>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Gol do XX minuty- progresja

jamarkus 196

jamarkus

Użytkownik
jestem ciekaw, jak teraz stawkujesz i na jaki kurs grasz?
Moje stawkowanie, jest takie same jakie podałeś w swoim wątku, ot dwa tygodnie wcześniej tak sobie ustawiłem, mały zbieg okoliczności, cóż przy takim stawkowaniu (1,1,2,3,5,8,13,21,34 jednostkowo, na dzień dzisiejszy zbudowałem taki budżet że gram to x 2) zwycięstwo bez &quot;zakładki&quot; przynosi niewielki zarobek, dlatego zaczynam grę od kursu 2,5 ( nie tradycyjne 3 ) ze względu na wydłużoną i to sporo możliwość trafienia &quot;zakładki&quot;.
 
ddk1910 133

ddk1910

Użytkownik
Ja gram od kilku dni tym stawkowaniem 1,1,2 itd male zyski,ale regularne, oczywiscie najlepiej zakladka jak wejdzie,chociaz zdarzylo mi sie to tylko 4 razy, dzis na Slavia Praga-Slovan Liberec . Myslalem wlasnie zeby probowac grac od 2.75 w celu zwiekszenia mozliwosci trafienia zakladki ale w spotkaniach ktore obserwowalem byla tylko 1 minuta roznica miedzy progiem 2.75 a 3.0. Ile masz minut na zakladke wiecej dzieki takiemu kursowi? Sprawdzilem w swojej tabelce w excelu i przy kursie 2,5 i stawce 8 zysk wynosi 0, a dalej straty. We wczesniejszych progach natomiast zyski rzędu 50 groszy.Muszę sprawdzic jak to wyglada w praktyce podczas meczu
 
jamarkus 196

jamarkus

Użytkownik
W niektórych ligach to jest bardzo duży czas np dzisiaj Strasbourg 4 minuta meczu ( uwaga jest to tylko przykład nie obstawiam tego meczu ale dość często gram F2 ) a juz możemy stawiać że do 30 minuty wpadnie bramka za 2,5 (0-10 - 8 10-20 3,75. 20-30 2,5 ) dalej ta różnica się zmniejszy a i w innych ligach też to wygląda ale średnio jest 7 minut na zakładkę. fakt jak zauważyłeś przy kursie 2,5 to bez zakładki są straty ale znikome, zaznacze jeszcze że jest to gra na zbudowanie kapitału z czasem, oby ???? , zmienię stawkowanie na takie które nawet bez zakładki jakiś tam zysk przyniesie
 
ddk1910 133

ddk1910

Użytkownik
Dokladnie, wszystko przyjdzie z czasem. Narazie nie ma co szaleć, tylko nabywac nowych doswiadczen zwiazanych z tym systeme i powoli budowac swoj kapital.
Ja Na pewno się przyjrze jeszcze tym kursom blizej w najbliszym czasie. Zobacz soobie pomiędzy 2,5 a 2,75 pojawia się kurs 2,62. Przy naszym stawkowaniu jest to minimalny kurs ktory nawet bez zakladki przyniesie zysk ;)
 
O 98

ozon1

Użytkownik
Troche z innej bajki , ale troszeczke powiazane , staracie sie selekcjonowac mecze , zeby bramka wpadala jak najpredzej i zwykle duzych faworytow trzeba grac agresywniejszym stawkowaniem. Ostatnio gram typera , ktory wybiera mocnych faworytow i gra ich zwycienstwo do polowy , z bardzo dobra skutecznoscia, , kursy zwykle to od 1.80 do 2.00 , sugerowalbym sprawdzenie jak wam to by wchodzilo , przy waszej grze , progresja to drugorzedna sprawa , bo moze zadowoleni bylibyscie plasko.
 
ddk1910 133

ddk1910

Użytkownik
Ja dopiero od kilku dni gram tą progresją więc narazie inne warianty mnie nie obchodzą na ten moment, ale dzięki za radę. Natomiast jesli chodzi o teoretycznych faworytow mozna grac kurs na 1 gola tej wybranej druzyny a nie 1 gola w meczu i wtedy nie trzeba zwiekszac stawkowania.
 
ddk1910 133

ddk1910

Użytkownik
Wczoraj kolejny prog stawialem przy kursie 2.75 i zaliczylem dwukrotnie wiekszy zysk niz dnia poprzedniego, a wszystko dzieki zakladkom ktore trafilem. Dzisiaj tez tak pogram i zobaczymy czy to byl po prostu lut szczescia czy jednak postawienie tą minute czy poltorej wczesniej jest dobrym rozwiazaniem.
 
jamarkus 196

jamarkus

Użytkownik
Wczoraj kolejny prog stawialem przy kursie 2.75 i zaliczyłem dwukrotnie większy zysk niz dnia poprzedniego, a wszystko dzieki zakładkom ktore trafilem. Dzisiaj tez tak pogram i zobaczymy czy to byl po prostu lut szczescia czy jednak postawienie tą minute czy poltorej wczesniej jest dobrym rozwiazaniem.
Ależ właśnie o te parę minut mi chodzi ???? Kurs 3 pln zazwyczaj pojawia się na 3 minuty przed zamknięciem zakładki np 27 minuta meczu żeby postawić na 40, w niektórych ligach np Holenderskiej, Norweskiej w ogóle ciężko o kurs 3 przed zamknięciem zakładki czasami jest ale tylko minuta. Dlatego właśnie w poprzednich postach pisałem o tym kursie 2,5 bo bardzo często zaczynają w np 22-23, 32-33, itd itd minucie
 
ddk1910 133

ddk1910

Użytkownik
Wlasnie to wszystko zalezy od ligi i druzyn ktore ze soba graja, dzis np w chinskiej w polowie 29 min na prog przed 40 bylo tylko 2.75 a pol min pozniej kurs 3 takze w tym przypadku zakladki praktycznie nie bylo. Dlatego trzeba w zaleznosci od spotkania i kursow odpowiednio kombinowac tak zeby wyjsc na tym jak najlepiej. Dzis na wieczor duzo ciekawych spotkan,a jako ze moj stan konta sie zwiekszyl to zmieniam moje podstawowe stawkowanie na x2 do kazdego meczu
 
filipk 0

filipk

Użytkownik
czesc, a co lepiej wg Was grac? Progresja na gole do xx minuty, czy progresja na over 0.5 w przedzialach od xx minuty do xx minuty? Plusem pierwszej jest to, ze jest dostepna w wiekszej ilosci meczow. Plusem drugiej za to jest to, ze mozna obstawiac od 80 minuty do konca meczu, gdzie przy progresji do xx minuty mozemy obstawac maksymalnie do 80 minuty. Duzo bramek pada po 80 minucie. Co mysliscie?

P.S. Czemu w niektorych meczach Ligue 1 np. jest dostepna opcja zakladow od xx minuty do xx minuty, a w niektorych nie? Myslalem, ze bardziej to na ligii jest podzielone, ale teraz widze, ze w meczu monaco z metz nie ma tej opcji gdzie w meczu montpellier juz jest. WTF?;d
 
ddk1910 133

ddk1910

Użytkownik
Gramy na gol do xx minuty,gdyz istnieje mozliwosc zlapania zakladki. Te przedzialy sa do 80 minuty, natomiast jesli chcesz postawic koncowke meczu to po prostu dajesz na gola w przedziale czasowym 80-end.
 
filipk 0

filipk

Użytkownik
dzieki &lt;3, a jest to oplacalne? bo powiedzmy na Twoim przykladzie na poczatku meczu kurs na gola przed 20 min bedzie maly &gt; 2.6 i zalozmy, ze gol padnie o 10:30, to pierwszy prog nie wchodzi tylko 2 o niskim kursie. Czy robimy od razu tak, ze po 10 minutach lapiemy juz prog 3 na gola przed 30 (tez o niskim kursie 2.5 albo mniejszym)?
 
yamakasi 175

yamakasi

Użytkownik
Gramy na gol do xx minuty,gdyz istnieje mozliwosc zlapania zakladki. Te przedzialy sa do 80 minuty, natomiast jesli chcesz postawic koncowke meczu to po prostu dajesz na gola w przedziale czasowym 80-end.

Gramy na gola PRZED bo dzieki temu własnie możemy łapać zakładki.



Po 80 minucie można grać też na over 0.5
 
F 0

feljack

Użytkownik
Jak widać na screenie powyżej jak od razu zagrasz to masz jeden próg za 5.50 a drugi od razu za 2.75. I np. może być tak, że w 15 min. meczu dalej jest 0.0 a kurs na &quot;Gol do 30 min&quot; będzie 2.75.
 
filipk 0

filipk

Użytkownik
no to wychodzi 511j przy stawce poczatkowej 1j.
a ile progow do przodu jest grac najlepiej? Z moich obliczen wynika, ze im wiecej progow zagramy tym wiekszy zysk. Czy dobrze mowie?
 
Do góry Bottom