>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Elitserien 2011

Status
Zamknięty.
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
powiedziałbym, że w Bet365 pojawiła się okazja..
Jonsson -1 z Walaskiem po 1.83 kursie? Baaardzo przyjemnie!
 
akselek 552

akselek

Użytkownik
Na wtorkowy wieczór zaplanowano trzynastą kolejkę rozgrywek szwedzkiej Elitserien. W czterech interesująco zapowiadających się meczach w Kraju Trzech Koron wystąpi piętnastu Polaków. Dackarna Malilla - Lejonen Gislaved
Pierwszy mecz: 46:44 dla Lejonen
Mecz z Lwami jest dla Gryfów niepowtarzalną szansą na opuszczenie przedostatniego miejsca w tabeli, ponieważ goście przyjadą do Malilli w roli outsidera. W awizowanym składzie Lejonen po raz kolejny nie znalazł się żaden reprezentant Polski, natomiast barw Dackarny będą we wtorek bronić Rune Holta oraz Artur Mroczka.
Awizowane składy:
Dackarna
1. Andreas Jonsson
2. Hans Andersen
3. Artur Mroczka
4. Rune Holta
5. Fredrik Lindgren
6. Daniel King
7. Joel Larsson
Lejonen
1. Dennis Andersson
2. Leon Madsen
3. Chris Holder
4. Mikael Max
5. Kenneth Bjerre
6. Oliver Berntzon
7. David Ruud

Sympatycy Dackarny liczą, że Artur Mroczka pokaże wreszcie, na co go stać
Elit Vetlanda - Hammarby Sztokholm
Pierwszy mecz: 50:40 dla Hammarby
Elit Vetlanda od kilku spotkań jest w coraz wyższej formie i systematycznie pnie się w górę tabeli. Drużyna Jarosława Hampela jest faworytem zbliżającego się pojedynku z Hammarby, jednak team Tomasza Golloba, Norberta Kościucha i Grzegorza Walaska ośmielony ubiegłotygodniowym zwycięstwem w Malilli na pewno postawi trudne warunki.
Awizowane składy:
Vetlanda
1. Thomas H. Jonasson
2. Peter Karlsson
3. Jarosław Hampel
4. Martin Vaculik
5. Jason Crump
6. Patrick Hougaard
7. Jacob Thorssell
Hammarby
1. Tomasz Gollob
2. Andrij Karpow
3. Rory Schlein
4. Magnus Zetterstroem
5. Grzegorz Walasek
6. Henrik Karlsson
7. Norbert Kościuch

Vetlanda vs Hammarby = Hampel vs Gollob
Indianerna Kumla - Valsarna Hagfors
Pierwszy mecz: 56:34 dla Indianerny
Patrząc na wynik pierwszego starcia pomiędzy Indianerną a Valsarną, trudno przypuszczać, żeby drużyna z Hagfors zdołała pokonać Indian na ich terenie. W trwających rozgrywkach sztuka ta nie udała się jak na razie żadnej ekipie i musiałby stać się prawdziwy cud, żeby zespół Piotra Protasiewicza uległ we wtorek teamowi Krzysztofa Buczkowskiego oraz Tomasza Gapińskiego.
Awizowane składy:
Indianerna
1. Ryan Sullivan
2. Joonas Kylmaekorpi
3. Bjarne Pedersen
4. Niels Kristian Iversen
5. Piotr Protasiewicz
6. Simon Gustafsson
7. Antonio Lindbaeck
Valsarna
1. Grigorij Łaguta
2. Krzysztof Buczkowski
3. Tomasz Gapiński
4. Davey Watt
5. Daniel Nermark
6. Scott Nicholls
7. Ludvig Lindgren

&quot;Pepe&quot; poprowadzi Indian do kolejnego zwycięstwa?
Vastervik Speedway - Piraterna Motala
Pierwszy mecz: 57:33 dla Piraterny
Vastervik Tomasza Jędrzejaka, Rafała Okoniewskiego i Sebastiana Ułamka marzy o przerwaniu passy sześciu porażek z rzędu, ale drużyna ze wschodniego wybrzeża stanie we wtorek przed arcytrudnym zadaniem pokonania wicelidera rozgrywek z Motali. W awizowanym zestawieniu Piraterny pojawiło się aż trzech biało-czerwonych: Maciej Janowski oraz bracia Piotr i Przemysław Pawliccy.
Awizowane składy:
Vastervik
1. Sebastian Ułamek
2. Tomasz Jędrzejak
3. Chris Harris
4. Nicolai Klindt
5. Peter Ljung
6. Rafał Okoniewski
7. Pontus Aspgren
Piraterna
1. Maciej Janowski
2. Linus Sundstroem
3. Greg Hancock
4. Daniel Davidsson
5. Jonas Davidsson
6. Piotr Pawlicki
7. Przemysław Pawlicki

Maciej Janowski we wtorek pojedzie z jedynką na plastronie
Pauzuje: Vargarna Norrkoeping.
Początek wszystkich spotkań o godz. 19:00.
&lt;&lt;&lt; AKTUALNA TABELA ELITSERIEN &gt;&gt;&gt;
Źródło: SportoweFakty.pl
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Panowie, 2.65 na Dackarnę w Unibet nawet bez Lindgrena nie jest czasem mocno przesadzone ? Bo się zastanawiam, czy nie zagrać singla na nich ?
E; 2.45 Betsson 1-2, po wczorajszym X BV, dziś jednak zagram zakład bez X:razz:
 
robson_26 612

robson_26

Forum VIP
Biorąc pod uwagę formę Holty i że ZZ zrobi mniej pkt niż Lindgren, to jest w sumie ok. Unibet miał 2,4, teraz 2,65 i to jest już trochę zawyżony kurs. Mnie osobiście również kusi pograć Dackarnę, ale poczekam na całą ofertę.
 
unicaja 7K

unicaja

Użytkownik
Ogólnie to ciekawa sprawa z tą Dackarną. Już tyle razy zawodzili w tym sezonie że ciężko ich stawiać w roli faworyta nawet w meczu na dole tabeli. W dodatku trochę rozbieżności widzę w składzie gospodarzy. Wczoraj SF wpisały pod 3 Mroczkę, podobnie widzę podaje SVEMO. Ale już na stronce Dackarny pod trójką jedzie Jura Pavlić dla którego będzie to powrót po długiej nieobecności. Ja się przychylam do opcji z Chorwatem bo widzę że już i SF rzuciły artykuł o Pavliciu, co prawda pod kątem E-ligi ale piszą że pojedzie dzisiaj w Szwecji. I od niego wiele zależy. Co do Holty to chyba rewelacji się spodziewać po nim nie można. Kursy wystawione poprawnie, ja tu wielkiego value nie widzę na Gryfy.
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Kusi mnie też Dackarna i to mocno.
Według mnie nawet bez Fredki mają szanse.
Przede wszystkim bardzo dobry manewr menadżera, który przesunął słabego ostatnio Holtę na pozycje nr. 4. W ten sposób Rune będzie miał łatwiejsze biegi i może mu to pomóc uzyskać porządny dwucyfrowy wynik.
Dackarna mu luki i przeciętną drugą linię ale braki mają też goście. Bjerre i Holder traktują Elitserien dość &quot;drugorzędnie&quot;. Ich olbrzymi atut to Ruud spod &quot;7&quot;. Niemniej spodziewam się wyrównanego meczu także po takim kursie warto chyba zagrać. Ale też poczekam na pełną ofertę.
 
verti 3,4K

verti

Forum VIP
Nie sprawdzone info, ale za Lindgrena jedzie Ekloef. A Mroczka nie dostał pozwolenia na start w Szwecji od szefów Stali Gorzów i jego zajmie prawdopodobnie zajmie Pavlic.
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
A nie będzie czasem z/z za Lindgrena? W Tobet jest zakład Jonsson over 12,5 i jeśli będzie zastępstwo to dla mnie pewniak. Ale chyba trzeba poczekać aż składy potwierdzą na chwilę przed meczem.Tydzień temu wtopiłem,bo zawodnik zamiast spod &quot;7&quot; jechał spod &quot;4&quot;. Ale w Szwecji tymi składami ostro sza****ą.Chyba że ktoś znalazł jakieś info o składzie Dackarny?
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
A nie będzie czasem z/z za Lindgrena? W Tobet jest zakład Jonsson over 12,5 i jeśli będzie zastępstwo to dla mnie pewniak. Ale chyba trzeba poczekać aż składy potwierdzą na chwilę przed meczem.Tydzień temu wtopiłem,bo zawodnik zamiast spod &quot;7&quot; jechał spod &quot;4&quot;. Ale w Szwecji tymi składami ostro sza****ą.Chyba że ktoś znalazł jakieś info o składzie Dackarny?
Dackarna
1. Andreas Jonsson
2. Hans Andersen
3. Jurica Pavlic
4. Rune Holta
5. Fredrik Lindgren - ersätts av Linus Eklöf
6. Daniel King
7. Joel Larsson
Lejonen
1. Dennis Andersson
2. Leon Madsen
3. Chris Holder
4. Mikael Max
5. Kenneth Bjerre
6. Oliver Berntzon
7. David Ruud
aktuellspeedway.se
Eklof podobno ma być, ale wg mnie nieopłacalny manewr skoro mogą dać z/z. Wstrzymajmy się do oficjalnego info koło 17/18.

Dla pewnie pewne wydaje się być Holta -0.5 z Andersenem +0.5
Hansio jedzie w parze z AJ&#39;em co wiele tłumaczy, a Holtański musi być drugim najlepiej punktującym ogniwem w tym składzie!
Buka podaj, inaczej post do kosza / R_26
/już bez przesady - Tobet jak to z reguły bywa.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Dackarna +6 - Lejonen 1 @ 1,90 sportingbet ✅ 44-46
Przed sezonem można byłoby powiedzieć że będzie to mecz na szczycie jednak różnego rodzaju zawirowania spowodowały że obie drużyny zamykają tabelę. Dackarna personalnie nie wygląda źle jednak dyspozycja niektórych zawodników pozostawia wiele do życzenia. Szczególnie zawodzi Holta. Do tego doszła wczorajsza kontuzja Lindgrena i w ten oto sposób mamy odwrócenie kursów w dzisiejszym meczu. Jeśli będzie z\z za Fredkę to o wynik jestem raczej spokojny jeśli jednak będzie jechał Eklof będę się gotował co nie miara. Lejonen ma długi i to wiadomo nie od dziś. Holder nie jeździ tak kapitalnie w Szwecji jak to potrafi czynić w Polsce, Anglii czy GP. Mocny atut Lwów to Ruud z pozycji rezerwowej. Solidny Bjerre ale brakuje tu Batchelora. Wiele wskazuje na wyrównany pojedynek, jednak myślę że ostatecznie ze zwycięstwa będą cieszyli się gospodarze. A dodatkowo mamy handicap 6 punktów więc nie powinno być tragedii.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
No dobra dzisiaj widzę już spora dyskusja w dziale. Znowu zgadzam się z typem dawid400. Dackarna może i osłabiona ale czy na tyle słaba by dawać na nich dodatnie handi? No ja sam nie wiem, a kurs naprawdę ciekawy więc warto chyba spróbować. AJ powinien zakręcić się koło 13-14 punktów, jeśli pojedzie 5 razy. Holta też ma te łatwiejsze biegi więc mógłby dorzucić coś koło 10. Niestety rezerwa nie wygląda zbyt mocno. Chociaż u gości na rezerwie mamy mocnego Ruuda, to drugi zawodnika Olivier Berntzon to raczej same zera dzisiaj przywiezie. Co do pozycji 1-5. No to u gości jak już było pisane Holder i Bjerre to tak trochę na pół gwizdka w Szwecji. Na dodatek ostatnio Crispy słabo w GP i w Polsce i ciekawe czy jest to dłuższa obniżka formy czy tylko pojedyncze wpadki. Max, Andersson czy Madsen to też nie są gwarantami wysokich wyników, szczególnie na wyjazdach. U Gryfów liczę, że się obudzi H.Andersen. Na jakiś wielki wynik też nie ma co od razu liczyć ale myślę, że koło 8 punktów powinno być w jego zasięgu. Ciekawe jak po kontuzji Pavlic i tutaj jest spory znak zapytania. A co do Ekloefa to moim zdaniem kompletna głupota, żeby jego wrzucać do składu.
Zastanawiam się nad innymi meczami. No bo niby Indianie mają ogromną przewagę na papierze oraz przemawia za nimi tor. Ale handi -20 to nie wiem czy nie za dużo. U gości spokojnie powinien sporo punktów zrobić Grisza ale jak z resztą to już nie wiadomo do końca.
Vetlanda faworytem starcia z Hammarby ale też handi -12 czy -14 jakie widziałem dzisiaj to nie jest mało i też się boję. Gollob, Walasek czy trójka Karpov, Zorro i Schlein też mogą przywieźć trochę punktów więc koło 40 mogą się zakręcić.
Piraci jak dla mnie faworytem w starciu z Vastervik. Hancock pewniak do wysokiej zdobyczy. Poza tym Joonas Davidsson, Maciek Janowski czy Linus Sundstroem też powinni od siebie coś dorzucić. Moim zdaniem przewaga na rezerwie też u Piratów. Bracia Pawliccy powinni gwarantować razem około 15 może 20 punktów, a z drugiej strony właściwie tylko Okoń. Na pozycjach 1-5 to właściwie pewniakiem tylko Ułamek, bo reszta może pojechać mecz życia, jak i totalnie zawalić.
No to teraz warto przyjrzeć się zakładom H2H:
Ryan Sullivan-Grigorij Łaguta 2 @ 1,80 Tobet
Ciekawa para ze strony Tobetu. Moim zdaniem faworytem tej pary jest Grisza, który dzisiaj pojedzie najprawdopodobniej 6 razy, gdyż Indianie dzisiaj powinni wysoko ograć gości. No właśnie u gości to właściwie tylko Grisza i Nermark to pewniaki do dobrego występu. Grisza na dodatek po Hancocku jest najlepszym punktującym zawodnikiem na wyjazdach co też jest ważnym faktem. W parze jedzie z Buczkowskim, który niby też lepiej jeździ poza torem w Hagfors ale ostatnio jakby spuścił z tonu więc z jego strony straty punktów bym się nie spodziewał. Ryan za to ma bardzo mocną i wyrównaną drużynę i właściwie z kim by nie jechał w parze to może tracić punkty. Padło, że jedzie dzisiaj z Jonasem Kylmaekorpim, który na pewno też może zdobyć wiele punktów. Ja to nawet bym się obawiał czy Saletra pojedzie w ostatnim wyścigu ze względu na taki wyrównany skład. Tak więc przewaga jednego, a może nawet dwóch biegów po stronie Rosjanina, słabszy rywal w parze to chyba odpowiednie argumenty by grać na Griszę.
Sebastian Ułamek-Joonas Davidsson 1 @ 1,85 Tobet
Tutaj moim zdaniem trochę Tobet przecenił Joonasa. Ułamek to przecież lider Vastervik i w każdym meczu, szczególnie u siebie zdobywa wiele punktów i nawet najlepszym zawodnikom Eliteserien ciężko z nim wygrać. Joonas Davidsson w Szwecji jeździ nieźle ale też większość punktów zdobywa u siebie na torze w Motali. Dzisiaj Ułamej jedzie w parze z Jędrzejakiem po którym tak naprawdę nie wiadomo co się spodziewać. W swoim ostatnim starcie przed nominowanymi jedzie z kolei z Ljungiem, który według statów jest dopiero 5 zawodnikiem dzisiejszych gospodarzy. Z kolei Davidsson dzisiaj jedzie z rezerwowymi, w osobach braci Pawlickich, a na sam koniec jedzie z Hancockiem. Tak więc już tutaj spodziewam się straty punktów ze strony jego kolegów z pary, a poza tym jedzie dwa razy przeciwko Ułamkowi więc liczę, że w bezpośrednim starciu pokaże Polak, że u siebie jest lepszy.
Thomas Hjelm Jonasson-Magnus Zettestroem(+2) 1 @ 1,80 Tobet
Pierwszy dzisiejszy mój bet H2H z handicapem. Zdecydowałem się na THJ, gdyż jest jednym z liderów obecnych mistrzów Szwecji. Średnia na własnym torze to 2,045 co robi wrażenie, gdyż w drużynie ma samych znakomitych zawodników. Dzisiaj w parze jedzie z Karlssonem, raz z Thorssellem i Crumpem. Może rozkład biegów nie taki dobry dla niego ale jak patrze w staty to Jason taki mocny na torze w Vetlandzie wcale nie jest. Z drugiej strony Zorro. Według średnich biegowych jest dopiero piątym zawodnikiem Hammarby, a na wyjazdach jego dorobek to 1,250 czyli wynik bardzo słaby. Dzisiaj jedzie w parze ze Schleinem, potem z Henrikiem Karlssonem i Tomkiem Gollobem. Dzisiaj spodziewam się, że goście będą przegrywać i całkiem możliwa jest rezerwa taktyczna, a wtedy liderzy w osobach Golloba i Walaska mogą zastąpić doświadczonego Szweda. Myślę, że młodszy z dwójki Szwedów jest w stanie dzisiaj pokonać Zorro tymi 3 punktami, a przy dwupunktowym zwycięstwie nad nim mamy zwrot.
Sebastian Ułamek-Linus Sundstroem(+1,5) 1 @ 1,75 Sportingbet
Ale pomyłka ze strony Sportingbetu. O Ułamku pisałem już powyżej, a teraz coś o Linusie. Może u siebie jest w miarę mocny i przywiezie sporo punktów ale na wyjazdach kompletnie sobie nie radzi i jego średnia ledwo ponad 1 punkt na bieg. Dodatkowo dzisiaj z Janowskim w parze, który mu łatwo punktów nie odda, a potem jeszcze jeden wyścig z Hancockiem i tutaj już w ogóle ciężko o punkty. Taki kurs moim zdaniem warto pograć grubiej, bo nie widzę innej możliwości jak wysokie zwycięstwo ze strony Polaka, a tutaj wystarczy mu jedynie 2 oczka więcej od Szweda. Jak dla mnie to handi powinno być -3,5 ze strony Ułamka.
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
ja sobie pograłem wspomnianego wcześniej Holtę z Andersenem.
Fakt czy za Fredkę będzie z/z czy nie zupełnie nie wpływa na ten typ. Holta pod czwórką w składzie (co nie wydaje mi się prawdopodobne i raczej będzie pod piątką chyba, że z/z będzie) co daje mu te łatwiejsze starty. Hansio jedzie w parze z AJ&#39;em czyli punkty będzie gubił notorycznie, ciężko sobie wyobrazić, że będzie woził 5:1 ze Szwedem, bo rywale nie byle jacy, zatem ten typ wydaje się być bardzo logiczny. Na Holtę spada brzemię zdobywania punktów jako drugiego lidera miejscowych. Nie ma Lindgrena, a ktoś punktować musi. Kenio średnio radzi sobie w Szwecji, Holder też nie do końca na poważnie, brak Warda, a Andersson i Madsen zupełnie w zasięgu.
Zakładam też, że w 15tym wyścigu Dackarnę będzie reprezentować para Holta - Jonsson co daje dodatkowy start dla Norwega i większą możliwość punktowania w tym spotkaniu.
Holta -0.5 vs Andersen +0.5 @ 1.62 Tobet
 
M 126

mj_bull

Użytkownik
Vastervik-Piraterna (+2,5) 2@1,85
Dackarna (+4,5) - Lejoneen 1@1,8

AKO: 3,33 Expect

Popieram przedmówców. Dziś liczę na bardzo udany występ Juricy Pavlica. Będzie to dla niego pierwszy oficjalny mecz po kontuzji, jednak warto pamiętać, że w Chorwacji trenuje już od dłuższego czasu. Przed kontuzją prezentował się znakomicie na obiekcie Dackarny, miejmy nadzieje, że będzie tak i dziś. Myślę, że handi 4,5 jest w miarę sensowne. Liczę na wyrównany mecz, ze wskazaniem na gospodarzy. W razie czego są taktyki. Zobaczymy jak się to ułoży.

W meczu Piratów warto zwrócić uwagę na parę rezerwowych, czyli na braci Pawlickich. Wszyscy wiemy na ile ich stać, pytanie czy będą potrafili to udowodnić na torze w Vastervik? Miejmy nadzieje, że tak!

ps. Na koniec taki luźny typ na Valsarne +18 @2.0 Bet365. Indianie idą jak burza, ale mam dziwne przeczucie, że goście sprawią im dziś nie małe problemy. Dobrze wygląda para rezerwowych Nicholls-L.Lindgren, w składzie brakuje jakiś większych dziur. Jest Łaguta, jest Nermark. Ostatnio polegli dość znacząco w Vetlandzie, więc myślę, że będą mieli coś do udowodnienia.
 
akselek 552

akselek

Użytkownik
Niedzielne mecze Speedway Ekstraligi zostały storpedowane przez deszcz, ale miejmy nadzieję, że sytuacja ta nie powtórzy się podczas wtorkowej XIV kolejki Elitserien. W Szwecji tradycyjnie wystąpi bowiem wielu Polaków. Elit Vetlanda - Vargarna Norrkoeping
Pierwszy mecz: 40:38 dla Vargarny
Starcie Vetlandy z Vargarną to pojedynek drużyn, które w chwili obecnej znajdują na dwóch przeciwległych biegunach. Gospodarze po niemrawym początku rozgrywek radzą sobie coraz lepiej i są już na czwartym miejscu w tabeli, natomiast goście przegrali trzy ostatnie spotkania, co kosztowało ich spadek na przedostatnią lokatę. Jarosław Hampel, Paweł Hlib i Janusz Kołodziej kontra Krzysztof Kasprzak oraz Adrian Miedziński. Emocji nie powinno brakować.
Awizowane składy:
Vetlanda
1. Janusz Kołodziej
2. Peter Karlsson
3. Jarosław Hampel
4. Thomas H. Jonasson
5. Jason Crump
6. Paweł Hlib
7. Jacob Thorssell
Vargarna
1. Lee Richardson
2. Adrian Miedziński
3. Nicki Pedersen
4. Tai Woffinden
5. Krzysztof Kasprzak
6. Viktor Bergstroem
7. Kim Nilsson

Janusz Kołodziej wraca do składu Vetlandy po dość długiej nieobecności
Hammarby Sztokholm - Indianerna Kumla
Pierwszy mecz: 55:35 dla Indianerny
W Sztokholmie trzecie Hammarby podejmie aktualnego lidera - Indianernę Kumla. Zespół Tomasza Golloba, Norberta Kościucha i Grzegorza Walaska w sezonie 2011 nie zaznał jeszcze goryczy porażki przed własną publicznością, więc we wtorek zrobi wszystko, żeby podtrzymać dobrą passę. Drużyna Piotra Protasiewicza z pewnością jednak postawi trudne warunki, gdyż w trwających zmaganiach zaledwie raz musiała uznać wyższość przeciwnika.
Awizowane składy:
Hammarby
1. Grzegorz Walasek
2. Rory Schlein
3. Tomasz Gollob
4. Norbert Kościuch
5. Magnus Zetterstroem
6. Andrij Karpow
7. Freddy Godlund
Indianerna
1. Ryan Sullivan
2. Joonas Kylmaekorpi
3. Niels Kristian Iversen
4. Bjarne Pedersen
5. Piotr Protasiewicz
6. Antonio Lindbaeck
7. Simon Gustafsson

Czy Tomasz Gollob poprowadzi Hammarby do kolejnego triumfu na własnym torze?
Lejonen Gislaved - Vastervik Speedway
Pierwszy mecz: 54:36 dla Vastervik
Lejonen Gislaved po ubiegłotygodniowym triumfie w Malilli odbiło się od dna tabeli i w chwili obecnej okupuje szóste miejsce. Vastervik czai się tuż za Lwami i niewątpliwie ma chrapkę na ich pozycję, która jest ostatnią gwarantującą udział w fazie play-off. W awizowanym zestawieniu gospodarzy po raz kolejny nie znalazł się ani jeden reprezentant Polski, natomiast goście skorzystają z usług Tomasza Jędrzejaka oraz Rafała Okoniewskiego.
Awizowane składy:
Lejonen
1. Troy Batchelor
2. Mikael Max
3. Chris Holder
4. Kenneth Bjerre
5. Darcy Ward
6. David Ruud
7. Oliver Berntzon
Vastervik
1. Rafał Okoniewski
2. Tomasz Jędrzejak
3. Chris Harris
4. Nicolai Klindt
5. Peter Ljung
6. Pontus Aspgren
7. Travis McGowan

Tomasz Jędrzejak to silne ogniwo Vastervik Speedway
Valsarna Hagfors - Dackarna Malilla
Pierwszy mecz: 47:43 dla Valsarny
Valsarna Hagfors skutecznie udowadnia, że przed sezonem niesłusznie skazywano ją na rolę chłopca do bicia, którą obecnie pełni faworyzowana wcześniej Dackarna. Gryfy z Rune Holtą i Arturem Mroczką w składzie wygrały zaledwie trzy z dwunastu tegorocznych spotkań, więc ekipa Krzysztofa Buczkowskiego oraz Tomasza Gapińskiego stanie przed niepowtarzalną szansą dopisania do swojego dorobku kolejnych punktów.
Awizowane składy:
Valsarna
1. Grigorij Łaguta
2. Krzysztof Buczkowski
3. Tomasz Gapiński
4. Davey Watt
5. Daniel Nermark
6. Ludvig Lindgren
7. Scott Nicholls
Dackarna
1. Rune Holta
2. Jurica Pavlic
3. Andreas Jonsson
4. Artur Mroczka
5. Hans Andersen
6. Daniel King
7. Anders Mellgren

Krzysztof Buczkowski w Szwecji również punktuje na wysokim poziomie
Pauzuje: Piraterna Motala.
Początek wszystkich spotkań o godz. 19:00.
&lt;&lt;&lt; AKTUALNA TABELA ELITSERIEN &gt;&gt;&gt;
Źródło: SportoweFakty.pl
Elitserien - Unibet
Vetlanda @ 1.4
Indianerna @ 1.07
Lejonen @ 1.01

AKO 1.51

Stawka 9/10

Crump vs Richardson @ 1.35
Holder vs Harris @ 1.2
AKO 1.62
Stawka 6/10


AJ pojedzie dziś 6 razy mimo wszystko ja zagrałem na under 14,5 bo kurs dość ciekawy - 2,10 i warto według mnie zagrać.
Co do dzisiejszych meczy to zgadzam się z typem dawid.400 i również pograłem na Elit Vetlande (1,35) oczywiście w Tobet.
W spotkaniu które można obejrzeć w TV Hammarby - Indianerna pobrałem zakład na:
Sullivan under 10,5 po 1,68 - Tobet
Magnus Zetterström under 11,5 1,57 - Tobet
W pierwszym przypadku Ryan oczywiście jeździ świetnie i w Polsce i w Szwecji jednak zeby zdobył 11 oczek to według mnie musi pojechać 5 razy a ciekawe jak dziś Jego zespół podejdzie do meczu.Po drugie już w pierwszym swoim biegu pojedzie przeciwko Walaskowi który na &quot;własnym&quot; obiekcie jest bardzo bardzo mocny.Pewnie Australiczyk zdobędzie coś koło 10 pkt jednak tej lini nie przeskoczy.
Drugi typ to jak dla mnie bardzo zawyżona linia na Magnusa.Rozumiem że pod nieobecność Golloba dziś liczą na Niego bardzo ale nie wydaje mi się aby mógł uzbierać aż 12 oczek w spotkaniu.Nawet w 6 startach.Dzisiaj ma przeciwko sobie bardzo wymagających rywali z którymi wygrywac biegi będzie bardzo ciężko.
Lejonen - Västervik H(0 - 22.5) 2 1,75
To również zagrałem.Wydaje mi się że linia bardzo ciekawie ustawiona i przy odrobinie szczęscia a może inaczej przy poprawnej postawie Harrisa,Jędrzejaka i Okoniewskiego zespół może pokryć ten handicap.
Lee Richardsson under 8,5 1,68 Tobet
Anglik naprawdę słabiutko wygląda w ostatnim czasie mówi się że a to ma problemy sprzętowe a to jakieś kłopoty zdrowotne ciągle coś.Miewa czasem lepsze mecze ale to wszystko za mało na Niego. Dzisiaj też nie będzie miał łatwego zadania.Jeździć przeciwko Hampelowi,Kołodziejowi,Crumpowi napewno nie jest łatwo i pkt będzie tracił. Lini wystawionej przez Tobet nie ma mowy aby przeskoczył.
To chyba wszystko co dzis ciekawego zauważyłem.
Pozdrawiam RADULA
AJ dla mnie overowo, bo Dackarna polegnie przy 7 startach Adrenalinki.
Lee jak najbardziej under, zgadzam się ;)
Sullivan i Zorro też zgadzam się, a nawet podpisuje obiema rękami ;p
Co do handi w meczu Lejonen to nie zgadzam się. Gdyby mecz był o pietruchę to tak, ale tu w gre wchodzi bezcenny bonus także Australijczycy będą spinać się i przewiduje tam pogrom ;)

Czekam na ofertę Sportingbetu jeszcze ;)
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
po kolei..

Elit Vetlanda - Vargarna Norrkoeping
Vetlanda jedzie po zwycięstwo, aby zacumować na spokojnie w czwórce. Bonus też zdecydowanie w zasięgu także miejscowi wygrają dziś za 3!
Vargarna będzie jeszcze miała okazje do wydostania się ze strefy mroku, bo dziś warunki są do tego wybitnie niesprzyjające.
Hammarby Sztokholm - Indianerna Kumla
Czy zawodnicy z Kumli podejdą do spotkania na 100%? To jest kluczowe pytanie, bo jeśli tak to powinni przejechać się po miejscowych. Zawodnicy ze stolicy skazywani na pożarcie przed sezonem robią nie lada furorę plasując się na 3 miejscu w tabeli. Jestem przekonany, że nadejdzie wreszcie weryfikacja i Hammarby opuści strefę play-off gdyż po prostu na nią nie zasługują.

Lejonen Gislaved - Vastervik Speedway
Tu jest niewiadoma, czy Crispy dziś wystąpi? Narzeka na zmęczenie, ciężki weekend przed Australijczykiem i wczoraj fatalny występ w Wolverhampton. Czy po ostatnim upadku dostanie wolne na dzisiejsze spotkanie? Wg mnie nie, bo Lejonen wie o co jedzie. Bonus może i poza zasięgiem, ale spotkanie powinni wygrać na dużym luzie jeśli zawody objadą optymalnym zestawieniem. Vastervik nie leżą wyjazdy, a do tego na tak trudny teren. Pojawiły się pieniądze w Gislaved to i powinien pojawić się awans do play-off czyli od dziś marsz w górę tabeli!

Valsarna Hagfors - Dackarna Malilla

I ostatnie spotkanie z największą ilością znaków zapytania. Pewne jest, że Fredka nie wystąpi dziś. Szwedzkie media kreują z/z za Pavlica, ale wg mnie będzie ona za Lindgrena i wszyscy będą mogli Szweda zastąpić. Sam wczoraj stwierdził, że udaje się do Szwecji na odpoczynek to czemu miałby nie obejrzeć spotkania swojej ekipy? Nikt sobie nie wyobraża, że ekipa z Malili zajmie ostatnie miejsce i zasili na kolejny sezon szeregi Allsvenskan. Duże pieniądze, duże oczekiwania, a wyniki fatalne. Zawodzi przede wszystkim Holta i Mroczka. Co dziś się wydarzy? Dla mnie Valsarna to drużyna w 100% loteryjna i nieprzewidywalna - mogą z każdym powalczyć albo z każdym przegrać. Nie skreślałbym drużyny z AJ&#39;em na czele w dzisiejszej potyczce i chętnie pobiorę dodatni handi na team Dackarny.

Z czasem będą się ujawniać jakieś nowinki dotyczące składów o których będę starał się informować ;)
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Lejonen Gislaved - Vastervik Speedway
Tu jest niewiadoma, czy Crispy dziś wystąpi? Narzeka na zmęczenie, ciężki weekend przed Australijczykiem i wczoraj fatalny występ w Wolverhampton. Czy po ostatnim upadku dostanie wolne na dzisiejsze spotkanie? Wg mnie nie, bo Lejonen wie o co jedzie. Bonus może i poza zasięgiem, ale spotkanie powinni wygrać na dużym luzie jeśli zawody objadą optymalnym zestawieniem. Vastervik nie leżą wyjazdy, a do tego na tak trudny teren. Pojawiły się pieniądze w Gislaved to i powinien pojawić się awans do play-off czyli od dziś marsz w górę tabeli!
Jeżeli pojada w najlepszym składzie to moim zdaniem oni bonus mogą z nawiązką zdobyć, 18 punktów do odrobienia to dużo ale patrząc na formę poszczególnych liderów z Vastervik typu Harris czy Okoniewski oraz brak Ułamka to dla mnie goście dziś mogą zostać zmiażdżeni: oczywiście warunek, że Crispy dziś ostatecznie pojedzie.
Bo tak mocnego składu to Lejonen jeszcze w tym roku nie wystawiło jak zanosi się na dzisiaj. Jedynie Berntzon to słaby punkt, ale ma szanse na pewno powalczyć rywalami z rezerwy gości. Ale Ruud swoje powinien zdobywać na rezerwie jak to było przed tygodniem. Do tego Madsena i Anderssona zastąpili Ward i Batchelor którzy gwarantują o wiele więcej punktów. No i ta para Holder-Bjerre teoretycznie nikt nie wystawił mocniejszej w Elitserien.
Czekam tylko na ofertę na to spotkanie...
 
akselek 552

akselek

Użytkownik
Jeżeli pojada w najlepszym składzie to moim zdaniem oni bonus mogą z nawiązką zdobyć, 18 punktów do odrobienia to dużo ale patrząc na formę poszczególnych liderów z Vastervik typu Harris czy Okoniewski oraz brak Ułamka to dla mnie goście dziś mogą zostać zmiażdżeni: oczywiście warunek, że Crispy dziś ostatecznie pojedzie.

Bo tak mocnego składu to Lejonen jeszcze w tym roku nie wystawiło jak zanosi się na dzisiaj. Jedynie Berntzon to słaby punkt, ale ma szanse na pewno powalczyć rywalami z rezerwy gości. Ale Ruud swoje powinien zdobywać na rezerwie jak to było przed tygodniem. Do tego Madsena i Anderssona zastąpili Ward i Batchelor którzy gwarantują o wiele więcej punktów. No i ta para Holder-Bjerre teoretycznie nikt nie wystawił mocniejszej w Elitserien.

Czekam tylko na ofertę na to spotkanie...
Tobet wystawił Lejonen -22.5 @ 1.95, nieco spora linia, ale z dużymi szansami powodzenia wg mnie. Znacznie lepiej w tym meczu wygląda para Ward (-2) - Harris 1 @ 1.75, który ostatnio jest w fantastycznej formie w przeciwieństwie do Harrisa, który ostatnio zawodzi na każdym kroku.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Jeżeli pojada w najlepszym składzie to moim zdaniem oni bonus mogą z nawiązką zdobyć, 18 punktów do odrobienia to dużo ale patrząc na formę poszczególnych liderów z Vastervik typu Harris czy Okoniewski oraz brak Ułamka to dla mnie goście dziś mogą zostać zmiażdżeni: oczywiście warunek, że Crispy dziś ostatecznie pojedzie.
Bo tak mocnego składu to Lejonen jeszcze w tym roku nie wystawiło jak zanosi się na dzisiaj. Jedynie Berntzon to słaby punkt, ale ma szanse na pewno powalczyć rywalami z rezerwy gości. Ale Ruud swoje powinien zdobywać na rezerwie jak to było przed tygodniem. Do tego Madsena i Anderssona zastąpili Ward i Batchelor którzy gwarantują o wiele więcej punktów. No i ta para Holder-Bjerre teoretycznie nikt nie wystawił mocniejszej w Elitserien.
Czekam tylko na ofertę na to spotkanie...
Ja bym czekał do potwierdzenie składów,bo w Szwecji to ma ogromne znaczenie..Wczoraj jechali w Anglii i często się okazuje,że dziś Szwecje ktoś odpuści. Holder moim zdaniem dziś nie pojedzie(wczoraj jechał,ale podobno z jakąś kontuzją drobną),bo prawdopodobnie w czwartek Toruń pojedzie we Wrocławiu i Chrispy może chcieć odpoczać choćby 48 godz..jeśli nie pojedzie to całkiem możliwe,że Ruud wskoczy pod jego nr z rezerwy. W Tobet dali parę:
Ruud(-5,5)-Mcgowan
gdyby obaj jechali z rezerwy to śmiało gram na Szweda,ale trzeba poczekać jeszcze;)
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Ja bym czekał do potwierdzenie składów,bo w Szwecji to ma ogromne znaczenie..Wczoraj jechali w Anglii i często się okazuje,że dziś Szwecje ktoś odpuści. Holder moim zdaniem dziś nie pojedzie(wczoraj jechał,ale podobno z jakąś kontuzją drobną),bo prawdopodobnie w czwartek Toruń pojedzie we Wrocławiu i Chrispy może chcieć odpoczać choćby 48 godz..jeśli nie pojedzie to całkiem możliwe,że Ruud wskoczy pod jego nr z rezerwy. W Tobet dali parę:
Ruud(-5,5)-Mcgowan
gdyby obaj jechali z rezerwy to śmiało gram na Szweda,ale trzeba poczekać jeszcze;)
Tak tak, ja czekam na potwierdzenie składów. Co do meczu Unibaxu to już oficjalnie jadą w niedziele we Wrocławiu. Co do handicapu to spory, spodziewałem się ok. -18,5, no ale czekamy dalej.
Podobno Gollob dziś nie jedzie... Ciekawe czy Z/Z czy ktoś za niego pojedzie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom