>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Gołota vs. Adamek - Bokserska walka stulecia

Status
Zamknięty.
bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
Nie takie różnice bywały w boksie . Własnie patrze na foto z ważenia Andrzej naprawde robi wrażenie a Adamek z całym szacunkiem przy nim wygląda ...nie za ciekawie :p
Przy takim rozwoju spraw przegrana Andrzeja na poczatku przez KO jest najmniej prawdopodobna z wielu wariantów ogromna ściana a Adamek puncher&#39;em nie jest.
Oj jutro trzymam mocno kciuki , do boju ANDREW!
 
bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
Ta bodajże z Batesem ale niewierze , że olał treningi bo nigdy tego nie robił był przykładem przygotowania kondycyjnego wiec Colona przygotowal go specjalnie pod kątem masy.
 
snajper 322

snajper

Forum VIP
Ta bodajże z Batesem ale niewierze , że olał treningi bo nigdy tego nie robił był przykładem przygotowania kondycyjnego wiec Colona przygotowal go specjalnie pod kątem masy.
Z tego co wiem to Gołota sam chcial troche przytyc przed walka z Adamkiem. Wiadomo ze szybkosciowo nie da rady wiec musi sie nastawic na mase ????
 
bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
Tzn narazie to z kim by Adamek nie walczyl to i tak bedzie szybszy raz , że walczył jeszcze dotychczas w innej lżejszej wadze dwa nawet tam uważany był a jednego z szybszych bokserów.
 
S 0

solarex

Użytkownik
Bukmacher TSW a Ty weź takiego speca nie zgrywaj, każdy wie, że Gołota to głąb i nic tego nie zmieni.W tym pojedynku będę za Adamkiem, ponieważ inteligencja wspiera inteligencje a debile debili i taka jest prawda, smutna prawda!!!!
 
bombelkszo 49

bombelkszo

Użytkownik
taki ciekawy cytat z sport.pl
&quot;Gros pieniędzy dla pięściarzy będzie pochodziła z reklam pokazywanych przez Polsat przed walką, w czasie jej trwania i po niej. Pięściarze otrzymają do podziału 66 proc. zysku z reklam. Z jednej strony cena jednego spotu uzależniona jest od oglądalności, z drugiej - kwota końcowa zależy od trwania pojedynku.&quot;
i dalej podtrzymuję swój typ że ta walka będzie miała wiele rund
 
bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
Ogladalem wywiad ostatnio z Leszkiem Samitowskim , który wiele lat pracuje z Andrzejem. Gdy wymieniał plusy minusy a przede wszystkim kontuzje Gołoty ja , ktory wydawalo mi sie , że wiem o nim wiele zaniemówiłem. Zerwane mięsnie uda, przywodziciel, lewy bark , lewy łokiec to tylko poważniejsze nie wymieniając tych mniej &#39; ważnych&quot;. Lecz stare powiedzenie dotyczace mistrzow swiata mówi &quot; Jesli budzisz sie rano i nic cie nie boli to znaczy , że nie żyjesz &quot; ???? . Sport a szczegolnie sporty walki to eksploatacyjne dziedziny i tak jest nie tylko z Andrew.
Szykuje sie dzis emocjonujacy wieczor według mnie Polast moze liczyc po cichu na rekord oglądalnosci , ktory mieli chyba w wypadku siatkarzy.
 
eloiemanko 0

eloiemanko

Użytkownik
tak analizując jakby był remis, to są same plusy, nikt z bokserów nie straci, a hajsu polsat nakosi z reklam i ogladalnosci sporo, plus jeszcze buki.
Ja wczoraj postawiłem 5złociszy na remis do wyjecia 140
 
bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
Znalazłem częśc wywiadu z Samitowskim jak juz wyżej wspominałem nie wygląda to różowo nie wiem ile w tym prawdy jest bo w relacji wideo nie wspominał , że Andrzej miewa problemy z wyprostowaniem ręki.

Samitowski:
- W porównaniu z tym, co było kiedyś jest zdecydowana poprawa, ale jego lewa ręka nigdy nie będzie w stu procentach zdrowa. Do niedawna jeszcze po treningach i sparingach na łokciu pojawiała się opuchlizna i były problemy z jego pełnym wyprostowaniem. Teraz oscyluje to w granicach 95 procent, czyli Andrzej praktycznie prostuje rękę - powiedział PAP Samitowski, który od kilku lat pomaga Gołocie.

W ostatniej walce przeciwko Rayowi Austinowi, stoczonej rok temu w Chinach, już w pierwszej rundzie Gołota doznał poważnej kontuzji lewej ręki. - Był odprysk w stawie łokciowym, poza tym wyczuwałem rękami urwany mięsień, a dwa inne naderwane. Pięć lat wcześniej w pojedynku z Chrisem Byrdem miał urwany biceps trójgłowy i jeszcze trochę naruszony triceps. Zniszczenia były więc duże - opowiadał Samitowski.

- Wierzę, że poradzi sobie z Adamkiem, choć trudno będzie mu zadawać ciosy lewą dłonią. Łokieć ucieka mu do góry, dlatego uderzenie jest słabsze. Nie ma pełnej kontroli w stawie ramiennym mięśnia, który powinien trzymać łokieć niżej. Z tego powodu jego &quot;dżaby&quot; (ciosy proste - PAP) są trochę wolniejsze. A bez lewego trudniej zadać prawy, więc musi częściej próbować. Kiedyś wyprowadzał takich ciosów 10-15 w rundzie, teraz zdecydowanie więcej i lepiej mu wychodzą - ocenił wykładowca masażu terapeutycznego i terapii manualnej na uniwersytecie w Chicago.

Do pierwszych spotkań Samitowskiego z Gołotą doszło wiele lat temu w Polsce. - Byłem zawodnikiem, a potem trenerem polskiej kadry karate kyokushin. Widywaliśmy się z Andrzejem na obozach, np. w Zakopanem. Obecnie jestem szkoleniowcem reprezentacji USA w karate full contact, mam do czynienia z kickboxingiem, boksem tajskim, dlatego pięściarstwo jest częścią mojej pracy i próbuję dorzucić swoje trzy grosze do treningu wydolnościowego Gołoty - stwierdził absolwent AWF w Krakowie, który prowadzi w Chicago szkołę karate.

wp.pl
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom