>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Futsal - Euro 2016 [2- 13 luty]

Status
Zamknięty.
S 32

szymfon

Użytkownik
Ukraincy sami sobie winni, mieli piłke na 7 sekund przed końcem i zamiast pograć do końca to strzelali niecelnie, ale fenomenalna końcówka!
 
marcysko 841

marcysko

Użytkownik
Coś pięknego! ???? Ja sobie odpuszczam play-offy i nie obstawiam żeby w pełni delektować się meczami ;)
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Serbia z Ukraina mecz średni do oglądania, ale ostatnia akcja spowodowała, że ciary były.

@Marcyśko, odpuszczasz już mówisz? W sumie dzisiejsze mecze wydwały się równe, ale w jutrzejszych widzę już coś ciekawego do gry, a Ty nic? Serio? Chociaż weź udział z nami w dyskusji bo zamierzam taką jutro zapoczątkować.

@szymfon Rosjan gramy co? ;D

@Quintana typy typami, o tym jutro postaram się kilka słów napisać bo jakiś tam plan gry mam co do tych spotkań, ale póki co może nie każdy widział, że on znowu to zrobił!! Ricardinho chapeau bas!!

https://www.youtube.com/watch?v=0jEbhP1z9sY
 
marcysko 841

marcysko

Użytkownik
@robson, dobra namówiłeś, typuję! :v
Jutro mam meczyk w ramach szkolnych zawodów w futsal, to zrobię cheat meal day i z okazji Dnia Pizzy zamówię placek na mecz RUS vs. AZE i obejrzę z większymi emocjami. ????
ROSJA vs AZERBEJDŻAN
Typ: Over 4.5 goli
Kurs: 1.85 (MarathonBet)​
✅ ✅ ✅
Pojedynki bezpośrednie to są dwa wyniki: 2:2 oraz 3:2 na korzyść Sbornej. Azerowie w grupie strzelili 6 bramek, stracili 8, a bilans bramek w meczach z ich udziałem wynosi 7 bramek/mecz na tych ME. Z kolei nasi sąsiedzi strzelili cztery bramki, a stracili trzy. Bilans bramek w ich meczach fazy grupowej to 3,5 bramki/mecz. No ale tutaj mogłoby być zupełnie inaczej gdyby Rosjanie wykorzystywali okazję z Chorwatami. Tutaj nie decydowała defensywa chorwacka tylko bardziej nieporadność ze strony Edera Limy i spółki.
Czemu liczę na overowy mecz? No nie ma sensu rozpisywać. Z obu stron są całkiem ciekawi piłkarze, np. Eder Lima, Rafael, Lyskov czy chociażby Romulo. Moim zdaniem słaby punkt Azerów to bramka. Huseynli i Zamanov to moim zdaniem słaby duet jak na taki turniej i obsada bramkarska Rosji jest o klasę lepsza. Moim zdaniem samą Rosję jutro stać na pokrycie tego overka jeżeli będą oddawać celne strzały i nie będą marnować dogodnych sytuacji. Z drugiej strony mam nadzieję, że brazylijsko-azerski mix też urwie bramkę lub dwie. ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
S 32

szymfon

Użytkownik
@robson jasne, że gramy Rosje :grin: i to z handi!

ROSJA - AZERBEJDŻAN
Typ: powyżej 4.5 bramek @1.85 1xbet ✅✅ izi 6:2

Nie ufam kompletnie Rosjanom, na tle słabiutkiej Chorwacji wyglądali równie źle. Wcale dużo nie brakowało a jutro zamiast Rosjan własnie Chorwaci by występowali. Azerowie koło defensywy nawet nie stali, w meczu z Czechami popełniali takie błędy z tyłu, że głowa mała ???? Zupełnie inaczej było w przodzie, grali pomysłowo i bardzo ofensywnie. Nie ma się co dziwić, co druga osoba tam to brazylijczyk :grin: Liczę, że Rosja wyciągneła wnioski po meczu z Chorwacja, a do siatki zacznie trafiać Eder Lima. Druga połowa to pewnie będzie dużo gry Azerów z lotnym bramkarzem, co również służy typowi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
VS

ROSJA - AZERBEJDŻAN
Typ: Powyżej 4,5 gola @ 1,75 b 365
✅✅6:2​

No to dziś wszyscy na jednej łajbie płyniemy widzę ;)

Czemu liczę na overowy mecz? No nie ma sensu rozpisywać. Z obu stron są całkiem ciekawi piłkarze, np. Eder Lima, Rafael, Lyskov czy chociażby Romulo. Moim zdaniem słaby punkt Azerów to bramka. Huseynli i Zamanov to moim zdaniem słaby duet jak na taki turniej i obsada bramkarska Rosji jest o klasę lepsza. Moim zdaniem samą Rosję jutro stać na pokrycie tego overka jeżeli będą oddawać celne strzały i nie będą marnować dogodnych sytuacji.
Nie zgodzę się co do oceny Huseynliego, który broni bardzo dobrze na tym turnieju. O liczbie goli w meczu z Czechami w dużej mierze zdecydowały błędy w defensywie, a nie słaba postawa bramkarza. Tak jak wspomniał @szymfon

Azerowie koło defensywy nawet nie stali, w meczu z Czechami popełniali takie błędy z tyłu, że głowa mała
Podpisuję się pod tym!
Azerowie sami sprezentowali Czechom 3 gole jak nic przez kardynalne błędy w tyłach. Sami parli do przodu bardzo dobrze gdy przycisnęli choć były też momenty nieco słabszej gry. Trener ich jeszce jak widać nie ogarnął i zdarzają im się częste błędy. Ale potencjał ofensywny De Araujo, Augusto czy Amadeu, który wraca po zawieszeniu za kartki jest spory i na tym głównie upatruję powodzenie tego typu.

Rosjanie swoje strzelą, w to nie wątpie. Czesi nie potrafili w pełni tej niefrasobliwości Azerów wykorzystać, czasami ich kontrowali bardzo nieporadnie, ale Rosja to zupełnie inna klasa niż Czesi, choć mecz z Chorwacją temu przeczy... ale możliwe, że to była po prostu niemoc tego jednego dnia. Wierzę nadal w Rosjan, Romulo, Robinho, Eder Lima, oni wreszcie odpalą bo na dobrą sprawę póki co Eder Lima nie gra turnieju wybitnego. Robinho też niby ma szybką lewą nogę, ale kiwa jakby w miejscu, nie zdobywa terenu, nie robi tego co Ricardinho...

Azerowie przy niekorzystnym wyniku będą ryzykować, nie wątpie, że podejmą szybko ryzyko z lotnym bramkarzem w razie czego, bo wiele razy tak czynili, niby Gustavo świetny bramkarz, ale Azerowie zdołają go pokonać moim zdaniem.
Rosja może sama pokryć ten over, ale z pewnością Azerowie się dołożą do tego.


VS

WŁOCHY - KAZACHSTAN


Bardzo ciekawie zapowiada się ten mecz. Równie ciekawie jak wczorajszy Hiszpania - Portugalia niemal. Kazachów wcale na straty nie spisuję dziś, ale jednak Włosi to Włosi, pewnie swoje zrobią i wypunktują ich w odpowiednim momencie.

Niby Włosi w tym meczu wychodzą, ale z drugiej strony niespodzianka mnie nie zdziwi, a kursy wcale nie zachęcają by grać Italie, pozcekam na LIVE.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
marfi 629

marfi

Użytkownik
A ja zagram na przekór wszystkim na emocje ????
Rosja - Azerbejdżan &lt;under 4,5&gt; @ 2,10
Do tej pory Rosjanie w obu meczach zaliczyli undery na tej linii, a Azerowi jeden poniżej, jeden powyżej. Nie widziałem meczu Rosji z Chorwacją, ale widzę, że potrafili zdobyć zaledwie dwa gole, tracąc przy tym dwa. Chyba nie jest Sborna na tym turnieju w najlepszej formie. Azerowie z kolei stoczyli fantastyczny bój z Czechami wygrywając 6-5 po golu w ostatniej minucie. Czesi to jednak na pewno nie klasa Rosji, warto zaznaczyć. Grając z zespołem poważniejszym jak Włochy przegrali 0:3. Reasumując wydaje mi się, że mimo raczej przeciętnej obrony jaką prezentuje Azerbejdżan to Rosja ma problemy ze skutecznością. Ciężko będzie natomiast Azerom przebić solidną rosyjską defensywę. A i sami nie wyjdą na ten mecz jakoś ofensywnie usposobieni. Największe zagrożenie na uwalenie tego zakładu to oczywiście gole do pustej bramki w końcówce, które mogą paść i to nie jeden ;)
A warto też pograć na emocje czysto w stronę Azerów
Rosja - Azerbejdżan 2 @ 8,00
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik


Bukmacherzy zdecydowanie upatrują faworytów w Rosjanach i Hiszpanach.
A jakie jest Wasze zdanie? Chętnie poznam opinię na ten temat,

Hiszpania wydaje się dużym faworytem, ale w moich oczach np nic specjalnego nie gra, nic co by porywało przed telewizorem, owszem skuteczni do bólu, ale czy to wystarczy do zgarnięcia po raz kolejny złota? Może Kazachstan się postawi tak jak Włochom?

Rosja robi swoje, może też nie zachwyca, ale spokojnie wyeliminowała Azerbejdżan, z drugiej strony Rosjanie jeszcze nie mieli wymagającego rywala, czy Serbia takim będzie?

@Marcyśko, @szymfon, @marfi, @CamoR111 jakieś propozycje? Trzeba powoli myśleć i rozkminiać, a najlepsza jest burza mózgów więc może wspólnie jakiś typ wymyslimy ;)
 
candida 45

candida

Użytkownik
Serbia : Rosja
Serbowie to przeciętna drużyna, niespecjalnie też wspierana przez trybuny - ja wiem, że relacja w tv nie oddaje atmosfery w hali, ale nie czuć pozytywnej energii którą gospodarze mieli być niesieni. W 1/8 pokonali Ukraińców w okolicznościach co najmniej spektakularnych, w tamtym meczu upatrywałem faworytów w ekipie zza naszej wschodniej granicy i moim zdaniem Ukraincy byli w tym meczu lepsi. Serbowie po strzeleniu gola zupełnie nie mieli pomysłu co dalej, Ukraina bardzo konsekwentnie rozgrywała drugą połowę, kosztowało ich to sporo sił i pod koniec zabrakło koncentracji/szczęścia. Nie zmienia to faktu, że Serbia zupełnie nie sprawia wrażenia ekipy, która miała by zaraz znaleźć się w finale. Po drugiej stronie leniwa Rosja, która wychodzi na każdy mecz tych mistrzostw jak gdyby miał im się wygrać sam - podobne podejscie mieli Włosi, których już są w domach. Wczoraj Eder Lima strzelił hattricka i to bedzie moim zdaniem ważne, bo da mu kopa przed rywalizacją w 1/2, dotąd ten zawodnik nie błyszczał tak jak cała Sborna, która chwilami rozpaczliwie broniła się ale przed Azerami, świetnie jednak dysponowany jest bramkarz Rosyjski.
Na jutro scenariusz widzę prosty: Wyrównane kilka pierwszych minut, kolejno Rosja przyciśnie a kolejne bramki będą kwestią czasu.
Rosja hc - 2

---------------------------------------------------------------------------------------------
Ciekawa sprawa z tym Kazachstanem. Kazdy wie, ze grają 5ką w polu, bramkarz Higuita gra nogami lepiej niz nasi ligowcy, a jednak kolejne ekipy mają z tym totalny problem. Wczoraj Włosi nie wyszli na pierwszą połowę, po prostu ich nie było i bramki dla Kazachów były kwestią czasu. W drugiej polowie zryw, ale strata była duza a Kazachstan zrobił fantastyczny progress w ostatnich latach. Spodziewam się bardziej wyrównanego boju niż w pierwszym półfinale, wyganego przez Hiszpanów nieznacznie, szukałbym też w tym meczu overa.
 
C 0

czymek

Użytkownik
Bardzo ważna informacja przed meczem Hiszpania - Kazachstan podstawowy bramkarz Kazachów Higuita jest zawieszony za kartki i nie zagra w półfinale. W ten sposób znika spory atut tej drużyny, nie będą Oni mogli rozgrywać akcji w 5 na połowie przeciwnika, drugi bramkarz nie jest tak dobry w grze nogami i wątpliwe by ryzykował takimi wyjściami.
 
S 32

szymfon

Użytkownik
Bardzo ważna informacja przed meczem Hiszpania - Kazachstan podstawowy bramkarz Kazachów Higuita jest zawieszony za kartki i nie zagra w półfinale. W ten sposób znika spory atut tej drużyny, nie będą Oni mogli rozgrywać akcji w 5 na połowie przeciwnika, drugi bramkarz nie jest tak dobry w grze nogami i wątpliwe by ryzykował takimi wyjściami.
Dokładnie, miałem to pisać ale mnie uprzedziłeś :grin: W tym meczu jak dla mnie over, Kazachstan nie mając Higuity nie powinien klepać piłki na środku boiska co w meczu z Włochami w pierwszej połowie było denerwujące ???? Fakt, że wystąpi drugi bramkarz Kazachów ma jeszcze inne znaczenie, Higuita w drugiej połowie z Włochami bronił bardzo dobrze i jakoś wątpię by jego zmiennik był w stanie zatrzymać Hiszpanów. Hiszpanie może i nie grają jakiegoś świetnego futbolu, ale robią co do nich należy i według mnie zgarną złoto. Pisząc o liczbie bramek w meczu trzeba po raz kolejny wspomnieć o wycofywaniu bramkarzy w drugich połowach, co Hiszpania potrafi świetnie wykorzystywać, pokazali to np. w meczu z Ukraińcami.
Hiszpania - Kazachstan
Typ: powyżej
5.5 @1.72 bet365 ✅✅

Jeśli chodzi o drugi mecz, to Rosja według mnie rozczarowuje w tym turnieju i jeśli to się utrzyma, w mojej opinii nie mają szans z Hiszpanami w ewentualnym finale. W turnieju narazie bez dogrywki, może jutro czas na nią? ???? Serbowie bliscy dogrywki byli już z Ukrainą, ale co się wydarzyło w 40 minucie każdy widział :) :]:]:]:]
 
marfi 629

marfi

Użytkownik
Popieram @szymfon w typie na over w meczu Hiszpanów.
Kto oglądał mecze Kazachstanu (akurat udało mi się obejrzeć wszystkie) ten wie co jest trzonem ich gry. Klepanie piłki na połowie w piątkę niezależnie od przeciwnika i wyniku. Ten Higuita jest niesamowity, patrząc na jego grę nogami można odnieść wrażenie, że Kazachowie nie mają w kadrze bramkarza, a jednego z lepszych zawodników z polo zmusili do założenia koszulki bramkarskiej ???? Jego brak w meczu z Hiszpanią pewnie nieźle posypię grę Kazachów i zepchnie ich do defensywy. A to będzie woda na młyn dla Hiszpanów, którzy w mojej opinii grają tutaj po prostu najlepszy futsal i są murowanym kandydatem do złota. Widzę min. 3-4 ich czyste bramki, może Kazachstan się czymś odgryzie i pewnie całą drugą połowę będą musieli grać z lotnym bramkarzem żeby gonić wynik co też podejrzewam zaowocuje bramką czy dwiema dla La Roja.
Hiszpania - Kazachstan [over 5,5] @ 1,72
 
marcysko 841

marcysko

Użytkownik
Całkiem sensownie wygląda w MarathonBecie kurs 1.34 ✅ na to, że Hiszpania wygra pierwszą połowę. Tutaj już mnie koledzy uprzedzili, że Kazachowie z absencją w postaci Higuity. ;) Hiszpania na pewno nie zlekceważy Kazachów po tym co wczoraj zaprezentowali oni przeciw obecnym mistrzom Starego Kontynentu, a ci zagrają na maximum możliwości z racji historycznej okazji awansu do finału. Moim zdaniem gracze z Półwyspu Iberyjskiego już w pierwszej połowie przekreślą marzenia i minimalne ale jednak szanse Kazachów. ;)
EDYTA: Dorzucam jeszcze typ po 1.70 z Betsafe, że Hiszpania wygra ME w Futsal. Hiszpanie jeżeli jutro wygrają to na pewno stracą mniej sił niż zwycięzca drugiego półfinału i będą mieli większy zapas sił na finał. Sześciokrotni mistrzowie Starego Kontynentu póki co w tym turnieju wygrali każdy mecz różnicą minimum trzech bramek. Na ich drodze pokonali mocną Portugalię, w bardzo dobrej formie na tym turnieju jest Miguelín, a także bardzo mi się podoba co prezentuje Mario Rivillos wspomagani przez resztę graczy występujących m.in w Barcelonie czy Interze Movistar.
Przypuśćmy, że Hiszpania znajduje się w finale i ma do wyboru Serbie lub Rosję.
Rosja? Póki co nie porywają swoją grą. Uratowany remis z Chorwacją, monotonny mecz z Kazachami no i w końcu 6:2 z Azerami. Swoją postawą moim zdaniem póki co nie mieli by raczej większych szans w meczu z Hiszpanią, nawet przy remisie w finale (ESP vs. RUS) mój bet będzie dalej w grze.
Serbia? Za nimi przemawiają tylko kibice, których nie mogę się doczekać obejrzeć jutro dopingujących swoich rodaków na Belgrad Arenie. Jeśli chodzi o zawodników to gospodarze na papierze prezentują się znacznie gorzej niż Hiszpanie. Kurs zachęca.
 
maite-radar 22,9K

maite-radar

Użytkownik
Futsal EURO 2016
11.02.2016; 21:00
Hiszpania - Kazachstan
Któryś z zawodników strzeli powyżej 1.5 gola (dublet) @ 2,12 BetCity ✅✅✅
Raúl Campos na minutę przed końcem, wcześniej spory pech, ale miało wejść, więc weszło ; )

Widzę perełkę, może amatorskie podejście do tej dyscypliny ostudzicie, ale value to tutaj jest. Futsalu nie stawiam, ale typ grany po statystykach, poprzednich spotkaniach i tym, co widzę powyżej. Pierwsza sprawa - nie zagra bramkarz i gwiazda osiemnastomilionowego narodu. Jak mniemam jego zmiennik jest słabszy, co sprzyja overowi. Hiszpanię oglądałem z Portugalią i Węgrami, klasa sama w sobie, sam Ricardinho był bezradny. Do tego bramki... Kazachowie w KAŻDYM spotkaniu tracą dwie bramki, ich rywale trafiają w KAŻDYM co najmniej czterokrotnie. Przy statystycznych pewnych czterech bramkach dla Hiszpanii, czy każdą strzeli inny zawodnik? Wątpliwe. Koledzy powyżej pogrywają na bramkowy overek, co tylko mnie utwierdza w tym typie. Nie sądzę, że gra będzie mniej otwarta przez fakt, iż bramkarz grający dobrze nogami jest zawieszony. No i najważniejsze... popatrzmy na poprzednie spotkania z tej imprezy. Hiszpanie w każdym meczu na Euro 2016 trafiali dublet! Ba, zrobili to aż pięciokrotnie, a w ich trzech spotkaniach działo to się SIEDEM razy! 2,33 dubletu na mecz, do tego trzy dublety w ostatnim spotkaniu. Czy trzeba dodawać więcej? Nie trzeba, ale można. W każdym spotkaniu Kazachstanu także mieliśmy do czynienia z dubletem. Coś niesamowitego, podsumowując - w każdym z sześciu meczów z udziałem obu drużyn na imprezie byliśmy świadkami dubletów. Dosłownie 6/6. Statystyczna perła w koronie. To może być typ lutego.
 
Otrzymane punkty reputacji: +38
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Wszystko na temat dzisiejszych meczów fajnie już napisaliście! ;)

Cóż mogę dodać?

Serbia - Rosja

Wbrew temu co piszecie, to dla mnie faworytem do wygranej jest zdecydowanie Rosja. Serbowie sporo szczęścia na tym turnieju. Szczęsliwie z Portugalią bo Portugalczykom nic nie chciało wpaść, a zdominowali całkowicie Serbów, z tym, że Aksentijević bronił jak w transie.
Z Ukrainą także Serbia nie zachwyciła, Kocić niby dobry, ale ma jeden ten sam zwód ciągle.
Rosja spokojnie swoje robi, niby presja nie leży na Serbach,ale i tak już dużo zrobili i gdyby weszli to finału to będę baaaardzo zdziwiony.
Wg mnie Rosja wygra.

Hiszpania - Kazachstan

Bez Higuity Kazachowie tracą swoje granie, ciekawe jak bez niego sobie poradzą.
Hiszpania wygra, wydaje mi się, że różnicą 2 goli co najmniej, ale handi wystawione -2,5 z niezbyt ciekawym kursem, ledwo @1,63 więc sobie to daruję i czekam na live. Co do overa to owszem pomysł na ov5,5 dobry, ale tutaj także poczekam na nieco niższą linię i zobaczę jak to wyglądać będzie.
Leo czy Douglas Juniors też są w stanie jakąś bramkę strzelić Hiszpanom. Bez Higuity raczej nie będzie tych długich przestojów w grze gdzie Kazachowie grali po prostu na przetrzymanie i w meczu nic się nie działo.

Dlatego dziś opcja LIVE dla mnie najlepsza, a jeżeli ktoś coś koniecznie chce grać to wg mnie Rosja @1,55 + Hiszpania @ 1,11 w dublu. Ale to tylko propozycja, sam jak wspomnaiłęm czekam na LIVE.

Powodzenia wszystkim!
 
polikum 54

polikum

Użytkownik
kto oglądał transmisję (ostatnia akcja) ten zrozumie: miałem handi -2,5 na Hiszpanów ????
(dla tych, którzy nie wiedzieli: 5 sekund przed końcem słupek do pustej bramki Kazachów przy stanie 5:3)
 
S 32

szymfon

Użytkownik
kto oglądał transmisję (ostatnia akcja) ten zrozumie: miałem handi -2,5 na Hiszpanów ????

(dla tych, którzy nie wiedzieli: 5 sekund przed końcem słupek do pustej bramki Kazachów przy stanie 5:3)
miałem over 5.5 Hiszpanów, ale zamknięty na szczęście w swoim czasie, ale wiem co czujesz :grin:

Kolejny dobry dzień, szkoda ze turniej sie kończy. Overek bardzo łatwo na plus, nawet dogryweczke mi się udało przewidzieć :razz: W finale jak dla mnie handi na Hiszpanów, w meczu o trzecie miejsce może over.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik


Jak tam Panowie, gotowi na emocje w meczach o medale? Jakieś typy? @Marcyśko widać, że za Hiszpanią bo ma pograny już zakład nawet. A inni mają faworyta? Śmiało, zachęcam do dyskusji! Niestety turniej dobiega końca. Ale jeszcze jutro mnóstwo emocji nas czeka!

Mnie bardziej interesuje mecz o 3 miejsce pod względem typowania, ale już przechodzę do meritum.

VS

SERBIA - KAZACHSTAN
Typ : Kazachstan @ 2,50 b 365
✅✅2:5​


Serbia mnie od początku turnieju nie zachwyca, grają tak nijak, prosty futsal, z Ukrainą dużo farta, gol równo z syreną, ale Ukraina i Serbia ten sam poziom w całym meczu prezentowały w zasadzie. Wczorajszy mecz półfinałowy z Rosją to na dobrą sprawę Rosja sama przez swoje głupie błędy doprowadziła do dogrywki. 1 stracony gol to wg mnie wina... Gustavo, który akurat siedział na ławce, ale siedział tam przez chwilę bo zachciało mu się aktorstwa i udawania, że go coś boli. Więc Robinho poszedł na raz jak młody, a Kocić sieknął z dużego palca, wg mnie Gustavo by to obronił spokojnie bo strzał z bardzo daleka i nikt nie zasłaniał, a rezerwowy bramkarz wpuścił. Drugi gol to głupota Edera Limy, raz, że Rosja miała 2-1 wynik i Eder wiedział, że ma żółtą to dał pretekst sędziemu i Serb wykozrystał, dodał też sporo od siebie i padł, druga żółta, czerwona i 2min w osłabieniu co wykorzystali bezlitośnie i 2-2. Końcowe minuty w chodzonego, Robinho w miejscu przedreptał z minutę, dogrywka.
Ale w całym meczu Serbia nie zachwyciła jakoś szczególnie, Kocić coś tam niby gra,ale Kazachowie na takiego Kocica mają odpowiedź w postaci Leo i Douglasa, a to są dużo lepsi zawodnicy.

Półfinał Kazachstan - Hiszpania? Wg mnie bardzo dobry mecz Kazachów, od początku już zaryzykowali, Perishin jako lotny od 1min, to przecież było czyste szaleństwo! Prowadzili nawet 1-0, potem co prawda przergywali 1-4, ale przecież co Paco Sedano tam powyjmował, z dwie sam na sam Douglasa Juniora, był strzał w słupek. No i nie ma co mówić, brakowało bardzo Higuity w bramce, z dwa gole obciążają konto Shamro, który go zastępował. Mianowicie gol Bebe na 1-1 to Shamro nie zdołał złapać piłki i wyszła dobitka, i gol na 2-1 Miguelina gdzie Shamro fatalnie zaczął akcje i podał na tzw konia swojemu koledze który stracił piłkę i poszła kontra i Shamro stał nie w tym rogu, a lewke to Miguelin ma kozacką i wpadło. Potem było niby 1-4, ale Kazachowie walczyli dzielnie, doprowadzili do 3-4 przecież nawet na 3 min przed końcem! Leo i Douglas Junior grali super.

Wraca Higuita więc duży plus dla całej gry Kazachstanu.
Serbowie za to będą jutro bez pauzującego za kartki Stojkovica.

Wg mnie kurs @2,50 na Kazachstan jest dużym value!! Sam sobie powiedziałem, że jak będzie z @1,80 to gram to, a jest dużo więcej, nie wiem na czym tutaj buki się wzozują dając tak wysoki kurs, ale ja chętnie pobieram.
Niby Serbia u siebie, ale to nic nie znaczy, trzeba umieć grać dobrze w piłkę, Kazachowie mają swoje atuty i dla mnie to wystarczy, Serbia mnie na tym turnieju nie przekonuje, nie zagrali jakiegoś wybitnego meczu ani razu, z Portugalią niby wygrana 3:1, ale duża w tym zasługa bramkarza, Kazachowie natomiast spójrzmy jakich mieli rywali, Rosja, Włochy i Hiszpania, z finalistami przegrali ale po walce, Włochów roznieśli 5:2! Do tego osłabieni stawili czoła Hiszpanom, a ponadto pewnie ograli Chorwatów, nie no nie ma co tu czarować, ja gram Kazachów.



Gdyby ktoś jeszcze nie wiedział to Kazachstan będzie rywalem Polaków w barażach o awans do MŚ 2016.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom