>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Elitserien i Allsvenskan 2014

Status
Zamknięty.
J 3,9K

jacques

Forum VIP
R ozpoczynamy rozgrywki w Szwecji

SKŁADY W ELITSERIEN:
GO
SKŁADY W ALLSVENSKAN:
GO
TERMINARZ ELITSERIEN:
GO
TERMINARZ ALLSVENSKAN :
G O
Oferta Betsson.com na mistrzostwo Elitserien:

Tak przedstawiają się pary I kolejki:
Ikaros Smederna - Västervik
Piraterna - Vargarna
Dackarna - Indianerna
Rospiggarna - Elit Vetlanda
W tym roku zmiana i mecze będzie pokazywał Eurosport, który na inaugurację pokaże bardzo interesujący dla polskich kibiców mecz pomiędzy Dackarną Malilla a Indianerną Kumla.
Zapraszam do dyskusji i podawania typów.​
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Składy na pierwszą kolejkę:
Awizowane składy ze sportowefakty.pl:
Smederna Eskilstuna - Vastervik Speeday, godz. 19:00. LIVE ---&gt;&gt;&gt;

Smederna: 1. Grigorij Łaguta 2. Mikkel Michelsen 3. Peter Karlsson 4. Grzegorz Zengota 5. Kenni Larsen 6. Magnus Zetterstroem 7. Oliver Berntzon
Vastervik: 1. Troy Batchelor 2. Daniel Nermark 3. Krzysztof Kasprzak 4. Rune Holta
5. Peter Ljung 6. Mathias Thoernblom ​7. Davey Watt
Piraterna Motala - Vargarna Norrkoeping, godz. 19:00. LIVE ---&gt;&gt;&gt;
Piraterna: 1. Greg Hancock 2. Linus Sundstroem 3. Chris Holder 4. Anton Rosen 5. Bjarne Pedersen 6. Simon Gustafsson 7. Fredrik Engman
Vargarna: 1. Martin Vaculik 2. Daniel Davidsson 3. Peter Kildemand 4. Artiom Łaguta
5. Adrian Miedziński 6. Ricky Kling 7. Pontus Aspgren
Dackarna Malilla - Indianerna Kumla, godz. 19:00. LIVE ---&gt;&gt;&gt;
Dackarna: 1. Nicki Pedersen 2. Dennis Andersson 3. Patryk Dudek 4. Joonas Kylmeokorpi 5. Michael Jepsen Jensen 6. Robin Aspegren 7. Aleksandr Łoktajew
Indianerna: 1. Fredrik Lindgren 2. Piotr Świderski 3. Niels-Kristian Iversen 4. Antonio Lindbaeck 5. Piotr Protasiewicz 6. Joel Andersson 7. Mikael Max
Rospiggarna Hallstavik - Elit Vetlanda, godz. 19:00. LIVE ---&gt;&gt;&gt;
Rospiggarna: 1. Andreas Jonsson 2. Jonas Davidsson 3. Chris Harris 4. Mads Korneliussen 5. Grzegorz Walasek 6. Timo Lahti 7. Kim Nilsson
Elit: 1. Emil Sajfutdinow 2. Leon Madsen 3. Jaroslaw Hampel 4. Thomas H Jonasson 5. Tai Woffinden 6. Magnus Karlsson 7. Jacob Thorsell
 
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Vaculik - Holder triobet @1,65 ✅
Artiom Łaguta over 6,5 triobet @1,6 ✅
W jakiej formie jest Słowak, a w jakiej Australijczyk wszyscy widzimy. Chrispy coś tam pojechał w Zielonej, ale to jeszcze nie jest to. Co do Vacula to już było wiele napisane, wrócił na właściwe tory, współpraca z FR Jensenem mu służy. Chris ma łatwiejszego parowego bo Rosena, więc nie powinien na nim tracić punktów, ale śmiem twierdzić, że dziś Chris nie załapie się do biegu 15nastego.
Artom od zeszłego roku ładna, równa forma. Rok temu był w top15 ligi szwedzkiej i dziwi mnie trochę taka niska linia. Spójrzmy na jego układ biegów, punkcik powinien zdobyć na Rosenie, później ma łatwy bieg, z Engmanem, Linusem i Klingiem. Później znowu 2x Linus. Według mnie na tylko tych wymienionych zawodnikach powinien uzbierać spokojnie 6 oczek, a wcale nie powiedziane, że jest bez szans z Holderem czy Hancockiem. Przed Kildemandem też może spokojnie przyjechać, nie róbmy z Duńczyka mega gwiazdy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
mikson17 0

mikson17

Użytkownik
P. Protasiewicz over 9,5 efortuna @1,98
Protasiewicz to od wielu lat uznana marka na szwedzkich torach. W ubiegłym sezonie na tamtejszych torach poniżej 10 punktów zjechał zaledwie 5 razy (na 15 spotkań) w tym w dwóch ostatnich kolejkach jechał zaledwie 4 razy i wystarczyłby mu jeden start w 15 biegu w którym zdobyłby chociażby 2 punkty. Tor w Mallili jest dla niego dość specyficzny. Zauważyłem, że od dwóch lat notuje tam dobre początki, gdzie pewnie wygrywa swoje biegi, lecz w trzech/czwartych seriach startów przestaje coś grać i PePe gubi punkty, jednak dziś liczę na jego dobrą postawę.
 
C 147

cococabana

Użytkownik
Dackarna Malilla - Indianerna Kumla zmiany w składach u gospodarzy nie jedzie Michael Jepsen Jensen za niego Krzysztof Buczkowski a u gości za Antonio Lindbaecka startuje Cameron Woodward info z oficjalnej strony Indianerny.
 
viking 47

viking

Użytkownik
Rospiggarna - Vetlanda 1.50 fortuna ⛔ 46:44
Emil dzisiaj tragedia, więcej spodziewałem się rownież po Jonassonie, z kolei u miejscowych odpalił Korneliussen i Davidson i mamy to co mamy chociaż przed nominowanym był remis ,ale menago nie popisał się wstawiając Madsena zamiast Taia co mnie mocno dziwi.
Patrząc na składy drużyn i dyspozycje poszczególnych zawodników nie wychodzi mi nic innego jak zwycięstwo gości. Jedynie na plus gospodarzy zapewne będą nr. 6 i 7 oraz Greg ew. AJ chociarz akurat przy szwedzie to jest zagadka - podtrzyma beznadzieją formę z ligi polskiej czy coś drrnie ku lepszemu na własnej ziemi, co nie powinno w końcowym rozrachunku wystarczyć aby te zawody wygrać.
Piraterna - Vargarna 3.20 fortuna ✅ 41:49
Vargarna to może być czarny koń rozgrywek, skład bardzo mocny, Vaculik i Kildemand w mega formie, do tego dochodzi skuteczny Artem i rozkręcajacy się powoli Miedziak, rezerwowi wg mnie rownież delikatnie na korzyść przyjezdnych, ja w to wchodzę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Protas powyżej 7 b365 @1,83 ⛔ upadek!
Protas w Szwecji nigdy nie zawodził, dzisiaj niska linia z racji tego że ma trudne biegi m.in vs Dudek czy Nicki oraz 14 z Nickim i Iversenem. Wg mnie linia o 2 punkty zaniska, ja bym wystawił 9 i dał na over około 2,20/2,30. Bieg 4 to Protas z wiekowym Maxem na Buczka, który jest pod formą, z Aspergiem, tutaj upatrywał bym 3 oczek. Później 2 na Maxie i Kylokarpi powinien zdobyć. Kolejne 2 biegi są trudniejsze, ale w nich potrzebuje 3 oczek, a pokryłby linie w 4 biegach. Myślę, że Buczek czy Łoktajew są w jego zasięgu. Tacy zawodnicy jak Nicki, który coś marudził, że go coś tam boli, a to pewnie o kasiurkę chodzi bo w Dacarnie krucho z nią czy Iversen też nie powiedziane, że będą lepsi od PePe bo ten drugi jest jak Buczek w niskiej formie.
Hancock poniżej 11,5 betsafe @1,72 ✅
Greg na trudnym torze po opadach nie będzie taki silny jak na równym stole. 8-9 oczek wykręci, ale nie 12...
 
C 407

cekaem

Użytkownik
Davey Watt (-2 ) - Magnus Zetterstroem 2.50 Bet 365 ✅ fartem bo fartem ale siadlo ????
Obaj dzisiaj z rezerwy więc teoretycznie łatwiejsze biegi. Dla mnie początek sezonu zdecydowanie na korzyść kangura , który dość solidnie się prezentuje zarówno w polskiej lidze jak i w Anglii. Zorro w naszej lidze jeden fatalny mecz. Kursy na moje oko trochę przeszacowane , gdyż Szwed równie dobrze może ogony dzisiaj wozić. Watt myślę , że początek sezonu wskazuje na to , że poniżej pewnego pułapu dzisiaj nie zejdzie. Pierwsza kolejka wszystko jest możliwe ale kursy mnie osobiście zachęciły do pogrania tego.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
robson_26 612

robson_26

Forum VIP
Peter Kildemand over 10 @1.9 ⛔ 9 pkt. lipa...
Bet365

Spróbuję dzisiaj zagrać na Petera na inaugurację rozgrywek w Szwecji. Jak na razie formę ma bardzo wysoką. Spisuje się nieźle w naszej lidze, jeździ odważnie i powinien wykręcić dwucyfrówkę. Oczywiście warto zabezpieczyć się remisem. Rok temu w Motali zdobył 13 punktów w sześciu startach. Dzisiaj powinien być liderem swojej ekipy obok Martina Vaculika. Jak będą silniki z PL, to powinno być ok.
 
niels 44

niels

Użytkownik
Davey Watt (-2 ) - Magnus Zetterstroem 2.50 Bet 365
Obaj dzisiaj z rezerwy więc teoretycznie łatwiejsze biegi. Dla mnie początek sezonu zdecydowanie na korzyść kangura , który dość solidnie się prezentuje zarówno w polskiej lidze jak i w Anglii. Zorro w naszej lidze jeden fatalny mecz. Kursy na moje oko trochę przeszacowane , gdyż Szwed równie dobrze może ogony dzisiaj wozić. Watt myślę , że początek sezonu wskazuje na to , że poniżej pewnego pułapu dzisiaj nie zejdzie. Pierwsza kolejka wszystko jest możliwe ale kursy mnie osobiście zachęciły do pogrania tego.
Na Betclic linia na Australijczyka ustawiona jest na -0,5, co po kursie 1.95 wydaje się także dobrą opcją. Magnus to już nie ta sama firma co jeszcze kilka lat wstecz. Mam też nieco wątpliwości co do jego teamu. Watt dość nierówno w tym sezonie, bo beznadziejne zawody o Koronę w Gnieźnie przeplata z całkiem fajną jazdą już dzień później w Ostrowie Wielkopolskim, ale jednak zdecyduję się dzisiaj na handi w stronę Davey&#39;a ;)
✅ ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Przecież Watt ma uraz ręki bo wczorajszym upadku w Anglii.
Watt apparently suffering from an hand injury.
Dobra mina do złej gry
I&#39;m ok people. Just really sore. Got a stack of ice packs and will be good to go. Need &quot;Wiggy&quot; gloves for that joint.
Przed podawaniem typów radzę zapoznać się ze stanem zdrowia zawodników bo typy na kontuzjowanych żużlowców są sabotażem. Czy typ dobry czy nie mnie nie oceniać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
V 161

vogel22

Użytkownik
Bjarne Pedersen - Adrian Miedziński TYP 1 [1.83]
Bet 365


Dziś zdecydowałem się zagrać powyższy typ mając na uwadze świetną forme Bjarne Pedersena, który jak na razie prezentuje dobrą dyspozycje, w Nice Polskiej Lidze Żużlowej, po 3 pierwszych kolejkach, wykręcił najlepszą średnią punktową, znakomicie pojechał w ostatnim ligowym meczu Lublin - Gniezno, i mimo że ostatni raz jezdził tam w 2012 roku to potrafił się świetnie dopasować, był bardzo szybki na trasie, a jego punkty to (3,3,3,2,3). Adrian Miedzinski w Enea Ekstralidze po 3 kolejkach zajmuje 25 miejsce, jego srednia biegowa to 1,7. W ostatnim meczu w ZG wykręcił 8 punktów w 6 startach, występ nie był tragiczny, ale dobrze wiemy na co stać Miedzinskiego gdy jest w pełnej dyspozycji, w tym momencie niestety w takowej nie jest, być może odczuwa jeszcze jakieś skutki upadku w GP w Bydgoszczy. Z uwagi na to że jest to inauguracja ligi szwedzkiej, podchodzę z minimalnym dystansem, mniejszą stawką, ale biorąc pod uwage aktualną formę zawodników typ wydaje mi się być pewny.
 
W 858

woffi2013

Użytkownik
Watt wczoraj w Anglii nie leżał, a co do tej kontuzji to można się zastanowić na ile była to poważna sprawa, a na ile wybieg aby wpuścić Karlssona i Lawsona. Gdyby było tak źle, to wzięliby Hansa na ten mecz dziś.
A czy typ dobry, to nie wiem ???? Zorro u siebie potrafił pojechać nie raz dobre zawody.
 
niels 44

niels

Użytkownik
Brytyjczycy nader często używają zwrotów &quot;injury&quot;. Nie ma mowy o żadnej kontuzji, czy też urazie - Davey jest dzisiaj zdolny do jazdy. Nie przesadzałbym z tym sabotażem...
Zastanawiał się ktoś z was może nad zagraniem Grzesiu Zengota (+1) v Rune Holta (-1) ✅ ✅.
Norweg jedzie w tym roku niespecjalnie. Żeby nie powiedzieć słabo. Smederna wydaje się być faworytem starcia z Vastervik właśnie przez bardziej wyrównany skład. Zengota zawsze w Szwecji coś kulał, więc myślę, że dzisiaj +1 jest w stanie załatwić.
 
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Z tego co wygooglowałem to Watti wczoraj dostał w dłoń z kamienia czy cuś, nic poważnego pewnie poza bólem i opuchlizną.
Druga rzecz to mecz w Mottalii gdzie leje i zawody raczej będą odwołane...
http://www.youtube.com/watch?v=0Ns-NXy71Kc&amp;amp;feature=youtu.be
EDIT:
18.30 na przemian deszcz i śnieg na Dunteberget w Motala. Ale tor jest w dobrym stanie i jest gotów do startu. Zapraszamy do bezpośredniego zgłaszania / Andreas Schandersson
Jednak pojadą
 
C 407

cekaem

Użytkownik
Linus Sundstroem +5 - Daniel Niermark 1.50 Bet 365
yyy o co chodzi tutaj z tą linią?? Dla Nermarka takie handi? To jakieś nieporozumienie... Nermark to nie wiem czy w ogóle w całym spotkaniu tyle punktów zrobi , a co dopiero taki handicap na niego dawać. On w pierwszym spotkaniu nie zdobył ani jednego oczka.. Dla porównania Linus 7 pkt.Co z tego , że kurs niski uważam , że nie ma nad czym się zastanawiać i grać.. Niby dzisiaj to Linus jest prowadzącym parę i ma trudniejsze biegi niż ostatnio ale i tak dla zagrania tego zakładu skłania mnie głównie to , że po prostu Nermark jest słaby. Uważam , że jeśli tylko Linus zdobędzie z 5 pkt na co go absolutnie stać to spokojnie zostanie to pokryte.
Martin Vaculik - Peter Kildemand 1 1.7 Fortuna ( liczy się max. 5 pierwszych biegów)
To jeszcze dzisiaj wcześniej pograłem w ziemniaku. Vaculik prawdziwa rakieta w tym sezonie. 2 śr.biegowa w ekstralidze mówi sama za siebie. W Szwecji też pierwsze spotkanie bardzo dobre w jego wykonaniu. Pająk natomiast jakby zaczął łapać delikatną zadyszkę. Wczoraj w Anglii przeciętny występ, ostatnio z Wrocławiem też bez szału. Słowaka tak czy owak uważałem za lepszego żużlowca w tym sezonie, pomimo furory jaką niewątpliwie sprawia Pająk. Do tego w ziemniaku liczy się taka sama ilość startów. Słowak na własnym obiekcie z pewnością będzie bardzo ciężki do złapania.
Elit Vetlanda - Smederna +18 1.66 Bet 365
Uważam że , Vetlanda na tą chwilę posiada zbyt chimerycznych zawodników by mogła liczyć dzisiaj na aż tak wielką wygraną. Szczególnie Tajski i Emil to w tym sezonie przeplatają dobre występy ze słabymi , ze wskazaniem na słabe. Jonasson kolejny po którym można się wszystkiego spodziewać. Smederna posiada całkiem wyrównany skład. Laguta po kontuzji już pokazywał , że nie ma śladu. Jest na pewno głodny jazdy gdyż kto wie czy nie pojawi się niebawem ponownie na rynku transferowym. Karlsson stary wyga na rodzimych torach poniżej pewnego poziomu nie schodzi, do tego młody Larsen, który już powoli puka do światowej czołówki. Na rezerwie kolejny stary wyga Zorro , który też coś powinien dorzucić. Myślę , że skład jest na tyle mocny by powalczyć w Vetlandzie może nie o wygraną ale na pewno aby uniknąć takiego blamażu jakie oferuje nam bukmacher handi.
 
viking 47

viking

Użytkownik
Vaculik - Pedersen 1.75 fortuna
Dzisiejszy występ Martina to tragedia, z kolei Nicki pojechał jak natchniony - życie
Martin od początku sezonu prezentuje wręcz kosmiczną formę, nieważne gdzie, nieważne z kim, po prostu puszcza sprzęgło i wygrywa prawie każdy bieg, więc trzeba z tego korzystać ile się da, z kolei Nicki ostatnimi czasy jedzie niby dobrze ale bez tego błysku, widać, że czegoś brakuje. Nie klei start a pózniej nie ma wystarczającej prędkości na trasie, w pierwszym meczu tydzień temu również bez szału. Dzisiaj spotkają się co najmniej dwa razy w bezpośrednim starciu, i myślę że za każdym razem Słowak ma większe szanse aby przyjechać przed Dunem, do tego uważam, że kolega z pary Nickiego mianowicie Dudek w biegu 12 może mu zabrać pkt.
 
X 357

xxxl

Użytkownik
Vaculik - Pedersen 1.75 fortuna
Martin od początku sezonu prezentuje wręcz kosmiczną formę, nieważne gdzie, nieważne z kim, po prostu puszcza sprzęgło i wygrywa prawie każdy bieg, więc trzeba z tego korzystać ile się da, z kolei Nicki ostatnimi czasy jedzie niby dobrze ale bez tego błysku, widać, że czegoś brakuje. Nie klei start a pózniej nie ma wystarczającej prędkości na trasie, w pierwszym meczu tydzień temu również bez szału. Dzisiaj spotkają się co najmniej dwa razy w bezpośrednim starciu, i myślę że za każdym razem Słowak ma większe szanse aby przyjechać przed Dunem, do tego uważam, że kolega z pary Nickiego mianowicie Dudek w biegu 12 może mu zabrać pkt.

2.10 masz na to w unibet w opcji 2-way ???? troszkę lepszy kurs
 
J 13

jofranco

Użytkownik
Jutro Dackarna Malilla powalczy w Norrkoeping z Vargarną. W pojedynku tym nie wystąpi Patryk Dudek, który zostaje w Polsce i będzie kontynuował rehabilitację.
Patryk Dudek Duzers Team Facebook
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom