>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Fortuna - opinie

S 1

sissoko

Użytkownik
Dostałem informacje,że z okazji urodzin dostaje 10 złotych na zakład bez ryzyka,konto niestetty jest puste,gdzie kliknąć aby aktywować bon?
 
sw4 13

sw4

Użytkownik
Musisz wpłacić swoje pieniądze. I jak nie wejdzie Ci kupon dostaniesz zwrot 10zł postawionej stawki. Nie dostałeś kasy, tylko możliwość zwrotu pieniędzy z przegranego zakładu. Bonus jeżeli nie jest aktywowany, możesz go włączyć na sowim koncie z zakładce bonusy.
 
M 837

marcios

Użytkownik
Zalezy jakie ligi na Angielska, Hiszpańską, Niemiecką i Włoską mają na pewno widziałem i pare razy zagrałem natomiast na resztę chyba sporadycznie
Nie mają, mieli kiedyś od paru miesięcy nie ma na te ligi. Rożne są jedynie na Ligę Polską i tylko jedna linia 10,5 więc lipa, tak to tylko na LM jeszcze dają.
 
K 0

kadi

Użytkownik
Nie ma żadnych haczyków przy tym zakładzie bez ryzyka dla nowych? Można od razu wypłacić po wygraniu/przegraniu, bez obrotu itp ?
 
janusz_tracz 4,4K

janusz_tracz

Użytkownik
niby sponsor 1. Ligi a oferta dno.. gdybym prześledził ofertę buków, to po ilości zakładów i zakładow specjalnych dałbym się pokroić, że sponsorem jest forbet...
 
Sycioss 30,6K

Sycioss

Użytkownik
ile trwała mniej więcej u Was weryfikacja konta? Czekam od wczoraj i nadal nic, a u innych trwało to przeważnie kilka sekund
 
A 45

as1996

Użytkownik
Ten bukmacher po nowelizacji ustawy robi sobie jaja z klientów. Życzę im bankructwa! Żenada, na maile nie odpisują, telefonów nie odbierają, na czacie złapać ich nie można. Kupony źle rozliczają, bonusów nie dopisują, wkład na wyższe ligi max 400 PLN.
 
Do góry Bottom