>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Futsal - Euro 2016 [2- 13 luty]

Status
Zamknięty.
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
Obstawiając jutrzejszy finał warto mieć na uwadze,że w reprezentacji Rosji nie zagra Eder Lima - najlepszy strzelec oraz zawodnik Sborny. Osłabienie kolosalne, które może mieć znaczny wpływ na przebieg spotkania. Ja wiem, że Hiszpanie na tym turnieju może nie grają efektownie, ale wyniki jakie osiągają robią spore wrażenie. Typowałem Hiszpanów do tytułu końcowego i swoje zdanie podtrzymam. Rosja gra skutecznie, ale bez polotu. Męczyli się z Kazachami, męczyli się z Serbami. Często szwankowała skuteczność, a biorąc pod uwagę absencję ich najlepszego zawodnika skłaniam się ku grze na Hiszpanów.
Rosja - Hiszpania @ 2 @ 1,72 betsson ✅
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
biorąc pod uwagę absencję ich najlepszego zawodnika (Eder Lima)
Akurat Eder Lima owszem ma tych kilka goli, ale za najlepszego gracza Rosjan w tym turnieju bym go nie uznał, często irytował, nie potrafił się za bardzo odwrócić twarzą do bramki. W moim rankingu wśród Rosjan top3 na tym turnieju to Gustavo, Romulo i Abramow, kolejność przypadkowa.
Ale fajnie, że ktoś się odważył ruszać finał, typ na Hiszpanie wydaje się zasadny, ale ja pozostaję przy swoim zdaniu od początku turnieju, i mimo wszystko wbrew powszechnej opinii uważam, że Rosja zdobędzie złoto, konsekwentnie podtrzymuję swoje zdanie, a co! ;) Nie wiem jak, ale może się uda im to wywalczyć hehe
Ale typu na finał żadnego nie proponuję, ewentualnie opcja LIVE i overy jak to w futsalu.
 
marcysko 841

marcysko

Użytkownik
Dorzucam jeszcze typ po 1.70 z Betsafe, że Hiszpania wygra ME w Futsal.
✅✅✅

Również dziękuję, osobiście zanotowałem lekki zysk i się tym cieszę. ;) Z bólem serca ale Polska raczej nie ma czego szukać w dwumeczu z Kazachami. ???? Mam nadzieję, że może coś razem będziemy typować na baraże oraz we wrześniu na MŚ ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom