>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Gol do XX minuty- progresja

bogart 14

bogart

Użytkownik
Witam.
Mam taki problem. Chciałbym prześledzić skuteczność tej metody ale nie widzę u buka bet365 opcji gol do XX minuty. Są natomiast klasyczne przedziały czasowe pierwszego gola: 0-10, 10-20 itp. Źle patrzę (jeśli tak to w której zakładce szukać)? Opcja dostępna jest jedynie po zalogowaniu? Do meczu zostało 4 minuty ... Gra Panathinaikos v Ajax. Więc nie pierdziszew... a kursów nie widzę. :-(
Edycja:
Sorry za zamieszanie. Kursy się już pojawiły.
 
K 102

kristo45

Użytkownik
Bogart:Te zakłady nie pojawiają się we wszystkich meczach.
Skuteczność tego systemu jako narzędzia a nie cudownego złotego środka polega na paru czynnikach: Dobrym typowaniu, odpowiednio dobranym stawkom, łapaniu kursów 3,0 tak by była szansa na zakładkę, graniu 8 progów do 80 min, głównie na gola ogólnego, graniu stawkami x1, x2, x3 itd i trafnym ich dobieraniu do meczów.
Najważniejsze jest chyba trafne typowanie ale pozostałe warunki też bardzo istotne.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
D 33

darecki11111

Użytkownik
Powiem wam że grałem różnymi systemami i również płaciłem za pewne typy itd.... i ten system naprawdę jest najlepszy z jakim miałem do czynienia. Ale tak jak Kristo45 pisze, podstawa to dobre typowanie, trzeba posiedzieć chwilę przeanalizować mecz, zastanowić się czy warto w niego inwestować czy nie ma innego lepszego, a przede wszystkim nie grać na siłę. Też parę razy udało mi się zmoczyć dupę no ale na czymś trzeba się nauczyć. Dalej się nie wypowiadam bo gram troszkę inaczej ;)
 
bogart 14

bogart

Użytkownik
Powiem wam że grałem różnymi systemami i również płaciłem za pewne typy itd.... i ten system naprawdę jest najlepszy z jakim miałem do czynienia.
Tak. Ciekawe tylko z jakiego powodu _Hank_ już nim nie gra? BET365 nałożył limit? Czy inne czynniki wpłynęły na rezygnację z &quot;kury znoszącej złote jajka&quot;.
 
D 33

darecki11111

Użytkownik
To nie jest kura znosząca złote jajka bo system nie ma 100% skuteczności, ale dorobić do pensji można ;) A skąd masz takie informacje że Hank już nie gra tym systemem?
 
bogart 14

bogart

Użytkownik
Nie wiem.
Zauważyłem, że przestał się udzielać w tym temacie ponad rok temu. Tą sugestią chciałem go sprowokować do wypowiedzi. Pytam, by samemu zaczynając grę jego systemem nie wdepnąć na minę, o której pewnie już wie.
 
jamarkus 196

jamarkus

Użytkownik
Ten system ma kilka wad, jedną z nich jest to że trzeba być on-line, nie każdy może tak grać, nie dłuższą metę, sądzę że właśnie dlatego @Hank już nie gra, albo gra ale się nie udziela, bo temat przewałkowany
Granie 1 połowy, jest trochę bez sensu zwiększy częstotliwość przegranych a i potencjalne wygrane nie pokryją kosztów gry no i będę zaniżone, ci co grają już pewnie wiedzą że &quot;złota&quot; bramka najlepiej gdy wpada w 67-69 minucie meczu ????
 
bogart 14

bogart

Użytkownik
Ten system ma kilka wad, jedną z nich jest to że trzeba być on-line, nie każdy może tak grać, nie dłuższą metę, sądzę że właśnie dlatego @Hank już nie gra, albo gra ale się nie udziela, bo temat przewałkowany
Chyba najpoważniejszą wadą tego sytemu jest to, że może być grany jedynie u jednego buka, a dostęp do niego może zostać zablokowany na mocy nowej ustawy hazardowej.
Dlatego poczekam z jego praktycznym sprawdzeniem do uchwalenia i wejścia w życie ustawy - co ma mieć miejsce 01.01.2017.
 
W 91

walwoj

Użytkownik
Zagrałem kilkaset meczy tym sposobem, w różnych modyfikacjach. Najbezpieczniejsza opcja (ale upierdliwa do grania), to:
1. Wybór meczu (dla mnie warunek jest taki, że obie drużyny muszą być overowe i relatywnie wysoki kurs na pierwsze 10 min., dający także wysokie na kolejnych progach)
2. Czekam do ok. 45 minuty i jak jest bezbramkowo to stawiam na gola do 60 min po ok. 2,5.
3. Później analogicznie, gdy kurs na kolejną dziesiątkę będzie wynosił 2-2,5.
Wolę niższe kursy (nie czekam np. do 3) a większe zakładki. Ok połowa meczy wchodzi na zakładkach, przynosząc średnio 3 jednostki. Pozostałe wygrane dają ok. jedną jednostkę zysku. Zaletą tego grania jest ograniczenie liczby poziomów progresji do 4, wadą fakt, że większość meczy jest nie do grania, gdyż pada gol w I połowie.
Z ponad 100 meczy granych tym sposobem yield wynosi trochę ponad 20%.
 
K 102

kristo45

Użytkownik
Chyba najpoważniejszą wadą tego sytemu jest to, że może być grany jedynie u jednego buka, a dostęp do niego może zostać zablokowany na mocy nowej ustawy hazardowej.
Dlatego poczekam z jego praktycznym sprawdzeniem do uchwalenia i wejścia w życie ustawy - co ma mieć miejsce 01.01.2017.
Nie tylko do niego będzie zablokowany. W STSach natomiast granie jest pozbawione sensu. Tam żaden system nie pomoże ????
walwoj: jeśli taki masz yield przy takich kursach to przy łapaniu 3.0 byłby jeszcze wyższy mimo, że mniej zakładek. Ale każdy niech robi jak uważa ????
 
X 49

xxxx1234

Użytkownik
Walwoj z tego co zrozumiałem to grasz tym systemem tylko drugą połowę jeśli do przerwy jest 0-0. Weź sobie kalkulator kartkę i policz czy nie opłaca Ci się bardziej grać zwykłego over 0,5 w drugiej połowie bo jeśli dobrze pamiętam to była tutaj o tym dyskusja, a nawet test i wyszło, że bardziej opłaca się grać zwykłe over 0,5 jeśli chodzi o drugą połowę.
 
jamarkus 196

jamarkus

Użytkownik
Chyba najpoważniejszą wadą tego sytemu jest to, że może być grany jedynie u jednego buka, a dostęp do niego może zostać zablokowany na mocy nowej ustawy hazardowej.
Dlatego poczekam z jego praktycznym sprawdzeniem do uchwalenia i wejścia w życie ustawy - co ma mieć miejsce 01.01.2017.
Expekt też ma w swojej ofercie ten system gry i jeszcze jeden z buków ale nie pamiętam jaki ( Bwin?), ustawa hazardowa jak wejdzie, to pomyslimy co dalej, po za tym jestem naiwnym optymistą i te &quot;nielegalne&quot; buki znajdą jakis sposób żeby dalej móc czerpać zyski z naszych wtop ;)
Edit: Expekt ma sztywne przedziały czasowe, więc wychodzi na to że faktycznie bet 365 ma monopol na taki sposób gry
 
_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
Nie wiem skąd macie informacje że już nie gram :razz:
W temacie powiedziałem już wszystko co było do powiedzenia więc nie ma sensu się powtarzać. Kto jest zmotywowany do poważnej gry to poczyta sobie jak to się wszystko kształtowało od początku i na czym się skończyło.
Bogart:Te zakłady nie pojawiają się we wszystkich meczach.

Skuteczność tego systemu jako narzędzia a nie cudownego złotego środka polega na paru czynnikach: Dobrym typowaniu, odpowiednio dobranym stawkom, łapaniu kursów 3,0 tak by była szansa na zakładkę, graniu 8 progów do 80 min, głównie na gola ogólnego, graniu stawkami x1, x2, x3 itd i trafnym ich dobieraniu do meczów.
Najważniejsze jest chyba trafne typowanie ale pozostałe warunki też bardzo istotne.
Dawno nie czytałem tak trafnego wypunktowania najistotniejszych czynników związanych z systemem. Jest dla Ciebie nadzieja :grin:
 
D 33

darecki11111

Użytkownik
I wszystko w temacie ???? Ile razy można wałkować ten sam temat, a wy się dziwicie że Hank się nie udziela ;)
Cholera ale dzisiaj meczy mi siadło, będzie wypłata ????
Właśnie Las Palmas wszedł ????
 
W 91

walwoj

Użytkownik
Walwoj z tego co zrozumiałem to grasz tym systemem tylko drugą połowę jeśli do przerwy jest 0-0. Weź sobie kalkulator kartkę i policz czy nie opłaca Ci się bardziej grać zwykłego over 0,5 w drugiej połowie bo jeśli dobrze pamiętam to była tutaj o tym dyskusja, a nawet test i wyszło, że bardziej opłaca się grać zwykłe over 0,5 jeśli chodzi o drugą połowę.
Masz rację, ale mój sposób ma dwa plusy w stosunku do over 0,5. Po pierwsze, mogę nie wchodzić w ostatni poziom (powyżej 80 minuty) gdy widzę, że nic się nie dzieje i małe szanse na gola. Tnę wtedy straty. Po drugie kursy na over 0,5 w drugiej połowie są bardzo różne - np. poniżej 1,2 po zakończeniu pierwszej połowy. Dla mnie nie do grania.
I jeszcze jedno. Nawet jak będzie bez bramek do końca to jestem na 4 poziomie. Kolejny mecz tym sposobem od 5 poziomu skończy się maks na 8. A nie miałem do tej pory dwa razy 0:0 pod rząd. Co nie znaczy, że się nie trafi.
 
jamarkus 196

jamarkus

Użytkownik
Tez tak grałem &quot;ciąć straty &quot; a później patrzyłem jak pada bramka (raczej słyszałem ) po kilkunastu dniach, zaczęło mi sie wydawać że kręce się w kółko co wygram to zaraz potracę na &quot;cięciu strat&quot;, podliczyłem swoje ucinanie i wyszło mi ze naprawdę sporo poucinałem ???? duża zmiana stawkowania i typowanego kursu i o wiele lepiej to wyglada w portfelu, bez szaleństw ale do mojej skromnej pensji niezły dodatek ;)
 
K 102

kristo45

Użytkownik
Nie wiem skąd macie informacje że już nie gram :razz:
W temacie powiedziałem już wszystko co było do powiedzenia więc nie ma sensu się powtarzać. Kto jest zmotywowany do poważnej gry to poczyta sobie jak to się wszystko kształtowało od początku i na czym się skończyło.
Dawno nie czytałem tak trafnego wypunktowania najistotniejszych czynników związanych z systemem. Jest dla Ciebie nadzieja :grin:
No mam nadzieję, że jest. Ja i mój portfel po wielu zaciętych bojach, wpadkach i sukcesach doszliśmy do takich a nie innych wniosków.
Tak więc to nie jest tylko powtarzanie po Tobie tych zasad. To wyszło w praniu. Kto chce niech się tego trzyma i zarabia a kto nie.... ????
 
ddk1910 133

ddk1910

Użytkownik
Tez tak grałem &quot;ciąć straty &quot; a później patrzyłem jak pada bramka (raczej słyszałem ) po kilkunastu dniach, zaczęło mi sie wydawać że kręce się w kółko co wygram to zaraz potracę na &quot;cięciu strat&quot;, podliczyłem swoje ucinanie i wyszło mi ze naprawdę sporo poucinałem ???? duża zmiana stawkowania i typowanego kursu i o wiele lepiej to wyglada w portfelu, bez szaleństw ale do mojej skromnej pensji niezły dodatek ;)
jestem ciekaw, jak teraz stawkujesz i na jaki kurs grasz?
 
Do góry Bottom