Transfery
Aktualne transfery drużyn pierwszej ligi z podziałem na potwierdzone (kolor zielony - do klubu, czerwony - z klubu) oraz przypuszczalne (na czarno).
Lista będzie na bieżąco uzupełniania.
Ostatnia aktualizacja: 22 lipca 2011, 19:05:51
Legenda - kolorem zielonym oznaczono transfery pewne do klubu, czerwonym transfery pewne z klubu, zaś czarnym "przymiarki". Kliknij na nazwisko zawodnika, aby uzyskać więcej informacji o nim. W zestawieniu uwzględniono także przesunięcia pomiędzy pierwszą i drugą drużyną tego samego klubu.
Przychodzą: Ensar Arifović (N - Flota Świnoujście),
Krzysztof Bułka (P - Olimpia Elbląg),
Jurij Fedosenko (P - ?),
Bartosz Flis (N - Ruch Chorzów),
Omar Jarun (O - FC Tampa Bay),
Marcin Juszczyk (B - Polonia Bytom),
Piotr Kasperkiewicz (P - Tur Turek),
Jakub Kowalski (P - OKS 1945 Olsztyn),
Damian Krajanowski (O - Flota Świnoujście),
Piotr Kuklis (P - Widzew II Łódź),
Krzysztof Łągiewka (O - brak klubu),
Marcus Vinícius (N - GKS Bełchatów),
Sławomir Mazurkiewicz (O - Flota Świnoujście),
Filip Modelski (O - West Ham United FC (rezerwy)),
Bartłomiej Niedziela (P - Flota Świnoujście),
Marcin Radzewicz (P - Polonia Bytom),
Damian Rysiewski (P - zespół ME)
,
Radosław Strzelecki (O - Ceramika Opoczno),
Janusz Surdykowski (N - APÉP (Kyperoúnta)),
Maciej Szlaga (B - Gryf Wejherowo),
Michał Szubert (P - Ruch Chorzów (ME)),
Piotr Włodarczyk (N - ÓFI (Iraklion)), Ali Yıldırım (1461 Trabzon), Carlos Martínez (Chiclana CF), Hans Denissen (FC Emmen), Robert Rudnik (FC Energie II Cottbus)
Odchodzą: Robert Bednarek (O - ?),
Miroslav Božok (P - GKS Bełchatów),
Marciano Bruma (O - ?),
Filip Burkhardt (P - ?),
Giovanni (N - ?),
Denis Glavina (P - ?),
Mirko Ivanovski (N - ?),
Tadas Labukas (N - SK Brann),
Marcelo Moretto (B - Avaí FC (Florianópolis)),
Joseph Mawayé (N - ?),
Emil Noll (O - Damasz Gilan
, Śląsk Wrocław), Júnior Ross (N - ?), Ante Rožić (O - ?), Rafał Siemaszko (N - Orkan Rumia), Ervin Skela (P - ?), Adrian Sulima (P - ?), Maciej Szmatiuk (O - GKS Bełchatów), Paweł Zawistowski (P - Zawisza Bydgoszcz), Krystian Żołnierewicz (O - kontuzja, SS Lazio (ME))
Przychodzą: Adrian Bartkowiak (O - Warta Poznań),
Jacek Falkowski (P - Polonia Bytom (ME)),
Piotr Hermann (P - junior),
Jonathan (P - Brazylia),
Jacek Kusiak (N - Tomasovia Tomaszów Lubelski),
Wojciech Łuczak (P - Cracovia (ME)),
Damian Maleszyk (O - Polonia Warszawa (ME)),
Rafał Misztal (B - Dolcan Ząbki),
Łukasz Mitaszka (P - Lewart Lubartów),
Préjuce Nakoulma (N - Widzew Łódź),
Jovan Ninković (O - Tur Turek),
Łukasz Pielorz (O - Energetyk ROW Rybnik),
Michał Renusz (P - OKS 1945 Olsztyn),
Paweł Socha (B - Stal Stalowa Wola),
Krystian Wójcik (P - Motor Lublin),
Adrian Ziętek (O - Broń Radom),
Mateusz Żukowski (P - rezerwy), Damian Drzewiecki (junior), Marko Sušac (NK Croatia Sesvete (Zagrzeb)), Mateusz Woźniak (Lewart Lubartów), Nnaose Chamberlin Chibuzor (Echo Zawada)
Odchodzą: Danijeł Bożkow (O - Widzew Łódź),
Jakub Giertl (B - Stal Rzeszów),
Paweł Kaczmarek (P - Korona Kielce),
Dejan Milošeski (P - ?),
Sławomir Nazaruk (P - koniec kariery),
Tomasz Nowak (P - Łódzki KS),
Ricardinho (P - Wisła Płock),
Paweł Sasin (P - Warta Poznań),
Grzegorz Szymanek (N - ?),
Eivinas Zagurskas (P - Wisła Płock),
Mariusz Zasada (P - Miedź Legnica)
Przychodzą: Piotr Charzewski (P - GLKS Nadarzyn),
Piotr Głowacki (P - Mrągowia Mrągowo)
,
Rafał Grzelak (O - brak klubu)
,
Damian Jakubik (O - Mazur Karczew),
Bartosz Jaroń (N - Mazur Karczew),
Bartosz Osoliński (P - Znicz Pruszków),
Michał Pulkowski (P - Ruch Chorzów),
Łukasz Sierpina (P - Górnik Polkowice),
Maciej Tataj (N - Korona Kielce),
Kacper Tatara (N - Znicz Pruszków),
Tomasz Wełna (O - Polonia Warszawa (ME))
, Bartłomiej Sosnówka (junior), Kamil Wójciak (Legia Bemowo (Warszawa))
Odchodzą: Paweł Buśkiewicz (N - Olimpia Elbląg),
Tomasz Chałas (N - Górnik Zabrze, Polonia Bytom),
Piotr Dziewicki (O - Milan Milanówek),
Piotr Gawęcki (N - Korona Kielce),
Jakub Kabala (P - ?),
Rafał Misztal (B - Bogdanka Łęczna),
Maciej Osłowski (O - Lechia II Gdańsk),
Hubert Robaszek (P - rezerwy),
Marcin Stańczyk (P - kontuzja),
Andrzej Stretowicz (N - ?),
Mariusz Unierzyski (O - Pogoń Siedlce),
Łukasz Wróbel (O - Bytovia Bytów)
Przychodzą: Mateusz Broź (P - brak klubu),
Daniel Chyła (P - Górnik Polkowice),
Radosław Jasiński (O - Lech Poznań (ME))
,
Rafał Kalinowski (P - UKS SMS Łódź),
Piotr Kieruzel (O - Warta Poznań),
Sebastian Kurowski (N - Cracovia),
Christian Nnamani (N - Ilanka Rzepin),
Marek Opałacz (O - Górnik Polkowice),
Paweł Pisarenko (B - junior)
,
Kamil Stachyra (P - Bogdanka II Łęczna),
Bartosz Śpiączka (N - Grom Wolsztyn),
Mateusz Trafalski (P - rezerwy), Mariusz Suszko (SV Waldhof Mannheim)
Odchodzą: Pedro Arce (P - ?),
Ensar Arifović (N - Arka Gdynia),
Daniel Dylewski (N - Wisła Płock),
Przemysław Kazimierczak (B - Wisła Puławy),
Damian Krajanowski (O - Arka Gdynia),
Sławomir Mazurkiewicz (O - Arka Gdynia),
Bartłomiej Niedziela (P - Arka Gdynia),
Charles Nwaogu (N - FC Energie Cottbus),
Radosław Pruchnik (P - Łódzki KS),
Krzysztof Żukowski (B - Śląsk Wrocław)
Przychodzą: Ján Beliančin (O - Ruch Radzionków),
Michal Farkaš (P - powrót po kontuzji),
Daniel Feruga (P - GKS Tychy),
Dawid Jarka (N - Ruch Radzionków)
,
Damian Kaciczak (O - Ruch Radzionków),
Mateusz Kamiński (O - rezerwy),
Dominik Kruczek (P - GKS Tychy),
Mateusz Kwiatkowski (N - Ruch Chorzów (ME)),
Bartłomiej Pawłowski (N - Jagiellonia Białystok),
Tomasz Rzepka (O - Ruch Radzionków),
Witold Sabela (B - Pelikan Łowicz),
Bartosz Sobotka (P - Rozwój Katowice)
,
Adam Stachowiak (B - Górnik Zabrze)
,
Kamil Thiel (P - rezerwy),
Maciej Wierzbicki (B - LZS Piotrówka)
,
Mateusz Zachara (N - Górnik Zabrze)
, Mateo Radovanović (FK Jagodina)
Odchodzą: Janusz Dziedzic (N - Olimpia Grudziądz),
Krzysztof Kaliciak (N - Cracovia),
Bartosz Karwan (P - ?),
Bartłomiej Kędzierski (N - Szczakowianka Jaworzno),
Arkadiusz Kowalczyk (N - Rozwój Katowice),
Dawid Marek (P - Szczakowianka Jaworzno),
Tomasz Mazurkiewicz (P - ?),
Paweł Olkowski (O - Górnik Zabrze),
Tomasz Owczarek (O - ?),
Marek Pączek (B - ?),
Piotr Piechniak (P - Resovia),
Rafał Sadowski (P - Wigry Suwałki),
Tomasz Sokołowski II (O - ?),
Mateusz Sroka (P - Zagłębie Sosnowiec
),
Wojciech Szala (O - ?),
Michał Zieliński (N - Korona Kielce)
Przychodzą: Mateusz Bartków (O - Zagłębie Lubin),
Kacper Bosacki (B - rezerwy),
Krzysztof Janus (P - Cracovia (ME)),
Kamil Juraszek (O - Lechia Dzierżoniów),
Krzysztof Kazimierczak (O - Bogdanka II Łęczna)
,
Przemysław Kocot (O - Zagłębie Lubin)
,
Peter Mičic (O - FK Dukla Praga),
Marcin Nowak (O - brak klubu),
Mateusz Peroński (P - Śląsk Wrocław (ME))
,
Grzegorz Podstawek (N - Polonia Bytom),
Dawid Wacławczyk (O - Olimpia Grudziądz),
Jakub Więzik (N - Śląsk Wrocław)
Odchodzą: Damian Ałdaś (P - Podbeskidzie Bielsko-Biała),
František Brezničan (O - ?),
Daniel Chyła (P - Flota Świnoujście),
Zbigniew Grzybowski (N - Chrobry Głogów),
Łukasz Jarosiński (B - MKS Kluczbork),
Dawid Jasiński (O - Calisia Kalisz),
Marcin Kokoszka (O - Olimpia Grudziądz),
Bernard Ocholeche (P - ?),
Paweł Oleksy (O - Zawisza Bydgoszcz),
Marek Opałacz (O - Flota Świnoujście),
Petr Pokorný (O - ?),
Łukasz Sierpina (P - Dolcan Ząbki),
Maciej Soboń (P - Chrobry Głogów),
Damian Szuprytowski (P - Lechia Gdańsk),
Łukasz Tumicz (N - Olimpia Grudziądz)
Przychodzą: Konrad Cebula (P - Sandecja Nowy Sącz),
Marcin Kalkowski (O - Jeziorak Iława),
Mateusz Kantor (P - Resovia),
Maciej Kowalczyk (N - Sandecja Nowy Sącz),
Krzysztof Markowski (O - Zagłębie Sosnowiec),
Janusz Wolański (P - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski)
,
Dariusz Zawadzki (P - Pogoń Szczecin)
Odchodzą: Tomasz Gryboś (B - ?),
Łukasz Jarosiewicz (P - Jantar Ustka),
Piotr Madejski (N - Miedź Legnica),
Kamil Rado (P - Wisła Kraków (ME), Garbarnia Kraków),
Bartłomiej Socha (N - Silesia Lubomia),
Marcin Staniek (O - Olimpia Elbląg),
Longinus Uwakwe (P - Puszcza Niepołomice)
Przychodzą: Adam Banasiak (P - Legia Warszawa (ME)),
Adrian Bebłowski (B - Olimpia Zambrów),
Miloš Budaković (B - Cracovia),
Paweł Buśkiewicz (N - Dolcan Ząbki),
Maciej Górski (N - Legia Warszawa (ME)),
Mateusz Jacak (O - Warta Działoszyn)
,
Daniel Koczon (N - brak klubu),
Mariusz Muszalik (P - Piast Gliwice),
Marcin Pacan (O - Wisła Płock),
Damian Pawlak (P - Łódzki KS),
Artur Pląskowski (N - Victoria Częstochowa),
Robert Sierant (P - Chojniczanka Chojnice),
Marcin Staniek (O - Kolejarz Stróże),
Krzysztof Stodoła (B - MKS Kluczbork),
Sławomir Szary (O - Piast Gliwice),
Łukasz Zaniewski (P - GLKS Nadarzyn), Dawid Zieliński (rezerwy)
Odchodzą: Krzysztof Bułka (P - Arka Gdynia),
Ireneusz Chrzanowski (O - Miedź Legnica),
Dawit Czigladze (O - ?),
Paweł Grocholski (O - Pogoń Szczecin),
Krzysztof Hałgas (P - Piast Gliwice),
Kamil Jackiewicz (N - Zawisza Bydgoszcz),
Witalij Ledieniow (N - ?),
Andrzej Liszko (P - Zatoka Braniewo),
Rafał Loda (O - Bałtyk Gdynia),
Lubomir Lubenow (P - ?),
Marcin Pająk (B - Łódzki KS),
Łukasz Pietroń (P - Jeziorak Iława
),
Dominik Sobański (B - Warta Poznań),
Krzysztof Sobieraj (O - Warta Poznań),
Aleksandr Staszczeniuk (O - ?),
Witalij Szepietowskij (P - ?)
Przychodzą: Jakub Cieciura (P - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski),
Tomasz Copik (P - MKS Kluczbork),
Maciej Dąbrowski (O - Zawisza Bydgoszcz)
,
Janusz Dziedzic (N - GKS Katowice),
Marcin Kokoszka (O - Górnik Polkowice),
Arkadiusz Koprucki (O - OKS 1945 Olsztyn),
Mariusz Mikoda (O - Podbeskidzie Bielsko-Biała),
Łukasz Tumicz (N - Górnik Polkowice)
Odchodzą: Krzysztof Brede (O - koniec kariery),
Paschal Ekwueme (N - ?
),
Paweł Kal (O - Korona Kielce),
Przemysław Królak (O - Stal Rzeszów),
Mariusz Pawlak (O - koniec kariery),
Dawid Wacławczyk (O - Górnik Polkowice),
Ariel Winiecki (B - Lech Rypin),
Paweł Zarzycki (B - ?)
Przychodzą: Tomasz Bzdęga (N - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski),
Pavol Cicman (N - MFK Dolný Kubín)
,
Łukasz Cymański (O - Górnik Zabrze (ME)),
Kamil Groborz (P - Gazobudowa Zabrze),
Krzysztof Hałgas (P - Olimpia Elbląg),
Piotr Klepczarek I (P - Tawrija Symferopol),
Marcin Korbecki (B - Karpaty Krosno),
Wojciech Lisowski (O - Legia Warszawa (ME)),
Daniel Łukasik (P - Legia Warszawa),
Roman Maciejak (N - Górnik Wałbrzych),
Szymon Matuszek (P - Chojniczanka Chojnice),
Maksym Pokotyluk (P - Orlicz Suchedniów),
Krystian Puton (P - Radomiak Radom),
Mateusz Rabiej (P - Walka Makoszowy (Zabrze)),
Adrian Świątek (N - Ruch Radzionków),
Dariusz Trela (B - Okocimski KS Brzesko),
Pavel Vrána (N - MFK Karviná),
Krzysztof Zaremba (N - Podbeskidzie Bielsko-Biała), Adrian Nakonieczny (rezerwy), Eimantas Marozas (Atlantas Kłajpeda), Ladislav Kirschner (1.FC Slovácko Uherské Hradiště (juniorzy)), Oliwier Łuszcz (junior), Radosław Murawski (junior), Valentin Jeriomenko (Atlantas Kłajpeda)
Odchodzą: Jakub Biskup (P - Termalica Bruk-Bet Nieciecza),
Michał Chałbiński (N - ?),
Paweł Gamla (O - Polonia Bytom),
Bartosz Iwan (P - Chemnitzer FC),
Jarosław Kaszowski (P - Ruch Radzionków
),
Krzysztof Damian Kozik (B - ?),
Igor Lewczuk (O - Ruch Chorzów),
Maycon (N - Jagiellonia Białystok),
Mariusz Muszalik (P - Olimpia Elbląg),
Robert Pietrek (B - Rozwój Katowice),
Bartłomiej Sielewski (P - Wisła Płock),
Jakub Smektała (P - Ruch Chorzów),
Damian Sopel (P - LZS Leśnica
),
Sławomir Szary (O - Olimpia Elbląg)
Przychodzą: Łukasz Aleksandrowicz (N - Energetyk Gryfino),
Andradina (N - Korona Kielce),
Donald Djoussé (N - Dinamo Tbilisi),
Paweł Grocholski (O - Olimpia Elbląg),
Peter Hricko (O - Polonia Bytom),
Damian Kostkowski (O - Lechia II Gdańsk),
Dawid Kucharski (O - Heart of Midlothian FC),
Mateusz Lewandowski (P - Wisła Płock),
Dormuszali Saidchodża (N - Łokomotiw Sofia),
Łukasz Wójcik (O - Pogoń Siedlce),
Przemysław Wróbel (B - brak klubu), Martin Dimow (Etyr Wielkie Tyrnowo)
Odchodzą: Marcin Dymkowski (O - Sandecja Nowy Sącz),
Piotr Dziuba (N - ?),
Dzikamai Gwaze (P - LZS Piotrówka),
Krzysztof Hrymowicz (O - Zawisza Bydgoszcz),
Mikołaj Lebedyński (N - Roda JC Kerkrade),
Kamil Majkowski (P - Zawisza Bydgoszcz),
Tomasz Rydzak (P - Kotwica Kołobrzeg, ?),
Dariusz Zawadzki (P - Kolejarz Stróże)
Przychodzą: Paweł Alancewicz (P - OKS 1945 Olsztyn),
Juraj Baláž (B - zespół ME),
Tomasz Chałas (N - Dolcan Ząbki),
Ariel Dzionsko (O - zespół ME),
Paweł Gamla (O - Piast Gliwice),
Bartosz Gliński (P - Skra Częstochowa),
Tomasz Harmata (O - zespół ME),
Piotr Kornacki (P - Radomiak Radom)
,
Sebastian Łętocha (P - Motor Lublin),
Rafał Maścibrzuch (B - zespół ME),
Paweł Nowotka (O - Start Otwock),
Adrian Pietrowski (N - Nielba Wągrowiec),
Daniel Pietrycha (P - zespół ME),
James Sinclair (O - brak klubu),
Daniel Sroka (P - zespół ME),
Marcin Ściański (N - Gwarek Zabrze (juniorzy))
,
Karol Ślęzok (O - zespół ME),
Jakub Świerczok (N - zespół ME)
,
Daniel Tanżyna (O - Odra Wodzisław Śląski),
Luka Tiodorović (P - FK Mladost (Podgorica)),
Łukasz Wawrzyniak (O - zespół ME),
Sebastian Wiśniewski (P - zespół ME),
Damian Gołąb (junior), Daniel Jurč (MFK Ružomberok),
Kamil Walesa (junior)
Odchodzą: Miroslav Barčík (P - MŠK Žilina),
Marek Bažík (P - FK Dukla Bańska Bystrzyca),
Emil Drozdowicz (N - Termalica Bruk-Bet Nieciecza),
Michal Hanek (O - Zagłębie Lubin),
Peter Hricko (O - Pogoń Szczecin),
Dariusz Jarecki (P - Termalica Bruk-Bet Nieciecza),
Marcin Juszczyk (B - Arka Gdynia),
David Kobylík (P - TSV Hartberg),
Krzysztof Król (O - Podbeskidzie Bielsko-Biała),
Clemence Matawu (P - ?),
Grzegorz Podstawek (N - Górnik Polkowice),
Marcin Radzewicz (P - Arka Gdynia),
Błażej Telichowski (O - Zagłębie Lubin),
Przemysław Trytko (N - Jagiellonia Białystok),
Łukasz Tymiński (P - Jagiellonia Białystok),
Blažej Vaščák (P - ?),
Mateusz Żytko (O - Cracovia)
Przychodzą: Adam Giesa (P - Ruch Zdzieszowice)
,
Jakub Górecki (P - Dalin Myślenice),
Michał Górecki (N - Dalin Myślenice),
Rafał Jakubczak (P - Ruch Zdzieszowice),
Jarosław Kaszowski (P - Piast Gliwice)
,
Bartosz Kopacz (O - Górnik Zabrze)
,
Marcin Krzywicki (N - Cracovia),
Maciej Mańka (O - Górnik Zabrze),
Damian Michalik (P - Górnik Zabrze (ME))
,
Mateusz Mika (B - Ruch Zdzieszowice),
Michał Nalepa (O - Wisła Kraków (ME)),
Rafał Otwinowski (O - Górnik Zabrze (ME))
,
Damian Skołorzyński (O - Wisła Kraków),
Szymon Skrzypczak (N - Zagłębie Lubin (ME)),
Przemysław Wróbel (B - brak klubu)
Odchodzą: Piotr Adamek (B - Podbeskidzie Bielsko-Biała (ME)),
Vladimír Balát (P - Górnik Zabrze),
Ján Beliančin (O - GKS Katowice),
Tomasz Foszmańczyk (P - Warta Poznań),
Dawid Gajewski (P - Energetyk ROW Rybnik),
Jacek Jankowski (B - ?),
Dawid Jarka (N - GKS Katowice
),
Damian Kaciczak (O - GKS Katowice),
Mateusz Mak (P - Górnik Zabrze),
Michał Mak (N - Górnik Zabrze),
Andrzej Niewulis (O - Wigry Suwałki),
Miłosz Przybecki (P - Polonia Warszawa),
Tomasz Rzepka (O - GKS Katowice),
Łukasz Skorupski (B - Górnik Zabrze),
Kamil Szymura (O - Górnik Zabrze),
Adrian Świątek (N - Piast Gliwice)
Przychodzą: Łukasz Derbich (O - Ruch Chorzów),
Milan Đurić (P - FK Metalurg (Skopje)),
Marcin Dymkowski (O - Pogoń Szczecin),
Patryk Jędrzejowski (P - Śląsk Wrocław (ME)),
Michał Przybył (B - Tur Turek),
Michał Trzeciakiewicz (P - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski),
Bartosz Wiśniewski (O - Wisła Płock), Adrian Danek (junior), Radoslav Gondoľ (MFK Košice)
Odchodzą: Konrad Cebula (P - Kolejarz Stróże),
Ondrej Čurgali (N - ?),
Maciej Kowalczyk (N - Kolejarz Stróże),
Vladimír Kukoľ (P - Jagiellonia Białystok),
Damian Staniszewski (N - ?),
Marcin Woźniak (O - Łódzki KS),
Damian Zbozień (O - Legia Warszawa)
Przychodzą: Jakub Biskup (P - Piast Gliwice),
Damian Byrtek (O - Podbeskidzie Bielsko-Biała),
Piotr Ceglarz (P - Raków Częstochowa),
Jakub Czerwiński (O - Okocimski KS Brzesko),
Emil Drozdowicz (N - Polonia Bytom),
Dariusz Jarecki (P - Polonia Bytom),
Szymon Martuś (N - Polonia Warszawa (ME)),
Sebastian Nowak (B - Górnik Zabrze),
Dalibor Pleva (P - FK Dukla Bańska Bystrzyca),
Maciej Pochroń (B - MLKS Żabno)
Odchodzą: Łukasz Cichos (N - Korona Kielce),
Paweł Cygnar (P - Resovia
),
Adrian Fedoruk (P - Resovia, Pogoń Barlinek
),
Ľuboš Hajdúch (B - Kaposvári Rákóczi FC),
Damian Jędryka (P - Bałtyk Gdynia),
Daniel Mąka (N - Wisła Płock),
Bartłomiej Piszczek (O - Garbarnia Kraków),
Artur Prokop (P - Limanovia Limanowa),
Piotr Towarnicki (B - Elana Toruń, KSZO Ostrowiec Świętokrzyski),
Łukasz Tupalski (O - ?),
Andrzej Wójcik (O - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski)
Przychodzą: Bartosz Bereszyński (N - Lech Poznań (ME)),
Mateusz Dąbrowski (N - Arka Gdynia (ME)),
Tomasz Foszmańczyk (P - Ruch Radzionków),
Michał Goliński (P - brak klubu),
Filip Marciniak (P - Tur Turek),
Paweł Sasin (P - Bogdanka Łęczna),
Dominik Sobański (B - Olimpia Elbląg),
Krzysztof Sobieraj (O - Olimpia Elbląg),
Mariusz Ujek (N - brak klubu),
Damian Zawadzki (O - Widzew II Łódź),
Maciej Żurawski (N - Wisła Kraków), Adam Durowicz (junior), Dawid Szadziul (junior), Mahir Karić (Sparta Göttingen), Mateusz Klichowicz (Grom Plewiska), Mateusz Kozłowski (junior), Patryk Guzikowski (junior), Sebastian Czura (junior)
Odchodzą: Adrian Bartkowiak (O - Bogdanka Łęczna),
Andrzej Bledzewski (B - Miedź Legnica),
Piotr Kieruzel (O - Flota Świnoujście),
Marcin Wojciechowski (P - Zawisza Bydgoszcz),
Adrian Wróblewski (O - Wda Świecie),
Zbigniew Zakrzewski (N - Miedź Legnica)
Przychodzą: Damian Drężewski (N - Junior Ursynów (Warszawa) (juniorzy)),
Daniel Dylewski (N - Flota Świnoujście),
Édison (O - Palmas FR),
Bartłomiej Feter (O - Lech Rypin),
Marcin Figiel (P - Odra Wodzisław Śląski),
Patryk Fryc (O - Partyzant Targowiska),
Ariel Jakubowski (O - Ruch Chorzów),
João Paulo (N - Pão de Açúcar EC (São Paulo)),
Patryk Kamiński (P - Start Otwock),
Marcin Krzywicki (N - Cracovia),
Daniel Mąka (N - Termalica Bruk-Bet Nieciecza),
Daniel Mitura (P - rezerwy),
Brain Obem (O - Łódzki KS),
Ricardinho (P - Bogdanka Łęczna),
Bartłomiej Sielewski (P - Piast Gliwice),
Jacek Skrzyński (B - GKP Gorzów Wielkopolski),
Łukasz Synowicz (P - rezerwy),
Eivinas Zagurskas (P - Bogdanka Łęczna),
Rafał Zembrowski (O - Polonia Warszawa (ME)), Piotr Hadaś (Lider Włocławek)
Odchodzą: Mateusz Bąk (B - Podbeskidzie Bielsko-Biała),
Tomasz Grudzień (P - Elana Toruń),
Krzysztof Hus (O - Jagiellonia Białystok),
Piotr Karwan (O - Motor Lublin),
Mateusz Lewandowski (P - Pogoń Szczecin),
Marcin Nowacki (P - Miedź Legnica),
Marcin Pacan (O - Olimpia Elbląg),
Rafael (O - ?),
Michał Twardowski (N - Resovia),
Bartosz Wiśniewski (O - Sandecja Nowy Sącz),
Jakub Zabłocki (N - ?),
Arkadiusz Żaglewski (P - Jeziorak Iława)
Przychodzą: Adrian Błąd (P - Zagłębie Lubin),
Martins Ekwueme (P - Zagłębie Lubin),
Vahan Gevorgyan (P - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski),
Krzysztof Hrymowicz (O - Pogoń Szczecin),
Michał Ilków-Gołąb (O - GKP Gorzów Wielkopolski),
Kamil Jackiewicz (N - Olimpia Elbląg),
Tomasz Jarzębowski (P - Miedź Legnica),
Grzegorz Kasprzik (B - Lech Poznań),
Rafał Leśniewski (N - Nielba Wągrowiec),
Kamil Majkowski (P - Pogoń Szczecin),
Michał Markowski (O - Zagłębie Lubin (ME)),
Michał Masłowski (N - Lechia Dzierżoniów),
Paweł Oleksy (O - Górnik Polkowice),
Łukasz Skrzyński (O - brak klubu),
Paweł Strąk (P - Górnik II Zabrze),
Marcin Wojciechowski (P - Warta Poznań),
Paweł Zawistowski (P - Arka Gdynia), Bekim Dema (FBG Schwerte), Enio Petro (Teuta Durrës), Nick Kontos (
Australia)
Odchodzą: Jakub Bojas (N - Chojniczanka Chojnice),
Maciej Dąbrowski (O - Olimpia Grudziądz
),
Galdino (P - Miedź Legnica, MKS Kluczbork, ?),
Łukasz Juszkiewicz (P - ?),
Marcin Łukaszewski I (O - ?
),
Cezary Stefańczyk (O - Łódzki KS),
Tomasz Szczepan (P - Chojniczanka Chojnice),
Paweł Tabaczyński (N - Wda Świecie),
Marcin Tarnowski (N - Chojniczanka Chojnice),
Tomasz Warczachowski (O - ?),
Piotr Wasikowski (O - Miedź Legnica),
Łukasz Zapała (B - Elana Toruń)
źródło: 90minut.pl