>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Euroliga 2018/2019

Status
Zamknięty.
T 8,9K

trema11

Użytkownik
Bayern-Fenerbahce
Typ-1
Kurs-2.5 +++ po dogrywce,ale dla mnie ok
Na dzisiaj wybrałem takie ciężkie spotkanie,goście wiadomo 1 miejsce ,gospodarze 7 z bilansem 10-10 a u siebie 7-4.Typ trochę na nosa,bo za wiele argumentów za gospodarzami nie ma,ale coś tak czuje że tu wisi niespodzianka,z wczorajszych poszukiwań niespodzianek nie wyszło zle bo 3 trafione na 1 pudło.
Bayern do tej pory grał u siebie 2 razy z Fenerbahce i oba mecze przegrał,więc jak to mówią do 3 razy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
pawkuc 150

pawkuc

Użytkownik
Cholera, ciężkie te mecze. Wiem, że to wbrew logice, ale w tym meczu to tam widzę over, linia nie jest jakaś wygórowana. Tylko obawiam się, że podejście do meczu może być zupełne inne. Khimki raz wygrywają z Fenerbache, tam Gill mocno pociągnął grę, drugi raz przegrywają z Bayernem. Zalgiris początek sezonu zdecydowanie lepszy, ale obie drużyny ewidentnie nie potrafią na dłużej złapać formy. Zalgiris za 3 bardzo słabo, i pod koszem z Khimkami może mieć problem. Wiadomo, że mogą się spiąć i będzie wpadało wszystko. Ostatni mecz w lidze l, to dość sporo punktów. To jest bardzo nieprzewidywalna drużyna. Khimki w lidze vtb tez się nie oszczędzały i rzuciły 100pkt. Wiem ze Euroliga to inny poziom, ale może formę strzelecka przełożą na eurolige. Davies i jego brak dzisiaj, to spore osłabienie, robi dobra robotę. Z jednej strony over, a z drugiej chyba jednak w stronę Khimek. W historii między nimi jakiś szczególnych underow nie ma. 156,5/2,25 i 158,5/2,51 nie wyglada jakoś bardzo źle.
Olympiakos z Barcelona? Na pierwszy rzut oka under. Ale ja nie lubię grać underow. Jesli nie zagra Papanikolau, to duża strata. Z tabelki wynika że Barcelona w pełnym zestawieniu. Osobiście największa przewaga Olympiakosu jest „trumna” Mulitinov, Printzesis i pozytywnie wchodzący Bogris. Olympiakos u siebie mocny, trybuny na pewno dziś pomogą. Spanoulis jest świetnym dyrygentem i jeśli on dobrze zagra, to o wygrana można być spokojnym. Ogólnie jego bardziej cenie niż Pangosa, czy Huertela. Na dystansie chyba lepiej Barcelona i trzeba zaznaczyć świetna formę Hangi. Ja osobiście chyba odpuszczę ten mecz, gdybym wiedział ze Papanikolau zagra to szedłbym raczej w stronę Olympiakosu. William-Gross gra w kratkę, LeeDay będzie miał dzień, to będzie pakował piłkę z linii rzutów wolnych. Jeszcze się zastanowię, ale powodzenia.
Bayern - Fenerbache. To na pewno omijam, ale wydaje mi się ze nawet brak Veseleyego nie wpłynie na wygrana Fenerbache. Maja motywatora i magika na ławce. Co lepsze znalazł chyba sposób na Greena. Wszystkie aspekty przemawiają na korzyść Fenerbache, rotacja, indywidualności. Myśle ze Ahmet i Lauvergnie sobie poradzą pod koszem. Oglądałem mecz Bayernu z Milanem i wygrali tylko dzięki temu, że „3” siedziała im wybitnie, a po stronie Milanu grał tylko James. Wiadomo Fenerbache to kolektyw i OBRONA.
Ostatni mecz . Dla mnie tutaj Jest value w stronę Maccabi. Chłopaki zaczynaja rozumieć grę trenera, i na prawdę wyglada to obiecująco. Wilbekin zaczyna grać na miarę swoich możliwości, Roll rewelacyjny zmiennik. Potrafi utrzymać grę na swoich barkach. Baskonia niemrawo. Bardzo chcą zagrać w final4, ale chcieć a moc to dwie inne sprawy. Najwiecej pokrzyżowała kontuzja Shengeli. Granger wiadomo, ale Huertas i Vildoza jakoś to ciągną. Na pewno lepsza niż wcześniej forma dysponuje Voigtmann, ale nie wiem czy to starczy? Jeśli miałbym coś postawić, to coś w stronę Maccabi.
Sory za taki długi post. Jeśli ktoś doczytał do końca i chciało mu się, to szanuje ; ) ok zaraz mecz! Powodzenia! Mam nadzieje, że coś się przyda!

EDIT
przepraszam, ale dziś konkretny minus. A tego Maccabi to szkoda komentować. Chyba trzeba sobie zrobić przerwę. Pan trema11 daje dobre typy, lepiej posiłkować się jego ; )
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
T 8,9K

trema11

Użytkownik
Darussafaka-Real Madryt
Typ-1
Kurs-4.6 ---
Typ dodatkowy- 9.5H-1
Kurs-1.8 +++
Gospodarze tegop pojedynku koszykarze Darussafaka w tym sezaonie w Eurolidze grają bardzo słabo i zajmują teraz ostatnie miejsce w tabeli.W dotychczas rozegranych pojedynkach odnieśli oni tylko 3 zwycięstwa i 17 pojedynków przegrali.W ostatniej kolejce spisali się jednak całkiem dobrze pokonując na swoim parkiecie Baskonie 80-75.
Z kolei Real to drużyna typowana do wygrania Euroligi,no ja się z tym zgadzam,ale czy musi wygraywać wszystkie mecze? myślę że nie.Ich ostatnie 10 meczy ogólnie to wygrana i przegrana,tak w kratkę.Widać że nie skupiają się tylko na tym żeby wygrywać,przegrana z Buducnost jakby to potwierdzała.
Podejmuje ryzyko i gram na gospodarzy. za 1.2 na gości mija się z celem,a grania Handi na Real to też ryzyko,może będą chcieli wygrać najmniejszym nakładem sił.
Trochę szkoda bo przespali 1 połowę a potem juz było trudno,ale i tak jak ktoś zagrał za 1.2 na Real to miałpełne pory
 
pukon 956,8K

pukon

Użytkownik
Dzisiejsze nieobecności i możliwe absencje:

Dodam jeszcze o możliwości debiutu nowego zawodnika w Mediolanie - Jamesa Nunnally, ostatnie dwa sezony w Fenerbahce (średnie w Eurolidze - 63 spotkania 7,5pkt/2zb/1,5as, ten sezon rozpoczął w NBA (Houston - dwie gry (4,5pkt) / Minnesota - trzynaście gier 2,1pkt).
Powodzenia
 
pawkuc 150

pawkuc

Użytkownik
Ja tego raczej nie gram. Ale pierwsze co przychodzi na myśl, to że Real z takimi drużynami podchodzi minimalistycznie. W lidze jest to samo, co skarciło ich już dwa razy. Wiadomo drużyny spinają się na Real, ale ludzie święci to profesjonaliści.
CSKA inna sprawa, przypuszczam ze będą chcieli się zrewanżować i wykorzystać potknięcie Fenerbache. Zagram sobie ober 91,5/2.14 fortuna. Opisać można jedynie tak, że przepaść dzieli obie drużyny. A Budencost jakoś na wyjeździe fenomenalnie nie gra. Handicapu nie gram, bo mogą mieć dzień konia, w sensie Budencost i będą rzucać jak szaleni.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
T 8,9K

trema11

Użytkownik
Ja tego raczej nie gram. Ale pierwsze co przychodzi na myśl, to że Real z takimi drużynami podchodzi minimalistycznie. W lidze jest to samo, co skarciło ich już dwa razy. Wiadomo drużyny spinają się na Real, ale ludzie święci to profesjonaliści.
CSKA inna sprawa, przypuszczam ze będą chcieli się zrewanżować i wykorzystać potknięcie Fenerbache. Zagram sobie ober 91,5/2.14 fortuna. Opisać można jedynie tak, że przepaść dzieli obie drużyny. A Budencost jakoś na wyjeździe fenomenalnie nie gra. Handicapu nie gram, bo mogą mieć dzień konia, w sensie Budencost i będą rzucać jak szaleni.
Myślę że overek +164.5 wejdzie jak w masło.Goście powinni ponad 70 rzucic a resztę Cska dorzuci.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Hej A gdzie bardziej szukać zwycięstwa doga?
Gran Canaria czy Efes?
Ktoś się wypowie?
 
T 8,9K

trema11

Użytkownik
Hej A gdzie bardziej szukać zwycięstwa doga?
Gran Canaria czy Efes?
Ktoś się wypowie?
Jak już to Efes. boję się tylko że może być remis,tak mi tu śmierdzi remisem,ale wiadomo,to troche loteria,
 
pawkuc 150

pawkuc

Użytkownik
Jak już to Efes. boję się tylko że może być remis,tak mi tu śmierdzi remisem,ale wiadomo,to troche loteria,
Ja tutaj szukam overa. Tzn mecz PAO z Efesem. Chopcy z Efesu rzucają sporo punktów, w zasadzie nie ma dla nich różnicy, czy to u siebie czy na wyjeździe. A Panathinhkos i jego hala, kibice, zawodnicy idący za ciosem... over jak ta „lala”. Obrona Efesu tez jakoś wybitnie nie działa. Jeśli PAO zagra skutecznie, to 164,5/2.19 czy 166,5/2.44 powinno wejść lekko. Jeśli nie over to może coś w stronę Efesu.
A ostatni mecz w ogóle odpuszczam. Tam może być wszystko. Over/under i wcale się nie zdziwię jeśli padnie tam niespodzianka w postaci zwycięstwa Gram Canari. Milan to dziwna drużyna, tam to chyba najlepszej atmosfery nie ma. Ja odpuszczam.

Ahhhhh 4 pkt : ( Efes mnie zawiódł. Zwłaszcza Bebouis
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Panie Pukon, można prosić o tabelkę jak zawsze dotycząca nieobecności Euroligowych?
Z góry dziękuję ????
 
pukon 956,8K

pukon

Użytkownik
Witam, piele już podał ułatwienie ze znalezieniem nieobecności - za co ze swojej strony dziękuję. Dorzucę tylko standardowo:

Powodzenia!
 
piele 4,9K

piele

Użytkownik
Szczerze nie lubie obstawiać Euroligi. Maccabi można spróbować- do dubla czystą 1 albo jakiś handi, jeżeli Milutinov i Papanikolou mają być ograniczeni to powinni wygrać. Buducnost też można spróbować.Cole i Bitadze dają radę.U siebie Czarnogórcy wygrali z Realem, CSKA, Barcą więc czemu mają nie wygrać z Chimkami,którzy grają już długi czas bez Shveda i Gilla.Więc w sumie można spróbować punkty Mickey i Crockera(Chimki)zależy jakie są linie. Z Żalgirisu biorę pod uwagę również punkty Grigonisa.
post. Co ten Buducnost w ostatnich 2 minutach zrobił to tylko oni wiedzą :facepalm:
Chociaz Mickey na duuzy plus.
Crocker na początku sie zacial,pozniej nie probowal ????
Maccabi na plus ledwo co;3 Spanoulisa z niczego,ale na szczęście Scotty dał radę.
Grigonis rzucał 3 razy w meczu...
 
piele 4,9K

piele

Użytkownik
W wielkim skrócie- CSKA vs Real
  • Drużyny top 4 Euroligi.
  • Real bez Llula i Thompkinsa.
  • Real po dogrywce(przegranej) z Unicaja w niedziele.
  • CSKA w dobrej formie
  • Bardzo możliwe,że Higgins wróci na ten mecz

https://cskabasket.com/news/?id=17777&amp;amp;lang=en
Głowny typ:
CSKA win~1.4✅
CSKA(-6,5)~1.85⛔

Poboczne typy:
CSKA(-8,5)~2.25⛔
Campazzo over 9.5~1.8⛔
(8pkt)​
Dodam jeszcze jeden typ ze względu na kontuzję Veselego z Fenerbahce.Drugim środkowym jest Joffrey Lauvergne i on teraz wychodzi w pierwszej piątce.
Lauvergne over 9.5~1.8
http://www.euroleague.net/news/i/9fjbq5s3noog58a8/fenerbahce-s-vesely-out-5-to-6-weeks-with-knee-injury
Edit.poziom meczu słaby,CSKA kiedy łapało dystans zaraz go traciło.Campazzo nie wjeżdzał pod kosz.Lauvergne widziałem,że 1/6 więc szkoda gadać.Po prostu to jest znak,że muszę odpuścić te rozgrywki.Tutaj kończę z tym tematem,gdyż sam ich praktycznie nie gram,a chce na forum pomagać.
 
M 11,5K

mumin89

Użytkownik
piele tez juz myslalem zagrac sobie dzisiaj campazzo i lauverge wiecej pkt oraz dorzucic do tego Evansa wiecej 9.5 z darusafaki on gra przewaznie ponad 30 minut a dzisiaj jeszcze mecz z milano czyli szybki mecz duzo punktow ktos musi je rzucac i myslalem James z Milano wiecej 20.5 Williamsa z Bayernu wiecej 15.5 i Thomasa wiecej 9.5 ale sam nie wiem glowny typ to
Evans wiecej 9.5
 
piele 4,9K

piele

Użytkownik
mumin89 co do Evansa mogę się zgodzić tylko on grał 40 minut z Efesem w poniedziałek.
Darussafaka jest 10 w lidze,a w Eurolidze nie mają żadnych szans na top8.Ale linia 9.5 jak najbardziej do pokrycia przez Evansa.Co do Jamesa,wraca dzisiaj Nedovic pewnie dużo czasu nie dostanie,ale James lubi samolubną gre.
 
T 8,9K

trema11

Użytkownik
Milano-Darussafaka
Typ-2kw Darussafaka
Kurs-2.8
Na dzisiaj wybrałem taki nietypowy typ.Przejrzałem kilka spotkań jednych i drugich,i rzuciło mi się w oczy że Milano nawet jak wygrywało u siebie,to 2 kwarty mieli słabe i przegrane,mimo to wygrywali dość spokojnie.
Goście jedna z 2 drużyn które do tej pory nie wygrali na wyjezdzie,postawią dzisiaj trudne warunki dla gospodarzy i powalczą b yć może o 1 wygraną,a jżeli nie to nie powinni przegrać dwucyfrówką,także polecam również handi na gości.Mecze między nimi były zawsze zacięte i dzisiaj powinno być podobnie.
Powodzenia
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom