>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

III Liga - [Sezon 2012/2013]

Status
Zamknięty.
m0nki 187

m0nki

Użytkownik
3 liga Opolsko-Śląska
Przyszłość Rogów - Skra Częstochowa 2 @2,10 Tobet ⛔
Krótko i na temat. Celem Skry w tym roku jest tylko i wyłącznie awans i każde inne rozwiązanie będzie dla zarządu klubu porażką. O tym, że nie są to jedynie wygórowane ambicje świadczą letnie transfery. Do klubu III ligowego (!) przyszli m.in. znani z ekstraklasowych boisk Marcin Chmiest oraz Marcin Drzymont. W pierwszej kolejce wygrali z Piotrówką 1:0. Natomiast Przyszłość Rogów wygrała z teoretycznie najsłabszą personalnie Polonią Głubczyce 3:0. W zeszłym sezonie w meczach pomiędzy tymi zespołami dwukrotnie górą był zespół z Częstochowy. W moim odczuciu każdy inny wynik niż zwycięstwo gości będzie można przyjąć jako niespodziankę. Na obecną chwilę posiadają najlepszą kadrę spośród wszystkich zespołów III ligi opolsko-śląskiej.
 
majkel92 271

majkel92

Użytkownik
Dzisiaj pojedziemy z najbardziej mi bliską regionalną ligą a mianowicie III ligą łódzko-mazowiecką gdzie gra dwóch reprezentantów regionu radomskiego - Broń Radom i Orzeł Wierzbica.

MKS Kutno - Orzeł Wierzbica 1 1,5

Sytuacja w Orle nie wygląda za ciekawie, mocno ograniczony budżet, wielu zawodników którzy stanowili trzon tej drużyny w zeszłym sezonie odeszło. Prezes i trener podkreślają że głównym celem drużyny jest utrzymanie co przy taki składzie może być nie do zrealizowania.Poniżej przedstawiam sparingi Orła:

Łysica Bodzentyn (III liga) 3:2
Powała Taczów (A klasa) 2:2
Centrum Radom (A klasa) 3:2
Oronka Orońsko (liga okręgowa) 8:1
Zwolenianka Zwoleń (liga okręgowa) 1:2
Oskar Przysucha (liga okręgowa) 3:4
KS Paradyż (IV liga) 0:5
Polonia Iłża (IV liga) 2:1

Jak więc widać sparingi nie napawają optymizmem na 8 spotkań 4 zwycięstwa ale tylko jedno z rywalem z III ligi, pozostałe zwycięstwa odniesione były z rywalami z okręgówki czy nawet A-klasy. Dodam jeszcze że zlikwidowano drużynę rezerw po to aby zasiliła ona skład pierwszej drużyny Orła, a co ciekawe drużyna rezerw występowała w...B klasie więc w większości skład Wierzbiczan będą stanowić młodzi niedoświadczeni zawodnicy.
Naprzeciwko mamy &quot;Miejskich&quot; którzy co roku są w gronie kandydatów do awansu, tylko zawsze ktoś im ten awans &quot;zabiera&quot; w zeszłym sezonie Radomiak a dwa sezony temu Pogoń Siedlce. Teraz obok Legionovii i Broni są według fachowców pewniakami do walki o awans. Patrząc na wyniki Orła w sparingach widzimy iż w każdym meczu tracił bramkę co świadczy o eksperymentalnym zestawieniu tej formacji, ciężko zbudować na nowo formację obronną gdy odeszło z niej kilku podstawowych zawodników. Oczywiście kibicuję ekipie z własnego regionu z całych sił ale myślę że dziś bezapelacyjnym zwycięzcą tego meczu będzie MKS Kutno.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
gystlik 13,2K

gystlik

Użytkownik
MKS Kutno - Orzeł Wierzbica 1 1,5

Sytuacja w Orle nie wygląda za ciekawie, mocno ograniczony budżet, wielu zawodników którzy stanowili trzon tej drużyny w zeszłym sezonie odeszło. Prezes i trener podkreślają że głównym celem drużyny jest utrzymanie co przy taki składzie może być nie do zrealizowania.Poniżej przedstawiam sparingi Orła:
Dokładnie. W składzie zespołu z tamtego sezonu zostało ledwie kilku piłkarzy. Teraz o &quot;sile&quot; zespołu będą świadczyc chłopaki z rocznika 92&#39;, 93&#39; a nawet 94&#39;. Hajsu w Wierzbicy za dużo nie ma i przed sezonem tak naprawdę rozmyślano czy wystawiac zespół do III ligi czy nie. Trenerem Orła jest były trener Juniorów Radomiaka Radom, który za sobą posprowadzał masę swoich byłych podopiecznych z rocznika 92/93. Ogólnie nie widzę większych szans dla Orła i liczę na kilkubramkową egzekucję MKSu Kutno.

MSK Kutno 1.75 Betsafe 9/10 ✅✅✅
MKS Kutno 3:1 Orzeł Wierzbica

1. Michał Domański
2. Maciej Pastuszka
3. Łukasz Szymoniak 72&quot; Paweł Ankurowski
4. Marcin Sikorski
5. Krzysztof Trela
6. Paweł Czarnecki
7. Karol Drej
8. Sebastian Stąpór 80&quot; Damian Czarnecki
9. Mateusz Dziubek 80&quot; Karol Mirowski
10. Cezary Czpak 75&quot; Andriy Małyk
11. Łukasz Jamróz
Z zespołu, który bardzo ładnie zaczął 1 rundę poprzenim sezonie został... Paweł Czarnecki i chyba tyle: Stąpór kontuzja, Czpak, Jamróz, Małyk, Dziubek, Trela, Sikorski, Pastuszka, Domański... - Ich wszystkich zastąpią nowi i niedoświadczeni gracze. - Cięcie po kosztach, więc dzisiaj w Orle będzie grała młodzież.

Kutnianie w zbliżającym się sezonie wymieniani są w gronie faworytów do awansu do II ligi. Na przeciwległym biegunie znajduje się za to Orzeł Wierzbica, który boryka się z problemami organizacyjnymi i będzie bronił się przed spadkiem.

W drużynie „Miejskich” panuje bojowe nastawienie i nikt nie wyobraża sobie w środę innego wyniku niż pewne zwycięstwo i kontynuowanie świetnej passy. Warto dodać, że MKS w tym roku jeszcze nie przegrał w lidze.
Koniecznie przeczytaj!
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
B 2K

borek149

Użytkownik
vs


Dąb Dębno - Energetyk Gryfino @ 3.15 Tobet

Pierwsze kolejka III ligi bałtyckiej. Zainteresował mnie bardzo atrakcyjny kurs na ekipe z Gryfina i widzę tutaj sporą szansę zarobienia.
Dąb Dębno zespół, który szczęśliwie uratował się przed spadkiem w poprzednim sezonie spotyka się z beniaminkiem Energetykiem Gryfino.
Nastroje w obu ekipach są zgoła odmienne w Dębnie nad klubem wisiały czarne chmury, które mogły przynieść nawet wycofanie z rozgrywek, długo nie było wiadomo czy zespół przystąpi do rozgrywek trzeciej ligi, gdyż klub nie posiadał odpowiednich środków do funkcjonowania na tym poziomie rozgrywkowym. Ostatecznie władze miasta zdecydowały wesprzeć zespół, dzięki czemu będzie można nadal emocjonować się pojedynkami na trzecim szczeblu rozgrywkowym w Dęnbie.
W przerwie letniej doszło do kilku znaczących zmian w pierwszej drużynie Dębu Dębno. Do zespołu z Dębna dołączyło kilku nowych zawodników. Wśród nich są zarówno Ci doświadczeni, jak i Ci, którzy dopiero stawiają pierwsze kroki w seniorskim futbolu. Z klubem pożegnało się natomiast pięciu piłkarzy.

Piłkarze Dębu Dębno pod wodzą trenera Krzysztofa Knychały przygotowywali się do III-ligowych zmagań z następującymi przeciwnikami:

Toroma Torzym (klasa okręgowa) - Dąb Dębno 3:4
Dąb Dębno - Morzycko Moryń (liga okręgowa) 5:3
Dąb Dębno - Stilon Gorzów Wielkopolski (IV liga) 2:2
Piast Karnin (III liga) - Dąb Dębno 2:3
Ina Ińsko (liga okegowa -Dąb Dębno 0:8
Dąb Dębno - Odra Chojna (liga okręgowa) 3:0

Wyniki sparingów na pewno cieszą działaczy lecz przeciwnicy, z którymi grali piłkarzę z Dębna lekko pisząc nie porywają ;)

Beniaminek z Gryfina ma bardzo ambitne plany związane z tegorocznymi rozgrywkami. Już w poprzednim sezonie sprawił nie lada niespodzianke wyprzedzając w tabeli IV ligi Pogoń II Szczecin, w której barwach niemal w każdym spotkaniu występowali zawodnicy pierwszej drużyny Pogoni. Skład Portowców prezentował się czasem wyśmienicie jak na poziom rozgrywek, a mimo to, nie udało im się zdobyć pozycji lidera w/w ligi.
Teraz do zespołu dołączyło kilku bardzo ciekawych graczy, którzy zdecydowanie na warunki III ligowe będą ogromnym wzocnieniem solidnego zespołu z Gryfina.
Tuż przed pierwszym treningiem pozyskano pierwszego zawodnika tego lata, Sebastiana Szycha. Nowy nabytek Energetyka ostatnio występował w Kotwicy Kołobrzeg, gdzie w ostatnich dwóch sezonach rozegrał 49 spotkań i strzelił 3 bramki. Daniel Wólkiewicz jest kolejnym wzmocnieniem Energetyka na nadchodzący sezon. Zawodnik występował od 2008 roku w seniorskich zespołach Pogoni Szczecin gdzie rozegrał 27 spotkań na zapleczu Ekstraklasy. Kadrę Energetyka zasilił także Mistrz Europy U-18 i vice mistrz U-16, Robert Sierant ostatnio reprezentował barwy 2-ligowej Chojniczanki Chojnice. Siernat ma także na swoim koncie 22 występy w Ekstraklasie w barwach ŁKS-u Łódź. Dopięte jest także półroczne wypożyczenie wychowanka Energii, Adriana Ułasowicza (Ruch Chorzów ME). Na tydzień przed inauguracyjnym spotkaniem Energetyka Gryfino włodarze Klubu dokonali kolejnego wzmocnienia, zespół z Gryfina zasilił Szymon Sidorowicz był zawodnikiem spadkowicza z I ligi, Olimpii Elbląg. Z 2 -ligowej Bytovii Bytów przybył Przemysław Brzeziański oraz Radosław Stasiak, który poprzednio występował w niemieckim FC Schwedt 02.
Trener Rafał Kaliciak zbudował dość solidną ekipę, która na pewno niepoprzestanie na bronieniu się przed spadkiem, a będzie miała dużo większe aspiracje.

Przygotowując się do rozgrywek III ligi bałtyckiej piłkarze z Gryfina rozegrali 9 spotkań sparingowych:

Energetyk Gryfino - Piast Karnin (III liga) 2:1
Energetyk Gryfino - Odra Chojna (liga okręgowa) 2:0
Energetyk Gryfino - Ehrle Dobra Szczecińska (liga okręgowa) 7:0,
Energetyk Gryfino- Błękitni Stargard Szczeciński (III liga) 2:5,
Kluczevia Stargard Szczeciński (IV liga) - Energetyk Gryfino 0:4,
Energetyk Gryfino - Pogon Barlinek (III liga) 3:0
Pogoń II Szczecin (III liga) - Energetyk Gryfino 2:2
Energetyk Gryfino - Arkonia Szczecin (IV liga) 3:0
Energetyk Gryfino -Energetyk LWJS 9:1

Okres przygotowawczy na pewno piłkarze z Gryfina mogą zaliczyć do udanych w 9 spotkaniach odnieśli 7 zwycięstw, jeden remis i tylko jedną porażkę z kandydatem do awansu ze Stargardu.

Porównując kadre obu zespołów na papierze wydaje się o wiele silniejsza ekipa z Gryfina, która według mnie zwycięsko wyjdzie z tego pojedynku.
Kurs bardzo wysoki na pewno wart grania.​
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
III liga kujawsko-pomorsko-wielkopolska

Pogoń Mogilno-Ostrovia: Ostrovia DNB @2,30 Betsafe

Zarówno Betsafe jak i Tobet traktują Pogoń jak gospodarza.Nie wiem dlaczego,bo mecz rozegrany zostanie w Ostrowie..Ostrovia w 1 kolejce poradziła sobie z jednym z faworytów całej ligi czyli z Polonią Środa Wlkp. pokonując ich 1-0. W spotkaniu dwóch beniaminków wszystko jest w sumie możliwe,ale dla Pogoni jest to 1 mecz w sezonie i to daleko od domu.A chłopaki z Mogilna nie przywykli wygrywać po długiej podróży;)
✅✅1:4

To bramki z meczu,wszystkie 4 Ostrovia strzeliła po beznadziejnych stratach Pogonistów-coś mi się zdaje że będą moje ziomki chłopcami do bicia w tej lidze;)
http://www.youtube.com/watch?v=g_oezXk9FZ4&amp;amp;hd=1
 
dudusss 138

dudusss

Użytkownik
Skra Częstochowa - Polonia Głubczyce 1 1.30 3 liga opolsko- śląska 5-1✅
Pojedynek drużyny aspirującej do awansu z ekipą skazywaną do spadku. Jeśli chodzi o stan kadrowy Skry to kilka osób fajnie opisało to w tym temacie. Skra generalnie to drużyna bardzo mocna na własnym boisku. Mi bliżej jest do charakterystyki gości. Niestety ich mecze przed rundą były fatalne i głośno mówiło się o złej atmosferze w Głubczycach. Zresztą trzeba powiedzieć, że kadrowo to nie jest ekipa na 3 ligę. W pierwszym meczu przegrali zdecydowanie w Rogowie 3-0. Potem u siebie osiągnęli remis. Myślę, że Głubczyce na punkty mogą liczyć przede wszystkim u siebie, na wyjazdach na Śląsku będą raczej zbierać baty. Skra zaliczyła wpadkę w poprzedniej kolejce, przegrała z Rogowem. Ambicje drużyny są bardzo wysokie i wygrana z Głubczycami wydaje się obowiązkiem. Przyznaje, że nie powinno być to dla Skry trudne spotkanie bo Głubczyce nie są dobrze przygotowane do gry.
 
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
III Liga Podlasko - Warmińsko - Mazurska

Wissa Szczuczyn - Warmia Grajewo under 2,5 -&gt; 1,90 -&gt; Tobet✅✅✅ 1:0 Wissa Szczuczyn. Mam nadzieję, że ktoś skorzystał, bo to był główny bet ;)

Krótko. Derby powiatu grajewskiego. Beniaminek ze Szczuczyna będzie podejmował ekipę mierzącą w awans w tym sezonie Warmię Grajewo. Warmia w tamtym sezonie grała bardzo dobrze, zabrakło jej zaledwie 4 pkt do awansu, byli 3 najlepszym zespołem pod względem liczby traconych goli 24 w 30 spotkaniach wygląda naprawdę imponująco. Wissa na początek sezonu dosyć łatwo ograła Dąb Dąbrowa Białostocka 3-1, z tym, że dostali 2 karne od sędziego. Warmia u siebie przegrała 2-3 z Granicą Kętrzyn mimo że prowadziła 2-0. Sądzę, że mecz będzie underowy, a Grajewo wygra 1 bądź 2 do zera. Dobrym pomysłem według mnie jest granie na zwycięstwo grajewian po kursie 2,20 w Tobet. Pozdrawiam Rambo
Przypuszczalny skład gości:
1.Gieniusz - 5.Randzio, 3.Domurat, 18.Naliwajko, 6.Chyliński - 9.Strzeliński, 15.Kosiński, 17.Arciszewski, 11.Górski - 8.Krukowski, 19.Wierzbicki
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kuba22 921

kuba22

Użytkownik
MKS Kutno - Włókniarz Zelów Typ:1 - 1,40
Kutno dobrze zainaugurowało sezon pokonując u siebie Wierzbice 3:1. Dziś podejmą drużynę z Zelowa, która sportowo spadła w poprzednim sezonie do IV ligi. Kilka dni przed sezonem dowiedzieli się że mogą grać w III lidze gdyż Hutnik Warszawa nie dostał licencji. Podjęli wyzwanie, lecz skład budowali na IV ligę łódzką, która jest słaba i obie ligi dzieli przepaść. Jak dla mnie dziś to jest &quot;pewniaczek&quot;.
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Coz druzyna rezerw charaketryzuje sie tym ze w niektorych kolejkach w jej szeregach moze grac nawet 8-9 zawodnikow pierwszego zespolu ale z drugiej strony sa takie sytuacje ze zadnego zawodnika mozemy nie zobaczyc z podstawowej druzyny. Taka sytuacja bedzie miala miejsce wlasnie w sobote gdy Pogon pojedzie do Gdynii bez zawodnikow z pierwszego zespolu a wiec w skladzie pojawia sie sami juniorzy. Spowodowane bedzie to tym ze pierwszy zespol gra z Lechia dopiero w poniedzialek i nikt nie bedzie ryzykowal wysylania na jak na 3 lige to daleka wyprawe nad morze oraz utraty mozliwosci wystepu zawodnika w Ekstraklasie ( jesli zawodnik zagra w rezerwach to nie moze grac juz w Ekstraklasie). Baltyk spadl z 2 do 3 ligi ale chca sie szybko odbudowac i znowu awansowac. Takie mecze jak sobotni pojedynek z juniorami Portowcow musza pewnie wygrywac. Trzeba tez zaznaczyc ze Pogon przegrala z Blekitnymi grajac prawie skladem ekstraklasowym (no moze takim 1 ligowym ;)) ...

Bałtyk-Pogoń II
1,75
tobet
 
regenerator 56

regenerator

Użytkownik
Witam.
Jest to mój debiut na forum i mam nadzieje że będzie to udany początek z typowaniem,czego sobie i wam życzę. Tak więc planuję udzielać się w tematach lig polskich od ekstraklasy do 4 ligi. Na zbliżający się weekend wybrałem kilka zdarzeń do grania lecz jedno z nich według mojej opinii warte jest postawienia troszkę większej kwoty pieniędzy. Tym meczem jest mecz który zostanie rozegrany w sobotnie popołudnie w ramach rozgrywek 3 ligi opolsko-śląskiej pomiędzy LZS Piotrówka a Odrą Wodzisław. Uważam,że gospodarze powinni spokojnie wygrać ten mecz. Co prawda na chwilę obecną Odra plasuje się wyżej w tabeli ale jest to spowodowane lepszą różnicą bramek. Typ mój popieram opiniami jakie usłyszałem i przeczytałem na temat zespołu gospodarzy,a mianowicie grają dobrą poukładaną piłkę,bardzo dobrze radzą sobie w destrukcji,może o skuteczności można powiedzieć trochę mniej bo zdobyli raptem jednego gola ale w dotychczasowych meczach mierzyli się z kandydatami do awansu SKRA, Szczakowianka i Odra Opole uzyskując kolejno wyniki 0-1,1-1,0-0 wyniki te utwierdzają mnie w przekonaniu o dobrej grze defensywnej tego zespołu. Liczę że zespół prowadzony przez duet trenerski Remień-Wojtasz od najbliższego spotkania do dobrej obrony dorzuci lepszą skuteczność a bramki w tej drużynie na pewno ma kto zdobywać:
Idrissa Cisse
Jean Paulista
Mateusz Cieluch
Marcin Dziewluski
Kilka słów o przeciwnikach,a mianowicie Odra szumnie informowała a dużych aspiracjach jednak na dzień dzisiejszy były to tylko mrzonki i pobożne życzenia działczy,których było stać na zmontowanie młodego mało znanego składu(nie wątpie że na pewno bardzo ambitnego lecz piłkarsko ustępującego najbliższym rywalom). Wodzisławianie do tej pory w 3 kolejkach podobnie jak Piotrówka zgromadzili 2pkt z tą różnicą że walczyli z takimi zespołami jak Chróścice,Namysłów i Górnik Wesoła nie umniejszając tym zespołom trochę im brakuje do dotychczasowych rywali LZSu.
Reasumując w sobotę powinna spokojnie wygrać drużyna gospodarzy i to jest mój główny typ na najbliższą kolejkę.
LZS Piotrówka-Odra Wodzisław 1 1,9
TOBET - duże zaskoczenie pierwszy typ na forum i czapka :-(
p.s. Kurs był w okolicach 2,5 w środę ale już zdążył spaść do w/w.

Pozdrawiam i życzę sukcesów
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
fortunka17 801

fortunka17

Użytkownik
Janina Libiąż - Hutnik Nowa Huta (Kraków)
typ:2
kurs: 1,50
bukmacher: tobet
Dziś o godzinie 17 Janina podejmie Hutnika . Drużyna gospodarzy zaliczyła 3 porażki z rzędu , pierwszy mecz na wyjeździe z Wierną Małogoszcz 1:0 następnie u siebie z Granatem Skarżysko-Kamienna 0:2 i ostatnio z Wisłą Sandomierz na wyjeździe 1:0 także widać ,że drużyna z Libiąża fatalnie rozpoczęła sezon. Zespół z Nowej Huty wygrał u siebie 8:0 z Szreniawa Nowy Wiśnicz , zremisował na wyjeździe z Łysicą Bodzentyn i przegrał u siebie z Limanovia Limanowa 0:1. Hutnik przystąpi do tego meczu bardzo podrażniony po ostatniej porażce z Limanovią z tego względu iż w Limanowi występowało wielu zawodników ,którzy wcześniej grali w Hutnik włącznie z trenerem Limanovii . Janina dzisiaj nie będzie miała atutów na dobrze dysponowany zespół z Nowej Huty , na domiar tego z drużyny gospodarzy odeszło kilku dobrych zawodników a teraz ciężko ich zastąpić na boisku. Zespół Hutnika gra bardzo ciekawa kombinacyjną piłkę opartą na kilku doświadczonych zawodnika i zdolnej młodzieży. Jeśli zagrają tak jak ze Szreniawą jestem spokojny o wynik.
 
m@jster 424

m@jster

Użytkownik
Lechia Zielona Góra - Bielawianka Bielawa @ Lechia 1.30 Tobet 10/10✅
@ over2.5 1.72 Tobet 7/10✅ wynik 3:1
Innej opcji jak pewne zwycięstwo zielonogórzan nie wyobrażam sobie. Lider w 4 meczach zdobył 13 goli co pokazuję , że sa w formie. Rywal nie bardzo wymagający , Bielawa w 4 kolejkach zdobyła zaledwie 4 pkt , rozegrała dwa mecze wyjazdowe z beniaminkami czyli Piastem Karnin i Ślężą Wrocław , oba przegrała. Do tego podróż do Zielonej Góry do najbliższych nie należy. Kurs może nie za wielki , ale do jakiegoś dubla polecam. Do tego myślę , że padnie sporo goli .​

Szprotavia Szprotawa - Polonia Trzebnica @ Szprotavia 2.00 Tobet 6/10 ✅ wynik 1:0

Polonia trzebnica ma 4 pkt na koncie , ale 3 zdobyła w meczu z Prochowiczanka gdzie dostali karnego w 93 min i mecz wygrali 1-0. W pozostałych meczach prezentowali się słabo, przegrali 2 mecze i zremisowali z Foto-Higieną.Dziś zmierzą się z kolejnym beniaminkiem Szprotavia , która po remisie i 2 porażkach przełamała się i wywalczyła komplet pkt. na wyjeździe , co ich pewnie zmotywuje . Rywala mają do ogrania . W Szprotawie spore poruszenie na mecze przychodzi sporo ludzi a i przyjeżdżają nawet z Żagania. Myślę , że warto zagrać na gospodarzy.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Pilka Nozna, 11:00, 26.08.2012, 3 liga lodzko mazowiecka
Lechia Tomaszow Mazowiecki - Orzel Wierzbica
typ: 1
1,71
Betsafe
Analiza
Jutro w spotkaniu 3. kolejki III ligi grupy lodzko mazowieckiej, beniaminek rozgrywek Lechia Tomaszow Mazowiecki podejmie na wlasnym stadionie druzyne Orla Wierzbica. Po dwoch rozegranych kolejkach obydwie druzyny w sumie maja na swoich kontach 1. punkt, wywalczyli go pilkarze jutrzejszych gospodarzy w meczu z Ursusem (1:1), Lechia ulegla rowniez Legionovii 2:4. Orzel doznal natomiast dwoch porazek 1:3 z Kutnem i 0:3 z Bronia Radom. Na obecny sklad druzyny z Wierzbicy to i tak niezle wyniki. Zespol przezywa klopoty finansowe i dlatego zdecydowal sie na gre mlodymi zawodnikami z regionu. Zawodnicy ci najczesciej nielapali sie jednak w swoich klubach i to najczesciej w nizszych ligach. Orzel w tym sezonie to glowny kandydat do spadku, tylko cud lub przemeblowanie druzyny po rundzie jesiennej mogloby chyba pomoc temu zespolowi w utrzymaniu. Lechia to potentatow ligi oczywiscie nie nalezy, jednak bez wiekszych problemow powinna znalezc sie w gornej czesci tabeli. Trzon zespolu tworza doswiadczeni, z ograniem w Ekstraklasie, Artur Holewinski, Grzegorz Piechna. Nie wierze, aby jutrzejsi gospodarze nie zdolali wbic Orlowi przynajmniej kilku bramek. Na papierze ich sklad wyglada o wiele lepiej.
 
W 606

wanderlei

Użytkownik
Już jutro na ul Śniadeckich wielkie derby Czarni Jasło - Karpaty Krosno
http://www.youtube.com/watch?v=dql1BMxpweQ
Derby na dobre rozpoczęły się juz w sobotę ---&gt;
W sobotę (25.08) około godziny 19:30 doszło do bójki pomiędzy kibicami Czarnych Jasło i Karpat Krosno. Jasielscy kibice wracali z meczu wyjazdowego swojej drużyny w Sanoku. Interweniujący policjanci z Krosna, Jasła i Rzeszowa po krótkim pościgu zatrzymali 9 osób.Jak informuje nadkomisarz Tadeusz Zajdel z Wydziału Kryminalnego KMP w Krośnie, do bójki doszło około godziny 19:30. - Wracający z Sanoka kibice Czarnych Jasło zauważyli po drodze kibiców Karpat Krosno i nie omieszkali się zatrzymać – relacjonuje nadkomisarz T. Zajdel. Jasielscy kibice byli konwojowani, jednak światła zatrzymały konwojujących ich policjantów, przez co na chwilę zniknęli funkcjonariuszom z oczu. Właśnie w tym czasie doszło do bójki z krośnieńskimi kibicami.
Możemy być pewni że atmosfera będzie gorąca.
Derbowe spotkania Czarnych Jasło z Karpatami Krosno elektryzują nie tylko jasielskich czy krośnieńskich sympatyków, ale również kibiców z całego województwa podkarpackiego. Po sześciu latach przerwy obie drużyny ponownie zmierzą się w walce o punkty na tym samym szczeblu rozgrywek. Ostatnie ligowe „derby” na stadionie w Jaśle odbyły się w dniu 10 września 2006 roku. Po zaciętym do samego końca meczu oba zespoły podzieliły się wówczas punktami (2:2). W kolejnych latach zawodnicy Karpat meldowali się na Śniadeckich 15 już tylko w ramach rozgrywek Pucharu Polski na szczeblu okręgu krośnieńskiego.
Najbliższy mecz rozegrany zostanie w ramach V kolejki o mistrzostwo III ligi lubelsko – podkarpackiej. Goście podobnie jak Czarni zdobyli do tej pory sześć punktów, nie przegrywając jednak żadnego meczu. Podopieczni Tomasza Wacka mierzyli się głównie z beniaminkami III ligi, jak choćby w ostatniej kolejce z Orłem Przeworsk (1:1), ratując remis w ostatnich minutach gry. Krośnianie za sprawą dokonanych wzmocnień przed sezonem byli wymieniani w gronie faworytów rozgrywek. Do zespołu dołączyło kilku zawodników Partyzanta Targowiska, a także powróciło dwóch wychowanków z chorzowskiego Ruchu.

Czarni przyzwoicie rozpoczęli zmagania w III lidze.
Po przegranej 2-3 z Tomasovią przyszły dwie wygrane 8-0 w Kraśniku i 1-0 u siebie z Chełmianką Chełm.W ubiegłą sobotę Czarni przegrali z liderująca Stalą w Sanoku 2-1.
Zespół dobrze spisuje sie przed własną publicznością i to własnie u siebie powinien zdobywac ważne punkty które pozwolą się utrzymać w III lidze.
Stawiam na zacięty mecz którego Czarni nie przegrają
Czarni 1x 1,63
PS :
Zaczęły przynosić efekty podjęte starania o pozyskanie zewnętrznych źródeł finansowania klubu. Odbywające się z inicjatywy burmistrza Jasła lipcowe spotkania z przedstawicielami jasielskiego biznesu, w których brał udział również prezes Klubu, spotkały się z odzewem ze strony zainteresowanych sponsorów.
Dodatkowo miasto przeznaczyło dla klubu 50 tyś zł.
 
stasiu3 13

stasiu3

Użytkownik
Unia Nowa Sarzyna - Stal Kraśnik 1 @ 1.25 Tobet ✅ 3-0

Stal Kraśnik to drużyna, która w swoim składzie ma młodych, niedoświadczonych zawodników ( przed sezonem występ drużyny w III Lidze Lubelsko-Podkarpackiej był niepewny ). Dotychczasowe występy pokazują, że ten poziom rozgrywek jest dla tych chłopaków odrobine za wysoki. Stawiam, że Unia mająca w swoim składzie kilku doświadczonych zawodników spokojnie wygra ten mecz.

Stal Mielec - Tomasovia Tomaszów Lubelski under 2,5 gola @ 1,75 Tobet ✅ 0-1

Dlaczego taki typ? 3 z 4 dotychczasowych spotkań Stal Mielec wygrała 1-0. Solidna defensywa Stali jest zaporą praktycznie nie do przejścia. myślę, że zawodnicy z Mielca docenią klasę przeciwnika, nie zlekceważą go i będą uważnie grali w obronie.
 
regenerator 56

regenerator

Użytkownik
Odra Opole-Skra Częstochowa
Dzisiaj o godzinie 20 na stadionie w Opolu zmierzą się dwie drużyny które przed sezonem były typowane jako główni kandydaci do awansu. Jednak początek sezonu dla zespołu z ul.Oleskiej w Opolu jest bardzo słaby w czterech kolejkach zgromadzili raptem 3 pkt doznając 1 porażki (Przyszłość Rogów) i 3-krotnie remisując (Start Namysłów,Górnik Wesoła,Piotrówka) także wyniki na pewno nie na miarę oczekiwań działaczy,kibiców,sztabu szkoleniowego jak i samych zawodników. Na początku tygodnia w siedzibie klubu drużyny z Opola odbyło się spotkanie zarządu z kadrą szkoleniową i zawodnikami które miało na celu wstrząsnąć głównym kandydatem do awansu.Padły mocne słowa i ze strony zawodników obietnica wygrania najbliższego meczu. Co do drużyny z Częstochowy jest ona bardzo bliska mojej osobie ponieważ mieszkałem w tym mieście większość swojego życia i doskonale znam realia panujące w częstochowskiej piłce. Skra od kilku lat rozwija się niesamowicie i muszę powiedzieć,że ludzie zarządzający tym klubem zrobili rzecz niemożliwą do zrobienia.Z A-klasowego bardzo biednego klubu stworzyli fajną markę o nazwie SKRA. W klubie na chwilę obecną wszystko jest poukładane,kadra mocna,obiekt super,ambicje spore tylko wygrywać.
Reasumując dzisiaj spodziewam się dobrego spotkania gdzie zespół z Opola jest zmuszony do mocnego ataku na rywali bo każda utrata punktów oddala ich od czołówki,jednak w moim odczuciu jest to na rękę drużynie z Częstochowy ponieważ świetnie czują się w kontrataku. Skoro spodziewam się huraganowych ataków ze strony gospodarzy a z drugiej ciekawych kontrataków to nie pozostaje mi nic innego jak typować w tym meczu over bramkowy. Mój typ na ten mecz.
Odra Opole-Skra Częstochowa over 2,5 1,9 Tobet 5-0 !!! Szok,dla mnie duże zaskoczenie bo spodziewałem się bramek ale nie tylko strzelanych przez jedną drużynę.
 
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
III Liga Podlasko - Warmińsko - Mazurska

Mrągowia Mrągowo - ŁKS Łomża under 2,5 -&gt; 1,75 -&gt; Tobet


Jedziemy dzisiaj do lidera z Mrągowa. Zespołu który w tamtym sezonie zajął ostatnie bezpieczne miejsce i rzutem na taśmę zachował byt w III Lidze Podlasko - Warmińsko - Mazurskiej. Kto by pomyślał, że po 4 spotkaniach ligowych liderem będzie zespół Mrągowii. Trudno się temu dziwić, ale zespół z Mazur gra nie dość że ładnie to i skutecznie, a przede wszystkim bardzo twardo w obronie. 11 goli strzelonych i 3 stracone/ 4 mecze mówią same za siebie. Faworytem tego spotkania jest zespół z Łomży, jednak kursy wystawione przez bukmacherów wyraźnie tego nie wskazują. ŁKS póki co 3 wygrane 1 porażka i 9 pkt na 12 możliwych z czego 5 pozycja w ligowej tabeli. Co można o naszym zespole powiedzieć? Jesteśmy bardzo nieskuteczni, w każdym meczu mamy przewagę, sytuacje bramkowe jednak nie potrafimy tego wykorzystać. Zaledwie 5 bramek strzelonych to mało, jak na kandydata do awansu. Dzisiaj w Mrągowie przegrać nie możemy, bo pkt są bardzo potrzebne. Mrągowia gra bardzo dobrze w destrukcji i nie spodziewam się gradu goli, zwłaszcza że w tym meczu nie zagra 2 podstawowych napastników ŁKS-u Łomża, którzy po czerwonych kartkach w ostatnim meczu są zawieszeni( nie wiadomo za co, sędzia kompletny amator, nie uznał nam kilku goli oraz nie podyktował co najmniej 1 karnego) oczywiście z Białegostoku :cool: Stawiam w tym spotkaniu na under 2,5. A, że ŁKS na wyjazdach spisuje się lepiej niż u siebie dotychczas 2 wygrane, po 1-0 to myślę, że dzisiaj może być podobnie. Kurs fajny i go pobieram. Polecam. Rambo131
 
n3r0 632

n3r0

Użytkownik
III liga podlasko-warminsko-mazurska
Start Działdowo - Warmia Grajewo 1 2.00 @Betsafe
Start Działdowo - Warmia Grajewo 1 2.12 @Tobet
Kilka kolejek III ligi już za nami i już można zabrać się za typowanie na tzw. &quot;przełamanie&quot;. Start Działdowo to mistrz poprzednich rozgrywek. Wygrali swoją grupę III ligi, ale z powodu zbyt dużych kosztów utrzymania w II lidze, odmówili awansu. Przed obecnym sezonem z zespołem pożegnał się jeden z czołowych strzelców Adrian Korzeniewski (Concordia II Elbląg) oraz Marcin Tomczyk (odszedł do Mławy). Kontuzjowany jest aktualnie Marcin Ogrodowczyk (złamana ręka), który w poprzednim sezonie zdobył dla Startu najwięcej goli. Fakt - są to znaczące osłabienia, ale zespół nie próżnował w przerwie pomiędzy rozgrywkami i zatrudnił kilku innych zawodników. Do Działdowa przybyli: Tomasz Kolibowski i Jakub Sierzputowski (Jeziorak Iława - II liga), także mający za sobą grę w II-ligowym OKS 1945 Olsztyn, I-ligowym Dolcanie Ząbki, a ostatnio w Mrągowii Mrągowo - Piotr Głowacki. Przyszli także młodzi zdolni bracia Szymula ze szkółki w Szamotułach oraz uzdolniony bramkarz III-ligowego Motoru Lubawa - Mateusz Leśniewski. Poza tym kadra się nie zmieniła i ten zespół na pewno stać na tak dobrą grę jak w minionych rozgrywkach. Brakuje tylko szczęścia i trochę zimnej krwi. Do tej pory Działdowianie zanotowali dwa remisy: u siebie z silnym Motorem Lubawa i na wyjeździe z przeciętną Wissą Szczuczyn, no i dwie porażki: z wiceliderem - Granicą Kętrzyn i trzecią drużyną tabeli - Huraganem Morąg. Początek sezonu trudny, ale teraz natrafia się chyba najsłabszy do tej pory rywal - Warmia Grajewo, no i spotkanie odbywa się w Działdowie. Zawodnicy z Grajewo jak na razie zgromadzili cztery oczka, dzięki wygranej z Dębem Dąbrowa Białostocka (13. miejsce) i remisie z Olimpią 2004 Elbląg (12. miejsce). W drużynie gospodarzy spora mobilizacja i chęć przełamania fatalnej serii meczów bez zwycięstwa. Licząc końcówkę minionych rozgrywek to będzie to już 5 spotkań bez wygranej. Start jest na pewno faworytem i w końcu musi się przełamać. Kurs na ten mecz bardzo atrakcyjny, biorąc pod uwagę grę przed własną publicznością, chęć odniesienia pierwszej wygranej w tym sezonie i to, że skład z zeszłego sezonu znacząco się nie zmienił. Polecam spróbować!
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
No to lecę i ja z pefą. Kurs niski jak na polską piłkę, niski, ale do dubla może się zda.
Zatem, Sanok to drużyna własnego boiska od dawien dawna, chyba tylko z Wisłą Puławy nie wygrali na przestrzeni paru sezonów :p
Podlasie niestety jest bardzo ale to bardzo słabe, drużyna rozlatuje się, odeszli Sobiczewski i Hołoweńko (Radzyń) i lider II linii Arek Maksymiuk (Wisła). Nie jest łatwo zatem o nowych, lepszych zawodników. Podlasie za co trzeba ich chwalić, choć powiedzmy szczerze, że możliwości innych nie ma, to stawia na młodych. Hołoweńko to czołowy strzelec (ponad 30 bramek w 2 lata) i teraz powinien się przebijać coraz wyżej.
Sanok w tamtym roku cierpiał utratę Pańki czy Nikodego, którzy gdzieś tam odeszli i długo walczył o przeciętną lokatę. Ten sezon rozpoczęli bardzo dobrze. Ostatnia wygrana w Boguchwale, gdzie miałem zaryzykować bet na Sanok (@3.5) dowodzi, że będą bardzo mocni.
Reasumując, Podlasie, tak jak niejeden klub, nie ma żadnej stabilności, słaby skład, wąski skład i na mecz do Sanoka wyjazd dopiero dziś rano. A trasa, krótka nie jest. Około 400 km. Dalej nie chce mi się specjalnie pisać, ale wszystko powinno być jasne.
Stal Sanok @ 1.45 Tobet ✅ 6:1
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom