>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Grupa G [Belgia, Panama, Tunezja, Anglia]

Status
Zamknięty.
wojtek88-16 18

wojtek88-16

Użytkownik
Moim zdaniem Belgia i Anglia powinny wygrać swoje mecze ale jak te mistrzostwa już to pokazały to faworyci meczów albo się strasznie męczą i wygrywają minimalnie albo wręcz odwrotnie tracą punkty. W obu meczach oprócz czystych zwycięstw za małe stawki spróbował zagrać handicapy -1,5. Jednak najbezpieczniej będzie jednak zagrać coś live bo prędzej można będzie coś wyczuć ????
 
U 2,7K

uzytkownik-148179

Użytkownik
Belgia - Tunezja
Tunezja over 0.5 @2.10 ✅
Belgia over 11.5 fauli @1.85 ✅
Unibet
E: po głowie chodziło 3-1 a już do przerwy to zrobili ???? W moim odczuciu tutaj dość opanowani byli Belgowie od samego początku, a z biegiem goli stresik opadał. Teraz nie mają większej spiny na Anglików, ale w 1/8 jeśli linia fauli zakręci się wokół tej co dzisiaj to myślę, że można atakować over znowu.

To że Tunezja potrafi grać w piłe i strzelać gole przekonaliśmy się w eliminacjach oraz meczach towarzyskich. Spotkania z Anglikami nie obejrzałem, ale bramkę z karnego zdołali strzelić. Oglądałem mecz Belgów z Panamą i Panamczycy mieli swoje okazje, brakowało skuteczności, szczególnie pod koniec gdy dwóch Panamczyków miało przed sobą już tylko Courtois i zesrali się w gacie. Dla Tunezyjczyków jest to mecz o wszystko, jeśli wygrają to będą mieli wielką szansę na wyjście z grupy. Moim zdaniem przebieg tego spotkania zależeć będzie od psychiki drużyny z Europy, gdyż potencjał mają o wiele większy, ale to co zaprezentowali w 1 połowie z Panamą (ogromy nerwowości i brak pomysłu na składne akcje) kieruje mnie w stronę dogów - Tunezyjczyków, którzy nie mają tutaj nic do stracenia. Drużyna z północnej Afryki zmusi Belgów do większego wysiłku niż Panama, a to zwiastuje nerwy w szeregach faworytów. Podsumowując, widzę tutaj zaciętą pierwszą połowę, może także drugą, dużo walki i fauli. Ten mundial pokazuje, że warto grać w stronę dogów i ja tak dzisiaj próbuje.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
paozo 3,6K

paozo

Użytkownik
Belgia - Tunezja
Tunezja over 0.5 @2.10
Belgia over 11.5 fauli @1.85
Unibet
To że Tunezja potrafi grać w piłe i strzelać gole przekonaliśmy się w eliminacjach oraz meczach towarzyskich. Spotkania z Anglikami nie obejrzałem, ale bramkę z karnego zdołali strzelić. Oglądałem mecz Belgów z Panamą i Panamczycy mieli swoje okazje, brakowało skuteczności, szczególnie pod koniec gdy dwóch Panamczyków miało przed sobą już tylko Courtois i zesrali się w gacie. Dla Tunezyjczyków jest to mecz o wszystko, jeśli wygrają to będą mieli wielką szansę na wyjście z grupy. Moim zdaniem przebieg tego spotkania zależeć będzie od psychiki drużyny z Europy, gdyż potencjał mają o wiele większy, ale to co zaprezentowali w 1 połowie z Panamą (ogromy nerwowości i brak pomysłu na składne akcje) kieruje mnie w stronę dogów - Tunezyjczyków, którzy nie mają tutaj nic do stracenia. Drużyna z północnej Afryki zmusi Belgów do większego wysiłku niż Panama, a to zwiastuje nerwy w szeregach faworytów. Podsumowując, widzę tutaj zaciętą pierwszą połowę, może także drugą, dużo walki i fauli. Ten mundial pokazuje, że warto grać w stronę dogów i ja tak dzisiaj próbuje.
Dobrze gdybys jednak obejrzal mecz z Anglikami. Moim skromnym zdaniem Tunezja nic nie zagrala. Tylko nieskutecznosci Anglikow zawdzieczaja, ze nie bylo juz z 3:0 do przerwy. Do tego dwa niepodyktowane karne dla Anglii i ten dla Tunezji bardzo watpliwy. No i Belgia to jednak bardziej wymagajacy rywal od Anglii. Aczkolwiek bramka dla Tunezji po takim kursie -warta sprobowania.
Nie mam watpliwosci, ze Belgia dzisiaj wygra. Pytanie jak to zrobi? Normalnie, patrzac tylko na sklady, powinno byc spokojnie jakies 3:0. Ale te Mistrzostwa juz pokazaly, ze faworyci cierpia meczarnie. Z jednej strony Tunezja, ktora zwlaszcza w pierwszej polowie z Anglia grala beznadziejnie, a z drugiej Belgia, ktora po profesorsku wypunktowala Paname. Spodziewam sie, ze bardziej doswiadczonym Belgom nie beda drzaly nogi jak Anglikom i juz w pierwszej polowie przynajmniej jedna sytuacje wykorzystaja. Dlatego probuje takie cos, kursy z Betfair:
Belgium to score in both halves &amp; Belgium over 1.5 corners each half @2,9
Belgium scores 2+ goals &amp; 6+ Belgium corners @2,1

zabraklo jednego roznego w pierwszej polowie...
i jeszcze za drobne cos takiego:
R Lukaku to score in the 1st 10 minutes @17
szkoda, ze nie strzelal tego karnego ;)
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Zadne handicapy na zwycięstwo Belgii nie powinny byc grane dzisiaj. Tunezja potrafi sie bronic i jedyny rozsadny zaklad to wydaje mi sie handicap -4,5 rożnych na Belgie po kursie @1,85 a jeśli chodzi o Anglie to patrzac na pierwszy mecz Panamczykow to kurs 1,50 , ze Panama bedzie miec wiecej kartek jest do dubelka idealny. Przeciez oni w pierwszym meczu cieli Belgow rowno z trawa. Nawet over 2,5 kartki Panamy hjest do grania .
 
U 2,7K

uzytkownik-148179

Użytkownik
Dobrze gdybys jednak obejrzal mecz z Anglikami. Moim skromnym zdaniem Tunezja nic nie zagrala. Tylko nieskutecznosci Anglikow zawdzieczaja, ze nie bylo juz z 3:0 do przerwy. Do tego dwa niepodyktowane karne dla Anglii i ten dla Tunezji bardzo watpliwy. No i Belgia to jednak bardziej wymagajacy rywal od Anglii. Aczkolwiek bramka dla Tunezji po takim kursie -warta sprobowania.
Nie mam watpliwosci, ze Belgia dzisiaj wygra. Pytanie jak to zrobi? Normalnie, patrzac tylko na sklady, powinno byc spokojnie jakies 3:0. Ale te Mistrzostwa juz pokazaly, ze faworyci cierpia meczarnie. Z jednej strony Tunezja, ktora zwlaszcza w pierwszej polowie z Anglia grala beznadziejnie, a z drugiej Belgia, ktora po profesorsku wypunktowala Paname. Spodziewam sie, ze bardziej doswiadczonym Belgom nie beda drzaly nogi jak Anglikom i juz w pierwszej polowie przynajmniej jedna sytuacje wykorzystaja. Dlatego probuje takie cos, kursy z Betfair:
Belgium to score in both halves &amp; Belgium over 1.5 corners each half @2,9
Belgium scores 2+ goals &amp; 6+ Belgium corners @2,1

i jeszcze za drobne cos takiego:
R Lukaku to score in the 1st 10 minutes @17
Jesli Tunezja zagrała piach z Wyspiarzami to może drugiego piachu już nie zagra ???? wtedy była presja żeby dowieźć ten 1pkt, dzisiaj jej nie będzie i oby zagrali swoje. Belgowie średnio mnie przekonali do siebie w 1 meczu - 1 połowa kompletnie bez pomysłu i kreatywności, w drugiej mocno zaatakowali, ale było też widać luki w obronie. Belgowie to gorące głowy. Liczę na wymianę ciosów
E: sumada90 mi też chodzi po głowie ten Witsel...
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Belgia - Tunezja Witsel powyżej 1.5 fauli 1,91 fortuna ✅
Podstawowy defensywny pomocnik reprezentacji Belgii odpowiedzialny jest za destrukcję naporów rywali i to jest jego najważniejsza rola na boisku. Jest pierwszym, który ma zatrzymywać akcję rywali. W mniejszym stopniu pomaga w rozegraniu. Axel to piłkarz grający ostro, a wręcz czasami brutalnie. Często ucieka się do fauli. Tunezja to w moim odczuciu drużyna nieco mocniejsza od Panamy. W pierwszym meczu Belgia na spokojnie rozgrywała mecz będąc ciągle na połowie rywala, a mimo to Witsel faulował 3 razy. Tunezję stać na szybkie kontry, które będzie musiał kasować właśnie Witsel na środku boiska.
 
Otrzymane punkty reputacji: +49
L 125

lemrak29

Użytkownik
Belgia - Tunezja Witsel powyżej 1.5 fauli 1,91 fortuna
Podstawowy defensywny pomocnik reprezentacji Belgii odpowiedzialny jest za destrukcję naporów rywali i to jest jego najważniejsza rola na boisku. Jest pierwszym, który ma zatrzymywać akcję rywali. W mniejszym stopniu pomaga w rozegraniu. Axel to piłkarz grający ostro, a wręcz czasami brutalnie. Często ucieka się do fauli. Tunezja to w moim odczuciu drużyna nieco mocniejsza od Panamy. W pierwszym meczu Belgia na spokojnie rozgrywała mecz będąc ciągle na połowie rywala, a mimo to Witsel faulował 3 razy. Tunezję stać na szybkie kontry, które będzie musiał kasować właśnie Witsel na środku boiska.
Bardzo rozsądny typ moim zdaniem. Z tym że w Unibet kurs na to zdarzenie już spadł do 1.72, choć jeszcze kilka godzin temu wynosił 1.94. Nie ma sensu granie handicapów na Belgów, bo kursy są niezbyt wysokie, a oni przecież mają 3 punkty i świetny bilans bramkowy po meczu z Panamą (w którym zresztą przed przerwą nic specjalnego nie pokazali), a więc dzisiaj mogą się nieco oszczędzać przed starciem z Anglikami, poza tym Tunezja potrafi się bronić i niewykluczone, że Afrykańczycy strzelą bramkę, np. z karnego. W takim przypadku piłkarze z Beneluksu musieliby zdobyć co najmniej trzy, żeby taki typ wszedł.
Poza typem na &quot;faulowy over&quot; Witsela biorę pod uwagę również:
over 1,5 strzałów celnych Edena Hazarda po 2.00 w Unibet (nie strzelił bramki w meczu z Panamą, więc myślę, że dzisiaj będzie umotywowany do jej zdobycia)
over 0,5 spalonych Lukaku po 2.2 w Unibet
over 0,5 spalonych Mertensa po 2.0 również w Unibet.
Ewentualnie można by zaryzykować:
Rzut karny w meczu po 2.8 w Unibet
Obie strzelą po 2.48 również w Unibet
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Belgia - Tunezja 5:2
Belgia i powyżej 2,5 2,05
Belgia strz. +1,5 1,53
Belgia -1 2,16
Belgia powyżej 6,5 rożnych 1,58 Zabrakło 2-óch rzutów rożnych
Belgowie dziś już mogą zagrać na pełnym luzie, w pierwszym meczu może ich jeszcze stres zjadł i wyglądało to jak wyglądało - nieciekawie ale koniec końców 3:0 wygrana i 3 punkty.
Tunezja przegrała co prawda tylko 1:2 z Anglią ale tak naprawdę to Tunezja nie pokazała tam nic co by mnie zaskoczyło, gol z karnego.. Nie stworzyli sobie za wiele okazji do strzelenia bramki a Anglia cisnęła i naprawdę miała mnóstwo sytuacji i tam na dobrą sprawę po 45 minutach mogło być już 4:0.
Stawiam na dość pewne zwycięstwo Belgów 3:0 może 3:1.
Spróbuję również zagrać na rożne Belgów, wiadomo, że Belgowie uwielbiają atakować i będą to robić przez cały mecz, Carrasco, Mertens czy Hazard będą strzelać, atakować bokami co za tym idzie powinniśmy zobaczyć pare rogów.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +41
cinas89 3,4K

cinas89

Football,speedway
Radzę uważać na tą grupę. Ani Anglia ani Belgia nie będą się zabijać o wygranie grupy. Gdyż ewentualny zwycięzca trafi najprawdopodobniej na kogoś z pary Brazylia - Niemcy.
tutaj panie kolego nie bedzie kalkulacji , jak Angole zdobędą jednego gola to żeby być spokojny wsadzą kolejne dwa. z takim myśleniem to dzisiaj Belgia też powina sobie pograć na 1-0 2-0 , a tego nie zrobili. tutaj jest też gra psychologiczna i wątpię że Anglia odpuści ten mecz grając na 1-0 , bo czasem jakiś karny , rożny i zrobi sie smród. zresztą daleko szukać nie trzeba bo to samo było w meczu z Tunezja, Angole w 2 połowie zniknęli na boisku , ich nie było i gdyby nie książe Hary to ... no właśnie. szachy zaczną się w meczu z Belgią
 
semprebarca 566

semprebarca

Użytkownik
Anglia - Panama
Panama over 2.5 kartki ✅✅✅
@ 2.29 betsson
Nic ciekawego w tym meczu ugryźć nie idzie. Kursy na zawodników nieoplacalne. Niewiem czy to Panama zagrałą dobrze w pierwszym meczu, raczej to Belgowie do połówki grali taki piach. W drugiej podkrecili tempo i już Panama ograniczała się do długiej piłki i szybkiej kasacji akcji przeciwnika. Gdyby sędzia tak nie pobłażał wykartkowałoby się pół drużyny. Złapali 5 kartek. Na tle Belgów bylo widać rożnicę klas. Praktycznie każde zagranie spóźnione. Anglia potrafi błyskawicznie przejśc do ataku i też będzie sporo fauli taktycznych. Sędziuje jakiś noname z Egiptu co nie wychylił nosa z czarnego lądu i jakieś gwizdał tylko młodzieżówki raz za czas. Może się zagotować i sypać kartonikami.
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Anglia - Panama
Panama over 2.5 kartki
@ 2.29 betsson
Nic ciekawego w tym meczu ugryźć nie idzie. Kursy na zawodników nieoplacalne. Niewiem czy to Panama zagrałą dobrze w pierwszym meczu, raczej to Belgowie do połówki grali taki piach. W drugiej podkrecili tempo i już Panama ograniczała się do długiej piłki i szybkiej kasacji akcji przeciwnika. Gdyby sędzia tak nie pobłażał wykartkowałoby się pół drużyny. Złapali 5 kartek. Na tle Belgów bylo widać rożnicę klas. Praktycznie każde zagranie spóźnione. Anglia potrafi błyskawicznie przejśc do ataku i też będzie sporo fauli taktycznych. Sędziuje jakiś noname z Egiptu co nie wychylił nosa z czarnego lądu i jakieś gwizdał tylko młodzieżówki raz za czas. Może się zagotować i sypać kartonikami.
Zgadzam się, że kartki mogą być, ale wydaje mi się też, że Anglicy zaczną strzelanie dużo szybciej niż Belgowie, ciekawie wygląda zakład na Over 2.5 @ 2.20 forbet jeśli chodzi o Anglię, można też próbować zwykły over, mają sobie okazję postrzelać. Ja ze swej strony dokładam Over 6.5 strzałów celnych Anglii po kursie @ 1.75 także forBet.
Z całym szacunkiem, Panama to nie Tunezja, a mecz z Belgią pokazał też, że rośli obrońcy Panamy od minuty powiedzmy 65-70 już nie mają siły, wtedy dwie mądre zmiany trenera - Rashford i inny szybki gracz i można coś strzelić, Panama nie zagra raczej jak z Belgią, bo wiedzą, że porażka ich eliminuje (chociaż nie wiem czy na to patrzą), ale jednak muszą zagrać odważniej, mocna broń Anglików to SFG, rożne, tutaj też liczę na jakieś wykończenie stałego fragmentu gry,
 
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Spotkanie: Anglia - Panama: rzut karny w meczu ?
Typ: Tak
Kurs: 2.80
Bukmacher: iforbet
Analiza:

Dzisiaj możemy spodziewać się kolejne drużyny, które powinny sobie zapewnić awans do 1/8 Mistrzostw Świata. Nie mówię tutaj o naszej grupie, gdzie również może się sporo wyjaśnić ale najbardziej prawdopodobnym zespołem, który zamelduje się już dziś w 1/8 jest reprezentacja Anglii. Anglicy bowiem dzisiaj zagrają przeciwko Panamie, która raczej nie powinna sprawić większych kłopotów w odniesieniu zwycięstwa.
Ja w tym meczu postanowiłem wrócić do stawiania na rzut karny podyktowany w meczu. Analizując bowiem pierwsze mecz obu ekip, skłaniam się, że sędzia Gehad Gresha może tutaj jakąś &quot;jedenastkę&quot; podyktować.
Panama w pierwszym meczu z Belgią fajnie zaczęła ale widać było z biegiem minut, że słabną i kwestią czasu jest kiedy jednak tą bramkę stracą. Na plus na pewno jednak należy oddać im, że potrafili z Belgami do przerwy utrzymać zero z tyłu, co wcale łatwe nie było jak pokazał wczorajszy mecz z Tunezją. Z drugiej strony Panamę zapamiętałem również z tego, że dość często przekraczają przepisy i bodaj dostali 5 żółtych kartek (chyba najwięcej spośród wszystkich ekip w 1.kolejce).
Co do Anglików, szczęśliwie odnieśli zwycięstwo z Tunezją (niezawodny Kane) jednak śledząc to spotkanie można napisać, że Anglicy sami sobie byli winni tego, że tak długo musieli drżeć o zwycięstwo. Bez większych kłopotów potrafili bowiem stwarzać sytuacje podbramkowe, oddać groźny strzał ale miałem wrażenie, że chcą wejść do bramki przeciwnika. Jeśli dzisiaj będzie podobnie to przy dość ostrej grze Panamy sędzia może mieć pretekst (ewentualnie jakaś interwencja VAR-u) do podyktowania rzutu karnego.
Ponadto wracając do wczorajszego spotkania, Belgia wczoraj wygrała 5-2, ma bilans 8-2, Anglicy aby przed ostatnią kolejka wyprzedzić Belgów musieliby dziś wygrać 6-0. Na pierwszy rzut oka wydaje się to niemożliwe, z drugiej jednak jeśli poprawią skuteczność kto wie. Wczoraj Belgia, gdyby miała lepszą skuteczność mogło się skończyć nawet dwu-cyfrówką. Czy jest to, aż tak ważne w kontekście gry w fazie play-off, na pierwszy rzut oka raczej nie bowiem i Belgowie i Anglicy raczej poradzą sobie z rywalami z naszej grupy (chyba, że dzisiaj zobaczymy coś innego w grze czy to Kolumbii czy Polski). Z drugiej zwycięzca tej grupy miałby nieco łatwiej w kolejnych fazach. Myślę, że Anglicy dzisiaj pokażą się z dużo lepszej strony, z lepszą skutecznością i myślę, że jakiś rzut karny będzie w tym meczu podyktowany.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
poprostuszymon 0

poprostuszymon

Użytkownik
Zgadzam się, że kartki mogą być, ale wydaje mi się też, że Anglicy zaczną strzelanie dużo szybciej niż Belgowie, ciekawie wygląda zakład na Over 2.5 @ 2.20 forbet jeśli chodzi o Anglię, można też próbować zwykły over, mają sobie okazję postrzelać. Ja ze swej strony dokładam Over 6.5 strzałów celnych Anglii po kursie @ 1.75 także forBet.
Ponad 2,5 bramki to naprawdę świetny typ. Anglia z Tunezją faktycznie zwycięstwo wymęczyła, ale zdecydowanie dominowała w spotkaniu (po prostu skuteczność do poprawy). Uważam, że dziś Anglia odniesie zdecydowane zwycięstwo i zamelduje się w ćwierćfinale.
 
paozo 3,6K

paozo

Użytkownik
Każdy inny wynik dzisiaj niż gładkie zwycięstwo Anglii będzie sporą niespodzianką.
Panama nic nie pokazała w meczu z poukładaną i spokojnie grającą Belgią. Owszem, grali ambitnie, walczyli, ale jednak umiejętności brakowało. Najlepszym tego odzwierciedleniem jest 5 żółtych kartek, które złapali. I to pomimo dosyć wolnego tempa i sędziach, którzy na tych MŚ bardzo niechętnie sięgają po kartki.
Anglia dzisiaj bez Alli. W meczu z Tunezją Anglicy powinni już do przerwy prowadzić kilkoma bramkami. Media w UK uważają, że to jest młody zespół i po prostu nerwy zjadły chłopaków na początku, zabrakło zimnej krwi. Gol Kane`a w końcówce powinien tylko wzmocnić ten zespół.
Spodziewam się, że doświadczeni ostatnim meczem Anglicy ruszą mocno na Panamę od samego początku. Liczę na przynajmniej jednego gola dla Anglii w pierwszej połowie. Do tego Panama powinna złapać ponownie kilka kartek -wiadomo, że braki w szybkości i umiejętnościach trzeba jakoś &quot;nadrabiać&quot; więc widzę tu sporo fauli.
Gram coś takiego, kursy z Betfair:

England HTFT &amp; Panama over 3.5 cards @10
England scores 2+ goals &amp; 6+ England corners @1,95
England to score in both halves &amp; England over 1.5 corners each half @2,62
H Kane to score in the 1st 15 minutes @9

trochę pechowo, ale jednak na minus. Zabrakło jednego rożnego w 2 połowie i jednej kartki dla Panamy


Ponad 2,5 bramki to naprawdę świetny typ. Anglia z Tunezją faktycznie zwycięstwo wymęczyła, ale zdecydowanie dominowała w spotkaniu (po prostu skuteczność do poprawy). Uważam, że dziś Anglia odniesie zdecydowane zwycięstwo i zamelduje się w ćwierćfinale.
typ dobry, też uważam, że Anglia spokojnie dzisiaj wygra.
Ale do ćwierćfinału droga jeszcze daleka -najpierw trzeba pokonać kogoś z grupy H w 1/8 finału
 
ajax 2K

ajax

Forum VIP
Anglia - Panama
Anglia wygra &amp; Anglia najwięcej rożnych &amp; Panama najwięcej kartek @1.80 ✅✅✅
Unibet
Dla mnie jeden z fajniejszych zakładów na to spotkanie. Oczywiście, że wszystkie możliwe overy bramkowe Anglików, celnych strzałów etc. też warto pograć, ale ten bet wygląda naprawdę świetnie. Wygrana Anglii to raczej formalność. Anglicy w każdym spotkaniu robią sporo rożnych i ich średnia na mecz (patrząc na ostatnie 5 spotkań) to ok 7-8 kornerów, gdzie Panama nie miała nawet połowy z tego no i kartki... Anglia będzie dyktowała grę, szybcy i zwinni zawodnicy, Panama będzie więcej faulować co za tym powinna mieć więcej kartek. Bet znajdziecie w zakładce &#39;match combinations&#39; - powodzenia.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom