>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Gol do XX minuty- progresja

filipk 0

filipk

Użytkownik
obliczylem, ze stawkowanie 3,5,8,13... jest bardziej oplacalne od x2 do 4 progu, a od 4 progu wzwyz wieksze zyski daje stawkowanie x2
 
B 6,9K

brajan82

Użytkownik
obliczylem, ze stawkowanie 3,5,8,13... jest bardziej oplacalne od x2 do 4 progu, a od 4 progu wzwyz wieksze zyski daje stawkowanie x2
Ale jakie ty kursy chcesz łapać?? Przecież w każdym meczu w danej minucie sa inne. Chyba w trakcie meczu trza ustalić jaka taktykę obrać. Wczoraj hsv nie wszedł, dziś powoli hajs odzyskiwany w grach na żywo.
 
yamakasi 175

yamakasi

Użytkownik
Troche rozruszamy temat. Byc moze wywolam gown....burze. Ale niech sie wypowiedza &quot;matematycy&quot; i inne madre glowy (bez Ciebie Hank).
Gdzies bylo pisane ze gracie kursy 2.00 czy 2.50 czy jeszcze inne.
Zrobilem juz dosc dawno maly test. Kurs 2.50 vs 3.00. Probka byc moze nie wielka bo tylko 50 meczy. Ale jakis poglad to daje.
Stawkowanie identyczne przy obydwoch kursach. Drugi prog czekalem do @3.






Ilosc zakladek:
2.50 - 32/50
3.00 - 12/50
Zapraszam do dyskusji ????
 
_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
Generalnie doceniam pomysł, że nie chcesz żebym się wypowiadał w moim temacie na temat mojego systemu, ale pozwolisz że tym razem to zignoruje ????
Po 1 to pomijając wnioski to podszedłeś do tematu profesjonalnie, ładnie zrobione więc zachęcam do tego typu propozycji i nie sądze by takie coś mogło wywołać jakąkolwiek g...burze.
A teraz skupmy się na wnioskach.
Na podstawie przedstawionych danych jedyne co można stwierdzić to że grając dokładnie te mecze i łapiąc 2.5 wyszlibyśmy z większym + niż łapiąc 3. Jak wygląda sprawa generalnie to jeśli chcesz możesz to przeliczyć.
Kolejna sprawa to jak spojrzysz na mecze to spora część była tak overowa że jak pisałem wielokrotnie nie ma żadnego sensu grać ich normalnie łapiąc 3 więc ta próba również nie ma sensu.
No i teraz zwróciłem uwage jeszcze na coś co mi nie gra.
Jakim cudem w meczu Molde -Bodo Glimt masz taki sam + za zakładke na 2.5 i 3 ? Stawkujac tak samo ? Mecz był wybitnie overowy więc moim zdaniem kurs na gola przed 20 min przed meczem był około 2.37. Skąd więc taka sama wygrana ?

Jendak cofam to co napisałem na początku, niewiele to wnosi, za dużo błędów.
A jeśli byś chciał porównać średnio jak się bardziej opłaca grać dany mecz to polecam ten sposób. Zaczniemy od najtrudniejszej części. Musisz wybrać mecz który będzie miał sens stawkować normalnie i który do 80 min będzie 0-0. Niełatwe to więc trzeba próbować do skutku. Następnie notujesz w których minutach byłaby zakładka na 2.5 , kiedy na 3. Robisz rachunek zysków dla każdej minuty sumujesz i dzielisz przez 80. Porównujesz wtedy gdzie średni zysk jest większy i taadaaa ????
 
yamakasi 175

yamakasi

Użytkownik
@Hank Sadzilem ze mnie mocniej pocisniesz dlatego wolalem zebys nie pisal :p
Ale zaskoczyles mnie pozytywnie ????

Coś mała ta różnica wyszła. A jakie stawkowanie było?
10 - 1.00
20 - 4.00
30 - 8.00
40 - 12.00
50 - 21.00
60 - 34.00
70 - 57.00
80 - 95.00
Tylko sie nie sugerujcie za bardzo tym ze tutaj wyszlo na wiekszy plus z @2.5 bo mecz meczowi nie rowny. Bo w nastepnej 50 moze byc na odwrot.
Generalnie jedna najwazniejsza zasada to DOBRZE DOBIERAC MECZE, ale tez przygotujcie sie na czarny dzien. Bo w koncu on nadejdzie.
 
_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
@Yamakasi no ale te Molde mi wytłumacz, bo albo ja czegoś nie jarzę albo Ty masz błąd który dzięki temu sobie poprawisz ;)
E: w sumie to każda zakładka do 10 taka sam więc lekko dziwne :p
 
yamakasi 175

yamakasi

Użytkownik
@Yamakasi no ale te Molde mi wytłumacz, bo albo ja czegoś nie jarzę albo Ty masz błąd który dzięki temu sobie poprawisz ;)
E: w sumie to każda zakładka do 10 taka sam więc lekko dziwne :p
Te mecze testowalem pare miechow temu :p Wiec nie pamietam jak tam sie kursy ksztaltowaly w tamtym meczu :p
Chociaz powinna byc przy meczu Cracovia - Wisla zakladka przy kursie @2.5 ale do 20 minuty gralem tez po kursie @3 dlatego sa te same wygrane. Bo z reguly mecze sie zaczynaly w drugim progu od 2.5, 2.63 czy tam 2.75 wiec &quot;zaraz&quot; teoretycznie ten magiczny kurs @3 wskakiwal. Duzo bramek nie wpada w pierwszych 3-5 minutach.
 
_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
No dobra na Molde to 3 sie pojawiło w 5-6 min pewnie a 2.5 w 2-3 min wiec do dupci masz te statystyki :p Bo w przeciwienstwie do Cracovii tam nihuhu nie powinno być takich samych sum ;)
Ale chętnie zobacze jak podrzucisz takie staty z kolejnymi meczami. A najlepiej to zrobić tak jaki pisałem i sprawdzić mecz z 0-0. Próbowałem kiedyś, ale jakoś w ogóle wtedy na 0-0 nie umialem trafic ????
 
K 102

kristo45

Użytkownik
Nie wnikając w szczegóły Waszej dyskusji powiem tak: Mi w swoich statystykach meczy (też bardzo overowych) wychodzi jasno, że łapiąc zakładki z kursem 3.0 zarabia się ok 30-50% więcej niż łapiąc 2,5-2,6. Tylko że ja przeanalizowałem 110 oraz 155 spotkań z 2 różnymi stawkowaniami.
Tzn. w obu przypadkach grane płaską stawką. Wiadomo, że grając agresywnie x2, x3, x4 itd i trafiając w odpowiednie mecze ze stawkowaniem, zyski rosną jeszcze bardziej. To też analizowałem ale tu wyniki zależą od typera więc nie ma co ich podawać.
Po tak małej próbie jak u Yamakasi zazwyczaj wychodzi, że niskie kursy wygrywają lub jest na zero. Co jest normalne wg. mnie.
 
R 367

romeo12345

Użytkownik
Kristo, tylko weź pod uwage że kurs 2,5 można złapać już w X5 minucie. A kurs 3 w X7, albo X8 minucie. Więc na każdym progu masz conajmniej 2 minuty więcej na złapanie zakładki.
 
D 0

dixon_lwlk

Użytkownik
siema Hank pisałem kiedyś wiadomość w komentarzu do Ciebie i prosiłem Cię o kontakt. Niestety ja dalej nie mogę wyslać wiadomości do Ciebie. Jeśli mogłbyś napisać do mnie i podać jakiś namiar na siebie tak żebyśmy mogli pogadać to będę wdzięczny jakieś gg faceboook czy coś takiego. Z góry dzięki. pozdro i sorry ze zaśmiecam temat ale nie ma innej szansy żeby się z Tobą skontaktować
 
K 102

kristo45

Użytkownik
Kristo, tylko weź pod uwage że kurs 2,5 można złapać już w X5 minucie. A kurs 3 w X7, albo X8 minucie. Więc na każdym progu masz conajmniej 2 minuty więcej na złapanie zakładki.
Wiem. Ale co z tego wynika? Tylko tyle, że jest mniej zakładek z kursem 3.0 i że większe ryzyko zostania bez zakładu.
 
K 102

kristo45

Użytkownik
Nie. Z tegovwynika że bramki strzelone w X5 i X6 minucie już są zakładką a nie dopiero od X7 minuty.
No i co z tego, dalej pytam? Chodzi o łapanie zakładek z kursem 3.0 lub wyższym. A że ten kurs jest zazwyczaj w x7, x8, x9 minucie to co z tego?
 
Do góry Bottom