>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Fantasy Yahoo NHL 2013/14

Status
Zamknięty.
odi 2,3K

odi

Forum VIP
odi 2,3K

odi

Forum VIP

Edytowałem nieco zestawienie składów co widać powyżej.
Skróciłem nieco ławkę (BN) na rzecz grających W - Winger oraz F - Forward.
W liczących się do wyniku statystykach praktycznie bez zmian, blokowane strzały u obrońców punktowane (blocks) oraz uderzenia ciałem (hits).
Obowiązują także limity maksymalnej liczby zatrudnionych zawodników z free agents (40 na sezon) oraz tygodniowo max 2. Minimalna liczba startów bramkarzy na tydzień = 3.
Nie powinno być z tym problemu. W poprzednim sezonie największa aktywność wynosiła 25 moves na 48 meczowy kalendarz. Jak coś to piszcie podyskutujemy.
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
I Dywizja czas draftu:
Draft Time: Mon Sep 30 3:30pm EDT
Poniedziałek godzina 21:30
Sprzeciw zgłosić teraz lub zamilknąć na wieki.
 
alanex 432

alanex

Użytkownik
Ludzie z elity piszcie kiedy wam draft pasuje, bierzmy dobry przykład z I dywizji bo oni mają już wszystko ustalone ????
Mi raczej niedziela nie pasuje
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Proponuję tak jak na wstępie termin draftu dla Elity.
Termin draftu może faktycznie wstępnie dać na poniedziałek (30.09.) w godzinach 19:00-21:00.
Do ligi nie dołączyli jeszcze @Shen i @Dats. Zaproszenia mają wysłane.
Jeśli ktoś ma kontakt z nimi to niech zapoda im info o grze.
 
T 52

thedon

Użytkownik
jeśli poniedziałek to najwcześniej 22:00 ???? do 21 pracuje ????
Mi tez nieodpowiada poniedzialek (chyba ze o 23 gdzies). Najlepiej w weekend tak zeby wszyscy mogli byc w domu ... Niedziela jak najbardziej bo wiem ze z sobota bedzie ciezko.
 
pietaszek89 1,6K

pietaszek89

Użytkownik
Jeżeli poniedziałek to im później tym lepiej, nawet jakby był o 22:00 to jeżeli zjawią się wszyscy to powinno pójść w miarę sprawnie i szybko.
 
alanex 432

alanex

Użytkownik
Poniedziałek mi odpowiada najbardziej z tych wszystkich dni(sobota, niedziela, poniedziałek) W prawdzie będę musiał wziąć wolne w pracy ale z tym nie będzie problemu.
 
michael-ellis 1,6K

michael-ellis

Użytkownik
Każdy termin mi pasuje. Z tego co pamiętam ostatni draft zajął nam jakieś 45 minut, jakoś tak. W każdym bądź razie, bardzo sprawnie to szło...
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Zatem sprawa wygląda tak:
1. Nie ma odzewu od Dats13 - ma ktoś z nim jakiś kontakt? Na forum widać lipa -&gt; Ostatnio aktywny: 05-03-2013 07:48. Zaproszenia nadal nie przyjął. Wysłałem mu na dostępne maile i cisza.
2. Widząc jaki jest odzew w temacie ustawie draft na poniedziałek, godzinę 22:30. Widać, że to najbardziej optymalny dzień i godzina.
Tyle, że abym mógł ustawić draft musi być parzysta liczba graczy!
Więc trzeba znaleźć Datsa albo kogoś na jego miejsce, np. z I Dywizji.
3. Czy są jakieś propozycje/zastrzeżenia? Poza terminem draftu :p
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Tyle, że abym mógł ustawić draft musi być parzysta liczba graczy! Więc trzeba znaleźć Datsa albo kogoś na jego miejsce, np. z I Dywizji.
Niemożliwe ponieważ sami mamy parzyście. Ewentualnie mogę &quot;towarzysko&quot; poprowadzić drugą drużynę w Elicie ;)
Ja także przypomnę że I Dywizja ma draft w PONIEDZIAŁEK o 21:30 :!:
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Niemożliwe ponieważ sami mamy parzyście. Ewentualnie mogę &quot;towarzysko&quot; poprowadzić drugą drużynę w Elicie ;)
Ja także przypomnę że I Dywizja ma draft w PONIEDZIAŁEK o 21:30 :!:
Jeśli @Dats nie zdąży dołączyć do ligi to Ty zagrasz jako &quot;gość&quot; ;)
Wysłałem do Ciebie zapro - na maila jaki masz na FB.
Jako, że jestem w terenie to w między czasie jak dołączysz to ustawię draft tak jak pisałem.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom