>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Gołota vs. Adamek - Bokserska walka stulecia

Status
Zamknięty.
bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
na początku się przywitam ponieważ jestem nowy!

witam wszystkich bardzo serdecznie!

ufff.. postawilem u naziemnego bukmachera na Tomka - 1900 zł... to są wszystkie pieniądze jakie mam, uważam ze to pewniak i nie ma mowy o innym wyniku walki.

Jeśli Adamek by przegrał to by dla niego sie skonczyła kariera, przegrana z takim frajerem starym jak Gołota by go całkowicie osmieszyła, gołota miał powazną kontuzje ręki, jest juz b. stary jak na boksera i ma kiepską kondycje, Adamek nie moze przegrać ponieważ to jedyny jego sposób utrzymania na życie i jedyny bilet do kolejnych walk, w wadze ciężkiej.

postawiłem 1900 na Tomka. Juz nie moge sie doczekać soboty ???? pozdrawiam M
Trzeba byc niezdrowym na umyśle , żeby taka kwote na Adamka stawiac , no chyba , że sie spi na kasie.
Druga sprawa to szanuj słowa i nie obrażaj polskiej legendy boksu bo widze już po 1 poście , że nie masz pojecia na temat.
Bardzo stary? Wiekowy jest ale znasz takich zawodnikow jak Holyfield,Mercer czy Hopkins jesli nie odsyłam do lektury i w metryke zawodników jaka prezentuja forme przy swoim wieku.
Inna sprawa , że coraz częsciej sie mowi , że wygrany z tej walki dostanie byc moze szanse z Kliczko w co niechce mi sie weirzyc ale jedno jestpewne - niby walka nie potrzebna ale emocje wzbudza ogromne. Moim zdaniem jeśli zacznie dobrze to 7-9 runda zwyciestwo Andrrew
 
P 0

pitroad

Użytkownik
Jak masz wpłaconą kasę to klikasz BOKS-&gt;Waga ciężka i u samej góry pod 2 jest kurs 3,35 na Gołote.
a X 27 co oznacza??


jakiś wielki przelicznik mi tutaj wychodzi postawionej kasy tylko nie wiem o co do kladnie w tym chodzi i jeszcze nie zatwierdziłem żadnego zakładu
 
adi26 20

adi26

Użytkownik
witam ja mysle ze wszyscy mysla ze golota jest juz stary i ma kontuzje prawej reki co zapewne te aspekty zrobily ze kurs na adamka jest 1.4 a na andrzeja 2.7 !!!! ja mysle ze tak andrzej zawsze walczyl z dobrymi przeciwnikami nie musze chyba pisac bo karzdy wie z kim adamek mojim zdaniem jest dobry ale nie tak jak andrzej napewno nie walczyl tak dobrymi jak golota !!!! co do tego ze ta wogule walka doszla do skudku to mysle ze to tylko czysta reklama i zarobek dla tych co to podkrecali by doszlo do tej walki bo prawda ze obaj maja duzo do stracenia choc adamek wiencej bo on dopiero zaczyna swoja prawdziwa kariere a andrzej konczy !!! tylko ze mysle ze obaj beda chcieli wygrac ja akurat jestem za andrzejem a czemu proste dlamnie jest lepszy pod wzgledem stoczonych walk z lepszymi przeciwnikami , wiencej masy ma andrzej o 15 kilo slie ciosu tez ma owiele silniesza niz adamek !!!! adamek to tylko i wylocznie technicznie i na punkty moze wygrac a andzrzejem bo glowe ma twardom i do tego adamek nie dysponuje takom silom by znokaltowac mie tylko zastanawia prawa renka andrzeja bo moze nie wytrzymac 12 rund ale dzis wyczytalem ze na treningu z trenerem 6 rund trenowal i caly czas zadawl potezne ciosy z prawej reki gdzie ma kontuzjowana wienc widocznie nie jest tak zle z jego renka wienc mysle ze jak andrzej bedzie walczyl prawa renka jak na treningu to adamek bedzie na dechach dodam ze trener zeszedl po treningu i powiedzial ze andzrzej zadawal ciosy tak z tej prawej reki jak by chcial mie zabic !!!!!!!!:spokodfhgfh: nie wiem jak wy wszyscy ale ja gram na andzeja i to juz dzis bo kurs spada pozdrawiam:-D
 
D 0

daniel999

Użytkownik
witam ja mysle ze wszyscy mysla ze golota jest juz stary i ma kontuzje prawej reki co zapewne te aspekty zrobily ze kurs na adamka jest 1.4 a na andrzeja 2.7 !!!! ja mysle ze tak andrzej zawsze walczyl z dobrymi przeciwnikami nie musze chyba pisac bo karzdy wie z kim adamek mojim zdaniem jest dobry ale nie tak jak andrzej napewno nie walczyl tak dobrymi jak golota !!!! co do tego ze ta wogule walka doszla do skudku to mysle ze to tylko czysta reklama i zarobek dla tych co to podkrecali by doszlo do tej walki bo prawda ze obaj maja duzo do stracenia choc adamek wiencej bo on dopiero zaczyna swoja prawdziwa kariere a andrzej konczy !!! tylko ze mysle ze obaj beda chcieli wygrac ja akurat jestem za andrzejem a czemu proste dlamnie jest lepszy pod wzgledem stoczonych walk z lepszymi przeciwnikami , wiencej masy ma andrzej o 15 kilo slie ciosu tez ma owiele silniesza niz adamek !!!! adamek to tylko i wylocznie technicznie i na punkty moze wygrac a andzrzejem bo glowe ma twardom i do tego adamek nie dysponuje takom silom by znokaltowac mie tylko zastanawia prawa renka andrzeja bo moze nie wytrzymac 12 rund ale dzis wyczytalem ze na treningu z trenerem 6 rund trenowal i caly czas zadawl potezne ciosy z prawej reki gdzie ma kontuzjowana wienc widocznie nie jest tak zle z jego renka wienc mysle ze jak andrzej bedzie walczyl prawa renka jak na treningu to adamek bedzie na dechach dodam ze trener zeszedl po treningu i powiedzial ze andzrzej zadawal ciosy tak z tej prawej reki jak by chcial mie zabic !!!!!!!!:spokodfhgfh: nie wiem jak wy wszyscy ale ja gram na andzeja i to juz dzis bo kurs spada pozdrawiam:-D
Weź to streść i napisz po polsku, bo to jakiś bełkot jest.
 
adi26 20

adi26

Użytkownik
tak mial lewa renke ale ma walczyc podobno jako mankut ale prawa ma silniejsza wienc odrazu bedzie zadawal mocne ciosy co moga rozbic adamka a co do daniela 999 to se sam stresc i tyle pozdrawiam:spokodfhgfh:

P.s ja tu nie widze inego wyniku jak wygranej andrzeja przez Ko lub TkO max 9 runda ????
 
snap8 12

snap8

Użytkownik
witam ja mysle ze wszyscy mysla ze golota jest juz stary i ma kontuzje prawej reki co zapewne te aspekty zrobily ze kurs na adamka jest 1.4 a na andrzeja 2.7 !!!! ja mysle ze tak andrzej zawsze walczyl z dobrymi przeciwnikami nie musze chyba pisac bo karzdy wie z kim adamek mojim zdaniem jest dobry ale nie tak jak andrzej napewno nie walczyl tak dobrymi jak golota !!!! co do tego ze ta wogule walka doszla do skudku to mysle ze to tylko czysta reklama i zarobek dla tych co to podkrecali by doszlo do tej walki bo prawda ze obaj maja duzo do stracenia choc adamek wiencej bo on dopiero zaczyna swoja prawdziwa kariere a andrzej konczy !!! tylko ze mysle ze obaj beda chcieli wygrac ja akurat jestem za andrzejem a czemu proste dlamnie jest lepszy pod wzgledem stoczonych walk z lepszymi przeciwnikami , wiencej masy ma andrzej o 15 kilo slie ciosu tez ma owiele silniesza niz adamek !!!! adamek to tylko i wylocznie technicznie i na punkty moze wygrac a andzrzejem bo glowe ma twardom i do tego adamek nie dysponuje takom silom by znokaltowac mie tylko zastanawia prawa renka andrzeja bo moze nie wytrzymac 12 rund ale dzis wyczytalem ze na treningu z trenerem 6 rund trenowal i caly czas zadawl potezne ciosy z prawej reki gdzie ma kontuzjowana wienc widocznie nie jest tak zle z jego renka wienc mysle ze jak andrzej bedzie walczyl prawa renka jak na treningu to adamek bedzie na dechach dodam ze trener zeszedl po treningu i powiedzial ze andzrzej zadawal ciosy tak z tej prawej reki jak by chcial mie zabic !!!!!!!!:spokodfhgfh: nie wiem jak wy wszyscy ale ja gram na andzeja i to juz dzis bo kurs spada pozdrawiam:-D
tak mial lewa renke ale ma walczyc podobno jako mankut ale prawa ma silniejsza wienc odrazu bedzie zadawal mocne ciosy co moga rozbic adamka a co do daniela 999 to se sam stresc i tyle pozdrawiam

P.s ja tu nie widze inego wyniku jak wygranej andrzeja przez Ko lub TkO max 9 runda

Nie wytrzymam ???? Człowieku czy ty znasz podstawowe zasady gramatyki języka polskiego ? Tego się nie da czytać.
I nie tłumaczyć mi się tu żółtymi papierami.
Radzę sprawdzić znaczenie słów ORTOGRAFIA oraz INTERPUNKCJA , o stylu nawet nie wspomnę. ????
 
lionel21 191

lionel21

Użytkownik
Trudno tutaj wskazać zwycięzcę, ale ja całkowicie nie zgadzam się z kursami jakie wystawili bukmacherzy na to spotkanie. Znawcą boksu nie jestem, tutaj za bardzo się nie będę mądrzył, ale według mnie niepoważne jest wystawianie kursu powyżej 3 na Gołotę. Który uznawany jest za najlepszego pięściarza polskiego, w ogóle co to za pomysł, żeby boksera wagi ciężkiej stawiać do walki z tym junior ciężkiej. Tutaj atutem Adamka pozostanie szybkość, jednak wystarczy kilka trafnych ciosów Gołoty i Tomek leży. Zagram na Andrzeja. ????
 
adi26 20

adi26

Użytkownik
snap8 wiem ze zle pisze ale co ci do tego ja ci nie mowie bysc czytal a co do papierow to pisz co chesz tylko nie wiem po co kometujesz moja pisownie jak tu trza pisac na temat walki heee wejdz na http://www.zal.pl pozdrawiam jak cos prosze usunac komentarz by tu nie smiecic jak inni :spokodfhgfh:


a co do walki to jeszcze dodam co przemawia za andrzejem to ze adamek jeszcze nie walczyl wadze ciezkiej i nie wiadomo jak bedzie inkasowal te ciosy bo na pewno benda mocniejsze niz co do tej pory inkasowal !!!
 
snoopdogg 369

snoopdogg

Forum VIP
Patrzylem na kurs na sobotnia walke stulecia w Polsce ???? Troche to smieszne bo myslalem, ze bardziej beda te kursy wyrownane. Ciezko wskazac faworyta ale kurs 1,20 na Adamka to lekka przesada. Wole przy piwku luknac walke a nie ja obstawiac. Walka zapowiada sie fajnie, Golota ktory w boksie mogl osiagnac naprawde wiele ale jego slaba psychika pokazala wszystkim jaki jest naprawde. Adamek jest ambitnym sportowcem ale nie wiem czy waga ciezka jest dobrym wyborem dla niego. Ja osobiscie jednak mysle, ze jesli Adamek Goloty nie znokautuje tak jak wszyscy w pierwszej rundzie to bedzie mial problem z rundy na runde. Kiedys podobno ze soba sparowali wiec znaja sie na tyle dobrze zeby znac slabe punkty przeciwnika. Ja jednak mysle, ze zwyciesko z tego pojedynku wyjdzie Adamek...
 
olbi86 0

olbi86

Użytkownik
Myśle że tam zadużo kasy jest wpompowane i dużo kasy jeszcze bedzie można zarobić jak adamek wygra.. gołota już jest stary niec z tego niebedzie już za granicą... Bedzie niezłe show, wygra adamek on teraz jest gwiazdą a gołota weźnie sobie siano i wróci do domu ???? Jakieś jazdy w mediach jeszcze robią i podkręcają atmosfere.
Taki mam top myślenia 1,22 grać co niema Prędzej na remis ;) Co myślicie
 
eloiemanko 0

eloiemanko

Użytkownik
od siebie dodam tylko tyle, znokautowanie gołoty przez adamka jest dla mnie bardzo mało prawdopodobne, adamek nie jest zawodnikiem nokautującym, jego siła ciosu jest mierna, jezeli miałby wygrać to na punkty, ale taki mały szczegół, ze gołota nigdy na punkty nie przegrał
(nie licze walki z ruizem bo to był niezły przekret)
Licze na Andrzeja, moze jest juz stary ale power w łapie dalej ma, a kurs na niego jest bardzo przesadzony(4,30 w bet365 było jak stawiałem tydzien temu) zresztą uważam go za najlepszego Polskiego boksera w historii, walczył z najlepszymi, nie kelnerami jak michalczewski, został wybrany do 100 najlepszych bokserów stulecia, umiał boksować niestety miał problem z psychiką, słaba głowa nie pozwoliła mu zostać mistrzem wagi ciezkiej, ten kto ogladał walki z Riddickiem Bowe ten wie jak było.
Trzymam kciuki za Endriu
 
adi26 20

adi26

Użytkownik
witam tak wszyscy tylko stawiaja na adamka a jak jest ta walka po to by ktos zarobil i wyjdzie tak ze andrzej wygra to ile ludzi straci kase sporo !!! :spokodfhgfh: w polskim sporcie wszedzie pełno wałków to tu i moze nawet byc remis ale ja i tak mysle ze andrzej wygra pozdrawiam:-D
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom