>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Expekt_Expert odpowiada

Status
Zamknięty.
expekt-betclic 293

expekt-betclic

Użytkownik
Sa refelinki czy bez tego da sie to zrobic?
Czyli wystarczy ze powiem komus ze ma sie zarejestrowac w Expekcie, on to zrobi, postawi zaklady za 150 PLN i wystarczy ze wysle maila i dostaniemy oboje po 50 PLN ?
To nie są reflinki

Wystarczy zwerbować kolegę, który wpłaci depozyt, obróci 150zł po kursie 1.50 i wówczas każdy z Was otrzymuje po 50zł
 
jaca 0

jaca

Użytkownik
Wystarczy zwerbować kolegę, który wpłaci depozyt, obróci 150zł po kursie 1.50 i wówczas każdy z Was otrzymuje po 50zł
Jest jeszcze drobny &quot;haczyk&quot;
Niestety bonus nie bedzie mogl byc przyznany o
ile wczesniej osoba polecona nie dokonala wymagananego regulaminem
obrotu bonusem 100 %
Do tego w maju nieco zmieniły się zasady i teraz bonus w wysokości 100 PLN może otrzymać jedynie osoba polecająca
 
L 0

lato61

Użytkownik
Dlaczzego nie moge zalogowac sie do pokera ? Wpisuje Username: czy login ktory podalem podczas rejestracji na expekt.com (zaklady) i oczywiscie haslo, dostaje informacje ze podalem zly login lub haslo a jest dobre! na stronie expekt dziala!
 
expekt-betclic 293

expekt-betclic

Użytkownik
Witam,
Jak zwerbować znajomego? Trzeba mu przesłać specjalny link?

Pozdrawiam
Witam

Jeżeli chodzi o link, to mile wskazane jest zarejestrowanie się z tego linku

Później gdy się znajomy zarejestruje z powyższego linku, musi wpłacić depozyt. Następnym krokiem jest postawienia zakładów za łączną stawkę 150zł.
Gdy już to uczyni ty musisz wysłać e-mail na adres: [email protected] z danymi: ID zwerbowanej osoby oraz twoje ID, imię i nazwisko twoje jak i przyjaciela.


Dlaczzego nie moge zalogowac sie do pokera ? Wpisuje Username: czy login ktory podalem podczas rejestracji na Expekt.com (zaklady) i oczywiscie haslo, dostaje informacje ze podalem zly login lub haslo a jest dobre! na stronie Expekt dziala!
Witam

Tak jak już wspominałem, sprawy pokera proszę kierować na odpowiedni e-mail, który się zajmuje tego typu sprawami.
 
filip_r2 769

filip_r2

Użytkownik
Mam następujące zapytanie czemu w Expekt nie dba o starych klientów tak jak Gamebookers posiadam w Expekcie konto juz 2 lata a oprócz promocji startowej jak sie rejestrowałem nie otrzymałem juz zadnych propozycji zachecających starych klienów do wpłat a w Gamebookers mam konto 2 latai dostałem dwa bonusy z okazji urodzin + dwa razy 100% podwojenia depozytu do 75zł to nie jest az tak wiele ale dbaja o starych klientów
 
T 0

trygon

Użytkownik
Czy Expekt pobiera jakieś prowizje od wypłaty wygranej ?! Bo mam na koncie 30 zł i chce wypłacić 25 zł i pojawia sie taki komunikat :

BLAD:
Prowizja przekracza zgloszona sume.

Expekt nie ma konta w Polsce ?! :roll:

O co chodzi ??!
 
mike_18 42

mike_18

Użytkownik
Wtam...Mam pytanie dotyczące wypłaty, a mianowicie chce wypłacić 120zł z mojego konta, ale dlaczego mam płacić prowizje za operację(połowa wypłacanej stawki czyli 60zł)??? To moja pierwsza wypłata(chce wypłacić na konto bankowe ING Bank Śląski). Dodam, że pierwszy raz z czymś takim się spotykam. U innych bukmacherów nie miałem takiego problemu.
Regulamin:
-Rodzaje wypłaty:
• Przelew bankowy =&gt; (realizacja 1-5 dni (przeważnie 2-3 dni robocze), brak dodatkowych opłat - wypłata na konto bankowe osoby zarejestrowanej na Expekt - Minimalna kwota wypłaty przelewem to 10zł)
-Przelew bankowy:
* Na stronie przelewu bankowego znajdź bank w swoim kraju z właściwymi danymi konta, na które możesz zrobić przelew. Upewnij się, że wpisałeś numer ID gracza oraz dopisek &quot;usługi bukmacherskie&quot; w polu tytułem na przelewie.

* Przelewy bankowe zwykle trwają około 2-4 dni robocze zanim znajdą się na Twoim koncie gracza.

* Jeżeli przelewasz pieniądze w walucie, która różni się od waluty na Twoim koncie gracza, zastosowany będzie aktualny kurs wymiany oraz od kwoty przelewu pobrana zostanie prowizja w wysokości 5,00 EUR (30 PLN).

* Minimalny przelew wynosi 10 EUR (40 PLN) lub ekwiwalent w innej walucie.

* Expekt.com nie stosuje żadnych opłat, ale radzimy sprawdzić szczegóły w swoim banku.
 
expekt-betclic 293

expekt-betclic

Użytkownik
Filip_r

Firma Expekt nie przewiduje promocja tego typu. Nigdy nie było tak jak zauważyłeś. Nie wiem czym to jest spowodowane, bo nigdy dogłębnie o to się nie pytałem. Firma Expekt bardziej skupia się na promocjach dla stałych graczów, typu &quot;konkurs gracz miesiąca&quot;, czy zwrot stawki za wytypowanie poprawnego wyniku. Różnego rodzaju promocje są również w grach bingo, w kasynach czy pokerze. Ogólnie są to bardzo wysokie sumy.

Trygon

Czasami takie coś wyskoczy. Wtedy należy przed numerem konta dodać PL i powinno wszystko być ok.

Mike_18

To samo co kolega wyżej. Dodaj PL przed numerem konta i to załatwi sprawę

Pozdrawiam
 
T 0

taziii

Użytkownik
mam taki problem. Chciałem wpłacić depozyt na moje konto po przez użycie karty kredytowej mastercard ale przy próbie wpłaty otrzymuje taki o to komucikat
&quot; Depozyt nie powiódł się
Your deposit has failed because of the following reason(s):

* Odmowa akceptacji, proszę skontaktuj się z [email protected] aby uzyskać pomoc.&quot;

wysłałem maila do supportera ale nie otrzymałem jeszcze odpowiedzi. Może tu ktoś mi pomoże , gdyż zależy mi na czasie.

z góry dziękuje
 
R 0

rafioso

Użytkownik
mam pytanie: czy ta promocja co jest na ten weekend ze zwrotem 50% wartości zakładu to polega na tym że na 1 kuponie musi być zakład zarówno z premier league i z F1 czy tylko jeden z nich ?
 
A 0

aa

Użytkownik
Przed chwila stawiałem na live Volandri-Murray przy stanie 0-3 że murray wygra 1 seta, ale niestety przy stanie 1-5 skreczowal z powodu kontuzji. Więc mam pytanie czy expekt zwroci mi te pieniadze czy co?? bo czytalem zasady i regulamin ale takiej sytuacji nie ma tam opisanej.
z góry dzięki
 
expekt-betclic 293

expekt-betclic

Użytkownik
mam pytanie: czy ta promocja co jest na ten weekend ze zwrotem 50% wartości zakładu to polega na tym że na 1 kuponie musi być zakład zarówno z premier league i z F1 czy tylko jeden z nich ?
Na 1 kuponie miały się znajdować 2 zdarzenia. Jedno z Formuły, a drugie z Premiership.

Oprocz tego bonusu przy wplacie i podwojeniu Expekt ma jakies promocje teraz?
Tak:
Konkurs: Gracz miesiąca
Bonus dla osoby polecającej
Bonus w kasynie do 200 euro
Bonus: za prawidłowe wytypowanie spotkania finałowego Uefa dostaniesz od firmy Expekt 100zł

Panie aa

Prawdopodobnie typ zostanie podliczony po kursie 1.0
 
komarr 4

komarr

Forum VIP
Wplacam 200zl , dostaje 100% od pierwszej wplaty, tj bede mial 400zl to jaki musze miec obrot teraz? Do jakiej kwoty mam dojsc po minimalnych kursach 1,5 abym mogl wyplacic pieniadze. Z gory dziekuje za odp. :spokodfhgfh:
 
M 0

magicfellow

Użytkownik
Pytania:

1. Gdy zarejestruje się w Expekt to będą do mnie dzwonić czy wysyłać mi listy za pomocą poczty(zwykłej, nie chodzi mi o maila)

2. Gdy będe miał troche kasy na koncie MB to jak moge wypłacić kase? Będa mi mogli wysłać za pomocą przekazu pocztowego gdy będe tego chciał.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom