>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Eurovision Song Contest 2016

ludozerca 606

ludozerca

Użytkownik
Ciekawy zakład znalazłem:

Najlepszy - kraje bałkańskie - Chorwacja 7,00 Bet365

Moim zdaniem Chorwacja jest &quot;underrated&quot; i to konkretnie. Swego czasu piosenka Niny była w TOP 3 w zestawieniu bukmacherów i nagle zleciała nie wiedzieć czemu poza pierwszą 20. Po takim kursie żal nie spróbować, bo utwór ma fajny klimat, a głos Chorwatka ma znakomity i moim zdaniem spokojnie może być wyżej niż Bułgaria i Serbia. Sam mam zamiar oddać na nią głos :p

A Francja vs Szwecja na Francję 1,72 to chyba największa promocja. Frans to jest porażka moim zdaniem, on nawet nie śpiewa tylko coś tam bełkocze do mikrofonu.
 
Z 0

zurmi94

Użytkownik
Bardzo spodobał mi się zakład na top15 Węgrow, ale niestety po założeniu konta na MarathonBet jest problem z wpłatą, ponieważ nie posiadam karty Visa, a jest to jedyna możliwość... Wiecie jaki buk posiada jeszcze takowy zakład u siebie? Dodatkowo chciałbym zapytać gdzie obstawiacie finał Eurowizji i możną połączyć np. H2H czy inne rzeczy?
 
5567 719

5567

Użytkownik
Ja bym uważał na Szwecję. Jak uslyszalem pierwszy raz ta piosenke to tez sobie pomyslalem: &quot;omg co to ma byc? jakies dziecko sobie spiewa pod nosem dla dziewczecej publiki z gimnazjum chyba&quot;. No a potem wlaczam tv i specjalista od Eurowizji w naszym kraju Artur Orzech mówi, że ta piosenka jest &quot;genialna&quot; itd. :grin: Także ten tego... Nic mnie juz nie zdziwi w tym konkursie.
 
cavior 85

cavior

Użytkownik
Bardzo spodobał mi się zakład na top15 Węgrow, ale niestety po założeniu konta na MarathonBet jest problem z wpłatą, ponieważ nie posiadam karty Visa, a jest to jedyna możliwość... Wiecie jaki buk posiada jeszcze takowy zakład u siebie? Dodatkowo chciałbym zapytać gdzie obstawiacie finał Eurowizji i możną połączyć np. H2H czy inne rzeczy?
betsson ma nawet z lepszym kursem, @2.5
 
E 15

elo_wino

Użytkownik
Również polecam zakład na Węgry TOP 10!!.Kurs 9.00.
Osobiście uważam ,iz jest to mega value.Piosenka jest bardzo dobra, widać u chłopaka charyzme,naprawdę fajnie się go słucha,otoczenie na forum widzę ,iz mysli podobnie,a to dobry prognostyk by zakład sie powiódł.Zagrałem ten zakład pod limit,duże pieniądze z duża szansą powodzenia.Dodam tylko ,że licza sie głosy widzów, i w zwiazku z tym sam oddam sms na niego i paru ludzi za moim poleceniem tez wysle na niego sms.Tak jak ja mysli pewnie dużo wiecej ludzi, wiec wynik może być oczywisty.Duży błąd buka!
 
Z 0

zurmi94

Użytkownik
Wiecie czy mozna laczyc zdarzenia na betsson? bo na telefonie pokazuje, ze mozna, a jak chce stworzyc akumulator na komputerze to pokazuje, ze nie mozna i jestem skolowany ????
 
daniel-7 888

daniel-7

Użytkownik
Ciekawy zakład znalazłem:
Najlepszy - kraje bałkańskie - Chorwacja 7,00 Bet365
Moim zdaniem Chorwacja jest &quot;underrated&quot; i to konkretnie. Swego czasu piosenka Niny była w TOP 3 w zestawieniu bukmacherów i nagle zleciała nie wiedzieć czemu poza pierwszą 20. Po takim kursie żal nie spróbować, bo utwór ma fajny klimat, a głos Chorwatka ma znakomity i moim zdaniem spokojnie może być wyżej niż Bułgaria i Serbia. Sam mam zamiar oddać na nią głos :p
A Francja vs Szwecja na Francję 1,72 to chyba największa promocja. Frans to jest porażka moim zdaniem, on nawet nie śpiewa tylko coś tam bełkocze do mikrofonu.
Nina skopała występ w półfinale. Jak nie poprawi poziomu to może być ciężko, chociaż prawdę mówiąc nie wiem co ludzie widzą w piosenkach Serbii i Bułgarii bo dla mnie są słabe.
Jak ktoś chce łączyć H2H w AKO to w Fortunie można, jak komuś podatek nie przeszkadza. Ale tam o wiele lepiej kursy powystawiane więc ciężko znaleźć value.
Im bliżej finału tym bardziej przekonuje się w stronę Węgier. Freddy jak już wspomniano przystojniak i charyzmatyczny chłopak, a piosenka naprawdę może się podobać! Grube value, pisałem już o H2H z Polską (aktualnie kurs zleciał do @2,10 ale i tak warto), ale grać na Top10 jak najbardziej wypada.
Finał już dziś ! :cool: Siergiej musisz! ????
A czy myslicie ze kwestie polityczne moga tu zamieszac?
W poprzednich edycjach kilku uczestnikow wypowiadalo sie na ten temat
Przecież polityka od zawsze była elementem tego konkursu. Gdyby nie polityka to pewnie nie interesowałbym się tym tak mocno :cool:
To oczywistość więc nawet już nikt o tym nie wspomina.
 
monta-ellis11 587

monta-ellis11

Użytkownik
A czy myslicie ze kwestie polityczne moga tu zamieszac?
W poprzednich edycjach kilku uczestnikow wypowiadalo sie na ten temat
 
X 283

xpiccolox

Użytkownik
W tym roku się zmieniła punktacja jakoś? Bo przeglądam oferte i widzę bet na sume punktów zwyciężcy a tam linie na poziomie 600 pkt, a z tego co kojarze to zwyciężcy zawsze mieli coś koło 300.
 
D 224

dboniem

Użytkownik
Z tego co wiem, to po 50% liczą się głosy jury i widzów. Z tym, że najpierw podawane będą punkty jury, czyli łączenie się z każdym państwem i pokazanie kto ile zdobył punktów. A na koniec punkty z głosowania widzów i tutaj od ostatniego miejsca do pierwszego.
 
Do góry Bottom