>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Dyskusje o EURO 2016 - informacje o EURO, bilety, dojazdy, noclegi itd.

rafalinho 536

rafalinho

Użytkownik
Wyjeżdżam z kolegą na mecz Polska-NIemcy na Euro, jeśli chcesz zabrać się z nami poniżej przedstawiam kilka szczegółow dotyczących wyjazdu
Trasa: Warszawa -Paryż ( podróż samochodem około 17 h
Wyjazd 14 czerwca w godzinach południowych ( 15 czerwca do godz 10.00 powinniśmy przywitać się z Paryżem.
Przed meczem zamierzamy aktywnie spędzać czas, ponieważ jak się domyślacie w Paryżu nie sposób się nudzić ???? )
Match Day to juz zdzieranie gardła od samego rana, a wieczorem oblewanie zwycięstwa polskich orłów !!
Jeśli zdążymy się zregenerować czwartkowej fecie to w piatek w nocy zamierzamy wyruszyć w podróż powrotną do Warszawy (planowany przyjazd godz 12.00-15.00)

Wolne 2 miejsca

Koszty nie są wielkie
nocleg około 200-300 zł
podróż 400/os w obie strony
bilet to 700-800 ( dostępne na allegro)

Jeśli masz wątpliwości to postaramy się je rozwiać, pomożemy zorganizować nocleg itd, ze swojej strony zapewniamy dobre towarzystwo i świetną zabawę.

Pozdro
Rafał
888 410 423
 
G 148

gruby_czarny

Użytkownik
Również mam do sprzedania dwa bilety na mecz z Ukrainą kat 2, po cenie nominalnej czyli 105 euro_Od soboty już jestem we Francji więc w gre wchodzi tylko odbiór osobisty,albo w dniu meczu albo wcześniej,kwestia czasu i miejsca do dogadania
 
mrokol 769

mrokol

Użytkownik
Mam pytanko przysłali mi 4 bilety na Ćwierćfinał jeśli Polska się dostanie to voucher wchodzi w życie i bilety będą do odbioru w mieście w którym odbędzie mecz? A jak Polska odpadnie w grupie albo 1/8 to jest zwrot pieniędzy na konto? Proszę o odpowiedź dzięki.
 
M 0

master_buk

Użytkownik
Sprzedam bilety na mecz Polska-Niemcy na Euro 2016.
Polski sektor A09, kategoria 3
Dostępne 3 bilety miejsca obok siebie.
800 zł za 1 sztukę
Bez problemu wejście na stadion, bo sam będę na meczu
Dostawa kurier 25 zł. Najchętniej jednak zaplata i odbiór osobisty w Białymstoku
lub przedpłata całości kwoty i odbiór biletów pod stadionem w Paryżu.
kontakt komórka 577,02,33,88
 
M 0

mikebig

Użytkownik
od soboty jestem w Nicei

gdyby ktos NA MIEJSCU potrzebowal 2 biletow na mecz to zapraszam do kontaktu


cena nominalna

tel. 732 030 031
 
M 3

many1985

Użytkownik
Ktoś wie jakie są sektory polskich kibiców w Nicei? Bo boje sie ze bede siedziec pomiedzy Irolami;)

Ja juz w Mediolanie, jutro przemieszczam sie na Lazurowe.
 
niznekamsk 481

niznekamsk

Użytkownik
Na Das Erste była reklama meczów na niedzielę - mają być wszystkie niedzielne mecze. Pytanie tylko czy będzie kanał dostępny czy zablokują :-|

CP kanał 471
 
H 0

houk

Użytkownik
Witam, jezeli mam CP to na jakims niekodowanym zagranicznym kanale zobacze Euro?
ZDF kanał 470 oraz Das Erste kanał 471. Niektóre mecze będą na kanale SAT.1 który nadawany jest na satelicie ASTRA, nie sprawdzałem czy da się go odbierać za pomocą Cyfrowego Polsatu.
 
S 0

smokie666

Użytkownik
Witam
Mam do sprzedania 1 bilet na czwartkowy mecz z Niemcami
kategoria 1 sektor c6 rzad 20 cena 150 euro
Bede na meczu osobiscie, wiec nie bedzie zadnego problemu z obiorem biletu
Wszystkie wiadomosci na priv
Nieaktualne
 
S 0

skipi1111

Użytkownik
Może mi ktoś na szybko sprawdzić w ilu meczach 2 połowa była lepsza na tym turnieju ?
#Edit: dopiero zauważyłem, że to nie ten temat, ale nadal aktualne ????
 
larkspur 303K

larkspur

Użytkownik
Pytanie :
Zna ktoś dobry stream do ZDF lub ARD?
Podobno niemiecka telewizja puszcza wszystkie mecze za darmo. Tylko polska każe sobie płacić co jest skandalem jak dla mnie.
Jeśli ktoś wie gdzie znajdę te kanały to bardzo proszę o informację.
Ewentualnie stream do euro 2016 w jakości HD najlepiej.
 
R 39

rufikk

Użytkownik
Pilna sprawa. Z powodów osobistych nie możemy pojechać na mecz Polska-Ukraina. Zostały mi 4 bilety 2. kategorii - rząd 19, sektor W. Jeśli ktoś jest zainteresowany, to sprzedam grubo poniżej ceny zakupu. Mogę wysłać szybką opcją kurierską w Polskę albo w Europę. Ew. odbiór w Olsztynie, Gdańsku, albo w Wawie.
 
Do góry Bottom