>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Gołota vs. Adamek - Bokserska walka stulecia

Status
Zamknięty.
dancevic 179

dancevic

Użytkownik
Ja jestem za Andrzejem jak nie złapie jakiejś kontuzji w czasie walki to pominien Adamka pokonać choć będzie bardzo ciężko
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
damianczyk 0

damianczyk

Użytkownik
W sumie Remis bardzo realny...

Raz, że oboje wyjdą na tym korzystnie,a dwa że wielu na tym zarobi ????

Ciezko wskazac faworyta....Adamek szybki, zwinny.....Gołota przede wszystkim silny...

Osobiscie jestem za Adamkiem...facet chce być naprawde najlepszy. A przede wszystkim nie walczy z pionkami....Endriu to Endriu swoje okazje już miał ????

ZObaczymy ????
 
bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
W sumie Remis bardzo realny...

Raz, że oboje wyjdą na tym korzystnie,a dwa że wielu na tym zarobi ????

Ciezko wskazac faworyta....Adamek szybki, zwinny.....Gołota przede wszystkim silny...

Osobiscie jestem za Adamkiem...facet chce być naprawde najlepszy. A przede wszystkim nie walczy z pionkami....Endriu to Endriu swoje okazje już miał ????

ZObaczymy ????
Po pierwsze to obaj ????
Po drugie człowieku , ahh polacy zawsze szukaja dziury w całym czy ty naprawde sądzisz , że dwóch nie bardzo lubiących sie bokserów tym bardziej gdy walke okrzyknięto walka stulecia zadowolą sie remisem?
To najgorsze co może byc dla boksera włozył poświecenie w przygotowania a tu nagle nie rozstrzygnięta. &quot; Facet chce byc najlepszy&quot; - to co Gołota niechce? &quot; A przede wszystkim nie walczy z pionkami&quot; - wymien minimum 5 godnych rywali z jakimi walczyl ? Nie oszukujmy sie waga w , której walczyl Adamek nie znaczy NIC pod względem kasy i &#39;prawie &#39; nic pod wzgledem prestiżu.
Coraz wiecej obserwuje sie przenosin do wagi cięzkiej gdzie przyciagaja głównie pieniądze bo wielkich mistrzow w przeciwienstwie do lat 90 obecnie nie ma.
Odrazu prostuje , że moim zdaniem w tej walce najmniej ważna jest kasa , to walka prestizowa. Gołota naprawde swoje juz zarobil okolo 9-10 mln ma także łeb to inwestycji w nieruchmości i &#39; obrotną&#39; żonke w kwestii finansów i prawa żyje naprawde luksusowo. I to co tu dostanie to dodatek dla obiadu jak kiedys wspomniał ????
Adamek natomiast w tamtej wadze dostawał grosze ale to nie oto chodzi to fighter , wojownik bardzo ambitny. Nie wystarczy mu widocznie bycie mistrzem świata przez długie lata jak Michalczewski i nie walczenie z najlepszymi. W wadze junior cięzkiej dużo trudniej zorganoziwac walke na samym szczycie. Ile razy mówiło sie o walce Roy jr. z Michalczewskim.
Może to przykład średni bo tu akurat Michalczewski bał sie ryzyka przeciez to on był mistrzem i na siłe chciał walczyc u siebie -czyli w Niemczech.
A Gołota ? Walczył już w Azji,Europie i Stanach z najwiekszymi zabijakami w wadze cięzkiej , Adamek także stara sie zaistniec i gotowy jest podjac każdą propozycje. Jedym słowem to naprawde walka w polsce &quot; stulecia &quot; bo to najlepsi bokserzy jakich mamy /mieliśmy .
Wokół światka bokserskiego krążyło kiedys powiedzenie , że w latach 90 ludzie w USA znali Papieża JPII , Gołote i co niektórzy Wałęse. To pokazuje ogromną popularnosc jaka ma Andrew a przede wszystkim różnice meidzy wagą królewską a innymi. ????
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Bez przesady poza waga ciężką też byli wspaniali mistrzowie i chociaż może nie walczyli za takie wielkie pieniądze ale nie robili tego też charytatywnie :| Michalczewski nie to że nie chciał sie bić za oceanem ale nie miał po prostu takich możliwości ze względów finansowych. Nie umniejsza to faktu że przez dziewieć lat był mistrzem świata kategorii WBO w wadze półciężkiej i jako pierwszy bokser w historii unifikował pasy mistrzowskie organizacji WBA, IBF i WBO.

Co do walki zagrałem że skończy sie przed czasem, Andrzej miał już swoje 5 minut pora na dobre zając sie łowieniem ryb ????
 
pnpol 0

pnpol

Użytkownik
Jak trafi Gołota to Adamek ląduje na deskach. Według mnie Gołota dziś w pieknym stylu podsumuje swoją karierę. Adamek... no cóż, życie.
Go Andrew Go !!!
 
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
Ważnym elementem przy typowaniu tej walki jest to czy Gołota ma sprawną lewą rękę &gt;?
Jerzy Kulej w dzisiejszym &quot;PS&quot; mówił że był na treningu Andrzeja i jego lewa ręka jest nie sprawna ....
Weźcie to pod uwagę ..... :razz:
Lubię Andrzeja, ale według mnie wygra Tomek, od typowania się powstrzymam.
 
bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
Bez przesady poza waga ciężką też byli wspaniali mistrzowie i chociaż może nie walczyli za takie wielkie pieniądze ale nie robili tego też charytatywnie :| Michalczewski nie to że nie chciał sie bić za oceanem ale nie miał po prostu takich możliwości ze względów finansowych. Nie umniejsza to faktu że przez dziewieć lat był mistrzem świata kategorii WBO w wadze półciężkiej i jako pierwszy bokser w historii unifikował pasy mistrzowskie organizacji WBA, IBF i WBO.

Co do walki zagrałem że skończy sie przed czasem, Andrzej miał już swoje 5 minut pora na dobre zając sie łowieniem ryb ????
Wielcy mistrzowie racja tak można mowic o kazdej wadze .
Michalczewskiego nie lubie walczył u siebie grano caly czas pod niego . A pzoatym nie oszukumy sie w wadze w której walczył łatwiej jest sie utrzymac niz w ciezkiej gdzie decyduje detal. Tak samo mial propozycje walki w Stanach i sie nie zgodzil , dlaczego? Mozna sobie dopisac odpowiedzi.
A pozatym był tym mistrzem świata tych ladnych pare lat a kto go zna poza ekspertami w dziedzinie boksu i w europie nie wspominajac za oceanem. Takich jak on było wielu. Oczywiscie nie bede umniejszal jego zaslug bo to by bylo nie fair z mojej strony bo mimo iż go nie lubie to trzeba byc obiektywnym.
Poza tym Michalczewski nalezal do dosc &#39; sztywnej stajnii&#39; gdzie moze nie tyle on co jej właściciele nie chcieli ryzykowac walki z najwiekszymi szczegolnie żałuje właśnie , że nie podsumował karieri walką z Royem.
Adamek zdobł juz MŚ pokonaw Cunninghama,Banksa czu Briggsa ale w sumie co z tego? Bogatszy sie nie stał, rozpoznawalnuy w dużym stopniu także nie , zyskał tylko a może aż na jakości wsród ekspertów. Gdy zawalczy w wadze cięzkiej to bedzie dizało sie ekspresowo.
Gdy pokona Gołote powinien zawalczyc w okolicach lutego z jakims godnym rywalem a jestem pewien , że gdy wygra otrzyma szanse walki z kimś naprawde z czołówki.
Mówi sie , że manager Kliczki oferuje w razie wygranej nad Golotą walke ze swoim zawodnikiem nie wiadomo ile w tym prawdy. Lecz napewno jest na to za wczesno za wysokie progi. W junior ciezkiej mogl walczyc technika szybkoscia , zwinoscia , praca nóg w ciezkiej liczy sie sila a ta przychodzi z masa. Popatrzmy na Valueva po pilkarsku powiem &#39; drewaniak&#39; niesamowity jednak warunki fizyczne swietne . Juz gdzies pisalem , ze jest po 30 a nie umie pod wzgledem technicznym polowy tego co Golota czy Adamek.
Coz taki boks ????
 
damianczyk 0

damianczyk

Użytkownik
Nie rozumiem twojej wypowiedzi.. Przeciez w kazdej kategorii wagowej są dobzi bokserzy. Porównujesz wage cięzką do lzejszych wag co jest błędem. Adamek walczył z dobrymi rywalami jest po prostu w swojej kategorii najlepszy osiągnał juz wszystko więc szacunek dla niego że wchodzi w kategorie wyzej.

Gołota tak naprawde miał rywali w swojej kategorii wagowej i nic nie osiągnał... jest najlepszym boxerem w Polsce ponieważ jedyny walczy w najcięzszej kategorii wagowej i nic po za tym.

Za gołotą przemawia jedynie Siła i Waga...nic po za tym.

Chociaż to może być aż...siła i waga....

Szanse oceniam 50-50.....

I taka jest prawda. Żaden rezultat mnie nie zaskoczy...chyba że Gołota przegra przez KO w co za bardzo nie wierze ???? ...

Wynik typuje punktowy dla któregoś z nich.

pzdr
 
lewy18 15

lewy18

Użytkownik
pomyłka sorry
ale jak już zrobiłem off-topic to bardzo chciałbym żeby wygrał gołota, należy mu się na sam koniec kariery, choć to może przystopować Adamka. Ja jednak oceniam szanse tak jak koledzy wyżej 50-50. A kurs na Gołotę mega zawyżony i biorę go z pocałowaniem ręki
 
uzytkownik-15140 306

uzytkownik-15140

Użytkownik
Dziwi mnie ze wszyscy myślą o wałku, żadnego wałku nie będzie, założe się że to będzie czysta walka, i mam nadziee ze Gołota znokatuje Adamka.
Adamek w ciężkiej wadze, to jakaś kpina chyba, pomyślcie co by było gdy by musiał walczyć z Kliczkami ????
 
eloiemanko 0

eloiemanko

Użytkownik
Co racja to racja, uśmiałem sie jak wspomniał w jakims wywiadze, ze jak byłaby propozycja od kliczki(obojetnie którego) to by nie odmówił, sodówka do głowy chyba mu troche uderzyła.
Na bracia Kliczko nie ma teraz mocnych w wadze ciezkiej, nie są to wybitni technicy, tylko raczej takie ciezko ruszajace sie roboty, ale uderzają tak, ze łeb urywa, szczególnie witalij, na 38 wygranych 37 przez KO, większego powera w łapie chyba nikt nie miał
 
uzytkownik-15140 306

uzytkownik-15140

Użytkownik
Co racja to racja, uśmiałem sie jak wspomniał w jakims wywiadze, ze jak byłaby propozycja od kliczki(obojetnie którego) to by nie odmówił, sodówka do głowy chyba mu troche uderzyła.
Na bracia Kliczko nie ma teraz mocnych w wadze ciezkiej, nie są to wybitni technicy, tylko raczej takie ciezko ruszajace sie roboty, ale uderzają tak, ze łeb urywa, szczególnie witalij, na 38 wygranych 37 przez KO, większego powera w łapie chyba nikt nie miał
Wtedy bukmacherzy przyjowali by zkłady czy Adamek wytrzyma 1 runde:
1.85-1.85 :jezora:
Bo to by była zwykła egzekucja na Adamku, ale nie oszukujmy się żaden z nich nigdy z Admakiem nie będzie walczył to jednak inny poziom.
pozdro.
 
K 82

kupson141

Użytkownik
24.10.2009 22:45 Tomasz Adamek - Andrzej Gołota (Method of Victory)
Gołota by KO, TKO or DQ 7.00
Według mnie warto postawić. A nawet Tobet daje zakład z zwrotem w razie porażki nie stracić nic a wygrać 70 zł to zawsze coś ;]
Kupon raczej 4fun dla większych emocji podczas walki ;) Osobiście kibicuje Gołocie. Chciałbym by zwrócono mu honor i nie śmiali się z niego, że jest memeja i ciota. Bo Ci co tak piszą sami powinni wyjść do ringu z nim lub jego przeciwnikami z jakimi walczył i wtedy buki powinny wystawić zakład czy któryś z &quot;bokserów&quot; zesra się w gacie. Pozdrawiam ????
 
ml1916 0

ml1916

Użytkownik
24.10.2009 22:45 Tomasz Adamek - Andrzej Gołota (Method of Victory)
Gołota by KO, TKO or DQ 7.00
Według mnie warto postawić. A nawet Tobet daje zakład z zwrotem w razie porażki nie stracić nic a wygrać 70 zł to zawsze coś ;]
Kupon raczej 4fun dla większych emocji podczas walki ;) Osobiście kibicuje Gołocie. Chciałbym by zwrócono mu honor i nie śmiali się z niego, że jest memeja i ciota. Bo Ci co tak piszą sami powinni wyjść do ringu z nim lub jego przeciwnikami z jakimi walczył i wtedy buki powinny wystawić zakład czy któryś z &quot;bokserów&quot; zesra się w gacie. Pozdrawiam ????
Na kurs 1.01 mało ludzi gra ;)
A walka niestety zgodnie z planem. Ważne, że Andrzej walczył do końca, ale niestety szans dzisiaj nie miał. Oby Tomek teraz miał okazje do walki z najlepszymi, w co trochę wątpię, ale oby tak było.
 
robson11 862

robson11

Użytkownik
Cóż, walka bez historii. Adamek wykorzystał wszystkie swoje atuty, mocno ruszył od początku i zasłużenie zwyciężył. Gołota poza niezłą trzecią rundą, kiedy wydawało się opanował sytuację, w pozostałych czterech nie istniał i zasłużenie przegrał. Cóż, faworytem był na pewno Tomek i udowodnił swoją wyższość, lecz Andrzejowi także należą się brawa, bo walczył do samego końca.
Z obiektywnego punktu widzenia szkoda, że skończyło się na pięciu rundach, ale z drugiej strony może i lepiej, że tak się stało..
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Spodziewałem się więcej energii ze strony Andrzeja. Gołota w każdej rundzie ulegał Adamkowi, no może jedynie w 3ej rundzie był remis. Andrzej powinien już dać sobie spokój z boksem jako zawodnik. Niech próbuje innego rodzaju kariery, bo po tym co pokazał to nie wróżę mu przyszłości. Co do Adamka to nie widzę go w wadze ciężkiej. Walczył z cienkim rywalem, rozgromił Andrzeja szybkością czyli w pewnym sensie &#39;młodością&#39;. Gratuluje wygranej, ale niech walczy dalej tam gdzie walczył.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom