>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

III Liga - [Sezon 2012/2013]

Status
Zamknięty.
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
3 liga kuj-pom:
Pogoń Mogilno-Luboński KS under 2,5 @1,90 Tobet
Pogoń wygra @4,20 Tobet

Kibice w Mogilnie w końcu doczekali się 1 meczu w historii miasta na poziomie 3 ligi. Do Mogilna zawitają goście z Lubonia. Stadion nadal w trakcie renowacji,ale 50 % trybun już z krzesełkami,jest nowa tablica wyników i nowy duży parking.Pogoda dopisuje,więc będzie nadkomplet ludzi z całej gminy:cool: Ja nawet z Bydzi tam zawitam..
Krótko co do typów: obie ekipy rozegrały po 3 mecze na razie,strzeliły w sumie 1 bramkę..Po meczu Pogoni w Ostrowie byłem sceptyczny,bo pomocnicy popełniali fatalne straty i skończyło się na 1-4.Frycowe zapłacone i dwa kolejne wyjazdy to już gra na &quot;zero&quot; w tyle. Dziś będzie podobnie,Pogoń nie rzuci się do ataków bo założenie w klubie jest jedno-nie przegrać tego pierwszego meczu.
 
dudusss 138

dudusss

Użytkownik
3 liga opolsko- śląska
Skromny pewniaczek na jutro:
Szczakowianka Jaworzno - Polonia Głubczyce 1 1.25 Betsafe✅
Szczakowianka Jaworzno - Polonia Głubczyce ponad 2.5 1.60 Tobet
✅
Wybrałem do krótkiej analizy spotkanie pomiędzy Szczakowianką Jaworzno oraz beniaminkiem Polonią Głubczyce. Gospodarze zgłaszają chęć awansu, bądź przynajmniej walki o wysoką pozycję w lidze. Polonia za to od początku sezonu znajduje się na miejscu spadkowym i szczerze raczej z tego miejsca nie wyjdzie. Gościom brak atutów by rywalizować na tym poziomie rozgrywek i widać to od początku sezonu. Dotychczas dwa razy grali na wyjeździe i zebrali baty 3-0 oraz 5-1. O punkty mogą walczyć głównie na własnym boisku, jednak tam tylko remisują. Jutro przyjeżdżają na bardzo ciężki teren. Szczakowianka ostatnio straciła punkty ale grała z bardzo dobrą ekipą- Skrą Częstochowa. Generalnie, Jaworzno bardzo dobrze gra u siebie i co ważne dla drugiego typu strzelają dużo bramek. A Polonia? Najwięcej w lidze traci. Piłkarska obie drużyny to różnica jednej klasy i jeśli nie stanie się nic nieprzewidywalnego to Szczakowianka pewnie pokona gości z Głubczyc.
 
mj.sks 0

mj.sks

Użytkownik
3 liga małopolsko-świętokrzyska:

Typ na dziś:

W derbach województwa świętokrzyskiego beniaminek Wisła Sandomierz podejmie u siebie Juventę Starachowice. Ja w tym meczu nie widze innej możliwości niż zwycięstwo Wisły. Co prawda to beniaminek, a juve w poprzednim sezonie zajęło 6 miejsce w 3 lidze, jednak teraz to zupełnie inna drużyna. Co prawda w klubie nie zaszła wielka rewolucja kadrowa, jednak odeszło dwóch kluczowych piłkarzy Mirosław Kalista i Karol Kopeć. Ten pierwszy to król strzelców poprzedniego sezonu, był na testach w klubach ekstraklasy(dostał nawet angaż w Jadze, ale po zmianie trenera wrócił do klubu), jednak ostatecznie zakotwiczył w Łysicy Bodzentyn, klubie także 3-ligowym ale mającym ambicje grać w wyższej lidze. Kopeć natomiast zasilił 2-ligowy Pelikan Łowicz. Bez tych piłkarzy gra Juventy wygląda bardzo słabo. Ich skład opiera się głównie na juniorach i Dariuszowi Andule, byłym królu strzelców, który jednak po kontuzji z poprzedniego sezonu zgubił gdzieś swoją formę i w tym sezonie narazie nie strzelił żadnego gola. Poza tym w zespole ze Starachowic od poprzedniego sezonu nie dzieje się najlepiej. Z klubu chce wycofać się główny sponsor Perfopol, który już bardzo mocno ograniczył wydatki na seniorów. Przed sezonem grozili nawet że jeśli nie dostaną dodatkowych pieniędzy z miasta to nie wystartują w kolejnym sezonie z powodu braku funduszy. W poprzedniej kolejce dostali baty u siebie od Granatu 4-0, a przecież w poprzednim sezonie to były równorzędne drużyny. Narazie jedyne zwycięstwo to wymęczone w doliczonym czasie gry zwycięstwo u siebie z Lubaniem Maniowy, który dotychczas jest bez punktu. Wisła natomiast w poprzednim sezonie wygrała swoją grupę 4 ligi, w tym sezonie po 4 kolejkach 1 punkt więcej od juve, przegrali dotychczas tylko z ww Łysicą 2-0, która wzmocniona w tym sezonie będzie liczyć się w walce o awans oraz remisowali z groźnymi Hutnikiem Kraków i Limanovią Limanowa. Ogólnie oba kluby w tym sezonie powinny walczyć o utrzymanie, ale ja w tym meczu mam zamiar grubiej postawić na Wisłę, która grając u siebie przy dopingu kibiców powinna wygać. Tak wysoki kurs na Sandomierz to prezent. Dla mniej odważnych polecam 1X, po mniejszym kursie ale to już absolutny pewniak w moim odczuciu.

Wisła Sandomierz - Juventa Starachowice 1 2,30 Tobet ⛔
Wisła Sandomierz - Juventa Starachowice 1X 1,39 Tobet ⛔
 
fortunka17 801

fortunka17

Użytkownik
III liga Małopolsko-Świętokrzyska
Beskid Andrychów - Lubań Maniowy
1:3 ????ale wtopa z tym typem nawet bym nie przypuszczał ,że tak będzie
typ: 1
kurs: 1.55
bukmacher:Tobet

W sobotę czyli jutro o godzinie 16 rozpocznie się mecz lidera III ligi Małopolsko-Świętokrzyskiej z przed ostatnią drużyną w lidze czyli Lubaniem Maniowy. Drużyna z Andrychowa bardzo dobrze spisuje się na swoim boisku co też pokazują statystyki 3 mecze u siebie 3 wygrane z : Juventą Starachowice 1:0 , Popradem Muszyna 4:0 i Bocheńskim 3:0 . Do tego ma bardzo solidny zespół jak na realia III ligowe m.in. Tomasz Moskała zawodnik z ekstraklasowo przeszłością i taki właśnie zawodnik może rozstrzygnąć spotkanie jedną akcją co przekonałem się w jednym meczu w którym uczestniczyłem. Lubań rozpoczął fatalnie rozgrywki na 5 meczy , 4 razy schodził pokonany z boiska a raz udało mu się zremisować i widać,że zespół będzie walczył o utrzymanie. W poprzednim sezonie Lubań wygrał u siebie z Beskidem a na ich stadionie zremisował 1:1 . Moim zdaniem warto pograć Beskid spisują się bardzo dobrze na swoich &quot;śmieciach&quot; i nie obawiam się w ogóle o nich po tym co pokazali w spotkaniach u siebie. Oglądałem ich mecz grają twardo do tego mają wiernych kibiców ,którzy ich spierają także będzie to dodatkowym atutem.
 
n3r0 632

n3r0

Użytkownik
Start Działdowo - Dąb Dąbrowa Białostocka 1 2.35; 1X 1.41 @Tobet
Ja dzisiaj robię ostatnie podejście do Startu. Albo działdowianie wygrają, przełamią się i odbiją od dna tabeli, albo ten klub czekają spore zmiany, łącznie ze zmianą trenera. Aż trudno uwierzyć, że w zeszłym sezonie Start wygrał III ligę, a ze składu ubyło zaledwie dwóch-trzech zawodników (na dodatek uzupełnionych wcale niegorszymi). Tak to chyba jednak już jest w Polsce. Start wygrał ligę, nie awansował, bo nie było kasy. Teraz zawodnicy nie mają mobilizacji na grę, bo walczą praktycznie o nic. Ja jednak wierzę w ten zespół i w nieskończoność na pewno nie będą przegrywali i remisowali. Okazja na trzy punkty jest duża, bo na przeciw staje trzynasty w tabeli Dąb Dąbrowa Białostocka, który przegrał ostatnie cztery mecze kolejno: 0:2, 0:3, 1:2 i 1:4. Działdowianie grają u siebie, są na pewno zmobilizowani na przełamanie. Stać ich na wiele, ale zdecydowanie coś się zacięło. Sądzę, że dzisiaj przyjdzie przełamanie, a kurs jest naprawdę ciekawy.
 
B 2K

borek149

Użytkownik


Chemik Police - Koral Dębnica 1 @ 2.16 Betsafe ⛔ po raz kolejny prowadzili, dyktowali warunki gry i ponownie stały fragmenty gry zabiera 3 punkty ...


4 kolejka spotkań 3 ligi bałtyckiej. Dziś ciekawy pojedynek Polickiego Chemika z Koralem Dębnica. Gospodarze dzisiejszego pojedynku są jak na razie nie pokonani w lidze, ale również i nie odnieśli zwycięstwa 3 spotkania 3 remisy.

Drawa Drawsko Pomorskie - Chemik Police 0:0
Chemik Police - Lechia II Gdańsk 0:0

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&amp;amp;v=DpRBkIf4zeM

Dąb Dębno - Chemik Police 5:5

http://www.youtube.com/watch?v=9lywNBbcHcg&amp;amp;feature=player_embedded


Mimo, iż jeszcze nie zaznali w tym sezonie jak smakuję smak zwycięstwa, gra młodego zespołu z Polic może powiewać optymizmem. W spotkaniu w Drawsku Pomorskim byli zespołem zdecydowanie lepszym i zasłużyli na komplet punktów. Również w drugim spotkaniu na obcym terenie powinni zaaplikować komplet punktów, w Dębnie prowadzili 5:2 na 20 minut przed końcem spotkania i rozluźnili szyki obronne, co perfekcyjnie wykorzystał zespół Dębu zdobywając 3 bramki w przeciągu 7 minut - wszystkie po stałych fragmentach gry (karny, 2 rożne). W jedynym jak dotychczas spotkaniu przed własną publicznością zremisowali z liderem ligi bałtyckiej - Lechią II, która w tym spotkaniu była wzmocniona dobrymi graczami z pierwszego zespołu, mianowicie w defensywie po profesorsku zagrał Deleu a także dużo spokoju w tyłach zapewnił Bajić natomiast w akcjach ofensywnych popłoch siał Wiśniewski. Mimo tego młody, ambitny, dużo biegający zespół z Polic pokazał w drugiej połowie spotkania przyzwoity futbol.

Na szczególną uwagę zasługuje na pewno formacja ofensywna Chemika, która w ostatnim spotkaniu prezentowała się wręcz wyśmienicie aplikując swoim rywalom aż 5 bramek. Stwarzając sobie bardzo łatwo sytuacje bramkowe po bardzo ciekawych akcjach. Natomiast obawy budzi formacja obronna, która wręcz fatalnie zachowywała się przy stałych fragmentach gry.
Trener Policzan Mariusz Szmit zapowiedział, iż w tej formacji dokona pewnych roszad aby wyciągnąć wnioski z pojedynku z Dębna.
Wiele spokoju na pewno wniesie nowy nabytek Chemika, który zadebiutuje w spotkaniu z Koralem Rafał Kalinowski wysoki i silny fizycznie zawodnik jest bardzo potrzebny w blokach defensywnych. Z pewnością będzie to ogromne wzmocnienie zespołu, gdyż piłkarz ten występował w poprzednim sezonie regularnie występował na boiskach pierwszej ligi w barwach Floty Świnoujście. W zespole z wyspy Uznam występował w pierwszym składzie prezentując się kibicom w 19 spotkaniach (18 w wyjściowej jedenastce) niestety zimą doznał urazu kolana i w jego miejsce wskoczył inny gracz.

Zespół z Dębnicy ma na swoim koncie 3 punkty, które zawdzięcza dzięki bardzo szczęśliwemu zwycięstwu na inauguracje z Gwardią Koszalin 2:1. Następnie przyszły dwie porażki, pierwsza w Gryfinie 0:1 z tamtejszym beniaminkiem Energetykiem, a następnie przed własną publicznością 1:2 z Kołobrzeską Kotwicą.

W poprzednim sezonie zespół Korala w spotkaniu z Chemikiem w Policach postawił autobus we własnym polu karnym i bardzo szczęśliwie udało mu się wywieźć bezbramkowy remis. W drugim spotkaniu w Dębnicy, Policzanie już nie pozostawili złudzeń piłkarzom Koralu i łatwo wygrali 2:0 i tylko dzięki dobrej postawie bramkarza Koralu Radosława Kucia skończyło się na 2 bramkach dla gości.

Skróty spotkań z poprzedniego sezonu:

Chemik Police - Koral Dębnica 0:0

http://www.youtube.com/watch?v=gS_HQlyv1Qo&amp;amp;feature=player_embedded

Koral Dębnica - Chemik Police 0:2

http://www.youtube.com/watch?v=gYCtyaRuqTM&amp;amp;feature=player_embedded


W dzisiejszy spotkaniu według tego co prezentują od początku rundy piłkarze obu drużyn dość wyraźnym faworytem tego spotkania są gospodarze i kurs jaki sprezentowali nam bukmacherzy zdecydowanie zachęca do gry.


Warto również pograć:
Kotwica Kołobrzeg - Gwardia Koszalin 1 @ 1.70 betsafe ⛔
z braku czasu analizy brak.
Transmisja live tutaj
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
maciek90 306

maciek90

Użytkownik
Coś z mojego podwórka ;)
Mega lokata, naprawde gorąco POLECAM!!!
Stal Kraśnik - Orlęta Radzyń Podlaski 2 @1.22 Tobet
Stal nadal w rozsypce. Drużyna która z powodu kłopotów finansowych w ostatniej chwili zgłosiła się do rozgrywek na III ligowym froncie. Skład w dużym stopniu bazuje na zawodnikach miejscowych którzy w ubiegłym sezonie występowali w drugiej drużynie w A-klasie. Z kadry z poprzedniego sezonu z 3ligi zostali tylko bramkarz Kurzępa oraz pomocnik Mietlicki. Sprowadzono także 3 ukrainców ale niczym wielkim się oni nie wyróżniają. Stal dostaje baty jak popadnie i końca tej serii nie widać. 7 meczy 0pkt, stosunek bramek 3-37! Porażki kolejno: 2-4, 0-8, 0-4, 1-3, 0-3, 0-7, 0-8.
Przeciwnik drużyna Radzyńskich Orląt również nie imponuje w tym sezonie. Jedyne 2pkt w 7 meczach. Natomiast wyniki już zdecydowanie bardziej wyrównane: 0-1, 0-0, 1-2, 0-1, 0-3, 1-1, 0-2. Kadra zdecydowanie lepsza od gospodarzy, przede wszystkim wielu zawodników, którzy wystepowali w druzynie Orlat w poprzednich sezonach i są juz ograni na 3ligowym poziomie, w przeciwienstwie do zawodników kraśnickiej Stali, która w chwili obencej poziomem przypomina drużyne klasy okregowej.
Nie bede się tutaj dalej rozwodził w tym temacie. W Stali wciąż nie widać choćby niewielkiego światełka w tunelu, o czym świadczą ostatnie wyniki. Nie sądze aby wiele się przez ostatni tydzien zmieniło. Dla Radzynian wreszcie nadarza się świetna okazja na pierwsze w sezonie zwycięstwo i zrobią wszystko aby to wykorzystać. Lepszej szansy na 3pkt już nie będzie. Szykuje się kolejna wysoka porażka gospodarzy i nawet atut własnego boiska nic tutaj nie zmieni. Nie daje Stali żadnych szans. Kurs jak na mecz wyjazdowy mizerny, ale jak na to co prezentuje teraz Stal i tak trzeba się cieszyc ze dali 1.22, bo kurs rzedu 1.10 naprawde ani troche by mnie nie zdziwił. Polecam!
Do tego można dorzucić z IV ligi lubelskiej: Hetman Zamóść - Sparta Rejowiec 1 @1.42 oraz Bogdanka II Łęczna - Orion Niedrzwica 1 @1.20. Niestety nie mam juz czasu na napisanie analizy, może jutro coś skrobnę. W każdym bądź razie przewyższają swoich rywali o klasę i każdy inny wynik niż zwyciestwa gospodarzy będą spora niespodzianką.
Stal + Hetman + Bogdanka @2.08 ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
S 26

shithead

Użytkownik
@maciek90, obiektywnie widzę do sprawy podchodzisz i za to brawa, rzetelna ocena możliwości własnej drużyny. Typ wygląda, mimo kursu zachęcająco.
Ja chciałem Ci tylko zwrócić uwagę, że kurs na Hetmana, jeśli chcesz go pograć (też wydaje mi się, że warto), w betsafe wynosi 1.67. W Tobecie też taki był, ale zleciał, w betsafe się utrzymuje, dlatego warto skorzystać.
Pozdro!
 
R 0

roni5

Użytkownik
Witam, moim zdaniem pewny typ do grania, sobota godz. 16, II liga
grupa wschodnia, motor lublin stal stalowa wola, kurs 2,35 na motor ,
debiut Piotrka Świerczewskiego w Motorze, motor 16 miejsce, stal 17, warto ????
 
D 5,8K

davccio

Użytkownik
3 liga zachpom
Pogon II Szczecin Arka II Gdynia 2:0 ✅
1.51 betsafe 1.60 tobet
Pogon poczyna sobie przyzwoicie w lidze, bilans mógłby być jeszcze lepszy gdyby w pierwszej kolejce nie przegrali z Błekitnymi grając praktycznie w całości zawodnikami z kadry I zespołu. Jutro spodziewam sie iż dwójeczka zostanie wzmocniona kilkoma zawodnikami z pierwszej kadry tj, Zwolinskim, Wisniewskim, Mosnikovem czy Akafoshim. Arka II to jeden z gorszych zespołów ligi jutro raczej zagra bez wzmocnien z pierszego zespołu ponadto czeka ich 350 kilometrow podróży a mecz juz o 11.
 
andrewo8 49

andrewo8

Użytkownik
III Liga - Lubelsko-Podkarpacka

Stal Sanok - Stal Mielec 2✅ Betsafe 2.60 dla zapobiegliwych X2 ???? 1.53
0 - 2
Mecz na szczycie w III Lidze lub-pod 1 Sanok podejmuje 3 Mielec i Mielczanie jadą do lidera po 3 pkt. ;D
Przed sezonem nie zanosiło się że Sanok będzie aż tak wysoko ale co dobry terminarz solidny zespół ,grający ze sobą już któryś sezon zawodnicy i po 7 kolejkach mają 19 pkt ale oprócz Nowej Sarzyny 1-1 i Boguchwały 2-1 nie mieli jeszcze groźnego rywala. Nie przegrali jeszcze meczu chyba pora na to.
Co do Mielczan nie jest tajemnicą że ambicję są i to niemałe bo trener Gąsior wrócił na stare śmieci a połowa kadry została zmieniona głównie powrotami byłych zawodników. Gra nie wygląda źle mimo że nadal mają spore rezerwy zwłąszcza w ofensywie &lt;7-0 z Kraśnikiem nie biorę na poważnie&gt;. Mielec mimo młodego składu ma duży potencjał i na pewno nie przestraszą się Sanoczan mają już na rozkładówce Nową Sarzynę Przemyśl Avię i 0-1 z Tomasovią więc sama góra.... jak podkreśla Gąsior lepiej grają też na wyjazdach z powodu braku dobrej płyty w Mielcu &lt;stadion w przebudowie&gt;.
Nie jest to jakiś pewniak bo nie raz mnie zawiedli ale na pewno nie widzę jutro przegranej Stali Mielec.
 
D 5,8K

davccio

Użytkownik
Spotkanie - Baltyk Gdynia Dab Debno 4:0 ✅
Typ - 1
Kurs - 1.75
Buk - Betsafe
Analiza : Dab gra słabo ostatnio przegrali u siebie 0:3 z Blekitnymi, przed sezonem byli typowani jako jeden ze slabszych zespolow i to sie sprawdza min na wskutek odejscia w przerwie letniej kilku graczy. Podobno dzisiaj w składzie jest tylko 14 zawodnikow, nalezy zaznaczyc ze dzisiejszy wyjazd to jeden z najdalszych w tej lidze. Baltyk zas musi zaczac cos grac jesli chca wrocic do 2 ligi bo na razie rozczarowują
 
esek14 35

esek14

Użytkownik
III liga zachodniopomorsko - pomorska
Spotkanie: Baltyk Gdynia - Dab Debno ✅ 4:0
Typ - 1
Kurs - 1.75
Buk - Betsafe​
Powiem szczerze, że jestem zaskoczony tak wysokim kursem na Bałtyk, spodziewałem się czegoś w granicach 1,30 - 1,35. Mieszkam w okolicach Dębna, mój brat gra w tej drużynie więc jestem na każdym meczu domowym. To co ostatnio zobaczyłem w meczu z Błękitnymi to była tragedia. Zespół nie potrafił wymienić choćby jednego dokładnego podania, nie oddali praktycznie żadnego groźnego strzału, a Błękitni wchodzili w nich jak nóż w masło. Dzisiaj pojechali do Gdynii. Najdalszy wyjazd w lidze, bo około 400 km. Wyjechali o godz. 9, by tak na 16 dojechać do Gdynii. Na pewno podróż ich trochę wymęczy, w dodatku Bałtyk to dobra drużyna, spadkowicz z II ligi jednak jak do tej pory nie mogą się odnaleźć i grają w kratkę. Ja gram na Bałtyk bo sądzę, że dzisiaj spokojnie wygrają. Dąb jest bez formy, cudem będzie jeśli zdobędą w Gdynii choćby punkt. Nie tym składem, nie tą ławką rezerwowych. Duży problem jest z drugim młodzieżowcem, bo o ile pierwszy gra na wysokim poziomie, to drugi w ostatnim meczu prezentował poziom A-klasy, ja bym lepiej zagrał. W dodatku na ławce nie ma nikogo wartościowego. Kurs 1,75 na pewno warty ryzyka. Ja bez zastanowienia to gram. Zaczynają o 18:00. Polecam
Tak jak się spodziewałem, Dąb nadal bez formy. Żałuję tylko, że nie pograłem tego grubiej. Niemniej jednak typ na plus. ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
regenerator 56

regenerator

Użytkownik
SKRA CZĘSTOCHOWA-LKS CZANIEC
ODRA OPOLE-ODRA WODZISŁAW
Szybka analiza dwóch dzisiejszych meczów z 3 ligi opolsko-śląskiej. Pierwsze spotkanie zostanie rozegrane o godzinie 19 przy ul.Loretańskiej gdzie miejscowa Skra podejmie beniaminka z Czańca. Gospodarze mają fatalną passe 3 porażek z rzędu, jeśli dwie porażki można by było wytłumaczyć bo grali kolejno z ODRA OPOLE i PNIÓWKIEM i były to mecze wyjazdowe a wyżej wymienione drużyny należą do czołowych ekip tej ligi,to porażka na własnych śmieciach z wodzisławską Odrą już należałoby nazwać sporą wpadką. Martwi jednak stosunek bramek bo jest bardzo ale to bardzo przerażający 1-8 lekki szok bo przed sezonem drużyna była głównym kandydatem do awansu a z taką grą w obronie mogą mieć kłopoty w dalszej części sezonu. Jednak dzisiaj liczę na przełamanie Skrzaków i ich pewne zwycięstwo.Wiem z pewnych źródeł ,że gra nie wygląda tak tragicznie jak rysują to wyniki brakuje skuteczności. Typ podpieram faktem,że czaniecka defensywa do najsilniejszych nie należy ich stosunek bramek to 12-13 i liczę na przełamanie indolencji strzeleckiej częstochowian.

SKRA CZ-LKS CZANIEC 1 1,6 Betsafe over 2,5 1,72 TOBET 4-0

Drugi mecz bez analizy Odra jak Skra źle zaczęła sezon i jeśli liczyć się chcą w rozgrywce o awans muszą pokonywać kolejnych rywali.

ODRA OPOLE-ODRA WODZISŁAW 1 1,55 Betsafe 1-0
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
fortunka17 801

fortunka17

Użytkownik
III liga Małopolsko-Świętokrzyska 8 kolejka
16:00
Przebój Wolbrom-Limanovia Limanowa 0:3 ✅✅✅
typ: over 2,5 bramki
kurs:1,90
bukmacher:tobet
W dzisiejszą sobotę niezwykle ciekawie zapowiada się pojedynek pomiędzy 5 drużyną Przebojem Wolbrom a 6 ekipą Limanovią Limanowa czyli sąsiadami z tabeli. Obie ekipy mają bardzo duży potencjał w składzie a w szczególności w formacji ofensywnej. Nie wiem jakie Przebój miał aspiracje przed ligą ale wiem na pewno ,że Limanovia ma parcie na awans i jeśli nie będzie się wspinała w góre tabeli to poleca głowy na stanowiskach. Już się mówi iż trenera Limanovii ma zastąpić trenera Jałocha. Poprzedni sezon pokazał iż w meczu pomiędzy Przebojem a Limanovią pada sporo bramek wynik 2:1 w Limanowej dla gospodarzy czy 2:2 w Wolbromiu mówi samo za siebie. Limanovią ma o co grać czyli o komplet pkt a Przebój u siebie bardzo groźny strzela dużo bramkę także dziś się też spodziewam iż padnie co najmniej 3 bramki.
 
mj.sks 0

mj.sks

Użytkownik
III liga Małopolsko-Świętokrzyska
Juventa Starachowice - Łysica Bodzentyn
typ - 2⛔ 0-0, strasznie pechowy mecz Łysicy, już w 22 min. kontuzja najlepszego strzelca Kalisty, potem czerwona kartka w 50 min., następnie kontuzja Gardynika, który wszedł za Kaliste, a 3 min późnej kontuzja piłkarza który zmienił Gardynika. Mimo wszystko mogli wygrać.
kurs - 2,15

Niepokonany w tym sezonie, wicelider z Bodzentyna z najskuteczniejszym strzelcem ubiegłego sezonu III ligi - Mirosławem Kalistą w składzie przyjedzie do drużyny pogrążonej w kryzysie - Juventy. Kalista nie grał w poprzedniej kolejce z powodu kontuzji. Na jutrzejszy mecz będzie już jednak w pełni sił. Łysica Bodzentyn w siedmiu kolejkach bieżącego sezonu III ligi grupy 7 zajmuje drugie miejsce, z taką samą ilością punktów, co lider Beskid Andrychów. Juventa jest w zupełnie innej sytuacji. Dotkliwa porażka w poprzedniej kolejce z outsiderem - Szreniawą Nowy Wiśnicz 1:3, gdzie mogli przegrać jeszcze wyżej ale bramkarz wybronił dwa karne. Ponadto w meczu z Hutnikiem Nowa Huta, mimo zwycięstwa, co do gry można było mieć wiele zastrzeżeń. Już w meczu z Granatem, przegranym u siebie 0:4, było widać brak pomysłu na grę drużyny. Łysica natomiast to jeden z faworytów do awansu. Występuje tam wielu piłkarzy mających za sobą grę w wyższych ligach m.in: Tomasz Dymanowski, Przemysław Cichoń, Radosław Kardas, Dariusz Kozubek, Łukasz Szymoniak, Krzysztof Trela, Karol Drej, czy wspomniany wcześniej Mirosław Kalista, król strzelców poprzedniego sezonu w barwach... Juventy, który przed sezonem był na testach w ekstra-klasowych klubach, jednak nie udało mu się tam zakotwiczyć i ostatecznie został skuszony wizją awansu przez klub z Bodzentyna. Dodam że nie tylko Kalista, ale również Drej i Szymoniak jeszcze niedawno byli kluczowymi piłkarzami starachowickiego klubu. Juventa jest w trudnej sytuacji, przed sezonem narzekała na brak pieniędzy, główny sponsor ograniczył wydatki na klub. Poza tym nawet u siebie ten klub nie może liczyć na wsparcie kibiców, których po prostu nie ma. Już w poprzednim sezonie w starciu tych drużyn w Starachowicach Łysica wygrała 3-1, mimo iż nie była tak mocna jak obecnie, a i starachowicki klub był w dużo lepszej sytuacji. W niedziele nie może być innego rezultatu niż pewne zwycięstwo drużyny z Bodzentyna.
 
regenerator 56

regenerator

Użytkownik
LZS Piotrówka-LZS Leśnica
Start Namysłów-Swornica Czarnowąsy
Kolejne mecze z mojej ulubionej 3 ligi opolsko-śląskiej. Dzisiaj zdecydowałem się zagrać po gospodarsku i trochę pod lekko przeszacowane moim zdaniem kursy. Gospodarze w/w spotkań nie rozpieszczają swoich kibiców i w chwili obecnej zajmują miejsca w strefie spadkowej. Ja jednak dzisiaj zagram na te drużyny ponieważ są spore szanse na zgarnięcie pełnej puli punktów. Piotrówka mimo bardzo słabej postawy w dotychczasowych meczach kadrę ma w moim odczuciu na co najmniej środek tabeli,a do tego w ostatnim czasie dogadali się z dwoma doświadczonymi zawodnikami http://www.lzspiotrowka.pl/component/k2/item/17-sunday-ibrahim-i-abel-salami-nowi-pi%C5%82karze-w-naszej-dru%C5%BCynie?Itemid=101. Problem tej drużyny to obrona,tracą sporo bramek co jest sporym zaskoczeniem dla mnie bo widziałem ich jeden mecz ze Skrą i zagrali przynajmniej poprawnie w defensywie. No cóż przeciwnik nie łatwy ale po świetnym początku Leśnica w ostatniej kolejce uległa beniaminkowi z Mysłowic 0-3 co może świadczyć o lekkim załamaniu formy. Liczę na przełamanie się gospodarzy i kolejny słabszy występ Leśnicy dlatego kolejny raz stawiam na LZS Piotrówka.
Drugie spotkanie to mecz drużyn z woj.opolskiego .Start Namysłów ubiegły sezon uratował dobrą grą w drugiej rundzie i przede wszystkim dużą liczbą zwycięstw na własnym boisku. Trzon zespołu został zachowany i w tej drużynie na pewno tkwi spory potencjał. Goście beniaminek który przebojem awansował do 3 ligi ponosząc podajże jedną porażkę w całym sezonie. Swornica super rozpoczęła sezon i zgromadziła już pokaźną ilość punktów,ale jak na beniaminka przystało powinna kiedyś zapłacić frycowe debiutanta i mam nadzieję, że stanie się to dzisiaj. Dużo bardziej doświadczony zespół Startu powinien dzisiaj ograć chłopaków z miejscowości położonej nieopodal Namysłowa.
LZS Piotrówka-LZS Leśnica 1 2,5 Betsafe 1X 1,5 1-2 Chyba trzeba odpuścić ten zespół.
Start Namysłów-Swornica Czarnowąsy 1 2,75 Betsafe 1X 1,58 2-1
z remisem dla mniej odważnych.
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Tak mnie coś tknęło i postanowiłem sobie spojrzeć na mecze III ligi z &quot;mojego terenu&quot;; i wychwyciłem wydaje mi się dobry meczyk.

III LIGA KUJAWSKO - POMORSKO - WIELKOPOLSKA

Cuiavia Inowrocław - Luboński KS 1 2,40 Tobet 3:0 izzi✅

Zaznaczam,że gram tylko patrząc na statystyki zespołów oraz jak poczynają sobie w lidze. Nie mam informacji o składach na mecze kontuzjach itd.
Zespół z Inowrocławia zajmuje aktualnie 6 miejsce z dorobkiem 16pkt bilansem bramek 20-13 a ma własnym boisku wygląda to znaczniej imponująco bo 11-3 w bramkach.W tym sezonie na swoim boisku rozegrali 4 mecze z czego 3 wygrali:
Cuiavia Inowrocław - Polonia Środa Wielkopolska 2-1
Cuiavia Inowrocław - Notecianka Pakość 5-0
Cuiavia Inowrocław - Górnik Konin 2-0.
I remis z zespołem Uni Solec Kujawski 2-2.
Warto zaznaczyć że Solec Kujawski zajmuje 3 miejsce w ligowej tabeli.
Drużyna z Inowrocławia opiera się na kilku znanych zawodnikach którzy mają za sobą występy na wyższym poziomie rozgrywek i są to np ofensywni gracze:Krzysztof Kretkowski ,Dawid Janicki(najlepszy strzelec zespołu jak i narazie ligi),czy też Szymon Maziarz.
Co do gości to Luboński KS zajmuje 13 miejsce z 6pkt. Mają 1 wygraną na wyjeździe w Mogilnie 3-1,3 remisy i 4 porażki. Bilans bramek 5-11 więc szału nie ma i przeciwko takiej drużynie jak Cuiavia uważam,że nie mają szans i porażka jest nieunikniona.W ostatniej kolejce Luboński KS odniósł porażkę na własnym boisku 0-3 z Wdą Świecie.
Reasumując nie rozumiem skąd taki kurs na gospodarzy dlatego postanowiłem zagrać ten mecz mimo że rzadko gram takie ligi.

I jeszcze mam jeden dobry mecz ale tu już bez analizy bo i taki tego pewnie nikt nie przeczyta;)
Górnik Konin - Ostrovia Ostrów Wielkopolski 2 1,45 Tobet 0:1 ✅

wystarczy spojrzeć w tabelę i wszystko wydaje się być jasne
Górnik Konin - 16msc 5pkt
Ostrovia Ostrów Wielkopolski - 1msc 23pkt.
Ostatni mecz wyjazdowy Ostrovia grała z Piastem Kobylin i wygrała go 6-1.Dlatego to piszę bo Piast zajmuje 14miejsce a więc gra pewnie porównywalnie jak Konin.
 
fortunka17 801

fortunka17

Użytkownik
III liga Małopolsko-Świętokrzyska
Limanovia Limanowa - Juventa Starachowice
1 /1,60 tobet wynik 2:0 ✅
ciekawe czy ktoś skorzystał
Na dziś polecam zagrać na gospodarzy czyli Limanovie. Gospodarze złapali wiatr w żagle i ich gra wygląda coraz to lepiej. W ostatnim spotkaniu wygrali na bardzo ciężkim terenie z Przebojem Wolbrom aż 3:0 to już o czymś świadczy. Poprzednie pojedynki między tymi zespołami kończyły się wynikami w Limanowej , Limanovia wygrała z Juventą 4:0 natomiast w Starachowicach Limanovia przegrała 1:0 ale wtedy Limanovia dysponowała zupełnie innym składem niż teraz gdzie mają o wiele lepszy zawodników ogranych w wyższych ligach rozgrywkowych. Dla mnie zwycięstwo gospodarzy jest niemal pewne,jeśli stracą pkt będzie to wielka niespodzianka nawet nie biorę jej pod uwagę.Poleca do zagrania na gospodarzy.
 
L 0

lifeisagame

Użytkownik
III Liga Kujawsko-Pomorsko-Wielkopolska
Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Unia Swarzędz 1 / 2,00 Tobet
Mecz na szczycie ligowej tabeli jednak mimo wszystko proponuję obstawić na Ostrovię.
Zespół ten na własnym boisku dotychczas wygrał 5 razy i raz zremisował. Wydaje się, że beniaminek zmierza do drugiej ligi choć to dopiero początek jest głównym faworytem do awansu. Natomiast zespół ze Swarzędza co prawda zajmuje 2 miejsce w tabeli jednak na wyjazdach nie zachwyca przegrał już w Świeciu 1:4 oraz z według mnie najsłabszym zespołem w lidze Piastem Kobylin 0:2.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom