>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

EHF EURO 2016 Szwecja - Mistrzostwa Europy Kobiet

Status
Zamknięty.
D 1,9K

davidian

Użytkownik
Holenderki muszą jutro wygrać bo tak po prawdzie będzie to mecz o wyjście w grupy, Polki to melodia przyszłości na teraz jutro nie widzę szans na ogranie Holenderek.
Holenderki wczoraj zagrały tragicznie końcówkę bo prawie cały mecz kontrolowały wynik z Niemkami.
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Dania-Węgry 23-19
Dania-1.5 1.80 b365
✅✅✅
Buki szybko wystawiły kursy na kolejną kolejkę grup, które dzisiaj grały, więc jeżeli coś widzę, to staram się od razu pobrać, bo niedługo powinien zacząć się ruch kursów, a właściwie już się zaczął. Na start bet dawał na to handi 1.90, już jest 1.80, a czuję, że w niedługim czasie linia pójdzie o oczko w górę. Zacznijmy od Węgierek. Pisałem o absencjach u nich. Z siedmiu kontuzjowanych tylko Triscsuk była w kadrze meczowej. Przez te braki siła Madziarek zwłaszcza w ataku mocno spadła i widać to było, gdzie w końcówce rozbiły je Czeszki i zgarnęły niezwykle cenne dwa punkty. Przed nimi teraz jeszcze cięższe zadanie, bo grają z Dunkami, które były tutaj faworytkami do pierwszego miejsca w grupie. Niełatwo, ale wygrały z zawsze groźnymi Czarnogórkami. Dla drużyny z Bałkanów mecz pociągnęły najbardziej doświadczone Rajcevic i Mehmedovic. Niewiele zabrakło, a mielibyśmy niespodziankę. Może i mają one młodą kadrę, ale Adzic to najlepszy trener na świecie w żeńskim szczypiorniaku i umie to poukładać. Wracając do Dunek, koniec końców wygrały ciężki mecz i chwała im za to. Słabszy mecz mają za sobą i wydaje mi się, że Węgierki nie postawią takich warunków, gdyż nie mają argumentów za tym. Handi niewysokie i Skandynawki chcące spokojnie zapewnić sobie awans do kolejnej fazy powinny tutaj zdecydowanie wygrać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
T 48

t4mtynten

Użytkownik
Niemcy - Francja Handicap +4,5 1 efortuna
Dla mnie super typ, Niemki niespodziewanie pokonali Holenderki, Panie z Francji pewnie z Polska. Widze tu wyrownany mecz, moim zdaniem buki troche niedoceniaja Niemek. Nie sadze aby Francja wygrala ten mecz wiecej niz 4ma bramkami dlatego stawiam dzisiaj handi +4,5 przewagi na rzecz Niemiec
✅✅✅

Jakiś kurs? Do tego pisząc analizę podajemy konkretne argumenty. Miejsce na suche typy jest we własnych tematach z kuponami./Macko18
 
elkaraso0o 723

elkaraso0o

Użytkownik
Polska vs Holandia typ: Monika Kobylińska over 2.5 goli. (kurs 1.60 STS)⛔

Macko18 próbował tego typu w meczu z Francją.
Nie lubię grać przeciwko Polskim zespołom, dlatego idę w tą stronę.
Monika jest obdarzona dobrym rzutem z wyskoku na zwodzie też radzi sobie całkiem poprawnie. Myślę, że w meczu z Francją zabrakło trochę szczęścia do pokrycia tej linii. Teraz warto próbować. Kursik nie najwyższy, ale myślę, że do jakiegoś dubla można wrzucić.
+
Polska vs Holandia typ: Kinga Grzyb over 3.5 goli (kurs 1.85 STS)✅
Dlaczego tak? Kinga rzuca karne w naszej reprezentacji, w meczu z Francją nie rzuciła tylko raz( piłkę odbitą od poprzeczki i tak złapała i rzuciła bramkę) zdobyła 6 bramek i była najlepszą strzelczynią wśród Polek. Oprócz tego, że rzuca karne to dużo czasu spędza na boisku, więc wysoce prawdopodobne, że dorzuci coś z gry i linię 3.5 powinna pokryć szybciutko. Kinga była sfrustrowana po meczu z Francją, w wywiadzie dla PS &quot;...Wyciągniemy z niego ogromne wnioski. Gratuluję rywalkom, które zagrały świetnie. Mam nadzieję, że w kolejnym meczu pokażemy, na co tak naprawdę nas stać. Jestem zdenerwowana i zła na siebie...&quot;
Nic tylko rzucać bramki dziewczyny ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
D 1,9K

davidian

Użytkownik
Polkom został mecz z Niemkami, który imho również koncertowo przegrają, dzisiaj Holenderki obnażyły wszelkie braki i tak po prawdzie na luzie ograły naszą reprezentację.
Niestety w tej grupie nic nie osiągniemy i trzeba przyjąć ten występ jako dobrą nauczkę.
Piękny mecz Serbek z Hiszpanią to co wyczyniały w obronie i na pozycji GK szacunek. Niestety kolejny raz zagrałem zbyt asekuracyjnie a kursy były zacne.
 
D 1,9K

davidian

Użytkownik
Po tym co prezentują Polki nie widzę szans na wyjście z grupy. Zresztą wypowiedzi po dwóch meczach jasno pokazują sytuację w zespole:
http://www.sport.pl/reczna/1,64983,21082155,me-pilkarek-recznych-2016-polska-holandia-21-30-wlodek.html#BoxSportLink
Nie ma chemii, nie ma wiary, umiejętności też brakuje. To już jest usprawiedliwianie porażki na tych ME. Ale trzeba oddać że grupę wylosowały bardzo silną i do tego wszystkie zespoły w formie.
Decyduje bezpośrednie starcie ale Niemki dobrze o tym wiedzą i widząc jak grały dwa spotkania prezentują się o klasę wyżej niż my. Ograły Holenderki i pechowo przegrały z Francją. One tego nie odpuszczą.
Mam złapane -2.5 handi, które dzisiaj już mogę zamykać z zyskiem.
 
elkaraso0o 723

elkaraso0o

Użytkownik
Czechy vs Czarnogóra TYP: Over 45.5 gola (bet365 1.48)✅✅✅
Gram właśnie taką a nie inną linię, bo w pierwszym meczu Czarnogórek padł bardzo niski wynik(21:20) co mnie troszeczkę zaskoczyło, ale Dunki grały mocną obronę, a w ataku troszeczkę nieskuteczności. Mniejsza o to. Uważam, że w tym meczu nawet linia 46.5 powinna usiąść, ale gram asekuracyjnie. Czeszki potrafią nadawać tempo spotkania, co pokazały nie tylko podczas meczu z Węgierkami, ale też przed mistrzostwami. Czarnogórki miały twardy orzech do zgryzienia z obroną duńską, rzuciły mało, ale równie mało straciły, także widać, że potrafią grać na wysokim poziomie w obu tych aspektach przeciwko mocnym drużynom. Czeszki są ewidentnie słabsze od Dunek, co nie oznacza, że tutaj Czarnogórki mają je rozbić. Wyrównany mecz, nie widzę znaczącego faworyta, a bramki myślę, że się posypią, bo czeska obrona to jednak nie duńska. Czeski swoim ofensywnym i szybkim stylem gry będą moim zdaniem zaskakiwać Czarnogórki i linia będzie pokryta ????
+
Rumunia vs Rosja TYP: +2,5 Rumunia (1.95 bet 365)✅✅✅
Rumunki zagrały bardzo dobrze z Norweżkami.
Nie wiem dlaczego na Rumunki jest tak wysoki kurs. Za drobne pograłem nawet ich zwycięstwo. Podopieczne Triefiłowa wygrały co prawda gładko z Chorwatkami, ale nie oszukujmy się, od Chorwatek nie można było się niczego więcej spodziewać. Rosjankom jak wjazdy po zwodzie wychodzą to zespół wygląda jako tako, przy obronie Rumunek może być o to ciężko, za to Rumunki mają swoje stałe mocne punkty w ataku(Neagu, Chiper) ona bez względu na okoliczności rzucają bramki dla swojej reprezentacji. Mecz z mojej perspektywy po zobaczeniu poczynań obu drużyn w pierwszych spotkaniach, będzie na styku (1-2) bramki w końcowym wyniku, zobaczymy tylko w którą stronę .
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Zresztą wypowiedzi po dwóch meczach jasno pokazują sytuację w zespole: http://www.sport.pl/reczna/1,64983,2...l#BoxSportLink Nie ma chemii, nie ma wiary, umiejętności też brakuje.
Ja w wypowiedzi Sabiny niczego takiego nie widzę...
Najbardziej mi się podoba usprawiedliwianie młodością itd, przecież to takie trochę &quot;sranie w banie&quot;. Kto zawodzi ?
Kobylińska 2/10
Gęga 0/8
Wojtas 8/23
Achruk 3/9
13/50 po 2 meczach 4 liderek...
Poza tym ogólnie zagrały 2 słabiutkie mecze, Niemki 2 bdb, 2 razy problemem była bramka 4/35 z Francją, a gdy już Gawlik zagrała na swoim normalnym poziomie, to 2.linia głównie zrobiła z Wester MVP
1 jaskółka...
Co decyduje o kolejności w grupie? Jeśli bezpośredni mecz to teoretycznie wystarczy wygrać z Niemkami i Holenderki nie mogą przegrać z Francuzkami i nasze dziewczyny awansują
Dalej są w grze;)
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Co decyduje o kolejności w grupie? Bezpośredni mecz czy bilans bramkowy? Jeśli bilans bramkowy to wiadomo że już Polki mogą się pakować. Jeśli bezpośredni mecz to teoretycznie wystarczy wygrać z Niemkami i Holenderki nie mogą przegrać z Francuzkami i nasze dziewczyny awansują. Chociaż patrząc na grę to ciężko wróżyć wygraną w ostatnim meczu
O kolejności decydują najpierw bezpośrednie mecze, dopiero później bilans bramkowy. W przypadku naszego zwycięstwa, co i tak jest mało możliwe, oraz triumfu Francuzek mamy małą tabelę, gdzie trzy zespoły mają po dwa punkty i liczy się bilans bramkowy, a w nim Polki wypadają naprawdę słabo, więc szanse są nikłe.
 
L 388

lelit

Użytkownik
Troche o Wegry-Dania ????
Rok temu na mistrzostwach swiata, Wegry przegraly z Czarnogora parunastoma bramkami by w nastepnym meczu wygrac z Dania, ktora miala wtedy na pewno mocniejszy sklad.
W meczu z Czarnogora, Stine Jorgensen partycypowala w 18 bramkach z 22.
Trudno bedzie sobie poradzic gdy ktos sie nia skutecznie &quot;zaopiekuje&quot;. Dania nie ma innej w miare solidnej &quot;napastniczki&quot;. Buldozer Anne Mette Hansen jest za wolna, Tranborg i La Cour to na razie dwie mlode napaly ???? Sam zagralem Danie -1.5 ale zastanawiam sie nad Wegry + cos tam.
Widzialem wczoraj wywiad z trenerem Wegier byl spokojny i obiecywal bardziej agresywna Gorbicz ???? i tez dlatego nowa druzyne.Ciekawe co to bedzie?
 
wawo 6,5K

wawo

Użytkownik
Nagle skoczył kurs na Czeszki do 3,05.Ktoś ma jakieś info? Chcę zagrać handi +3,5 na nie.
Rosnie na Czechy bo kazdy laduje w Czarnogore, przed ME kurs na Czarnorgóre byl nizszy niz teraz a to dlatego bo Czechy ograly oslabione Wegierki. Wg mnie Czarnogórki dzis to biora sa klasowo lepsza ekipa, h2h pokazuje to dobitnie no i wyniki z rywalkami. Ale graj jak chcesz.
Co ma h2h do tego, skoro u Czarnogórek przynajmniej połowa kadry to młode dziewczyny, które dopiero zaczynają przygodę z kadrą? Nie ma Bulatovic, a to powoduje, że jest to w ogóle inna Czarnogóra, bo z nią była to drużyna oparta praktycznie na jednej głównej strzelbie./Macko18
Za to Czeszki to potentatki.
 
seelowen 1,8K

seelowen

Użytkownik
Rosja -2 gole AH ⛔
2.37 Pinnacle
3/10



Na szybko bo mecz zaraz....
Rumunki kompletnie mnie nie przekonują, kurs na nich teraz mocno spadł ale ja idę w stronę Rosjanek. Neagu nie jest w najwyższej formie i dziś może także nie być taka skuteczna. Niby z Norweżkami fajnie wyglądały Chiper i Buceschi ale wydaje mi się, że to za mało.Rosjanki robiły co chciały momentami z Chorwatkami, grają szybciej i posiadają większą gamę zagrań w ofensywie. Nieźle funkcjonują szybkie kontry i skrzydła więc liczę tutaj na pewne zwycięstwo.

W moim odczuciu Rumunki bez szans, w ofensywie nie będą w stanie wytrwać w takim tempie Rosjanek i na wysokiej skuteczności rzutowej. Trefilov od lat prowadzi Ruskie i mocno się irytuje i trzęsie gdy tamte mają przestoje co jednak zdarza się często. Rosjanki dziś to biorą.

Dania - Węgry

Dania -3 AH

Pinnacle 2.50
3/10
Macko już napisał więc nie będę się powtarzał.​
 
C 229,9K

czary-mary

Użytkownik
Proste, Że Czarnogórki biorą to dzisiaj jak chcą. To że Czeszki ograły prawie, że Węgierską kadrę B nie znaczy od razu że można je stawiać z kimkolwiek na tych mistrzostwach na równi z kimkolwiek. Czarnogórki to Czarnogórki bez przesady, żeby Czeszki wyszły z tej grupy.

Czarnogóra do przerwy / koniec win/win @2.30 12:13 / 27:28 ✅✅
Czarnogórki (-1.5) @ 1.86 27:28⛔⛔

&quot;Czarnogórki to Czarnogórki&quot;, co to oznacza? Czarnogórki to nie ta sama reprezentacja, co jeszcze niedawno. Idzie młodość, nie ma kilku czołowych zawodniczek, więc dla mnie to stwierdzenie nie niesie nic za sobą. Analizując dany mecz trzeba się mocniej w niego zagłębić, dokładnie spojrzeć na kadry i ich potencjały etc./Macko18

Rozumiem, o co chodzi, wróciłem z pracy na moment przed meczem. Nie mogłem nic konkretnego sklecić w te pare minut. Podałem to co tutaj widzę. PS. Durdina Jaukovic gol z wolnego w 30:00 przy 5 osobowym murze &lt;3 &lt;3 &lt;3
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Rozumiem, o co chodzi, wróciłem z pracy na moment przed meczem. Nie mogłem nic konkretnego sklecić w te pare minut. Podałem to co tutaj widzę. PS. Durdina Jaukovic gol z wolnego w 30:00 przy 5 osobowym murze &lt;3 &lt;3 &lt;3
Kompletna głupota Czeszek. Ustawiły mur na długi słupek zamiast centralnie na rzucającą i Jaukovic nie miała żadnego problemu by rzucić nad niską skrzydłową ustawioną skrajnie.
 
C 229,9K

czary-mary

Użytkownik
Kompletna głupota Czeszek. Ustawiły mur na długi słupek zamiast centralnie na rzucającą i Jaukovic nie miała żadnego problemu by rzucić nad niską skrzydłową ustawioną skrajnie.
Końcówka spotkania co tam się działo :grin:
1:30 do końca dwie bramki przewagi Czarnogórek i piłka przy nich, nagle tracą bramką i druga zawodniczka wykluczona na 2 minuty. 12s do konca Czeszki przy piłce i jednak bez bramki. Młodość Czarnogórek jednak wytrzymała presja w najważniejszych momentach ????
 
B 65

blusior94

Użytkownik
Co jak co, ale strasznie underowe mistrzostwa, jeszcze żaden under mi nie wtopił, na dodatek Rosja wtopiła z Rumunią co dla mnie jest dużą niespodzianką ???? , wcale się nie ździwię jak za godzinkę będzie pachniało kolejną sensacją i Węgierki postawią się Dunkom.
 
D 1,9K

davidian

Użytkownik
Ależ gwałt na Chorwatkach druga połowa to wióry leciały Norwegia kasowała je aż miło.
Dunki spokojnie odprawiły Węgierki, które w końcówce spotkania strasznie się pogubiły (pewnie emocje dały znać o sobie) i wychodzą z grupy. Rosjanki bardzo słabo z Rumunią ale under pięknie wszedł nawet 40 bramek nie wrzuciły. Czeszki faktycznie zmarnowały szansę na remis sam się dziwiłem co one odwaliły w końcówce.
W piątek ciekawie wygląd handi -1.5 na Norwegię w meczu z Rosjankami po tym co oglądałem wchodzę w ten typ bo imho kurs będzie leciał w dół tak jak wczorajsze wystawienie -2.5 handi na Niemki.
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Norwegia-Rosja 23-21
Norwegia-1.5 1.75 b365
✅✅✅
Faktycznie trzeba od razu pobrać, tak jak Dunki z Węgierkami. Niby u Dunek nie było spadku, a przez chwilę zanotowaliśmy wzrost, jednak tutaj już teraz widać jak będzie wyglądała sytuacja. Ruskie na start dają linię -3, może wzorem beta zaraz ją skorygują jednak po dwóch meczach grupowych już pewne wnioski można wyciągnąć. Dzisiaj oba zespoły były na dwóch różnych biegunach. Rosjanki z fatalną skutecznością, po kilkunastu minutach gry miały mniej niż 30% skutecznych rzutów(!!!). Przecież to są fatalne statystyki, z którymi nie ma mowy o zwycięstwie. Później poszło to do góry, ale dalej ofensywa nie wyglądała dobrze. Norweżki wręcz przeciwnie, zaaplikowały Chorwatkom masę bramek. Wiadomo, że mecz meczowi nierówny, jednak przez dwa dni pewnych rzeczy się nie zmieni. W grze Rosjanek wiele było indywidualności. Kilka trafień było dziełem sytuacyjnych rzutów Dimitrievej zza obrończyń i przy dobrej komunikacji w defensywie takich strat można uniknąć. Jestem pewien, że Norweżki staną z tyłu podobnie jak Rumunki i ich wzorem nie dadzą czystych sytuacji Sbornej. O ofensywę Skandynawek raczej nie trzeba się martwić, tam jest duża jakość, którą powinny tylko potwierdzić. Norweżki jak tylko mogą, to wygrywają co się da, więc o ich motywację się tutaj nie obawiam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom