>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Expekt_Expert odpowiada

Status
Zamknięty.
R 0

r2804

Użytkownik
gdzie napiszesz jak tam nic nie dziala. Support na czacie mial byc czynny do 22 a nie dzialal o godzinie 19+ Polski na emaile odpisuje po 3 dniach. Tragedia, nie wiem dlaczego tam wplacilem pieniadz.

Jak tu walczyc o swoje ? (porsze mi niue pisac &#39;&#39;odpisza&#39;&#39; mnie to nie obchodzi, ma dzialac a nie dziala)
 
L 0

lukas11

Użytkownik
Ja mam kilka pytań do Pana Expekt_Experta odnośnie wypłaty pieniędzy na konto bankowe.
1. Co należy wpisać w polu Adres ?? Czy mam tam wpisać mój pełny adres, czy też adres banku, na który wypłacam pieniądze ??
2. Czy numer konta mam poprzedzić literkami PL, czy też nie jest to konieczne (pieniądze zamierzam wypłacić oczywiście na konto w polskim banku).
3. Ile się czeka na wypłatę pieniędzy z expekta na konto w banku ??
4. Czy muszę wysyłać skany jakiś dokumentów, żeby otrzymać wypłatę ??
Jeżeli tak to czy expekt mnie o tym jakoś poinformuje (w jaki sposób ??) i jeżeli będę musiał wysłać skan/ksero to jakich dokumentów ?? Czy wystarczy sam skan dowodu osobistego ?? Bo gdzieś czytałem, że czasami expekt wymaga skanu dowodu wpłaty... No, ale to trochę dziwne, bo przecież większość ludzi (w tym niestety ja) wyrzuca, bądź ginie mu gdzieś taki dowód wpłaty. A przecież skoro w expekcie zaksięgowali wpłatę to przecież takowa była skoro została zaksięgowana. Bardzo proszę o szczegółową odpowiedź szczególnie na to pytanie.
5. W jakim formacie mam uzupełnić kwotę którą chcę wypłacić ??
Dla przykładu niech będzie, że chcę wypłacić 100 złotych. A więc jak mam to zapisać ?? [100 PLN czy 100,00 PLN czy 100.00 PLN ??]
Bardzo proszę Pana Expekt_Experta o odpowiedź na moje 5 pytań.
Myślę, że ta odpowiedź przyda się również innym użytkownikom expekta.
 
R 0

r2804

Użytkownik
Ja mam kilka pytań do Pana Expekt_Experta odnośnie wypłaty pieniędzy na konto bankowe.

1. Co należy wpisać w polu Adres ?? Czy mam tam wpisać mój pełny adres, czy też adres banku, na który wypłacam pieniądze ??
2. Czy numer konta mam poprzedzić literkami PL, czy też nie jest to konieczne (pieniądze zamierzam wypłacić oczywiście na konto w polskim banku).
3. Ile się czeka na wypłatę pieniędzy z expekta na konto w banku ??
4. Czy muszę wysyłać skany jakiś dokumentów, żeby otrzymać wypłatę ??
Jeżeli tak to czy expekt mnie o tym jakoś poinformuje (w jaki sposób ??) i jeżeli będę musiał wysłać skan/ksero to jakich dokumentów ?? Czy wystarczy sam skan dowodu osobistego ?? Bo gdzieś czytałem, że czasami expekt wymaga skanu dowodu wpłaty... No, ale to trochę dziwne, bo przecież większość ludzi (w tym niestety ja) wyrzuca, bądź ginie mu gdzieś taki dowód wpłaty. A przecież skoro w expekcie zaksięgowali wpłatę to przecież takowa była skoro została zaksięgowana. Bardzo proszę o szczegółową odpowiedź szczególnie na to pytanie.
5. W jakim formacie mam uzupełnić kwotę którą chcę wypłacić ??
Dla przykładu niech będzie, że chcę wypłacić 100 złotych. A więc jak mam to zapisać ?? [100 PLN czy 100,00 PLN czy 100.00 PLN ??]

Bardzo proszę Pana Expekt_Experta o odpowiedź na moje 5 pytań.
Myślę, że ta odpowiedź przyda się również innym użytkownikom expekta.
Kolego, takie banalne podstawowe pytania znajdziesz na stronie każdej firmy. to są pytania, no kiepskie.

1. Po co swoje dane masz wpisywać skoro oni i tak te dane znają. Oczywiscie że banku. Przeciez jest to pole przelewu gdzie ten przelew ma trafić.
2. Oczywiście że literkami PL. Przecież jasno jest o tym napisane na stronie.
3. Od dwóch do 5 dni. W praktyce 2 dni. Wszystko zalezy od banku. Expekt wypłaty realizuje drugiego dnia od zlecenia wypłaty, czyli po 24 godzinach.
4. Jeżeli firma będzie miała jakieś wątpliwości co do twojej tożsamości o taki dokument poprosi. Bedziesz musiał wysłać skan dowodu na email. Mozesz zamazać twarz, numer dowodu i inne informacje jak np. kolor oczu. Powinieneś pozostawic takie informacje jak adres zamieszkania, imie i nazwisko.
5. Wpusujesz poprostu 100. Bądż 125, 125.50 to zalezy ile wyplacasz. Nei piszesz PLN

6. Nei przyda się innym użytkownikom.
 
L 0

lukas11

Użytkownik
Kolego, takie banalne podstawowe pytania znajdziesz na stronie każdej firmy. to są pytania, no kiepskie.
1. Po co swoje dane masz wpisywać skoro oni i tak te dane znają. Oczywiscie że banku. Przeciez jest to pole przelewu gdzie ten przelew ma trafić.
2. Oczywiście że literkami PL. Przecież jasno jest o tym napisane na stronie.
3. Od dwóch do 5 dni. W praktyce 2 dni. Wszystko zalezy od banku. Expekt wypłaty realizuje drugiego dnia od zlecenia wypłaty, czyli po 24 godzinach.
4. Jeżeli firma będzie miała jakieś wątpliwości co do twojej tożsamości o taki dokument poprosi. Bedziesz musiał wysłać skan dowodu na email. Mozesz zamazać twarz, numer dowodu i inne informacje jak np. kolor oczu. Powinieneś pozostawic takie informacje jak adres zamieszkania, imie i nazwisko.
5. Wpusujesz poprostu 100. Bądż 125, 125.50 to zalezy ile wyplacasz. Nei piszesz PLN
6. Nei przyda się innym użytkownikom.
Człowieku, właśnie, że nie masz racji !!!
Kilka moich pytań wcale nie jest tak oczywistych jak by się mogło wydawać, a temat ten jest właśnie po to by na takie pytania i wątpliwości odpowiedział przedstawiciel expekta, a NIE TY !!!
I proszę Cię, nie ośmieszaj się swoimi dennymi komentarzami co do moich pytań. Jeżeli Ci się coś nie podoba to nie odpowiadaj - prosta zasada.
Pogrubiłem pytanie nr 2, ponieważ wiele osób ma podobną wątpliwość czy wpisywać literki PL, czy też nie wpisywać. Otóż raczej tych literek pisać się nie powinno, więc Twoja odpowiedź co najmniej mija się z prawdą.
Pytałem również jakie dokumenty są wymagane jeżeli expekt będzie chciał weryfikacji tożsamości. Pytanie zatem powtórzę:
Czy do &quot;weryfikacji&quot; konta w expekcie, żeby otrzymać wypłatę wystarczy TYLKO skan swojego dowodu osobistego, czy jeszcze jakiegoś dokumentu ??
Proszę o odpowiedzi na moje słynne 5 pytań przedstawiciela firmy EXPEKT, bądź osobę, która gra od dłuższego czasu w expekcie i wie jak wygląda potwierdzanie swojej tożsamości (weryfikacja konta gracza).
Bardzo proszę usera r2804 o nie odpisywanie na mój post tutaj. Jeżeli mu się coś nie podoba to niech swoje uwagi zachowa dla siebie, albo niech napisze mi Prywatną Wiadomość.
 
R 0

r2804

Użytkownik
Człowieku, właśnie, że nie masz racji !!!
Kilka moich pytań wcale nie jest tak oczywistych jak by się mogło wydawać, a temat ten jest właśnie po to by na takie pytania i wątpliwości odpowiedział przedstawiciel expekta, a NIE TY !!!
I proszę Cię, nie ośmieszaj się swoimi dennymi komentarzami co do moich pytań. Jeżeli Ci się coś nie podoba to nie odpowiadaj - prosta zasada.
Pogrubiłem pytanie nr 2, ponieważ wiele osób ma podobną wątpliwość czy wpisywać literki PL, czy też nie wpisywać. Otóż raczej tych literek pisać się nie powinno, więc Twoja odpowiedź co najmniej mija się z prawdą.
Pytałem również jakie dokumenty są wymagane jeżeli expekt będzie chciał weryfikacji tożsamości. Pytanie zatem powtórzę:
Czy do &quot;weryfikacji&quot; konta w expekcie, żeby otrzymać wypłatę wystarczy TYLKO skan swojego dowodu osobistego, czy jeszcze jakiegoś dokumentu ??
Proszę o odpowiedzi na moje słynne 5 pytań przedstawiciela firmy EXPEKT, bądź osobę, która gra od dłuższego czasu w expekcie i wie jak wygląda potwierdzanie swojej tożsamości (weryfikacja konta gracza).
Bardzo proszę usera r2804 o nie odpisywanie na mój post tutaj. Jeżeli mu się coś nie podoba to niech swoje uwagi zachowa dla siebie, albo niech napisze mi Prywatną Wiadomość.

Co to bredzisz czlowieku. Ja tu pomagam o on jakie ale jeszcze...!
To wpisze bez PL i juz co za gość.
Jak wpiszez PL to nei zotanie pobrana prowizja. Jak nei wpiszesz zostanie PROSTE czy nadal nie kumasz ? a na odpwoiedz &#39;&#39;experta&#39;&#39; poczkasz miesiac. Wiec milej zabawy!
 
C 0

czopsi

Użytkownik
Expekt mi nie rozliczył wygranego kuponu (uznał go za przegrany chodź wszedł). Stawiałem na Valerengę i Fogniniego. Chyba pożegnam sie z nimi prędzej niż myśle.
Co na to powiesz expercie?

Już jest wszystko wporządku. Rozliczyli jak trzeba, co nie zmienia faku, że takie rzeczy firmie bukmacherskiej nie powinny sie zdarzać.
 
I 6

insaner

Użytkownik
Nieprawidłowe rozliczenie kuponu
Heh - ja dzisiaj także dostałem oszukany przez Expekt poprzez nieprawidłowe rozliczenie kuponu - napisałem do supportu i czekam na wyjaśnienia oraz prawidłowe rozliczenie. Zobaczymy jak to załatwią.
 
I 6

insaner

Użytkownik
Expekt - problem
Zawarłem następujący zakład, został zawarty prawidłowo i wynik był identyczny jak na moim zakładzie a mecz się zakończył dopiero po dogrywce (1-1 w 1 tercji spotkania na co mam wiele dowodów) i został on anulowany z niezrozumiałych dla mnie przyczyn:



Dodam że często gram progresywnie (a tak było w tym przypadku) i takie anulowanie zakładu powoduje że jestem sporo w plecy. Wielu z was pewnie będzie się śmiało z tego zakładu - że to przecież tylko 70zł w plecy (przy zwrocie) zamiast 60 zysku po odjęciu kosztów progresji (potencjalna wygrana była ok 180zł) mam tylko 60zł straty. Ale - to równie dobrze mogło być 700zł straty albo... 700 euro, czy też więcej nawet.

Napisałem do suportu angielskiego - no i nie powiem szybko odpisali ale jakieś bzdury, że kurs był kilkukrotnie zawyżony i anulowali zakład - które zupełnie nie dotyczą mojego kuponu - gdyż kurs jest zupełnie normalny jak na to wydarzenie. Następna odpowiedz to punkt z regulaminu w którym jest mowa o tym że musi mecz odbyć się w całości minus 5 minut - a jak wiadomo mecz zakończył sie dopiero w karnych.

EDIT2:
Usunąłem konwersację z supportem z postu żeby nie tworzyć tu powieści a sprawa ostatecznie została rozwiązana na moją korzyść. Po kilkukrotnym ścieraniu się z angielskim supportem - od którego dostawałem idiotyczne odpowiedzi w końcu odpowiedział polski support (do którego napisałem najpierw) z przeprosinami i informacją że kupon został już prawidłowo rozliczony i zaraz znajdzie się w historii jako wygrany. Cieszy fakt że w końcu odzyskałem co do mnie należy - ale niesmak pozostaje ???? Zupełnie inne wrażenie by było gdyby support międzynarodowy nie wykręcał się punktami z regulaminu które zupełnie nie dotyczyły tego przypadku (odpowiedzi automatyczne czy jak - nie wiem) :kwasny4565:. Wiadomo błędy się zdarzają - ale nie powinno się traktować klienta w ten sposób.
 
R 0

ra-v

Użytkownik
jade na ferje do siostry czy moge logowac sie tam na konto w expekt??(ktos mi mowil ze jak sie z 2 roznych ip bedzie wchodzic to moga zablokowac konto) prosze o szybka odpowiedz
 
B 0

benekce

Użytkownik
Dostalem na maila informacje o promocji, ze jak sie zagra na mecz live w ten weekend na pewne zdarzenia z premiership to w przypadku przegranego kuponu pieniadze sa zwracane (do 20 PLN) ... zagralem na live under/over na mecz arsenal - man. city i przegralem a pieniadze nie ozstay mi zwrocone...
Co jest grane ?
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Dostalem na maila informacje o promocji, ze jak sie zagra na mecz live w ten weekend na pewne zdarzenia z premiership to w przypadku przegranego kuponu pieniadze sa zwracane (do 20 PLN) ... zagralem na live under/over na mecz arsenal - man. city i przegralem a pieniadze nie ozstay mi zwrocone...
Co jest grane ?
Na pewno przeczytałeś dokładnie o jaki mecz chodziło itd. ? Bo coś nie chce mi się wierzyć aby Expekt oszukiwał w takich sprawach.
 
B 0

benekce

Użytkownik
dzięki za zainteresowanie doberman90.
Tak, przeczytalem dokladnie bo mecze byly wymienieone w mailu... ale widze ze ktos juz zalozyl temat z podobnym problemem i podobno maja zwrocic do 72 godzin... zobaczymy...
Fajnie jakby sami zwracali, a nie ze trzeba pisac do supportu aby zwrocili pieniadze... myslze ze bedzie dobrze...
dzieki ;)
 
L 0

lukas11

Użytkownik
w betathome gdy bylem na sylwku u kumpla to mi zablokowali, napisalem i odblokowali. w exkepcie nie wiem jak jest
Ja jak się pytałem na live-czacie czy można się logować z różnych komputerów na swoje konto gracza, to dostałem odpowiedź pozytywną. Obsługa BAH-u powiedziała mi, że oczywiście można się logować na swoje konto gracza z dowolnego komputera. Więc dziwi mnie BARDZO, dlaczego Ci zablokowali to konto.
A jak to jest w expekt ?? Czy można się logować na konto w expekcie np. z kafejki internetowej ??
 
C 10

czester259

Użytkownik
zakład polska- czechy
witam
poraddzcie mi czy zakład na polaków w expekcie przy zawieraniu był w tej kolejności polska- czechy czy odwrotnie bo jeżeli taki jak na zawartym to kupon jest trafiony

Kupon stworzony Śr 06/02/08 20:29

stawka : 10.00 PLN

data (CET) zdarzenie rodzaj zakład rezultat kurs
Śr 06/02/08 20:30 Poland - Czech Republic
Neutralne boisko Cyprus
gospodarze strzelą bramkę Międz.Towarzyskie Tak Nie (2-0) 1.42
Śr 06/02/08 21:00 England - Switzerland
Międz.Towarzyskie 1 (2-1) 1.40
1.99
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom