>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Gołota vs. Adamek - Bokserska walka stulecia

Status
Zamknięty.
bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
Tak zgadzam sie z Benkeim , Gołoty czas sie skonczyl byl gorszy szybkosc zawazyla zdecydowanie waga tez jednak jakby Golota go zlekcewazyl. Mimo wszystko na walke mistrzowska zdecydowanie dla Adamka za wczesnie za pewny siebie jest jesli mysli ze to juz. Trafi na szybszego a nadal silnego jak Andrzej nie da rady .
Coz szkoda bo troche walka bez historii.
Ale zobaczymy co dalej.
 
T 1,7K

tomex11

Użytkownik
spokojnie w ciężkiej adamek da rade przytyje jeszcze 10 kg tylko oczywiście nie od razu, z kliczko będzie ciężko z resztą sobie poradzi bez problemów
 
lorenzz 34

lorenzz

Użytkownik
Powiem tak Polsat nie powinien organizować tej walki.Cała oprawa była bardzo denna.Do tego jeszcze Ibisza dali.HAHAHA myślałem ze to JakOniŚpiewają na ringu;) Co do walki uważam że była niezła tylko zbyt krótka.Widać było że przewaga była po stronie Adamka.Dlaczego??Każdy widział.Gołota dużo razy nie trafiał a po za tym ma już swój wiek i stracił szybkość.Żeby Gołota był szybszy to bez problemu by wygrał;)Ciekawe co zrobią z tym minimum 300tyś dolarów$$$$ ;)Andrzej pewnie już nie bedzie walczył.Zarobił co miał i tyle.Adamek jak bedzie walczył w wadze cieżkiej to piewsza walka i pogrom adamka;)
 
kiepski_typer 0

kiepski_typer

Użytkownik
ważne, że się zarobiło nieco kaski na jego porażce. po co mu w ogóle to było.
nie trzeba być wyśmienitym znawcą boksu, żeby przewidzieć przebieg takiej walki.
gdyby Adamek miał mocniejszy cios, to nokaut nastąpiłby już w 1 rundzie. ponadto Andrzej jednak jest wytrzymały na ciosy, bo ma swoją wagę. jednak walka Adamka z Kliczkami to dla mnie śmiech na sali ;P bracia Kliczko to nie Andrzej ;P
 
bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
tomex11
Myslisz , że to tak łatwo sie odbywa. Adamek moze nigdy nie bedzie typowym ciezkim wazacym ponad 108 kg moze dobije i zatrzyma sie na 102-105 kg i to napewno by wystarczylo.
Co do walki to oczywiscie sercem bylem z Andrzejem , ale szkoda mi go było po walce. Wierzylem zawsze ze wroci cos zrobi ale teraz naprawde powinien skonczyc z boksem. Co najwyzej godnie sie pozegnac i sprac w polsce w walce pozegnalnej kogos pokroju Batesa . Walka bez historii wszystkie rundy z wyjatkiem 3 zdecydowanie dla Adamka , który wkurzal mnie strasznie swoim aroganckim stylem bycia. Pindera powiedzial kiedys , ze Adamek to wojownik i taki cichy cwaniak pewny siebie nie bojacy sie wyzwan , to wkurza niektorych ale to jest cecha wielkich mistrzow. Golota byl za wolny jedyne czym dysponowal to sila raz czy dwa trafil Adamkla lewym (ktorego wogole nie uzywal , jego reka jest jednak w fatalnym stanie ) i , Adamka odrzucalo.
Dlatego sadze , ze najgorsze co moze byc to dac Adamkowi teraz kogos z czolowki.
Ktos wyżej wspomniał o Ibiszu ???? Racja parodia całkowita ten gosc juz jest tak wylansowany ze wymiotowac sie chce wszedzie go pelno. Jeszcze jak staral sie byc powazny i &#39; grozny&#39; w zapowiadaniu zawodnikow - jednym slowem komedia.
Co do nastepnym walk Adamka sadze , że na czolowke jeszcze nie wyjdzie bo ma swietnego madrego trenera, ktory wie o co w tej zabawie chodzi.
Tak samo trenuja &#39; Mastera&quot; , który nie byl faworytem w swojej walce mimo iz bodajze obaj nie przegrali walki stawialem na niego. Bardzo dobry trener to polowa sukcesu wiec rosnie drugi Adamek byc moze.
No co patriotyzm nakazuje , zeby kibicowac naszym wiec do boju Adamek pokaz co potrafisz ????
 
eloiemanko 0

eloiemanko

Użytkownik
Szkoda mi Andrzeja bo aż żal było na to patrzeć, cos jak Tyson-McBride.
Endrju jest juz po prostu za stary, myślałem, ze jakos kondycyjnie da rade, a tu klapa, ruszał sie jak słoń, walka typu 80 latek vs 20 latek, do tego adamek skakał i cieszył sie jak dzieciak z faktu, ze zlał 42 latka, żałosne to troche, jest pewny siebie i chyba nawet troche za bardzo, ciekaw jestem jakie on teraz propozycje dostanie, ja go osobiscie nie widze w wadze ciezkiej
 
ml1916 0

ml1916

Użytkownik
tomex11
Myslisz , że to tak łatwo sie odbywa. Adamek moze nigdy nie bedzie typowym ciezkim wazacym ponad 108 kg moze dobije i zatrzyma sie na 102-105 kg i to napewno by wystarczylo.
Co do walki to oczywiscie sercem bylem z Andrzejem , ale szkoda mi go było po walce. Wierzylem zawsze ze wroci cos zrobi ale teraz naprawde powinien skonczyc z boksem. Co najwyzej godnie sie pozegnac i sprac w polsce w walce pozegnalnej kogos pokroju Batesa . Walka bez historii wszystkie rundy z wyjatkiem 3 zdecydowanie dla Adamka , który wkurzal mnie strasznie swoim aroganckim stylem bycia. Pindera powiedzial kiedys , ze Adamek to wojownik i taki cichy cwaniak pewny siebie nie bojacy sie wyzwan , to wkurza niektorych ale to jest cecha wielkich mistrzow. Golota byl za wolny jedyne czym dysponowal to sila raz czy dwa trafil Adamkla lewym (ktorego wogole nie uzywal , jego reka jest jednak w fatalnym stanie ) i , Adamka odrzucalo.
Dlatego sadze , ze najgorsze co moze byc to dac Adamkowi teraz kogos z czolowki.
Ktos wyżej wspomniał o Ibiszu ???? Racja parodia całkowita ten gosc juz jest tak wylansowany ze wymiotowac sie chce wszedzie go pelno. Jeszcze jak staral sie byc powazny i &#39; grozny&#39; w zapowiadaniu zawodnikow - jednym slowem komedia.
Co do nastepnym walk Adamka sadze , że na czolowke jeszcze nie wyjdzie bo ma swietnego madrego trenera, ktory wie o co w tej zabawie chodzi.
Tak samo trenuja &#39; Mastera&quot; , który nie byl faworytem w swojej walce mimo iz bodajze obaj nie przegrali walki stawialem na niego. Bardzo dobry trener to polowa sukcesu wiec rosnie drugi Adamek byc moze.
No co patriotyzm nakazuje , zeby kibicowac naszym wiec do boju Adamek pokaz co potrafisz ????
W sumie mógłbym się podpisać pod tym co napisałeś. Bodaj pierwszy wspomniałeś o cichym bohaterze tego pojedynku. Z takim trenerem akcje Adamka rosną.
 
kha1 40

kha1

Użytkownik
Tak zgadzam sie z Benkeim , Gołoty czas sie skonczyl byl gorszy szybkosc zawazyla zdecydowanie waga tez jednak jakby Golota go zlekcewazyl.
A moim zdaniem jemu się już po prostu nie chce. To był mój wielki idol, prawdziwy fighter, ale teraz... kiedy patrze na jego oczy widzę... niechęć. Tak jakby mu nie zależało na tym czy uderzy przeciwnika czy nie. I to właśnie pokazał w pojedynku z Adamkiem. Nic dziwnego, że walka skończyła się dla niego w piątej rundzie. Nawet komentatorzy byli zdziwieni, że tak szybko odpuścił. To nie tej Andrew, który robił co mógł...
 
bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
Kompletna bzdura . Nie wiem jakie wywiady ogladales ale np trener Gmitruk gratulował Gołocie &#39; zaciecia&#39; . Niechce mu sie przestan , możesz pisac wszystko , że juz jest stary, wolny nawet , że słaby według ciebie ale , że mu sie niechce to to idiotyzm. Wiadomo nie od dzis , że relacj jego i jego rodziniy z Adamkiem diametralnie sie pogorszyły. Andrew był bardzo pewny siebie wszedł do walki otłuszczony jak nigdy w karierze i niemiłosiernie wolny. Bardzo chciał wygrac i jak donoszą jego bliscy przyjaciele ze zdrowiem fizycznym po walce jest wszystko ok natomiast katasfrofalnie sie czuje psychicznie. Dla niego to wieksza ujma i wstyd przegrac z Adamkiem niż kilka innych jego porazek.
Odpuscil? Człowieku on dostal gonga na dzien dobry w pierwszej rundzie i odrazu poszedł mu feralny łuk brwiowyi został zalany krwią , wtedy mogl odpuscic. Wiesz ile wyprowadził przez 5 rund ciosów Gołota a ile Adamek ? Pierwszy około 50 drugi około 200 . Probowal nawiazac walke i trafil z 2 razy w 3 rundzie na te przygotowanie tyle bylo go stac wiec prosze nie pisz bzdur bo mnie osobiscie takie gadanie nie podparte faktami mnie denerwuje bo o Gołocie wiem wiele. I nie traktuj tego jako nieskromnej wypowiedzi poprostu polecam czytac wywiady ze znawcami tematu lub ludzmi z otoczenia Andrzeja.
 
ml1916 0

ml1916

Użytkownik
Te 5 rund to było wszystko co mógł wytrzymać. Gdyby mu nie zależało to myślę, że koniec walki byśmy oglądali w 2 albo 3 rundzie. Gołota naprawdę robił co mógł i mimo wszystko uważam, że to była honorowa porażka. Inna sprawa, że Andrzej z walki na walkę wygląda coraz gorzej. Tzn. szybkość spada w bardzo szybkim tempie, co w sumie nie może dziwić, biorąc pod uwagę wiek. Tak wiem, że są starsi bokserzy, ale Andrzej starzeje się wyjątkowo szybko.
 
bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
HEh ml1916 może dziwne ale tak jak ty poprzednio tak ja moge sie pod twoja wypowiedzią w sumie podpisac. Gołota byc może był źle przygotowany ale walczył na ile mógł on naprawde tą walke chciał wygrac jak mało , którą. W sumie Sam Collona wypowiadał sie w swoim stylu &quot; Nie wiem co sie stało z Andrzejem , w szatni na rozgrzewce był szybki, dobrze sie poruszał, nie wiem co sie stało&quot; . Fani boksu albo Gołoty mogą powiedziec , że już nie raz to słyszeli . Ale trener Gołoty to zarazem jego przyjaciel trudno mu złe słowo na jego temat powiedziec.
Szkoda , żeby tak Andrzej zakonczył kariere gdyby zrobił jak chciał trener i żona MAriola byłoby lepiej (koncem miała byc walka z Mollo , w której zrobił na wszystkich dobre wrażenie).
 
snajper 322

snajper

Forum VIP
APEL DO ANDRZEJA GOŁOTY. Andrzej zawarliśmy ugodę , wypełniłem jej warunki nie możesz tego zapominać . Ugoda miała zakończyć sprawę a trwa nadal i rani nas i nasze rodziny. Nigdy publicznie nie podważałem Twoich osiągnięć sportowych i nie drwiłem z tego co osiągnąłeś w boksie. Po mojej porażce z Dawsonem , czułem się podobnie, jak Ty po przegranych pojedynkach. Pomogłeś mi w USA na początku kariery, ja staram się robić to samo. To dzięki mnie Mariusz Wach, Piotr Wilczewski i Mateusz Masternak mogli wystąpić w USA na galach z moim udziałem. Dalsze wspieranie ich ma sens , bo w Polsce nie znajdą takich warunków do rozwoju sportowego. Andrzej w ten sposób spłacam dług wdzięczności za to co zrobiłeś dla mnie . Tak winni postępować wszyscy , którzy już coś w sporcie osiągnęli. Pomóż nam i Ty , jesteś nam potrzebny ze swoim wielkim doświadczeniem i otaczającą Cię legendą. Wygrałem z Andrzejem Gołotą w ringu u schyłku kariery , ale wiem dobrze ,że nie wygram w pamięci milionów fanów Twojego talentu. Daj się namówić na zgodną egzystencję i na współpracę w przyszłości. Wspólnym mianownikiem i gwarantem naszej współpracy niech będą Andrzej Gmitruk i Ziggy Rozalski , którzy wiele zrobili dobrego dla Ciebie i dla mnie. Tego nie możemy obaj kwestionować. Jako młodszy wyciągam do Ciebie po raz kolejny rękę na zgodę.
http://tomaszadamek.eu/blog.php
No musze przyznac ze ciekawe slowa, tylko ciekawe czy szczere ???? Teraz poczekajmy na ruch Gołoty
 
bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
Adamek to moim zdaniem niezły cwaniak.
Znam historie i nie przesadze , gdy powiem , że gdyby nie pomoc Gołoty na poczatku Adamek nie byłby tu gdzie jest teraz. I wiem jak czuje sie Gołota , to cos może jak wbicie noża w plecy.
Ale jedno jest pewne mimo świnstw jakie &#39; podobno&#39; Adamek zrobił Gołocie ich pogodzenie się wyszłoby tylko na dobre. Gołota ze swoim doświadczeniem gdyby czasami posłużył pomocą i znajomościami bo o to tu chodzi byłbym bardziej przekonany co do dalszej kariery Adamka.
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Adamek to moim zdaniem niezły cwaniak.
Znam historie i nie przesadze , gdy powiem , że gdyby nie pomoc Gołoty na poczatku Adamek nie byłby tu gdzie jest teraz. I wiem jak czuje sie Gołota , to cos może jak wbicie noża w plecy.
Ale jedno jest pewne mimo świnstw jakie &#39; podobno&#39; Adamek zrobił Gołocie ich pogodzenie się wyszłoby tylko na dobre. Gołota ze swoim doświadczeniem gdyby czasami posłużył pomocą i znajomościami bo o to tu chodzi byłbym bardziej przekonany co do dalszej kariery Adamka.
pieprzenie
wbicie noża w plecy? no zastanów się o czym piszesz...
Uczeń przerósł mistrza i tyle - w sporcie to normalne.
To Andrzej nie potrafił przegrać z klasą (chyba nigdy mu się to nie udało?).
Fakt - apel Tomka może i w pełni szczery nie jest... ale na pewno jest przydatny i ważny dla polskiego boksu.
Niech się dalej nienawidzą ale niech działają razem w ramach promocji i pomocy nowym, młodym a za 10 lat będziemy mieli pociechę z kolejnych pięściarzy.
 
snajper 322

snajper

Forum VIP
pieprzenie
wbicie noża w plecy? no zastanów się o czym piszesz...
Uczeń przerósł mistrza i tyle - w sporcie to normalne.
To Andrzej nie potrafił przegrać z klasą (chyba nigdy mu się to nie udało?).
Fakt - apel Tomka może i w pełni szczery nie jest... ale na pewno jest przydatny i ważny dla polskiego boksu.
Niech się dalej nienawidzą ale niech działają razem w ramach promocji i pomocy nowym, młodym a za 10 lat będziemy mieli pociechę z kolejnych pięściarzy.
Sorry kukla ale musze sie nie zgodzic z Toba. Nie wiem jak Ty ale ja walki Andrzeja ogladalem od dawna. To dla niego zarywalem nocki zeby ogladac jego walki. On ma wielkie serce do boksu, nie jeden dalby juz sobie spokoj a go to nadal kreci. Podjal wyzwanie Adamka, fakt musial wyrownac rachunki osobiste... Przetrwal 5 rund gdzie dostal okolo 200 ciosow. Adamek go nie nie polozyl na deski, to sedzia przerwal walke bo nie chcial mu robic wstydu.
Dla niego jest to osobista porazka i wiesci o jego stanie psychicznym sa naprawde niepokojace. Dla mnie i dla wielu kibicow to on bedzie nr 1 wsrod polskich bokserow, wystarczylo zobaczyc jak Andrzej opuszczal hale ilu kibicow na niego czekalo. Dla wielu on bedzie najlepszy, z calym szacunkiem dla Adamka. Kto wie, moze beda wspolpracowac...:spokodfhgfh:
 
peja 1

peja

Użytkownik
Ja krótko.. Nie wiem jak można Gołotę dalej uważać za lepszego boksera od Tomka skoro Adamek z nim wygrał na ringu... był najlepszy terez lepszy jest Adamek...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom