>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Gol do XX minuty- progresja

V 0

variant

Użytkownik
Witam, gdy zaczynałem grę tym systemem pół roku temu nie szło mi i przegrałem po kilkunastu meczach kwotę którą wpłaciłem(200zl).
Następnie wpłaciłem 700zl i tym razem wybierałem tylko spotkania z wysokim prawdopodobieństwem over 2,5 i lepiej przemyślałem stawki.
Po paru miesiącach dotarłem do 8tys.
Niestety niedawno trafiłem na czarną serię. W 2 dni wszystko przegrałem. Wszystkie mecze miały wysokie prawdopodobieństwo over 2,5(między 60 a 100%) z forebet.com
Do bankructwa przyczyniły się:
- podniesienie stawek (by zwiększyć zyski)
- granie kilku meczy naraz
- błędne decyzje by grać lub nie grać over 0,5 od 80min
- CZARNA SERIA : /
Wniosek:
NIEMA CZEGOŚ TAKIEGO JAK PEWNY MECZ
Nie można ustrzec się przed czarną serią
Progresja prędzej czy później doprowadzi do bankructwa.
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
Spoko, powiem Ci że ja mialem prawie że taką samą sytuację przy moim pierwszym podejściu. Da się to ogarnąć i zmienić, ale polecam ze 3-5 tyg. przerwy na ochłonięcie, bo taka porażka boli :wink:
 
K 102

kristo45

Użytkownik
Do bankructwa przyczyniły się:
- podniesienie stawek (by zwiększyć zyski)
Do najczęstszych błędów w bukmacherce zalicza się zachłanność.
Nie ważne czy to progresja czy nie. Też biorę głównie pod uwagę overowe spotkania. Trzymam się jednak stałych stawek (podstawowa i x2), mimo wzrostu kapitału. Trzeba sobie założyć jakim % budżetu gramy, określić bezpieczną max kwotę na mecz i tego się trzymać. Ja nie zwiększam stawek na mecz bo wg. mnie stawki nie są w tej chwili bezpieczne (stawka x2 to ok. 21% budżetu). Jak będzie poniżej 10% to może podwyższę nieco by było ok. 10-12% i tak zostawię. No pewniaków nie ma to prawda - dlatego trzeba sobie zostawić kasę na ew. czarną serię.
 
V 0

variant

Użytkownik
Żeby być zupełnie szczerym to w między czasie wypłaciłem 1000zł więc generalnie jestem 100zl na plus.
Chciałbym zaznaczyć że czarna seria w tym systemie nie musi oznaczać x meczów pod rząd z wynikiem O:O.
Grający tym systemem np. 5 meczów jednocześnie, mogą nam 4 wejść (przy niskich progach) w pierwszych 20/30 minutach bez zakładek, a jeden jest 0:0 i jesteśmy na sporym minusie! Jeśli parę razy ta sytuacja się powtórzy to koniec.
Panowie StraszakSam i Kristo45 prosiłbym Was o podanie swoich maili na moje pw, chciałbym trochę info wymienić(mam za mało postów żeby prowadzić prywatne korespondencje).
 
K 102

kristo45

Użytkownik
Owszem jak jeden z nich będzie 0:0 a reszta bez zakładek to sporo kasy mniej na koncie. Jeszcze zależy czy stawka była podstawowa czy x2 itd.
Tylko co to ma do rzeczy, że te mecze były grane na raz?
Czasem się tak może złożyć, a nawet dość często tak bywa (taki układ wygr/przegr.). Byle odstępy między tymi 0:0 były jak największe a przegrane głównie stawką podstawową ;)
 
Z 2,5K

ziemba

Użytkownik
Variant, a grałeś kiedyś po jednym meczu tj. Gram jeden,kończy sie i zaczynam drugi. Konczy sie i trzeci itd? Czy zawsze grałeś kilka naraz? Mniejsza kasa i gra praktycznie tylko w weekendy ale bezpieczniej. Jak było 0-0 to przezucałeś progresje na następny mecz i grałeś dalej czy kończyłeś i była strata? Ja obecnie testuje ciągnięcie progresji do skutku tj. jak jest 0-0 to wybieram nastepny mecz i gram dalej az do skutku. Stawki zmniejszam żeby być na minusie ale akceptowalnym. Myśle też, żeby grać tylko pierwsze połowy. Jak do 45minuty jest 0-0 to brać następny mecz i ciągnąć dalej do skutku.
 
K 102

kristo45

Użytkownik
Widzę, że wy chyba kombinujecie jak przerobić system gry Hanka dlatego nie wiem o czym piszecie. Mecze się wybiera do gry (na pewno nie należy grać jak leci). Jeśli się tak czasem trafi (kwestia przypadku), że są rozgrywane na raz w tym samym czasie to gdy ich nie ma więcej niż powiedzmy 4 czy 5 to się do każdego stosuje oddzielną progresję i je gra. Jak któryś będzie 0:0 to trudno, takie jest życie ;)
Kolejne mecze albo te grane jednocześnie (obojętnie) odrobią stratę prędzej czy później.
Grane oczywiście tymi samymi progresjami.
 
V 0

variant

Użytkownik
Ziemba, na początku grałem pojedyncze mecze, z czego były małe ale systematyczne zyski. Później grupy z czego też były spore zyski. Do czasu aż trafiłem na czarną serię.

Po bankructwie prawdopodobieństwo 0:0 wygląda u mnie następująco:
2 mecze z rzędu 0:0 bardzo prawdopodobne, &quot;po pewnym czasie&quot; każdemu się trafią.
3 mecze z rzędu 0:0 są prawdopodobne
4 mecze z rzędu 0:0 są mało prawdopodobne ale możliwe
Tak jak autor tematu napisał progresja jest na 1 mecz a później od początku.
Z perspektywy czasu odradzałbym też zwiększania stawek w trakcie meczu bo zanosi się na gol. Chyba że na sucho sprawdziłeś i masz nosa do tego. Ja sporo straciłem na tym.
Jeśli gramy np 5 meczy i 2 wchodzą(w pierwszej połowie) a 3 kończą się 0:0 to jest to sytuacja mało prawdopodobna ale możliwa. Policz sobie teraz ile jesteś na minusie...
Wg mnie istnieje &quot;spore&quot; prawdopodobieństwo że następna grupa 5 meczy będzie 3 wchodzą a 2 się kończą 0:0.
Jeżeli stosujesz zbyt wysokie stawki i przekraczasz &quot;krytyczny&quot; % budżetu o czym pisał Kristo45 to game over.
Wadą tego systemu jest to że w 1 dzień można stracić to co się uzbierało przez długi okres czasu.
Radzę grać dobrze wyselekcjonowane pojedyncze mecze.
(...)Jak któryś będzie 0:0 to trudno, takie jest życie ;)
Kolejne mecze albo te grane jednocześnie (obojętnie) odrobią stratę prędzej czy później.(...)
Kristo45 też tak myślałem przed bankructwem :/
 
yamakasi 175

yamakasi

Użytkownik
Po bankructwie [/u]prawdopodobieństwo 0:0 wygląda u mnie następująco:
2 mecze z rzędu 0:0 bardzo prawdopodobne, &quot;po pewnym czasie&quot; każdemu się trafią.
3 mecze z rzędu 0:0 są prawdopodobne
4 mecze z rzędu 0:0 są mało prawdopodobne ale ......
Jak masz takie wysokie prawdopodobienstwo trafienia 0:0 to lepiej nie graj tym systemem.
 
V 0

variant

Użytkownik
Zamierzam nim grać dalej bo pomimo bolesnej porażki widzę w nim potencjał.
Parę rzeczy na pewno zostanie zmodyfikowanych.
Yamakasi, ja też przez 99% czasu gry uważałbym to co tu napisałem za śmieszne.
Do czasu...
 
K 102

kristo45

Użytkownik
Przecież tu chodzi o to jakim się jest typerem. A to są sprawy indywidualne. Żaden system nie pomoże jak się ma słabe wyniki jako typer. Nie ma sensu więc się porównywać bo wiadomo, że każdy będzie miał inne wyniki, inne podejście, inną samodyscyplinę itd. Tu jest istotne też by nie popadać w hurra optymizm i wypłacać kasę, bo będzie następna, tylko zbierać na te ew. przyszłe czarne serie i grać cały czas małym % całej kwoty (to się tyczy każdego systemu). No i co z tego że się trafi seria nawet 4 przegranych pod rząd, skoro mamy jeszcze zapas kasy na kolejne 4 przegrane? Tyle że po 350 spotkaniach zagranych jakoś sobie mi to trudno wyobrazić w moim i tylko moim wypadku. Trzy na 9 meczów to mi się trafiło ze dwa razy (ale stawka podstawowa więc spoko). Prawie pod rząd było 2 razy po 2 przegrane (dwie skromne wygrane między oraz jedna). Ale z rzędu choćby 2 ani razu.
Oczywiście te 2 pod rząd to mi się prędzej czy później pewnie przytrafią (może i 3 nawet). Ważne by mieć kasę na przegrane i to z wygranych a nie dopłacać do interesu.
 
spoke 11

spoke

Użytkownik
Lubie te zaklady , czasami pojawiają się przy bardziej popularnych zdarzeniach u naszych bukmacherow, niestety jest to dość dynamiczna gra, czasem zbyt szybka, impulsywna pociągająca serie przegranych. Zazwyczaj nie typuje wiecej jak 2~3 przedziały na jeden mecz. Kursy atrakcyjne, szczególnie jeśli chodzi na gol do danej minuty na daną drużynę. Z braku oferty typuje czasem DW do HT od 30 , lub FT po 80. Fajną analpgią jest też dokładna liczba goli jednak przy seriach bramek można się przejechać. Over ma juz o wiele niższe kursy i raczej ciężko znaleźć coś sensownego powyżej 4,0 na singla.
 
K 102

kristo45

Użytkownik
jak ktos ma takie typy ze mecze 0 : 0 typuje po dwa razy pod rzad to ja prosze o kontakt
:grin: :grin: Też się tym ostatnio zajmuję. Nie jest tak łatwo wytypować 0:0 ale nie zapeszając póki co na brudno mi dobrze idzie (100 typów). Portugalię 2 polecam i Francję 2 do takiej gry. Mi lepiej idzie na Portugali 2 i na niej się skupiłem.Ok. to tyle bo nie chcę zaśmiecać wątku.
 
Z 2,5K

ziemba

Użytkownik
A co z graniem progresji na gola tylko do połowy, próbował ktoś tak grać? W LM w większosci meczów bramki padały już w pierwszej części. A straty przy ewentualnym 0-0 dużo mniejsze na 5 progu niż na 9. Wczoraj to niestety boleśnie odczułem na juventusie. To co zarobiłem przez tydzień grania, 400% wpłaconej kwoty, wszystko przepadło na juve. Przy graniu do połowy strata wyniosła by ok. 15% kwoty zarobionej a nie 100% Wiem, że prawdopodobieństwo przegranej się zwiększy ale ta przegrana będzie dużo mniej odczuwalna. Czekam na wasze sugestie, opinie.
Ciągle się ucze tej progresji. Najpierw trzeba było oduczyć się podpalania i zwiększania stawek, potem, nie grania wszystkiego jak popadnie, potem znalezienie sztywnego systemu i się tego trzymania, potem zimnej głowy i nie panikowanie w połowie i rezygnacja z gry. Ach ta progresja....
 
cock 756

cock

Użytkownik
Gdy grałem tym sposobem wybierałem mecz wyrownanych kursowo wg buka drużyn, z których jedna ostatni wynik miala 0:0, ale i to nie było gwarancją powodzenia.
Twój pomysł nie jest zły, jeśli chcesz przegrywać wolniej i nie jest dobry jeśli chcesz wygrywać więcej.
 
Z 2,5K

ziemba

Użytkownik
Poprostu szkoda mi wypracowanego zysku przegrywać jednym meczem. Stawki zostaną te same, takze i zyski te same zostaną. Zwiększy się prawdopodobienstwo przegranej ale będzie dużo mniej bolesna. Tak wyszło bynajmniej z moich wyliczeń. Czyli uważasz, że tak czy siak przegram wszystko tylko poprostu wolniej?
 
cock 756

cock

Użytkownik
Poprostu szkoda mi wypracowanego zysku przegrywać jednym meczem. Stawki zostaną te same, takze i zyski te same zostaną. Zwiększy się prawdopodobienstwo przegranej ale będzie dużo mniej bolesna. Tak wyszło bynajmniej z moich wyliczeń. Czyli uważasz, że tak czy siak przegram wszystko tylko poprostu wolniej?
Zwiększy się ilość przegranych, nie tylko prawdopodobieństwo. ;)
Na ile progresji masz? Na 1? 2? 3? 5?
Trafisz 0:0, to pewne. Ja trafiłam 3x pod rząd.
System jest dobry jak idzie zgodnie z planem. Gdy nie idzie, nie jest i ludzie zaczynają rzeźbić. Ma przewagę w zakładkach, ma w sumie kluczowe założenie meczu istotne dla powodzenia. Niestety nie jest doskonały.
Mnie on drażni tyle co fascynuje. ;) I nie zapominajmy to progresja ograniczona ruchowo, 1 buk, 9 progów. Lipa.
 
Z 2,5K

ziemba

Użytkownik
A który system jest doskonały? To, że trafie 0-0 to normalne i to nie raz. Bo i teraz grając cały mecz trafiają mi sie remisy. Tylko, że dużo trace na takiej przegranej jednej progresji i praktycznie w miejscu stoje. Zagram 20 meczy, zarobie 400% stawki początkowej i przy trafieniu 0-0 przegrywam 390% z tych 400%.
 
cock 756

cock

Użytkownik
Zerknij sobie do historii i zobacz
ile razy zamknąłeś grę w 1. połowie
ile razy zamknąłeś w 2. połowie
ile razy wtopiłeś po 90 minut
oczywiście na ile meczów
 
Do góry Bottom