>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

I Liga - Dyskusje, transfery, informacje [Sezon 2011/2012]

Status
Zamknięty.
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Zawisza ma kasę to może sobie pozwolić na wielu zawodników. Wymieniona zostanie większa część składu, bo nie oszukujmy się ale dla większość zawodników grających dla Zawiszy w II lidze wykazywało szczyt swoich umiejętności. To co powiedziałeś młodość + doświadczeni zawodnicy zaprocentują. Wszystko wymaga czasu żeby to zaczęło funkcjonować. Zawisza ma potencjał i musi go wykorzystać. Awans na pewno nie w tym sezonie, ale za rok ? Pożyjemy, zobaczymy..
 
pokerface 69

pokerface

Użytkownik
Znany z występów w ekstraklasie w barwach Arki Gdynia i GKS Bełchatów napastnik podpisał umowę z beniaminkiem I ligi Olimpią Grudziądz. Ostatni sezon Dziedzic spędził w GKS Katowice.

Napastnik w minionym sezonie strzelił dla GKS siedem bramek w 28 meczach. 31-letni Dziedzic grał w Arce w sezonie 2005/06, zagrał w 25 spotkaniach i zdobył dziewięć goli. Następnie przeniósł się do GKS Bełchatów. Spędził tam trzy sezony. Ogółem na poziomie ekstraklasy strzelił 20 bramek, potrzebował na to 91 występów.
 
pokerface 69

pokerface

Użytkownik
Były piłkarz Boltonu Wanderers James Sinclair podpisał dwuletni kontrakt ze spadkowiczem z ekstraklasy - Polonią Bytom - poinformował w poniedziałek śląski klub. W 2007 roku Anglik rozegrał dwa mecze w Premier League.

Występujący jako prawy obrońca lub pomocnik Sinclair ma 24 lata, a ostatnio był zawodnikiem drugoligowego izraelskiego zespołu Sekztia Nes Ziona
Karierę sportową zaczął od lekkiej atletyki. Do niego należał halowy rekord Wielkiej Brytanii młodzików w biegu na 50 metrów, dobre wyniki osiągał również na 100 (11,38 w wieku 15 lat) i 200 m oraz w dziesięcioboju.
 
pokerface 69

pokerface

Użytkownik
Komisja ds. Licencji Klubowych I Ligi PZPN nie przyznała w poniedziałek licencji uprawniającej do gry w sezonie 2011/2012 Górnikowi Polkowice. Władze dolnośląskiego klubu maja teraz cztery dni na złożenie odwołania.

W związku z toczącym się procesem licencyjnym komisja wystąpiła także do Wydziału Gier PZPN o przełożenie meczów pierwszej kolejki z udziałem Górnika i MKS Kluczbork, ponieważ w przypadku braku licencji dla klubu z Polkowic, jego miejsce w I lidze może zająć MKS.

W rozmowie z PAP prezes dolnośląskiego klubu Grzegorz Długosz zapowiedział, że klub odwoła się od poniedziałkowej decyzji komisji. &quot;Podczas posiedzenia okazało się, że zabrakło nam jednego dokumentu, uchwały Okręgowego Związku Piłki Nożnej nt. aktu notarialnego związanego ze zmianami właścicielskimi w klubie&quot; - tłumaczył prezes.
Długosz przyznał, że w kwestii funkcjonowania spółek &quot;przepisy PZPN nie do końca nadążają, za zmieniającymi się przepisami w prawie powszechnym. Brakującą uchwałę dostarczymy i kolejnej decyzji komisji raczej się nie obawiamy&quot; - dodał.
 
pokerface 69

pokerface

Użytkownik
W poniedziałek Arka Gdynia podpisała kontrakty z nowymi zawodnikami, Bartłomiejem Niedzielą i Jakubem Kowalskim. Trener Arki Petr Nemec zna Niedzielę z występów w swoim poprzednim klubie, Flocie Świnoujście. O angaż w Arce będzie się starać za to Ukrainiec Jurij Fedosenko, który dołączył do zespołu na testy.

Niedziela ma 26 lat i jest wychowankiem Pilicy Białobrzegi. Pomocnik ma za sobą występy w ekstraklasie, w latach 2007-08 bronił barw Jagiellonii Białystok. W najwyższej polskiej klasie rozgrywkowej rozegrał 22. mecze. Ostatni sezon spędził we Flocie, dla której rozegrał 31. spotkań i strzelił jedną bramkę. Z Arką podpisał jednoroczny kontrakt.

Drugi z nowych pomocników, Kowalski, przyszedł do Arki z OKS Olsztyn. Z 23-letnim pomocnikiem gdynianie podpisali dwuletnią umowę.
Na kontrakt chce dopiero za to zasłużyć Fedosenko. 22-letni pomocnik ostatnie tygodnie spędził na testach w drugoligowej Pogoni Siedlce. Ma za sobą występy w takich zespołach, jak ukraińskie Nywa Tarnopol i Helios Charków, zaś jesienią 2010 roku grał w Radomiaku Radom. Ukrainiec pojawił się na testach w miejsce Czecha Dawida Prochazki, który przez trzy tygodnie nie zdołał przekonać Nemeca do swoich umiejętności.
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Portal SportoweFakty.pl dotarł do nowych informacji na temat transmisji I ligi w telewizji. Jak się okazuje, od nowego sezonu rozgrywki zaplecza ekstraklasy będą pokazywane w aż dwóch stacjach.
Oprócz TVP Sport, która transmituje rozgrywki od kilku lat, I liga pojawi się także na antenie Orange Sport. Dla tej drugiej stacji to ważny produkt, wszak wraz z końcem minionego sezonu utraciła ona prawa do pokazywania ekstraklasy.

W ramówkach obu stacji próżno szukać zapowiedzi transmisji meczów z 1. kolejki. Prezes Piłkarskiej Ligi Polskiej Władysław Szypuła zapewnia jednak w rozmowie z portalem SportoweFakty.pl, że kibice nie muszą się martwić. - Kontaktowałem się z obiema telewizjami i wiem, że warunki są już uzgodnione. Z każdej kolejki będą pokazywane dwa, trzy lub cztery spotkania. Szczegóły umowy zostaną jeszcze doprecyzowane i wówczas będzie wiadomo, która stacja ile meczów będzie transmitować.

Według pierwotnych informacji szczegóły dotyczące transmisji telewizyjnych, a także sponsora tytularnego zaplecza ekstraklasy miały zostać podane do publicznej wiadomości już w ubiegły czwartek. - Wszystko trochę się przesunie, najprawdopodobniej o tydzień. Najbliższy czwartek może już przynieść odpowiedzi na większość pytań - dodał Szypuła.

Przypomnijmy, że I liga czeka na sponsora tytularnego od ponad roku, czyli od momentu wycofania się jednej z firm bukmacherskich.
A już chciałem odmawiać Orange Sport bo po co mi jak spadliśmy ????.

Jeśli te informacje się potwierdzą to II liga będzie powoli wychodzić z ciemnogordu bo i będzie szerszy dostęp do informacji, obserwacji i na pewno też promocja i jakiś grosz dla drużyn.Good.
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
A już chciałem odmawiać Orange Sport bo po co mi jak spadliśmy ????.
Jeśli te informacje się potwierdzą to II liga będzie powoli wychodzić z ciemnogordu bo i będzie szerszy dostęp do informacji, obserwacji i na pewno też promocja i jakiś grosz dla drużyn.Good.
Bardzo dobra informacja ????
Takie inicjatywy nie tylko spopularyzują I ligę ale i będą miały wpływ na podwyższenie standardów. Mam nadzieję, że tak jak mówisz II liga też to odczuje.


Gevorgyan, Hrymowicz i Zawistowski kolejnymi piłkarzami Zawiszy

Zawisza ma już niemal w całości skompletowaną kadrę na pierwszoligowe zmagania. Wczoraj kontraktami z bydgoskim klubem oprócz Łukasza Skrzyńskiego związali się także Vahan Gevorgyan, Krzysztof Hrymowicz oraz Paweł Zawistowski.
Właściciel klubu Radosław Osuch cieszy się ze sprawnego skompletowania składu. - Zaczynaliśmy budowanie zespołu właściwie od podstaw dwa tygodnie temu, jest 18 lipca i mamy zamkniętą kadrę, która liczy 26 zawodników. Został już tylko napastnik Rafał Leśniewski, ale to załatwię we wtorek z działaczami Nielby, bo już się dogadaliśmy.
Michalik i Otwinowski pojawią się na treningu Ruchu Radzionków

Srebrni medaliści mistrzostw Polski juniorów Damian Michalik i Rafał Otwinowski od dzisiaj mają rozpocząć treningi z Ruchem Radzionków. Piłkarze Górnika Zabrze wkrótce powinni zostać wypożyczeni do pierwszoligowca.
Prawdopodobnie na zajęciach stawi się występujący już w przeszłości w Radzionkowie Michał Zioło.
za: 90minut.pl
 
pokerface 69

pokerface

Użytkownik
Na wtorkowym treningu Arki Gdynia pojawili się kolejni testowani piłkarze. Szansy na angaż w Gdyni szukać będą Bartosz Flis i Michał Szubert.

Obaj piłkarze mają po dwadzieścia lat i do tej pory nie mieli okazji do zadebiutowania na boiskach ekstraklasy. Dotychczas występowali jedynie w Młodej Ekstraklasie w zespole Ruchu Chorzów. Flis gra na pozycji napastnika i w zeszłym sezonie w 26 spotkaniach ME zdobył 11 goli. Szubert jest pomocnikiem i w ME rozegrał 28 meczów strzelając 7 bramek, w tym trzy drużynie Arki.
Kadra Arki Gdynia wzbogaciła się o kolejnego piłkarza. Nowym nabytkiem gdynian jest Radosław Strzelecki.

20-letni obrońca przebywał na testach w gdyńskim klubie od 6 lipca. Zawodnik został pozytywnie zweryfikowany przez trenera Arki Petra Nemca, co zaowocowało podpisaniem przez Strzeleckiego umowy z nowym pracodawcą. Kontrakt wychowanka Ceramiki Opoczno ma obowiązywać przez dwa lata.
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Dwie informacje.

Łukasz Tymiński odchodzi z Polonii Bytom.

Polonia Bytom i Jagiellonia Białystok osiągnęły porozumienie w sprawie transferu Łukasza Tymińskiego i młody pomocnik urodzony w Żywcu został wytransferowany do białostockiego klubu.
Łukasz w Polonii zagrał w 23 meczach, strzelając dwie bramki - obydwie, w minionej rundzie wiosennej. W czasie pobytu w bytomskim Klubie, został również dostrzeżony przez Stefana Majewskiego i wielokrotnie powoływany na zgrupowanie Reprezentacji U-20.

Już wkrótce zamieścimy pożegnalny wywiad z Łukaszem, który wspomina swój okres gry w Polonii Bytom.

Dziękujemy za występy i życzymy wielu sukcesów w dalszej karierze sportowej!
http://www.poloniabytom.com.pl/aktualnosci.php?a=7567


Przedstawiamy terminarz spotkań Polonii Bytom w rundzie jesiennej, które rozgrywane będą przy ul. Olimpijskiej 2.

Polonia w tej rundzie na własnym stadionie, rozegra 10 spotkań. Oto szczegółowa rozpiska:

2. kolejka Polonia Bytom - Warta Poznań 31 lipca (niedziela) godz. 18:00
3. kolejka Polonia Bytom - Piast Gliwice 5 sierpnia (piątek) godz. 19:45
5. kolejka Polonia Bytom - Termalica 19 sierpnia (piątek) godz. 19:45
7. kolejka Polonia Bytom - Olimpia Grudziądz 2 września (piątek) godz. 19:45
9. kolejka Polonia Bytom - Flota Świnoujście 14 września (środa) godz. 19:45
11. kolejka Polonia Bytom - Kolejarz Stróże 23 września (piątek) godz. 19:45
13. kolejka Polonia Bytom - GKS Katowice 7 października (piątek) godz. 19:45
15. kolejka Polonia Bytom - Wisła Płock 16 października (niedziela) godz. 18:00
17. kolejka Polonia Bytom - Górnik Polkowice 28 października (piątek) godz. 19:45
18. kolejka Polonia Bytom - Pogoń Szczecin 4 listopada (piątek) godz. 19:45

Terminy mogą ulec zmianie z powodu transmisji telewizyjnych.

W spotkaniach w roli gospodarza, Polonia Bytom występować będzie w niebieskich koszulkach, czerwonych spodenkach i niebieskich getrach. Bramkarz grać będzie w żółtej koszulce, czarnych spodenkach i czarnych getrach.
http://www.poloniabytom.com.pl/aktualnosci.php?a=7565
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Górnik ciągle bez licencji

Komisja ds. Licencji Klubowych I Ligi PZPN nie przyznała w poniedziałek licencji uprawniającej do gry w sezonie 2011/2012 Górnikowi Polkowice. Władze dolnośląskiego klubu maja teraz cztery dni na złożenie odwołania.

W związku z toczącym się procesem licencyjnym komisja wystąpiła także do Wydziału Gier PZPN o przełożenie meczów pierwszej kolejki z udziałem Górnika i MKS Kluczbork, ponieważ w przypadku braku licencji dla klubu z Polkowic, jego miejsce w I lidze może zająć MKS.
W rozmowie z PAP prezes dolnośląskiego klubu Grzegorz Długosz zapowiedział, że klub odwoła się od poniedziałkowej decyzji komisji. &quot;Podczas posiedzenia okazało się, że zabrakło nam jednego dokumentu, uchwały Okręgowego Związku Piłki Nożnej nt. aktu notarialnego związanego ze zmianami właścicielskimi w klubie&quot; - tłumaczył prezes.
Długosz przyznał, że w kwestii funkcjonowania spółek &quot;przepisy PZPN nie do końca nadążają, za zmieniającymi się przepisami w prawie powszechnym. Brakującą uchwałę dostarczymy i kolejnej decyzji komisji raczej się nie obawiamy&quot; - dodał.

Ekstraklasa albo śmierć, czyli prezentacja &quot;Gieksy&quot;

Fani jasno dali do zrozumienia, czego oczekują od piłkarzy GKS-u Katowice.






Na stadionie przy ul. Bukowej odbyła się przedsezonowa prezentacja &quot;Gieksy&quot;. Największe owacje zebrał... trener bramkarzy Janusz Jojko. Dawny as katowickiego klubu wrócił do Katowic po wieloletniej przerwie. Szef rady nadzorczej klubu Ireneusz Król zdeklarował, że GKS otrzyma w najbliższym czasie wsparcie finansowe ze strony Centrozapu i miasta.
W kuluarach można było usłyszeć, że:
- &quot;Gieksa&quot; jest blisko wypożyczenia Bartłomieja Pawłowskiego z Jagiellonii Białystok;
- na testach pojawił się chorwacki bramkarz Mateo Radovanović, który ma za sobą grę w młodzieżowym zespole Panathinaikosu Ateny;
- klub wciąż nie osiągnął porozumienia z Mateuszem Zacharą, którego planowano wypożyczyć z Górnika Zabrze;
- kontuzji doznał Adrian Napierała i raczej niemożliwe, aby zagrał w piątkowym meczu z Niecieczą;
- nie wiadomo, kto będzie reklamował się na nowych koszulkach, które dostarczył już Adidas. Wszystko wskazuje na Centrozap, ale w klubie liczy się także na wsparcie innej katowickiej firmy.
Dodajmy, że na stadionowym płocie kibice wywiesili transparent z hasłem &quot;Ekstraklasa albo śmierć&quot;.
Fani Cidrów zbierali na jego operację. Tymczasem zagra dla &quot;Gieksy&quot;



Przez ostatni rok Słowak Michal Farkas leczył poważną kontuzję kolana. Po powrocie do zdrowia postanowił, że będzie kontynuował karierę w GKS-ie Katowice, a nie w Ruchu Radzionków, którego kibice urządzili zbiórkę na jego zabieg.


26-letni Słowak był prawdziwą rewelacją w klubie Cidrów, gdy ci półtora roku temu walczyli o awans z drugiej do pierwszej ligi. Na początku przygotowań do kolejnego sezonu prawego obrońcę dopadł jednak fatalny pech, który prześladował go przez następnych dwanaście miesięcy. Podczas jednego ze sparingów doznał urazu kolana, który wykluczył go z gry na wiele tygodni. - Jeszcze jesienią wróciłem do treningów. Podczas meczu rezerw kontuzja się jednak odnowiła i okazało się, że tym razem potrzebna będzie operacja - wspomina Farkas.
W Radzionkowie doszło wówczas do gorszącej sytuacji, bo pieniądze na zabieg piłkarza musieli zbierać kibice. - Przyznam, że nawet nie wiem, jaką kwotę udało się zebrać, ale bardzo dziękuję wszystkim, który dołożyli się do tej zbiórki - mówi zawodnik.
Wiceprezes Ruchu Marcin Wąsiak przyznaje, że kwota zebrana przez kibiców bardzo się przydała. - Dzięki tym pieniądzom udało się przyspieszyć zabieg - podkreśla.
Za okazaną pomoc Farkas nie odwdzięczy się jednak fanom z Radzionkowa. Gdy niedawno wrócił do zdrowia, podpisał kontrakt z GKS-em Katowice. - Trochę czujemy się rozżaleni, bo liczyliśmy na niego. Byliśmy skłonni do zawarcia z nim nowego kontraktu. Nasza kondycja finansowa nie pozwala nam jednak na zawieranie umów na takim poziomie jak do tej pory. Gdy otrzymał propozycję z GKS-u, to nie byliśmy w stanie nic zrobić. Czy postąpił fair? Sami też musimy uderzyć się w pierś. Po naszej stronie także jest wina, bo mieliśmy wobec zawodnika zaległości - mówi wiceprezes Ruchu.
W nadchodzącym sezonie Farkas będzie najpewniej podstawowym prawym obrońcą GKS-u. - Gdy półtora miesiąca temu wznawiałem treningi, to jeszcze bałem się ruszyć do niektórych piłek. Teraz nie mam żadnych problemów - zapewnia piłkarz.
sport.pl
 
pokerface 69

pokerface

Użytkownik
Maciej Tataj opuszcza występującą w ekstraklasie drużynę Korony Kielce. Na rok został wypożyczony do klubu piłkarskiej pierwszej ligi - Dolcanu Ząbki.

Korona zastrzegła sobie możliwość skrócenia wypożyczenia po sześciu miesiącach.
Półtora roku temu 31-letni obecnie Tataj trafił do Korony z... Dolcanu. W jej barwach w ekstraklasie zagrał w 31 spotkaniach i zdobył sześć bramek.
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Tataja nie widzą w zespole i tyle. W Dolcanie sobie postrzela i pomoże w utrzymaniu :razz: Jeśli Tataj spisze się na jesieni to wróci znowu do Korony, jeśli nie to pobiega po niższym szczeblu. Osobiście po odejściu Niedzielana i Andradiny zostawiłbym go w zespole, aczkolwiek moje zdanie tutaj się nie liczy.
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Tataja nie widzą w zespole i tyle. W Dolcanie sobie postrzela i pomoże w utrzymaniu :razz: Jeśli Tataj spisze się na jesieni to wróci znowu do Korony, jeśli nie to pobiega po niższym szczeblu. Osobiście po odejściu Niedzielana i Andradiny zostawiłbym go w zespole, aczkolwiek moje zdanie tutaj się nie liczy.
Ja tam myślę, że to ciąg dalszy oszczędności.
Tataj na pewno nie miał jednego z najwyższych kontraktów w drużynie ale założę się, że dostawał całkiem sporo.
Skoro Korona potrafiła zmienić nawet trenera bramkarzy to czemu miałaby zostawiać Tataja?
W Dolcanie na pewno bardzo się przyda i dużo wniesie do zespołu
 
R 0

robert.gs

Użytkownik
Fani Cidrów zbierali na jego operację. Tymczasem zagra dla &quot;Gieksy&quot;
Farki wraca do formy z przed kontuzji, będzie na pewno jednym z lepszych bocznych obronców w 1 lidze . Precyzja dośrodkowań, rajdy prawą stroną i dobry odbiór piłki to go wyróżnia.
 
pokerface 69

pokerface

Użytkownik
Młody piłkarz Arki Gdynia sprzedany do Regginy

Liberacki miniony sezon spędził w Młodej Ekstraklasie. Tam zagrał 10 spotkań. Mierzący 181 cm pochodzący ze Słupska obrońca nie zdołał zadebiutować w seniorskiej drużynie Arki. To jednak nie przeszkodziło mu, aby wyjechać do Włoch. Zawodnikiem zainteresował się zespół włoskiej Serie B - Reggina. Negocjacje w sprawie przenosin Liberackiego do Włoch toczyły się od czerwca, a dzisiaj poznaliśmy ich finał.

sport.pl
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Sześciu piłkarzy podpisało kontrakty z Ruchem Radzionków


Ruch Radzionków pozyskał dziś oficjalnie sześciu zawodników. Piłkarzami klubu z Radzionkowa zostali: Bartosz Kopacz, Damian Michalik, Rafał Otwinowski, Michał Nalepa, Adam Giesa oraz Jarosław Kaszowski.

Kopacz, Michalik i Otwinowski występowali wiosną w Młodym Górniku Zabrze, a Nalepa w Młodej Wiśle Kraków. Cała czwórka została wypożyczona na rok. Kaszowski, który przez całą karierę związany był do tej pory z Piastem Gliwice, oraz Giesa grający ostatnio w Ruchu Zdzieszowice podpisali roczne kontrakty.
90minut.pl​
Szkoda, że Kasza tak kończy karierę ????
Brawo dla działaczy Piasta :/
Niemniej jednak transfery ciekawe. Nazwiska młodych grajków Górnika obijały mi się ju o uszy - teraz będzie można się przekonać o ich prawdziwej wartości.
 
dudusss 138

dudusss

Użytkownik
Adam Giesa był zdecydowanie najlepszym zawodnikiem Ruchu Zdzieszowice i ciekaw jestem czy jest w stanie odgrywać znaczącą rolę w Radzionkowie, nie ulega wątpliwości, że jest to dobry zawodnik, który będzie wzmocnieniem składu.
Ciężko jest typować mecze w 1 kolejce, szczególnie że nie znam dyspozycji beniaminków. W oko wpadły mi dwa spotkania: Dolcan- Radzionków oraz Pogoń- Polonia.
O tym drugim spotkaniu bardzo dużo napisano w tym temacie, kursy cały czas spadają więc polecam grać póki nie osiągną pułapu 1.40.
Natomiast ciekawi mnie postawa Dolcanu. Mają bardzo dobrego trenera, o którym można przeczytać interesujący artykuł na Weszło. Zresztą pokazał swoje umiejętności wyciągając Dolcan z beznadziejnej sytuacji w poprzedniej rundzie. Jeśli gospodarze w dalszym ciągu będą prezentować taką formę jak pod koniec rundy rewanżowej to dziś powinni swoje spotkanie wygrać. Pozyskali Tataja, który w Dolcanie grał już 3 sezony i był to czas kiedy chłopak sie wypromował. Z aklimatyzacją nie powinno być problemu, ponadto Maciej na poziomie zaplecza Ekstraklasy powinien się wyróżniać.
Poczekamy zobaczymy, w pierwszej kolejce nie ma co szaleć ze stawkami.
 
R 0

robert.gs

Użytkownik
Adam Giesa był zdecydowanie najlepszym zawodnikiem Ruchu Zdzieszowice i ciekaw jestem czy jest w stanie odgrywać znaczącą rolę w Radzionkowie, nie ulega wątpliwości, że jest to dobry zawodnik, który będzie wzmocnieniem składu.
Tak jak wyżej wspomniałeś Giesa to zawodnik, który grać potrafi i gdyby nie pechowe dla niego pare lat wstecz to teraz byłby z pewnością w Ekstrak(l)asie. Powoli od 2 sezonów &#39;&#39;dochodzi&#39;&#39; do siebie, lecz póki co od pierwszych dni w Ruchu(też tych testowych) kompletnie nie pokazuje tego na co go stać. Szkoda.
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Jak patrze na te składy druzyn z I ligi to faktycznie my w Szczecinie mamy zespol przerastajacy reszte. Lider po 1 kolejce. Sceptycznie patrze na poczynania Smolnego i Kaluznego ale moze cos w tym roku sie urodzi bo liga naprawde słaba.
 
dudusss 138

dudusss

Użytkownik
Tak jak wyżej wspomniałeś Giesa to zawodnik, który grać potrafi i gdyby nie pechowe dla niego pare lat wstecz to teraz byłby z pewnością w Ekstrak(l)asie. Powoli od 2 sezonów &#39;&#39;dochodzi&#39;&#39; do siebie, lecz póki co od pierwszych dni w Ruchu(też tych testowych) kompletnie nie pokazuje tego na co go stać. Szkoda.
Dokładnie, jest to gość z umiejętnościami na Ekstraklasę. Nie mam takich informacji jak Ty ale skoro prezentuje się póki co słabo to problem leży chyba tylko i wyłącznie w psychice. Mam jednak nadzieję, że pomoże w wielu spotkaniach i trafi do drużyny grającej szczebel wyżej. Lubię zawodników prezentujących jego styl gry.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom