>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Grupa B - Hiszpania, Holandia, Chile, Australia

paczek303 133

paczek303

Użytkownik
Hiszpania czyste konto @2.25 ✅

Na dzisiejsze spotkanie wypatrzyłem bardzo fajny typ, czyste konto Hiszpanii. Mundial dla Hiszpanów się już skończył w bardzo kompromitujący sposób i myślę, że ostatni mecz z najsłabszą drużyną w grupie będą chcieli wygrać choćby dla kibiców i nie skompromitować się do końca. W drużynie Australii nie zagra pauzujący za kartki Cahill, czyli najlepszy strzelec na tych mistrzostwach tej drużyny. Jeśli utrzymać 0 z tyłu, to kiedy jak nie dziś? Widzę value w tym kursie, więc pobieram.
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
J 99

jan_kulczyk

Użytkownik
Na dzisiejsze spotkanie wypatrzyłem bardzo fajny typ, czyste konto Hiszpanii. Mundial dla Hiszpanów się już skończył w bardzo kompromitujący sposób i myślę, że ostatni mecz z najsłabszą drużyną w grupie będą chcieli wygrać choćby dla kibiców i nie skompromitować się do końca
Hola hola koleżko, to Hiszpania jest najsłabszą drużyną w tej grupie. O ile widzę Hiszpanów grających w tym meczu na zero (z przodu/z tyłu), o tyle jeśli Australia zagra tak z pazurem jak w meczu z Holendrami to spokojnie coś pyknie.
 
brick 208

brick

Użytkownik
Holandia - Chile
Typ: Holandia wygra ✅✅✅
Kurs: 2.63
Dziwi mnie, że jeszcze nikt nie zdecydował się, aby grać tutaj zwycięstwo Holandii. Ekipa Chile jest zdecydowanie pozytywnym zaskoczeniem, ale Holandia również zaskoczyła. Nikt nie spodziewał się, że rozgromi ona drużynę obecnych mistrzów świata aż 5:1!! A gdyby poszło trochę lepiej to mecz mógł się skończyć nawet 7:1! Fakt, że w poprzednim mundialu również zakwalifikowali się do finału jest dużym plusem dla nich. Mają bardzo ciekawy skład, jest sporo nowych, młodych zawodników, ale są też tak zwani starzy wyjadacze bogaci w doświadczenie tacy jak Robben, Snejder i Van Persie. To właśnie ta trójka będzie dzisiaj siać spustoszenie w szeregach obronnych ekipy z Chile. Uważam, że dzisiaj Oranje potraktują swoich rywali z szacunkiem i wyjdzie na boisko w 100% skupiona i znakomicie zorganizowana tak jak miało to miejsce w meczu z Hiszpanią oraz że mecz z Australią był takim meczem na rozluźnienie. Obrona Holendrów funkcjonuje znakomicie, a gra na trzech obrońców jest znakomitym pomysłem van Gaal&#39;a. Do tego dochodzi znakomity Nigel de Jong, który wkłada całe serce w grę drużyny w obronie jak i w ataku. Zabójcze kontry oraz długie podania są kolejną śmiertelną bronią Holendrów, w meczu z Hiszpanią oraz Australią mieliśmy przykłady tego typu zagrań po których padały bramki. Robben jest istnym geniuszem, a dokładając do tego jego szybkość oraz zwinność otrzymujemy super snajpera! Ekipa z Ameryki Południowej moim zdaniem nie jest tak dobra jak drużyna z Europy. Ich obrona nie jest tak szczelna jak obrona Holendrów, brak im również doświadczenia, które jest potrzebne w dużych imprezach. Nie są oni moim zdaniem gotowi na to, aby zostać mistrzami świata. Podsumowując liczę tutaj na Holendrów oraz na to, że będą oni chcieli zająć pierwsze miejsce w swojej grupie i udowodnić, że tym razem są idealnie przygotowani i będą liczyć się w walce o tytuł mistrzów świata tak jak miało to miejsce 4 lata temu w RPA. Dla mniej odważnych proponuję 1DNB, ponieważ remis również daje Holendrom pierwsze miejsce w swojej grupie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
flpman 292

flpman

Użytkownik
Składy na mecze o 18:00:
LINE-UP: Reina, Albiol, Juanfran, Iniesta, Villa, Torres, Alonso, Ramos (c), Koke, Alba, Cazorla
LINE-UP: Ryan, Davidson, Spiranovic, Leckie, Taggart, Oar, Bozanic, Jedinak (c), McKay, McGowan, Wilkinson

LINE-UP: Bravo (c), Mena, Isla, Silva, Sanchez, Vargas, Gutierrez, Medel, Jara, Aranguiz, Diaz
Cillessen, Vlaar. De Vrij, Blind, De Jong, Janmaat, Sneijder, Robben (c), Kuyt, Lens, Wijnaldum
W Australii oprócz Cahilla brak również Bresciano, w ich miejsce Taggart i Bozanic, w Hiszpanii sporo zmian, dwójka napastników może im wyjść na dobre, ale ten mecz to dla mnie wciąż zbyt duża niewiadoma... W Holandii jednak nie Huntelaar, a Lens i Kuyt, w składzie 4 obrońców, a nie 5 jak do tej pory, będzie ofensywniej, ale i kolejne mieszanie w defensywie, w Chile oszczędzamy Vidala i gra Gutierrez... To może być szalony mecz... Po obejrzeniu składów zdecydowałem się zagrać jeszcze za drobne, bardziej 4fun:

Chile - Holandia Typ: over 3.5 gola Kurs: 3.0 bet365⛔ Dałem się podpuścić tymi składami, mimo że przedtem sam pisałem, że mogą nie paść ;)
 
r-o-b-i-n-h-o 1,4K

r-o-b-i-n-h-o

Użytkownik
⚽Australia vs Hiszpania-Powyżej 15,5 strzałów w światło bramki kurs:1,80⛔
Gram coś takiego.Na tym mundialu mamy dużo overów,mecze z dużą ilością akcji ofensywnych.Dziś spodziewam się tego samego.Australia pokazuje kawał dobrej piłki na tych mistrzostwach,postawili się Chile,a przede wszystkim świetny mecz z Holandią.Dziś nie ma Cahila,to spore osłabienie ale mimo wszystko myślę,że z grającymi pół rezerwowym składem Hiszpanami swoją normę wyrobią.Australijczycy grają bez kompleksów,często oddają strzały zza szesnastki.Z Chile w światło bramki oddali 6 uderzeń,z Holandią aż 10.Hiszpanie dzisiaj z dwoma napastnikami,grają o honor.Zawsze stwarzają sobie dużo sytuacji.Zarówno z Holandią jak i Chile pomimo porażek oddali po 9 celnych uderzeń.Dziś powinni wygrać ale Australijczycy jak to mówią tanio skóry nie sprzedadzą i powalczą dlatego myślę,że over celnych strzałów jest do gry.Zapowiada się na prawdę ciekawe widowisko.
Bukmacher:STS
 
paczek303 133

paczek303

Użytkownik
Hola hola koleżko, to Hiszpania jest najsłabszą drużyną w tej grupie. O ile widzę Hiszpanów grających w tym meczu na zero (z przodu/z tyłu), o tyle jeśli Australia zagra tak z pazurem jak w meczu z Holendrami to spokojnie coś pyknie.
Hiszpania jest najsłabszą drużyną? Rozumiem, że bierzesz tylko pod uwagę ostatnie 2 mecze grupowe, a nie całokształt?
 
defect 65

defect

Użytkownik
Holandia - Chile
Typ: Nigel de Jong ponad 2.5 fauli @2.35 uni.bet ✅
Bardzo fajny typ od uni.betu na dzisiaj. Tego gracza chyba nie trzeba nikomu przedstawiać. W drużynie Holandii de Jong jest człowiekiem od przerywania groźnie się zapowiadających się ataków. Holender często nie przebiera w środkach, aby wywiązać się ze swojego zadania. Chile to drużyna niezwykle szybkich i zwrotnych zawodników. Myślę, że przeciwko tej ekipie de Jongowi będzie niezwykle ciężko o skuteczne interwencje, a gracz Milanu jeżeli nie może kogoś zatrzymać w czysty sposób to robi to za pomocą faulu. Moim zdaniem po takim kursie po prostu trzeba spróbować.
Niestety mało czasu zostało już do spotkań, więc nie będę się rozpisywał na temat drugiego spotkania. Jeżeli ktoś chce więcej typów ode mnie na dzisiaj to zapraszam do mojego tematu. ????
Mają bardzo ciekawy skład, jest sporo nowych, młodych zawodników, ale są też tak zwani starzy wyjadacze bogaci w doświadczenie tacy jak Robben, Snejder i Van Persie. To właśnie ta trójka będzie dzisiaj siać spustoszenie w szeregach obronnych ekipy z Chile.
Robin pauzuje dzisiaj za kartki :p.
edit/ szkoda, że nie miałem czasu podać tutaj reszty typów na dzisiaj :p
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
bezstronny 2K

bezstronny

Użytkownik
Chile wygra @ 2,70 Bet365

Krótko bo zaraz rozpocznie się to spotkanie a wcześniej nie miałem czasu nic napisać. Moim zdaniem ten mecz wygra zespół z Ameryki Południowej. Chile zaprezentowało wielką dojrzałość w meczu z Hiszpanią, podjęli oni rękawice i potrafili ograć Hiszpanów ich własną bronią, potrafili posiadać piłkę i przejąć inicjatywę nad meczem. Klimat również działa na korzyść Chile, zespoły z tej strefy klimatycznej do tej pory mnie nie zawodzą, liczę że tak będzie i tym razem. Holandia po fantastycznym meczu z Hiszpanią trochę spuściła z tonu w meczu z Australijczykami i liczę na to że mój faworyt na tych mistrzostwach odniesie kolejne zwycięstwo.
 
Do góry Bottom