>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Gr A, Mecz otwarcia : Polska - Grecja [08.06.2012 godz 18:00]

Status
Zamknięty.
rangizz 2,7K

rangizz

Użytkownik
aksior, po głębszej analizie jestem skłonny przyznać ci rację (patrz załącznik). Jednak perspektywa kamery plus zły moment stopklatki w powtórce (powinna być ułamek sekundy później) nie daje nam materiału na 100% ocenienie czy spalony był, czy też nie.

Co do faulu, to MajkelAngelo napisał to samo co myślę ja.
 
dolce 24

dolce

Użytkownik
Gdyby sędzia liniowy podjął decyzję zgodną z &quot;duchem gry&quot; i puścił akcję to pewnie nikt nie mógłby mieć większych pretensji, to były centymetry. W każdym razie podniósł chorągiewkę, spalony i nie ma co tu debatować.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
groven 2,2K

groven

Forum VIP
Mecz otwarcia UEFA EURO 2012 PolskaGrecja spotkał się z ogromnym, rekordowym zainteresowaniem widzów Telewizji Polskiej. W najwyższym momencie oglądalności spotkanie przyciągnęło uwagę aż 15,5 miliona widzów (dane Nielsen Audience Measurement) na trzech antenach Telewizji Polskiej – TVP 1, TVP SPORT i TVP HD. Pobity został więc rekord oglądalności, który „należał” do Adama Małysza!
W Jedynce w najwyższym momencie oglądalności mecz zainteresował 14,421 mln widzów, w TVP SPORT – 297 tys. a w TVP HD – 813 tys. To w sumie dało rekordowe audytorium 15,531 mln osób. Średnie udziały wyniosły aż 83,72 proc. (TVP 1 – 78,49 proc.; TVP SPORT – 1,37 proc.; TVP HD – 3,86 proc.)! Oznacza to, że czterech na pięciu Polaków, którzy mieli włączony telewizor od 18.00 śledziło spotkanie, w którym Polacy w bardzo dramatycznych okolicznościach zremisowali z Grekami 1:1.
Informacje zaczerpnięte z SatKurier.pl
Poproszę o nie kasowanie postu... dotyczy on oglądalności 1 meczu Mistrzostw Europy i pokazuje, że Polacy potrafią być patriotami w najważniejszych dla naszego kraju momentach.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom