>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Elitserien 2011

Status
Zamknięty.
verti 3,4K

verti

Forum VIP

Buki lecą w kulki. SB, Betsafe, Expekt i Unibet - czerwona kartka za dzisiejszą ofertę bądź jej brak. Czasu za dużo nie mam więc typy po raz kolejny z serii &quot;na raz dwa trzy&quot;.
Piraterna Motala - Elit Vetlanda Typ: Piraterna @ 2.05 ▶ Unibet ✅
Mistrz z ubiegłego roku zaskakuje &quot;in minus&quot;. Dzisiaj jadą do Motali na trudny teren, gdzie rządzi Hancock i spółka. Nie wyobrażałem sobie, że kurs na &quot;Piratów&quot; będzie tak wysoki i zaskoczyłem się bardzo pozytywnie. Dla mnie fajny prezent od buków. Ekipa Stefana Anderssona na półmetku rozgrywek jest wiceliderem. W pierwszym spotkaniu pokonali Vetlandę dość pewnie, więc dlaczego nie mieliby tego zrobić u siebie - na własnym torze?! Jak dla mnie to jak najbardziej możliwe. Świetnie jeździ Hancock, dobrze uzupełniają go Davidsson, Janowski, Pawlicki czy Sundstroem. Szczególnie dla tego ostatniego ten mecz będzie bardzo ważny, dzisiaj ma spotkać się ze starymi jak i prawdopodobnie nowymi sponsorami, stąd też na pewno Linus będzie dwoił się i troił by dobrze zaprezentować się przed swoimi &quot;darczyńcami&quot;. Będzie ciekawy mecz, bo Crump i Karlsson na torze w Motali ścigać się potrafią. Z tego co pamiętam to &quot;Rudzielec&quot; w zeszłym roku wykręcił 11 punktów, a przed dwoma laty 15+2. &quot;Pikej&quot; z kolej jest rekordzistą BILTEMY. Hampel w topowej formie. Ale Kołodziej w kratkę i co najważniejsze rezerwy zespołu prowadzonego przez Bo Wirebranda znacznie odstają jakościowo od duetu Sundstroem &amp; Pawlicki i tutaj upatruje swoistego &quot;języczka u wagi&quot;, który zadecyduje o losach spotkania. Jeśli tylko bracia Davidssonowie, Janowski i Hancock nie będą wyraźnie przegrywać z liderami Vetlandy to myślę, że &quot;Piraci&quot; wygrają &quot;za trzy&quot;.

Hammarby Sztokholm - Lejonen Gislaved Typ: Hammarby -20.5 @ 1.80 ▶ Expekt ⛔
O problemach &quot;Lwów&quot; pisałem już w tym temacie niejednokrotnie, dla niezorientowanych polecam zaznajomić się z tym postem &lt;&lt; ciach &gt;&gt;
Gollob i spółka wygrają dzisiaj bez problemów &quot;za trzy&quot;, jedynie Batchelor i Max mogą próbować przeciwstawić się miejscowym, ale Ci u siebie radzą sobie wyjątkowo pewnie i dzisiaj odniosą wysokie zwycięstwo. Zastanawiam się czy Lejonen wyjdzie z trzydziestki ;)

Vastervik Speedway - Vargarna Norkoeping Typ: Vastervik @ 2.00 ▶ Unibet ✅
Ten kurs to dla mnie też miła niespodzianka. Obie drużyny to tzw. &quot;home team&#39;y&quot;, czyli specjalizują się w domowych potyczkach. Menadżer miejscowych nie bez przyczyny mówi, że celem na rundę rewanżową jest wygranie wszystkich domowych spotkań, a że na wschodnim wybrzeżu wygrać jest ciężko przekonali się chociażby &quot;Indianie&quot; z Kumli, który na Sparbaken doznali jedynej porażki w sezonie (48-42). Mikael Messing ma ciekawą, wyrównaną ekipę. Jest Ułamek, Harris, Ljung czy Okoniewski. Póki co ta mieszanka wybuchowa daje radę. Jeżeli odpowiednio przygotują tor, są w stanie sprawić tu lanie absolutnie każdemu. Lejonen (wtedy jeszcze całkiem normalnie funkcjonujący, na normalnych papierach) był zagubiony, niczym dzieci we mgle, a nim się obejrzeli już było po meczu. To jest ich siła - własny tor. O dziwo &quot;Wilków&quot; z Norkoeping pokonali również na wyjeździe. Dość pewnie 51-39. Peter Jansson stawia na czwórkę Richardson, Pedersen, Kasprzak i Miedziński, przez co kuleje trochę druga linia. Zresztą &quot;Miedziak&quot; czy &quot;Kasper&quot; nie mają najlepszych sezonów. Wyrównany skład Vasterviku powinien dzisiaj zapunktować.
Dackarna Malilla - Indianerna Kumla Typ: Dackarna @ 2.70 ▶ Unibet lub Dackarna +6 @ 1.85 ▶ SB ⛔ / ✅
&quot;Gryfy&quot; to największa porażka tegorocznej odsłony Elitserien. Taki wynik niejako wypaczyły kontuzje w szeregach ekipy z G&amp;B Arena. Teraz czas wrócić do gry. Jeżeli ekipa prowadzona przez Mikaela Karlssona chce liczyć się w walce o PO to spotkanie musi po prostu wygrać. Ja myślę, że jest to całkiem możliwe. Co raz lepiej czuje się Holta, świetnie radzą sobie Jonsson i Lindgren. Być może przebudzi się Andersen, który intensywnie trenował na G&amp;B przed meczem (ponoć czuł, że jest bardzo szybki ???? ). Jakieś tam punkty powinni dorzucić King i Kling (choć nie mam do nich absolutnie przekonania). Indianerna w zasadzie już nic nie musi. Fotel lidera i możliwość wybierania sobie rywala w fazie PO ma prawie zapewniony. A że na G&amp;B nie jeździ im się najlepiej niech świadczy zeszłoroczny wynik 61-35. Oczywiście wtedy było inaczej, ale co nie zmienia faktu, że dla Iversena, Pedersena czy Lindbaeck ten tor nie jest ulubionym miejscem. Gospodarze mają mocną spinkę na ten mecz. Potencjał jest spory, kurs świetny, myślę, że dzisiaj mogą wypalić. Oby.

Nicki Pedersen (suma punktów) Typ: Over 11 @ 1.90 ▶ Bet365
Rafał Okoniewski - Kim Nilsson Typ: Okoniewski -2 @ 1.83 ▶ Bet365 ⛔
Renat Gafurow - Leon Madsen Typ: Gafurow @ 1.95 ▶ Bet365 ✅
Linus Sundstroem - Przemysław Pawlicki Typ: Sundstroem @ 1.90 ▶ Tobet ✅

Teraz już naprawdę szybko. Nicki w świetnej formie, ostatnio regularnie notuje bardzo dobre wyniki niezależnie gdzie się pojawi. Ponadto w przeszłości miał epizod w zespole z wschodniego wybrzeża (przez bodajże 3 sezony), także owal na Biltemie nie powinien być dla niego tajemnicą. Zresztą dwa ostatnie mecze w Elitserien na wybornym poziomie: 13 i 13+1.
Okoniewski to bardzo mocny punkty Vasterviku, szczególnie jeśli jedzie na rezerwie, gdzie powinien dzielić i rządzić. Jest w całkiem dobrej formie i powinien bez trudu uzyskać więcej oczek od młodego Szweda.
Gafurow? Jak słusznie zauważył bosky ten kurs to jakieś nieporozumienie. Obaj jadą z rezerwy. Tylko, że młodemu Duńczykowi nie wiedzie się najlepiej ostatnio. W Szwecji naprawdę słabiutko. We Wrocławiu tak mocno doskwierał mu brak kasy, że kopał po klubowych drzwiach (ponoć), teraz za tonący okręt z Gislaved miałby się &quot;zabijać&quot;? Nie sądzę. Zdecydowanie typ na Gafurowa.​
 
robson_26 612

robson_26

Forum VIP
Pora na szwedzką Elisterien. Na dzisiaj ciekawe pojedynki w Gislaved i Norkoeping. Zapraszam do podawania typków ;)
Elit Vetlanda - Valsarna Hagfors
Siódma aktualnie w tabeli Elit Vetlanda zmierzy się na swoim torze z czwartą Valsarną Hagfors. W składzie gospodarzy nie zabraknie świeżo upieczonego mistrza świata w drużynie - Jarosława Hampela. W awizowanym zestawieniu brakuje za to m.in. innego reprezentanta Polski - Janusza Kołodzieja. Ekipa z Hagfors podejdzie do tego spotkania z braćmi Łagutami w składzie oraz dwójką jeźdźców z naszego kraju - Krzysztofem Buczkowskim i Tomaszem Gapińskim. W pierwszym meczu Valsarna wygrała na swoim torze 46:43 (szczegóły TUTAJ).
Awizowane składy:
Elit Vetlanda
1. Thomas Jonasson
2. Peter Karlsson
3. Jarosław Hampel
4. Patrick Hougaard
5. Jason Crump
6. Martin Vaculik
7. Jacob Thorssell
Valsarna Hagfors
1. Davey Watt
2. Krzysztof Buczkowski
3. Grigorij Łaguta
4. Artiom Łaguta
5. Daniel Nermark
6. Victor Palovaara
7. Tomasz Gapiński

Jarosław Hampel i Jason Crump w niedzielę rywalizowali ze sobą podczas meczu w Rzeszowie. We wtorek będą wspólnie bronić barw Elit Vetlandy

Indianerna Kumla - Vastervik
Rewelacja sezonu - Indianerna Kumla podejmie Vastervik. Po dziewięciu objechanych spotkaniach, Indianie z tylko jedną porażką na koncie (doznali jej w wyjazdowym pojedynku z... Vastervik - szczegóły TUTAJ) piastują pierwszą pozycję w tabeli, z kolei goście są na piątym miejscu. Najskuteczniejszym zawodnikiem Indianerny w tym sezonie jest Bjarne Pedersen, którego naturalnie nie zabraknie w składzie. Podobnie jak i Piotra Protasiewicza, będącego ze średnią biegową 2,000 czwartym pod tym względem zawodnikiem gospodarzy. Taką samą średnią jak &quot;Pepe&quot; legitymuje się lider przyjezdnych Sebastian Ułamek.
Awizowane składy:
Indianerna Kumla
1. Ryan Sullivan
2. Joonas Kylmaekorpi
3. Piotr Protasiewicz
4. Bjarne Pedersen
5. Niels Kristian Iversen
6. Simon Gustafsson
7. Antonio Lindbaeck
Vastervik
1. Sebastian Ułamek
2. Tomasz Jędrzejak
3. Chris Harris
4. Nicolai Klindt
5. Peter Ljung
6. Pontus Aspgren
7. Krzysztof Jabłoński

Sebastian Ułamek zasygnalizował dobrą formę w niedzielę w Zielonej Górze, gdzie zdobył 12 punktów i 2 bonusy. Czy w Kumli uda mu się powtórzyć tak dobry występ?

Lejonen Gislaved - Piraterna Motala
Przedostatnie Lejonen postara się po raz drugi w tym sezonie zdobyć punkty w starciu z wiceliderem rozgrywek - Piraterną Motala. W awizowanym zestawieniu gospodarzy znaleźli się Chris Holder i Darcy Ward, którzy w ostatnich meczach nie startowali. Nie ma za to Duńczyka Kennetha Bjerre oraz Piotra Świderskiego. Drużyna z Gislaved w związku z tym jest jedynym zespołem, który awizował skład na wtorkowe mecze bez polskiego żużlowca. Piraci z pewnością przystąpią do tego pojedynku z aktualnie najskuteczniejszym zawodnikiem Elitserien i liderem cyklu Grand Prix - Gregiem Hancockiem. Nie powinno także zabraknąć polskich młodzieżowców Macieja Janowskiego i Przemysława Pawlickiego. W pierwszym spotkaniu tych zespołów w Motali pewnie zwyciężyli jeźdźcy Lejonen 54:36 (szczegóły TUTAJ).
Awizowane składy:
Lejonen Gislaved
1. Troy Batchelor
2. Mikael Max
3. Chris Holder
4. Darcy Ward
5. Dennis Andersson
6. David Ruud
7. Leon Madsen
Piraterna Motala
1. Greg Hancock
2. Linus Sundstroem
3. Maciej Janowski
4. Rafał Dobrucki
5. Jonas Davidsson
6. Jesper Monberg
7. Przemysław Pawlicki

Lider Piratów - Greg Hancock imponuje w tym sezonie dobrą formą

Vargarna Norkoeping - Dackarna Mallila
W czwartym wtorkowym meczu Vargarna Norkoeping podejmie outsidera tabeli Dackarnę Mallila. Goście w tym sezonie spisują się zdecydowanie poniżej oczekiwań, choć na swoim torze nie mieli najmniejszych problemów, żeby w pierwszym meczu pokonać Vargarnę 56:34 (szczegóły TUTAJ). Jak będzie tym razem? Gospodarze awizują skład z Nickim Pedersenem i Krzysztofem Kasprzakiem. U przyjezdnych nie zabraknie gwiazd z Grand Prix - Fredrika Lindgrena, Rune Holty i Andreasa Jonssona. W składzie znajduje się także Polak Artur Mroczka.
Awizowane składy:
Vargarna Norkoeping
1. Lee Richardson
2. Kim Nilsson
3. Nicki Pedersen
4. Tai Woffinden
5. Krzysztof Kasprzak
6. Eric Andersson
7. Michael Jepsen Jensen
Dackarna Mallila
1. Andreas Jonsson
2. Hans Andersen
3. Fredrik Lindgren
4. Artur Mroczka
5. Rune Holta
6. Daniel King
7. Joel Larsson

Czy Rune Holta będzie w stanie poprowadzić Dackarnę do drugiego w tym roku triumfu nad Vargarną?

Pauzuje: Hammarby Sztokholm.
Początek wszystkich spotkań o godz. 19:00.
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Dzisiaj tak na szybko bo za wiele czasu nie ma.

Elit Vetlanda - Valsarna H(0 - 8.5) 1 1,85 Tobet ✅ izzi:cool:

Dzisiaj stawiam na zwycięstwo gospodarzy.Prezentują się Oni coraz lepiej.Dzisiaj w Vetlandzie nie pojedzie Janek Kołodziej ale to akurat moim zdaniem nie jest osłabienie więc spokojnie na to patrzę.Przyjezdni na papierze również wyglądają dość ciekawie.Grisza Łaguta,Krzysiek Buczkowski,Watt i Nermark Oni mogą namieszać dzisiaj ale pod warunkiem że każdy pojedzie dobrze. Mimo wszystko stawiam na Hampela Crumpa. Handi nie jest aż tak wysoko ustawione dlatego myślę że gospodarze powinni sobie z tym poradzić.
Typuję wynik:50:40

Indianerna - Västervik H(0 - 23.5) 2 1,85 Tobet ⛔ ????23pkt to za mało:?

Wiadomo że Indianie sa zdecydowanym faworytem dzisiejszej potyczki.Jednak próg dzisiejszy -23,5 uważam troszeczkę przesadzony.Vastervik to nie jest byle jaka ekipa.Ułamek,Jędrzejak,Harris,Klindt ci zawodnicy potrafią jechać na wysokim poziomie i meczu łatwo nie oddadzą.Pierwszy mecz wygrali 48:42 i o bonus będzie bardzo ciężko.Jednak czy poniosą porażkę ponad 23pkt? Ja w to nie wierzę.

Lejonen - Piraterna 1 1,33 Tobet odwołany

W normalnych okolicznościach pobrał bym zakład na Piratów.Jednak jak zobaczyłem że w składzie na dzisiejszy mecz jest Holder i Ward to dużo to zmienia.Oni we 2 są w stanie zdobyć ok 25pkt.Do tego dobrze dysponowany w ostatnim czasie Batchelor i mamy już bardzo mocną trójkę zawodników.Warto też wspomnieć o dwóch innych zawodnikach Mikael Max i David Ruud.Do tego dochodzi atut własnego toru i widzę wreszcie wygraną Lejonen. Uważam,że warto sprobować.
To tyle tak na szybko bo czasu brak.

Pozdrawiam RADULA

1/2 wazne że główny kupon czyli Vetlanda wszedł
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Lejonen Gislaved-Piraterna Motala| Piraterna +8 @ 1,925 Sportingbet
Niestety SB tak późno wystawia ofertę na ligowe rozgrywki żużlowe, że ciężko cokolwiek dopisać do tego meczu ale coś postaram się napisać. Goście mają najskuteczniejszego zawodnika Eliteserien czyli Grega Hancocka. Znowu jest zz za Dobruckiego więc Janowski, Sundstroem, Davidsson czy wspomniany Greg pojadą po 6 razy. Do tego Monberg i Pawlicki tworzą bardzo mocną parę rezerwowych. Gospodarze dzisiaj co prawda z trójką Australijczyków czyli Wardem, Holderem i Batchelorem. Fakt, że są to mocni zawodnicy ale Max, Andersson czy Ruud to już tak pewnie nie wyglądają i oni równie dobrze mogą pojechać dobrze, jak i zawalić mecz. 42 punkty są spokojnie w zasięgu Piratów i na to też liczę.
V / Dzisiaj Rafała zastąpi debiutujący w barwach &quot;Piratów&quot; młodszy brat Przemka Pawlickiego - Piotr. Tak ku gwoli ścisłości. Później do kasacji :wink:
 
32roza 5

32roza

Użytkownik
Piotr Pawlicki jr jedzie zamiast Dobruckiego, ale +8 jak najbardziej w zasiegu. Ja na dzisiaj widze też taki typ:
Typ: David Ruud vs Przemysław Pawlicki (-2)
Kurs: 2,1
Buk: bet365
Piraterna Motala to wybuchowa mieszanka doświadczenia (Greg Hancock) i młodości (Pawlicki i Janowski), zajmują druga pozycję w lidze, pomimo kontuzji Dobruckiego, za którego umiejętnie stosowana była Z/Z. Dzisiaj w to miejsce pojedzie Piotr Pawlicki jr. Starszy z braci Pawlickich, na którego gram typ, pojedzie z nr 7, Ruud z 6. Będą stawali naprzeciwko siebie 3 razy. Polski junior jest zdecydowanie lepszym zawodnikiem od Davida i powinien go pokonać we wszystkich biegach. W pozostałym starcie Pawlicki ma trudniejszych rywali, jednak może liczyć na dodatkowy start zastępując młodszego brata lub występując w biegu nominowanym. Ruud niestety nie ma większych szans na występ w kończącym mecz biegu, są lepsi zawodnicy od niego w drużynie dzisiejszych gospodarzy.
 
S 26

spawacz

Użytkownik
Kapszti, jako ze mnie tez wkurza ostatnio SB z pora wystawiania zuzla ligowego, to z tego co sie dowiedzialem z ich livechatu to przez jakis czas tak teraz bedzie bo maja &#39;okres urlopowy&#39; i nie niektore dyscypliny mniej popularne oferta moze byc ubozsza badz jej chwilowo moze zabraknac.
 
akselek 552

akselek

Użytkownik
Przełożony na środowy wieczór mecz Elitserien Lejonen Gislaved - Piraterna Motala (odwołany we wtorek z powodu opadów deszczu) nie dojdzie do skutku. Zgody na rozegranie tego spotkania nie dał Szwedzki Związek Motorowy (SVEMO). Wszystko przez zaplanowany na środowy wieczór kwalifikacyjny turniej Indywidualnych Mistrzostw Szwecji. Na liście startowej zawodów w Sztokholmie widnieją nazwiska uczestników meczu - Dennisa Anderssona, Davida Ruuda i Linusa Sundstroema. Ponadto Lejonen nie mógłby pomóc Troy Batchelor (mecz w Anglii). Nowy termin spotkania Lejonen - Piraterna nie jest jeszcze znany.
Lista startowa kwalifikacji w Sztokholmie:
1. Pontus Aspgren
2. Dennis Andersson
3. Peter Ljung
4. David Ruud
5. Kim Nilsson
6. Henrik Gustafsson
7. Sebastian Alden
8. Ludvig Lindgren
9. Ricky Kling
10. Simon Gustafsson
11. Magnus Zetterstroem
12. Daniel Davidsson
13. Linus Sundstroem
14. Linus Ekloef
15. Zwycięzca biegu eliminacyjnego
16. Drugi zawodnik biegu eliminacyjnego
Bieg eliminacyjny:
17. Viktor Bergstroem
18. Alexander Edberg
19. Jacob Thorssell
20. Robin Aspegren
Rezerwowi:
21. Robin Toernqvist
22. Anton Rosen
23. Eric Andersson
24. Andre Hertzberg
Początek zawodów - godz. 19:00.
Awansuje ośmiu zawodników.
Rozstawieni w finale (17 sierpnia w Malilli):
Jonas Davidsson
Thomas H. Jonasson
Andreas Jonsson
Peter Karlsson
Antonio Lindbaeck
Fredrik Lindgren
Mikael Max
Daniel Nermark
Źródło: Sportowe Fakty
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
ta liga jest niesamowita. Na głównej stronie klubu news w godzinach 12-13, że ekipy nie pojadą, a tu nagle wszyscy poza Troyem i Linusem znaleźli się na miejscu i objechali spotkanie. Założe się, że nikt o tym nie wiedział i nawet nie znał zestawień na dzisiejsze spotkanie. Szkoda, że koło 14.00 rozliczyli ten mecz jako zwrot...
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
ta liga jest niesamowita. Na głównej stronie klubu news w godzinach 12-13, że ekipy nie pojadą, a tu nagle wszyscy poza Troyem i Linusem znaleźli się na miejscu i objechali spotkanie. Założe się, że nikt o tym nie wiedział i nawet nie znał zestawień na dzisiejsze spotkanie. Szkoda, że koło 14.00 rozliczyli ten mecz jako zwrot...
A ja się cieszę, pisałem do Tobetu abym miał zwrot, bo byłem pewny, że też się nie odbędzie. O 16 popatrzyłem i w końcu mi zaliczyli kupon bez tego meczu, a dodam, że miałem na Lejonen także ja skorzystałem na zwrocie...
 
robson_26 612

robson_26

Forum VIP
W Unibecie niestety rozliczyli. W ogóle niezły chaos u nich panuje. Wczoraj wieczorem dali zwroty. Rano patrze i ponownie były zakłady w grze, mimo że poszło info o ponownym przełożeniu spotkania. Kombinatorzy :razz:
 
fracek 11

fracek

Użytkownik
ja na betssonie miałem to spotkanie razem z 4 innymi i rozliczyli po kursie 1. tamte 4 weszły i dopisali 190zł a postawiełem w tym spotkaniu na piraterne po kursie 3.2!!! Madakra miałbym 600zł a mam &quot;ledwie&quot; 200....
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
A ja się cieszę, pisałem do Tobetu abym miał zwrot, bo byłem pewny, że też się nie odbędzie. O 16 popatrzyłem i w końcu mi zaliczyli kupon bez tego meczu, a dodam, że miałem na Lejonen także ja skorzystałem na zwrocie...
Tak napiszę, by wiedzieli ludzie jak jest w Tobet. Otóż, patrzę przed chwilą i zwrot został cofnięty, zatem kupon mam przegrany. Na szczęście zdążyłem, zagrać za kasę z tamtego kuponu i co nie co wygrałem, więc po prostu ze stanu konta odjęli mi tamten kupon...
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
W Tobet jest tak,że jak mecz przełożony rozegrają w terminie 36 godzin od pierwotnej daty to zaklady sie rozliczaja nomalnie
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Wiadomo kto pojedzie za A.Łagutę dzisiaj ?
EDIT
Dobra, dokopałem się. Albo S.Nicholls albo A.Gomólski
///////

Nermark - Nilsson 2 @ 2.40 Unibet

Nermark jedzie spod &quot;5&quot;. To bardzo trudny numer w szwedzkiej lidze. Dwa pierwsze biegi jeszcze ok ale potem w 12 i 14 tradycyjnie zmierzy się z liderami gości + w parze z Łagutą i Wattem.
W Szwecji jest tylko 1 bieg nominowany, więc duża szansa że zabraknie dla niego miejsca w tym biegu. A nawet jeśli to nie jest to pewnik punktów. Zwlaszcza, że Daniel zaliczył w zeszłym tygodniu mocnego dzwona i niezbyt szczególnie wypadl w Elidze.
Nilsson to bardzo zdolny, młody chłopak którego stać spod &quot;7&quot; na zdobycie dwucyfrówki. Rok temu wykręcił 9 pkt w 4 biegach.
 
unicaja 7K

unicaja

Użytkownik
Tomasz Gollob - Andreas Jonsson (+0.5) @2,00 ✅

2/10 | tobet

Mecz w Malilli i taki kurs na AJ&#39;a? Dodam że Andreas na własnym torze ma średnią na bieg w okolicach 2,5 pkt zaś nasz as w meczach wyjazdowych ligi szwedzkiej którą wyraźnie traktuje w tym roku ulgowo uzyskuje średnią trochę ponad 1,7. Nawet 6 startów zakładając rezerwę taktyczną Hammarby wg mnie nic nie zmieni. Kurs bardzo zachęcający i próbuję za drobne. Rywalizacja prestiżowa bo będąca rewanżem za wydarzenia podczas niedawnych Derbów Ziemi Lubuskiej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Jak najbardziej zgadzam się co do typu na AJ, a sam poza tym wrzucam kilka swoich propozycji:
Joonas Kylmaekorpi-Piotr Pawlicki| Kylmaekorpi +0,5 @ 1,85 Tobet✅
Kurs świetny, a póki co obaj zawodnicy to jeszcze trochę różnica klas. Fakt, że Piotrek w tym sezonie przebojem wdziera się na żużlowe salony ale Fin tego obycia już trochę ma. Piotrek tydzień temu debiutował w Eliteserien i w starciu z Lejonen zdobył o ile się nie mylę 7 punktów. Wynik kapitalny ale dzisiaj debiutuję przed własną publicznością i to przeciwko liderowi. Dodajmy do tego fakt, że Joonas ma obok Bjarne Pedersena jako jedyny wśród Indian średnią ponad 2 punkty na bieg, jeśli idzie o wyjazdy. Teraz przyjrzyjmy się ich parowym kolegom. Joonas jedzie z Sullivanem, który krótko mówiąc tak sobie jeździ w Szwecji więc źle nie jest. Piotrek zaś dostał Jonasa Davidssona, który jest wiceliderem u Piratów. Moim zdaniem rywale w parach mniej więcej porównywalni w Szwecji. Ja się decyduję na Fina, gdyż uważam, że młodemu Polakowi jeszcze trochę brakuję do tej czołówki, a poza tym może nie wytrzymać tak trudnego meczu psychicznie. Kurs jak najbardziej ciekawy więc biorę.
Poza tym sądzę, że spokojnie można dorzucić do jakichś kuponów zwycięstwa Valsarny czy Dackarny. Co do tych drugich to skłaniałbym się nawet ku handicapowi, gdyż ostatnio ładnie się pokazał Andersen więc może u siebie potwierdzi to i wraz z AJ, Fredem i Holtą zrobią sporo punktów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik

Nermark - Nilsson 2 @ 2.40 Unibet

Nermark jedzie spod &quot;5&quot;. To bardzo trudny numer w szwedzkiej lidze. Dwa pierwsze biegi jeszcze ok ale potem w 12 i 14 tradycyjnie zmierzy się z liderami gości + w parze z Łagutą i Wattem.
W Szwecji jest tylko 1 bieg nominowany, więc duża szansa że zabraknie dla niego miejsca w tym biegu. A nawet jeśli to nie jest to pewnik punktów. Zwlaszcza, że Daniel zaliczył w zeszłym tygodniu mocnego dzwona i niezbyt szczególnie wypadl w Elidze.
Nilsson to bardzo zdolny, młody chłopak którego stać spod &quot;7&quot; na zdobycie dwucyfrówki. Rok temu wykręcił 9 pkt w 4 biegach.
To chyba mam dla Ciebie lepszy typ, Tobet - Nilsson over 5,5 pkt po kursie 2.15.
Jeżeli Nilsson ma wygrać z Nermarkiem to spokojnie musi tą granicę przekroczyć, ale tu jest pewniejsze bo jak zrobi 6 pkt to nie trzeba się martwić jak Nermark pojedzie...
No to 2 biegi ma pewne Nilsson, w których Gapiński jest najtrudniejszym, ale tak na prawdę szansa jest już w 2 biegach dwa razy wygrać. Później startuje z Kasprzakiem, który na wyjazdach miewa problemy. Do tego w jednym za rywala ma Palovaara więc co najmniej 1 pkt powinien być, w drugim ma Watta i Nicholls/Gomólski.
Przyznam, że kusi zagrać over 5,5, 4 biegi ma pewne, może pojedzie 5 razy, a wiadomo to jest 4x1 pkt i raz dwa punkty.

Edit by J&#39;ques
No nie widziałem tego zakładu wcześniej. Jak dla mnie peFFka dnia ????
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Joonas Kylmaekorpi-Piotr Pawlicki| Kylmaekorpi +0,5 @ 1,85 Tobet
Kurs świetny, a póki co obaj zawodnicy to jeszcze trochę różnica klas. Fakt, że Piotrek w tym sezonie przebojem wdziera się na żużlowe salony ale Fin tego obycia już trochę ma. Piotrek tydzień temu debiutował w Eliteserien i w starciu z Lejonen zdobył o ile się nie mylę 7 punktów. Wynik kapitalny ale dzisiaj debiutuję przed własną publicznością i to przeciwko liderowi. Dodajmy do tego fakt, że Joonas ma obok Bjarne Pedersena jako jedyny wśród Indian średnią ponad 2 punkty na bieg, jeśli idzie o wyjazdy. Teraz przyjrzyjmy się ich parowym kolegom. Joonas jedzie z Sullivanem, który krótko mówiąc tak sobie jeździ w Szwecji więc źle nie jest. Piotrek zaś dostał Jonasa Davidssona, który jest wiceliderem u Piratów. Moim zdaniem rywale w parach mniej więcej porównywalni w Szwecji. Ja się decyduję na Fina, gdyż uważam, że młodemu Polakowi jeszcze trochę brakuję do tej czołówki, a poza tym może nie wytrzymać tak trudnego meczu psychicznie. Kurs jak najbardziej ciekawy więc biorę.
Świetny typ, dodam od siebie jeszcze, że trzeba wziąć pod uwagę siłę obu ekip. Kylmaekorpi będzie miał problemy aby pokonać Hancocka, reszta jest jak najbardziej do objechania przez Fina, wiadomo nie uda się pewnie ale szansa jest duża. Za to Pawlicki jedyny z którym może nie mieć kłopotów ale znowu to nic pewnego to Simon Gustafsson, a reszta to wiadomo, 6 świetnych żużlowców, w końcu nie są przypadkiem liderami bo mają tak wyrównany skład.
Do tego jeszcze to +0,5 pkt, no tym bardziej przekonuje.
-----------------------
Co do Golloba nie byłbym tego pewny, Hammarby będzie bronić bonusa, ma 6 pkt na starcie i jak najbardziej jest szansa obronić, Gollob jestem przekonany, że pojedzie 6 razy i może zrobić coś ok. 13-14 pkt, a jeżeli Andersen dziś będzie miał dobry dzień to Jonsson może go puszczać. Na pewno kurs fajny, ale Tomek potrafi się spiąć i dziś pewnie pojedzie na 100%
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
Mam nieco więcej czasu, bo przebrzydła choroba mnie dopadła zatem postaram się coś tam wtrącić od siebie..
Spotkania bardzo wyrównane dziś oprócz Dackarny gdzie zaczęło znów świecić słońce i wszyscy oczekują awansu do fazy play-off. Solidna postawa Mroczki i Andersena to klucz do wygrania tej batalii i bez problemów miejscowi uporają się z Tomkiem Gollobem na czele.
Vetlanda? TAK! Wracają do formy, zatrudnienie Vaculika wydaje się być świetnym posunięciem, Paddy na rezerwie.. Sounds good... Nie mam pojęcia do tej pory dlaczego Vastervik z takim składem jest tak wysoko w tabeli. Bardzo dobrze jeżdżą na własnym torze, ale dziś koniec tego dobrego i mistrz z zeszłego sezonu odnosi drugie wyjazdowe zwycięstwo!
Valsarna - Vargarna... Nie mam ani jednego słowa, które mogłoby opisać to spotkanie. Totalna loteria jak dla mnie i jeden wielki no bet.
Hit dnia zostawiłem celowo na sam koniec. Bardzo fajne emocje będą od 19tej na antenie OSI, tylko czy aby będzie coś do grania? Ja jedynie pokusze się ewentualnie o jakieś handi na livebecie, bo w moich oczach nic innego się nie nadaje.

Sam zagrałem tylko dubelka Dackarna + Vetlanda z AKO 1.95.
Fakt, iż jest to liga tak nieprzewidywalna postanowiłem zostawić w/w kupon z 2 zdarzeniami
Chodziły mi po głowie jednak różne inne propozycje jak np. Kasprzak -1 z Miedziakiem, Crump -1 z Ułamkiem lub over Holty 9.5 - może ktoś skorzysta.
Co do Waszych typów jednoznacznie przychylić się mogę tylko do Unicaji - AJ +0.5 z Tomkiem. Wszystkie pozostałe to jeden wielki coin flip wg mnie.

/dorzucam jeszcze Dackarne -8 1.75 z Bet365
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom