>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Dyskusje o EURO 2016 - informacje o EURO, bilety, dojazdy, noclegi itd.

R 125

roger12

Użytkownik
jak ktoś będzie miał jakieś info gdzie na niekodowanych zagranicznych kanałach będzie można pooglądać jakieś mecze na Euro dajcie znać w tym temacie.
 
matthiasvandal 616

matthiasvandal

Użytkownik
jak ktoś będzie miał jakieś info gdzie na niekodowanych zagranicznych kanałach będzie można pooglądać jakieś mecze na Euro dajcie znać w tym temacie.
Proponowalbym nawet zalozyc osobny temat - duzo osob ma kanlowki gdzie roi sie od kanalow niemieckich, rosyjskich, francuskich... warto by bylo to ogarnac
 
R 125

roger12

Użytkownik
Wiem ze, to tylko mecze towarzyskie i nimi nie ma sie co podpierać ale dziś Rosja tylko mnie utwierdziła w tym, że z tego turnieju szybko odpadnie a może i nawet nie ugrać 1 punktu w grupie. Dziś z Czechami grali praktycznie składem optymalnym w 1 połowie co prawda prowadzili ale ta gra ich to szrot jak nie wiem. A że,Rosja tak gra od samego początku to tu sie nic nie zmieni. 1 mecz z Anglią 1,95 na Angoli w ciemno można ładować
 
n3r0 632

n3r0

Użytkownik
Może dla niektórych to oczywiste, ale gdyby ktoś miał taką wiedzę, może warto byłoby zrobić zestawienie zawodników, wykonujących stałe fragmenty gry wśród drużyn, przynajmniej tych czołowych. Myślę, że może to się przydać pod kątem fantasyligi, czy obstawiania strzelców. Mam na myśli nie tylko rzuty karne i wolne, ale także rzuty rożne. We wczorajszym meczu z Holandią kornery wykonywali Milik, Grosicki, Zieliński. Podobnie z wolnymi: Milik, Zieliński, Grosicki i później jak wszedł to Kapustka. Rzuty karne: Lewandowski. Wśród innych drużyn to:
Anglia: karne - Rooney
Szwecja: karne - Ibrahimovic
Portugalia: karne - Ronaldo
Francja: wolne - Payet
Jeśli ktoś ma jakieś pomysły, głównie do rzutów rożnych to zapraszam do dyskusji.
 
typereks 866

typereks

Użytkownik
Może dla niektórych to oczywiste, ale gdyby ktoś miał taką wiedzę, może warto byłoby zrobić zestawienie zawodników, wykonujących stałe fragmenty gry wśród drużyn, przynajmniej tych czołowych. Myślę, że może to się przydać pod kątem fantasyligi, czy obstawiania strzelców. Mam na myśli nie tylko rzuty karne i wolne, ale także rzuty rożne. We wczorajszym meczu z Holandią kornery wykonywali Milik, Grosicki, Zieliński. Podobnie z wolnymi: Milik, Zieliński, Grosicki i później jak wszedł to Kapustka. Rzuty karne: Lewandowski. Wśród innych drużyn to:

Anglia: karne - Rooney
Szwecja: karne - Ibrahimovic
Portugalia: karne - Ronaldo
Francja: wolne - Payet

Jeśli ktoś ma jakieś pomysły, głównie do rzutów rożnych to zapraszam do dyskusji.
O ile taki zakład jest to może, że Payet wykona najwięcej rzutów wolnych w grupie, w całym Euro?
 
M 0

mariou82

Użytkownik
Mam do zaoferowania bilety dla VIP-ów na MECZ POLSKA-IRLANDIA PÓŁNOCNA W DNIU 12.06.2016 r. Wartoœœć biletów 1800 zł.
Bilety zostały wygrane w konkursie opon Continental:
https://conti.pl/
Ja z racji pracy nie dam rady, ale mogę komuœœ te bilety odsprzedać.
UWAGA - Bilety zostały wygrane w konkursie, sš to najlepsze miejscówki, bilety nie sš imienne, bilety zostały wydane dla sponsora jakim jest Continental. Takich wejœciówek było zaledwie 500. Dokładne info można sobie sprawdzić, poniżej skany biletów - lepszej okazji nikt nie znajdzie. Jak masz kupować bilet imienny, martwić się czy wejdziesz czy nie u mnie masz okazję nabycia wejœciówki jakiej nigdzie nie znajdziesz.


Odsprzedam pakiet (dwa bilety) za 1800 zł ktoœœ zainteresowany, chciałby uzyskać więcej informacji można pisać, dzwonić 8-24.
518 944 369
[email protected]
Co i jak do załatwienia transakcji wszystko do dogadania.
p.s. Continental jest oficjalnym sponsorem, bilety to też odpowiednie wejœœciówki nie żadne tam zaułki, także oferta pewna, ale ja jak piszę z pracy się nie urwę od tak więc nagrodę zamienię z kimœœ na złotówki.

Pozdrawiam.
 
S 22

sieko

Użytkownik
Kurde no nie gadajcie że ZDF i ARD zablokuje te kanały na Euro... no to lipa z miodem, trzeba bedzie szperać przed każdym meczem, ewentualnie internet zostaje.. Myślałem, że już bez lipy da rade obskoczyć a tu nic z tego. Ehh żeby taka impreza nie była w ogólnodostępnych kanałach to jest jakieś nieporozumienie.
 
ariakis 343

ariakis

Użytkownik
Panowie, rozumiem że tylko mecze naszej druzyny bedzie transmitowane w tvp1/polsat a reszte trzeba ogarnac na streamch?
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Panowie, rozumiem że tylko mecze naszej druzyny bedzie transmitowane w tvp1/polsat a reszte trzeba ogarnac na streamch?
Wejdź sobie na Satkurier tam jest wykaz spotkań które będą transmitowane przez Polskie Stacje.
 
Do góry Bottom