>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Fantasy Yahoo NHL 2013/14

Status
Zamknięty.
michael-ellis 1,6K

michael-ellis

Użytkownik
chyba widzieliście, którzy bramkarze dzisiaj bronili w meczu USA-KAN ? Myślę, że tylko dlatego należy mi się co najmniej miejsce w pierwszej czwórce ????
 
michael-ellis 1,6K

michael-ellis

Użytkownik
Szacunek JuanAntonio za to ostatnie spotkanie. Nerwówka była do końca. Dawno się tak zanagażowałem w fantasy jak w ten ostatni tydzień ???? Może w końcu w przyszłym roku Ci się uda ???? Może w baseball ( chociaż szczerze wątpię ) ????
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Tutaj była moja pomyłka, przy awansach/spadkach jak zawsze wiążące są wyniki z uwzględnieniem fazy pucharowej.
Widzę że z Elity znamy już spadkowiczów (macie nieco szybszy kalendarz) i Romano Kings oraz Pietaszek Team zagraja w przyszlym sezonie na zapleczu.
Walka o awans do Elity trwa, dziś ostateczne rozstrzygnięcia. Walcze ja z XPRad Supernova (obecnie 8-7) oraz VDE Blackhawks z Gordonez Bastards (remis 8-8).
Już jutro poznamy też mistrza Forum Bukmacherskiego. ????
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Widzę że z Elity znamy już spadkowiczów (macie nieco szybszy kalendarz) i Romano Kings oraz Pietaszek Team zagraja w przyszlym sezonie na zapleczu.
No nie do końca bo ja z Piętaszkiem gram o 9 miejsce natomiast Vader Lightning Stars oraz Shen Oilers grają o 11 lokatę ;)
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
A to pardon zapomniałem że jest 12 osób w Elicie ???? w takim razie witamy wyżej wymienioną dwójkę ????
 
radzio_xp 311

radzio_xp

Użytkownik
Tutaj była moja pomyłka, przy awansach/spadkach jak zawsze wiążące są wyniki z uwzględnieniem fazy pucharowej.

Widzę że z Elity znamy już spadkowiczów (macie nieco szybszy kalendarz) i Romano Kings oraz Pietaszek Team zagraja w przyszlym sezonie na zapleczu.

Walka o awans do Elity trwa, dziś ostateczne rozstrzygnięcia. Walcze ja z XPRad Supernova (obecnie 8-7) oraz VDE Blackhawks z Gordonez Bastards (remis 8-8).

Już jutro poznamy też mistrza Forum Bukmacherskiego. ????
Odi... trochę nie fajnie to wyszło, bo po rundzie zasadniczej byłem pewny awansu i ustawiłem sobie zawodników na cały tydzień stwierdzając, że przecież i tak awansowałem. Teraz 7:7 i awans przeciwnika (why?), co sprawdziłem dopiero przed 5 minutami.
Następnym razem napiszcie wyraźnie na początku kto awansuje, bo sprawdziłem temat właśnie po rundzie zasadniczej i wyraźnie napisałeś, że awansują dwa zespoły. Potem tylko wychodzą kwasy, bo akurat tak wyszło, że dwóch pierwszych po RS teraz będzie grało o 3-4 miejsce. No nic...
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
radzio_xp przepraszam Ciebie za tamtą pomyłkę, nie zrozumiałem dokładnie tamtego wpisu i potwierdziłem. Od zawsze było w naszych rozgrywkach tak że decyduje faza pucharowa czy to przy spadkach czy przy awansach czy grach o mistrza i wszyscy co w fantasy grają ci to mogą potwierdzić. Nie jest to żadna kombinacja z mojej strony i nie chciałbym żeby było tak odebrane.
Ciekawy jestem tak jak ty czemu przy remisie 7:7 i wyższym Twoim rozstawieniu po fazie zasadniczej to jednak ja gram w finale? Może ktoś wie?
 
michael-ellis 1,6K

michael-ellis

Użytkownik
Dwa SHP jednego dnia ??? I to w ostatnim, decydującym dniu ??? No nie ???? Gratulacje Alanex. Dzięki chłopaki za grę, do zobaczenia w przyszłym sezonie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
alanex 432

alanex

Użytkownik
Bylem pogodzony z porażka przed niedziela a tu proszę ;) dzięki Michael, bardzo wyrównane nasze matchupy w tym sezonie, 7-7, 7-5 i 7-7. Cieszy zwycięstwo w Elicie od razu po wygraniu I ligi, za rok po hattricka ???? Dobry sezon, do zobaczenia w październiku panowie!
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
radzio_xp 311

radzio_xp

Użytkownik
Nie no luz, przecież nie gramy o złote runo. Po prostu przyjąłem tamto do wiadomości, bo tak samo w Fantasy NBA awansuje pewna pula osób z RS, a pewna z PO i byłem pewny, że tutaj jest to 2 z RS i (np.) 1 z PO.
Ale na przyszły rok dla dobra wszystkich grających, napiszcie to wielkimi literami już na początku. I premiujcie choć jedną osobę z RS bo po ponad 20 tygodniach walki decyduje jeden tydzień, z którym większość graczy z czyjegoś składu może nie grać (bo np. zespół X miał o 2 mecze więcej niż reszta rozegrane). To tak jakby w prawdziwych PO było &quot;best of 1&quot;. A to że decyduje h2h, a nie miejsce po ponad 20 tygodniach to też śmiech na sali, ale reguły ustala odgórnie yahoo.
Gratuluję finalistom i VDE 3 miejsca. Pozdro ;-)
 
radzio_xp 311

radzio_xp

Użytkownik
o ja, o ja, ale fajnie :p niestety to trochę tak jakby zająć 4 miejsce na Olimpiadzie ;)
Gratuluję wszystkim wytrwałości ;)
I proszę, wypiszcie w przyszłym roku reguły wszelakie już na początku, bo takie coś trochę zniechęca do gry w przyszłości ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom