>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Elitserien 2011

Status
Zamknięty.
akselek 552

akselek

Użytkownik
Tak tak, ja czekam na potwierdzenie składów. Co do meczu Unibaxu to już oficjalnie jadą w niedziele we Wrocławiu. Co do handicapu to spory, spodziewałem się ok. -18,5, no ale czekamy dalej.
Podobno Gollob dziś nie jedzie... Ciekawe czy Z/Z czy ktoś za niego pojedzie.
Co do Golloba, znalazłem tylko wpis na fb:
Po ostatniej kolizji w Vetlandzie odczuwałem ból w okolicy prawego kolana, a teraz w Gorzowie ponownie upadłem na to kolano. Bòl jest nad i pod kolanem, ale fizjoterapeuci. robią wszystko, aby ten ból ustąpił. Szkoda, że tak to się skończyło w ostatnim biegu, ale jedziemy do końca o każdy punkt i tak samo będzie w rundzie Play Off.
Także nie wiadomo czy pojawi się dzisiaj w Sztokholmie.
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Na sportowychfaktach.pl już podają,że Gollob nie jedzie bo chce odpocząć. Jeśli to prawda to Kumla ma duże szanse na pokrycie handi 12 punktowego moim zdaniem.Chociaż równie dobrze mogą odpuścić bo i tak mają pewne 1 miejsce..
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Elit Vetlanda Speedway - Vargarna 1 @ 1,45 Unibet ✅ 54-36 izzi
Na dzisiaj jedno przyłożenie w Elitserien. A mianowicie wybieram mecz pomiędzy Vetlandą a Varganą. Vetlanda po słabym początku sezonu wyraźnie się rozkręca. Forma wszystkich zawodników zdecydowanie zwyżkuje i to napawa optymizmem. Do składu po dość długim rozbratem ze szwedzką ligą wraca Janusz Kołodziej. Czy jest to wzmocnienie, hmm przekonamy się dzisiaj wieczorem. Oby tylko Jasiek dogadał się z silnikami to o jego indywidualny wynik jestem spokojny. Karlsson na swoim torze bardzo pozytywnie, bardzo mocna 2 para Hampel-Jonasson do tego Crump który co by nie mówić słabo prezentuje się w Szwecji. Rezerwa niezbyt dobrze się prezentuje ale przegrywać z rezerwowymi gości nie będą. Vagrana natomiast notuje 3 porażki z rzędu zdecydowanie pod formą Kasprzak. Szczególnie na wyjazdach prezentuje się słabo, Lee Richardson również na wyjazdach nie zachwyca. Taj Woffinden bardzo nie równy a Miedziński bez błysku w Szwecji. Wszystko wskazuje na pewną wygraną Vetlandy i ja im zaufam bo kurs mnie nawet zadowala.

PS. Gollob ???? co za człowiek :-|
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
AJ pojedzie dziś 6 razy mimo wszystko ja zagrałem na under 14,5 bo kurs dość ciekawy - 2,10 i warto według mnie zagrać.✅
Co do dzisiejszych meczy to zgadzam się z typem dawid.400 i również pograłem na Elit Vetlande (1,35) oczywiście w Tobet.✅
W spotkaniu które można obejrzeć w TV Hammarby - Indianerna pobrałem zakład na:
Sullivan under 10,5 po 1,68 - Tobet ✅
Magnus Zetterström under 11,5 1,57 - Tobet ✅

W pierwszym przypadku Ryan oczywiście jeździ świetnie i w Polsce i w Szwecji jednak zeby zdobył 11 oczek to według mnie musi pojechać 5 razy a ciekawe jak dziś Jego zespół podejdzie do meczu.Po drugie już w pierwszym swoim biegu pojedzie przeciwko Walaskowi który na &quot;własnym&quot; obiekcie jest bardzo bardzo mocny.Pewnie Australiczyk zdobędzie coś koło 10 pkt jednak tej lini nie przeskoczy.
Drugi typ to jak dla mnie bardzo zawyżona linia na Magnusa.Rozumiem że pod nieobecność Golloba dziś liczą na Niego bardzo ale nie wydaje mi się aby mógł uzbierać aż 12 oczek w spotkaniu.Nawet w 6 startach.Dzisiaj ma przeciwko sobie bardzo wymagających rywali z którymi wygrywac biegi będzie bardzo ciężko.

Lejonen - Västervik H(0 - 22.5) 2 1,75 ✅

To również zagrałem.Wydaje mi się że linia bardzo ciekawie ustawiona i przy odrobinie szczęscia a może inaczej przy poprawnej postawie Harrisa,Jędrzejaka i Okoniewskiego zespół może pokryć ten handicap.

Lee Richardsson under 8,5 1,68 Tobet⛔

Anglik naprawdę słabiutko wygląda w ostatnim czasie mówi się że a to ma problemy sprzętowe a to jakieś kłopoty zdrowotne ciągle coś.Miewa czasem lepsze mecze ale to wszystko za mało na Niego. Dzisiaj też nie będzie miał łatwego zadania.Jeździć przeciwko Hampelowi,Kołodziejowi,Crumpowi napewno nie jest łatwo i pkt będzie tracił. Lini wystawionej przez Tobet nie ma mowy aby przeskoczył.
To chyba wszystko co dzis ciekawego zauważyłem.
Pozdrawiam RADULA

edit: Dzisiaj 5/1 świetna skuteczność.Cieszy bardzo trafiony under na AJ:cool:
 
K 5

ksa

Użytkownik
Ruud-Jędrzejak
Typ: 1 1.50 UNIBET

Ruud pod numerem 6 wiec bardziej korzystnym od Jedrzejaka. Szwed na wlasnym torze kreci niezle wyniki , wiec licze na 8-10 pkt . Tomek jedzie z parze z Okoniewskim , wiec moze byc ciezko nawet o pkt na koledze z druzyny. Gospodarze bardzo silny sklad ( Holder,Bjerre,Batchelor,Max,Ward czy wlasnie Ruud) . Stawiam na 8-10pkt Ruuda , a Tomek moze 4-5 pkt dowiezie
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
AJ pojedzie dziś 6 razy mimo wszystko ja zagrałem na under 14,5 bo kurs dość ciekawy - 2,10 i warto według mnie zagrać.
Moim zdaniem 6 biegów to on ma zapewnionych z miejsca, a zostaje jeszcze rezerwa taktyczna... także możliwe 7 startów.
Moim zdaniem no bet ten zakład, bo AJ może zakręcić się coś właśnie w okolicy 14-15 pkt.
 
unicaja 7K

unicaja

Użytkownik
Ruud-Jędrzejak
Typ: 1 1.50 UNIBET

Ruud pod numerem 6 wiec bardziej korzystnym od Jedrzejaka. Szwed na wlasnym torze kreci niezle wyniki , wiec licze na 8-10 pkt . Tomek jedzie z parze z Okoniewskim , wiec moze byc ciezko nawet o pkt na koledze z druzyny. Gospodarze bardzo silny sklad ( Holder,Bjerre,Batchelor,Max,Ward czy wlasnie Ruud) . Stawiam na 8-10pkt Ruuda , a Tomek moze 4-5 pkt dowiezie
Też pobrałem ten zakład bez patrzenia w temat :cool: Trochę obawiam się o możliwość większej liczby startów Ogóra i jego prezentowanej w ostatnim czasie dyspozycji ale jeśli Ruud faktycznie jedzie z rezerwy to powinno wejść spokojnie tym bardziej że w biegach pomiędzy &#39;rezerwami&#39; to David nie ma praktycznie z kim przegrać. Jak najbardziej popieram ten typ ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Też pobrałem ten zakład bez patrzenia w temat :cool: Trochę obawiam się o możliwość większej liczby startów Ogóra i jego prezentowanej w ostatnim czasie dyspozycji ale jeśli Ruud faktycznie jedzie z rezerwy to powinno wejść spokojnie tym bardziej że w biegach pomiędzy &#39;rezerwami&#39; to David nie ma praktycznie z kim przegrać. Jak najbardziej popieram ten typ ????
Również mi się podoba ten typ, dobry też Ruud-5,5 - McGowan który podał Levy tylko jedno pytanie czy jedzie Holder i Ruud zostaje na pozycji rezerwowego czy Holder nie jedzie i Ruud musi wskoczyć na jego pozycję, bo jeśli tak się stanie to z Bjerre o punkty nie będzie łatwo a i rywale mogą czasami coś odebrać.
Są już oficjalne składy :?:
Jeśli tak to niech ktoś da linka.
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
Oficjalne składy w Szwecji to chyba pojawiają się wraz z godziną rozpoczęcia spotkania ;p
Zgodzić się muszę, że typ na Ruuda znakomity (gdzieś wcześniej mi umknął).
Co do Holdera to mam coś co pewnie Was zainteresuje:
The 24 year old Australian is feeling very second hand after hitting the Monmore Green (Wolverhampton) track on three separate incidents last night as the Pirates scuppered a chance of three away points having to settle for just one in the end, Home and away Sky Sports Elite League fixtures await the Poole Castle Cover Pirates after they picked up an away point from their recent travels.
Poole chief Matt Ford said &quot;Chris is feeling very knocked about and feels he is not fit enough to take his place in the side either tomorrow or Thursday and has been advised to rest.
Czyli odpoczywamy przed GP.. ;) Środa i czwartek wolna w Anglii do tego wypowiedź z jego Twittera:
Never thought I would get fucked over this bad!
 
akselek 552

akselek

Użytkownik
Oficjalne składy w Szwecji to chyba pojawiają się wraz z godziną rozpoczęcia spotkania ;p
Zgodzić się muszę, że typ na Ruuda znakomity (gdzieś wcześniej mi umknął).
Co do Holdera to mam coś co pewnie Was zainteresuje:

Czyli odpoczywamy przed GP.. ;) Środa i czwartek wolna w Anglii do tego wypowiedź z jego Twittera:
Dlatego pewnie znacznie spadł kurs na Warda (-2) z Harrisem, co oznacza, że Darcy pewnie w jednym biegu pojedzie jako Z/Z, co da mu dzisiaj 6 startów.
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
mimo wszystko handi na Vastervik +22.5 wygląda bardzo fajnie po kursie 1.65. Wierzycie w pogrom 57:33? Bo ja nie do końca... a z/z na pewno osłabia chociaż nieznacznie siłę Lejonen.
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
@ Feekus
Dzięki za to info. Z drugiej strony żałuję, bo kurs 4.00 w parze Holder-Harris wydawał się być mega kuszący ...
Jaja w tym roku w tej Szwecji. Żadnych informacji, ciągłe zmiany i niepewności. Naprawdę trudno coś typować.
Mimo wszysko złożyłem sobie dubelka :
G.Łaguta-H.Andersen 1
Ruud - Jędrzejak 1
@ 2.18 w Unibet
Ruuda już opisaliście. Jak będzie ZZ to już w ogóle. Z kolei gram Griszę, bo nie jestem przekonany do formy Hansiora. Niby jest postęp z tym co było przed kontuzją ale chyba nie na tyle by zapunktował na poziomie dwucyfrowym z pozycji nr.5. Grisza w Szwecji jeździ nawet lepiej niż w Polsce (4 średnia) więc na swoim torze spokojnie powinien wypalić ~12 pkt.
mam to samo, ale Żakuś dawaj buka ???? / R_26
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
Jaja w tym roku w tej Szwecji. Żadnych informacji, ciągłe zmiany i niepewności. Naprawdę trudno coś typować.
Nic dodać, nic ująć. Tu nie ma mowy o typowaniu tylko o tym, kto do jakich informacji dotrze i jak bardzo są one wiarygodne..
Co do Twojego dubla to bardzo wątpliwy wg mnie Griszka, bo Hansa widzę w 7 wyścigach.. Ostatnio nawet zrobił 33d3 i nie puścili go w 15tej gonitwie. Jeśli mecz będzie rozstrzygnięty już wcześniej to nie zdziwi mnie taki scenariusz.. :/
 
K 5

ksa

Użytkownik
bet365 wystawil oferte:
Karpov-Lindbaeck 2 1.80
Toninio w Szwecjii bardzo skuteczny , zreszta ten sezon Szwed ma dosc udany i nawet w GP radzi sobie bardzo dobrze. Karpov przecietniak , dziwie sie ze taki zawodnijk jezdzi wogole w Szwecji. Zuzlowiec wlasnego toru , na wyjazdach nic ciekawego nie prezentuje. Mysle ze Toninio wygra ta rywalizacje
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
mimo wszystko handi na Vastervik +22.5 wygląda bardzo fajnie po kursie 1.65. Wierzycie w pogrom 57:33? Bo ja nie do końca... a z/z na pewno osłabia chociaż nieznacznie siłę Lejonen.
+24 pkt masz w Bet365 i 1.83 kurs tak na marginesie:]
A co do handicapu ja wciąż bym postawił na Lejonen ale -20,5 pkt jeżeli już. Z/Z, no ale za Holdera ma kto jechać, Ward, Batchelor i Bjerre oraz do tego Ruud lub Max. Ogólnie różnie to może być, ale ja odpuszczam jednak.
----------------------------------------------
Ale zaciekawił mnie jednak typ Ward - Harris (+2) 1 1.48
Do dubla wydaje się w sam raz, Ward co najmniej 5 startów, a być może 6. Nie ma rywala z którym w walce Ward nie jest faworytem do wygrania, czy to Harris, Jędrzejak czy Okoń. Jest w stanie wszystkich objeżdżać.
Harris ma ciężkie biegi, w 4 biegach będzie jechał 2x z Ward, 2x z Bjerre, 2x z Batchelor i raz ktoś pojedzie jako Z/Z ja typuję, że w 3 biegu będzie to znów Batchelor. No tak na prawdę on może mieć ciężko dziś zdobywać po 2 punkty na bieg patrząc na jego ostatnią formę oraz jak jeździ w Szwecji na wyjazdach, a co dopiero mówiąc o wygranych biegach. Do tego w parze Klindt który jeździ na podobnym poziomie co Harris na wyjazdach.
Podsumowując; Harris dziś może mieć kłopoty by przekroczyć 6 punktów, no a Ward w pewnych 5 startach myślę, że te 10 punktów co najmniej przywiezie.
------------------------------------------------------
bet365 wystawil oferte:
Karpov-Lindbaeck 2 1.80
Toninio w Szwecjii bardzo skuteczny , zreszta ten sezon Szwed ma dosc udany i nawet w GP radzi sobie bardzo dobrze. Karpov przecietniak , dziwie sie ze taki zawodnijk jezdzi wogole w Szwecji. Zuzlowiec wlasnego toru , na wyjazdach nic ciekawego nie prezentuje. Mysle ze Toninio wygra ta rywalizacje
No ale Karpov jedzie na własnym torze, więc to, że na wyjazdach jeździ słabo nie koniecznie ma tutaj wielkie znaczenie. I myślę, że Karpov będzie zastępował swojego kolegę z rezerwy + być może jako Z/Z co daje mu również 1-2 biegi być może więcej.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Co prawda to Allsvenskan ale chyba może być w tym temacie.
Rospiggarna - Örnarna 1 @ 1,52 tobet ⛔ :grin:
Rospiggarna bardzo mocny skład i nie przez przypadek są liderem tabeli ostatnio minimalna porażka na wyjeździe, ale dzisiaj muszą wygrać by utrzymać lidera po rundzie zasadniczej. Przyjazd na mecz potwierdził Andreas Jonsson lider miejscowych. Skład oparty na młodych zawodnikach ale bardzo skutecznie jeżdżących na szwedzkim zapleczu. Kim Nilsson, Simon Gustafsson oraz Ludvig Lindgren skuteczni na swoim torze do tego mocna para rezerwowych Messing - Lydin oraz solidny Makinen wskazują na wygraną gospodarzy. Örnarna druga w tabeli trzon zespołu oparty dzisiaj na Karlssonie i Davidssonie. Będą groźni ale druga linia i para rezerwowych zdecydowanie słabsza niż Rospiggarny więc stawiam na gospodarzy.
Ikaros Smederna - Masarna 1 @ 1,85 tobet ⛔
Drugie spotkanie pomiędzy Smederną a Masarną. Faworytem są gospodarze tylko jedno mnie nie pokoi dlaczego w jednej parze wystawiony jest Jonasson i Zetterstroem. Przeszukałem cały internet i żadnej informacji na ten temat nie znalazłem może taka taktyka trenera by dwie największe armaty wystawić w jednej parze? Mocny Larsen i Ekloef na swoim torze solidny Gunnestad i Karlsson więc raczej wygrana gospodarzy. Goście mocni bo Lindbaeck, Alden, Andersson i Aspgren mogą mocno punktować jednak rezerwa zdecydowanie słabsza, jeśli pojedzie Jonasson i Zorro to wygrają gospodarze jeśli jeden z nich nie pojedzie będzie ciekawie.
 
robson_26 612

robson_26

Forum VIP
Indianerna Kumla - Elit Vetlanda
Pierwszy mecz: 46:44 dla Indianerny
Indianie na własnym terenie w tym sezonie nie zaznali jeszcze goryczy porażki, ale zespół Piotra Protasiewicza stanie we wtorek przed bardzo trudnym zadaniem, bowiem do Kumli przyjedzie Elit Vetlanda, która od czterech meczów jest niepokonana. Drużyna z Jarosławem Hampelem i Januszem Kołodziejem (który w Kumli prawdopodobnie nie wystąpi, o czym pisaliśmy tutaj) liczy, że przewodzący w tabeli gospodarze nie otrząsnęli się jeszcze po zeszłotygodniowej porażce w Sztokholmie. Czy zwycięzca sobotniej GP Skandynawii w Malilli poprowadzi gości do upragnionego triumfu?
Awizowane składy:
Indianerna
1. Ryan Sullivan
2. Bjarne Pedersen
3. Joonas Kylmaekorpi
4. Antonio Lindbaeck
5. Piotr Protasiewicz
6. Simon Gustafsson
7. Niels Kristian Iversen
Vetlanda
1. Janusz Kołodziej
2. Peter Karlsson
3. Jarosław Hampel
4. Thomas H. Jonasson
5. Jason Crump
6. Christian Agoe
7. Jacob Thorssell

Valsarna Hagfors - Lejonen Gislaved
Pierwszy mecz: 55:35 dla Valsarny
Gospodarze w ubiegłym tygodniu tylko zremisowali na własnym torze ze słabo dysponowaną Dackarną Malilla, ale to nie oznacza, że team Krzysztofa Buczkowskiego i Tomasza Gapińskiego nie jest faworytem starcia z Lwami. Goście jednak z pewnością nie poddadzą się bez walki, a nawet spróbują pokusić się o sprawienie niespodzianki, gdyż po fatalnym okresie zdołali odbić się od dna i obecnie w tabeli Elitserien okupują szóstą pozycję, która gwarantuje udział w play-off.
Awizowane składy:
Valsarna
1. Grigorij Łaguta
2. Artiom Łaguta
3. Tomasz Gapiński
4. Krzysztof Buczkowski
5. Daniel Nermark
6. Scott Nicholls
7. Ludvig Lindgren
Lejonen
1. Troy Batchelor
2. Mikael Max
3. Kenneth Bjerre
4. David Ruud
5. Darcy Ward
6. Dennis Andersson
7. Mathias Thoernblom

Vargarna Norrkoeping - Piraterna Motala
Pierwszy mecz: 46:44 dla Piraterny
Wilki w tym momencie pełnią rolę outsidera ligi, więc niewielu ekspertów stawia na ich zwycięstwo w pojedynku z Piratami. Drużyna z Adrianem Miedzińskim w awizowanym składzie przegrała cztery ostatnie spotkania, natomiast goście przybędą do Norrkoeping w roli wicelidera ligi, który w sezonie 2011 zaledwie trzy razy musiał pogodzić się z porażką. W szeregach Piratów kibice po raz kolejny zobaczą aż trzech Polaków: Macieja Janowskiego oraz braci Przemysława i Piotra Pawlickich.
Awizowane składy:
Vargarna
1. Lee Richardson
2. Kim Nilsson
3. Adrian Miedziński
4. Tai Woffinden
5. Nicki Pedersen
6. Michael Jepsen Jensen
7. Eric Andersson
Piraterna
1. Maciej Janowski
2. Linus Sundstroem
3. Greg Hancock
4. Przemysław Pawlicki
5. Jonas Davidsson
6. Jesper B. Monberg
7. Piotr Pawlicki

Vastervik Speedway - Hammarby Sztokholm
Pierwszy mecz: 52:38 dla Hammarby
Vastervik ostatnich spotkań na pewno nie zaliczy do udanych, ponieważ team Tomasza Jędrzejaka i Rafała Okoniewskiego od czterech kolejek nie może zaznać smaku zwycięstwa. We wtorek na wschodnie wybrzeże Szwecji przybędzie jednak ekipa ze stolicy, która na wyjeździe w tym roku zdołała sprostać jedynie Dackarnie Malilla. Do składu gości powraca wreszcie Robert Kościecha, a oprócz niego punkty dla Hammarby będą zdobywać również Tomasz Gollob i Grzegorz Walasek.
Awizowane składy:
Vastervik
1. Rafał Okoniewski
2. Tomasz Jędrzejak
3. Chris Harris
4. Travis McGowan
5. Peter Ljung
6. Pontus Aspgren
7. Nicolai Klindt
Hammarby
1. Tomasz Gollob
2. Robert Kościecha
3. Magnus Zetterstroem
4. Rory Schlein
5. Grzegorz Walasek
6. Henrik Karlsson
7. Andrij Karpow
Pauzuje: Dackarna Malilla.
Początek wszystkich spotkań o godz. 19:00.
Jedziemy z typami ????
 
x_design 450

x_design

Użytkownik
Vargarna Norrkoeping - Piraterna Motala
Tai Woffinden (+1,5) - Adrian Miedziński
Typ: 1
Kurs: 1.72
Bukmacher: Tobet

Po przejrzeniu dzisiejszej oferty na spotkania Elitserien w oczy rzucił mi się ten typ.
Dotychczas Woffinden jechał w sześciu spotkaniach Vargarny. Aż pięciokrotnie był lepszy od Miedzińskiego. Obecnie jego forma jest wysoka - w niedzielę poprowadził Start Gniezno do zwycięstwa w hicie I ligi (14+1 pkt.), wczoraj znacznie przyczynił się do victorii Wolverhampton Wolves (12+1 pkt.). Występy &#39;Miedziaka&#39; w Szwecji są znacznie słabsze niż w Polsce. Tydzień temu w trzech startach nie zdołał wyprzedzić żadnego z rywali. Nawet jego domowy tor nie gwarantuje mu okazałych zdobyczy punktowych (średnia biegowa 1,429 przy 1,933 Woffindena). Dziś panowie pojadą ze sobą w parze trzykrotnie. Sądzę, że to &#39;Tajski&#39; będzie prowadzącym.

PS. A tak w ogóle to serdecznie witam! To moja pierwsza analiza w tym wątku, liczę, że udana. :smile:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom