>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

I liga polska

Status
Zamknięty.
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Ja na początek 1 ligi upatrywałbym w tym meczu remis ???? Znicz Pruszków teoretycznie wydaje się być faworytem i zapewne w takiej roli będzie występował , ale pamiętajmy , że to pierwsze spotkanie i również Gieksa będzie chciała się pokazać z dobrej strony . Także mój typ to X . A tak poza tematem : Katowiczanin , dlaczego nie stawiasz na swoich? :jezora:
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Bo znam realia aż za dobrze
zawsze trzeba wierzyć w swoich , a może Zniczowi potknie się noga i zremisują z GKS . Zresztą , tak jak mówiłem , ja upatrywałbym w tym meczu remis , ale może rzeczywiście nie wiem za dużo o tych drużynach , a przynajmniej o GKS , także czekam na wynik . Pozdrawiam
 
peetie 0

peetie

Użytkownik
czyli jak wasi grają z Legią to będąc obiektywnym stawiasz na Legię ?? :|:| coś tu chyba nie tak , ja mu nie mówię , że ma stawiać na swoich tylko z ciekawości spytałem , dlaczego stawia na innych ...:-|:-|
Jezeli chcesz cos osiagnac w bukmacherce, to odloz sentymenty na bok, bo niestety nie na tym to wszystko polega
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Jezeli chcesz cos osiagnac w bukmacherce, to odloz sentymenty na bok, bo niestety nie na tym to wszystko polega
narazie mi idzie nie najgorzej , więc się nie załamuję , wiadomo , że gdyby , np. był mecz Bayern Monachium - FC Nurnberg , co bym postawił , mimo , że Norymberga jest moim ulubionym klubem , więc tego typu sentymenty rzeczywiście nie mają nic wspólnego z bukmacherką , ale dla mnie rodzimy klub jest najważniejszy . Trzeba wierzyć w swoje miasto :jezora:
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
Odra Opole - GKS Jastrzebie

W Opolu spore problemy. Przed ta runda zastanawiano sie czy wogole uda sie przystapic do rozgrywek czy tez przyjdzie im podzielic los Kmity Zabierzow. Z druzyny odeszlo wielu zawodnikow w wiekszosci z podstawowej 11:

Odchodzą: Pape Samba Ba (O - Znicz Pruszków), Tomasz Copik (P - GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)), Srđan Đukanović (P - ?), Marcin Feć (B - Ruch Zdzieszowice), Michał Filipowicz (P - Zagłębie Sosnowiec), Łukasz Ganowicz (O - Zagłębie Lubin), Marcin Józefowicz (N - Polonia/Sparta Świdnica), Błażej Karasiak (O - MVV (Maastricht)), Madrin Piegzik (P - Sandecja Nowy Sącz), Marcin Pontus (N - ASI Lýssis), Marcel Surowiak (O - Polonia Bytom), Marek Tracz (P - LZS Ligota Turawska)

Sklad zostal uzupelniony glownie juniorami, ogolnie na obecna chwile jest to bardzo mlody i raczej slabo zgrany zespol. Niech swiadczy o tym faky ze na kapitana druzyny (ta funkcje pelni z regoly najbardziej doswiadczony badz najlepszy zawodnik druzyny) wybrany zostal 23 letni Adam Orłowicz. W ekipie gosci zdecydowanie sytuacja bardziej stabilna, nie znaczy to bynajmniej ze przespali okienko transferowo bo i u nich troche sie pozmienialo. Ale w moim odczuciu GKS dokonal transferow o wiele wiecej wnoszacych do druzyny i raczej sie nie oslabil:
Przychodzą:
Witold Cichy Odra Wodzisław
Tomasz Copik Odra Opole
Daniel Feruga Ruch Chorzów
David Gill (Cze) MFK Karvina
Edu Montanes (Esp) Isla Cristina CF
Radek Janeczek (Cze) HFK Ołomuniec
Konrad Kobyłecki Tarnovia Tarnów
Krzysztof Kukulski Piast Gliwice
Bogdan Swarzyński Górnik Brzeszcze
Jakub Vavra (Cze) Fotbal Frydek-Mistek
Jacek Widenka Polonia Łaziska
Jacek Wiśniewski Wisła Płock
Odchodzą:
Bartłomiej Grabczyński rozw. kontraktu
Marcin Karwot koniec kontraktu
Marek Kubisz Ruch Radzionków
Artur Łaciok Przyszłość Rogów
Marcin Narwojsz Górnik Polkowice
Łukasz Pielorz Odra Wodzisław
Grzegorz Tomala koniec kontraktu
Kamil Wilczek Piast Gliwice


Rotacjii w skladzie sporo ale przybylo kilku wartosciowych zawodnikow ogranych nawet w ekstraklasie. Trener Jerzy Wyrobek mowil ze ekipa dobrze przepracowala okrez przygotowawczy, jedynym jego zmartwieniem sa kontuzje Copika i Ferugi ale ten drugi jest juz po zabiegu, czuje sie dobrze i jego wystep wciaz jest niewykluczony w tym meczu. W poprzedniej rundzie GKS wygral u siebie 2-0. GKS w tabeli zajmuje 10 miejsce, teoretycznie bezpieczne. Teoretycznie poniewaz do ostatniej druzyny (nie licze tu Kmity ktora sie wycofala z rozgrywek) dzieli ich dystans zaledwie 6 punktow wiec wystarcza dwa slabe mecze i znajda sie w strefie spadkowej. Ta ostatnia druzyna w tabeli jest wlasnie Odra Opole wiec takie spotkania trzeba wygrywac. Wiadomo ze po przerwie forma druzyn jest niewiadoma ale biorac pod uwage sytuacje w obu klubach sklaniam sie ku goscia a typ z podporka uwazam za dosc pewny.

x2 1,46 Milenium✅
2 2,75 Milenium✅
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Odra Opole - GKS Jastrzębie

Odra Opole znajduje się w dołku zespół ledwo przystąpił do rozgrywek lecz ich skład jest nie kompletny opuścili ich 3 najlepsi moim zdaniem zawodnicy Copik , Filipowicz i Jozefowicz trener ma twardy orzech do zgryzienia ponieważ zespół opuścili jeszcze tacy gracze jak : Pape Samba Ba , Srđan Đukanović , Marcin Feć , Łukasz Ganowicz , Błażej Karasiak, Madrin Piegzik, Marcin Pontus , Marcel Surowiak , Marek Tracz . W Ich miejsce przyszli gracze którzy mieli karty na ręce bądź ich transfer był możliwy wyróżniającymi się zdecydowanią jest dwójka zawodników Mateusz Sławik i Paweł Król , GKS Jastrzębie dokonało kilku ciekawych wzmocnień które zamieszczam pod analizą. Największymi wzmocnieniami w moich oczach są Witold Cichy , Daniel Feruga i wiecznie młody Jacek Wiśniewski dobrze znany wszystkim kibicą. Obie ekipy spotkały się w historii trzy krotnie , 2 razy padał remis 1-1 i raz wygrała ekipa z Jastrzębia 2:0. Jednak wtedy zespół z Opola mógł nawiązać walkę na dzień dzisiejszy uważam że ten zespół nie ma żadnych szans z zespołem GKSu który aby utrzymać się w lidzę i mieć spokojny byt 1 ligowy musi takie spotakania wygrywać lecz to inauguracja jak zawsze wiadomo nie wszystko może iść po myśli trener Wyrobka . Popularna GKSa grała wiele sparingów podczas przerwy i muszę przyznać że z każdego z nich oglądałem skrót jastrzębianie prezentowali solidną piłkę brakowało tylko skuteczność którą podobno doszlifowali jak będzie zwerfikuje boisko.
Przychodzą:
Witold Cichy Odra Wodzisław
Tomasz Copik Odra Opole
Daniel Feruga Ruch Chorzów
David Gill (Cze) MFK Karvina
Edu Montanes (Esp) Isla Cristina CF
Radek Janeczek (Cze) HFK Ołomuniec
Konrad Kobyłecki Tarnovia Tarnów
Krzysztof Kukulski Piast Gliwice
Bogdan Swarzyński Górnik Brzeszcze
Jakub Vavra (Cze) Fotbal Frydek-Mistek
Jacek Widenka Polonia Łaziska
Jacek Wiśniewski Wisła Płock
Odchodzą:
Bartłomiej Grabczyński rozw. kontraktu
Marcin Karwot koniec kontraktu
Marek Kubisz Ruch Radzionków
Artur Łaciok Przyszłość Rogów
Marcin Narwojsz Górnik Polkowice
Łukasz Pielorz Odra Wodzisław
Grzegorz Tomala koniec kontraktu
Kamil Wilczek Piast Gliwice

MOJE PROPOZYCJĘ :

Odra Opole - GKS Jastrzębie - 2 @@ 2,70 ✅ ✅
inne typy :
Warta - Podbeskidzie 2 @@ 2,20 (Postaram się jeszcze analizę napisać)
 
P 0

pg-fan

Użytkownik
Warta Poznań-Podbeskidzie Bielsko Biała
Nie wiadomo,co zespoły prezentują po zimowej przerwie.Atutem Warty jest własne boisko,ale Podbeskidzie powinno ten mecz gładko wygrać,mają bardzo dobrą kadrę.
Typ:2
Zagłębie Lubin-Górnik Łęczna
Nie ma się co rozpisywać,gładkie zwycięstwo Zagłębia.
Typ:1
 
M 0

maarcin89

Użytkownik
Warta Poznań-Podbeskidzie Bielsko Biała
typ 2 2,25
Po przerwie zawsze są jakieś niewiadome to prawda ale według mnie nie w tym wypadku. Przygotowania Warty do sezonu to jeden wyjazd na obóz kilka sparingów z bardzo słabymi rywalami w których warta nie zachwyciła np z Nielbą Wągrowiec 1:1. W czasie przerwy zimowej Warta wydostała sie ze strefy spadkowej... po przez wycofanie sie z rozgrywek Kmity Zabierzów, ich jedyny cel to utrzymanie sie w lidze, natomiast Podbeskidzie które zajmuje 4 miejsce traci tylko 4 punkty do lidera. Warta to również problemy finansowe ( zaległe pensje) i fatalne warunki treningowe. Stawiam zdecydowanie na gości
 
1 0

14honor88

Użytkownik
14.03 19:46 Zagłębie Lubin - Górnik Łęczna 1 @ 1.55 Bet365 9|10



W sobotę 14 marca o godzinie 19:46 zabrzmi pierwszy gwizdek sędziego rozpoczynający rundę wiosenną rozgrywek piłkarskiej pierwszej ligi. W którym to spotkają się dwa kluby mocno związane z przemysłem wydobywczym. Gospodarzem będzie Zagłębie Lubin które jest w 100% własnością KGHM. Mimo wprowadzenia ustawy zakazującej spółkom Skarbu Państwa wspierania klubów. KGHM nie zamierza wycofać się ze sponsorowania zespołu argumentując, że to on finansuje budżet państwa, a nie odwrotnie. Rywalem będzie Górnik Łęczna gdzie największą kasę wykłada Lubelski Węgiel Bogdanka. W końcu ! Nie chodzi o to, że w końcu rozpoczęta zostanie runda rewanżowa w I lidze lecz o to że po kilku latach czekania w Lubinie doczekaliśmy się najnowocześniejszego stadionu w kraju spełniającego wszystkie wymogi UEFA. Stadion jest przepiękny, mimo iż nie jest jeszcze ukończony (brakuje jednej trybuny) już w sobotę zostanie oficjalnie otwarty. Zainteresowanie było przeogromne o czym mogą świadczyć kolejki po bilety które rozprowadzane były od soboty (7.04), a wystać w niej trzeba było śr. 3-4h. Tak więc w Lubinie na stadionie zasiądzie komplet widzów (10 tyś). To jednak nie jedyne zmiany w Zagłębiu. Zwolniony został trener a jego miejsce zastąpił nowy szkoleniowiec - Robert Jończyk. W przeszłości był asystentem W.Stawowego i A.Łyski. Sobotni mecz będzie jego pierwszym gdzie będzie pierwszym trenerem. Niestety jak donoszą także media nie ułożyło się na linii trener - piłkarze. Już na pierwszym obozie w Turcji doszło do konfliktu. Niby wszystko zostało załagodzone jednak podczas prezentacji drużyny każdy nowo przedstawiany zawodnik dostawał gromkie brawa zarówno od zebranych gości / kibiców jak i od samych piłkarzy. Gdy jako ostatni wchodził trener piłkarze wyrazili swoją dysaprobatę do jego osoby i zamiast jego także powitać brawami - zamarli. Ta sytuacja na pewno nie sprzyja grze jednak uważam że nie stanie się jak poprzednio. Czyli z Fornalakiem którego piłkarze skutecznie usunęli z klubu po przez kiepskie wyniki w kilku ostatnich spotkaniach. Jednak mimo wszystko liczę na dobry wynik ze strony mojego zespołu. Bo po prostu nie wierzę że piłkarze potrafili by przegrać spotkanie na własnym obiekcie i to w dzień otwarcia stadionu na którym komplet prawdopodobnie będzie już 2 h przed meczem bowiem wtedy to zaczyna się oficjalnie otwarcie. A podczas niego pokazy sztucznych ogni i świateł, dobra muzyka, uwolnienie 16 tys balonów, konkursy i wiele innych atrakcji. jeszcze warto wyjaśnić niektórym dlaczego spotkanie rozpocznie się o tak nietypowej godz. jak 19:46. Oznacza ona datę powstania klubu czyli rok 1946. Przechodząc dalej mam już mniej miła wiadomość dla fanów &quot;miedzianych&quot; oraz osób grających ten typ. Chodzi tu o kontuzje / operacje jakiej poddany został snajper Zagłębia Ilijan Micanski. Zabieg przeprowadzono w Monachium i nie uczestniczył w rundzie przygotowawczej. Zastąpi go na szpicy Kędziora. W pomocy zobaczymy takich graczy jak Kolendowicz , Goliński i Pawłowski. Trzech doskonałych pomocników bardzo dobrze wyszkolonych technicznie , a przede wszystkim dynamicznych. Dzięki temu mimo że Zagłębie występuje z 1 nominalnym napastnikiem &quot;Miedziani&quot; zdobywają tyle bramek. Efektem tego jest aż 42 gole na koncie w 19 spotkaniach (Widzew-27, Korona-31). W poprzednim tygodniu Zagłębia rozegrało sparing z Miedzią Legnica. Rywal nie specjalnie mocny dlatego też wynik 3:0 (2:0). Sobotni rywal Górnik Łęczna także ostatnio rozegrał sparing lecz rywal znacznie mocniejszy bowiem była nim Korona Kielce. Wynik oczywiście na korzyść &quot;żółto-krwistych&quot; , a sama gra była zdecydowanie po stronie Korony. Która przeważała co udokumentowała tylko 1 golem. Podobnie jak w Lubinie zmieniony został trener którym został Wojciech Stawowy. Czyli staną na przeciwko sobie trenerzy którzy jeszcze do nie dawna pracowali razem w Arce Gdynia. Który okaże się lepszy? tego nikt nie wie. Jeśli miały by grać budżety klubowe to powinno być 3:1 bowiem Zagłębie ma go 16 mil zaś Górnik 5 mil. Tak samo typować by można wynik jeśli spojrzeć na suchą &quot;tabele&quot; w której to lubinianie mają 37 pkt rywal 31 pkt. Jeśli popatrzeć na bilans domowy Zagłębia to tu przewaga jest ogromna bowiem Zagłębie wygrało 8 z 9 spotkań zaś Górnik na wyjazdach wygrał 3 z 8. dlatego też postanowiłem zagrać na 1 w tym spotkaniu mimo konfliktu piłkarze - trener bowiem argumentów za wygrana jest co najmniej kilka.
 
lalo 36

lalo

Forum VIP
Warta Poznań - Podbeskidzie Bielsko-Biała
Podbeskidzie ⛔ / Over 2.5 ✅
Krótko i na temat :] Podbeskidzie było na obozie w Rybniku, mieli treningi przed Nami i podpatrzyłem co i jak robili, na pewno atutem Górali będą boki pomocy, na treningach kładli straszny nacisk właśnie na te sektory boiska, atutem będzie również szybka gra którą trenowali, widziałem jak starali się grać trzy, cztery szybkie podania ażeby kolejnym otworzyć napastnikom drogę do bramki. Sztab trenerski b. dobry, bodajże mieli 3 trenerów, każdy trenował inną formację, widać że bardzo dobrze ułożony zespół z ambicjami o Ekstraklasę, jeżeli chcą tego dokonać muszą wygrać taki mecz jak jutrzejszy z przechodzącymi problemy piłkarzami Warty ????
pozdROWienia ????

EDIT: Myślałem jednak że wynik będzie w drugą stronę ...
 
gabriel 0

gabriel

Użytkownik
Odra Opole - GKS Jastrzebie 0-1

Typ: gospodarze strzelą bramkę: Nie ✅
Kurs: 2.60
Bukmacher: expekt

Już dziś o 17:00 w ramach 20 kolejki &quot;1&quot; ligi polskiej dojdzie do meczu pomiędzy Odrą Opole a GKS&#39;em Jastrzębie. Mecz, w którym wydaje się być faworytem zespół gości, gdyż ekipa Odry boryka się od dłuższego czasu z problemami. A więc ta runda wiosenna dla ekipy z Opola stała pod dużym znakiem zapytania. Można powiedzieć, że Odra przeszła trzęsienie ziemi. Opolanie w ogóle nie mieli prawie, żadnych konkretnych &quot;treningów&quot; w tej przerwie zimowej tzn. obozów itp. Takim przebiegiem spraw ze zespołu gospodarzy odszedł prawie cały skład. No może nie cały ale do zespołu w dużej części zostali włączeni juniorzy. Odra Opole ma również poważne problemy finansowe, zarząd klubu podał się do dymisji. Ostatecznie, chociaż kibice tego klubu będą mogli wejść na stadion. Jednym słowem &quot;the end&quot; - Odra. GKS Jastrzębie natomiast ma 6 punktów przewagi nad dzisiejszym rywalem i jedynie 3 pkt w tym spotkaniu usatysfakcjonowały by trenera gości i pozwoliły by spokojnie spać, gdyż strefa spadkowa tuż tuż. GKS jednak bardzo dobrze przepracował tę przerwę i samo zwycięstwo w dzisiejszym meczu chyba nie da im radości. Jest to zespół na pewno z dużymi ambicjami i będą chcieli punktować przez całą rundę i piąć się w tabeli. Pierwszy mecz między tymi ekipami zakończył się wynikiem 2:0 dla GKS&#39;u. Dzisiaj gdyby taki wynik się powtórzył to chyba nikt by się nie dziwił. Cóż, podsumowując na stadionie przy ulicy Oleskiej kapitan gospodarzy, 23-letni Orłowicz nie zdoła poprowadzić swego teamu nawet do strzelenia gola. Mecz powinien wyglądać w dużej mierze pod dyktando gości, młoda ekipa Odry z wieloma problemami na głowie tak jak powiedziałem, nie powinna strzelić nawet bramki a nawet urwać jakiegoś &quot;punkcika&quot;.
 
lalo 36

lalo

Forum VIP
Znicz Pruszków - GKS Katowice
Typ: X2 ✅✅✅
Przepraszam nie mam za bardzo czasu aby napisać dlaczego ponieważ jadę na mecz do Zabrza, powiem tylko że rozmawiałem z kilkoma osobami m.in. z trenerem ( nie pierwszym ale nazwiska nie mogę ujawnić ) dał mi kilka takich argumentów dlaczego Gieksa nie może tego meczu, ufam mu i stawiam w tym meczu X2 ????
pozdROWienia ????
EDIT: Bardzo ładnie GKS ! :spokodfhgfh: Wynik: 1:1 ????
 
kemot1901 0

kemot1901

Użytkownik
Znicz-GKS Katowice ✅
W tej rundzie GieKSa nie bedzia ta z jesieni. Po zimie humory o wiele sie poprawily. Znalazal sie sponsor, nie grajac zadnego meczu druzyna z Katowic podskoczyla o 2 pozycje, trawaja prace remontowe na stadionie, z druzyna pozegnaly sie psuedogwiazdy typu Markowski itd. Sprowadzono kilku mlodych bardzo wartosciowych pilkarzy. Noz na gardle i dalej nie najlepsza pozycja w ligowej tabeli daj nam tutaj duza szansa na powodzenie tego zakladu.Niedzielny pojedynek poprowadzi sędzia Paweł Pskit z Łodzi. Piłkarze i kibice dobrze wspominają tego arbitra – w rundzie jesiennej prowadził nasz zwycięski pojedynek... ze Zniczem Pruszków.
2 +1 2,85 ✅
X2 2,85 ✅
Goscie strzela 1,90 ✅
Patriotycznie za mala stawke 2 9.00
Sklad:
bramkarze:
Maciej Budka, Jacek Gorczyca;
obrońcy:
Kamil Cholerzyński, Adrian Napierała, Mateusz Kamiński, Damian Mielnik, Marcin Krysiński, Paweł Kubies, Mateusz Sroka;
pomocnicy:
Gabriel Nowak, Grzegorz Górski, Tomasz Hołota, Bartosz Iwan, Szymon Pasko, Piotr Plewnia, Łukasz Wijas;
napastnicy:
Krzysztof Kaliciak, Grażvydas Mikulenas.
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Ja na początek 1 ligi upatrywałbym w tym meczu remis ???? Znicz Pruszków teoretycznie wydaje się być faworytem i zapewne w takiej roli będzie występował , ale pamiętajmy , że to pierwsze spotkanie i również Gieksa będzie chciała się pokazać z dobrej strony . Także mój typ to X . A tak poza tematem : Katowiczanin , dlaczego nie stawiasz na swoich? :jezora:
także ktoś tu chyba tych &quot;realiów&quot; nie zna aż na tyle dobrze , jakby się to mogło wydawać ???? W pierwszych meczach przeważnie dochodzi do remisu , a jeśli któraś drużyna zdobędzie bramkę , to ta druga robi rzeczywiście wszystko , aby przynajmniej wywalczyć remis na &quot;inaugurację&quot; ligi.
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
Jako kibic tego klubu mogę powiedzieć że w klubie nie da się dokładnie określić panującej sytuacji. Jest wielu sponsorów i mimo że nie dają niewiadomo jakich pieniędzy to tych starcza by klub utrzymać (lecz nie na najwyższym standardzie). Jednak utrzymać go w 1 lidze może być trudno.

Transfery na głowę nie powalają. Polityka transferowa to tu bardzo kuleje. Szkoda nawet na ten temat się wypowiadać. Pięknie to określił dwa miesiące temu Iwan &quot;to jest kurwa nieporozumienie&quot; (obyło się bez afery).

Cd obecnej rundy... bardzo bym chciał żeby GKS wszedł na właściwe tory ale kilku ludzi zarządzających klubem robi wszystko żeby czasem się to nie udało. No wiadomo że te finanse które są w miare stabilne mogłyby być większe. Nie jestem pewien czy Gieksa się utrzyma. Dziś na Znicz wystarczyło by ugrać remis jednak nie oznacza to że w przyszłych meczach będzie łatwo.

Cd samego meczu. GKS zaprezentował się nienajgorzej. Jest to jeden z nielicznych zespołów w 1lidze który bez względu na rywala gra w otwartą piłkę. Kondycyjnie widać że są na 90min przygotowani. Niezbyt ciekawie wygląda pomysł na rozegranie z przodu. Często ostatnie podanie jest strasznie niedokładne. W obronie zespół gra przeciętnie. To też martwi. I tej zadziorności brakuje. Za dużo chaosu. Przydałby się trener który taktycznie by dyscyplinę wprowadził.

Bardzo boli mnie to że kibiców jest coraz mniej na stadionie (w Katowicach). Wiem że kibice chcieliby oglądać zwycięstwa ale powinni zrozumieć że w takiej i takiej sytuacji celem jest walka o utrzymanie i choćby w tym powinni swój klub wspierać.

Za tydzień mecz w Katowicach z Wisłą Płock. Wisła Katowiczanom nie leży zbytnio. Boje się że ten mecz może zakończyć się porażką.

Zweryfikować to co dokładnie dzieje się z zespołem z Katowic będzie można po kilku kolejkach nie po tym jednym meczu.

Natomiast Rzepek1 twoje pytanie &quot;Czemu nie stawiasz na swoich?&quot; idealnie podsumowało stosunek dużej części użytkowników tego forum do typowania.

Tylko dlatego że sobotę miałem bardzo bardzo udaną sam zagrałem 2x za symboliczne 10zł ale licząc się z tym że na 80% będzie tu 1. Mile się zaskoczyłem ale tak jak mówię to nie jest prognostyk postawy Gieksy w następnych meczach... Oczywiście chciałbym aby było jaknajlepiej
 
nazimek 0

nazimek

Forum VIP
Na najbliższy weekend zdecydowanie pewniejsze spotkania są w tej lidze niż w ekstraklasie:
Podbeskidzie - Motor 1 1,52
Tutaj nie ma się co zastanawiać. Górale zawalili pierwszy mecz z Wartą i jeżeli nie chcą mnie jak to się mówi &quot;po ptokach&quot; to z Motorem muszą u siebie wygrać. Motor wg mnie jest jednym z głównych kandydatów do spadku. Jest to drużyna, w której została tylko nazwa. Poza tym nie ma finansów, ani zawodników. W sparingach ze słabymi rywalami szło im przeciętnie. Nie wydaje mi się, aby ugrali coś w Bielsku. Podbeskidzie u siebie ma bardzo dobry bilans 7-1-1. Motor na wyjeździe 2-2-6. Wg mnie najpewniejszy mecz tej kolejki na tym szczeblu.
A co myślicie o spotkaniu Tur - Odra ?
 
J 19

jajo

Użytkownik
Zauważ tylko, że ci Górale, bardzo często grają tak jakby chcieli mieć po ptokach. Po dobrej pierwszej rundzie, przychodzą niespodziewane porażki. O Bielsku się już dość długo mówi, że awansować do ekstraklasy to oni nie chcą.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom