrakt tego zawodnika. Jedno złe posunięcie i już drużyna cierpi. Sam trener Skorża był strasznie niezadowolony z tego, że do drużyny sprowadzono zawodnika, o którego zatrudnieniu nie został nawet poinformowany. Mówi się trudno, nie krytykuję tutaj samego Novo, jednak przede wszystkim osoby ze światka Legii, którzy zdecydowali się na jego zatrudnienie pozbawiając tym samym szansy zaistnienia młodych zawodników w tym sezonie.
 
W 606

wanderlei

Użytkownik
rzepek1
Spokojnie przecież właśnie dla tego zatrudnili Novo tylko do czerwca.Można chyba już powiedzieć że kontraktu nie przedłużą.Czy on tak blokuje miejsce młodym?? Nie sądzę.
Wolski gra , Żyro w kilku ostatnich meczach potyka się o własne nogi , Kucharczyk też obniżył loty szkoda tylko że Koseckiego wypożyczyli do Lechii bo gra tam naprawde nieźle.
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Kucharczyk sam przyznał, że po kilku udanych meczach odbiła mu sodówka, więc teraz cierpi i przynajmniej miejmy nadzieję, że jeszcze stanie na nogi. Jednak co do Żyro to nie do końca jest tak, że &quot;potyka się o własne nogi&quot;. Fakt, że nie prezentuje takiego poziomu jak Wolski, jednak to on pierwszy z tej dwójki zagrał w spotkaniu o stawkę i powinno się chociaż spróbować dać mu szansę, tym bardziej, że sam Skorża mówi o tym, iż młody zawodnik prezentuje się coraz lepiej, jednak &quot;nie może wprowadzić go do składu, bo włodarze Legii chcą Novo&quot; (takie info przynajmniej pojawiło się na forum kibiców Legii). Ile w tym prawdy nie wiadomo, jednak okaże się już wkrótce.
Kosecki w tym sezonie rzeczywiście prezentuje się bardzo dobrze i szkoda, że znajduje się na wypożyczeniu. Może jeszcze przyjdzie jego czas do gry w pierwszej 11 stołecznej drużyny.
 
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
Na stronie fotoporebski.pl możecie znaleźć zdjęcie, na którym widać prowokacyjne gesty Patryka Małeckiego skierowane do kibiców Legii Warszawa (odwrócona &quot;eLka&quot;). Jak widać, chłopak niczego się nie uczy. Ale w zasadzie - dlaczego miałby się czegoś nauczyć, skoro z ostatniego konfliktu powrócił silniejszy? Trenera nie ma, prezesa nie ma, a on jest i to w podstawowym składzie.
Trzeba coś jeszcze dodawać ?
 
phillips 1,5K

phillips

Użytkownik
jak Vuković pokazywał L-kę kibicom Wisły to pewnie biłeś mu brawo.

a tak w ogóle to co się stało, że Legia pojechała do &quot;nożowników&quot;, jak zwykliście ich nazywać. Rozumiem, że zadziałała zasada: &quot;mamy szanse na mistrza, zmieniamy poglądy o 180 stopni, jedziemy.&quot;
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
@Phillips
Legia nie układała się z nożownikami a teraz to był normalny &quot;legalny&quot; wyjazd.
Ci &quot;nożownicy&quot; biegają z tym sprzętem w obrębie jak się zdaje własnego podwórka i wokół kwestii, które nie dotyczą osób spoza tego &quot;kręgu&quot;.
Tak więc, gdy już zobaczysz kibola Wisły z nożem albo z maczetką biegnącego na nieuzbrojonego kibola Legii czyli niehonorowo, to przekaż proszę tę informację tutaj na Forum ???? . Na razie, to jest jak z Yeti. Wszyscy o nim piszą ale nikt go nie widział.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
W takim razie co powiesz o śmierci Małpy z Korony?
Nie jestem wprawny w rozszyfrowywaniu tych wszystkich &quot;koligacji&quot; i nie znam okoliczności Tej śmierci.
Nie mogę usprawiedliwiać Tej Śmierci potencjalnymi koligacjami kibolskimi pomiędzy Cracovią, Koroną.
Nic nie uzasadnia morderstwa (oprócz obrony własnej lub obrony innych).
Mogę tylko powiedzieć w ten sposób, że często, gdy prowadzi się &quot;wojny&quot;, giną ludzie dobrzy, źli, niezaangażowani, zaangażowani albo tylko przypadkowi, neutralni.
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
I po co się tu o cokolwiek kłócić ? Jacy &quot;kibole&quot; Legii są widać jak na dłoni, ale nie ma nawet najmniejszego sensu porównać ich do tych z Krakowa. Chodzić z nożami i maczetami po mieście ? ???? Akurat tak się składa, że nie jestem z Warszawy ale kibicuję Legii, jednak to co wyprawiają Ci z Krakowa woła o pomstę. Mało gdzie zdarza się, żeby startować na kibica przeciwnej drużyny we własnym mieście z nożem, bo akurat jest za np. Cracovią ...
Zmieniając trochę temat z kiboli na normalnych kibiców - każdy ma swoje ulubione kluby, swoich idoli itp, itd. Akurat ja kibicuję tym z Warszawy od kilkunastu lat, jednak nie mogę się nadziwić, jaki sens ma odpalanie rac w trakcie meczu ? Chodzi mi akurat chociażby o te na początku spotkania z Wisłą. Nie dość, że normalni kibice nie mogą obejrzeć meczu, bo widzą tylko dymy, nie mówiąc już o tych przed telewizorami, a do tego sędzia musi się zastanawiać czy przerwać na chwilę spotkanie czy też nie. Nie dzieje się to TYLKO za sprawą kibiców (L), jednak w kilku innych klubach również. W cywilizowanej Europie takie zdarzenia nie mają miejsca, a jeśli już to nakładane są odpowiednie kary zarówno na kibiców, jak i na klub. No cóż... Ja osobiście mam nadzieję (z innej beczki), że kibice wszystkich miast w Polsce przynajmniej w trakcie Euro będą ze sobą żyli w zgodzie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom