>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Finał - Manchester United - FC Barcelona 28 maja 2011 [sobota] - Wembley

Status
Zamknięty.
A 15

adrian_cfc

Użytkownik
Gdzie tam dla MU był karny, ręką nabita z 20 cm, Villa nawet nią nie machnął, takiego czegoś się nie gwiżdże. Już prędzej za zagranie Evry w pierwszej połowie jedenastka dla Barcelony, temu zagraniu było bliżej do ręki na pewno, ale również nie wydaje mi się, że sędzia popełnił tam błąd. Natomiast był minimalny spalony przy bramce Rooney&#39;a, widziałem pewnie nieco inne powtórki niż wszyscy, bo oglądałem na angielskiej ITV, w przerwie to kilka razy pokazali, nie ma wątpliwości co do offside&#39;u, ale sędzia naprawdę mógł tego nie wyłapać, tam było kilkanaście cm dosłownie, więc w kontrowersjach nawet 2:1 na &quot;korzyść&quot; MU.
Cóż, Barcelona była po prostu lepsza, nie ma co więcej pisać, Ferguson znowu popełnił ten sam błąd co w Rzymie, nie chowając się za podwójną gardą, ale również wiele pretensji może mieć do siebie van der Sar - druga bramka to moim zdaniem jego winna, powinien to wyciągnąć, przy pierwszej na upartego można się spierać, że dostał nieco w krótki róg i nawet się nie ruszył, ale głównie zarzuty można mieć do vdSa za gola Messiego. Szczerze powiem, że nikomu nie kibicowałem, gorszego finału wyobrazić sobie nie mogłem, wynik mi za przeproszeniem &quot;zwisał&quot;, a wkurzył mnie za to strasznie Valdes, bo dostał idiotyczną kartkę i spieprzył mi fajny kupon (brakowało właśnie tylko tego, żeby to gracze MU zebrali dzisiaj więcej żółtek), a więc powędruje na zaszczytne miejsce na szczyt mojej listy najbardziej znienawidzonych graczy Barcelony, wyprzedzając Sergio &quot;Nurka&quot; Busquetsa... (uprzedzam od razu odpowiedzi oburzonych fanów katalońskiego klubu - są to świetni piłkarze, ale ja po prostu całej FCB nie lubię, tak samo jak np wątróbki z cebulką, to moja osobista, subiektywna opinia i tyle)
 
timao 178

timao

Użytkownik
Gratulacje dla Barcelony !
Oglądając ten mecz przypomniała mi się rozmowa Engela z zawodnikami reprezentacji Polski przed meczem z Francuzami - &quot;ten za szybki , ten za dobry , ten zbyt zwinny a ten za mocno na nogach się trzyma&quot; ;-)
O meczu nie będę się rozpisywał , każdy z nas widział dominacje Barcelony pod każdym względem piłkarskiego rzemiosła.
 
djzjee 157

djzjee

Użytkownik
Z jaką satysfakcją mogę napisać że to co napisałem kilka stron wcześniej się sprawdziło, przeciętna pomoc na każdej pozycji United przesądziły. Mnóstwo szczęścia w losowaniu sprawiło że United w ogóle w tym finale zagrało, jak się okazało piłkarsko odstawali w każdym calu od Barcelony, śmieszą mnie przedmeczowe komentarze że miały grać dwa najlepsze zespoły na świecie, owszem grała ale jedna - Barcelona. Krótkie zdanie na temat Barcelony - zagrali fenomenalnie, tak jak chcieli ale dlaczego? Bo przeciwnik grał jakby był Almerią albo Malagą, w środku pola United nie istniało bo nie ma graczy klasowych na tej pozycji, udało się wygrać PL z takiego względu że cała liga angielska w tym sezonie, a zwłaszcza czołówka która miała konkurować z diabełkami grała jeszcze gorzej i miała jeszcze słabsze kadry ( Chelsea i jej ofensywa to śmiech na sali ). Powiem krótko był to najbardziej jednostronny finał XXI wieku, a nie wiem czy nie w całej historii.
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
Barcelona pokazała że jest najlepszym zespołem na swiecie bez dwóch zdań.Manchester w drugiej połowie nie istniał,gracze czerwonych diabłów patrzyli jak Barca podaje od nogi do nogi.Wygrana zasłużona i jak najbardziej im się ten puchar należy.
 
J 22

junior1317

Użytkownik
Barca zdecydowanie zasłużyła na ten tytuł. Manchester został zmiażdżony. I tak jak mówiłem przed meczem, defensywa Barcelony jest przynajmniej na tym samym poziomie co Manchesteru jak nie lepsza. Abidal, Pique, Mascherano i Alves wykonali kapitalną pracę w tyłach, zdarzył im się tylko jeden błąd przy bramce Ronneya. O ofensywie już nie wspomnę, gdyż Xavi, Iniesta i Messi robili z obrońcami Manchesteru co chcieli. Zdecydowanie zasłużone zwycięstwo Barcelony i kurs 1,95 bardzo fajnie wszedł ????
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Jak zadzwonił do mnie kolega i podał skład to wiedziałem,że będzie ciężko i tak było... nie rozumiem jak można grać Giggsem na środku mają na ławce Andersona, nie rozumiem braku Berbatowa, nie rozumiem podstawy dla Valencii... Barcelona wygrała zasłużenie i tyle. Z ciekawostek podam tylko,że Berbatow rzekomo nie wytrzymał i zdecydował się,że odchodzi i bardzo dobrze robi, bo żeby tak klasowego zawodnika nie było, właśnie jego brakowało, brakowało kogoś kto przytrzyma piłkę z przodu... środek United jest tragiczny od dłuższego czasu, z taką kadrą i tak wyczyn,że Szkot ugrał 19. tytuł...

Czekamy na lato i zobaczymy co i jak będzie dalej... Wygrała Barcelona, czy słusznie czy nie słusznie nie interesuje mnie to, United nie postawili oporu bo nie mieli kim, dobrze dla przyszłości United,że tak się stało bo gdyby United wygrało to SAF by stwierdził,że nie potrzeba wzmocnień a tutaj trzeba konkretnych zawodników na miarę tego klubu a nie transferów pokroju Bebe i Obertana.

MUFC OUR RELIGION!

Dodam jeszcze tylko,że nie jest mi szkoda żadnego z zawodników United a jedynie szkoda mi Fergusona, ten człowiek jest wielki, szkoda tylko,że zawodnicy nie potrafią oddać na boisku tego czego on oczekuje... widok przybitego Fergusona z zaciśniętymi kciukami bezcenne i obrazuje jak bardzo ten człowiek kocha United, wierzy w zawodników i moc Manchesteru United, jestem dumny i zaszczycony,że mogę ogladać United pod jego sterami bo to wielki człowiek, człowiek z pasją... szkoda tylko,że teraz dla zawodników bardziej od zaangażowania w grę liczą się kontrakty i inna otoczka, poziomu kibicowania nie komentuje bo ja sam zrobiłem w pubie większy młyn niż ci piknikowicze, cieszmy się każdą oprawą robioną przez kibiców bo niestety niebawem nadejdą czasy,że zamiast chóralnych śpiewów kibiców będziemy słuchać taśm z magnetofonu :/
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
United a jedynie szkoda mi Fergusona
Zgadzam sie Fergusson to wielki terener,jednak Barca zagrała poprostu lepiej gracze Manchesteru robili wszystko co mogli i zostawili zdrowie na boisku jednak to nie dało rezultatów,wielki dla nich szacunek za to że nie poddali sie,grali konca i mimo iż przegrywali 3:1,mieli odwage spróbować strzelic jeszcze bramkę Barcelonie,po takich batach nie jeden zespół by się poddał jednak nie Manchester to wielki klub ,jednak w tym finale trafili na lepszych od siebie być może najlepszy zespół jaki kiedy kolwiek istniał .
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Zgadzam się jednak dla mnie to są złe dobrego początki, Ferguson przejrzał na oczy widzi,że nie ma zawodników z potencjałem na tak wielki klub, Scholes, Giggs niech wieszają buty na kołku, Gibson, Obertan, Kuszczak, Macheda sprzedaż, wprowadzenie do składu Cleverleya, Welebecka i pozyskanie zawodników światowego formatu, nie wynalazki z których robi się diamenty, United musi zredukować przerost ilości nad jakością... Lige można wygrać przegrywając z Chelsea, Liverpoolem i City bo na przestrzeni 38 kolejek redukuje się wszystko, jednak turnieje trzeba wygrywać pokonując najlepszych ... wczoraj lepsza była Barcelona ale to na pewno nie koniec United i ich pościgu za trofeami... sezon dla mnie udany po połowie, osobiście zakładałem jako minimum 19.tytuł i to mamy ???? do tego chciałem FA CUP, niestety podobnie jak z Barceloną United poległo, przegrali w tych dwóch turniejach jedynie 2 razy, jednak te dwie porażki zniszczyły cały trud.

Nie mniej jednak jestem dumny z United, to wielki klub,klub którego potęgą są powroty ... jednak do tego potrzebne są transfery bo sorry Giggs i Scholes są wielcy, Ferguson jest wielki ale przeciwnik sentymenty Fergusona wykorzystuje bezwzględnie, nie będę bawił się w specjaliste ale moim zdaniem skład powinien wyglądać następująco

Edwin
Fabio-Vidic-Rio-Evra
Nani-Anderson-Carrick-Ji
Berbatow-Roo

Giggs ze swoim doświadczeniem okazałby się genialny w końcówce meczu ale nie na początku kiedy trzeba robić wynik, Hernandez jest genialny na podmęczonego rywala ale nie nadaje się do gry pozycyjnej, Valencia mógłby podkręcić śrube od 60-70&#39;... sorry ale Nani Abidala by wkręcił w ziemię gdyby grał, swoją drogą absurdem jest brak króla strzelców i mistrza asyst w tak ważnym meczu!
 
R 1

rooney1

Użytkownik
Raczej nie ma co tu wymieniać kto zagrał słabo po stronie MU bo po za Rooneyem i Nanim co coś tylko trochę próbowali wszyscy zagrali źle. Wszystkie statystki i historia wzięła w łeb i jasno pokazała , że nie ma co się tym sugerować.

Raz jeszcze napisze , ze Barcelona wygrała zasłużenie i gratulacje za to. Za rok liczę na rewanż ????
z nanim? czy Ty sie dobrze czujesz? czy poprostu gloryfikujesz go za ta asyste przy bramce na 3:1. generalnie nas osmieszyli. vds nie najlepiej bo strzal messiego powinnien wyjac bez problemu. obrona generalnie niezle mimo straconych tylu goli no oczywiscie poza evra ktory zawinil przy pierwszej bramce i byl ogrywany niemilosiernie. carrick to niestety nie jest hargo ktorego zabily kontuzje bo gdyby nie to to bylby jednym z najlepszych defensywnych pomocnikow na swiecie (w 2008 gralismy z barca to hargo calkowicie wylaczyl xaviego i inieste). giggs nie mial sily zeby biegac za wspomniana dwojka, do tego nie zrobil nic zeby ztrzymac xaviego przy golu nr1. park biegal biegal biegal.... tylko ze bez sensu. valencia byl do zmiany w 25 minucie, poprostu jego wystep byl ponizej jakiejkolwiek krytyki, powinnien zostac wychlostany. rooney jedyny zawodnik na poziomie we wczorajszym meczu i jedyny ktory moglby sie zalapac do pierwszej jedynastki barcelony, no moze jeszcze vidic. henandez ktorego idolem jest chyba inzaghi bo jak inaczej wytlumaczyc fakt ze byl milion razy na spalonym, zagral rownie beznadziejnie jak valencia. zmiany za pozno, w dodatku nic nie wniosly do tego policzek dla berbatowa ktory kolejny finalk jest olewany (nie jestem jego fanem ale zeby go nie posadzic na lawce?) 2 srodkowych pomocnikow z czego jeden defensywny+ skrzydlowy i bramkarz to moze za rok bedziemy w stanie powalczyc z barca. no i oczywiscie mam tu na mysli nazwiska jak snejder, modric, hazard, youngh ewentualnie a nie bebe czy obertan.
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
Powiem tak: Finał godny finałów. Te pierwsze pięć minut w wykonaniu ManU nieco mnie szokowało, ale byłem niemal pewien, że nie będą w stanie cisnąć tak chociażby przez jedną połowę. Barca zagrała swoje. To znaczy: pograli w dziadka, pousypiali rywali i jak chcieli - to w odpowiednim momencie przyspieszali. Messi jest po prostu nie do zatrzymania. Tak nisko na nogach, z piłką, która po prostu do niego się klei... Do tego Xavi - mistrz rozgrywania. Ile oni z Iniestą wymienili podań? Ktoś powie: bezsensu, podawali do statystyk. Nieprawda. Xavi ma oczy dookoła głowy. To podanie do Pedro, po którym padła pierwsza bramka - KAPITALNE. ManU tylko RAZ przez całe spotkanie zagroził bramce rywala. I od razu gol (Chicharito jeszcze był złapany na spalonym z tego co mówił Borek, ale sędzia nie zauważył). Bez względu na to komu kibicujemy, cieszmy się, że możemy oglądać tak wspaniały futbol w wykonaniu Katalończyków. ManU był po prostu bezradny.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
z nanim? czy Ty sie dobrze czujesz? czy poprostu gloryfikujesz go za ta asyste przy bramce na 3:1.
Fakt , że Nani tuż po wejściu zawinił przy 3 bramce , ale i kilka razy szarpnął na skrzydle , ograł kilka razy Abidala i przynajmniej coś próbował. Brakowało takiego piłkarza od początku meczu który nie bał się walki 1 na 1 , i się kiwał i jakoś mu to szło. Luis w tym seozonie słynął z tego , że lubił zakręcić na skrzydle , zejść do środka i albo strzelić albo podać. Wczoraj trochę tego brakowało. Tym bardziej , że Barcelona w obronie popełniła kilka razy proste błędy.
Pisałem przed meczem że każdy wie jak zagra Barcelona tylko kluczem będzie wykonać plan taktyczny. Barcelona zagrała to co zawsze , a Manchester nie potrafił wykonać założeń nakreślonych przed meczem. Po pierwszych minutach widać było , że celem był wysoki pressing , do czasu kiedy oddali inicjatywę jakoś to wyglądało. Później już tylko stali i się przyglądali. :|
 
nolito 1,2K

nolito

Użytkownik
Jak zadzwonił do mnie kolega i podał skład to wiedziałem,że będzie ciężko i tak było... nie rozumiem jak można grać Giggsem na środku mają na ławce Andersona, nie rozumiem braku Berbatowa, nie rozumiem podstawy dla Valencii... Barcelona wygrała zasłużenie i tyle. Z ciekawostek podam tylko,że Berbatow rzekomo nie wytrzymał i zdecydował się,że odchodzi i bardzo dobrze robi, bo żeby tak klasowego zawodnika nie było, właśnie jego brakowało, brakowało kogoś kto przytrzyma piłkę z przodu... środek United jest tragiczny od dłuższego czasu, z taką kadrą i tak wyczyn,że Szkot ugrał 19. tytuł...
Nie zagrał Berbatov, bo zagrał Chicharito. Ferguson musiał wybrać między nimi dwoma i postawił na tego młodszego, którym teraz wszyscy się zachwycają i w powszechnej opinii jest w dużo lepszej formie od Bułgara, którego również szanuję. Gdyby zagrał Berbatov, a nie Hernandez, ludzie pisaliby, że nie rozumieją, dlaczego Meksykanin usiadł na ławce :]
Uważam, że tego dnia o porażce Manchesteru nie przesądziły personalia, a postawa zespołu i jego nastawienie. Po pierwszych 10 minutach gry modliłem się, żeby Barca przetrwała ten szturm &quot;Diabłów&quot;, ale potem grała już praktycznie tylko jedna drużyna. Manchester dał się całkowicie zdominować, świetnie pracował tercet Sergio-Xavi-Iniesta, a Messi przechodził samego siebie. Zaskoczyło mnie, że tak beztrosko poczynał sobie w ataku. Jak najbardziej zasłużona wygrana Barcelony i sądzę, że każdy, kto uważa inaczej, albo nie oglądał spotkania, albo po prostu nie chce być obiektywny. Każdy widział, co grała Barca - to był futbol marzeń. Idealnie zgrana drużyna, która nawet mimo braku serca zespołu, czyli Puyola, znakomicie sobie radziła w defensywie mając za stopera niewysokiego przecież Mascherano, który w dodatku nie zagrał na swej nominalnej pozycji.
Cieszę się, że Barca na boisku odpowiedziała tym wszystkim, którzy widzieli w nich tylko aktorów i prowokatorów. Udowodnili każdemu, że zasłużenie są tam, gdzie są.
 
djzjee 157

djzjee

Użytkownik
Brak klasowego skrzydłowego i środkowych pomocników to największa bolączka United przed nowym sezonem, z całym szacunkiem do Naniego, Valencii i Parka ale to nie poziom Messiego, Ronaldo, Robbena czy Riberyego.
 
patrolinho 143

patrolinho

Forum VIP
Pomimo wielkiej radości jaką sprawiła mi wczoraj Barcelona to i tak najbardziej wymownym dla mnie momentem było to.
http://www.youtube.com/watch?v=bZwPQJyMuQI
Fascynujące jak 70 letni facet w 86 minucie meczu ściska kciuki i aż cały drży bo wierzy w swoich chłopaków. Jak długo oglądam piłkę to tak poruszającego widoku nie widziałem jeszcze nigdy. Poza tym zachowanie po gwizdku sędziego kapitalne ze strony Fergiego ;) Nigdy za nim nie przepadałem, ale widać, że facet ma piłkę nożną we krwi i pomimo tylu lat nadal go to kręci. Szkoda, że Manchester miał tylko chęci ? siły ? na pierwsze 15 minut, jak było 2 lata temu. Gratulacje dla przegranych bo chociaż przegrali to tak na prawdę swoim zachowaniem wygrali ;)
 
R 1

rooney1

Użytkownik
Fakt , że Nani tuż po wejściu zawinił przy 3 bramce , ale i kilka razy szarpnął na skrzydle , ograł kilka razy Abidala i przynajmniej coś próbował. Brakowało takiego piłkarza od początku meczu który nie bał się walki 1 na 1 , i się kiwał i jakoś mu to szło. Luis w tym seozonie słynął z tego , że lubił zakręcić na skrzydle , zejść do środka i albo strzelić albo podać. Wczoraj trochę tego brakowało. Tym bardziej , że Barcelona w obronie popełniła kilka razy proste błędy.

Pisałem przed meczem że każdy wie jak zagra Barcelona tylko kluczem będzie wykonać plan taktyczny. Barcelona zagrała to co zawsze , a Manchester nie potrafił wykonać założeń nakreślonych przed meczem. Po pierwszych minutach widać było , że celem był wysoki pressing , do czasu kiedy oddali inicjatywę jakoś to wyglądało. Później już tylko stali i się przyglądali. :|
Mi sie wydaje ze nie bylismy w stanie wykonac tych zalozen bo nie dysponujemy odpowiednia kadra, porownujac pomoc to u nas jest dramat. juz na forum united zastanawialem sie jaka trzeba pomoca dysponowac zeby ich zdominowac grajac z nimi w pilke i wyszlo mi ze moze jakbysmy mieli cr- lamparda- yaya toure- snejdera i nasriego to moze by sie udalo, na ta chwile nie jestesmy w stanie ich ograc
 
arnold1412 1

arnold1412

Użytkownik
Jest mi bardzo ale to bardzo szkoda Manchesteru. Mimo że kibicuje Londynowi, w głębi duszy miałem nadzieję że Czerwone Diabły zrobią tam piekło. Niby wszystko było po naszej myśli, kurs na Barcelone @2.0 robił jeszcze większą nadzieję. Valecia, Hernandez, powracający do formy Rooney, nowa młodość mojego ulubieńca Giggsa, przyzwoita gra Parka i innych miało pomóc w odniesieniu zwycięstwa. Przed końcem 1 połowy zobaczyłem światełko w tunelu, lecz niestety na krótko. Barcelona gra ładną piłkę - przyznaje. Ale gdyby nie wcześniejsze kontrowersje, na pewno nie znalazłaby się w finale. Zacznę od meczu z Arsenalem. Wszytko było cudownie, Arsenal był pierwszą drużyną od wieków, która pokonała wielkich Cules (związany z historią klubu przydomek Barcelony w wolnym tłumaczeniu dupki). Arsenal pokonał ich 2-1. Lecz co potem się stało ? Czerwona kartka dla Robina Van Persiego - a za co ? za to, że Keita dusił go, chorendalna pomyłka sędziego ? Czy wpływy z UEFY? Sam ocenicie. Potem feralny mecz z Realem Madryt, gdzie pełną prawdę macie zawartą w pomeczowej wypowiedzi Jose Mourinho. Zgadzam się z nim w 100 %. Może z tym unicefem leciutko przesadził, ale część racji w tym jest, gdyby nie było dosadne nie zostałoby zauważone. Tym bardziej, że co on miał do stracenia, na Camp Nou już nawet jakby chcieli to by się nie popisali. Tak czy siak, zasłużone czy nie - Gratulacje.
Na otarcie łez, mała ironiczno/zabawna puenta:
You tube: Ukryta kamera na treningu Barcelony
 
airborne 105

airborne

Użytkownik
MANCHESTER UNITED to klasa ???? MImo oddania Ronaldo i Teveza...ta ekipa dalej gra swoje. Wiele ekip...przy oddaniu kluczowych graczy..pewnie by nie istniala...niech Barca odda Messiego i Ville...zobaczymy efekt ???? ...

Ale to tylko fakty ???? .. Pozdrawiam
 
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
MANCHESTER UNITED to klasa ???? MImo oddania Ronaldo i Teveza...ta ekipa dalej gra swoje. Wiele ekip...przy oddaniu kluczowych graczy..pewnie by nie istniala...niech Barca odda Messiego i Ville...zobaczymy efekt ???? ...

Ale to tylko fakty ???? .. Pozdrawiam
wydaje mi się że zazdrość przez Ciebie przemawia
Barca już swego czasu oddała kluczowych graczy patrz Ronaldinho i Eto ale np Messi zawsze u nich gra(nie licząc kariery juniorskiej w Newell&#39;s Old Boys) miał 13 lat jak trafił do Barcy to czego ma odejść tak samo jakby odszedł wychowanek United jakiś rozumiesz mnie nie? Teveza oddali przez głupotę niby nie było miejsca a Ronaldo czy ja wiem czy jest taki super nie umniejszam mu talentu ale jest paru lepszych graczy jak dla mnie.

Tevez nie jest stworzony do takich ekip ...
słabe porównanie

a Villa gra dopiero sezon ehhh
Nie umniejszam niczego United ale szczerze po tym co się mówi to na co dzień o lidze angielskiej prysło w pył po takim finale chociaż dalej uważam ją za jedną z lepszych jak nie najlepszych ,w tym meczu Manchester wyszedł bez jaj tyle taka prawda.
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
MANCHESTER UNITED to klasa MImo oddania Ronaldo i Teveza...ta ekipa dalej gra swoje. Wiele ekip...przy oddaniu kluczowych graczy..pewnie by nie istniala...niech Barca odda Messiego i Ville...zobaczymy efekt ... Ale to tylko fakty .. Pozdrawiam
Możecie przestać się użalać nad MU i tematami co by było gdyby Alex wystawił tego, gdyby nie sprzedał tego.
MU ma słabą pakę i taka prawda, Blaugrana po prostu delikatnie mówiąc złoiła tyłek MU, który po 10 minutach nie istniał, kilka legend musi iść po prostu na emeryturę.
Wiem, że wielu żal tyłek ściska - ale po co te żale ?
Proszę moda niech zamknie ten dział mam dość skamlania i gdybania &quot;Co by było gdyby MU zagrało tak.....&quot;
-&quot;Alex powinien wystawić tego......&quot;
TO JUŻ PRZESZŁOŚĆ :!:
Dziękuje dobranoc
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
MANCHESTER UNITED to klasa ???? MImo oddania Ronaldo i Teveza...ta ekipa dalej gra swoje. Wiele ekip...przy oddaniu kluczowych graczy..pewnie by nie istniala...niech Barca odda Messiego i Ville...zobaczymy efekt ???? ...

Ale to tylko fakty ???? .. Pozdrawiam

Ktoś chyba nie wie co to są fakty :-|


A Barca Messiego i Villi nie odda (no Ville może za czas jakiś), bo nie ma dla nich lepszego miejsca do gry.



Ale gdyby nie wcześniejsze kontrowersje, na pewno nie znalazłaby się w finale.
Jo, gdyby, najlepsze usprawiedliwienie niepowodzeń swoich faworytów.


Potem feralny mecz z Realem Madryt, gdzie pełną prawdę macie zawartą w pomeczowej wypowiedzi Jose Mourinho.
Oj tak, oj tak. Co do despeszalłana to akurat sędziowie i wszystko zawsze jest przeciwko niemu, więc tutaj nic nowego nie pokazał. Pokazał tylko jak pięknie potrafi prowokować i nastawiać swoich piłkarzy na mega czystą i sportową walkę. No i pewnie trawa była za krótka :-|
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom