>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Grand Prix

Status
Zamknięty.
verti 3,4K

verti

Forum VIP

Speedway Grand Prix 16.08 (Malilla)
Lukas Dryml
Krzysztof Kasprzak Typ: Lukas Dryml
Kurs: 1,80
Bukmacher: Totomix
Co by nie owijać w bawełnę to dla mnie dwójka najsłabszych zawodników w cyklu GP. Czech swoje najlepsze lata raczej ma za sobą, bo po upadku z 2005 bądź 2006 roku (nie jestem w stanie dokładnie określić) został dotkliwy ślad w psychice i Lukas to nie ten sam zawodnik co kiedyś, oczywiście ma on przebłyski, jednak jeździ bardzo nierówno. Czech wraca po kontuzji, w ostatni weekend walczył w barwach KM Intar Lazur Ostrów, gdzie wywalczył komplet punktów (z bonusami - 13+2), po przerwie zameldował się również na torze swoich nowych angielskich pracodawców - Petterborough Panthers, gdzie wywalczył cenne 4 oczka w meczu z Coventry Bees, jednak prawdziwą katastrofą okazał się występ Drymla w meczu szwedzkiej Eliteserien, pomiędzy Dackarną a Vastervikiem, młodszy z braci Drymlów zainkasował jedno oczko, co nie znamieniuje najlepiej przed dzisiejszym GP. Jednak główną cechą która kierowała mnie przy postawieniu na Lukasa, to, że Dryml startuję na torze w Malilii bardzo często, w końcu jest zawodnikiem miejscowej Dackarny. W małym szwedzkim miasteczku spisuje się naprawdę bardzo dobrze, świadczy chociażby o tym średnia biegowa na torze w Malilli (1,89). Dwa lata startów na tym torze na pewno pomogą 27-letniemu Czechowi w pokonaniu mniej doświadczonego Kasprzaka. &#39;Kasper&#39; w ostatnim meczu w Polskiej lidze zanotował 16 oczek w meczu z Włókniarzem, i wtedy był naprawdę waleczny, sporo walczył na torze. Jednak w GP, zupełnie to nie jest ten sam zawodnik, dość często po starcie jest na prowadzeniu, ale już na pierwszym wirażu, Polak spada na ostatnie miejsca, obaj znajdują się na szarym końcu rywalizacji w cyklu GP (Polak wyprzedza Czecha o 2 oczka)

Scott Nicholls ▶ (under/over)
Typ: Over 6,5 points
Kurs: 1,85
Bukmacher: Unibet
Scott stawia wszystko na jedną kartę, aby utrzymać się w elitarnym cyklu Grand Prix, zrezygnował ze startów w Szwecji, zatrudnił nowych mechaników, a wszystko po to, aby druga część sezonu w wykonaniu brytyjczyka była lepsza niż pierwsza. Na półmetku Nicholls zajmuje 10 lokatę (pierwszych 8 premiuje pozostanie w cyklu GP), jednak już dzisiaj dorobek Scotta może się powiększyć. Zmiana mechaników i odpoczynek od Eliteserien, wychodzi na dobre, w meczu Lakeside - Eastbourne, kapitan Orłów wywalczył 18 oczek i był niepokonany na torze, w niedziele start w barwach rzeszowskiej Marmy, której był najlepszym zawodnikiem. Parabola formy &#39;Hot Scotta&#39; zdaję się iść w górę. Czy kulminacyjnym momentem będzie GP Skandynawii, wydaję się to być całkiem realne, bo Scott na torze w Malilli czuję się bardzo dobrze, co sam zawodnik podkreśla w wywiadach. Przed rokiem był tutaj siódmy, i dopiero w półfinale został wyeliminowany przez późniejszego triumfatora: Leigh Adamsa oraz Tomka Golloba. Dzisiaj szansa na powtórzenie tego sukcesu wydaję się być realna, Nicholls wylosował całkiem niezłe pola startowe i jeśli wszystko będzie sprawowało się OK, to awans Brytyjczyka do decydujących batalii powinnien być na miejscu ;)
Peter Ljung ▶ (under/over)
Typ: Over 1,5 points
Kurs: 1,61
Bukmacher: Unibet
Ljung otrzymał na te zawody dziką kartę, przede wszystkim za kapitalne występy w Drużynowym Pucharze Świata, gdzie obok Davidssona, Lindgrena oraz Jonssona, był wiodącą postacią szwedzkiej drużyny. Po prostu nie chcę mi się wierzyć, żeby w stawce takich zawodników jak: Kasprzak, Dryml, Iversen, Harris - nie był w stanie wywalczyć dwóch oczek. Po za tym Szwed wylosował sobie bardzo dobre pola startowe, na początku zawodów jeździ z wewnętrznych, w końcówce z zewnętrznych. W ostatnim meczu w barwach Vetlandy zanotował 10 oczek i 4 bonusy, pamiętam jednak Jego mecz w polskiej lidze pomiędzy Tarnowską Unią i Włókniarzem, gdzie Ljung jako jedyny zawodnik Jaskółek walczył na torze, wyprzedzał częstochowskich zawodników, podobała mi się Jego jazda. A dwa punkty, jestem przekonany, że jest w stanie wykręcić. Analizując występy zawodników z dziką kartą, pięciokrotnie przekraczali dzisiejszą linię 1,5 punktów, jedynie Lubos Tomicek w GP Pragi zanotował 1 oczko, jadąc z dziką kartą. Sądzę, że Ljung jednak bez problemu pokona barierę 1,5 puntów ????
Fredrik Lindgren
NK Iversen
Typ: Freddie Lindgren
Kurs: 1,45
Bukmacher: STS
Jak widać, stawiam dzisiaj na zawodników jeżdżacych w Dackarnie, bo uważam, że znajomość tego toru, będzie miała spore znaczenie w dzisiejszych zawodach. Jednak, uważam również, że Fretka, jest lepszym zawodnikiem aniżeli PUK. Lindgren ostatnio nie spuszcza z tonu, czy to Anglia, Polska, czy Szwecja kręci kapitalne rezultaty (wszystko powyżej 10 oczek), a jeśli mając w pamięci Jego kapitalną jazdę w Goeteborgu w GP, to dzisiaj myślę, że jest w stanie powtórzyć tamten awans do finału. Aktualna forma, znajomość toru, również chyba umiejętności wszystko przemawia za młodym Szwedem, a starty na torze w Malilli naprawdę napawają optymizmem, tylko dwukrotnie w tym sezonie zanotował na tym torze poniżej 10 punktów, a tak jeździ w granicach kompletu. Pojedynek zielonogórskich stranieri wydaję się być jednostronny, jednak wszystko okaże się na torze.
Andreas Jonsson
Rune Holta
Typ: Andreas Jonsson
Kurs: 1,55
Bukmacher: Totomix
I kolejny reprezentant Dackarny, na którego zdecydowałem się postawić. Przed AJ z pewnością trudne zawody, wczoraj przyszedł na świat synek Andreasa - Vincent, i z pewnością narodziny potomka wpłyną motywująco na szwedzkiego żużlowca, jednak również mogą rozproszyć koncentracje. Sam &#39;Adrenalina&#39; w wywiadach mówił, że jest zmęczony tą sytuacją, gdzie wyczekiwał narodzin swojego potomka. Mimo to, Szwed nie powinnien mieć problemów z kontuzjowanym Holtą, każdy interesujący się speedwayem, wie co mam na myśli, Holta mocno się poobijał, ale mimo wszystko były mistrz polski zdecydował się na start w Indywidualnych Mistrzostwach Polski, gdzie jeszcze mocniej się poobijał. Po tych upadkach Holtański zdecydował się na tygodniowy rozbrat z żużlem, jednak nie wiem, czy dzisiaj będzie w stanie jeździć na 100% swoich możliwości. Tym bardziej, że Rysiek na torze w Malilli nie spisuję się najlepiej, w zeszłym sezonie 11 lokata, w tym sezonie w meczu ligowym w Szwecji na torze w Malilli przywiózł 4 oczka. Jonsson z kolei tor w Malilli zna jak własną kieszeń, startuję tutaj od ładnych paru lat, i żadna &#39;dziura nie jest mu obca ;)&#39;. Na 310 metrowym owalu wygrał rywalizacje w 2006 roku, i było to pierwsze zwycięstwo w cyklu GP Szweda. Dzisiaj z pewnością awans do półfinału to jest plan minimum dla Andreasa.
Greg Hancock
Leigh Adams
Typ: Leigh Adams
Kurs: 2,10
Bukmacher: Totomix
Nie rozumiem zbytnio tutaj tego kursu, w unibecie mamy 1,85 - 1,85, natomiast Totomix wystawił nam 1,55 - 2,10. Zdecydowałem się postawić na Adamsa, bo value naprawdę dobre. Już bez analizy ;)
Hans Andersen
Andreas Jonsson
Typ: Hans Andersen
Kurs: 1,55
Bukmacher: Unibet
I pojedynek dwójki liderów Dackarny Malilla, stawiam na Hansiora, bo na torze w Malilli prawie się nie myli, jeździ bardzo równo, ostatnio równa, wysoka dyspozycja. AJ po narodzinach syna, może być rozkojarzony trochę i zarazem zmęczony. Pozycje Hansa Malilli: 2007 - 4 miejsce, 2006 - 2 miejsce. Radzi sobie tutaj naprawdę kapitalnie, i wierzę, że dzisiaj będzie podobnie. TOP4 bardzo realne, sorry za taką analizę, ale już nie mam weny ;)
 
verti 3,4K

verti

Forum VIP
Witam. JA osobiście dzisiaj bym uważał na obstawianie na AJ gdyż w czwartek urodził mu sie syn i nie wiadomo czy bedzie jechał na 100% i czy będzie wpełni zmobilizowany do dzisiejszej jazdy.
tak, sam AJ podkreślał, że niezwykle przeżywa narodziny Vincenta, jest niezwykle zmobilizowany, ale także zmęczony kilkunasto godzinnym pobytem w szpitalu w oczekiwaniu na narodziny potomka, jednak już wcześniej AJ udowadniał, kiedy Frida była w szpitalu, że jest w stanie się maksymalnie skoncentrować i walczyć. Po za tym tor w Malilli zna bardzo dobrze i gdyby nie sytuacja, z tymi narodzinami byłby w stanie powalczyć o zwycięstwo, a tak myślę, że na półfinale może się skończyć, ale wszystko pokaże nam tor ;)
 
elwis1 0

elwis1

Użytkownik
Po dluzszym przeanalizowaniu ofety bukmacherow naziemnych wybralem takie zdarzenia:

J. Crump - Greg Hancock 1 1,45 ✅

Jason ostatnio w swietnej formie. 2 tygodnie temu w Pradze pewnie jeszcze odczuwal skutki kontuzji (zlamany palec i problemy z nadgarstkiem) i mimo to byl lepszy od Amerykanina. Tym razem juz jest w pelnej dyspozycji. Greg tez solidny, ale jak spojrzec na wyniki odnoszone w Malilli to Herbie jakos specjalnie dobrze tam nie jezdzil. Crump zapowiada walke o zwyciestwo (tak samo mowil przed GP Wielkiej Brytanii i wygral). Warto dodac, ze Jason na tym torze juz triumfowal i zawsze byl w finale.

Fredrik Lindgren - Niels Kristian Iversen 1 1,45 ⛔

Tutaj pieknie Verti juz to podsumowal ???? Dodam tylko, ze Iversena zawsze uwazalem za cienkiego zawodnika. Pewnie dzisiaj wygra jakis wyscig, ale zaraz potem Dunczyk przyjedzie ostatni:p Atut swojego toru Lindgren wykorzysta w 100%

Tomasz Gollob - Rune Holta 1 1,40 ✅

Tomek ostatnio komplet w lidze szwedzkiej i to jezdzac przeciwko Drymlowi, Hansowi Andersenowi, Lindgrenowi. Wiec byli ci co dzisiaj wystartuja. Jak sam Gollob mowi.. &quot;jestem bardzo zadowolony po treningu na torze w Malilli ze swoich maszyn i chce osiagnac dobry rezultat&quot;. Gollob zadowolony? no tak to na pewno jest nowosc i mam nadzieje, ze korzystnie wplynie na postawe Polaka. Holta poobijal sie ostatnio i dobil sie w IMP. Po za tym nigdy specjalnie dobrze nie jezdzil na tym torze. Wiecej typow zuzla w &quot;moje kupony&quot;
 
verti 3,4K

verti

Forum VIP
trudno się nie zgodzić z typami, jednak jak to nam wyjdzie okaże się na torze ;) więc jeśli pozwolisz to skomentuję sobie ????
Crump wygląda jak najbardziej OK, Kangur jak zawsze mocny i jeśli marzy cały czas o tytule najlepszego żużlowca globu, musi wygrywać. Hancock ostatnio w GP bardzo równo, jednak oglądałem ostatni mecz &#39;Herbiego&#39; w Częstochowie i już nie był tak szybki jak zwykle, cały czas to wysoka klasa, jednak mam dziwne wrażenie jakby powietrze z niego zaczęło uchodzić, w końcu to już dość wiekowy zawodnik.
Lindgren, Lindgren - nawet Krzysztof Cegielski stawia go w roli czarnego konia, to chyba dobrze wróży ;) bo ostatnio ekspert sportowychfaktów wytypował m.in Skórnickiego jak czarnego konia IMP ;) Gollob zadziwił mnie ostatnio w spotkaniu ligii szwedzkiej, naprawdę pojechał kapitalnie, w zeszłym roku był tutaj drugi, jechał dość swobodnie i na luzie, jeżeli dzisiaj również będziemy oglądać takiego Tomka to jest w stanie nawet pokusić się o zwycięstwo, co do Ryśka, to tak jak wiemy poobijał się strasznie mocno, dał sobie tydzień na wstrzymanie jednak czy to był wystarczający czas na zaleczenie w 100% wszystkich siniaków, nie jestem w stanie powiedzieć, ale co by nie mówić to Tomek jest bardziej klasowym zawodnikiem i w obliczu nie najlepszego stanu zdrowia Holtańskiego, powinnien nie dać cienia wątpliwości kto jest lepszy ;) Pozdrawiam i zapraszam do dyskusji ????
 
elwis1 0

elwis1

Użytkownik
a jak myslisz Leigh Adams da dzisiaj rade? Ostatnio w Czestochowie slabo pojechal. Jego atutem sa starty, a w Cz-wie ten czynnik zawodzil calkowicie. W efekcie zdobyl tylko 6 pkt. Mam nadzieje, ze dzisiaj bedzie spasowany z torem i aby Ci typki weszly, a w szczegolnosci Leigh Adams Greg Hancock 1, bo jak Adams bedzie lepszy od Amerykanina to prawdopodobnie Crump tez ????
 
skeleton 729

skeleton

Użytkownik
Spotkanie: Tomasz Gollob vs Hans Andersen
Typ: Hans Andersen
Kurs: 1.90
Buk: Gamebookers
Hans, zawodnik miejscowej Dackarny zna ten tor bardzo dobrze i jest liderem swojego zespołu o czym świadczą jego zdobycze punktowe dla szwedzkiego teamu. W każdych zawodach Andersen w Malilli przywozi po 11-13 pkt dla Dackarny + bonusy. Również w GP jeździ na równym, choć nie rewelacyjnym poziomie, bardzo dobre występy jak choćby 2 miejsce w Pradze przeplata słabymi - 10 miejsce w GP Europy. W tym sezonie Hans 3 razy jeździł w finale, 2 razy kończył zawody na półfinale. Gollob natomiast 2 razy we finale z czego oba wygrał, 3 razy kończył na półfinale. Dla mnie jednak faworytem tego pojedynku H2H jest Andersen, ze względu na występy w Dackarnie i lepszą znajomość toru. W generalnej traci do Golloba 10 pkt i wierzę że po dzisiejszym GP zmniejszy tą strate
 
wojt667 2

wojt667

Użytkownik
Ależ mieliśmy zawody! Oby więcej takich w najbliższym czasie ;)
Szkoda Anderssena, bo moim zdaniem należało mu się zwycięstwo. Brawo Kasprzak - pierwszy półfinał w tym roku! Gollob szczęśliwie dostał się do półfinału, ale tam już zabrakło sporo. Holta ma ewidentnie pecha ostatnio, znowu więcej leżał na torze niż zdobywał punktów, choć na koniec zaliczył trójkę. Rozczarowanie dnia: Nicholls?
 
elwis1 0

elwis1

Użytkownik
Wiele, wiele niespodzianek. Jedna z nich jest udzial w polfinale Kasprzaka, Iversena. Iversen jezdzil na jakis nowych oponach. DLa mnie rozczarowaniem sa: Lindgren i Jonsson. Osobiscie zastanawialem sie nad postawieniem na nich, ze znajda sie w 8. Dobrze, ze tego nie zrobilem ????

Dla mnie klasa byl Jason Crump. Mimo, ze byl 4. Dlaczego? widac, ze jego sprzet odstawal od sprzetu Adamsa, Hancocka a potrafil z nimi nawiazac walke. Jason nadrabial braki sprzetowe umiejetnosciami, szukajac optymalnych sciezek na torze. Naprawde bardzo rzadko widze takie obrazki jak mijanie Australijczyka na dystansie i to przez Iversena. Crumpie musi cos zrobic ze sprzetem, albo zmienic tunera.

Wielkie szczescie mial Gollob. Nie ukrywam, ze przyspozyl mi sporo nerwow (mialem go na kuponie) 2 silniki mu sie popsuly i musial startowac na trzecim.

Nicki Pedersen w poczatkowej fazie turnieju rowniez mial problemy, lecz potem zmienil przelozenia i jechal lepiej.

Faworyci w nastepnych turniejach?

Hans Andersen
Nicki Pedersen
Leigh Adams
Jason Crump
Greg Hancock
Tomasz Gollob.

Wg mnie aktualnie taka kolejnosc. Chyba, ze Crump zrobi cos ze swoim sprzetem.
 
verti 3,4K

verti

Forum VIP


Jakieś przemyslenia na temat najbliższego GrandPrix, typy, spostrzeżenia? Zachęcam to wymieniania swoich poglądów
 
borussia 12

borussia

Użytkownik
Witam. Wg mnie w tym turnieju GP moze dobrze pojechac Laguta. Rok temu pojechał bardzo dobrze i awansował do polfinalu. W tym roku moze byc podobnie. Tor w Daugavpils jest bardzo trudny. Wg mnie dobrze moze pojechac Andreas Jonsson i Bjarne Pedersen którzy jeżdzą w pierwszej lidze i juz mieli stycznosc z tym torem w tym roku.
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Na lidze ten tor był przygotowany zupełnie inaczej niż będzie na GP ;-) Wtedy nie było aż tak przyczepnie. Martwi mnie że cały weekend będzie pochmurno a dziś dają aż 60 % szans na deszcz ( więcej tutaj &gt; http://www.wunderground.com/global/stations/26544.html ). To może oznaczać, że tor będzie ciężki do jazdy i będzie mało walki.
Tak czy siak Bjarne, Aj i Grigorij powinni być wysoko. Podobnie Andersen i Jason. Oni zawsze są faworytami na trudnych torach.
 
raczeq 0

raczeq

Użytkownik
Ciekawy typ znalazłem na Unibecie, B.Pedersen-Holta. Kurs na Bjarne 1,8 brzmi nieźle. Po pierwsze 10 sierpnia Pedersen zrobił na Łotwie 13+1 dla Lotosu i zapewnił wygraną zespołu z Gdańska. Jasne jest, że 1 liga różni się od Grand Prix, ale świadczy to o tym, że Bjarne jako nieliczny z cyklu mógł startować na tym torze niedawno. Po za tym tak jak Jacques wspomniał prognozy pogody nie są zbyt obiecujące co też jest handicapem dla Pedersena. Jednak to nie dobra forma Bjarne zkłania mnie do postawienia na niego, lecz przeciętna by nie powiedzieć słaba forma Holty w ostatnim czasie ( szczegolnie po kontuzji). Jestem z Gorzowa, więc często na własne oczy mogę się przekonać, że w tym momencie Holta przeżywa trudniejsze dni tego sezonu. Ostatni mecz z Apatorem to pokazał. Choć pozornie Holta nie zdobył jakoś strasznie mało pkt. to jednak jego jazda pozostawiała wiele do zyczenia, inaczej nazwać tego nie można gdy przegrywa się na własnym torze z D. Celmerem(nic nie umniejszając temu drugiemu).

B. Pedersen- Holta 1 1.8 Unibet
 
elwis1 0

elwis1

Użytkownik
Andersen na trudnych torach faworytem? Z tym bym sie nie zgadzal. Wielokrotnie widzialem kiedy pojawily sie dziury na torze to Hans wlasnie w nie wpadal i spadal z pierwszej pozycji na ostatnia.

Wg pogody to jutro nie powinno padac. Dla mnie faworytami sa: Greg Hancock, Hans Andersen, Jason Crump, Nicki Pedersen, Andreas Jonsson, Leigh Adams.

Sam chcialem postawic na Adamsa, jednak ostatni wystep w Zielonej Górze pokazal mi, ze Leigh jest nieobliczalny i to czy pojedzie dobrze zalezy od trafienia z przelozeniami. A roznie u niego z tym bywa. W zielonce przegrywal zdecydowanie starty i jesli na Łotwie bedzie taki sam tor jak w 2006, gdzie decydowal tylko start to Australijczyk lezy. Wiec moze pojechac fantastycznie i byc w finale, a moze tez nie wejsc do pierwszej osemki.

moje typy:

Hans Andersen - Rune Holta 1 1,25
Greg Hancock - F. Lindgren 1 1,35

BUK efortuna. Dalsza Analiza pozniej ????
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
W czym Jonson jest faworytem? Przeciez ten nieudacznik jest kompletnie bez formy, po tym co zrobil w GP Skandynawii stracilam do niego resztki szaucnku. On nie ma nawet ciut ambicji zeby powalczyc.

Nicky - Adams 1.50
Gollob - Iversen 1.30
Crump - Jonsson 1.30
Andersen - Holta 1.25

Mniej wiecej, jeszcze sie zastanawiam bo Admas na pewno nie wygra dwa razy z rzedu, Gollob w lidze niezle, Iversen raczej sredniak, o AJ pisac nie bede bo szkoda mi rak na tego frajera a Hans Andersen w formie wyjatkowo wysokiem w GP co nie przeklada sie na lige. Ewentualnie Andersen z AJ 1.55 watpie aby ten szwedzki amator mial cos do powiedzenia.
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Roxanne to co piszesz ... ach nawet szkoda komentować. Napiszę tylko tyle jak AJ nie walczy to ... nikt nie walczy. Tak walecznego zawodnika można ze świecą szukać. To że nie poszło mu w Malilii też nikogo obeznanego nie dziwiło aż tak bardzo. Narodziny syna to jednak ważniejsza sprawa niż pojedyńcze GP ...
Słaba forma. Jasne. Komplet punktów we wtorek w Elitserien to rzeczywiście jest słaby wystep ???? Tak samo jak 15+3 w Polsce w niedziele ...
No comments ...
 
_elbisi 0

_elbisi

Użytkownik
Prawda jest taka ze niestety Jonsson w tym roku w Gp nie czaruje swoimi wynikami. 2-3 lata temu myslalem ze to on bedzie w najblizszym czasie mistrzem swiata. Narazie jakos przystopowal i nie zanosi sie zeby byl nim w ciagu najblizszych lat. Ot poprostu zawodnik na miejsca 4-8.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
6 pkt w GP u siebie 0 na koncu brak nawet wejscia do 8, czasem w naszej 2 lidze go pajace z Poznania czy inni kelnerzy objezdzaja, nie najlepiej tez w barwach Szwecji druzynowka, DNO jonsona takiego sezonu nie mial chyba od poczatku kariery. WSzyscy mowili to przyszly Msitrz Swiata a gdzie dzis jest AJ? Nie potrafi na wlasnym torze wejsc do polfinalow, a to kontuzje a to sprzet zly a to bachora zrobil wszystko go usprawiedliwi a prawda jest bolesna beznadziejny sezon i malo ambicji do walki.
 
elwis1 0

elwis1

Użytkownik
Roxanne Jonsson mial pecha w grand prix Skandynawii. Popsul mu sie najlepszy motocykl w jego pierwszym starcie (upadl wtedy) i potem nie mogl nic zrobic. Po za tym byl poobijany i nie mowie, ze jutro wygra jednak razem obok Nichollsa moze byc czarnym koniem. Powtarzam moze. Kolejnosc, ktorą podałem wyraznie pokazuje, ze Andreasa kwalifikuje na okolo 6 miejscu.

Sam na Jonssona nie postawie, bo za duze ryzyko. Dlaczego widze Jonssona w 6 faworytow?

Ostatnie wyniki jak mowi Jacques 15 pkt w lidze szwedzkiej i w lidze polskiej daje do myslenia. Mysle, ze jego forma zwyzkuje.

Roxanne co do typu Nicki Pedersen - Leigh Adams to ja bym tego nie gral. Nicki ma problemy z zoladkiem i ostatnie jego 9 pkt nie napawa optymizmem. Nie mowie, ze ma robic caly czas komplety, ale gdy zawodnik przywozi okolo 14-15 pkt i nagle robi 9 to cos jest nie tak.
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Andreas nigdy w GP nie był wyżej niż na 4 msc. w generalce. W tym sezonie jest na miejscu 7. Jakim prawem można wiec go nazwać nieudacznikiem? Nie mieści mi się to w głowie. Ręce opadają.
W Malilli Andreasowi jak już wspominałem nie powiodło z różnych przyczyn. Oprócz narodzin dziecka, którego narodziny nawiasem mówiąc było opóźnione prawie miesiąc - naprawdę nie było powodów do obaw- miał też defekty. Np. w pierwszym biegu zatarł mu się najlepszy silnik. Poza tym w całym sezonie jeździ bardzo równo. Zawsze jest w okolicach 8 miejsca. Zdobywa 12,9,8,9,8,9 i 6 w Malili. Jeśli to jest ogórek vel kelner etc. to w takim razie w Polsce mamy tylko jednego żużlowca. Już w ogóle abstrahuję od tego, że w tym sezonie tylko dzięki sędzią nie wygrał dwóch Grand Prix. Może przypomnę jak było. W Krsko w Finale idealnie wstrzelił się w taśmę (nie ukradł startu wcale) sędzia przerwał bieg. To samo miejsce miało w Cardiff gdzie wiadomo Wojaczek miał swój show ... Jak jeszcze dodamy do tego defekt w półfinale to mamy obraz największego pechowca a nie nieudacznika.
To jak pojedzie jutro zobaczymy. Ja byłbym pewny jego udziału w finale gdyby nie przeziębienie jakie AJ-a nawiedziło przedwczoraj. Więcej na jego stronie www.ajracing.se. W konkteście tych zdarzeń to lepiej wstrzymać się od typowania na AJ-a.
Tak nawiasem mówiąc to bardzo łatwo przychodzi Tobie Roxanne obrażanie ludzi (vide. pajace z Poznania). Zresztą to jest Twój stały nawyk. Zwykli userzy dostają za &quot;mniejsze&quot; rzeczy ostrzeżenia ... Nie wiem jak jest naprawdę ale pewnie przegrałaś kasę stawiając na Jonssona. Ale to nie jest powód by od razu wszystkich obrażać ...
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Gadaj co chcesz, przywyczailam sie, ze kazdy moj wpis negujesz, sprawia Ci to wielka radosc szkoda, ze nie podajesz sensownych typow. GP juz jutro a Ty sie skupiasz na atakach. Jak rozumiem dla Ciebie panowie z Poznania to mistrzowie zuzla, opanuj sie troche i zacznij pisac na temat. Jesli Ci moje wpisy nie odpowiadaja to ich nie czytaj jasne?

Co do Nikiego masz racje Elwis tutaj sie raczej wstrzymam chociaz nie umiem sobie wyobraz dwoch swietnych wystepow Adamsa w tym sezonie w GP, moze sie myle ale jednak slabo jezdzi w tym roku Australijczyk jak na niego.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom