>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Dyskusje o Premier League

Status
Zamknięty.
massimo 215,4K

massimo

Użytkownik
Conte może odchodzić,nie widzę problemu. Po co mu ten Bakayoko skoro ma Ake i Chalobaha ? Nigdy się nie dowiemy jak grają skoro nie mają szans żeby się pokazać. Tammy Abraham ma 19 lat i ponad 20 goli w Championship w zeszłym sezonie ą Arsenal chce Ci kupić bo jakoś Wenger jest w stanie mu dac pograć w pierwszym składzie. Christansen dwa sezony w Gladbach i do tego w obu grał w lidze mistrzów. Obrońca na lata ale po co dawać mu szansę,lepiej kupić Van Dijka a Młody Duńczyk niech zostanie sprzedany do gladbach żeby za rok go kupiło City za 50 milionów. Jeśli Conte narzeka na brak transferów to najpierw poczekajmy aż klub kogoś sprzeda bo jak wszyscy wrócą z wypożyczeń to będzie z 50 chłopa na pierwszym treningu. Loftus Cheek już dawno powinien dostać szansę,Kennedy też i można tak wymieniać. Gdyby zwolnili Conte i zatrudnili Tuchela to niedosc ze dostaliby z 100 milionów ze sprzedaży Costy,Maticia,Zoumy to jeszcze w końcu by te miliony inwestowanie w młodzież się zwróciły.
 
Otrzymane punkty reputacji: +36
cuadrado12 6K

cuadrado12

Użytkownik
Tuchel pożegnał się z BVB tak samo z powodu zgrzytów z zarządem i tak samo w dużej mierze chodziło o transfery. Zarząd w Chelsea jest dość specyficzny i dopóki rządzi tam Emenalo to każdy trener musi liczyć się z tym, że wolnej ręki przy transferach niestety, ale nie dostanie. Po ostatnich doniesieniach o tym, że Conte może rozważyć odejście z Chelsea w zarządzie się chyba coś ruszyło i zaczęli działać, bo wczoraj Marotta oficjalnie potwierdził, że Juventus odrzucił 60 mln ofertę Chelsea za Alexa Sandro.
 
gary-linker 69

gary-linker

Użytkownik
Wiadomo jak wyglądają składy i poziom gry tych zepołów, chodziło mi bardziej o to, że nie musi być to łatwa przeprawa dla City, w pierwszych kolejkach beniaminkowie na ogół grają swoje najlepsze mecze w całym sezonie, a zespoły z czołówki powoli zaczynają
 
opson_69 6

opson_69

Użytkownik
W Anglii nie ma czasu na powolne wejście. Zbyt duża konkurencja się zrobiła, aby pozwolić sobie na zlekceważenie słabszego przeciwnika. Z pierwszej szóstki zeszłego sezonu zastanawia mnie tylko Liverpool, bo Arsenal to ja co sezon: może kupić każdego, co kończy się jak kończy (Oezil i Alexis są wypadkami :razz ???? i walka max o 3 miejsce ;) (co w nadchodzącym sezonie i tak będzie dla nich sukcesem)
 
sorokin 5

sorokin

Użytkownik
Arsenalu bym nie skreślał przedwcześnie. Wiele zależeć będzie od tego jak Arsenal podejdzie do Ligi Europy. Wenger wspominał , że da pograć młodym lub rezerwowym w Lidze Europy także jak najlepszy skład byłby skoncentrowany tylko i wyłącznie na lidze to mogą się włączyć do walki. Tak na dobrą sprawę czy Arsenal potrzebuje jakiś wielkich wzmocnień ? Bardziej braku kontuzji. Znów przełomowy może okazać się miesiąc luty. W tym sezonie mieli katastrofalne wyniki w meczach z czołówką, jakby to poprawili to czemu nie. Na papierze może City, United są mocniejsze, ale też zobaczymy jak pogodzą Premier League z Champions League. Tu mówimy o Anglii, w każdej kolejce może być niespodzianka. Ważne będzie punktowanie do Boxing Day, potem powinien wrócić Cazorla co z pewnością będzie stanowić wartość dodaną, gdyż z nim gra The Gunners jest bardziej płynna.
 
arachnus 24

arachnus

Użytkownik
Czy ktoś z tu obecnych fanów ligi angielskiej kupował i wyjeżdżał na mecz PL? Po wielu wyzeczeniach wreszcie odłożyłam trochę pieniędzy i chciałabym wybrać się na m2cz do Angli. Stąd moje pytanie. Jak zakupić bilety? Czy strony typu footballtickets net są wiarygodne? Ktoś z was może korzystał z ich usług ? Interesuje mnie mecz Liverpool vs Arsenal dnia 26.08
 
A 183

alexlfc

Użytkownik
Czy ktoś z tu obecnych fanów ligi angielskiej kupował i wyjeżdżał na mecz PL? Po wielu wyzeczeniach wreszcie odłożyłam trochę pieniędzy i chciałabym wybrać się na m2cz do Angli. Stąd moje pytanie. Jak zakupić bilety? Czy strony typu footballtickets net są wiarygodne? Ktoś z was może korzystał z ich usług ? Interesuje mnie mecz Liverpool vs Arsenal dnia 26.08
ja mam mambership LFC, nigdy nie kupowalem przez posrednika tylko przez klub na własna reke, mam mozliwosc udostepniania membera na mecz LFC ale akurat Chelsea, United, Arsenal juz klepniete, mimo ze sprzedaz rusza w lipcu to robiąc historie w poprzednim sezonie moge byc pewny tych meczow
 
modelinho 3,1K

modelinho

Użytkownik
Nowinki transferowe związane z PL:
- Zouma może zostać wypożyczony
- Januzaj bardzo blisko Sociedad [France Football]
- Arsenal nie sprzeda Bellerina [Independent]
- Roma stara się o Shaqiriego [Gazetta dello Sport]
- Reece Oxford wypożyczony do Gladbach
- Leicester myśli o Evansie
- Watford blisko Hughesa z Derby
- Werder odrzucił ofertę Brighton za Delaneya
- Tammy Abraham wypożyczony do Swansea
- Newcastle myśli o Andre Grayu z Burnley
- Newcastle proponuje 9 milionów euro za Aboubakara z FC Porto
- Newcastle kupiło Floriana Lejeuna z Eibar za 10 mln euro
- Bednarek blisko Southampton
 
kombajn 174,7K

kombajn

Użytkownik
Mohamed Salah w Liverpool&#39;u.
25-latek kosztował czwarty klub minionego sezonu Premier League aż 39 milionów funtów, co jest ich nowym rekordem transferowym. Do tej pory najdroższym piłkarzem kupionym przez &quot;The Reds&quot; był Andy Caroll, którzy kosztował 35 milionów funtów. Salah po przenosinach do Liverpoolu zostanie również najdroższym afrykańskim piłkarzem w historii Premier League, wyprzedzając Sadio Mane (34 miliony funtów).
sport pl

Przed występami w Romie, Egipcjanin reprezentował barwy FC Basel, Chelsea i Fiorentiny.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Antonio Rüdiger przeniesie się w przyszłym tygodniu do Chelsea FC.
&lt;center&gt;AS Roma zarobi na swoim defensorze 33 miliony euro od razu i pięć dodatkowych milionów po spełnieniu szczególnych zapisów. Testy medyczne zostaną wykonane w Londynie w poniedziałek lub we wtorek. Sam Rüdiger ma zarobić w The Blues❠około 77 tysięcy funtów tygodniowo, co daje cztery miliony rocznie.
&lt;/center&gt;
Niemiec znalazł się na celowniku mistrza Anglii już w poprzednim roku, jednak wtedy nie udało się sfinalizować transakcji. Środkowy obrońca został w lidze włoskiej, ale ostatecznie w Londynie o nim nie zapomniano i przeniesie się do ligi angielskiej.
W poprzednim roku rozegrał na wszystkich frontach 36 spotkań w barwach „Giallorossich”, podczas których strzelił jednego gola i zaliczył cztery podania otwierające kolegom drogę do bramki.

transfery.info
Bardzo ciekawy ruch transferowy The Blues Rudiger daje pewnosć na środku defensywy, zawodnik znany jest ze swojej zawziętości żadnemu rywalowi nie odpuści ;)
 
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Jan Bednarek piłkarzem Southamtpon! 21-letni stoper podpisał 5-letni kontrakt z klubem Premier League. Do kasy zespołu Lecha Poznań wpłynęło 6mln Euro, a możliwe są dodatkowe 2 miliony w bonusach. Polak ma zarabiać 1.2 mln euro rocznie.
Jak oceniacie ten transfer?
 
massimo 215,4K

massimo

Użytkownik
Jack Stephens, 23letni środkowy obrońca,podpisał nowy czteroletni kontrakt z Southampton. W poprzednim sezonie rozegrał 17 spotkań w Premier League i jego przyszłość wygląda obiecująco. To czy Bednarek będzie grał, w dużej mierze będzie zależało od tego jakie będą dalsze losy pozostałych środkowych obrońców. Van Dijk i jego transfer dzięki cenie jaka sobie wymyślili działacze świętych zmienili te spekulacje w prawdziwą telenowele. Yoshida,Van Dijk i Stephens są lepsi od Bednarka,wszystko się może zmienić w trakcie sezonu. Byłoby by dobrze dla reprezentacji gdyby on tam wywalczył pierwszy skład. Dla niego to ogromna szansa bo wystarczy zagrać dobry sezon i za rok to on może być głównym aktorem telenoweli jaka teraz ma miejsce z Van Dijkiem.
 
jozzy22 564,6K

jozzy22

Użytkownik
Jan Bednarek piłkarzem Southamtpon! 21-letni stoper podpisał 5-letni kontrakt z klubem Premier League. Do kasy zespołu Lecha Poznań wpłynęło 6mln Euro, a możliwe są dodatkowe 2 miliony w bonusach. Polak ma zarabiać 1.2 mln euro rocznie.

Jak oceniacie ten transfer?
Nie chciałbym być złym prorokiem ale tak jak kolega srakaptaka napisał w innym temacie: oby nie skończył swojej kariery tak jak Kapustka.
Po mojemu to gość nie jest jeszcze gotowy do kariery na wyspach.Wystarczy wspomnieć o jego meczach na euro U21 w których delikatnie mówiąc nie zachwycił
Jeszcze powinien zostać w Poznaniu.
Może sie tak zdarzyć,że długo o chłopaku nie usłyszymy.
 
shakeyobody 2,1K

shakeyobody

Forum VIP
http://transfery.info/102682,potwierdzone-lacazette-w-arsenalu-nawet-juz-jutro-lub-pojutrze
Wenger w końcu się ogarnął i rusza z ofensywą na rynek transferowy. Lacazette to fantastyczny target dla Arsenalu bo to taki lepszy Welbeck a Ci co śledzili końcówkę sezonu na pewno zauważyli pozytywny wpływ jego powrotu po kontuzji.
Podobne doniesienia słyszy się o Mahrezie. Mimo, że miał zdecydowanie słabszy sezon to wciąż uważam to za świetny transfer. Kanonierom brakowało kogoś na prawe skrzydło. Ramsey zawsze narzekał jak był tam posyłany a Walcott to Walcott.
Dodać do tego transfer Kolasinaca i już mamy całkiem udane okienko w wykonaniu Londyńczyków. Jeśli uda się zatrzymać Sancheza i Ozila to będzie na prawdę ładny skład. Jedyna dziura jaką widzę z takiej perspektywy to jednak jakiś środkowy pomocnik. Coq obniżył loty a Elneny to nie jest materiał na pierwszy skład. Xhaka jest chimeryczny a z Cazorla nie wiadomo jak po tak długiej przerwie. Co sądzicie?
 
guti94 8,8K

guti94

Użytkownik
Rudiger w Chelsea. Na ten moment osobiście nie jaram się szczególnie tym transferem. Jak znamy Chelsea, my nie lubimy przepłacać za transferów więc w porównaniu z kasą jaką trzeba by było wyłożyć za Van Dijka jest to transfer całkiem w porządku. Idealnie by się zakończyło gdyby obok Rudigera pojawiły się nazwiska Alexa Sandro oraz Romelu Lukaku. ;)
 
cuadrado12 6K

cuadrado12

Użytkownik
Alex Sandro to bestia. Wszystkie te rzetelniejsze źródła podają, że niby Chelsea i Juve doszli do porozumienia i jeżeli kwota transferu wyniesie około 70 mln i sam Sandro poprosi o transfer to wtedy klub z Turynu nie będzie mu robić żadnych problemów. Juve zapowiedziało tak samo, że do samego końca będą starać się zaproponować mu nowy kontrakt na mocy którego mógłby zarabiać +/- 80 tysięcy, ale mówi się że Chelsea jest w stanie zagwarantować mu zarobki na wysokości 100 tysięcy lub nawet wyższe.
Co do Rudigera to widziałem, że strasznie dużo ludzi narzekało na jego transfer, ale jak poczytałem trochę wpisów osób, które interesują się Serie A i oglądają mecze Romy na bieżąco to więcej razy pojawiały się wpisy, że chętniej oddaliby właśnie Manolasa niż Rudigera, który w poprzednim sezonie był ich najlepszym obrońcą. Ogólnie przy nazwisku Rudigera pojawiało się stwierdzenie, że to bardziej przyszłościowy zawodnik, który jak trafi na dobrego trenera to może stać się naprawdę mega kozakiem.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom