>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

I Liga - Dyskusje, transfery, informacje [Sezon 2011/2012]

Status
Zamknięty.
G 35

gesio

Użytkownik
Dwóch piłkarzy GKS-u Katowice wypożyczonych do IV ligi.

Grzegorz Szafrański i Kamil Thiel zostali wypożyczeni z GKS-u Katowice do IV-ligowych Szombierek Bytom. Obaj gracze będą występować w nowym klubie do końca sezonu 2011/2012. GKS zastrzegł sobie prawo wcześniejszego ściągnięcia zawodników do Katowic - czytamy na oficjalnej witrynie klubu.

Kamil Thiel, który kontrakt z GieKSą podpisał na początku lipca nie zdołał przebić się do pierwszej drużyny. Grający wiosną w rezerwach 23-letni ofensywny pomocnik zdecydował się więc na wypożyczenie do beniaminka IV ligi.
Grzegorz Szafrański poprzedni sezon spędził na wypożyczeniu w Piotrówce, teraz 20-letni obrońca jest graczem Szombierek. W przypadku obu zawodników GKS zastrzegł sobie prawo wcześniejszego powrotu z wypożyczenia.
 
B 2K

borek149

Użytkownik
Mikołaj Lebedyński zostanie zawodnikiem Rody !



Dla autora trzech bramek w pierwszej lidze w minionym sezonie to zdecydowanie awans sportowy. Wychowanek Arkonii Szczecin będzie teraz bowiem występował na boiskach Eredivisie.
Piłkarzem Rody JC jest inny Polak – pochodzący z Zamościa, bramkarz Mateusz Prus, który w sezonie 2011/2012 między słupkami zastąpi Przemysława Tytonia, który podpisał kontrakt z PSV Eindhoven.Kontrakt młodego napastnika obowiązywać będzie przez pięć lat, jeżeli zawodnik przejdzie pomyślnie testy medyczne, które zaplanowano na 16 sierpnia 2011 roku.
 
B 2K

borek149

Użytkownik
Emil Noll trenuje z Pogonią Szczecin.

Emil Noll trenuje z pierwszoligową Pogonią Szczecin. Noll pochodzi z Demokratycznej Republiki Konga. W poprzednim sezonie grał w Arce Gdynia.
Wystąpił w 29 meczach Ekstraklasy, strzelił trzy gole. W czerwcu gdyński klub zdecydował, że nie przedłuży z nim umowy. Piłkarz przymierzany był do gry w irańskiej ekstraklasie w beniaminku - Damasz Gilan.
 
suchoparek 1,8K

suchoparek

Użytkownik
Łotewski napastnik Zagłębia Lubin Deniss Rakels jest bliski podpisania umowy z GKS-em Katowice. Oba kluby doszły do porozumienia w sprawie wypożyczenia zawodnika do końca trwającego sezonu.
Władze GieKSy i Zagłębia ustaliły już zasady wypożyczenia napastnika na Bukową, który ma występować w barwach GieKSy do końca sezonu. Pozostała jeszcze kwestia indywidualnego kontraktu z zawodnikiem, która powinna zostać dopięta w najbliższym czasie.
19-letni Łotysz do Lubina trafił zimą z Metalurgsa Lipawa. Zanim napastnik trafił do Polski interesował się nim Rubin Kazań, Karpaty Lwów oraz kluby z Grecji.
W poprzednim sezonie łotewskiej ekstraklasy Rakels został królem strzelców zdobywając 18 bramek w 26 meczach. Jest też reprezentantem Łotwy.
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Miasto Bytom wykupiło część akcji Polonii


Radni Bytomia na dzisiejszej nadzwyczajnej sesji przyjęli uchwałę o wykupieniu za 2 mln zł części akcji Polonii Bytom.
O pomocy miasta dla Polonii mówiło się już od kilku miesięcy, ale dopiero dzisiaj podjęto wiążące decyzje.
Krzysztof Damian Kozik zawodnikiem GKS-u Katowice

Bramkarz Krzysztof Damian Kozik podpisał dziś kontrakt i został zawodnikiem pierwszoligowego GKS-u Katowice.
W minionym sezonie Kozik bronił barw Piasta Gliwice, a wcześniej GKS-u Bełchatów, w którym zaliczył występy na boiskach Ekstraklasy. Nowy zawodnik katowickiego klubu ma 29 lat, 187 cm wzrostu i 80 kg wagi.
90minut
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Kontrakt Seweryna Kiełpina z Polonią Bytom rozwiązany


Polski Związek Piłki Nożnej rozwiązał w środę z winy Polonii Bytom kontrakt Seweryna Kiełpina.

Mimo to, podobno jutro Polonia ma negocjować nową umowę z 23-letnim bramkarzem.
Bartosz Flis piłkarzem Arki
Najnowszym nabytkiem Arki Gdynia został Bartosz Flis. Napastnik został wypożyczony na rok z opcją transferu definitywnego z Ruchu Chorzów.
Flis został już potwierdzony do gry w Arce, a więc będzie mógł zadebiutować w jutrzejszym meczu z Olimpią Elbląg.
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Nowi sponsorzy Polonii Bytom

Nowymi sponsorami Polonii Bytom zostały firmy: SKOK Silesia Centrum oraz HVK Kossman.
Logo SKOK Silesia Centrum umieszczone zostało na plecach meczowych koszulek Polonii Bytom pod numerem zawodnika.

- Ostatnie dni są dla Polonii niezwykle udane. W piątek miasto objęło akcje klubu. Pozyskaliśmy dwóch kolejnych sponsorów. Dążymy do jak najszybszej stabilizacji klubu i ostatnie wydarzenia, utwierdzają mnie w przekonaniu, że zmierzamy w dobrym kierunku - ocenia dyrektor zarządzający Marek Pieniążek.
Polonia się budzi :jupi:
Dobra robota ????

Czesław Jakołcewicz odchodzi z Warty
Dotychczasowy trener Warty Poznań Czesław Jakołcewicz złożył rezygnację z dalszej pracy w klubie.
Dymisja została przyjęta. 50-letni szkoleniowiec był szkoleniowcem Warty od 22 czerwca tego roku.

W najbliższym czasie zajęcia z zespołem będzie prowadził Piotr Tworek, który był asystentem Jakołcewicza.
Seweryn Kiełpin podpisał nową umowę z Polonią Bytom

będzie nadal grał w Polonii Bytom. Dzisiaj zawodnik podpisał nowy roczny kontrakt z pierwszoligowcem.
Przypomnijmy, że wcześniejsza umowa bramkarza z Polonią została rozwiązana przez PZPN.

- Jeszcze w Ekstraklasie złożyłem, tak jak wszyscy, wezwanie do zapłaty. Niestety biegu wydarzeń już w ostatnich dniach nie dało się &quot;odkręcić&quot; i mój kontrakt został rozwiązany. Chcę jednak zostać w Polonii Bytom. Buduje się tutaj naprawdę fajna drużyna i chcę być jej częścią - powiedział zawodnik.
[/URL]

Czy to taki wartościowy zawodnik?
Nie wiem czy w obecnej sytuacji nie warto było poszukać kolejnych oszczędności i ograniczyć się do Balaża, który uratował... a może nawet sam wywalczył remis z Niecieczą
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Ja tam za Sewkiem za bardzo nie przepadam z różnych powodów, ale jak na II ligę to bramkarz jest nawet dobry i nie możemy narzekać.Balaz zagrał świetny mecz z Niecieczą, ale nie popadajmy w zachwyt jak puści coś łatwego na Elblągu albo gdzieś.
PZPN rozwiązał kontrakt w winy klubu, ale sam Kiełpin chciał zostać w Bytomiu także podejrzewam, że dostał niższą pensję, a i związał się na trzy lata - co cieszy to na taki okres bo u Nas kontrakty maksymalnie dwuletnie były.
Co mnie boli - na forum rzecz jasna pojazd po Kiełpinie bo jak jeszcze byliśmy w OE to wystąpił o pieniądze i dlatego pismo poszło do związku - związek dopiero teraz zadziałał mimo, że Kiełpin chciał wszystko odkręcić i cofnąć pismo, ale było za późno.Denerwuje mnie podejście niektórych kibiców bo jeżdżą po nim jak po burej suce mimo, że od stycznia nie dostał grosza, a chciał tylko 1/5 jak na razie tego co klub jest mu winny - jestem ciekawy czy ci kibice też by 8 mc robili za friko - hipokryci.Ale cóż, wszystko odkręcone, fajnie jakby Sewek był w wysokiej formie i stanowił konkurencje dla Balaza.
PS. Dziś dwaj sponsorzy, za niedługo &#39;&#39;samochodowy sponsor&#39;&#39; też będzie ogłoszony bo umowa czeka tylko na podpis dyrektora na Polskę - idzie w dobrym kierunku.
PS2. Na Elblągu bierzemy 3 pkt.
PS3. W Cidrach broni Mika, widziałem skrót meczu z Zawiszą i jak dla mnie MOTM, a jest to Nasz wychowanek, szkoda, że nie u Nas gra, ale dobry bramkarz a i w porządku chłopak, można pogadać [ graliśmy razem w PB, on bodajże dwa roczniki wyżej ].
 
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
18-letni pomocnik z Japonii Yoki Kumada podpisał roczny kontrakt z pierwszoligową Pogonią Szczecin.
Kumada ostatnio reprezentował barwy Ryutsu Keizai University Kashiwa High School. Japończyk występuje na boisku jako środkowy lub boczny pomocnik.
 
bodzio9 247

bodzio9

Użytkownik
Testowania w Arce ciąg dalszy
Paweł Grischok i Petr Benat mogą być nowymi piłkarzami Arki Gdynia. W sobotę zółto-niebieskich czeka mecz z Olimpią Grudziądz. Receptą na sukces może być konsekwentna gra w ostatnich minutach meczu.
Być może w odniesieniu drugiego zwycięstwa Arki w I lidze żółto-niebieskim pomogą Paweł Grischok i Petr Benat. Pierwszy z nich wczoraj pojawił się na testach i odbył zajęcia indywidualne z asystentem Petra Nemca Pawłem Sikorą. Były piłkarz Widzewa Łódź jest obecnie wolnym piłkarzem, a na boisku jego optymalną pozycją jest boczna pomoc. Z kolei 31-letni Benat gra na pozycji środkowego pomocnika. Czech ma grać w Arce na zasadzie wypożyczenia (z opcją transferu definitywnego) z Czeskich Budziejowic. Najpierw jednak czekają go testy medyczne.
 
tomek18 47

tomek18

Użytkownik
Grający ostatnio w Arce Gdynia Filip Burkhardt przyjeżdża na rozmowy do Nowego Sącza w sprawie podpisania kontraktu z Sandecją.
- Jeśli oczekiwania finansowe piłkarza okażą się dla nas do przyjęcia, to mający na ręce swą kartę zawodniczą Burkhardt w środę podejmie treningi z zespołem Sandecji - zapewnił prezes klubu Andrzej Danek.
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Artur Płatek zostanie trenerem Warty

Nowym szkoleniowcem Warty Poznań zostanie były trener m.in. Pogoni Szczecin i Cracovii Artur Płatek.
Konferencję prasową, na której zostanie zaprezentowany nowy opiekun pierwszoligowca, zaplanowano na ten tydzień. Płatek na stanowisku trenera Warty zastąpi Czesława Jakołcewicza.
Dwa miesiące przerwy Bartosza Fabiniaka

Bramkarz Pogoni Szczecin Bartosz Fabiniak z powodu kontuzji nie będzie mógł grać przez najbliższe dwa miesiące - pisze &quot;Gazeta Wyborcza&quot;. - Podczas treningu poślizgnąłem się i upadłem na głowę. Mam pęknięty jeden z kręgów szyjnych - tłumaczy golkiper.
Bliski gry w Bałtyku Gdynia jest Radosław Wiśniewski. Drugoligowiec chce go wypożyczyć z Pogoni. - W tej chwili szanse na grę Radka są niewielkie. Siedzenie na ławce nic temu zawodnikowi nie da. Lepsze byłoby ogrywanie się w niższych ligach, ale decyzja jeszcze nie zapadła - zaznacza trener Pogoni Marcin Sasal.

Ponadto Marcinem Klattem interesuje się Warta Poznań.
Brazylijczycy na treningu Piasta


Na wczorajszym treningu Piasta Gliwice pojawiła się dwójka zawodników z Brazylii. To lewy obrońca Eduardo Ellwanger Beck &quot;Dutty&quot; i pomocnik Matheus Marcondes de Carvalho &quot;Matheus&quot;.

Dutty ostatnio występował w brazylijskim EC Taubaté, a Matheus również grał w swojej ojczyźnie w Santa Helena EC.

Na dzisiaj awizowany jest także przyjazd hiszpańskiego napastnika Rubéna Jurado Fernándeza z CP Cacereño.
90minut.pl
 
pr0napek 31

pr0napek

Użytkownik
Filip Burkhardt oficjalnie w Sandecji

Były piłkarz Arki Gdynia Filip Burkhardt podpisał w środę roczny kontrakt z pierwszoligową Sandecją Nowy Sącz - poinformował rzecznik prasowy klubu Dariusz Grzyb.

Marcin Klatt oficjalnei w Warcie Poznań

Marcin Klatt dołączył do Warty Poznań. Napastnik, który w przeszłości reprezentował już barwy &quot;Zielonych&quot; ma zwiększyć siłę ataku pierwszoligowca.

- Ostatnio Marcin reprezentował barwy Pogoni Szczecin. Dołączył do nas na zasadzie wypożyczenia do końca sezonu. Liczymy na to, że Klatt zwiększy naszą siłę ofensywną - powiedział Arkadiusz Miklosik, dyrektor sportowy Warty.
 
suchoparek 1,8K

suchoparek

Użytkownik
KOLEJARZ STROZE RAZEM NIECIECZA NA CZARNA LISTA DLATEGO ?
NIECIECZA MASZ DOBRA DRUZYNA LADNIE ROBILI OKRES TRANSEROWO I BEDO LATWY RATOWAC ALE DO EXTRAKLASA NIE MAION SZANZ BO ZA MALO MIASTO

PO WYGRANA U KATOWICE ZE ZAWISZA NIE CHIELI WYGRAC....
http://forum.bukmacherskie.com/f345/7-kolejka-i-ligi-02-09-04-09-2011-a-64071.html#post2399879
Poprawiona wersja:
Witam,
Pracuje we Włoszech w piłce nożnej, jestem obserwatorem Waszej ligi i pilnuje rynek kursów w branży bukmacherskiej, ponieważ po tym co się stało we Włoszech tego lata trzeba kontrolować co się tylko da. Kilka tygodni temu w 1 Lidze był mecz Nieciecza vs Wisła Płock. W ten sam dzień co grali mecz na rynku hazardowym (azjatyckim) ktoś niespodziewanie zaczął grać na X2, czyli Zawisza lub remis oraz, że w meczu padnie poniżej 2.5 gola. Byłem w szoku, ponieważ Nieciecza wygrała w Katowicach w pierwszej kolejce i na rynku transferowym działali bardzo mądrze i dobrze. Jednak ku mojemu zaskoczeniu 20 minut przed meczem gdy podali składy znalazłem coś dziwnego. Nie grali Biskup i Trafarski. Wtedy zrozumiałem dlatego tak ostro zagrali na X2, ale powiedziałem sobie, że ok, nie chcą awansować do ekstraklasy, budują ekipe, która będzie się budować i będą ratować się i zdobywać punkty tylko u siebie ze słabszymi drużynami. Czytałem całą relacje z meczu i widać było, że remis był bezproblemowy. Mecz był bardzo nudny i nie było dosłownie żadnej akcji.
Według mnie Zawisza nie wiedziała o tym, że Nieciecza nie chciała wygrać tamtego meczu. Uważam, że Nieciecza zainwestowała duże pieniądze na rynku azjatyckim u bukmachera. W dzień meczu można było zagrać za 953 Euro, jeżeli zagrało się za więcej kurst spadał o 0.05, lecz można znowu zagrać i tak maksymalnie do 100 000 euro. Tydzień temu znowu pilnowałem rynek kursów bukmacherskich, Dzień przed meczem Kolejarz Stróże vs Bogdanka Łęczna dużo ludzi zagrało na Kolejarza, ponieważ ci wygrali dwa mecze, W Ząbkach 1:2 i u siebie z Górnikiem Polkowice 3:1. Drużyna miała dużą forme. W tym samym tygodniu strona internetowa i gazeta podały fakt, że Łęczna zagra bez 5 zawodników z podstawowej jedenastki. Kurs na Kolejarza zaczął spadać, bo dużo ludzi na nich postawiło. Od razu po minucie ktoś zagrał bardzo ostro na wygraną Łęcznej. Dlatego kurs na Kolejarza znowu poszedł do góry i znowu zagrali na drużynę ze Stróż. Minęła kolejna minuta i ktoś ponownie zagrał za BARDZO DUŻĄ stawke na Łęczną. Osobiście byłem w szoku.
Myślałem sobie &quot;kto jest na tyle głupi żeby zagrać na Łęczną, która jest aż tak osłabiona&quot;, ale na drugi dzień wiedziałem dlaczego zagrali. Bo Kolejarz po prostu sprzedał ten mecz. Tzn. nie sprzedali go Łęcznej, ale sami sobie. To oni zagrali u azjatyckiego bukmachera za dość spore pieniądze. To jest nie możliwe żeby w azjatyckim bukmacherze jedna osoba specjalnie pilnowała kursu na jeden mecz bez żadnej informacji. Wiedzieli, że Łęczna jest bardzo osłabiona, a Kolejarz jest w formie, wiedzieli, że prawie wszyscy zaatakują kursy na Kolejarza. Dzisiaj po południu pisałem na dwóch forach zagranicznych (przynajmniej dla mnie zagranicznych). Jedno to forum angielskie, a drugie to polskie. Napisałem żeby uważali na GKS Katowice, ponieważ po przegranej Kolejarza u siebie z Łęczną, będą ludzie grać na GKS. I napisalem na tych dwóch forach, że w Katowicach mecz się zaczął i, że ten mecz mi po prostu śmierdzi. Fakt jest taki, że Kolejarz zagrał dzisiaj na maxa i wygrał nic nie ryzykując i mając ciągłą przewagę w meczu. Pracuję we Włoszech dla Włoskiej drużyny piłkarskiej.Patryk scrive:
Pilnuje co tydzień Polską Ekstraklase i Pierwszą Lige, obserwuje Waszych młodych piłkarzy, ale jeżeli po 7 kolejkach był mecze ustawione to dla mnie będzie bardzo ciężko pracować, bo nie wiadomo kiedy grają na serio, a kiedy po prostu mecze są sprzedane. Możecie sami sprawdzić skład Niecieczy i będzie widać, że Biskup i Trafarski nie zagrali i był to bardzo trudny mecz. Możecie sprawdzić także osłabienia Łęcznej tydzień temu.
Z poważaniem,pozdrawiam A.B.
http://forumgieksy.pl/showpost.php?p=502485&amp;amp;postcount=256
 
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Kontrakt z zespołem Polonii bytom podpisał Jean Paulista. Dostał on koszulkę z numerem siedem. Ostatnie pół roku nie grał on w żadnym klubie. Pamiętamy go z występów w Wiśle Kraków w której spędził okres w latach 2005-2008 rozegrał w niej sześćdziesiąt dziewięć spotkań i strzelił dwanaście bramek. Występuje on w ataku. Bytomianom potrzebny jest dobry strzelec bo licza na powrót do Ekstraklasy ale czy półroczny rozbrat z futbolem pozwoli na osiąganie sukcesów.
 
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik

Trener ŁKS Łódź Michał Probierz najprawdopodobniej zasiądzie na ławce trenerskie greckiej ekipy Aris Saloniki. Aris poinformował za pośrednictwem swojej strony internetowej o wstępnym porozumieniu z Probierzem, który ma zostać następcą zwolnionego we wtorek Sakisa Tsiolisa. Do finalizacji rozmów pomiędzy klubem i szkoleniowcem ma dojść już dzisiaj. W poprzednim sezonie prowadzona przez niego białostocka &quot;Jaga&quot; dzielnie walczyła właśnie z Arisem w Europejskich Pucharach i może wtedy Polak wpadł w oko Greckim włodarzom.
 
hogan 1,4K

hogan

Użytkownik
Kuras nie jest już trenerem Sandecji

Mariusz Kuras nie jest już trenerem piłkarzy Sandecji Nowy Sącz - postanowił we wtorek zarząd sądeckiego klubu.
- Nowym szkoleniowcem został Robert Moskal - powiedział rzecznik Sandecji Dariusz Grzyb.
Mariusz Kuras prowadził zespół z Nowego Sącza od grudnia 2010, kiedy to zastąpił na tym stanowisku Dariusza Wójtowicza. Według zapowiedzi przed sezonem 2011/2012 drużyna miała walczyć o awans do ekstraklasy, tymczasem po 19 kolejkach spotkań zajmuje dopiero 9. miejsce z dorobkiem 24 pkt. Szalę goryczy włodarzy Sandecji przelała sobotnia porażka z Wisłą Płock 1:6.
Robert Moskal był piłkarzem m.in. Odry Wodzisław Śląski i Wisły Kraków. W przeszłości trenował m.in. Kmitę Zabierzów, wspomnianą Odrę, GKS Katowice, a ostatnio zespół MKS Trzebinia-Siersza. Szkolił już drużynę z Nowego Sącza (przed wspomnianym Wójtowiczem).

źródło: onet.pl


moim skromnym zdaniem to bardzo dobrze, ile można było grać taki piach. może także w końcu przestaną grać ciągle &quot;pupilki trenera&quot; i inni gracze się wykażą ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
krzysiek74 122,8K

krzysiek74

Użytkownik
Mariusz Kuras nigdy według mnie nie był dobrym trenerem.W Nowym Sączu powinni zatrudnić lepszego trenera bo grać ta drużyna potrafi.Nawet o T-Mobile mogą powalczyć choć straty do czołówki już spore.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
To już niemal przesądzone. Michał i Mateusz Makowie podczas styczniowego okna transferowego przejdą z Ruchu Radzionków do GKS-u Bełchatów. Utalentowani bracia odrzucili m.in. ofertę Wisły Kraków.
Bracia Makowie w przeszłości byli już związani z &quot;Białą Gwiazdą&quot;, kiedy to występowali w ekipie juniorskiej. W 2009 roku pozwolono im jednak odejść za darmo do Stadionu Śląskiego Chorzów, skąd następnie trafili do Ruchu Radzionków. To właśnie po występach w ekipie popularnych &quot;Cidrów&quot; o braciach stało się głośno.
O skorzystanie z ich usług Wisła walczyła z Bełchatowem i jak się okazało... przegrała. - Jeśli tylko GKS dokona przelewu na konto Ruchu Radzionków za transfer definitywny, 9. stycznia stawiamy się na pierwszym treningu w Bełchatowie i oficjalnie zostaniemy piłkarzami tej drużyny jego piłkarzami - powiedział Michał Mak.
- Nasz menadżer otrzymał wprawdzie na piśmie warunki pięcioletniego kontraktu przygotowanego przez &quot;Białą Gwiazdę&quot;, ale to GKS Bełchatów okazał się bardziej zdeterminowany. Przedstawił zdecydowanie bardziej konkretniejsze i zadowalające nas warunki - dodał.
źródło :
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom