>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Indian Wells - ATP & WTA Tour (10.03-24.03)

Status
Zamknięty.
M 55

meggie1

Użytkownik
Ana Ivanovic (SRB) - Vera Zvonareva (RUS)
1 2 - Typ: Ana Ivanovic (SRB)
1.25

Jelena Jankovic (SRB) - Lindsay Davenport (USA)
1 2 - Typ: Jelena Jankovic (SRB)
1.47


Rafael Nadal (ESP) - James Blake (USA)
1 2 - Typ: Rafael Nadal (ESP)
Myślicie że taki kuponik ma szansę wejśc?? jaka jest wasza opinia??
Kolego moze lepiej najpierw poszukaj nieco wyzszych kursow ;-) Na Ivanovic mozna zlapac nawet 1,35 i tu akurat mysle ze powinna sobie poradzic z Vera, na Jankovic kursy podskoczyly - ok. 1.7 i dla mnie jest to mecz z cyklu no bet...Jesli chodzi o Nadala, szacunek za to co wczoraj zrobil ???? Z 5:2 wymeczyl na 5:7, chociaz kosztowalo mnie to sporo nerwow. Cięzko przewidziec moze byc niby zmeczony ale zarazem podbudowany...pozatym niby nie stawia sie przeciwko gospodarzowi...Blake jak dotad z Nadalem wygrywal... mimo ze sporo argumentow przemawia przeciwko Nadalowi...ja jednak zagram na niego...ale co do tego typu wcale nie jestem jakos bardzo przekonana ????
 
M 55

meggie1

Użytkownik
szanse ma na pewno, ale w meczu nadala z blakem moze byc kazdy wynik..., podobnie jankovic i davenport(davenport gr u siebie). mnie kusi by zagrac na
vera zvonareva,ze zdobedzie wiecej niz 9,5 gema z ivanovic po kursie 1,90.... wydaje mi sie ze vera seta serbce urwie. jak uwazacie;)
Hmm Vera jest nieobliczalna, ale popelnia mnostwo podwojnych błędów. Ana niby gra dobrze ale mimo to dala sobie do tej pory urwac juz 2 sety. Między paniami doszlo do 4-rech pojedynkow ktore konczyly sie dwukrotnie wynikiem 2-0 dla Very i rowniez dwukrotnie 2-0 dla Any. W chwili obecnej to Ana wydaje się byc w lepszej formie i mysle ze powinna wygrac 2:0 - jesli Zvonareva jej dopomoze swoim serwisem ????
 
poisonick 8

poisonick

Użytkownik
jak dla mnie ana moze wygrac nawet i 2:0, ale przy tym typie niech to bedzie np. 6-4 7-6;) zaryzykuje jednak, z rosjankami na tym etapie latwo sie nie wygrywa,przekonamy sie wieczorem jak to bedzie.

moj typ na dzis wiec
ivanovic- zvonareva ( zvonareva wygra powyzej 9 gemów) 1.90 bwin
pozdrawiam
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Sorry ale jesli ktos pisze ze faworytka meczu Davenport - Jankovic jest Serbka to juz nie mam pytan. Wieksze bzdury to juz tylko o CZECHMARA mozna przeczytac. To jest najgorszy sezon Jankovic od kilku lat, kontuzje urazy brak formy. Krotko mowiac ona sie do sezonu nie do konca przygotowala w ze w porpzednim grala non stop to efekty sa widoczne. Przegrywa z Kuznetsova, Na Li, Yan wiec jak mozna ja faworyzowac z Lindsay? Paranoja. Davenport oporcz FED CUP przegrala tylko jeden mecz z Shara[pova, Jankovic co chwile ma wpadki a do tego klopoty zdrowotne. Trzeba grac u buka gdzie krecz bedzie oznaczac wygranana Amerykanki bo to jest bardzo mozliwe. 2.30 na pewno mozna znalesc.
 
S 269

sztywny

Użytkownik
Jelena sama pisze w swoim blogu że jest przeziębiona i że tutaj ma tylko lekki trening żeby utrzymać rytm.No i H2H na korzyść mamy.
Poza tym pewniaczek na wieczór to Blake z Nadalem.Rafa miał trochę szczęścia wczoraj no i dochodzi zmęczenie po tym meczu.Wszyscy pamiętają chyba ,,grę&#39;&#39; Rafy po męczarni z Moyą w Chenai?? no i do tego dochodzi jeszcze H2H na korzyść Amerykanina.
Wg mnie te 2 typki można śmiało zagrać dość grubo oczywiście w singlach .
 
posepny_jan 0

posepny_jan

Użytkownik
Davenport moze wygrac dzieki serwisowi. W meczu z Bartoli 17 asów przy tylko 2 podwojnych bledach. To moze byc kluczowe dla tego pojedynku. Niestety nie ogladalem zadnego meczu, wiec ciezko mi cokolwiek powiedziec opierajac sie na statystykach. Jak dla mnie to szanse sa 50/50.
 
cerber 2

cerber

Użytkownik
Jankovic J. - Davenport L.

Lindsey poiada bardzo dobry servis i świetnie gra na kortach twardych. W tym roku wygrała już turniej w Memphis. W AO odpadła wcześnie, ale trafiła na Sharapovą. To jedyne spotkanie przegrane przez Davenport w tym roku, a na pewno Jankovic można już porownywac do Marii. W Indian Wells Amerykanka gra średnio. Pierwszą runde przeszła dzieki kreczowi Dulko. Potem przeciętny i troche meczony mecz z Chan no i wczoraj z Bartoli niezłe spotkanie. Jankovic również potrafi grac na Hardzie. Może po statystykach tego sezonu tego nie widac, więc czas to poprawic. W Indian Wells kosi wszystkich jak popadnie w 2 setach. O Rolle nie ma co wspominac, ale Sugiyama czy Medina to juz lepsze zawodniczki. W H2H przewage ma Amerykanka, ale wiekszosc meczy miedzy tymi zawodniczkami była rozgrywana dawno temu.

Typ: Jankovic✅
 
P 15

panasik

Użytkownik
Ja mimo wszytsko gram dzisiaj na nadala, co prawda do tej pory slabo mu szlo z blejkiem, serwis maja podobny.. ale nie sadze ze nadal poraz 4 da sie ograc blejkowi, pare osob bagatelizuje wczorajsza wygrana nadala z tsonga, ale to tsonga naprawde reprezentowal tenis na swiatowym poziomie.. po takiej wygranej morale i chec gry nadala mysle, ze beda na najwyzszym poziomie, ogladalem mecz w tv nadala, nie wiedzialem blejka z gasquetem.. kursy na nadala wzrastaja, zobaczymy wieczorkiem
 
rgonzaless 11

rgonzaless

Użytkownik
Anna Ivanovic - Vera Zvonareva jak się spisują te zawodniczki czy można grać za grubą kase Ivanovic jest murowanym faworytem , jest szanse że będzie nispodzianka i wygra VERA?
 
M 0

maciasb

Użytkownik
Ale oglądałem wczoraj cały mecz Nadala i mogę powiedzieć, że przytłoczył go fakt iż publiczność była za Showmanem jakim był Tsonga, każda piłka wygrana przez Francuza była dwa razy głośniej oklaskiwana niż Nadala, i tego chyba się Rafa nie spodziewał. Wszystko zmieniło się w momencie gdy Tsonga zaczął skakać jak małpa porażona prądem przy stanie 5:3 w 3 secie zaczął pokazywać gesty do publiczności żeby wstała z zachwytu nad jego zagraniami. Rafa zachował klasę i radość z piłek pokazywał we właściwy sposób. Zachowianie Tsongi nie przypadło do gustu publiczności po czym sytuacja dopingu odwróciła się diametralnie. I to Nadal od tej pory był niesiony ogromnym dopingiem publiczności a przy wygranych piłkach Tsongi panował spokój, tego Showmanowi brakowało jak powietrza. I to głównie był powód jego przegranej.
Myślę że takie zwycięstwo podniosło Nadala na duchu i sprawiło, że pokochał publiczność, która przecież będzie za Blakiem, ale jednocześnie nie będzie przeciwko Nadalowi bo również ma ogromny szacunek do Nadala za to co zrobił.
Takiej klasy zawodnik jak Nadal jest na tyle dobrze wyłączony, że nie zwraca w ogóle uwagi na publiczność. Tsonga zamiast się skoncentrować, zaczął robić przedstawienie i przegrał. Gdyby Nadalowi przeszkadzała publiczność, na pewno z wyniku 2-5 nie wygrałby seta. A do tego zawsze kibicuje się przegrywającemu, żeby widowisko trwało jak najdłużej. To czego chcemy to 3rd set tie-break.
Zupełnie co innego amerykański tenisista w IW. Blake może równie dobrze zagrać życie, jak i słaby mecz. Po takim wyciągniętym meczu Nadal na pewno nie będzie chciał oddać szansy jaką od Tsongi. Zyskał ogromną pewność siebie.
 
capone 0

capone

Użytkownik
Ludzie co wy tu wypisujecie , po pierwsze to Tsonga przegral ten
mecz nie Nadal go wygral przy 5:3 w trzecim secie zamiast trzymac pilke w korcie zaczal niczym idiota w cyrku strzelac po
autach w tak waznym momencie.

Nadal zyskal ogromna pewnosc siebie , piszesz o 2 zawodniku na
swiecie on ma pewnosc siebie od zawsze dzisiaj James wygrywa
w 2 setach
 
bestplayer 0

bestplayer

Użytkownik
Dla mnie mecz Nadala z Blake to typowy no bet.
Niby Nadal na pewno może byc zmeczony, za Blakiem przemawia też doping widowni. Z drugiej strony od kiedy pamiętam to Blake przegrywał ważne mecze.
Posiada jak na swoje bardzo duże możliwosci słaby bilans z zawodnikami z pierwszej dziesiątki rankingu. Niby z Nadalem h2h 3-0 ale ja nie jestem w stanie mu zaufac.
Dla mnie nie do typowania ale do oglądania jak najbardziej :smile:
 
posepny_jan 0

posepny_jan

Użytkownik
A ja dzisiaj zagram na Jankovic. Wydaje mi sie ze Davenport to na ta chwile zawodniczka dobra ale nie az tak. Po prostu nie ta liga.
 
A 0

a-rod

Użytkownik
Chyba nie wiesz co mówisz. Ja też typuję wygraną Jankovic, ale jak można powiedzieć o Davenport, że to nie ta liga. To jest najwyższa klasa. Tym bardziej ze względu na to co robi po powrocie z położniczego. ???? Tą zawodniczkę stać na praktycznie wszystko.
Stawiam na Jamesa Blake&#39;a, bo po obejrzeniu jego spotkania z Gasquetem, jestem ciągle oszołomiony tym, że absolutnie nie dał pograć Francuzowi. Osobiście nie uważam, żeby Nadal nie zasłużył na zwycięstwo z Tsongą, jednak jestem pewien, że jeśli będzie popełniał takie błędy, Amerykanin mu tego nie daruje w sposób jaki zrobił to Tsonga.
Do tego dorzucam też Mashe. Szarapowa już od początku sezonu jest klasą sama dla siebie. W tym sezonie nikt nie potrafił z nią wygrać. Natomiast Sveta na drodze do półfinału miała, zawodniczki bardzo niedoświadczone, Cibulkowa, Wozniacki i nasza Isia. Maria wygra.

James Blake v Rafael Nadal 2.00
Maria Sharapova v Svetlana Kuznetsova 1.40
ako: 2.8 | stawka: 20PLN | Ew. Wygr.: 56PLN
 
rgonzaless 11

rgonzaless

Użytkownik
Napisał rgonzaless
Ana Ivanovic (SRB) - Vera Zvonareva (RUS)
1 2 - Typ: Ana Ivanovic (SRB)
1.25 ✅✅✅

Jelena Jankovic (SRB) - Lindsay Davenport (USA)
1 2 - Typ: Jelena Jankovic (SRB)
1.47 ✅✅✅


Rafael Nadal (ESP) - James Blake (USA)
1 2 - Typ: Rafael Nadal (ESP) ✅✅✅
Myślicie że taki kuponik ma szansę wejśc?? jaka jest wasza opinia??
Jednak miałem rację co do typów , a ROXANNE wielka specjalistka która tak je krytykowała co teraz powie ??? ????
 
armor 12

armor

Użytkownik
Typ: Jankovic wygra turniej indian wells
Kurs:6.0
Analiza:Stawiam na Jankovic z takich wzgledow ze w tym turnieju gra wysmienicie jak dotad nie stracila jeszcze seta i tylko okolo 10 gemow... Gra wysmienicie co pokzala z Davenport... Mocny pewny serwis jak zwykle dobrze w obornie i bardzo dobra gra katowa... Stawiam takze ze dzisiaj wygra z Ivanovic poniewaz Ivanovic nie czuje sie zbyt dobrze wczoraj miala problemy zdrowotne... Scharapova napewno awansuje do finalu ale nie sadze zeby 3 turniej w tym sezonie wygrala...
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Spokój ludzie. W tym temacie mają pojawiać się analizy bądź komentarze po meczowe, a nie jakieś kłótnie. Napisze ktoś jeszcze jednego bezużytecznego posta tutaj to poleci banik....

Wesołych Świąt :]

PS Piszcie sobie na PW... A teraz czyszcze temat....
 
unique- 32

unique-

Użytkownik
Typ: Jankovic wygra turniej indian wells
Kurs:6.0
Analiza:Stawiam na Jankovic z takich wzgledow ze w tym turnieju gra wysmienicie jak dotad nie stracila jeszcze seta i tylko okolo 10 gemow... Gra wysmienicie co pokzala z Davenport... Mocny pewny serwis jak zwykle dobrze w obornie i bardzo dobra gra katowa... Stawiam takze ze dzisiaj wygra z Ivanovic poniewaz Ivanovic nie czuje sie zbyt dobrze wczoraj miala problemy zdrowotne... Scharapova napewno awansuje do finalu ale nie sadze zeby 3 turniej w tym sezonie wygrala...
Możesz mi powiedzieć skąd masz takie info dotyczące problemów zdrowotnych Ivanovic ? O ile dobrze wiem to wczoraj rozegrała bardzo dobry mecz i nigdzie nie znalazłem informacji o problemach zdrowotnych ... No chyba , że masz kaszel :]
 
P 15

panasik

Użytkownik
witam, dzisiaj mecz sharapova-kuznetsova TYP 2 kuznetsova wydaje sie byc w formie, w pojedynkach h2h 3;2 dla sharapovej, mecze wyrownane i dzisiaj wszystko sie moze zdarzyc.. o ile oczywiscie sharapova nie zmiecie kuznetsovej ???? hantuhova nie dala rady, wiec moze kuznetsova ???? kursik 2.9 wart gry przy takiej klasie obu zawodniczek ????

powiem tez ze roxane i capone wasza pewnosc siebie bywa draznica, capone pisze blejk wygrwa dzis w 2 setach.. a skad wiesz? to takie troche smieszne, juz ten czehmar rowniez przeze mnie krytykowany w samych typach wychodzi lepiej niz wy, a tak sie wozicie..
 
ester 87

ester

Użytkownik
...poniewaz Ivanovic nie czuje sie zbyt dobrze wczoraj miala problemy zdrowotne...
Nic jej chyba nie było, raczej taktyczna zagrywka z tą przerwą medyczną, żeby wybić Verę z uderzenia... Niezbyt ładne, acz czasem stosowane.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom