>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Grand Prix

Status
Zamknięty.
billykid 0

billykid

Użytkownik
Szwecja - Polska 2
Polska niestety w tym roku nic nie prezentuje. Na wlasnym torze maja problemy. W Vojens nigdy dobrze nie spisywał się Galop więc nie widzę ich dziś również.
Dania - Australia 1
Wystarczy popatrzec na wynik sprzed roku. Australijczycy nie radzą sobie zbyt dobrze na tym malo efektownym torze. (tak wogóle to poroniony pomysl aby az 2 zawody tam się odbywały). Dania jest najsilniejsza w tym roku, jada u siebie i poza crumpem to ich lider biegu nie przegra.
Za 100 zł na do wyjęcia 220. Pewniaki

PS. Do Łysego = kolego Tomek Gollob to najwybitniejszy zawodnik na świecie. Nie wydaje mi sie ze musialby sie tlumaczyc przed jakimikolwiek zawodami. Sam nie wypowiada sie o chorobie, tylko media to nagłasniają.
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Dobrze może przesadziłem... ale zauważ, że zawsze Tomek jak zalicza słabszy występ ma wymówkę, a inni zawodnicy potrafią się przyznać do tego, co zrobili źle..
Nie wiem na jakiej podstawie tak twierdzisz. Może dlatego, że jesteś kibicem Unii Tarnów (?) i masz do niego jakiś żal ? Ja akurat mam zupełnie inne zdanie, bo to właśnie Kasprzakom, Kołodziejom czy innym Hampelom ciągle coś przeszkadza a Gollob po prostu jedzie. Jeśli chodzi Ci o turniej w Cardiff to tam akurat wszyscy narzekali na tor.
Bardzo fajne typy Verti. Zwłaszcza Holta tutaj dla mnie to mega pewniak. Już w barażu pokazał że jest tutaj bardzo szybki. Jeździł trochę bez głowy ale jeśli poukłada swoją jazdę to powinien być najlepszym polskim zawodnikiem. Możesz napisać w jakim buku to posłałeś ? Mam neta tylko w komórce i trochę mi ciężko przeglądać ofertę wszystkich buków a chętnie bym to zagrał :p
Edit Verti : Wszystko masz w ofercie bet365 ????
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Zgadzam się z Jacquesem. Akurat ja szanuje Tomka i wątpie aby takie coś robił celowo, nie wierze. Prędzej żałosny Hampel unika odpowiedzialności niż Gollob, to zdecydowany lider, nie unika dzienniakrzy, potrafi powiedziec szczerze co myśli. Jego choroba to poważne osłabienie bo fatalnie jeżdzi w Vojens Jarosław Hampelm. Nie pozostaje więc nic innego jak typ na Australie z Polska 1.50 8/10

No i Dania dla mnie wygrana chyba pewna, Sullivan z Wattem raczej nie powalczą z druga linią Danii a Pederseny nie gorsze od Adamsa i Crumpa, Li może dziś nie pojechać na 100% mozliwości. Tylko 1.40
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
W Grand Prix zawodzi, Leszno to jego dom a jak będzie w Vojens? Ciężko powiedzieć. W kilku meczach ligowych zawiodł, jeśli będzie w danym biegu jechał Jonsson, Lindgren, Pedersen, Bjerre to równie dobrze może przyjechać 3 lub 4, Crump wydaje się być w lepszej formie i takich wpadek nie powinien zaliczać ale Adams czy oby na pewno pięć razy pojedzie równo? Chyba nie. Tu jest lepsza obsada niż na GP bo tam zawsze jakiś cienias jednak jedzie a tutaj najgorsi w stawce to Nerkmark, Ljung, Sullivan, Watt, Jaguś, Hampel czyli poziom troche wyższy niż SGP według mnie.
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Moim zdaniem Roxanne ma rację. Leigh wciąż potrafi zdobywać komplety ale na arenie międzynarodowej przychodzi mi tu co raz rzadziej i z co raz większym trudem. Ktoś pisał, że Tomek nie potrafi jeździć na mokrym, dziurawym torze. Ok, nie jest to pozbawione sensu ale Leigh nie jest w tym wypadku lepszy a nawet prezentuje się jeszcze gorzej. W tym sezonie ogólnie błyszczy tylko w Lesznie, Aveście i w Anglii. Zobaczymy co dziś pojedzie ale nie zdziwię się jak zdobędzie max. 10 punktów.
Te warunki jakie są zapowiadane natomiast powinny być wodą na młyn dla Crumpa. On na takich torach zawsze bryluje.
No nic zobaczymy jak dla mnie Dania 1 msc. pewne ale reszta to już loteria. Duże szanse daje Szwedom jeśli AJ pojedzie tak jak w barażu. Mam nadzieje, że Polska zdobędzie chociaż brąz ;-)
 
elwis1 0

elwis1

Użytkownik
Adams ostatnio jest w formie. OStatnio bylby w polfinale GP z 10 pkt gdyby nie nasz &quot;super&quot; rodak Wojaczek. Sam mowi, ze jest ostatnio w gazie i pokazuje to.

Dowody?

ostatnia kolejna Ekstraligi 13 pkt w 5 biegach z Gorzowem. Ok jechal na wlasnym torze.
w Toruniu 11+3 bonusy w 5 biegach
w Coventry 11 pkt w 4 startach
Dzien przed zawodami w Coventry 13 pkt u siebie na torze w SWindon, gdzie pokonal Crumpa i stracil punkty wlasnie tylko z nim
8 lipca komplet 18 pkt w 6 biegach w Szwecji, a nie jechal byle kto (Bjerre, Watt, Iversen, Bjarne Pedersen, harris)

Adams jest w formie i licze bardzo na niego dzisiaj.

P.S. dla mnie cienias to jest rowniez Iversen (jak zrobi dzisiaj 12 pkt to zmienie zdanie o nim)
 
lysy-16140 268

lysy-16140

Użytkownik
Zgadzam się z Jacquesem. Akurat ja szanuje Tomka i wątpie aby takie coś robił celowo, nie wierze. Prędzej żałosny Hampel unika odpowiedzialności niż Gollob, to zdecydowany lider, nie unika dzienniakrzy, potrafi powiedziec szczerze co myśli. Jego choroba to poważne osłabienie bo fatalnie jeżdzi w Vojens Jarosław Hampelm. Nie pozostaje więc nic innego jak typ na Australie z Polska 1.50 8/10

No i Dania dla mnie wygrana chyba pewna, Sullivan z Wattem raczej nie powalczą z druga linią Danii a Pederseny nie gorsze od Adamsa i Crumpa, Li może dziś nie pojechać na 100% mozliwości. Tylko 1.40
Żałosny Hampel teraz to ja poproszę o wyjaśnienie i na jakiej podstawie tak sądzisz?!:-o Jestem zarówno tak kibicem Unii Tarnów jak i reprezentacji Polski, a do Tomka nie mam pretensji żadnych.. tylko, że ciągłe szukanie winy w torze czy sprzęcie jest już nudne... Tomek rozmawia z mediami i mówi, że tor był nie przejezdny, a na tym samym torze Hancock i Crump potrafili sprawić świetne widowisko? i macie porównanie skali żużlowców... Nie chce bluźnić, bo kibicuje Tomkowi pewnie jak większość tutaj...ale te ciągłe tłumaczenia już są nudne...:jezora: więc bez nerwów...
PS. Do Łysego = kolego Tomek Gollob to najwybitniejszy zawodnik na świecie. Nie wydaje mi sie ze musialby sie tlumaczyc przed jakimikolwiek zawodami. Sam nie wypowiada sie o chorobie, tylko media to nagłasniają.
Dzięki, bo nie wiedziałem kim jest Tomek Gollob... teraz już wiem ????
 
cziken26 0

cziken26

Użytkownik
No i co tu powiedzieć po zawodach było dobrze i byłbym trafił kursik 13 na polaków ale ostatnie 5 biegów tragiczne oprócz Walaska który troszkę spóźnił się z dopasowaniem do toru troszkę szczęśliwie to złoto dla Duńczyków ale u siebie to mieli większe szanse i Ole Olsen też napewno chciał takiego rozstrzygnięcia. Gdyby wszyscy jeździli dobrze i równo przez całe zawody to nie mieli byśmy problemów z wygraniem ich !!
 
jaga1962 69

jaga1962

Użytkownik
Szkoda wielka ,że w takich okolicznościach straciliśmy złoto. No ,ale i ze srebra trzeba się cieszyć ... przed zawodami srebro wzięlibyśmy w ciemno. Gollob brawo a przecież jechał z chorobą . Brawo Wiesiek pokazał ,że postawienie na niego a nie na blondyne w barażu i w finale było trafne , brawo Jarek ... Holta - o wiele więcej sie po nim spodziewałem( w barażu w ostatnim biegu zdefektował mu motor nie wiadomo czy to czasami nie był jego najlepszy silnik przygotowany do toru w Vojens i stąd może te dzisiejsze kłopoty),
Walasek siadł psychicznie ... przed pierwszym swoim biegiem upadł jadąc pod taśmę i to go zdekoncentrowało i dopiero w ostatnim biegu o nic pojechał z wszystkimi jak chciał.


ale ogólnie brawa dla naszych za to ,że pokonali Szwedów i Australijczyków(którzy pojechali żenade)
 
lysy-16140 268

lysy-16140

Użytkownik
Podsumowując:
Zawody w naszym wypadku zdecydowanie udane... Srebro to jest coś o czym przed zawodami chyba większość z nas marzyła. Jednak z początkiem zawodów widzieliśmy, że nasi reprezentanci są bardzo dobrze spasowani i będą walczyć o wysokie miejsce, co było bardzo dużym zaskoczeniem. Jarek Hampel, Tomasz Gollob i Wiesiu Jaguś to były nasze motory napędowe, mimo to dobrze punktująca trójka zawodników nie wystarczyła... Grzegorz Walasek wygrywa swój ostatni bieg?! po co? :-| nie mógł tego uczynić 3 biegi wcześniej? Rune Holta pięcio punktowy dorobek... to i tak chyba za dużo, tzw jeździeć bez głowy ileż można wychodzić pierwszym spod taśmy, by spadać kolejno na niższe pozycje. Nietak to sobie wyobrażaliśmy. W pewnym momencie spadł deszcz i miało być lepiej dla nas, ale czy na pewno? W tym momencie swój bieg wygrał Hans Andersen, a potem kolejny przebudził się Kenneth Bjerre i to chyba był przełomowy moment, kiedy zaczął jechać 4 duński zawodnik. W 17 biegu miała miejsce niezwykle dziwna sytuacja. Po pięknej walce na łokcie Tomka Golloba z Bjarne Pedersenem, było groźnie, ale chyba nie powinien mieć Dun, aż takich pretensji i ten znak po biegu, który u mnie jest skreślony, pomimo, że zaczął mi się coraz bardziej podobać jako zawodnik. Niestety jego zachowanie powinno tym bardziej zostać ukarane, tak jak on starał się o wycofanie Marka Wojaczka, przepraszam, ale ten sport jest dla poważnych ludzi. Wiesio Jaguś w swoim ostatnim starcie przyjechał 3, co było wkalkulowane, a szkoda, bo gdyby nie zamierzenia trenera mógł mieć 14 punktów i być najlepszym Polakiem, co mu się należało i chwała Wiesiowi za jego wspaniałą postawę. Wróćmy jeszcze do biegu, w któym Jarek Hampel upadł... nie wiem czy będziecie mieli pretensje do Małego, ale na pewno należą mu się brawa, że starał się walczyć, a skąd mógł wiedzieć, że będzie tam usypane, przecież nawet nie mógł się złożyć w łuk, a na pewno by nie musiał tak jechać, gdyby nasze asy Walasek i Holta pojechali na swoim normalnym poziomie.
I nie omieszkam wspomnieć na koniec o problemach technicznych... to fotoreporter przesłania zielone światło naszemu zawodnikowi, to oświetlenie, to złe przygotowanie toru przez toromistrza, chyba za dużo jak na tak poważne zawody?:zoltakartka:
Uciekło dużo puntków, kiedy nasi zawodnicy znajdywali się na prowadzeniu inni notowali upadki i w powtórkach tak dobrze nie było. Ale należy cieszyć się tym co mamy bo nikt się nie spodziewał, że będzie tak dobrze.
BRAWO POLACY :spokodfhgfh:
 
verti 3,4K

verti

Forum VIP
nikt chyba nie spodziewał się tak dobrej postawy Polaków - Gollob jedzie na antybiotykach a mimo wszystko jest najlepszym polskim zawodnikiem, za to ogromny szacunek dla kapitana polskiej reprezentacji - pokazał, że jest prawdziwym liderem tego zespołu. Pozostałe nasze dwie rakiety w Vojens - Jaguś i Hampel, Wiesiek po słabszym występie w Lesznie, gdzie wszyscy obarczali go o porażkę z Australią udowodnił, że jest bardzo dobrym zawodnikiem. Zawiedli w polskiej drużynie - Walasek i Holta; Greg przed pierwszym startem podczas podjazdu pod taśmę notuje ...upadek ;) co wywołuje salwę śmiechu wśród publiczności - czy to go jakoś zdenerwowało, że później jechał tak a nie inaczej, dopiero zwycięstwo w 25 biegu, gdzie już wszystko było rozstrzygnięte i wszyscy jechali na luzie, to Greg wygrał - taka forma rehabilitacji ;)? Holta może natomiast mówić o pechu, przed pierwszym startem stracił swoją najlepszą maszynę i później było widać, że nie jest do końca spasowany, dawał się objeżdżać na dystansie. Złoto było bardzo blisko, jednak Duńczycy potwierdzili, że mają wyrównany team i gdy jeden z nich nie jedzie, pozostali mogą podciągnąć wynik. Nicki w drugiej części zawodów poniżej swoich możliwości to zaczął jechać Bjerre - tytuł jednak jak najbardziej zasłużenie. Brawa dla nich! Zawiedli mnie Australijczycy, spodziewałem się zdecydowanie wiecej po nich, jednak stracili Crumpa i to może był powód tak słabej dyspozycji Aussie, ale chyba wszyscy pojechali poniżej oczekiwań. Szwedzi .. gdyby jechał Karlsson śmiem twierdzic, że powalczyliby z Polską o srebro, bo zero Nermarka spowodowało, że nie mieli na to szans ;) Gratulacje dla Duńczyków i ogromne brawa dla Polaków ! Bo nikt nie spodziewał się, że będą tak wysoko ! :spokodfhgfh:
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
Cóż: było bardzo ciekawie, liczyłem na złoto mniej więcej przed 18 biegiem było w zasięgu. Duńczycy pojechali bardzo dobrze od początku do końca a nasi pokazali, że również mogą walczyć. Zawiódł wspominany Walasek-szkoda trochę . Jaguś,Gollob - wielki szacun pojechali tak jak powinni . Srebro cieszy ale pozostał niedosyt ????
 
verti 3,4K

verti

Forum VIP

Speedway Grand Prix
GP Pragi (02.08.2008r)
Lista Startowa:
1. (9) Chris Harris (Wielka Brytania)
2. (12) Niels K. Iversen (Dania)
3. (14) Krzysztof Kasprzak (Polska)
4. (16) Lubos Tomicek (Czechy)
5. (7) Rune Holta (Polska)
6. (2) Leigh Adams (Australia)
7. (11) Bjarne Pedersen (Dania)
8. (4) Tomasz Gollob (Polska)

9. (15) Fredrik Lindgren (Szwecja)
10. (1) Nicki Pedersen (Dania)
11. (13) Lukas Dryml (Czechy)
12. (3) Jason Crump (Australia)
13. (5) Hans Andersen (Dania)
14. (8 ) Scott Nicholls (Wielka Brytania)
15. (10) Andreas Jonsson (Szwecja)
16. (6) Greg Hancock (USA)

Rezerwowi:
R1 (17) Adrian Rymel (Czechy)
R2 (18 ) Filip Sitera (Czechy)
Po miesięcznej przerwie spowodowanej Druzynowym Pucharem Świata, najlepsi żużlowcy świata wracają do ścigania o indywidualne Mistrzostwo Świata, kto tym razem zwycięży na Praskiej Markecie, kto będzie musiał przełknąć gorycz przegranej o tym i o innych ciekawych rzeczach dowiemy się około godziny 22:30. A póki co mamy godzinę 11:30 i postaram się co nieco napisać o dzisiejszym GP, kto ma największe szanse na triumf, a kto powinnien dzisiaj &#39;wąchać metanol&#39; ;) GP Czech to 6 eliminacja elitarnego cyklu GP, po dzisiejszych zawodach będziemy już na półmetku (w całym cyklu odbywa się 11 zawodów). Dla bukmacherów faworytem jest Nicki Pedersen, ale to żadna nowość, gdyż w każdym poprzednim GP Duńczyk był dla bukmacherów faworytem ;) Równa jazda póki co (w pięciu pozostałych zawodach Nicki zawsze meldował się na podium) daje Pedersenowi prowadzenie w cyklu z przewagą 10 punktów nad Australijczykiem Jasonem Crumpem, reprezentant Antypodów jest drugim po Pedersenie faworytem do zwycięstwa na Praskiej Markecie. W zeszłym sezonie górą był Duńczyk, który znokautował wtedy swoich rywali, wygrywając wszystkie gonitwy tamtejszego wieczora, inkasując klasycznego &#39;maksa&#39; tj. 24pkt. Jednak Jason Crump, radzi sobie w Czechach również świetnie wygrywał tutaj trzykrotnie w latach 2002-2004, w zeszłym roku był zaledwie 5 jednak już dziś JC może powetować sobie niepowodzenie sprzed roku i zwyciężyć, jednak czy to mu się uda? W moim odczuciu nie, ostatnio &#39;Kangur&#39; odniósł kontuzję ręki (miał złamany palec) pomimo iż w ostatniej kolejce polskiej Ekstraligi wywalczył 13 punktów, to rywali nie miał z najwyższej półki ;) dzisiaj będzie mu pewnie trudniej, bo kiedy zwyciężał w Cardiff był w swojej szczytowej formie, ile z tej formy się zostało przekonamy się dzisiaj, jednak sądzę, że nie na tyle aby dzisiaj wygrać .. W dalszej kolejności buki upatrują zwycięstwa: Leigh Adamsa, Tomasza Golloba, Hansa Andersena, Grega Hancocka oraz Andreasa Jonssona. Kto spośród tej piątki może najwięcej zwojować ? Myślę, że najbardziej doświadczony Hancock, mimo, iż w Pradze nie szło mu nigdy najlepiej (ostatnio 12 lokata) to jednak pierwszy triumfator zawodów na Praskiej Markecie, dzisiaj powinnien powalczyć o zwycięstwo, a dlaczego? Bo Hancock obecnie jeździ bardzo równo i jest w wysokiej formie, na każdych zawodach notuję conajmniej 10 oczek, już podczas ostatniego GP w Cardiff stoczył w finale wspaniały bój z Jasonem Crumpem, jednak Herbie musiał uznać wyższość Australijczyka, na pewno stać Amerykanina na dobry wynik, jeżeli tylko sprzęt nie zawiedzie to Hancock powinnien dopisać do swojego dorobku &#39;kilkanaście oczek&#39;. Jak zawsze wysoko cenione są akcje Leigh Adamsa, w ostatnim czasie Kangur zalicza dobre występy w ligach, ale jeśli sięgniemy pamięcią to przed każdym GP, w lidze jeździł bardzo dobrze a jak przychodziło do GP to Adams mimo wszystko jeździł nie najlepiej (nie zawiódł jedynie w Lesznie na swoim torze, gdzie zwyciężył) w Pradze Adams nigdy nie zachwycał i nie przewiduję aby dzisiaj jakoś zaskoczył wszystkich ;) Wyjątkowe to zawody mogą być dla Andreasa Jonssona, bo w trakcie zawodów może zostać ojcem, w czasie kiedy AJ będzie walczył o jak najlepsze miejsce, Jego narzeczona Frida ma urodzić dziecko ;) (swoją drogą to ona rodzi już od Drużynowego Pucharu Świata ?) Jak to podziała na AJ, czy bardziej mobilizująco czy raczej nie pozwoli się skoncentrować, popularnemu Adrenalinie, stawiam na to drugie, bo jak kiedyś Jacques wspomniał kiedy Frida była w szpitalu to AJ nie mógł się skupić na jeździe i jechał strasznie chaotycznie ;) Kto może być czarnym koniem zawodów ? Może Andersen, który ostatnio kręci świetne wyniki w Polsce i Szwecji, jednak w Anglii ostatnio nie startował, bo został zawieszony, zmienił ostatnio klub - nie wiem, czy to dobrze czy źle, ale raczej dobrze - bo klub z Peterborough zalega Hansiorowi solidną kasę ;) Świetnie ostatnio radzi sobie także inny z Duńczyków - Bjarne Pedersen, świetne rezultaty na każdym froncie powodują, że może również w GP pojechać dobrze - podczas GP Wielkiej Brytanii był już o krok od finału, jednak na Jego drodze stanął .. Marek Wojaczek ;) który wykluczył Pedersena w dość kontrowersyjnej sytuacji, a do czasu półfinału Bjarne miał 14 oczek i był na najlepszej drodze, aby awansować do finału. Jeśli chodzi o szansę Polaków, to tradycyjnie najwyżej ceniony jest Tomasz Gollob - triumfator GP Pragi sprzed ośmiu lat, będzie starał się odrobić stracone punkty z GP Wielkiej Brytanii, jednak ja sceptycznie podchodziłbym do występu Polaka w dzisiejszym GP, widziałem go ostatnio na torze w Częstochowie i miał problemy aby objechać braci Szczepaniaków ;) co nie najlepiej świadczy o Jego obecnej dyspozycji, a do Pedersena tracił naprawdę spory dystans. Holta ostatnio przeżywa kryzys formy i również ciężko, będzie mu zająć dobre miejsce, jednak Rysiek w zeszłym sezonie był w Pradze drugi, dzisiaj szanse na powtórkę sprzed roku oceniam na znikome ;P Jednak po Holcie nigdy niczego nie można być pewnym, ostatni z naszych reprezentantów to Krzysztof Kasprzak, w Jego wypadku awans do półfinału powinnien być już sporym suckesem ;)
Zapraszam do dyskusji !​
 
verti 3,4K

verti

Forum VIP
czas coś potypować ;)
Scott Nicholls
Chris Harris
Typ:
Scott Nicholls ⛔ Kurs: 1,72 Bukmacher: Unibet
Wprawdzie Scott nie radzi ostatnio sobie najlepiej, ale w moim odczuciu jest to zawodnik zdecydowanie lepszy niż Harris, Bomber miał świetny poprzedni sezon gdzie był czarnym koniem całego cyklu GP, w ostatnim czasie jednak jest całkowicie bez formy słabo punktuje u siebie w Wielkiej Brytanii, w zeszłym sezonie Harris na Markecie był 13, a Nicholls zameldował się w Wielkim Finale, Scott lubi ten tor i myślę, że dzisiaj będzie lepszy od swojego rodaka.

Leigh Adams
Greg Hancock

Typ: Greg Hancock (+2,5)✅
Kurs: 1,83
Bukmacher: Skybet
Yyy ten kurs to jakieś nieporozumienie ze strony skybetu, Greg na torze w Pradze zawsze jest bardzo szybki (w zeszłym roku nie poszło tak jakby tego oczekiwał), Jednak Herbie zaliczył tutaj dwukrotnie drugie miejsca a 11 lat temu zwyciężył, rekord toru (62,4s) również należy do Hancocka, Adams jak to z nim w ostatnim czasie bywa, świetny w ligach natomiast w GP zawodzi, czy dzisiaj się przełamię, szczerze nie wiem, bo Australijczyk jeśli chcę jeszcze postraszyć Pedersena czy Crumpa musi dzisiaj zameldować się conajmniej na podium, a pod presją jeździ się ciężko ...Już w Cardiff miał zawojować GrandPRix, jednak jeździł wg mnie bojaźliwie, co do Hancocka to w ostatnim czasie bardzo równy, tor w Pradze mu odpowiada i najbardziej doświadczony zawodnik z całej stawki, na pewno powalczy o wysokie miejsce.
Andreas Jonsson
Hans Andersen

Typ:
Hans Andersen (+0,5)✅
Kurs:
1,83
Bukmacher:
Skybet
Hans ostatnio zmaga się z problemami: Jego były klub Peterborough Panthers, zalega Andersenowi z pieniędzmi, jednak w ostatnich dniach Hans zmienił klub i od teraz będzie ścigał się w barwach Pszczół z Coventry, więc Jego problemy są rozwiązane ;) Z kolei Andreas może nie wytrzymać nerwowo tych zawodów, w najbliższych dniach (godzinach?) nawet podczas trwania GP ma zostać ojcem, więc pewnie myślami będzie w szpitalu a nie na torze ;) chociaż AJ łatwo skóry nie sprzeda. Andersen wie jak smakuję zwycięstwo w Pradze, gdyż wygrał tutaj w 2006 roku, dzisiaj pewnie powalczy o podium.
Bjarne Pedersen
Fredrik Lindgren

Typ:
Bjarne Pedersen ✅
Kurs:
1,70
Bukmacher:
Nordicbet
Bjarne ostatnio w bardzo dobrej formie, gdzie się nie pojawi tam kręci bardzo dobre rezultaty, czy to Anglia, Polska czy Szwecja dla Pedersena nie ma różnicy ;) Natomiast Lindgren po za sensacyjnym drugim miejscu w Goeteborgu - nie zachwyca, fakt w DPS jeździł bardzo solidnie, jednak sądzę, że na Duńczyka to będzie za mało ;)
 
biesy 10

biesy

Użytkownik
Verti, co liczy sie przy rownej ilosc pkt w gp?? ilosc 3,2,1 czy bezposrednia rywalizacja??

edit: dzieki Verti za szybka odpowiedz ????
 
verti 3,4K

verti

Forum VIP
Wycinek Regulaminu GP
7) Zawodników klasyfikuje się według zasad:
- na miejscach 1-4 decyduje kolejność w wyścigu finałowym
- na miejscach 5-18 decyduje większa ilość punktów
- w przypadku &#39;remisów&#39; o wyższym miejscu decyduje:
a) większa ilośc miejsc pierwszych, drugich, trzecich i czwartych, według zasady, że każde ukończenie wyścigu jest korzystniejsze od jego nieukończenia z róznego powodu,
b) gdy suma miejsc jest identyczna, decydują bezpośrednie pojedynki pomiędzy zainteresowanymi, gdy i w tym przypadku utrzymuje się remis, sędzia zarządza losowanie

Mam nadzieję, że teraz jest wszystko jasne ;)
 
biesy 10

biesy

Użytkownik
sts ma jednak inna klasyfikacje, harris byl lepszy od pedersena wedlug nich, nie maja zadnego regulaminu aby mozna bylo poczytac

edit: W przypadku równej ilości punktów o wyższej pozycji decyduje niższy numer startowy GP (sportowe fakty)

tak wiec gp wczorajsze na duzym minusie, oparlem sie na dwoch zawodnikach, ktorzy pojechali o wiele lepiej niz myslalem, mowa o harrisie i andersenie, andersen polozyl kilka kuponow, okazal sie lepszy od crumpa, hancocka, adamsa (takie pary miałem na kuponach), harris tez byl lepszy od pedersena i nicholsa,
do nast gp trzeba poprawic sie
 
verti 3,4K

verti

Forum VIP
jeszcze podam wyniki ostatniego GP ;)
Wyniki:
1. Nicki Pedersen - Dania (3,2,3,3,3,2,6) 22 + 1 miejsce w finale
2. Hans Andersen - Dania (2,3,1,1,2,3,4) 16 + 2 miejsce w finale
3. Jason Crump - Australia (2,3,3,2,3,2,2) 17 + 3 miejsce w finale
4. Greg Hancock - USA (3,1,3,1,2,3,0) 13 + 4 miejsce w finale
5. Tomasz Gollob - Polska (2,2,3,3,2,0) 12
6. Leigh Adams - Australia (3,3,0,3,1,0) 10
7. Rune Holta - Polska (1,2,w,2,3,1) 9
8. Andreas Jonsson - Szwecja (1,3,2,2,0,1) 9
9. Chris Harris - Wielka Brytania (2,0,1,3,1) 7
10. Bjarne Pedersen - Dania (w,2,2,0,3) 7
11. Niels Kristian Iversen - Dania (3,0,1,2,1) 7
12. Scott Nicholls - Wielka Brytania (0,1,2,1,2) 6
13. Lukas Dryml - Czechy (0,1,2,0,1) 4
14. Fredrik Lindgren - Szwecja (1,1,1,1,0) 4
15. Krzysztof Kasprzak - Polska (1,0,0,0,0) 1
16. Lubos Tomicek - Czechy (0,0,0,0,0) 0
R1. Adrian Rymel - Czechy NS
R2. Filip Sitera - Czechy NS
W przypadku równej ilości punktów o wyższej pozycji decyduje niższy numer startowy GP.
Bieg po biegu:
1. Iversen, Harris, Kasprzak, Tomicek
2. Adams, Gollob, Holta, B.Pedersen (u/w)
3. N.Pedersen, Crump, Lindgren, Dryml
4. Hancock, Andersen, Jonsson, Nicholls
5. Andersen, Holta, Lindgren, Harris
6. Adams, N.Pedersen, Nicholls, Iversen
7. Jonsson, B.Pedersen, Dryml, Kasprzak
8. Crump, Gollob, Hancock, Tomicek
9. Hancock, Dryml, Harris, Adams
10. Crump, Jonsson, Iversen, Holta (u/w)
11. Gollob, Nicholls, Lindgren, Kasprzak
12. N.Pedersen, B.Pedersen, Andersen, Tomicek
13. Harris, Crump, Nicholls, B.Pedersen
14. Gollob, Iversen, Andersen, Dryml
15. N.Pedersen, Holta, Hancock, Kasprzak
16. Adams, Jonsson, Lindgren, Tomicek
17. N.Pedersen, Gollob, Harris, Jonsson
18. B.Pedersen, Hancock, Iversen, Lindgren
19. Crump, Andersen, Adams, Kasprzak
20. Holta, Nicholls, Dryml, Tomicek
Półfinały:
21. Andersen, N.Pedersen, Jonsson, Adams
22. Hancock, Crump, Holta, Gollob
Finał:
23. N.Pedersen (6), Andersen (4), Crump (2), Hancock (0)
Klasyfikacja Generalna:
 
verti 3,4K

verti

Forum VIP
Dla typujących GP Skandynawii postanowiłem, stworzyć małą pomoc, zebrałem w jedno miejsce, starty uczestników Grand Prix na torze w Malili w tym sezonie ;)
1. Hans Andersen :
29.04 Dackarna - Indianerna 62:34 (12+2)
20.05 Dackarna - Rospiggarna 56:40 (13+1)
03.06 Dackarna - Vastervik 51:45 (13)
17.06 Dackarna - Hammarby Sztokholm 57:39 (12+2)
24.06 Dackarna - Masrana 60:36 (13+1)
08.07 Dackarna - Smederna 55:41 (13+1)
22.07 Dackarna - Lejonen 43:53 (10+1)
05.08 Dackarna - Vetlanda 51:45 (11)
2. Andreas Jonsson :
29.04 Dackarna - Indianerna 62:34 (7)
20.05 Dackarna - Rospiggarna 56:40 (14) 03.06 Dackarna - Vastervik 51:45 (8+3) 17.06 Dackarna - Hammarby Sztokholm 57:39 (14+1) 24.06 Dackarna - Masrana 60:36 (13+1) 22.07 Dackarna - Lejonen 43:53 (8 ) 05.08 Dackarna - Vetlanda 51:45 (8+2)
3. Lukas Dryml:
29.04 Dackarna - Indianerna 62:34 (9+2) 03.06 Dackarna - Vastervik 51:45 (9+3) 17.06 Dackarna - Hammarby Sztokholm 57:39 (5+1) 24.06 Dackarna - Masrana 60:36 (4+1) 05.08 Dackarna - Vetlanda 51:45 (8+2)
4. Fredrik Lindgren:
29.04 Dackarna - Indianerna 62:34 (15)
20.05 Dackarna - Rospiggarna 56:40 (14+1) 03.06 Dackarna - Vastervik 51:45 (12+1) 08.07 Dackarna - Smederna 55:41 (13+1)
22.07 Dackarna - Lejonen 43:53 (9) 05.08 Dackarna - Vetlanda 51:45 (9+2)
5. Greg Hancock:
20.05 Dackarna - Rospiggarna 56:40 (5)
6. Tomasz Gollob: 03.06 Dackarna - Vastervik 51:45 (8+1)
7. Chris Harris: 03.06 Dackarna - Vastervik 51:45 (4)
8. Bjarne Pedersen: 03.06 Dackarna - Vastervik 51:45 (9)
9. Scott Nicholls: 17.06 Dackarna - Hammarby Sztokholm 57:39 (8 )
10. Krzysztof Kasprzak: 08.07 Dackarna - Smederna 55:41 (8 )
11. Nicki Pedersen: 22.07 Dackarna - Lejonen 43:53 (15)
12. Peter Ljung: 05.08 Dackarna - Vetlanda 51:45 (3)
13. Rune Holta: 05.08 Dackarna - Vetlanda 51:45 (4)
Nie startowali :
- Leigh Adams
- NK Iversen
- Jason Crump
Tak było przed rokiem :!:
1. Leigh Adams 19 (2,3,2,2,1,3,6)
2. Tomasz Gollob 19 (3,3,2,3,2,4)
3. Jason Crump 15 (2,2,1,2,3,3,2)
4. Hans Andersen 12 (3,1,1,3,2,2,0)
5. Nicki Pedersen 16 (3,3,3,3,3,1)
6. Wiesław Jaguś 12 (2,3,3,1,3,0)
7. Scott Nicholls 8 (1,1,1,3,1,1)
8. Fredrik Lindgren 7 (1,0,3,1,2,w)
9. Bjarne Pedersen 7 (0,1,2,2,2)
10. Chris Harris 6 (0,2,3,0,1)
11. Rune Holta 5 (0,0,1,1,3)
12. Peter Karlsson 5 (3,1,0,0,0)
13. Greg Hancock 5 (1,2,0,2,0)
14. Antonio Lindbaeck 3 (1,2,0,0,0)
15. Matej Zagar 3 (0,0,2,0,1)
16. Kai Laukkanen 2 (2,0,w,d,0)
Najlepszy czas: Leigh Adams 59,10s
Rekord toru: Hans Andersen 55.90s
Podium z poprzednich lat:
13.08.2005) 1. Crump, 2. Jonsson, 3. Rickardsson
12.08.2006) 1. Jonsson, 2. Andersen, 3. Adams
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom