>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Grupa G [Belgia, Panama, Tunezja, Anglia]

Status
Zamknięty.
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Anglia - Panama Jordan Henderson powyżej 90,5% celnych podań 1,68 Fortuna ✅
W spotkaniu z Tunezją Henderson zaliczył 56/61 podań, czyli 92% celnych. Mecz z Tunezją był dla Anglików dość niespokojny bo do ostatnich minut walczyli o zwycięstwo. To powodowało, że Wyspiarze musieli ryzykować, wybierać ryzykowniejsze zagrania. Dziś z Panamą powinno być łatwiej. Z Tunezją początek spotkania był z ich strony bardzo intensywny. Jeśli dziś podobnie wejdą w mecz, mogą szybko strzelić bramkę. Potem wystarczy spokojna i konsekwentna gra, a kolejne okazje też będą mieli, bo Panama odstaje poziomem.
Henderson w Anglii gra jako cofnięty pomocnik. Jego rolą jest odbieranie piłek - techniki nie ma wybitnej do rozgrywania ale też za to się nie bierze - przede wszystkim bezpieczne podania, czasem próba długiej piłki. Z Tunezją pokrył tą linię, dzisiaj powinno być podobnie.
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Anglia-Panama
Typ: Anglia -3.5 gola
Kurs: 5.50
Bukmacher: Fortuna
Godz: 14:00
Ewentualna analiza: Anglia w drugim spotkaniu zmierzy się z ekipą Panamy, która tylko w pierwszej połowie poprzedniego spotkania potrafiła przeciwstawić się reprezentacji Belgii, niestety brakło sił na skuteczną obrone przez 90 minut i Panama uległa o:3 po końcowym gwizdku sędziego, teraz na pewno łatwiej nie będzie, bo tutaj Anglia będzie chciała nastrzelać jak najwięcej bramek, ja myślę że spotkanie pomiędzy Anglią i Belgią ma spore szanse zakończyć się podziałem punktów, tak więc będzie się liczyło kto zdobędzie więcej bramek w tych dwóch poprzednich spotkaniach , na razie Belgowie są na zdecydowanym prowadzeniu bowiem mają 6 bramek na plusie anglicy zaledwie 1 po pierwszym meczu , który rzutem na taśmę wygrali z ekipą Tunezji , a męczyli się niesamowicie, tu na pewno będzie łatwiej bowiem Panama moim zdaniem jest troszkę słabszym zespołem. Anglia musi nastrzelać sporo bramek a przecież ma u siebie Harrego Kane,a który bramki zdobywac potrafi, jest on teraz zdecydowanym liderem kadry co pokazał w poprzednim spotkaniu gdzie w ostatnich minutach uratował Anglików. Ja jak zwykle gram na dużo bramek bowiem wiadomo iż 1:0 Angoli nie zadowoli, mają przykład z pierwszego spotkania że nie mogą się bawić i muszą atakować od pierwszych minut bowiem na tym mundialu nie ma słabych drużyn i nikt im za darmo punktów nie odda, stawiam na wynik 4:0 na koniec spotkania.
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
L 125

lemrak29

Użytkownik
Anglia - Panama
Moje propozycje na ten mecz:
Gospodarze strzelą w obu połowach kurs 2,00 - Panamczycy wprawdzie zremisowali bezbramkowo w 1.połowie spotkania z Belgią i zaprezentowali się całkiem nieźle, ale to jeszcze nie znaczy, że dzisiaj będzie tak samo;
Anglia AH -2,5 kurs 3.00 - jak dotychczas większość meczów tego turnieju zakończyło się underami, niemniej jednak Anglicy będą chcieli co najmniej dorównać Belgom pod względem bilansu bramkowego;
Azjatycka suma goli Over 3,5 kurs 3,25 - argumentacja j.w.; poza tym Panamczycy również mogą &quot;ukłuć&quot; - wystarczy jeden moment dekoncentracji np. przy wysokim prowadzeniu Anglików;
Harry Kane strzeli przynajmniej 2 gole kurs 3,50 - angielski snajper ma szansę zrównać się z Cristiano Ronaldo i Romelu Lukaku, by powalczyć o koronę króla strzelców turnieju, bardzo możliwe, że ją wykorzysta, bo przeciwnik - z całym szacunkiem - egzotyczny.
Liczba Rzutów rożnych Ponad 10,5 kurs 2,18 - w meczach reprezentacji Anglii z reguły padają kornerowe overy
Liczba Rzutów rożnych Gospodarzy Ponad 8,5 kurs 2,55 - argumentacja j.w.
Wszystkie propozycje z Unibet.
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Zgadzam się, że kartki mogą być, ale wydaje mi się też, że Anglicy zaczną strzelanie dużo szybciej niż Belgowie, ciekawie wygląda zakład na Over 2.5 @ 2.20 forbet jeśli chodzi o Anglię, można też próbować zwykły over, mają sobie okazję postrzelać. Ja ze swej strony dokładam Over 6.5 strzałów celnych Anglii po kursie @ 1.75 także forBet.
Z całym szacunkiem, Panama to nie Tunezja, a mecz z Belgią pokazał też, że rośli obrońcy Panamy od minuty powiedzmy 65-70 już nie mają siły, wtedy dwie mądre zmiany trenera - Rashford i inny szybki gracz i można coś strzelić, Panama nie zagra raczej jak z Belgią, bo wiedzą, że porażka ich eliminuje (chociaż nie wiem czy na to patrzą), ale jednak muszą zagrać odważniej, mocna broń Anglików to SFG, rożne, tutaj też liczę na jakieś wykończenie stałego fragmentu gry,
Wynik jest 5:0 do przerwy, 6 strzałów celnych Anglii do przerwy.
Anglicy będą cisnąć, wynik 6:0 i wygrana 6 bramkami daje im pierwsze miejsce w grupie, co za tym idzie wystarczy remis w ostatnim spotkaniu z Belgią, także myślę, że po przerwie się nic nie zmieni, a pewnie wejdzie gdzieś tam jeszcze Rashford, to i on być może coś na koniec dołoży, generalnie typy na plus ;)
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Wreszcie faworyt tak gra jak należy... Coś nam słabną arabskie zespoły ???? Oby jeszcze osłabł Iran i Maroko i będzie idealnie...
 
aress155 617

aress155

Użytkownik
Mecz Anglii z Panamą jeszcze się nie zakończył, ale już myślę że warto zainteresować się meczem Anglików z Belgami.
Belgia bardzo dobra w ataku, gorzej w obronie(strata 2 bramek z Tunezją, gdzie Tunezyjczycy mieli kilka łatwych wejść w pole karnych przeciwnika).
Anglia bardzo dobry atak, ale zdarzają się błędy w obronie.
Mecz o pierwsze miejsce w grupie, może bez jakiegoś dużego ciśnienia, ale myślę że kilka okazji do zdobycia bramek się zdarzy.
Kurs na over 2,5 bramki w 1xbet jeszcze parę minut temu wynosił 2,21, teraz już tylko 2,04 i myślę że jeszcze może spaść. Bezpieczniej można próbować grać over2 bramki po kursie 1,45(też spada). Mam nadzieję że bramek nie zabraknie ????
 
D 224

dboniem

Użytkownik
Jak sądzicie Panama ma szanse wygrać z Tunezją ? na pewno będą mieli większą motywację, by zdobyć chociażby jeden punkt, dla nich udział w tym turnieju to już spełnienie marzeń, bramka strzelona Anglikom i radość na trybunach absolutnie coś fantastycznego.
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Anglia-Belgia
Typ: x
Kurs: 3.18
Bukmacher: Fortuna
Godz: 20;00
Ewentualna analiza: Chyba najciekawiej zapowiadające się spotkanie w dniu dzisiejszym w którym Anglia zmierzy się z reprezentacją Belgii. Na chwilę obecną obie ekipy mają identyczną ilośc punktów , oraz bilans zdobytych jak i straconych bramek w tym wypadku w grę wchodzi klasyfikacja fair play. Wiadomo więc że żadna z ekip nie będzie chciała łapać tutaj kartek, bowiem w przypadku podziału punktów w dniu jutrzejszym to Anglicy zajeli by 1 pozycję w tej grupie. Belgowie na pewno będą tutaj walczyli o te 1 miejsce, nie wiem czy to dobry przepis, bowiem jak mówiłem w przypadku remisu oba zespoły mogą sporo symulować żeby tylko ich przeciwnicy łapali upomnienia lub kary indywidualne, a remis w takim spotkaniu wydaje się być jak najbardziej realnym wynikiem, bowiem obie ekipy jeszcze nie weszły an swój najwyższy poziom. Belgowie słaba pierwsza połowa w starciu z Panamą, a Anglia nie potrafiła ograć Tunezji i potrzebowała do tego doliczonego czasu gry, tak więc tutaj będzie mecz niezwykle ciekawy, jednak już wiadomo iż podobno mamy nie zobaczyć pierwszych składów, turniej jest długi więc każdy trener chciałby dać zawodnikom odpocząć. Stawiam na remis 1:1 po 90 minutach , ale ogólnie liczę na bardzo ciekawe widowisko i sporo sytuacji bramkowych po obu stronach.
 
robyert84 539

robyert84

Użytkownik
Zobaczcie na drabinkę, wygrany z tej grupy gra z drugim z naszej grupy a potem czeka Brazylia, przegrany gra z liderem naszej grupy a potem ktoś z pary Szwajcarią- Szwecja.
Na pewno będzie kombinacja, w przypadku remisu i mecz bez kartek pierwsza jest Anglia, jeżeli Anglia będzie miała jedna kartkę więcej od Belgii czeka nas losowanie o to kto będzie liderem.
Under 24.5 faulu STS po 1.8 wydaje się ciekawa opcją, under 1.5 gola mamy 3.05, może być mecz do jednej bramki.
Obie połowy poniżej 1.5 gola STS 2.10 kurs, dokładny wynik 0-0 kurs 10.
Over 3.5 kartki (ewentualnie Anglia over 1.5 kartki) może wydawać się tez ciekawa opcja. Anglia może chcieć uciec z 1 miejsca w końcówce spotkania, linia zaczyna się od 1.5 kartki w STS w całym meczu.
 
ranczo0123 466,4K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Panama - Tunezja
BTTS
Kurs: 1.72
Bukmacher: 1xbet

Obie druzyny juz bez szans na awans, obu nie mozna odmowic ambicji i woli walki dlatego spodziewam sie fajnego dla oka spotkania z licznymi okazjami dla obu druzyn. Mysle, ze duzej dyscypliny taktycznej w obronie jakos specjalnie tutaj nie bedzie dlatego spodziewam sie kilku bramek po obu stronach barykady. Zarowno Panama jak i Tunezja strzelac gole potrafia dlatego na koniec mistrzostw mysle, ze po jednej bramce kazda z ekip tutaj strzeli.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
instynkt 13

instynkt

Użytkownik
Remis w tym meczu wydaje się bardzo prawdopodobną opcją.
Ten mecz chodzi mi już od wczoraj po głowie, tutaj nie będą się rzucać sobie do gardeł. Jedynie może właśnie coś z tymi kartkami będą kombinować... Warto więc próbować coś z tymi kartkami w strone Anglii.
Ja gram to teraz bo kursy mogą polecieć.
Do tego multizakład: 0-0, 1-1, 0-1 lub 1-0 po @2,00
Uniebety
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Zobaczcie na drabinkę, wygrany z tej grupy gra z drugim z naszej grupy a potem czeka Brazylia, przegrany gra z liderem naszej grupy a potem ktoś z pary Szwajcarią- Szwecja.
Też na to zwróciłem uwagę, że wydaje się, że lepiej w grupie G wyjść z drugiego miejsca. Zwycięzca wpada na połówkę z Brazylią, Francją, Portugalią, Argentyną czy Urugwajem. Drugie miejsce idzie tam gdzie Szwajcaria, Szwecja, Hiszpania czy Chorwacja. Ciekawe, jak Anglia i Belgia to rozegrają ale może się okazać, że nikt tam nie będzie chciał wygrać tego spotkania.
 
E 21

elo_77

Użytkownik
Co myslicie o takim scenariuszu. Bedzie remis w meczu Anglii i jedna kartka wiecej dla Belgii i los wybierze kto z jakiego miejsca wychodzi. Ja bym na to poszedl. cala Belgia gra w Anglii. znaja sie jak lyse konie. tylko jak zagrac ten mecz zeby zarobic. remis ma dobry kurs, wiec nie ma co kombinować...
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Panama - Tunezja 1,88 Fortuna ✅
Unikam raczej gry na zwycięzcę ale tutaj spróbuję. Mistrzostwa pokazują, że nie ma meczów o nic. Panama debiutant na mistrzostwach i poziomem wyraźnie odstają. Z Belgią 0-3, gdzie rywale próbowali ten mecz wygrać nie pocąc się zbytnio. Z Anglią 0-5 do przerwy. Druga połowa bez takiej intensywności i nawet udało im się strzelić bramkę, która w kraju wywołała euforię. Tunezja z kolei najpierw postraszyła Anglików, gdzie Kane w końcówce ratował im zwycięstwo. Ten mecz podbudował ich i na Belgię wyszli walczyć jak równy z równym. Potencjał Belgów w ofensywie jednak był zbyt potężny i to musiało się tak skończyć - 2-5 ale po walce i strzelając na 1-2 trochę podnieśli ciśnienie rywalom. Tunezja to ekipa z wyższej półki niż ich jutrzejszy rywal, który na arenie międzynarodowej jest kopciuszkiem, dla którego sukcesem jest strzelenie bramki na mistrzostwach świata - nieistotne jak dużo przegrywali. Tunezja pokazała w obu spotkaniach, że taktycznie są dobrze przygotowani do turnieju, umiejętności pozwoliły na walkę w pewnym okresie spotkań z faworytami grupy. Jutro mają okazję zakończyć zwycięstwem mundial - moim zdaniem są zdecydowanym faworytem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
ranczo0123 466,4K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Faktycznie Panowie akcja z wyjsciem z pierwszego miejsca nie oplaca sie zupelnie. Drugie miejsce to o niebo lepsza drabinka i wieksza szansa na koncowy triumf. Zadna druzyna nie bedzie chciala tego wygrac patrzac na to czysto teoretycznie. Mecz Francji z Dania pokazal nam dobitnie ile znaczy w tym sporcie myslenie strategiczne. Bardzo ciekawym typem jest zaklad na 0:0. Ja pojde troche dalej tym tokiem myslenia i ciekawie moze byc gdy jedna z druzyn dostalaby rzut karny. Kurs na zdarzenie &quot;Rzut karny przyznany i nietrafiony - Tak&quot; po kursie 8.00 wyglada rowniez ciekawie w 1xbet. Kartki pod koniec meczu i ich rozdawanie tez trzeba tutaj bacznie obserwowac.
Drabinka wyglada na ten moment tak:
https://sportowefakty.wp.pl/ms-2018/drabinka
 
ofensywnie 990

ofensywnie

Użytkownik
Anglia - Belgia under 2,5 @ 1.70 Unibet ✅
Mocno poleciały kursy i z wyjściowego 1.90 zostało tyle, a w wielu bukach już i mniej. O underze myślałem już wcześniej, bo myślę, że wynik mimo tego potencjału ofensywnego zakręci się koło remisu ale też tak jak wyżej zostało napisane w obecnej sytuacji dochodzą kombinacje. W przypadku 2 miejsca gra z wygranym naszej grupy, a potem z kimś z pary Szwecja/Szwajcaria i ominięcie w drabince najprawdopodobniej Brazylii. Jak z naszej grupy wyjdzie z pierwszego miejsca Japonia albo Senegal to z tego kursu nie zostanie już nic ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
J 316

jarekrk

Użytkownik
Nie wiem czy jest po co zastanawiac sie, ze nikt nie chce byc pierwszy, bo zarowno Belgia jak i Anglia spokojnie moga pyknac Brazylie, przeciez wszystkie mecze grupowe pokazaly, ze duzo jej do idealu. Widac, ze cos u nich nie trybi. O ile Anglia moze miec w glowie swoje poprzednie wpadki i to analizowac(rownie dobrze strach, ze znow odpadna z jakimis przecinkami, a tak to przynajmniej Brazylia im stanie na drodze) o tyle sadze, ze Belgia nie bedzie sie tym przejmowac bo i czym? Kadrowo nie sa na straconej pozycji, a nie wiem czy jak nie wyeliminuja Neymara tak jak wszyscy do tej pory przeciwnicy Brazylii, to Belgowie maja mocniejszy atak wg mnie.
 
analyses 3,3K

analyses

Użytkownik
Anglia - Belgia
Typ: przyznany zostanie rzut karny
Kurs: 2.70
Bukmacher: Unibet
Rozmawia trener Anglii Southgate ze swoim kapitanem:
Trener - No i co robimy z tym meczem
Kapitan - Tyle już mieliśmy porażek na tych turniejach. No nie ma bata, musimy kombinować bo znowu wylecimy w 1/8. Druga cześć drabinki jest łatwiejsza musimy to przegrać!
Trener - Masz rację, teraz pokombinujemy, trochę dziennikarze napsioczą ale jak dojdziemy co najmniej do półfinału to wszyscy będą nas nosić na rękach.
Kapitan - dokładnie
Trener - jakieś pomysły? Jak stracić bramkę tak by nie wyszło że się podkładamy?
Kapitan - ... ?
Trener - ... ?
Kapitan - wiem! Dajmy im rzut karny! Zobaczymy co zrobią. Przecież faule w polu karnym są normą. Nikt się nie zorientuje a pałeczka będzie po stronie Belgów. Jak specjalnie przestrzelą to ich zgnoją media a nie nas! Jak strzelą to będą na pierwszym miejscu, my mamy drugie. Plan idealny.

Oczywiście do takiej rozmowy oficjalnie nie doszło ale nie trudno stwierdzić że mogło dojść. Ja przedstawiłem ewentualną rozmowę strony Angielskiej ale podobna mogła by się odbyć w ekipie Belgijskiej.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom