>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Eurovision Song Contest 2016

ludozerca 606

ludozerca

Użytkownik
Ciekawy zakład znalazłem:

Najlepszy - kraje bałkańskie - Chorwacja 7,00 Bet365

Moim zdaniem Chorwacja jest &quot;underrated&quot; i to konkretnie. Swego czasu piosenka Niny była w TOP 3 w zestawieniu bukmacherów i nagle zleciała nie wiedzieć czemu poza pierwszą 20. Po takim kursie żal nie spróbować, bo utwór ma fajny klimat, a głos Chorwatka ma znakomity i moim zdaniem spokojnie może być wyżej niż Bułgaria i Serbia. Sam mam zamiar oddać na nią głos :p

A Francja vs Szwecja na Francję 1,72 to chyba największa promocja. Frans to jest porażka moim zdaniem, on nawet nie śpiewa tylko coś tam bełkocze do mikrofonu.
 
Z 0

zurmi94

Użytkownik
Bardzo spodobał mi się zakład na top15 Węgrow, ale niestety po założeniu konta na MarathonBet jest problem z wpłatą, ponieważ nie posiadam karty Visa, a jest to jedyna możliwość... Wiecie jaki buk posiada jeszcze takowy zakład u siebie? Dodatkowo chciałbym zapytać gdzie obstawiacie finał Eurowizji i możną połączyć np. H2H czy inne rzeczy?
 
5567 719

5567

Użytkownik
Ja bym uważał na Szwecję. Jak uslyszalem pierwszy raz ta piosenke to tez sobie pomyslalem: &quot;omg co to ma byc? jakies dziecko sobie spiewa pod nosem dla dziewczecej publiki z gimnazjum chyba&quot;. No a potem wlaczam tv i specjalista od Eurowizji w naszym kraju Artur Orzech mówi, że ta piosenka jest &quot;genialna&quot; itd. :grin: Także ten tego... Nic mnie juz nie zdziwi w tym konkursie.
 
cavior 85

cavior

Użytkownik
Bardzo spodobał mi się zakład na top15 Węgrow, ale niestety po założeniu konta na MarathonBet jest problem z wpłatą, ponieważ nie posiadam karty Visa, a jest to jedyna możliwość... Wiecie jaki buk posiada jeszcze takowy zakład u siebie? Dodatkowo chciałbym zapytać gdzie obstawiacie finał Eurowizji i możną połączyć np. H2H czy inne rzeczy?
betsson ma nawet z lepszym kursem, @2.5
 
E 15

elo_wino

Użytkownik
Również polecam zakład na Węgry TOP 10!!.Kurs 9.00.
Osobiście uważam ,iz jest to mega value.Piosenka jest bardzo dobra, widać u chłopaka charyzme,naprawdę fajnie się go słucha,otoczenie na forum widzę ,iz mysli podobnie,a to dobry prognostyk by zakład sie powiódł.Zagrałem ten zakład pod limit,duże pieniądze z duża szansą powodzenia.Dodam tylko ,że licza sie głosy widzów, i w zwiazku z tym sam oddam sms na niego i paru ludzi za moim poleceniem tez wysle na niego sms.Tak jak ja mysli pewnie dużo wiecej ludzi, wiec wynik może być oczywisty.Duży błąd buka!
 
Z 0

zurmi94

Użytkownik
Wiecie czy mozna laczyc zdarzenia na betsson? bo na telefonie pokazuje, ze mozna, a jak chce stworzyc akumulator na komputerze to pokazuje, ze nie mozna i jestem skolowany ????
 
daniel-7 888

daniel-7

Użytkownik
Ciekawy zakład znalazłem:
Najlepszy - kraje bałkańskie - Chorwacja 7,00 Bet365
Moim zdaniem Chorwacja jest &quot;underrated&quot; i to konkretnie. Swego czasu piosenka Niny była w TOP 3 w zestawieniu bukmacherów i nagle zleciała nie wiedzieć czemu poza pierwszą 20. Po takim kursie żal nie spróbować, bo utwór ma fajny klimat, a głos Chorwatka ma znakomity i moim zdaniem spokojnie może być wyżej niż Bułgaria i Serbia. Sam mam zamiar oddać na nią głos :p
A Francja vs Szwecja na Francję 1,72 to chyba największa promocja. Frans to jest porażka moim zdaniem, on nawet nie śpiewa tylko coś tam bełkocze do mikrofonu.
Nina skopała występ w półfinale. Jak nie poprawi poziomu to może być ciężko, chociaż prawdę mówiąc nie wiem co ludzie widzą w piosenkach Serbii i Bułgarii bo dla mnie są słabe.
Jak ktoś chce łączyć H2H w AKO to w Fortunie można, jak komuś podatek nie przeszkadza. Ale tam o wiele lepiej kursy powystawiane więc ciężko znaleźć value.
Im bliżej finału tym bardziej przekonuje się w stronę Węgier. Freddy jak już wspomniano przystojniak i charyzmatyczny chłopak, a piosenka naprawdę może się podobać! Grube value, pisałem już o H2H z Polską (aktualnie kurs zleciał do @2,10 ale i tak warto), ale grać na Top10 jak najbardziej wypada.
Finał już dziś ! :cool: Siergiej musisz! ????
A czy myslicie ze kwestie polityczne moga tu zamieszac?
W poprzednich edycjach kilku uczestnikow wypowiadalo sie na ten temat
Przecież polityka od zawsze była elementem tego konkursu. Gdyby nie polityka to pewnie nie interesowałbym się tym tak mocno :cool:
To oczywistość więc nawet już nikt o tym nie wspomina.
 
monta-ellis11 587

monta-ellis11

Użytkownik
A czy myslicie ze kwestie polityczne moga tu zamieszac?
W poprzednich edycjach kilku uczestnikow wypowiadalo sie na ten temat
 
X 283

xpiccolox

Użytkownik
W tym roku się zmieniła punktacja jakoś? Bo przeglądam oferte i widzę bet na sume punktów zwyciężcy a tam linie na poziomie 600 pkt, a z tego co kojarze to zwyciężcy zawsze mieli coś koło 300.
 
D 224

dboniem

Użytkownik
Z tego co wiem, to po 50% liczą się głosy jury i widzów. Z tym, że najpierw podawane będą punkty jury, czyli łączenie się z każdym państwem i pokazanie kto ile zdobył punktów. A na koniec punkty z głosowania widzów i tutaj od ostatniego miejsca do pierwszego.
 
Do góry Bottom