>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Eurovision Song Contest 2013

galgan 1,3K

galgan

Użytkownik
FYR Macedonia Will Qualify
Kurs: 5,0 Tobet
Jak grać takie imprezy to po wysokich kursach.
Dla mnie jak na eurowizje to niezły poziom muzyczny, pisoenka melodyjna.
Gdyby wokalistka była młodsza i ładniejsza to nawet TOP 10 ????

Słabe choreo, a raczej totalny brak.
Mimo wszystko po takim kursie gram za drobne.

Do tego dorzucam Switzerland WILL Qualify po krusie 2,20 Tobet
Piosenka radiowa, powinna wyróżnić się w tym gąszczu miernoty.

&lt;-----------------&lt;&lt;
 
enrico 1,4K

enrico

Użytkownik
Macedonia niby value, ale podobno fatalnie wypada wokalnie na próbach, z tego co widziałem, rzeczywiście jest gorzej niż w wersji studyjnej, co zmniejsza szanse tego kraju.
Bułgaria nie wejdzie do finału @ 2,20 Unibet ✅
Chyba trochę przeceniania przez buków. Bardzo słaba piosenka, niemelodyjna, negatywne głosy wśród ekspertów i widzów w internecie. Na dodatek Elitsa słabiutko dziś wypadła na próbie generalnej pod kątem wokalnym. Nie wiem czym się buki sugerują, bo w większości głosowań są poza 10. A jeżeli są problemy z czystym wykonaniem piosenki (na dodatek słabej) to chyba warto pograć.
 
civilpl 280

civilpl

Użytkownik
FYR Macedonia Will Qualify Kurs: 5,0 Tobet Jak grać takie imprezy to po wysokich kursach.
Nie ma opcji raczej na to, Bałkany w tym roku poległy w całości, Macedonia jak wchodziła no to tylko z 9 albo 10 miejsca, więc w tym roku nie widzę szansy.
Cztery kraje są pewne - Norwegia✅, Azerbejdżan✅, Gruzja✅ i Grecja✅, więc zostaje 6 miejsc - myślę, że prawie na pewno wejdzie Finlandia✅ i Armenia✅, Bułgaria⛔ i Malta✅. Duże szanse będzie miała też Rumunia✅, która nigdy nie przegrała półfinału.
Warto podbierać Danię, kurs spada na ryj, już jest 1.66!
// jednego nie zgadłem, sorry
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
abraxas 3,2K

abraxas

Forum VIP
Semi Final 2
Awans: Azerbejdżan✅, Georgia✅, Grecja✅, Izrael⛔, San Marino⛔, Norwegia✅, Malta✅, Albania⛔, Szwajcaria⛔ i...(Islandia✅ lub Węgry✅).
Zakwalifikuje się do Finału:
Bułgaria - NIE✅ @1,95 Unibet
Tutaj zgadzam się z enrico. Czekałem do próby i rzeczywiście zapowiada się najgorszy występ w tym półfinale pod względem wokalny. Bardzo, bardzo słabo, Ich numer startowy to 7 pomiędzy Maltą o Islandią. Po występie Bułgarii dla ukojenia z pomocą przyjdzie &quot;Thor&quot; i myślę, że wszyscy szybko zapomną o fałszywych dźwiękach Bułgarii.

Szwajcaria - TAK
@2,8⛔ Unibet
Typowa radiówka powinna przypaść do gustu publiczność. Występują jako przed ostatni więc to również hendi dla nich. Pozytywne wrażenie robi również ten starszy pan.

San Marino - TAK
@1,45⛔ Expekt
Izrael - TAK @1,35⛔ Expekt
Oba kraje według mnie ze świetnymi piosenkami. Izrael, skromność na scenie, świetny wokal, instrumenty. Valentina tak jak już pisałem wcześniej po wpadce z przed roku, obecnie jest przez wszystkich bardzo dobrze przyjmowana i na poważnie brana pod uwagę w walce o najwyższe lokaty.

Podsumowanie

6/10 słabiutko. OMG! tak zareagowałem na brak Izraela w finale kiedy wszyscy skandowali Israel !!, a jednak jako ostatnia awans uzyskała Grecja. Valentina bardzo spięta. Co w finale robi Armenia ??
Naprawdę wielki żal Izraela, jeden z najlepszych występów tego wieczoru!!
 
galgan 1,3K

galgan

Użytkownik
Nie ma opcji raczej na to, Bałkany w tym roku poległy w całości, Macedonia jak wchodziła no to tylko z 9 albo 10 miejsca, więc w tym roku nie widzę szansy.
Cztery kraje są pewne - Norwegia, Azerbejdżan, Gruzja i Grecja, więc zostaje 6 miejsc - myślę, że prawie na pewno wejdzie Finlandia i Armenia, Bułgaria i Malta. Duże szanse będzie miała też Rumunia, która nigdy nie przegrała półfinału.

Warto podbierać Danię, kurs spada na ryj, już jest 1.66!
Przed pierwszym półfinałem pewnie bym się zgodził. Natomiast po awansie Litwy i Estonii uważam, że warto poszukać wysokich kursów.

Zaciekawił mnie twój twój typ na Rumunię, a zwłaszcza argument, iż nigdy nie odpadli w półfinale. Dzięki - korzystam po kursie 2,55 w Tobet.
 
keenan 49

keenan

Użytkownik
Przed pierwszym półfinałem pewnie bym się zgodził. Natomiast po awansie Litwy i Estonii uważam, że warto poszukać wysokich kursów.

Zaciekawił mnie twój twój typ na Rumunię, a zwłaszcza argument, iż nigdy nie odpadli w półfinale. Dzięki - korzystam po kursie 2,55 w Tobet.
A słuchałeś tej rumuńskiej piosenki? ????
 
S 72

siargiej

Użytkownik
A słuchałeś tej rumuńskiej piosenki? ????
Ja osobiscie przed chwila skonczylem sluchac wszystkich propozycji z II polfinalu. Oto moje przemyslenia:
Nie wejda do finalu: ⛔
1. Rumunia: przeciez ta piosenka to badziew jakich malo. A ten caly Cezar spiewa jakby nie mial jaj :p To piosenka do kabaretu, a nie do ESC, z calym szacunkiem.
2. Macedonia: Ten lozano jeszcze calkiem, calkiem. Z kolei Esma to jakis dramat i wizualnie i czysto artystycznie.
3. Bulgaria: Nie wytrzymalem do konca ???? Dramatyczny wokal live.
4. Lotwa: Takie piosenki nie maja racji bytu w ESC. Dowodem przedwczorajsza Czarnogora.
5. Wegry: dziwna melodia, piosenka mowiona ciezkim glosem, nie spiewana
Moze ja sie nie znam, ale jedna z gorszych propozycji, jak dla mnie
Pewny awans: ✅
1. Azerbejdzan: genialny ten gosciu. Moj faworyt do top3
2. Gruzja: troszke podobna do ubieglorocznej Quedate conmigo, Hiszpani.
Ale wykonanie genialne. Pobieram awans :cool:
3. Norwegia: piosenka nie bardzo zwrocila moja uwage, ale ze wzgl. geograficznych pewny awans.
4. Izrael: glos, skromnosc, pozytywne wrazenie.
5. Grecja: jak dla mnie grecka tragedia, taki gorszy, grecki Enej ;p
ale miejsce w finale raczej pewne, jak zawsze
6. Malta: super nuta
7. San Marino - wysokie notowania i to wystarczy
Ciezkie bety:
1. Armenia: Byloby prosciej, gdyby wygralo Progomesh, w tej sytuacji nie mam zdania. Bedzie na granicy awansu
2. Szwajcaria: ja jestem za, ciekawe co na to jury i widzowie. Fajna nutka
i do tego zadowalajacy kursik
3. fINLANDIA: Fajna dziewczyna z niezbyt ambitna piosenka. Finlandia to kraj skandynawski, wiec moze awansowac
4. Albania - nie wiem jak mozna wybrac do ESC, piosenke, ktora zaslugiwala na polegniecie w preselekcji
5. Islandia: MNIE PRZEKONALA, a Was??
 
civilpl 280

civilpl

Użytkownik
Malta faktycznie ma bardzo dobrą kompozycję i powinna przejść, aczkolwiek politycznie ich pozycja jest słabiutka - mała wyspa pod Włochami - brak sąsiadów, a Włosi głosowali w pierwszym półfinale...
Co do Rumunii - piosenka jest fatalna dla ucha, ale taki kastrat zapada w pamięć. Rumunia zawsze przechodziła - to kraj z bardzo dużą ilością emigrantów - więc oni będą głosować (choć Polska ma ich jeszcze więcej a wypadała fatalnie...). To nie jest przypadek, że jeden kraj zawsze przechodził, przecież na przestrzeni lat mieli piosenki lepsze i gorsze.
Co do Norwegii - no to piosenka super, super laska ją śpiewa, bardzo profesjonalny, radiowy beat i awans będzie nie tylko geograficzny - po prostu kompozycja na bardzo wysokim poziomie, prawie taka jak duńska.
Co do Węgier i Łotwy - pewniaki do odpadnięcia. Węgry są generalnie mało lubiane.
 
H 0

hazar99

Użytkownik
Ale utopiłem na San Marino, straciłem prawie cały zysk z pozostałych piosenek. Kierowałem się tym, że jest to jedyna w grupie piosenka romantyczna w starym stylu śpiewana przez kobietę, a niski kurs wejścia do finału tylko mnie w tym utwierdził.
Kiedy podadzą szczegółowe miejsca półfinałów? Ciągle mam nierozliczone kupony za pierwsze miejsca w grupie.
 
civilpl 280

civilpl

Użytkownik
Czas na finał. Oto moje propozycje:
Wszystkie z bet365
Dania Wygra (obecnie 1.53) - poza Norwegią nie ma żadnego zagrożenia, duńska propozycja jest świeża i wpada w ucho, wokalistka jest młodziutka, bardzo naturalna, w ucho wpada ten grajek na początku, dobre miejsce (w środku konkursu). Must win.✅
Włochy - Niemcy 1 1.57✅
Włochy od powrotu notują tylko dobre pozycje. Niemcy mają dyskotekową Cascadę, która powinna wypaść przeciętnie - ponieważ jest nieco podstarzała i jej kompozycja słabiutka.
Wielka Brytania - Irlandia 2 1.44⛔
Bonnie Tyler poniesie klęskę nad klęskami, ponieważ nikt nie będzie głosował na ponad 60 letnią babcię, która swoje momenty miała dawno temu. Eurowizja to konkurs młodych, więc Wielka Brytania jest bez szans i zajmie lokatę z tyłu stawki, Irlandia powinna ją luzem wyprzedzić, ponieważ ma kapitał - wychodząc z półfinału.
Holandia - Grecja 2 1.44✅
Alcohol is free - to w zasadzie jedyny bałkański rytm, który się ostał - więc punkty od Bałkanów polecą jak krew z nosa. Holandia bardzo przeciętnie, jakoś się prześliznęli w półfinale, ale to za mało by walczyć o pozycję, Grecja ich połknie.
Francja - Hiszpania 1 1.36✅
Francja trzyma poziom i miejsce od lat, Hiszpania prezentuje wyłącznie czerstwe kawałki i wypada słabo, w tym roku nie widzę szansy na zmianę.
Rosja - Gruzja 1 1.72 ✅
Propozycja rosyjska jest słaba, ale ich pozycja polityczna jak zawsze mocna - zagłosują liczni sąsiedzi, emigranci - Gruzja w latach 2007-2011 wypadała godnie (miejsca w okolicach 10), ale Rosja w tym samym czasie tylko raz miała słaby występ, w 2011 roku, kiedy to byli 16.
Szwecja otrzyma powyżej 1.5 12 punktów - 1.9 ⛔
Od Norwegii, podejrzewam, że też od Danii - ponieważ Duńczycy nie zagłosują na Norwegię. Poza tym małe kraje mogą głosować na gospodarza.
Rumunia otrzyma powyżej 0.5 12 punktów - 1.36⛔
Od Mołdawii i po temacie, Mołdawia kulturowo jest kolonią Rumunii (ten sam język)
Norwegia otrzyma powyżej 0.5 12 punktów - 1.4 ✅
Druga najlepsza propozycja w tym roku, na pewno ktoś się skusi i da im maxa.
Zakończy w top-4 Norwegia 1.72✅
Bardzo dobra propozycja norweska, powinna być 2-4 moim zdaniem. Piosenka niesamowicie profesjonalna. Wokalistka bardzo ładna, powinno być wysoko.
Znajdzie się w top-10 Malta 4.20✅
Malta jest słaba politycznie, nie ma sąsiadów jako wyspa, ale przeszli półfinał - z dobrą, spokojną, pogodną kompozycją i mogą się zakręcić w okolicach 10 pozycji, kurs bardzo zachęcający.
Znajdzie się w top-10 Włochy 1.44✅
Włochy dobrze stoją politycznie, po powrocie miejsca: 2 i 9. Wcześniej też prawie zawsze było dobrze.

// Przejrzałem ostatnie lata i od 2006 roku Mołdawia ZAWSZE dawała Rumunii 12 punktów, w 2005 nie dali jedynie) - więc Rumunia powyżej 0.5 12 punktów wydaje się być pewniaczkiem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
michal1090 1,7K

michal1090

Użytkownik
Czas na finał. Oto moje propozycje:
Wszystkie z bet365

Dania Wygra (obecnie 1.53) - poza Norwegią nie ma żadnego zagrożenia, duńska propozycja jest świeża i wpada w ucho, wokalistka jest młodziutka, bardzo naturalna, w ucho wpada ten grajek na początku, dobre miejsce (w środku konkursu). Must win.

Włochy - Niemcy 1 1.57
Włochy od powrotu notują tylko dobre pozycje. Niemcy mają dyskotekową Cascadę, która powinna wypaść przeciętnie - ponieważ jest nieco podstarzała i jej kompozycja słabiutka.

Wielka Brytania - Irlandia 2 1.44
Bonnie Tyler poniesie klęskę nad klęskami, ponieważ nikt nie będzie głosował na ponad 60 letnią babcię, która swoje momenty miała dawno temu. Eurowizja to konkurs młodych, więc Wielka Brytania jest bez szans i zajmie lokatę z tyłu stawki, Irlandia powinna ją luzem wyprzedzić, ponieważ ma kapitał - wychodząc z półfinału.

Holandia - Grecja 2 1.44
Alcohol is free - to w zasadzie jedyny bałkański rytm, który się ostał - więc punkty od Bałkanów polecą jak krew z nosa. Holandia bardzo przeciętnie, jakoś się prześliznęli w półfinale, ale to za mało by walczyć o pozycję, Grecja ich połknie.

Francja - Hiszpania 1 1.36
Francja trzyma poziom i miejsce od lat, Hiszpania prezentuje wyłącznie czerstwe kawałki i wypada słabo, w tym roku nie widzę szansy na zmianę.

Rosja - Gruzja 1 1.72
Propozycja rosyjska jest słaba, ale ich pozycja polityczna jak zawsze mocna - zagłosują liczni sąsiedzi, emigranci - Gruzja w latach 2007-2011 wypadała godnie (miejsca w okolicach 10), ale Rosja w tym samym czasie tylko raz miała słaby występ, w 2011 roku, kiedy to byli 16.

Szwecja otrzyma powyżej 1.5 12 punktów - 1.9
Od Norwegii, podejrzewam, że też od Danii - ponieważ Duńczycy nie zagłosują na Norwegię. Poza tym małe kraje mogą głosować na gospodarza.

Rumunia otrzyma powyżej 0.5 12 punktów - 1.36
Od Mołdawii i po temacie, Mołdawia kulturowo jest kolonią Rumunii (ten sam język)

Norwegia otrzyma powyżej 0.5 12 punktów - 1.4
Druga najlepsza propozycja w tym roku, na pewno ktoś się skusi i da im maxa.

Zakończy w top-4 Norwegia 1.72
Bardzo dobra propozycja norweska, powinna być 2-4 moim zdaniem. Piosenka niesamowicie profesjonalna. Wokalistka bardzo ładna, powinno być wysoko.

Znajdzie się w top-10 Malta 4.20
Malta jest słaba politycznie, nie ma sąsiadów jako wyspa, ale przeszli półfinał - z dobrą, spokojną, pogodną kompozycją i mogą się zakręcić w okolicach 10 pozycji, kurs bardzo zachęcający.

Znajdzie się w top-10 Włochy 1.44
Włochy dobrze stoją politycznie, po powrocie miejsca: 2 i 9. Wcześniej też prawie zawsze było dobrze.


// Przejrzałem ostatnie lata i od 2006 roku Mołdawia ZAWSZE dawała Rumunii 12 punktów, w 2005 nie dali jedynie) - więc Rumunia powyżej 0.5 12 punktów wydaje się być pewniaczkiem.
a skąd kursy ?
 
enrico 1,4K

enrico

Użytkownik
Holandia top 10 @ 1,80 Sportingbet ✅ 9 miejsce na spokoju
Politycznie ten kraj stoi słabiutko, ale piosenka jedna z najlepszych w tegorocznej edycji. Pamiętamy jak podczas pierwszego półfinału przy ostatnim ogłaszanym państwie publiczność skandowała Holandię. Nie przez przypadek, bo Anouk potrafiła stworzyć niesamowitą atmosferę podczas swojego występu, co powinni docenić też widzowie przed telewizorami, a przede wszystkim eksperci.
Ukraina-Norwegia 2 @ 1,55 tobet ⛔:?
Norwegia moim zdaniem bezapelacyjnie top 3. Wpadająca w ucho, świetnie wykonana technicznie piosenka. Mam wrażenie, że gdyby nieco kompozytorzy dopracowali warstwę muzyczną można by było powalczyć z Danią. Ukraina chyba trochę przeceniana przez buki, choć zawsze na ESC jest wysoko.
 
michal1090 1,7K

michal1090

Użytkownik
kto mi awruk na chłopski rozum wytłumaczy o co tu chodzi bo się zakręciłem trochę ?

Chodzi o linie handi na bet365

Liliana B Zakłady na handicap na Konkurs Piosenki Eurowizja - Rozliczenie będzie na podstawie kursów wyświetlonych dla aktualnej ilości punktów przyznanej dla każdego kraju, po zastosowaniu hadicapu.

Gdy zapytałem czy mogę dowiedzieć się więcej...

Liliana B opuścił tą sesję!

beka ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
civilpl 280

civilpl

Użytkownik
kto mi awruk na chłopski rozum wytłumaczy o co tu chodzi bo się zakręciłem trochę ?
Chodzi o linie handi na bet365
Liliana B Zakłady na handicap na Konkurs Piosenki Eurowizja - Rozliczenie będzie na podstawie kursów wyświetlonych dla aktualnej ilości punktów przyznanej dla każdego kraju, po zastosowaniu hadicapu.
Gdy zapytałem czy mogę dowiedzieć się więcej...
Liliana B opuścił tą sesję!
beka ????
Tam chodzi o to, że każdemu krajowi dodajesz handicap i wtedy typujesz kto wygra, Danii się nic nie dodaje, innym się dodaje, ale widzę że to zdjęli już. Ja zagrałem w tym Danię po 11, aczkolwiek to jest nieprecyzyjne, bo Dania wtedy powinna być opisana z minusem - inaczej po prostu gram ją bez handi - czyli na zwykły win. Ale to nie pierwszy raz kiedy bet365 wystawia coś czego nie przemyślał dokładnie i później to pośpiesznie zdejmują.
 
jurasicbart 167

jurasicbart

Użytkownik
Proponuje pograc cos na Hungary, powiem szczerze, powinni byc wysoko mimio ze teoretycznie nie ma za bardzo od kogo punktow dostawac ale bedzie czarnym koniem.Piosenka inna i moim zdaniem bardzo fajna, gralem ich wczoraj i mnie nie zawiedli,Typ w 10 za 5.00 ✅✅✅
warty grania w bet365.
Podobnie Malta geograficznie i politycznie punktow niby nie powinni dostac za duzo ale..... w top 10 za 4.20 ✅✅✅ bet365 powinni byc.
oraz
Malta-Moldova
Malta ✅✅✅
2.25
bet365
Zupelnie nie widze w tej stawce Rumunii, ta piosenka to jest jakis dowcip, jak oni weszli do finalu? Tam juz tak pieknie nie bedzie.
Romania-Belgium
Belgium ✅✅✅
3.00
bet365
Eurowizja pieknie dala zarobic!!!!
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
A co w tym niezrozumialego ? To ze zagrales danie nie znaczy ze jak ona wygra to zaklad bedzie wygrany. Dania musi byc lepsza po doliczeniu handicapow ktore nyly przy pozostalych krajach
 
civilpl 280

civilpl

Użytkownik
Zupelnie nie widze w tej stawce Rumunii, ta piosenka to jest jakis dowcip, jak oni weszli do finalu? Tam juz tak pieknie nie bedzie. Romania-Belgium
Jak nie będzie jak będzie? ;)
Belgia w ostatnich latach miała tylko jedną dobrą piosenkę - Toma Dice&#39;a z &quot;Me and My Guitar&quot; , pamiętam to wykonanie do dzisiaj, spokojna, bardzo ładna i melodyjna piosenka - reszta występów to masakra - 7 przegranych półfinałów.
Piosenka rumuńska jest dla normalnych ludzi fatalna, kastrat ala dracula wyje wniebogłosy, tylko że Rumunia może liczyć na liczne grono eurowieśniaków, które właśnie taki badziew kupuje, stąd też będzie wysoka pozycja Grecji, która śpiewa o chlaniu jak na wiejskim weselu - a ludzie to kupują. Rumuński kastrat miał nie przejść półfinału - a przeszedł, zdobędzie teraz punkty od Bułgarii, Mołdawii (na 99% maxa), Ukrainy i pewnie trochę spłynie z Bałkanów. Przeciętnej belgijskiej piosenki nikt nie zauważy w finale wg mnie. Belg włoskiego pochodzenia przegrywa wyraźnie z maltańską propozycją, która będzie wysoko (obstawiam okolice 7 miejsca), ponieważ bardzo często się zdarzało, że spokojna kompozycja się wyróżniała.
Kompletnym nieporozumieniem w finale jest dla mnie Litwa - słowa tej piosenki są tak fatalne, że to nie miało szans przejść. Nie wiem kto na nich głosował, ale Litwa jest pewnym kandydatem do końcowych miejsc. Podobnie islandzki &quot;Thor&quot;, który był jak flaki z olejem.
Co do Węgier- to popełniłem wielki błąd oceniając ich szanse, ponieważ wykonanie tej piosenki przez tego hipstera, w dodatku po węgiersku robiło pozytywne wrażenie. Ciekawa kompozycja, aczkolwiek całkowicie rozpłynie się w finale.
Losowanie się tak ułożyło, że mocne kraje są na końcu. Po Danii (18 piosenka), jest tylko słaba Islandia - a później sami mocarze, na początku zaś odwrotnie sami outsiderzy, którzy skończą nisko.
20 Azerbejdżan, z typową eurowizyjną popeliną będzie bardzo wysoko a po nim będzie coraz cieplej, bo wpada Grecja, Ukraina, Włochy i Norwegia. Norwegia musi się przebić, ponieważ mnie ta piosenka chwyciła już za pierwszym razem, to jest prawdziwy hit.
Moim zdaniem kompletnie przepadną Niemcy, Natalie Horler choć ma dopiero nieco ponad 30 lat wygląda strasznie, kilogram tapety. Do tego dochodzi słabiutka jak na ten zespół piosenka. Wielka Brytania - jak pisałem, porażka nad porażkami i szansa na jedno z ostatnich miejsc. Nie wiem jak bardzo trzeba nie rozumieć tego konkursu by wystawiać w nim gwiazdę lat 80, która jest dobrze po sześćdziesiątce. Przecież tam głosują młode szczawie co mają po kilkanaście lat i nie będą nawet wiedzieli kim ten dinozaur był w przeszłości.
Myśląc jeszcze o Danii mam tylko jedną małą wątpliwość. Emmelie wydaje się być zbyt pewna siebie, jej występ w półfinale chwilami przypominał występ finalny po wygraniu konkursu, było bardzo wyluzowana. Trochę to kłóci się z wygranym wizerunkiem Leny z 2010 roku, kiedy to Niemka nie potrafiąca mówić po angielsku, bardzo nieśmiała - wystąpiła z bardzo ciekawą piosenką i widać po niej było brak tego gwiazdorskiego zmanierowania. Rok później - wszystko odwrotnie, showbusiness ją zmielił i pokazała się zupełnie inna dziewczyna, pewna siebie, z wyzywającym makijażem, przerobiona na taką typową &quot;laskę&quot; - i pomimo, że po roku miała równie ciekawą piosenkę - dostała już bardzo mało głosów. Emmelie występuje w stylu Leny z roku 2011, a nie z 2010 - i to jest moja jedyna wątpliwość co do Danii.
 
jurasicbart 167

jurasicbart

Użytkownik
Jak nie będzie jak będzie? Belgia w ostatnich latach miała tylko jedną dobrą piosenkę - Toma Dice&#39;a z &quot;Me and My Guitar&quot; , pamiętam to wykonanie do dzisiaj, spokojna, bardzo ładna i melodyjna piosenka - reszta występów to masakra - 7 przegranych półfinałów. Piosenka rumuńska jest dla normalnych ludzi fatalna, kastrat ala dracula wyje wniebogłosy, tylko że Rumunia może liczyć na liczne grono eurowieśniaków, które właśnie taki badziew kupuje, stąd też będzie wysoka pozycja Grecji, która śpiewa o chlaniu jak na wiejskim weselu - a ludzie to kupują. Rumuński kastrat miał nie przejść półfinału - a przeszedł, zdobędzie teraz punkty od Bułgarii, Mołdawii (na 99% maxa), Ukrainy i pewnie trochę spłynie z Bałkanów. Przeciętnej belgijskiej piosenki nikt nie zauważy w finale wg mnie. Belg włoskiego pochodzenia przegrywa wyraźnie z maltańską propozycją, która będzie wysoko (obstawiam okolice 7 miejsca), ponieważ bardzo często się zdarzało, że spokojna kompozycja się wyróżniała.
Nie wiem czy az tyle krajow na nich zaglosuje, czesc moze jednak wybierze Wegrow?
Moj typ raczej przeciwko Rumunii niz w strone Belgii( moze jednak cos od sasiadow dostana ???? )
Co do Grekow?tez nie bedzie kolorowo.
Zgadzam sie co do Malty, nie musza dostawac 12 ale beda ciulac punkciki prawie od kazdego.
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Szwecja otrzyma powyżej 1.5 12 punktów - 1.9 Od Norwegii, podejrzewam, że też od Danii - ponieważ Duńczycy nie zagłosują na Norwegię. Poza tym małe kraje mogą głosować na gospodarza.
Dania da 12 Szwecji 3,50 unibet ⛔8
Szwecja gospodarz wiec trzeba dupke podlizac, Dunczycy zawsze wysoko oceniaja ich piosenki. Norwegia konkurent wiec watpie zeby dali im 12 a komu innemu jak nie Szwedom ? Kursik marzenie.
Niemcy dadza Grecji 7-10 (7,8,10) :;/:⛔6pkt...
6,00
unibet
Jak wiadomo w Szwabi pelno Turasow i Grekow wiec zawsze glosow sporo. Dania, Niemcy, Rosja no i wlasnie Grecja wg mnie otrzymaja najwiecej punktow..
Szwecja TOP 10 3,14 pinnace⛔
Gospodarz, dostana sporo glosow tylko za to i top 10 powinni wyciagnac..
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Do góry Bottom