>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Grupa G [Belgia, Panama, Tunezja, Anglia]

Status
Zamknięty.
K 25,7K

k0r0niarz

Użytkownik
Myślę, że kartki mogą być dobrą opcją bo skoro obie drużyny nie będą chciały strzelić bramki to na pewno będą chcieli złapać więcej kartek od rywala żeby w ten sposób być za nim w tabeli. Over 2.5 kartki po dobrym kursie 1.49 Fortuna
 
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Spotkanie: Panama - Tunezja
Typ: over 3.5
Kurs: 3.00
Bukmacher: eFortuna
Analiza:

Dzisiaj ostatni dzień zmagać w fazie grupowej Mistrzostw Świata. W naszej grupie w zasadzie jest jeszcze wszystko możliwe (oprócz awansu Polski), natomiast w grupie G mamy już wszystko rozstrzygnięte. Jedynie kwestia 1.miejsca jest jeszcze do rozstrzygnięcia, w drugim meczu outsiderów (chyba nie tylko tej grupy ale i całych Mistrzostw) Panama zagra z Tunezją.
Większe szansę na zwycięstwo daje się tutaj Tunezji ja jednak proponuje zagrać w tym meczu wysoki over bramkowy - ja typuję over 3.5 bramek. Anglia jak i Belgia obnażyły bowiem wszystkie braki w grze zarówno Tunezji jak i Panamy i ciężko jest mi wytypować słabszą drużynę. Obie prezentowały się dość słabo szczególnie w grze defensywnej.
Tunezja co prawda pierwszy mecz przegrała minimalnie 1:2 ale wynik ten może być mylący. Anglia miała w tym meczu naprawdę dużo okazji jednak tylko przez swoją nieskuteczność męczyli się do ostatniej minuty w tym meczu. Drugi mecz natomiast Tunezji z Belgią tylko to potwierdził, bowiem Belgowie wygrali 5-2, jednak tych okazji dla drużyny z Europy było bez liku i naprawdę mogło się to skończyć nawet dwu-cyfrówką.
Co do Panamy, pierwszy mecz przegrany 0-3, widać było, że Belgowie wchodzili w ten mecz dosyć spokojnie i niemrawo jednak po przerwie wypunktowali rywali. Anglia natomiast chciała nieco zrehabilitować się za pierwszy niezbyt udany mecz i dość solidnie przystąpili do rywalizacji z Panamą 5-0 do przerwy i 6-1 wynik końcowy.
Obie ekipy mają więc sporo kłopotów w defensywie ale oczywiście aby był over musi ktoś te bramki zdobywać. Wydaje mi się, że zarówno jedni jak i drudzy przystąpią do tego meczu bez większego ciśnienia. Oczywiście będą walczyć o zwycięstwo ale myślę, że będzie to mecz otwarty, raczej nie widzę by oba zespoły zagrały na to by nie stracić bramki (najlepiej na 0-0) bowiem dotychczasowe mecze pokazały, że nie wychodzi im to najlepiej. Myślę, że jakieś bramki w tym starciu padną i będzie ich dość sporo, tak jak więc pisałem na wstępie typuję tutaj over 3.5 bramek.
 
ranczo0123 466,4K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Tunezja dzis bez bramkarza ma bronic zawodnik z pola trzeba grać Panama over 1,5 ????
Nie wprowadzaj ludzi w blad. Selekcjoner Nabil Maaloul w obliczu kontuzji w swoim zespole podjął decyzję, że Fakhreddine Ben Youssef (napastnik grał w meczach z Anglią i Belgią) w czwartkowym pojedynku z Panamą zasiądzie na ławce w roli rezerwowego bramkarza. W wyjściowym składzie Tunezyjczyków zagra Aymen Mathlouthi. 33-letni golkiper zespołu Al-Batin z Arabii Saudyjskiej, ktory ma na swoim koncie 70 występów w reprezentacji.
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
wojtek88-16 18

wojtek88-16

Użytkownik
Nie ma co się tutaj za dużo rozpisywać ponieważ już chyba wszystko o meczu Angli z Belgią już zostało napisane. Też uważam, że korzystniejsze jest wyjście z 2 miejsca. Warto sądzę, że będzie też mecz obserwować i ewentualnie grać na live. Dlatego w tym meczu widzę takie typy:
Under 2,5 - 1,58
Over 2,5 żółtej kartki - 1,5
Over 3,5 żółtej kartki - 2,4
A w meczu Panamy z Tunezją widzę to tak:
Tunezja win - 1,81
Obie drużyny strzelą - 1,68
Tunezja wygląda na lepszą drużynę patrząc na dwa poprzednie mecze. Jednak nie można Panamie odmówić chęci i woli walki. Sądzę, że będą mają szanse strzelić Tunezji jakąś bramkę.
 
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Ale skąd wy wiecie kto wyjdzie dalej w naszej grupie i z którego miejsca?
Nie lepiej poczekać na wyniki naszej grupy i dopiero wtedy stawiać?
Wyjdzie Japonia z Senegalem (co jest bardzo realne) i z kim wtedy będzie lepiej grać Anglikom czy Belgom? Patrzycie na Kolumbię przez pryzmat meczu z nami jak by to była Brazylia, a grali z najsłabszą ekipą tego mundialu.
Za 2 godziny w naszej grupie będzie wszystko jasne i wtedy stawiać, a nie teraz kiedy zmiennych w cholerę i na dodatek mogą się zmienić jeszcze we wszystkie strony.
 
G 370

golkiper

Użytkownik
Właśnie beka z tego że wszyscy Angole i belgowie sraja w gacie przed drużynami z najsłabszej grupy na tych MŚ. Taka prawda. Jedynie rosyjska grupa z dennym Egiptem może konkurowac. Dla mnie w meczu Anglia Belgia nie będzie kalkulacji, wyjdą rezerwy więc o ambicję nie trzeba się martwić. Over 3,5 kartki po 2.12 to super kurs, szczególnie że jak widac w ostatniej kolejce sędziowie sypią kartkami. Zawodnicy nie będą się bali pauzy więc powinno być dynamicznie i ostro.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Anglia - Belgia Gol +76 minucie 2,25 Lvbet ⛔
Wszyscy kalkulują na kogo z grupy H będą chcieli trafić Anglia czy Belgia. A ja sądzę, że obie drużyny jeśli patrzą to w dalszym kontekście, bo nasza grupa okazała się jedną z najsłabszych (jeśli nie najsłabszą) i tu raczej obie ekipy nie powinny mieć problemów z awansem do ćwierćfinału. Z pewnością łatwiejsza wydaje się dolna cześć drabinki gdzie wpadnie drużyna z drugiego miejsca w grupie G. To może oznaczać, że obie ekipy mogą się mocno oszczędzać dając szansę rywalowi na bramkę i wyprzedzenie. To też może powodować, że gol wpadnie w końcówce gdzie już na odpowiedź nie będzie wielu szans. Tyle jeśli chodzi o jakieś domniemania. Teraz trochę faktów. Na tym mundialu wiele goli pada w ostatnich minutach gdy zmęczenie jest największe. Obie reprezentacje pokazały, że mimo bardzo dobrych wyników nadal walczą w ostatnim kwadransie. A jeśli jeszcze do tego dojdą rezerwowi, którzy do tej pory nie mieli wielu szans zaistnienia w tym mundialu to sądzę, że walka będzie trwała przez cały mecz, także w końcówce meczu.
 
A 220

andrzej78

Użytkownik
Zarówno Belgowie jak i Anglicy jak mają ambicje na mistrzostwo to czy muszą myśleć zkim lepiej grać z kim gorzej? Po co te kalkulacje. A czy w 1/4 będzie Brazylia czy później to i tak trzeba takich rywali z topu pokonać jak się myśli o pucharze. A wcześnie trzeba wygrać w 1/8 a to też spacery nie będą.
 
eldorado 90

eldorado

Użytkownik
Anglia - Belgia 2 , Fortuna 3,3 Przy takim rozwoju sytuacji , kiedy zwycięzca tej grupy spotyka się w 1/8 z Japonią , stawiam na to , że zarówno Anglia jak i Belgia , potraktują ten mecz poważnie i zawalczą o zwycięstwo , aby spokojnie wejść do ćwierćfinału . Uważam , że Belgia będzie czarnym koniem tych mistrzostw i jest obecnie lepszym zespołem niż angole. Para Hazard-Lukaku to o wiele większa siła rażenia niż samotny Kane. Przy takim kursie 3,3 tylko brać Belgię win :cash:
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
L 125

lemrak29

Użytkownik
Właśnie beka z tego że wszyscy Angole i belgowie sraja w gacie przed drużynami z najsłabszej grupy na tych MŚ. Taka prawda. Jedynie rosyjska grupa z dennym Egiptem może konkurowac. Dla mnie w meczu Anglia Belgia nie będzie kalkulacji, wyjdą rezerwy więc o ambicję nie trzeba się martwić. Over 3,5 kartki po 2.12 to super kurs, szczególnie że jak widac w ostatniej kolejce sędziowie sypią kartkami. Zawodnicy nie będą się bali pauzy więc powinno być dynamicznie i ostro.
W Unibet kurs 2.55 na Over 3,5 kartki i chyba z tego skorzystam.
 
otekos 2,7K

otekos

Użytkownik
Panowie ja nie chcę nic mówić ale już Brazylia i Niemcy miały kombinować jak tu na siebie nie wpaść... Sam na Szwabach dużo straciłem, ten Mundial jest naprawdę dziwny. Czemu taki Meksyk miałby nie pokonać Brazylii skoro Korea rozwala Niemcy? Moim zdaniem Anglia jak wyjdzie pierwszym składem z Kanem to po prostu będzie chciała to wygrać. Dalej będą mieli naprawdę słabych Azjatów więc osiągną już duży sukces. Belgia skoro chcę wychodzić rezerwami to woli trafić na Kolumbię i potem mieć łatwiej. Chcę zobaczyć składy. Jeśli Anglia wyjdzie z Kanem i resztą to nie wierzę,że nie będą walczyć o zwycięstwo. 2.02 na Obydwie strzelą jest naprawdę kuszący lecz poczekam jeszcze te 15 min.
 
domek33 333

domek33

Użytkownik
Anglia vs Belgia
Piłka nożna / Świat / Mistrzostwa Świata
Zdobywca bramki - kiedykolwiek, Harry Kane BET: LVBET kurs: 2,20​
Dzisiaj na mój typ leci Harry Kane który ewidentnie podąża w kierunku do zdobycia trofeum króla strzelców w swojej drużynie czy całych mistrzostw. Jeśli chodzi o statystyki to na razie prezentuje się ona następująco

Jeśli chodzi o składy do Belgia gra bardzo okrojonym składem dodatkowo nie ma jakiejś większej presji na ten mecz jeśli chodzi o obie drużyny także uważam że Kane będzie świrował i będzie chciał indywidualnie zdobyć bramkę lub dwie chociaż Belgia to nie są bolki do bicia dlatego mój typ to jedna bramka Harrego ????
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Ja innej opcji nie widzę, będzie kombinowanie drużyn bo kto przy zdrowych zmysłach wolałby grać w górnej części drabinki... Karny realny, jak nie to nabijanie kartek, bo póki co Belgia 3, a Anglia 2. Nawet czerwona realna. Zabawny mecz się szykuje, może ktoś walnie sobie specjalnie samobója?
 
ranczo0123 466,4K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
No i co Panowie patrzac na sklady to zapowiada sie mega kombinowanie. Japonia moze i delikatnie slabsza od Kolumbii ale pozniej czekaja zdecydowanie latwiejsze zespoly. Moze byc ciekawie w tym meczu. Zapowiada sie najbardziej komiczny mecz na tych mistrzostwach a skoro graja same rezerwy to i moga lapac kartki jak szaleni bo i tak dla rezerwowych to zadna roznica a klasyfikacja fair play moze w tym meczu decydowac o tym kto zajmie 1 miejsce w grupie ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom